Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2025!!!!!!!


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η giogo είπε:

Κορίτσια σας ξαναγράφω γιατί το προηγούμενο ποστ έκανε αρκετές μέρες να εγκριθεί και κάπου χάθηκε...εμείς κάναμε αυχενική και υπερηχογραφικα τα βρήκε όλα άψογα ο γιατρός. 

Τώρα περιμένουμε τις αιματολογικες και τις πιθανότητες για τα σύνδρομα αλλά μας είπε ότι η ηλικία μου δε βοηθάει (39) γιατί ξεκινάμε με υψηλές αρχικές πιθανότητες. 

Γεια σου καλώς ήρθες στην παρέα ναι χάθηκε το μήνυμα πίσω! Είσαι ακόμα δοκιμαστικό μέλος; Αν ναι γράψε όσο πιο πολύ μπορείς για να βγεις 😊🙏🏼

 

οι πιθανότητες όπως είπες στηρίζονται αρκετά στην ηλικία αλλά δν σημαίνει ότι δεν θα έχεις μωράκια υγιή ❤️ 

είναι απλά πιθανότητες! Εφόσον δεν υπάρχουν ευρήματα ανησυχητικά στα μωράκια εγώ δεν θα ανησυχούσα για τα ποσοστά σου λέω ειλικρινά ❤️❤️❤️

 

Με το καλό τα μωράκια σου έχουμε κ την @Antonia2 δίδυμο μανούλα από ivf επίσης άρα να είσαι σίγουρη ότι οι δυο σας καταλαβαίνεστε παρά πολύ ❤️❤️❤️

 

Όλα δεξιά να πάνε κ να έχεις πίστη αφού όλα ήταν κομπλέ στην αυχενική 🙏🏼💪🏽

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Xrisa95 είπε:

Γεια σου καλώς ήρθες στην παρέα ναι χάθηκε το μήνυμα πίσω! Είσαι ακόμα δοκιμαστικό μέλος; Αν ναι γράψε όσο πιο πολύ μπορείς για να βγεις 😊🙏🏼

 

οι πιθανότητες όπως είπες στηρίζονται αρκετά στην ηλικία αλλά δν σημαίνει ότι δεν θα έχεις μωράκια υγιή ❤️ 

είναι απλά πιθανότητες! Εφόσον δεν υπάρχουν ευρήματα ανησυχητικά στα μωράκια εγώ δεν θα ανησυχούσα για τα ποσοστά σου λέω ειλικρινά ❤️❤️❤️

 

Με το καλό τα μωράκια σου έχουμε κ την @Antonia2 δίδυμο μανούλα από ivf επίσης άρα να είσαι σίγουρη ότι οι δυο σας καταλαβαίνεστε παρά πολύ ❤️❤️❤️

 

Όλα δεξιά να πάνε κ να έχεις πίστη αφού όλα ήταν κομπλέ στην αυχενική 🙏🏼💪🏽

Καλώς σας βρήκα! Ναι είμαι ακόμη δοκιμαστικό μέλος. Θα προσπαθήσω να σας γράψω όσα περισσότερα μπορώ για να βγω. 

Ευχαριστώ για την υποστήριξη. Τα ίδια λέω κι εγώ στον εαυτό μου αλλά μέχρι να βγουν τα αποτελέσματα δεν μπορώ να ησυχάσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/8/2024 at 12:31 ΜΜ, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Καλημέρα κορίτσια και καλό και ευλογημένο μήνα να έχουμε. 

@Xrisa95 εγώ δυστυχώς θα πάρω τον Σεπτέμβριο άδεια και τότε θα πάω διακοπές. Αλλά δεν πειράζει και τότε καλά είναι. 

@Elenaki_ εγώ έχω παρατηρήσει ένα μικρό φούσκωμα στην περιοχή κάτω από τον αφαλό. Πάντα είχα λίγο φουσκωματάκι εκεί, δεν ήταν φλατ. Και τώρα μου φαίνεται πως έχει γίνει πιο σκληρή η κοιλιά και λίγο έχει στρογγυλέψει. Ο άντρας μου λέει πως δεν φαίνεται ακόμα αλλά εγώ το καταλαβαίνω στο άγγιγμα. Λογικά όμως σιγά σιγά θα αρχίσουν να φαίνονται.

