Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2025!!!!!!!


Recommended Posts

@Xrisa95 μου σμρ έχεις το νιπτ;; έδωσες δείγμα;; σου είπαν πότε θα έχεις αποτελέσματα;; 

Με το καλό να είναι όλα τέλεια και το κουκουνι σας υγιέστατο!!!! 🙏❤️🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! 

Τι κάνετε;; φανταζομαι βλεπετε το χαμό που γίνεται στην Αθήνα.... τεράστια καταστροφή και πραγματικά δεν ξέρουμε που θα σταματήσει η φωτιά.... 😭

Πωπω πραγματικά τι κακό είναι αυτό :( κάθε χρόνο κάτι καίγεται ολοσχερώς :( 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! 

Τι κάνετε;; φανταζομαι βλεπετε το χαμό που γίνεται στην Αθήνα.... τεράστια καταστροφή και πραγματικά δεν ξέρουμε που θα σταματήσει η φωτιά.... 😭

Μένετε κοντά Αντωνια;; έχετε καπνό; μακάρι μέχρι αύριο να τις έχουν σβήσει.. Είναι λυπηρό όλο αυτό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

@Xrisa95 μου σμρ έχεις το νιπτ;; έδωσες δείγμα;; σου είπαν πότε θα έχεις αποτελέσματα;; 

Με το καλό να είναι όλα τέλεια και το κουκουνι σας υγιέστατο!!!! 🙏❤️🧿

Γεια σου Αντωνία μου ναι όλα καλά μου πήρε αίμα αφού το καλύπτει το ταμείο δεν πλήρωσα κάτι! 😍

το μωράκι μια χαρά έτσι όπως βλέπουμε κ συγκρίνουμε μετρήσεις θα βγει κ αυτό μεγάλο κοντά στα 4 κιλά όπως και τα άλλα 2 παιδάκια αλλά κ στη β επιπέδου θα είναι πιο συγκεκριμένο το νούμερο! 
 

Μου είπε θα με καλέσουν για τα αποτελέσματα αλλιώς να πάρω εγώ σε μια εβδομάδα! Εδώ γενικά αργούνε 😅 αλλά εντάξει αφού ξέρουμε ότι είναι καλά ήταν απλά τυπικό ( εμένα με νοιάζει βασικά να μας επιβεβαιώσουν το φύλο μην έχουμε καμία έκπληξη 🤪

9 Σεπτέμβρη έχω ξανά ραντεβού 😊

 

η σειρά σας τώρα για αυχενική 🎉🎉🎉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα κορίτσια που είναι Αθήνα είστε στις περιοχές που πλήττονται; 
 

τωρα αν είστε δεν θα δείτε λογικά το μήνυμα αλλά πραγματικά εύχομαι όλες να είστε καλά ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η MyElpida είπε:

Μένετε κοντά Αντωνια;; έχετε καπνό; μακάρι μέχρι αύριο να τις έχουν σβήσει.. Είναι λυπηρό όλο αυτό

Καλησπερα Ελπίδα μου!

Εμεις δε μενουμε κοντα.. ειμαστε στη Λυκοβρυση...τα γραφεια της εταιριας π εργαζομαι εινσι ανατολικα κ το πρωι ειχε αποπνικτικη ατμοσφαιρα κ παρα πολυ καπνο.. ημασταν ολη μερα με κλειστα παραθυρα κ κλιματισμο...

Αυτοι οι ανθρωποι ζουν μια τραγωδια κ ειναι αβοηθητοι... η ψυχη μου ποναει... 💔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Xrisa95 είπε:

Γεια σου Αντωνία μου ναι όλα καλά μου πήρε αίμα αφού το καλύπτει το ταμείο δεν πλήρωσα κάτι! 😍

το μωράκι μια χαρά έτσι όπως βλέπουμε κ συγκρίνουμε μετρήσεις θα βγει κ αυτό μεγάλο κοντά στα 4 κιλά όπως και τα άλλα 2 παιδάκια αλλά κ στη β επιπέδου θα είναι πιο συγκεκριμένο το νούμερο! 
 

