Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2025!!!!!!!


Recommended Posts

Καλό Σαββατοκύριακο κορίτσια ❤️❤️❤️ 

καποιες πιο μπροστά κάποιες πιο πίσω μετράμε αντίστροφα να περάσει το πιο κρίσιμο τρίμηνο. Μετά ποιος μας πιάνει 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια μου ελπίζω να είστε όλες καλά κι τα μωράκια σας!!! Δε θέλω να σας μαυριζω τη ψυχή γιατί ο τίτλος της συζήτησης είναι μόνο χαράς αλλά ήθελα να σας γράψω τα νέα μου εδώ γιατί κ εμένα αν συνεχιζονταν Φεβρουαρίου θα ήταν το νινακι μου!!! Εδώ και 3 μέρες έχω αιμα με κομματακια κ ενώ δε είχε καμία αποκόλληση κι ας σταμάτησε η καρδιά κ έκλεισα ραντεβού για απόξεση είπα μάλλον αρχίσει κ αποβάλλεται εφόσον έχω αιμα....πριν λίγο είχα αφόρητο πόνο μέχρι που έπεσε ο σάκος.... δύσκολο συναίσθημα δε ξέρω αν καμιά το έχει δει να γίνεται αλλά αυτός πρέπει να ήταν... Χριστέ μου το έβλεπα κ δε το πίστευα λέω τι περνάω αλλά μέσα στην ατυχία μου τουλάχιστον να καθαρίσω.... συγνώμη για τις λεπτομέρειες αλλά μιλώντας κ εδώ νιώθω καλύτερα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Xrisa95 είπε:

@marw90 πως είσαι Μάρω; Έχεις εκκρίσεις; 
Πως νιώθεις; 
 

ευχομαι να πάνε όλα προς το καλύτερο για σένα όσο περνάνε οι μέρες! 🙏🏼

Έγραψα χωρίς να δω το σχόλιο σου...δυστυχώς δεν μου έρχονται όλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Xrisa95 είπε:

Καλό Σαββατοκύριακο κορίτσια ❤️❤️❤️ 

καποιες πιο μπροστά κάποιες πιο πίσω μετράμε αντίστροφα να περάσει το πιο κρίσιμο τρίμηνο. Μετά ποιος μας πιάνει 😍

καλο σαββατοκύριακο ❤️❤️

τι κανετε κοριτσια; πως ειστε ;;;❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η marw90 είπε:

Κορίτσια μου ελπίζω να είστε όλες καλά κι τα μωράκια σας!!! Δε θέλω να σας μαυριζω τη ψυχή γιατί ο τίτλος της συζήτησης είναι μόνο χαράς αλλά ήθελα να σας γράψω τα νέα μου εδώ γιατί κ εμένα αν συνεχιζονταν Φεβρουαρίου θα ήταν το νινακι μου!!! Εδώ και 3 μέρες έχω αιμα με κομματακια κ ενώ δε είχε καμία αποκόλληση κι ας σταμάτησε η καρδιά κ έκλεισα ραντεβού για απόξεση είπα μάλλον αρχίσει κ αποβάλλεται εφόσον έχω αιμα....πριν λίγο είχα αφόρητο πόνο μέχρι που έπεσε ο σάκος.... δύσκολο συναίσθημα δε ξέρω αν καμιά το έχει δει να γίνεται αλλά αυτός πρέπει να ήταν... Χριστέ μου το έβλεπα κ δε το πίστευα λέω τι περνάω αλλά μέσα στην ατυχία μου τουλάχιστον να καθαρίσω.... συγνώμη για τις λεπτομέρειες αλλά μιλώντας κ εδώ νιώθω καλύτερα!!!!!

Κορίτσι μου μην ζητάς συγνώμη!! Είναι πολύ δύσκολο αυτό που περνάς!! Εγώ δεν ξέρω αν θα άντεχα κάτι τέτοιο!! Χρειάζεσαι χρόνο τώρα να αναρρώσεις και ψυχικά και σωματικά!!! Και αφού νιώθεις καλύτερα εννοείται να μας μιλάς όποτε θέλεις και χρειάζεσαι!! Εμείς είμαστε εδω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/7/2024 at 11:24 ΜΜ, ο/η Ria_ είπε:

Γεια σας κορίτσια!! Νιώθω πολύ περίεργα που καταφέρνω κ γράφω σε μια τέτοια ομάδα 🥲 το Σάββατο κλείνω τις 8 εβδομάδες!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά σε όλες!! 