Εσείς κορίτσια έχετε πάρει κιλά???

Εγώ δεν έχω πάρει κιλά αλλά η κοιλιά φαίνεται αρκετά. Ειδικά μετά το απόγευμα αποκτά άλλη διάσταση 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η giogo είπε:

Κορίτσια σας ξαναγράφω γιατί το προηγούμενο ποστ έκανε αρκετές μέρες να εγκριθεί και κάπου χάθηκε...εμείς κάναμε αυχενική και υπερηχογραφικα τα βρήκε όλα άψογα ο γιατρός. 

Τώρα περιμένουμε τις αιματολογικες και τις πιθανότητες για τα σύνδρομα αλλά μας είπε ότι η ηλικία μου δε βοηθάει (39) γιατί ξεκινάμε με υψηλές αρχικές πιθανότητες. 

Κ εγώ δίδυμα με φυσική σύλληψη και είμαι τρομοκρατημένη.. προσπαθώ να σκέφτομαι αισιόδοξα,αλλά φοβάμαι τόσο πολύ για προωρότητα κοκ 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/7/2024 at 9:36 ΜΜ, ο/η Annoula1995 είπε:

Γεια σας κορίτσια!θα ήθελα να μπω κι εγώ στην παρέα σας!αύριο κλείνω τις 11 εβδομάδες και έχω αυχενική στις 5 Αύγουστου!

Αννουλα καλησπερα!!! 😀

Καλως ηρθες στην ομαδα μας κ με το καλο το μωρακι σου!!!🙏🤰❤️🧿

Διαβασα εισαι απο θεσσαλονικη!!!! Αχ ποσο ζηλευω που ζεις εκει!!! Σπουδασα πανω κ την αγαπω πολυ αυτη την πολη!!! 🤩🤩🤩 

Τον μαιο ανεβηκα γ 1 εβδομαδα γ εκδρομη πσκ κ μετα δουλεια!!! 

Εγω μενω Αθηνα γ επαγγελματικους λογους.. 

Σημερα εχεις την αυχενικη σου;; ευχομαι ολοχυχα τα καλυτερα!!!🥰🤗👶💞 

Περιμρνουμε τα νεα σου!!!😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλησπερα!!! ❤️

Ελπιζω να ειστε ολες καλα κ τα κουκουνια μας να μεγαλωνουν ηρεμα στις κοιλιτσες μας!!! 👶🤰💞🧿

Ηρθαμε στο χωριο του αντρα μου κ ειμαστε συνεχεια με πεθερικα, ξαδερφια, ανιψια... χαμος.. 

Γι αυτο δν μπηκα καποιες μερες στο φορουμ.. τωρα θ διαβασω τα νεα σας!!!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 31/7/2024 at 8:06 ΜΜ, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Ουφ!!!! Σας ευχαριστώ κορίτσια για τις απαντήσεις. Μου έφυγε ένα βάρος😁

εύχομαι σε όσες περιμένουν.. καλά αποτελέσματα σε όλες τις εξετάσεις 🙏❤️

Λευκη μου εγω δν εχω ιδεα για τις καλες τιμες... 

Χαιρομαι πολυ που τα εμπειρα κοριτσια εγραψαν οτι ειναι πολυ καλες οι τιμες!!!! Με το καλο ολα!!! 🙏❤️🤰🧿🫶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 31/7/2024 at 9:13 ΜΜ, ο/η Elenaki_ είπε:

Κορίτσια,από κοιλίτσα πως πάτε??

Εγώ 13+2 σήμερα, κοιμήθηκα χωρίς κ ξύπνησα με κοιλιά!!Εχθές με ενοχλούσε η μέση μου κι ένιωθα τραβήγματα στη κοιλιά κ ξύπνησα φουσκωμένη ,σε βαθμό που το παρατήρησαν και οι συνάδελφοι στη δουλειά!!