Μου είπε θα με καλέσουν για τα αποτελέσματα αλλιώς να πάρω εγώ σε μια εβδομάδα! Εδώ γενικά αργούνε 😅 αλλά εντάξει αφού ξέρουμε ότι είναι καλά ήταν απλά τυπικό ( εμένα με νοιάζει βασικά να μας επιβεβαιώσουν το φύλο μην έχουμε καμία έκπληξη 🤪

9 Σεπτέμβρη έχω ξανά ραντεβού 😊

 

η σειρά σας τώρα για αυχενική 🎉🎉🎉

Καλα αποτελεσματα Χρυσα μου!!!🙏🙏🙏🙏🧿🧿🧿🧿

Ωωω μεγαλα μωρακια κανεις ε;; στρουμπουλα γ φαγωμα!! Με το καλο ν ερθει γερο στην αγκαλια σας!!!❤️

Μονο 1 εβδομαδα;; εδω νομιζω γυρω στις 15 μερες μαθαινουμε τα αποτελεσματα.. 🤪 

Λες ν γινει κ σ εσας η ανατροπή κ να ειναι κοριτσι τλκ;;

Ευχαριστουμε!!! 🫶🫶 ανυπομονω γ τον υπερηχο την Τεταρτη κ μετα (αν ειναι ολα καλα) τελικη ευθεια γ την αυχενικη!!🥹🥰🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γνωρίζοντας τα κουκούνια μας 👶

@Emma1 Αυχενική 17/08

@barbounaki04 Αυχενική 26/08 - ΠΗΤ 28/02

@Antonia2 Αυχενική 28/8

@elenitsa2. Υπερηχος 28/08 - ΠΗΤ 13/02 

@Annoula1995 Υπερηχος 02/09 - ΠΗΤ 10/02 💙

@Xrisa95 Υπέρηχος 09/09 - ΠΗΤ 15/02 💙

@annitakianna Υπέρηχος 09/09 - ΠΗΤ 13/02 💙

@ΛΕΥΚΗ Υπέρηχος ; - ΠΗΤ 11/02

@giogo Υπέρηχος ; - ΠΗΤ 13/02

@Elenaki_ Υπερηχος 24/09 - ΠΗΤ 04/02 🩷

@Mboo Επόμενος υπέρηχος ;;

@Ria_ ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Καλα αποτελεσματα Χρυσα μου!!!🙏🙏🙏🙏🧿🧿🧿🧿

Ωωω μεγαλα μωρακια κανεις ε;; στρουμπουλα γ φαγωμα!! Με το καλο ν ερθει γερο στην αγκαλια σας!!!❤️

Μονο 1 εβδομαδα;; εδω νομιζω γυρω στις 15 μερες μαθαινουμε τα αποτελεσματα.. 🤪 

Λες ν γινει κ σ εσας η ανατροπή κ να ειναι κοριτσι τλκ;;

Ευχαριστουμε!!! 🫶🫶 ανυπομονω γ τον υπερηχο την Τεταρτη κ μετα (αν ειναι ολα καλα) τελικη ευθεια γ την αυχενικη!!🥹🥰🙏

Η Τετάρτη είναι μια ανάσα μακριά ❤️❤️❤️❤️❤️ αχ να πας κ να είναι όλα τέλεια! 
πρωί ή απόγευμα έχεις ραντεβού; Πόσο θα είσαι τότε;; Αν είσαι 12-13 εβδ ίσως δειτς κ το φύλο αν κάτσουν σε σωστή θέση. ❤️❤️❤️ 
 

(Εμένα μ είπε κανονικα θέλει 5 εργάσιμες άρα 1 εβδ γιατί είναι κ το σουκου κ θα πάρω τηλ να δούμε αν έχουν βγει! Αλλά δν βιαζόμαστε κιολας είπε ο γιατρός γιατί όλα είναι μια χαρά απλά για το τυπικό έγινε! Τώρα για το φύλο εχω την αίσθηση ότι δεν θα αλλάξει κάτι 😂 θα δείξει!) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Καλησπερα Ελπίδα μου!