Κορίτσι μου καλώς ήρθες!! Το μύνημα σου κυριολεκτικά χάθηκε!! Δυστυχώς αυτό συμβαίνει με τα καινούργια μέλη!! Όταν φτάσεις τις 20 δημοσιεύσεις θα φαίνονται κατευθείαν οπότε συνέχισε να γράφεις για να βγεις από δοκιμαστικό μέλος!!! Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!! Με το καλό❤️🥰 πες μας λεπτομέρειες για να σε βάλει και στον πίνακα η @Antonia2 πότε έχεις επόμενο υπέρηχο και αν έχεις κανονίσει για αυχενική!! Είναι η πρώτη σου εγκυμοσύνη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η elenitsa2. είπε:

καλο σαββατοκύριακο ❤️❤️

τι κανετε κοριτσια; πως ειστε ;;;❤️

Κορίτσι μου καλό σαββατοκύριακο!!! Είσαι αρκετά κοντά να βγεις από δοκιμαστικό μέλος και επιτέλους θα επικοινωνούμε κανονικά μετά!! Διάβασα ότι υποφέρεις από αναγουλες συνέχεια!! Εγώ ευτυχώς δεν έχω τόσο πολύ!! Με πιάνει το βράδυ αρκετά! Αλλά εντάξει αντέχετε! Έχω υποφέρω από κούραση 😁 ενώ δεν κάνω τίποτα και αδυναμία! Αν είναι σε τέτοιο βαθμό ίσως να πάρεις κάτι για να νιώσεις καλύτερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Xrisa95 είπε:

Καλό Σαββατοκύριακο κορίτσια ❤️❤️❤️ 

καποιες πιο μπροστά κάποιες πιο πίσω μετράμε αντίστροφα να περάσει το πιο κρίσιμο τρίμηνο. Μετά ποιος μας πιάνει 😍

Κορίτσι μου καλό σαββατοκύριακο!! Πλησιάζει ο υπέρηχος σου όπου να ναι!!! Είσαι η επόμενη!! ♥️♥️❤️ Πώς τα πας με τα συμπτώματα?? Μειώθηκαν οι αναγουλες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/7/2024 at 1:27 ΜΜ, ο/η elenitsa2. είπε:

αωωωω τα πιο όμορφα νέα! μπραβο αντωνία μου με το καλο τα μωράκια σας !!😍🧿❤️χαιρομαι τοσο μα τοσο πολυ για εσενα κοριτσι μου! να ξεκουράζεσαι και να το απολαύσεις! τα καλύτερα έρχονται 🧿❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Ευχαριστω κοριτσι μου γλυκο!!!!❤️🫶❤️🫶❤️

Μακαρι να συνεχισουμε ετσι με ευχαριστα νεα κενθουσιασμο μεχρι το τελος!!!!🙏🤰🧿

 

στις On 12/7/2024 at 1:36 ΜΜ, ο/η elenitsa2. είπε:

❤️❤️❤️❤️

τελεια νέα !!🥰🥰😍 καλα θα περασουν οι μερες ούτε που θα το καταλάβουμε 

κοριτσια μου καλημερα!!! τι κανετε πως ειστεε;;

θα κανω τωρα δημοσιεύσεις για να βγω από δοκιμαστικό μέλος 

εγω υποφέρω με ναυτίες όλη μερα και όλη νύχτα καθε μερα νιωθω ότι γινεται χειροτερο 😓😓😓 χθες και σημερα ειδικά ούτε να σηκωθώ δεν μπορω αλλά και ξαπλωμένη που ειμαι παλι δεν συνέρχομαι ενώ τις προηγούμενες μερες ημουν καλύτερα ξαπλωμενη… θα δειξει καλα να είναι το μωρο και θα περάσει 

εσεις κοριτσια πως ειστε έχετε συμπτώματα;;;❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Ευτυχως κοριτσι μου εγω δν εχω ενοχλητικα συμπτωματα..✌️ μονο υπνηλια κ συχνοουρια κυριως.. 