Ελενακι μου κι εγω εχω φουσκωσει λιγο... βεβαια ειμαι μονο 10+2 σμρ αλλα ισως που εινσι 2;;; 

Ισως που ειμαστε διακοπες κ το χαιρομαι;;;🤣🤣🤣

Αλλα προσπαθω ν προσεχω κ ειδικα τα γλυκα π τους εχω αδυναμια...🍦🥞🧇🍨🍫🤤

Παντως εγω κ ο αντρας μου βλεπουμε φουλ διαφορα... 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/8/2024 at 7:55 ΠΜ, ο/η Xrisa95 είπε:

Καλημέρα και καλό μήνα σε όλες κορίτσια ❤️❤️❤️❤️

Τον Αύγουστο τον λατρεύω γιατί γιορτάζουν με λίγες μέρες διαφορά η μαμά μου , η κόρη μου και ο γιος μου. 
 

κ η κόρη μου έχει 31 Αυγούστου γενέθλια γίνεται 5, δεν μπορώ να το πιστέψω πως πέρασαν 5 χρόνια 🤯🤯🤯 

 

όσες έχετε άδεια αυτό το μήνα να ξεκουραστείτε κ να απολαύσετε κοιλίτσες , όσες είστε σε άδεια καλά μπανακια κ όσες δεν πάτε κάπου χαρείτε με τους άντρες σας βολτούλες στην πόλη! Το γεγονός ότι κουβαλάμε θαυματακια στην κοιλιτσα είναι ήδη πολύ μεγάλο! 
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

Καλο μηνα Χρυσα μου!!!! ❤️❤️❤️ (εστω κ με λιγη καθυστερηση..)

Να τους χαιρεσαι ολους κ να σε χαιρονται κι αυτοι!!!🤗🤩💞🎈

Κ με το καλο ν ερθει κ το νεο μελος της οικογενειας να συμπληρωσει κι αλλη ευτυχια!!!🙏🤰🫶🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/8/2024 at 12:31 ΜΜ, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Καλημέρα κορίτσια και καλό και ευλογημένο μήνα να έχουμε. 

@Xrisa95 εγώ δυστυχώς θα πάρω τον Σεπτέμβριο άδεια και τότε θα πάω διακοπές. Αλλά δεν πειράζει και τότε καλά είναι. 

@Elenaki_ εγώ έχω παρατηρήσει ένα μικρό φούσκωμα στην περιοχή κάτω από τον αφαλό. Πάντα είχα λίγο φουσκωματάκι εκεί, δεν ήταν φλατ. Και τώρα μου φαίνεται πως έχει γίνει πιο σκληρή η κοιλιά και λίγο έχει στρογγυλέψει. Ο άντρας μου λέει πως δεν φαίνεται ακόμα αλλά εγώ το καταλαβαίνω στο άγγιγμα. Λογικά όμως σιγά σιγά θα αρχίσουν να φαίνονται.

Εσείς κορίτσια έχετε πάρει κιλά???

Λευκη μου εγω δε νιωθω να εβαλα κιλα περα απ την κοιλιτσα που φουσκωσε.. δεν εχω ζυγιστει αλλα το βλεπω στα ρουχα μου... 

Θα με ζυγισει ο γιατρος 14/8 κι εκει θα ξερω τι γινεται.. παντως γ τα πρακτικα 😂 στον 1ο υπερηχο ημουν 73,5 κ στον δευτερο 73,6... (βρβαια φαγωμενη κ με ρουχα! Να τα λεμε κι αυτα!!😂)

Επισης ρε κοριτσια τι κιλα ειναι αυτα που γραφετεεε;;; εγω 45 ημουν δημοτικο κ 55 στο γυμνασιο!!!🤪🤪🤪 βεβαια ειμαι κ 1,82 ζωη να εχω 😅 αλλα εχω ξεχασει αυτα τα νουμερα.. παιζω παντα μεταξυ 68 και 73...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/8/2024 at 3:00 ΜΜ, ο/η Elenaki_ είπε:

Κορίτσια εμένα δεν είναι διαπραγματεύσιμο το θέαμα!!