Εμεις δε μενουμε κοντα.. ειμαστε στη Λυκοβρυση...τα γραφεια της εταιριας π εργαζομαι εινσι ανατολικα κ το πρωι ειχε αποπνικτικη ατμοσφαιρα κ παρα πολυ καπνο.. ημασταν ολη μερα με κλειστα παραθυρα κ κλιματισμο...

Αυτοι οι ανθρωποι ζουν μια τραγωδια κ ειναι αβοηθητοι... η ψυχη μου ποναει... 💔

Πραγματικά και εμείς που παρακολουθούμε από την τηλεόραση λυπούμαστε πάρα πολύ για όλο αυτό το χάος. Εύχομαι να μην υπάρξουν ανθρώπινες απώλειες. 

Όσο για τις περιουσίες που βλέπουμε ότι χάνονται, δεν μπορώ να πω "ξαναγίνονται" γιατί μπορεί να μην είναι εφικτό αυτό. Είναι τεράστιες απώλειες....

Ο Θεός να τους βοηθήσει🙏

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Xrisa95 είπε:

Γεια σου Αντωνία μου ναι όλα καλά μου πήρε αίμα αφού το καλύπτει το ταμείο δεν πλήρωσα κάτι! 😍

το μωράκι μια χαρά έτσι όπως βλέπουμε κ συγκρίνουμε μετρήσεις θα βγει κ αυτό μεγάλο κοντά στα 4 κιλά όπως και τα άλλα 2 παιδάκια αλλά κ στη β επιπέδου θα είναι πιο συγκεκριμένο το νούμερο! 
 

Μου είπε θα με καλέσουν για τα αποτελέσματα αλλιώς να πάρω εγώ σε μια εβδομάδα! Εδώ γενικά αργούνε 😅 αλλά εντάξει αφού ξέρουμε ότι είναι καλά ήταν απλά τυπικό ( εμένα με νοιάζει βασικά να μας επιβεβαιώσουν το φύλο μην έχουμε καμία έκπληξη 🤪

9 Σεπτέμβρη έχω ξανά ραντεβού 😊

 

η σειρά σας τώρα για αυχενική 🎉🎉🎉

Πολύ ωραία νέα Χρύσα μου. Φαίνεται πως έχεις ένα υγιέστατο και ζουμπουρλούδικο μωράκι.💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Xrisa95 είπε:

Η Τετάρτη είναι μια ανάσα μακριά ❤️❤️❤️❤️❤️ αχ να πας κ να είναι όλα τέλεια! 
πρωί ή απόγευμα έχεις ραντεβού; Πόσο θα είσαι τότε;; Αν είσαι 12-13 εβδ ίσως δειτς κ το φύλο αν κάτσουν σε σωστή θέση. ❤️❤️❤️ 
 

(Εμένα μ είπε κανονικα θέλει 5 εργάσιμες άρα 1 εβδ γιατί είναι κ το σουκου κ θα πάρω τηλ να δούμε αν έχουν βγει! Αλλά δν βιαζόμαστε κιολας είπε ο γιατρός γιατί όλα είναι μια χαρά απλά για το τυπικό έγινε! Τώρα για το φύλο εχω την αίσθηση ότι δεν θα αλλάξει κάτι 😂 θα δείξει!) 

Καλημέρα Χρυσα μου!!! 

Ναι τπτ δν εμεινε... αυριο 16.30 εχω το ραντεβου!!! 

Αυριο θα ειμαι 11+4.. ισως ειναι λιγο νωρις για προβλεψεις... ισως στην αυχενικη δουμε φυλο μ το καλο!!