Στα προσφατα θεματα εχει γραψει μια κοπελα ενα κολπακι γ ν αντιμετωπισεις τις ναυτιες!! Θες ν το δοκιμασεις;;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Xrisa95 είπε:

Υπάρχει όμως κ το πολύ θετικό και συναρπαστικό της υπόθεσης… όταν πας 13+4 θα δεις πιο «ρεαλιστικά» τα μικρά σου ανθρωπάκια. ❤️❤️❤️

καθε εβδομάδα που περνάει στο πρώτο τρίμηνο έχει ραγδαία εξέλιξη για τα μωράκια. Η επιστήμη το λέει όχι μόνο εγώ 😂🤫

σοβαρά πάντως επειδή είναι και δίδυμα και συνήθως είδες βγαίνουν πιο μινιόν ❤️ καλύτερα να πας τότε που θα είναι αρκετά μεγαλούτσικα  κ θα τα δεις καλύτερα. Το λέω αυτό γιατί σε αυτούς τους υπερήχους βάζουν συνήθως 3D ❤️ έχω και από τα δυο μου παιδιά κ καμία σχέση δν έχει ο απλός υπέρηχος με το 3D. 

Αχ Χρυσα μου πως φαινεται η εμπειρια!!! 🥰🥰

Ναι καλα λες!!!

Η αληθεια ειναι οτι μου περασε απ το μυαλο ν μιλησω κ μ ενα αλλο κεντρο γ αυχενικη αλλα δε νομιζω να αλλαξουν κ πολλα.. αντε ν παω μια βδομαδα νωριτερα.. οπως λες κι εσυ οσο πιο αργα τοσο καλυτερα γ τα διδυμακια μας!!! (Ακομη δν το εχω συνειδητοποιησει)

Κοριτσια εσας ποσο κοστιζει η αυχενικη;; ρωτησατε ο κοστος οταν κλεισατε το ραντεβου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/7/2024 at 11:24 ΜΜ, ο/η Ria_ είπε:

Γεια σας κορίτσια!! Νιώθω πολύ περίεργα που καταφέρνω κ γράφω σε μια τέτοια ομάδα 🥲 το Σάββατο κλείνω τις 8 εβδομάδες!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά σε όλες!! 

Ρια μου καλως ηρθες στην ομαδα μας!!! 🤗❤️

Κι εγω καθε Σαββατο αλλαζω βδομαδα!! Σμρ μπηκα στην 7η!! ✌️

Με το καλο να ερθει το μωρακι σου κ μοιραστουμε τις εμπειριες μας μεχρι να ερθουν τα μωρουδελια μας γερα στην αγκαλια μας!!🙏🤰🧿

Ειναι το 1ο σου μωρακι;; εκλεισες ραντεβου γ αυχενικη;

Υγ απ το μνμ σου καταλαβαινω οτι μαλλον προσπαθησατε αρκετα γ να ερθει το θαυματακι σας. Εμεις προσπαθουσαμε απ αρχες του 2021, περυσι ειχαμε μια κυηση με φυσικη συλληψη η οποια δυστυχως δν προχωρησε κ φετος καναμε εξωσωματικη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Αχ Χρυσα μου πως φαινεται η εμπειρια!!! 🥰🥰

Ναι καλα λες!!!

Η αληθεια ειναι οτι μου περασε απ το μυαλο ν μιλησω κ μ ενα αλλο κεντρο γ αυχενικη αλλα δε νομιζω να αλλαξουν κ πολλα.. αντε ν παω μια βδομαδα νωριτερα.. οπως λες κι εσυ οσο πιο αργα τοσο καλυτερα γ τα διδυμακια μας!!! (Ακομη δν το εχω συνειδητοποιησει)

Κοριτσια εσας ποσο κοστιζει η αυχενικη;; ρωτησατε ο κοστος οταν κλεισατε το ραντεβου;;

Κορίτσι μου 120 ευρώ κοστίζει η αυχενική και εννοείται είναι μαζί με την παπ-α !!! Στην Αθήνα τι παίζει με τις τιμές?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου 120 ευρώ κοστίζει η αυχενική και εννοείται είναι μαζί με την παπ-α !!! Στην Αθήνα τι παίζει με τις τιμές?

Κι εμένα κορίτσια 120 € μου είπε ότι θα κοστίσει!!Μαλλον τόσο θα χρεώνεται παντού!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καθεστε;;;

Εμας μας ειπε 190€ γτ ειναι διδυμη κυηση!!! 