Φαίνεται καραμπινάτα..🤰🎈

Κι από την στιγμή που φούσκωσε με ενοχλεί κ η μέση μου.(Κυρίως όταν πάω να σηκωθώ όταν είμαι ξαπλωμένη).

Ελενα μου επειδη εχω θεμα με τη μεση μου (δισκοπαθεια), μετα απ 2 φορες π επαθα σαν λουμπαγκο κ εκανα μαγνητικη κ  φυσικοθεραπειες, ο ορθοπεδικος κ ο φυσικοθεραπευτης μου τονισαν οτι οταν ειμαι ξαπλωμενη πρεπει να σηκωνομαι στο πλαι. Δλδ να γυριζω στο πλαι, να ριχνω τα ποδια απ το κρεβατι κ νασηκωνω το κορμι μ τα χερια (με το πανω χερι, δλδ αν σηκωνεσαι απ τααριστερα με το δεξι χερι θ βσζεις δυναμη) .

Με ανακουφιζει πολυ αυτο...

Τελος, αυτο π μου εκανε εντυπωση ριναι ουι την ιδια οδηγια μου εδωσε κ ο γυναικολογος μου μετα την ετ... μου ειπε δν θα σηκωνεσαι με την κοιλια κ τους κοιλιακους σου αλλα στο πλαι κ μου εδειξε ακριβως το ιδιο μ το φυσικοθεραπευτη...

Δοκιμασε το κι ελπιζω να σε ανακουφισει!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η giogo είπε:

Κορίτσια σας ξαναγράφω γιατί το προηγούμενο ποστ έκανε αρκετές μέρες να εγκριθεί και κάπου χάθηκε...εμείς κάναμε αυχενική και υπερηχογραφικα τα βρήκε όλα άψογα ο γιατρός. 

Τώρα περιμένουμε τις αιματολογικες και τις πιθανότητες για τα σύνδρομα αλλά μας είπε ότι η ηλικία μου δε βοηθάει (39) γιατί ξεκινάμε με υψηλές αρχικές πιθανότητες. 

Κοριτσι μου καλως μας ηρθες!!! ❤️

Αχ ποσο σε νιωθω δε φανταζεσαι... διδυμομανουλα κι εγω!!! 🤩🤩🤩🤰👶👶 απο ivf... κ με μια παλινδρομη το 2023 (με κενο σακο κ απο φυσικη συλληψη τοτε...) 

Εγω βαση ΤΕΡ εχω πητ 01/03 αλλα αν ολα πανε καλα θα μου τα παρει ο γιατρος καπου στην 37η εβδομαδα, δλδ αρχες φλεβαρη...

Χαιρομαι τοσο πολυ γ τα πρωτα αποτελεσματα της αυχενικης!!!😁  με το καλο κ τα υπολοιπα αποτελεσματα!!!! Να εινσι ολα τελεια!!!🙏🙏🙏🤰🧿🧿🧿🧿❤️❤️ 

Εχεις μιλησει μ το γιατρο σου για το νιπτ τεστ;; 

Επισης, εσυ παιδευτηκες στην αυχενικη που εχεις 2 μωρουδελια;; γτ το εχω μια εννοια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου χρωσταω update στο πινακακι μας.📆

Επειδη ειναι μοιρασμενες οι πληροφοριες κ δυσκοκευομαι λιγο, βοηθηστε με με παραθεση στο μνμ κ γραψτε μου πητ ή/και επομενο υπερηχο!! ❤️

Γνωρίζοντας τα κουκούνια μας 👶

@annitakianna Υπέρηχος 08/08 - ΠΗΤ 13/02 💙 

@giogo Υπέρηχος 08/08 - ΠΗΤ 13/02

@Xrisa95  nipt 12/08 - ΠΗΤ 15/02 💙

@Antonia2 Υπέρηχος 14/08 - Αυχενική 28/8

@Emma1 Αυχενική 17/08

@barbounaki04 Αυχενική 26/08 - ΠΗΤ 28/02

@ΛΕΥΚΗ Υπέρηχος; - ΠΗΤ 11/02

@elenitsa2. Υπερηχος 28/08 - ΠΗΤ 13/02 

@Elenaki_ αποτελεσματα nipt - Υπερηχος 24/09 - ΠΗΤ 04/02 🩷

@Annoula1995 Υπερηχος; - ΠΗΤ 10/02 💙

@Mboo Επόμενος υπέρηχος ;;