Ας ειναι καλα, να εχουν μεγαλωσει οσο πρεπει κ να ακουσουμε καρδουλες κ το φυλο ας το δουμε κ πολυ αργοτερα... 🙏🧿❤️

Απλα ρε κοριτσια μου επαιρνα τοση προγεστερονη (3 χαπια τη μερα απ στομα κ 2 υποθετα κολπικα) κ εχω την εντυπωση οτι οταν τα σταματησα (03/08) καπως ξεφουσκωσα λιγο... κ φοβαμαι μηπως κτ δν παει καλα.....😔 (καλα αγχος θα ειχα ετσι κι αλλιως γ τον υπερηχο αλλα τωρα φοβαμαι λιγο περισσοτερο)

Αντε ν ξημερωσει η αυριανη μερα και ν ειναι ολα καλα!!!🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημέρα Χρυσα μου!!! 

Ναι τπτ δν εμεινε... αυριο 16.30 εχω το ραντεβου!!! 

Αυριο θα ειμαι 11+4.. ισως ειναι λιγο νωρις για προβλεψεις... ισως στην αυχενικη δουμε φυλο μ το καλο!!

Ας ειναι καλα, να εχουν μεγαλωσει οσο πρεπει κ να ακουσουμε καρδουλες κ το φυλο ας το δουμε κ πολυ αργοτερα... 🙏🧿❤️

Απλα ρε κοριτσια μου επαιρνα τοση προγεστερονη (3 χαπια τη μερα απ στομα κ 2 υποθετα κολπικα) κ εχω την εντυπωση οτι οταν τα σταματησα (03/08) καπως ξεφουσκωσα λιγο... κ φοβαμαι μηπως κτ δν παει καλα.....😔 (καλα αγχος θα ειχα ετσι κι αλλιως γ τον υπερηχο αλλα τωρα φοβαμαι λιγο περισσοτερο)

Αντε ν ξημερωσει η αυριανη μερα και ν ειναι ολα καλα!!!🙏🙏🙏

θα πάτε θα τα δείτε αύριο κ θα έχετε έναν υπέροχο 15αυγουστο ❤️

Ναι αύριο είναι νωρίς αλλά στην αυχενική ίσως ❤️

 

η προγεστερονη στο πρώτο τρίμηνο προκαλεί πρήξιμο δεν είναι η εγκυμοσύνη σαν εγκυμοσύνη δλδ! Ωστόσο εσυ με τα διδυμάκια θα δεις πιο γρήγορα την ωραία σου κοιλιτσα γιατί η μήτρα θα μεγαλώσει περισσότερο από ότι σε μια μονήρης κύηση! 
 

αρα μην ανησυχείς το φούσκωμα ήταν από την προγεστερονη (στην προηγούμενη κύηση έπαιρνα κ εγώ 4 φορές τη μέρα λόγω αποκόλλησης κ είχα παρατηρήσει το ίδιο όποτε το είχα συζητήσει με το γιατρό) 

όλα καλά πάνε μην ανησυχείς ❤️❤️❤️🎉🎉🎉🤰🏼🤰🏼 

οταν μπορέσεις να μας γράψεις!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Πολύ ωραία νέα Χρύσα μου. Φαίνεται πως έχεις ένα υγιέστατο και ζουμπουρλούδικο μωράκι.💖

Πως είσαι Λευκη μου με τη ζέστη κτλ 

Είσαι σε άδεια; Νομίζω Σεπτέμβρη παίρνεις σωστά; 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Xrisa95 είπε:

Πως είσαι Λευκη μου με τη ζέστη κτλ 

Είσαι σε άδεια; Νομίζω Σεπτέμβρη παίρνεις σωστά; 😊

Είμαι πολύ καλύτερα κορίτσι μου😊. Τώρα πια έχω μπει και στο 2ο τρίμηνο οπότε έχει υποχωρήσει σχεδόν ότι με ενοχλούσε. Το μόνο που εξακολουθώ να έχω είναι ο στομαχόπονος που προκαλείται μετά το φαγητό ενώ ακόμα δεν μπορώ να φάω κανονική ποσότητα.