Μου λεει ειναι αλλη η τιμη γ μονηρη κυηση κ αλλη γ διδυμη. Εχει λογικη δε λεω αλλα ενα σοκ το επαθα! 😜

Ας ειναι ολα καλα κ ας δωσουμε κ παραπανω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η marw90 είπε:

Κορίτσια μου ελπίζω να είστε όλες καλά κι τα μωράκια σας!!! Δε θέλω να σας μαυριζω τη ψυχή γιατί ο τίτλος της συζήτησης είναι μόνο χαράς αλλά ήθελα να σας γράψω τα νέα μου εδώ γιατί κ εμένα αν συνεχιζονταν Φεβρουαρίου θα ήταν το νινακι μου!!! Εδώ και 3 μέρες έχω αιμα με κομματακια κ ενώ δε είχε καμία αποκόλληση κι ας σταμάτησε η καρδιά κ έκλεισα ραντεβού για απόξεση είπα μάλλον αρχίσει κ αποβάλλεται εφόσον έχω αιμα....πριν λίγο είχα αφόρητο πόνο μέχρι που έπεσε ο σάκος.... δύσκολο συναίσθημα δε ξέρω αν καμιά το έχει δει να γίνεται αλλά αυτός πρέπει να ήταν... Χριστέ μου το έβλεπα κ δε το πίστευα λέω τι περνάω αλλά μέσα στην ατυχία μου τουλάχιστον να καθαρίσω.... συγνώμη για τις λεπτομέρειες αλλά μιλώντας κ εδώ νιώθω καλύτερα!!!!!

Να μας γράφεις όποτε το θέλεις και το επιθυμείς, εμείς είμαστε εδώ για σένα. 
Πραγματικά ανατριχιάζω διαβάζοντας το μνμ σου! Θέλει πολλή δύναμη και κουράγιο να μπορέσεις να αντιμετωπισεις μια απώλεια. 🥲
 

Μίλησες με τον γιατρό σου; Θα πας να σε δει; Τώρα έχεις ακόμα πόνο; :( 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η elenitsa2. είπε:

καλο σαββατοκύριακο ❤️❤️

τι κανετε κοριτσια; πως ειστε ;;;❤️

Εσύ πως είσαι Ελενίτσα; 
το πρώτο παιδάκι είναι αυτό που κυοφορείς σωστα; Πως βιώνεις μέχρι τώρα αυτό το ταξίδι; 
 

εγω είμαι φουλ κουρασμένη κ εξαντλημένη (λείπει κ ο άντρας μου Ελλάδα για κάτι φορολογικές  δουλειές) 

Δεν πάνε ακόμα σχολείο τα παιδάκια μου άρα τα έχω όλη μέρα σπίτι κ πρέπει να τα απασχολώ όμορφα, παιδαγωγικά και δημιουργικά 😊 δν με κουράζει βέβαια αυτό τόσο πολύ γιατί ως εκπαιδευτικός το έχω λίγο στο αίμα μου να τα απασχολω κάνοντας όμορφα πράγματα και δραστηριότητες  αλλά με κουράζει που ταυτόχρονα έχω τις δουλειές του σπιτιού κ όλες τις υποχρεώσεις γενικώς.

δν προλαβαίνω καν να θυμηθώ ότι έχω τρίτο στην κοιλιά 🤷🏼‍♀️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Xrisa95 είπε:

Να μας γράφεις όποτε το θέλεις και το επιθυμείς, εμείς είμαστε εδώ για σένα. 
Πραγματικά ανατριχιάζω διαβάζοντας το μνμ σου! Θέλει πολλή δύναμη και κουράγιο να μπορέσεις να αντιμετωπισεις μια απώλεια. 🥲
 

Μίλησες με τον γιατρό σου; Θα πας να σε δει; Τώρα έχεις ακόμα πόνο; :( 

Έχω κλείσει Πέμπτη πρωί σε κλινική για απόξεση αλλά με το να έχω αυτά κι είναι ακόμα Σάββατο θεωρώ ότι μέχρι τότε θα έχω καθαρίσει!!!! Του έκλεισα κ ένα ραντεβού την Τετάρτη να με δει μήπως κ γλιτώσω το ραντεβού τη Πέμπτη! Είναι πολύ δύσκολο εγώ όταν το είδα δε το πίστευα... αλλά είμαι πολύ δυνατή μάλλον κι το αντιμετωπίζω κι λέω ευτυχώς έγινε νωρίς πριν έρθουν κ άλλες εξετάσεις κ μεγαλώσει κ άλλο κ φανεί μετά ότι είχε κάποιο θέμα. Θα ήθελα βέβαια αν μου το εβγαζε αυτός να το στέλναμε για βιοψία να μάθουμε τι έγινε αλλά τώρα το πέταξα σιγά μη το κρατήσω κιόλας....ότι έγινε έγινε...απο δω κ πέρα ξεκινάμε από την αρχή βήμα βήμα να τα πάρουμε όλα να δούμε τι και πως!!!! Και ρε κορίτσια σε γενικές γραμμές δεν εχω κάτι....είχα κάνει κ πριν θέλησω παιδί κάποιες εξετάσεις κ δε είχα κάτι...γιατί εμείς χαλαρά το έχουμε επειδή του χρόνου έχουμε κλείσει γάμο... όποτε τώρα εφόσον έγινε έτσι ο γάμος δεν ακυρωνεται(γτ το σκεφτόμασταν κ αυτο) κ ξεκινάμε να δούμε τι έφταιξε...μπορεί κ τίποτε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου καλό σαββατοκύριακο!! Πλησιάζει ο υπέρηχος σου όπου να ναι!!! Είσαι η επόμενη!! ♥️♥️❤️ Πώς τα πας με τα συμπτώματα?? Μειώθηκαν οι αναγουλες??