@Ria_ ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου πώς είστε?? @Xrisa95 αύριο είναι η αυχενική 🥰♥️ όλα θα πάνε τέλεια κορίτσι μου!! @Antonia2 κορίτσι μου Πητ έχω 13-2 και επόμενο υπέρηχο 8-8 🥰 την Πέμπτη δηλαδή!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η giogo είπε:

Κορίτσια σας ξαναγράφω γιατί το προηγούμενο ποστ έκανε αρκετές μέρες να εγκριθεί και κάπου χάθηκε...εμείς κάναμε αυχενική και υπερηχογραφικα τα βρήκε όλα άψογα ο γιατρός. 

Τώρα περιμένουμε τις αιματολογικες και τις πιθανότητες για τα σύνδρομα αλλά μας είπε ότι η ηλικία μου δε βοηθάει (39) γιατί ξεκινάμε με υψηλές αρχικές πιθανότητες. 

Κορίτσι μου τώρα είδα και εγώ το μύνημα!! Όντως το προηγούμενο ποστ χάθηκε αλλά τώρα το βρήκα και το διάβασα!! Ήσουν αρκετά απαισιόδοξη αλλά ελπίζω αυτό να άλλαξε μιας και έφτασες μέχρι την αυχενική άρα οι πιθανότητες να πάει κάτι στραβά έχουν μειωθεί πάρα πολύ!! Εύχομαι να είναι όλα τέλεια σήμερα και πιστεύω ότι θα είναι!! Είσαι ακόμα δοκιμαστικό μέλος και θα αργούν τα μυνήματα σου αρκετά! Προσπάθησε να γράψεις τα νέα σου σε πολλές δημοσιεύσεις έτσι ώστε να φτάσεις τις 20 και να μπορούμε να επικοινωνήσουμε καλύτερα!! Περιμένουμε τα νέα σου♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/8/2024 at 10:16 ΠΜ, ο/η Annoula1995 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Εγώ να πω την αλήθεια ίδια με βλέπω..ίσως λίγο πιο έντονο φουσκώματακι προς τα κάτω στην κοιλιά απλά κ αυτό μόνο αφού έχω φάει...εννοώ το πρωί δεν βλέπω κάποια διαφορά...ο αντρας μου Μ λέει εδώ κ κάποιες μέρες ότι δεν ήμουν έτσι κ ότι έχει διαφορά άλλα εγώ δεν βλέπω κατι ιδιαίτερο😋σήμερα κλείνω τις 12 βδομάδες!!

Εγώ αυτό που έχω καταλάβει είναι ότι η διαφορά θα γίνει από την μια μέρα στην άλλη!! Εμένα από προχθές μου φαίνεται κάπως ότι πετάχτηκε η κοιλιά μου αλλά ίσως είναι επειδή έβαλα μια αλλά κιλά!! 😭😭 Με βλέπω να βάζω σίγουρα 20 κιλά σε αυτή τη εγκυμοσύνη.. συνέχισε κορίτσι μου μας γράφεις για να μπορέσεις να βγεις από δοκιμαστικό μέλος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια μου πώς είστε?? @Xrisa95 αύριο είναι η αυχενική 🥰♥️ όλα θα πάνε τέλεια κορίτσι μου!! @Antonia2 κορίτσι μου Πητ έχω 13-2 και επόμενο υπέρηχο 8-8 🥰 την Πέμπτη δηλαδή!!