Άδεια ναι, παίρνω τον Σεπτέμβριο για 2 εβδομάδες και ανυπομονώ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Είμαι πολύ καλύτερα κορίτσι μου😊. Τώρα πια έχω μπει και στο 2ο τρίμηνο οπότε έχει υποχωρήσει σχεδόν ότι με ενοχλούσε. Το μόνο που εξακολουθώ να έχω είναι ο στομαχόπονος που προκαλείται μετά το φαγητό ενώ ακόμα δεν μπορώ να φάω κανονική ποσότητα.

Άδεια ναι, παίρνω τον Σεπτέμβριο για 2 εβδομάδες και ανυπομονώ!!!!

Αχ αντε λίγο έμεινε να ξεκουραστείς ❤️❤️❤️❤️ 

σιγά σιγά θα στρώσει κ το στομάχι σου λογικά εξαρτάται τη κάθε εγκυμοσύνη! Εμείς πάντα ελπίζουμε στο καλύτερο! ❤️ πριν πας διακοπές θα έχεις ραντεβού με το γιατρό; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Xrisa95 είπε:

Αχ αντε λίγο έμεινε να ξεκουραστείς ❤️❤️❤️❤️ 

σιγά σιγά θα στρώσει κ το στομάχι σου λογικά εξαρτάται τη κάθε εγκυμοσύνη! Εμείς πάντα ελπίζουμε στο καλύτερο! ❤️ πριν πας διακοπές θα έχεις ραντεβού με το γιατρό; 

Ναι ευτυχώς. Ήθελε να με βάλει αρχές Σεπτεμβρίου αλλά επειδή θα λείπουμε για διακοπές μου είπε να επικοινωνήσω μαζί του στις 20 Αυγούστου για να κλείσουμε ραντεβού.

Φαντάζομαι πως θα με βάλει την άλλη Παρασκευή. Θα δούμε. Λογικά θα μάθουμε και το φύλο.😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Ναι ευτυχώς. Ήθελε να με βάλει αρχές Σεπτεμβρίου αλλά επειδή θα λείπουμε για διακοπές μου είπε να επικοινωνήσω μαζί του στις 20 Αυγούστου για να κλείσουμε ραντεβού.

Φαντάζομαι πως θα με βάλει την άλλη Παρασκευή. Θα δούμε. Λογικά θα μάθουμε και το φύλο.😊

Ανυπομονούμε μαζί σου ❤️❤️❤️ 

εεε ναι να το δείτε το μωράκι πριν φύγετε να είστε κ πιο ήρεμοι κ αν είναι σε σωστή θέση μακάρι να δειτε κ το φύλο ! 🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Xrisa95 είπε:

θα πάτε θα τα δείτε αύριο κ θα έχετε έναν υπέροχο 15αυγουστο ❤️

Ναι αύριο είναι νωρίς αλλά στην αυχενική ίσως ❤️

 

η προγεστερονη στο πρώτο τρίμηνο προκαλεί πρήξιμο δεν είναι η εγκυμοσύνη σαν εγκυμοσύνη δλδ! Ωστόσο εσυ με τα διδυμάκια θα δεις πιο γρήγορα την ωραία σου κοιλιτσα γιατί η μήτρα θα μεγαλώσει περισσότερο από ότι σε μια μονήρης κύηση! 
 

αρα μην ανησυχείς το φούσκωμα ήταν από την προγεστερονη (στην προηγούμενη κύηση έπαιρνα κ εγώ 4 φορές τη μέρα λόγω αποκόλλησης κ είχα παρατηρήσει το ίδιο όποτε το είχα συζητήσει με το γιατρό) 

όλα καλά πάνε μην ανησυχείς ❤️❤️❤️🎉🎉🎉🤰🏼🤰🏼 

οταν μπορέσεις να μας γράψεις!!! 