Ευχαριστω Αννιτα μου!! 🥰 εβαλα κ μια μπλε καρδουλα ν υπαρχει διπλα στην πητ 😊

Αχ τι ωραια θ πας αμεσα γ υπερηχουλι!!!🤩🤩 με το καλο!!!🙏❤️🧿🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσι μου καλως μας ηρθες!!! ❤️

Αχ ποσο σε νιωθω δε φανταζεσαι... διδυμομανουλα κι εγω!!! 🤩🤩🤩🤰👶👶 απο ivf... κ με μια παλινδρομη το 2023 (με κενο σακο κ απο φυσικη συλληψη τοτε...) 

Εγω βαση ΤΕΡ εχω πητ 01/03 αλλα αν ολα πανε καλα θα μου τα παρει ο γιατρος καπου στην 37η εβδομαδα, δλδ αρχες φλεβαρη...

Χαιρομαι τοσο πολυ γ τα πρωτα αποτελεσματα της αυχενικης!!!😁  με το καλο κ τα υπολοιπα αποτελεσματα!!!! Να εινσι ολα τελεια!!!🙏🙏🙏🤰🧿🧿🧿🧿❤️❤️ 

Εχεις μιλησει μ το γιατρο σου για το νιπτ τεστ;; 

Επισης, εσυ παιδευτηκες στην αυχενικη που εχεις 2 μωρουδελια;; γτ το εχω μια εννοια....

Εγώ έχω ΠΗΤ 13/2 αλλά κι εμένα μου έχει πει ο γιατρός πάμε για 37-38η βδομάδα, οπότε προς τέλος Ιανουαρίου.

Σ' ευχαριστώ πολύ για τις ευχές!!! Μακάρι να πάνε όλα καλά σε όλα τα κορίτσια και σε λίγους μήνες να συζητάμε πόσο μας παιδευουν τα ζουζούνια μας 😍😍😍

Ναι το έχουμε συζητήσει για NIPT. Ο γιατρός της εξωσωματικής επέμενε να την κάνω πριν την αυχενική. Ο γυναικολόγος μου μου είπε να δούμε πρώτα την αυχενική και να αποφασίσουμε. Αυτό που με προβλημάτισε είναι ότι ο εμβρυομητρικος μου είπε ότι στις δίδυμες κυησεις η ακρίβεια της εξέτασης πέφτει λίγο είναι 97% αλλά και πάλι είναι πάνω από την αυχενική (95%). 

Μπορώ να πω ότι τα μωράκια συνεργαστηκαν άψογα στην αυχενική είχαν πάρει και τα 2 την κατάλληλη θέση και απλά κολυμπουσαν χωρίς να κάνουν τούμπες οπότε τελειώσαμε σχετικά γρήγορα. Το ένα είναι γενικά πιο ήσυχο αλλά σ αυτό τον υπέρηχο συνεργάστηκε και το πιο ζωηρό 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου χρωσταω update στο πινακακι μας.📆

Επειδη ειναι μοιρασμενες οι πληροφοριες κ δυσκοκευομαι λιγο, βοηθηστε με με παραθεση στο μνμ κ γραψτε μου πητ ή/και επομενο υπερηχο!! ❤️

Γνωρίζοντας τα κουκούνια μας 👶

@Xrisa95 Αυχενική 06/08 - nipt 12/08

@Antonia2 Υπέρηχος 14/08 - Αυχενική 28/8

@ΛΕΥΚΗ ΠΗΤ 11/02 - Υπερηχος;

@elenitsa2. ΠΗΤ 13/02 - Υπερηχος 28/08

@annitakianna έχουμε ΠΗΤ; ή νεο υπερηχο;

@Elenaki_ αποτελεσματα nipt - έχουμε ΠΗΤ; ή νεο υπερηχο;

@Annoula1995 ΠΗΤ;

@giogo ΠΗΤ;

@Mboo Επόμενος υπέρηχος ;;

@Ria_ ;;

Αντωνια μου 13/2 ΠΗΤ και επόμενος υπερηχος την Πέμπτη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια όλα πήγαν τέλεια στην αυχενική!!!τα βρήκε όλα απόλυτα φυσιολογικά και οι πιθανότητες όλες μειωμένες!!επίσης σχεδόν σίγουρο ότι είναι αγοράκι💙ΠΗΤ 10/2.

@Xrisa95 Καλή επιτυχία για αύριο!!!όλα να πάνε τέλεια!!!😘

στις πριν 6 ώρες, ο/η Xrisa95 είπε:

@Annoula1995 καλημέρα Άννα μας καλά αποτελέσματα σήμερα στην αυχενική όλα να ειναι άψογα να απολαύσεις τον υπέρηχο κ το μπεμπονι σας κ γιατί όχι αν έχει καλή θέση να μάθετε κ το φύλο 🎉🎉🎉

τι ώρα έχεις ραντεβού κορίτσι μου;;; ❤️

Θα ανυπομονούμε μαζί σου! 

Ευχαριστώ πολύ @Xrisa95!!!!😘😘μακάρι να πάνε όλα καλά!!!έχω αρκετό άγχος!!το πρωί έκανα τ αιματολογικά και περιμένω τώρα από ώρα σε ώρα να βγουν...και το απόγευμα στις 7 έχω την εξέταση!!! Θα σας ενημερώσω σύντομα🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου καλησπερα!!! ❤️

Ελπιζω να ειστε ολες καλα κ τα κουκουνια μας να μεγαλωνουν ηρεμα στις κοιλιτσες μας!!! 👶🤰💞🧿

Ηρθαμε στο χωριο του αντρα μου κ ειμαστε συνεχεια με πεθερικα, ξαδερφια, ανιψια... χαμος.. 

Γι αυτο δν μπηκα καποιες μερες στο φορουμ.. τωρα θ διαβασω τα νεα σας!!!🥰

Καλά να περνάτε!!! Να ξεκουραστείτε! Βγήκαν τα αποτελέσματα από το Παστέρ που περιμενες;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η MyElpida είπε:

Καλά να περνάτε!!! Να ξεκουραστείτε! Βγήκαν τα αποτελέσματα από το Παστέρ που περιμενες;;; 

Ευχαριστουμε πολυ!!! ❤️❤️

Κι εσεις να περνατε ομορφα ο,τι κι αν κανετε!!! 🥰

Ναι βγηκαν τα αποτελεσματα!! Τα αντισωματα IgM (τρεχοντα αντισωματα) βγηκαν παλι αμφιβολα κ το avidity εδειξε οτι τα αντισωματα δημιουργηθηκαν τλχ 4 μηνες πριν την εξεταση..

Οποτε μαλλον ψευδως φαινονται αμφιβολα τα IgM...

Τα εστειλα στο γιατρο κ ειπε οκ ειναι! Δν ανησυχησε για κατι.. 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Ευχαριστουμε πολυ!!! ❤️❤️

Κι εσεις να περνατε ομορφα ο,τι κι αν κανετε!!! 🥰

Ναι βγηκαν τα αποτελεσματα!! Τα αντισωματα IgM (τρεχοντα αντισωματα) βγηκαν παλι αμφιβολα κ το avidity εδειξε οτι τα αντισωματα δημιουργηθηκαν τλχ 4 μηνες πριν την εξεταση..

Οποτε μαλλον ψευδως φαινονται αμφιβολα τα IgM...

Τα εστειλα στο γιατρο κ ειπε οκ ειναι! Δν ανησυχησε για κατι.. 😁

Τέλεια νέα!!! Μπράβο σας! Έφυγε κι αυτό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η MyElpida είπε:

Τέλεια νέα!!! Μπράβο σας! Έφυγε κι αυτό!

Ναι ησυχασαμε!!! Βεβαια βγηκε τη μια μερα το αποτελεσμα κ την επομενη βγηκε ποσο προσφατα ειναι τα αντισωματα οποτε αγχωθηκαμε λιγο..

Τελος καλο, ολα καλα!!🥰

Τωρα με τρωει το αγχος αν συνεχιζουν ολα καλα.. 🤪 δν ηρεμουμε ποτε ε;;

ευτυχως που ειμαι σε διακοπες κ ξεχνιεμαι καπως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...