Αχ μακαρι Χρυσα μου!!! Μεγαλη η αγωνια μας!!! 

Κ σμρ εχω πολλα πονακια κατω χαμηλα... αρκετα εντονα αλλα κυριως στιγμιαια... δν κρατανε πολυ...

Ωραια αυτα π μου γραφεις γ το (ξε)φουσκωμα... το πιθανοτερο ηταν απ την προγεστερονη..

Ναι θ σας στειλω αυριο μετα το γιατρο!!🥰❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Ναι ευτυχώς. Ήθελε να με βάλει αρχές Σεπτεμβρίου αλλά επειδή θα λείπουμε για διακοπές μου είπε να επικοινωνήσω μαζί του στις 20 Αυγούστου για να κλείσουμε ραντεβού.

Φαντάζομαι πως θα με βάλει την άλλη Παρασκευή. Θα δούμε. Λογικά θα μάθουμε και το φύλο.😊

Τελεια Λευκη μου!!! 🥰🥰🥰 με το καλο ν πατε ν δειτε ξανα το μωρακι σας κ μετα ν φυγετε ξεγνοιαστοι τις διακοπες σας!!!🙏❤️🧿👶

Θα φυγετε εκτος;; ή εχετε αλλο πλανο;; 

Χαρειτε φετος την αδειουλα σας γτ του χρονου με το καλο θ τρεχουμε κ δε θα φτανουμε!!!😜🤱

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Αχ μακαρι Χρυσα μου!!! Μεγαλη η αγωνια μας!!! 

Κ σμρ εχω πολλα πονακια κατω χαμηλα... αρκετα εντονα αλλα κυριως στιγμιαια... δν κρατανε πολυ...

Ωραια αυτα π μου γραφεις γ το (ξε)φουσκωμα... το πιθανοτερο ηταν απ την προγεστερονη..

Ναι θ σας στειλω αυριο μετα το γιατρο!!🥰❤️

Αντωνια μου μην φοβάσαι για το ξεφούσκωμα! Λόγω της προγεστερόνης θα είναι! Άσε που τα πονακια αυτά μπορείς να τα πάρεις ως σύμπτωμα της εγκυμοσύνης αφου η μήτρα μεγαλώνει! Μπορεί να οφείλονται σε αυτό..! Όλα καλά θα είναι, να παραμένεις αισιόδοξη και να μην αγχώνεσαι όσο μπορείς! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η MyElpida είπε:

Αντωνια μου μην φοβάσαι για το ξεφούσκωμα! Λόγω της προγεστερόνης θα είναι! Άσε που τα πονακια αυτά μπορείς να τα πάρεις ως σύμπτωμα της εγκυμοσύνης αφου η μήτρα μεγαλώνει! Μπορεί να οφείλονται σε αυτό..! Όλα καλά θα είναι, να παραμένεις αισιόδοξη και να μην αγχώνεσαι όσο μπορείς! 

Ευχαριστω Ελπιδα μου γ το μνμ σου!!! ❤️🥰🫶

Νομιζω αυξηθηκε περισσοτερο το αγχος μου απ τοτε π το ειπαμε στους γονεις μας κ παρατηρω τα παντα.. ειχαμε αδεια 2 εβδομαδες κ πηγαμε στα χωρια μας οποτε τους το ειπαμε απ κοντα!!

Αργησαμε λιγο ν το μοιραστουμε μαζι τους γτ περυσι αναγκαστηκαμε ν το πουμε αμεσως μετα τις χοριακες (γτ οι γονεις μου ειχαν κολλησει κοβιντ) κ οταν η κυηση εξελιχθηκε σε παλινδρομη, η στεναχωρια ηταν διπλη.... τωρα θελαμε ν ειμαστε αρκετα πιο σιγουροι γ ν μην τους ξεσηκωσουμε κ μετα απογοητευτουν..

Τεσπα, αυριο νωρις το απογευμα εχουμε υπερηχο!!  Ελπιζω μετα τον υπερηχο ν φυγει καθε αγχος!!! 🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλησπερα!!! ❤️😁

Μολις γυρισαμε απ το γιατρο!!! Ολα ηταν τελεια!!! 2 υγιεστατα κουκουνια!!! 🥹🥹

Το ενα ειναι μια εβδομαδα μπροστα (12+4) κ πολυ πολυ δραστηριο κ το αλλο 11+4 οπως ειμαι σμρ.. το 2ο πιο ηρεμο κ χαλαρο.. απ το μπαμπα του πηρε!!😂😂 

Παλμοι 165 κ 173!!

Σμρ καναμε κοιλιακο υπερηχο 1η φορα!!

Ειδε κ το υγρο του αυχενα κ μου ειπε οτι φαινεται λιγο κ ειναι καλο αυτο!! 🥰 

Επομενη ημερομηνια 28/8 γ την αυχενικη κ μεσα σεπτεμβριου θ με ξαναδει μ το καλο!!! 🙏🧿😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου καλησπερα!!! ❤️😁

Μολις γυρισαμε απ το γιατρο!!! Ολα ηταν τελεια!!! 2 υγιεστατα κουκουνια!!! 🥹🥹

Το ενα ειναι μια εβδομαδα μπροστα (12+4) κ πολυ πολυ δραστηριο κ το αλλο 11+4 οπως ειμαι σμρ.. το 2ο πιο ηρεμο κ χαλαρο.. απ το μπαμπα του πηρε!!😂😂 

Παλμοι 165 κ 173!!

Σμρ καναμε κοιλιακο υπερηχο 1η φορα!!

Ειδε κ το υγρο του αυχενα κ μου ειπε οτι φαινεται λιγο κ ειναι καλο αυτο!! 🥰 

Επομενη ημερομηνια 28/8 γ την αυχενικη κ μεσα σεπτεμβριου θ με ξαναδει μ το καλο!!! 🙏🧿😊

Μπράβο Αντωνία μου!!

Υπέροχα νέα!!

Προσπάθησε να χαλαρώσεις και να το απολαύσεις!!!

Εύχομαι και η αυχενική να γεμίσει χαμόγελα εσάς και τους γύρω σας!!!🧿🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/8/2024 at 1:19 ΠΜ, ο/η Antonia2 είπε:

Γνωρίζοντας τα κουκούνια μας 👶

@Emma1 Αυχενική 17/08

@barbounaki04 Αυχενική 26/08 - ΠΗΤ 28/02

@Antonia2 Αυχενική 28/8

@elenitsa2. Υπερηχος 28/08 - ΠΗΤ 13/02 

@Xrisa95 Υπέρηχος 09/09 - ΠΗΤ 15/02 💙

@annitakianna Υπέρηχος 09/09 - ΠΗΤ 13/02 💙

@ΛΕΥΚΗ Υπέρηχος ; - ΠΗΤ 11/02

@giogo Υπέρηχος ; - ΠΗΤ 13/02

@Elenaki_ Υπερηχος 24/09 - ΠΗΤ 04/02 🩷

@Annoula1995 Υπερηχος; - ΠΗΤ 10/02 💙

@Mboo Επόμενος υπέρηχος ;;

@Ria_ ;;

Καλησπέρα κορίτσια!!!εγώ είμαι διακοπές στο χωριό αυτές τις μέρες😊 επόμενο υπέρηχο έχω 2 Σεπτεμβρίου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εεε εντάξει είσαι μικρούλα γι' αυτό! & εμείς οι γριές η 35αρες με ΑΜΗ 2,99 κουτσά στραβά καλά μας λες..!!! 😅
    • Περαστικα κοπελα μου, εισαι πραγματικα πολυ γενναια! Καλη αναρρωση και ολα θα πανε καλα! Σιγα σιγα θα γινουν ολα. Κραταω οτι ακουσες το ενστικτο σου, το γιατρο σου και τη μητερα σου που ειχε σχετικη εμπειρια δυστυχως η καημενη.. Το οτι η μητερα σου καταφετε να αποκτησει εσενα να σου δινει δυναμη! Και εσυ θα τα καταφερεις!
    • @kokkinoskoufitsaΠραγματικά σε θαυμαζω για την δύναμη που εδειξες σε αυτή τη δύσκολη στιγμή! Έγινε το καλύτερο για την υγεία σου και ειμαι σίγουρη οτι το μωράκι που περιμένεις με τον εναν ή τον αλλο τρόπο θα το αποκτήσεις! Καλη ανάρρωση κορίτσι μου ολα θα πάνε καλά 🙏🙏🙏
    • Η ψυχολογία μου άλλαξε εντελώς με το που πάτησα στερια... και μόνο που είχα τη μάνα μου μαζί και stand by το γενεσις, ήμουν πολύ καλά παρα τον πόνο μου... Η μάνα μου έχοντας πείρα στα εξωμητρια κατάλαβε ότι ήταν αυτό κ με πίεσε να φύγω απ το νησι αμέσως, χωρίς να μου πει τι νομίζει, για να μη φοβηθω. Αν δεν, εκεί θα εμενα και ποιος ξέρει τι θα γινόταν... Σχετικά με τις 8 εβδομάδες, ο γιατρός μου είπε ότι η εξωμητρια άνετα φτάνει 3μηνο μ την ελαστικότητα της σάλπιγγας, όπως και τις 3 φορές στη μάνα μου, που τότε δεν είχαν ούτε χοριακες ούτε τίποτα και το 1ο σύμπτωμα ήταν οι πόνοι του υγρού στην κοιλιά... Ο γιατρός μου είπε ότι γίνεται να αφαιρεθεί το κυημα και να σωθει ή σάλπιγγα αλλά ο ίδιος το κάνει μόνο με γραπτή συγκατάθεση της ασθενούς γιατί είναι σχεδόν βέβαιο ότι η ίδια σάλπιγγα θα δώσει ξανά εξωμητριο (κ εδω θα πω μαμά, έτσι κατάφερε να έχει 3 και όχι 2 εξωμητρια) Για όσες ρωτάτε γιατί έγινε, είχα έναν προδιαθεσιακο παράγοντα. Προηγούμενη επέμβαση κοιλιακής χώρας κ πιθανές συμφησεις. Το οποίο με οδηγεί αυτή τη στιγμή να μη διανοούμαι φυσική σύλληψη, ηταν τοσο επώδυνο αυτό που εζησα που ειλικρινά δε θέλω να το εχω στο μυαλό ουτε σαν ιδεα. Δεν ξέρω αμ φύγει σιγα σιγα ο φόβος αλλα σίγουρα θα του μιλήσω για εξωσωματική στο μεθαυριανο ραντεβού πριν φύγω.  Τελικά το λογιστήριο ευτυχώς μας ενημέρωσε ότι το 3.500 ο γιατρός είπε να γίνει 2.500 επειδή είμαι πελάτισσα...   Θα βγω την Πέμπτη το απόγευμα αν όλα είναι οκ!! Θα με δει τότε !! Νομίζω ότι απάντησα σε όλα πάνω κάτω, είμαι κομμάτια τώρα, μόλις τελείωσα με φάρμακα ορους ενέσεις επισκέψεις κ το μυαλό ακόμα δεν το λες και καλά 🤣
    • Αυτά τα πετρώματα είναι οι συσπάσεις. Εμένα το Σάββατο αυτά γίνονταν πιο τακτικά, διαρκούσαν περισσότερο, ήταν πιο έντονα και επώδυνα και δεν υποχωρούσαν όσο περνούσε η ώρα (είχαν περάσει 3 ώρες και δεν σταματούσαν ή δεν αραίωναν). Εκεί κατάλαβα ότι δεν είναι προπαρασκευάστηκες και πήρα μαία και γιατρο. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...