Ευτυχώς καλύτερα ❤️❤️❤️ αλλά έχω πολλούς πόνους κ έχω πλακώσει τα χάπια μαγνησίου. Το καταλαβαίνω ότι είναι από την κούραση κτλ και πάλι καλά με πιάνουν άρα πάμε καλά 😂🙏🏼

 

εσυ πως είσαι;; Πως περνάνε οι μέρες σου;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια καθεστε;;;

Εμας μας ειπε 190€ γτ ειναι διδυμη κυηση!!! 

Μου λεει ειναι αλλη η τιμη γ μονηρη κυηση κ αλλη γ διδυμη. Εχει λογικη δε λεω αλλα ενα σοκ το επαθα! 😜

Ας ειναι ολα καλα κ ας δωσουμε κ παραπανω...

Κορίτσι μου και εμένα με ρώτησε στο τηλέφωνο αν είναι ένα το μωράκι η δύο!!! Λογικα γι'αυτό επειδή έχει διαφορά στην τιμή!! 190 εντάξει είναι αρκετά! Είναι και το παπ-α μέσα στη τιμή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου και εμένα με ρώτησε στο τηλέφωνο αν είναι ένα το μωράκι η δύο!!! Λογικα γι'αυτό επειδή έχει διαφορά στην τιμή!! 190 εντάξει είναι αρκετά! Είναι και το παπ-α μέσα στη τιμή?

Γενικά αυτή τη βδομάδα ήμουν αρκετά καλά σε σημείο να ανησυχήσω!! Γι'αυτό και πήγα άρον άρον για έκτακτο υπέρηχο αλλά από χθες ξεκίνησαν αρκετά έντονα ξανά τα συμπτώματα!! Σήμερα είναι αρκετά χάλια!! Τώρα το βράδυ με πιάνουν οι αναγουλες πολύ έντονα!! Ενώ λένε ότι είναι πρωινή η ναυτία στην εγκυμοσύνη εμένα με πιάνει το βράδυ!! 

Και εγώ πίνω μαγνισιο και με έχει βοηθήσει πάρα πολύ με τους πόνους!! Λίγο έμεινε κορίτσι μου λογικά σε 2-3 εβδομάδες θα πρέπει να σταματήσουν σιγά σιγά τα έντονα συμπτώματα!! Ειδικά εσύ με 2 παιδιά είσαι παρά πολύ δύσκολα! Μπράβο σου πραγματικά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η marw90 είπε:

Έχω κλείσει Πέμπτη πρωί σε κλινική για απόξεση αλλά με το να έχω αυτά κι είναι ακόμα Σάββατο θεωρώ ότι μέχρι τότε θα έχω καθαρίσει!!!! Του έκλεισα κ ένα ραντεβού την Τετάρτη να με δει μήπως κ γλιτώσω το ραντεβού τη Πέμπτη! Είναι πολύ δύσκολο εγώ όταν το είδα δε το πίστευα... αλλά είμαι πολύ δυνατή μάλλον κι το αντιμετωπίζω κι λέω ευτυχώς έγινε νωρίς πριν έρθουν κ άλλες εξετάσεις κ μεγαλώσει κ άλλο κ φανεί μετά ότι είχε κάποιο θέμα. Θα ήθελα βέβαια αν μου το εβγαζε αυτός να το στέλναμε για βιοψία να μάθουμε τι έγινε αλλά τώρα το πέταξα σιγά μη το κρατήσω κιόλας....ότι έγινε έγινε...απο δω κ πέρα ξεκινάμε από την αρχή βήμα βήμα να τα πάρουμε όλα να δούμε τι και πως!!!! Και ρε κορίτσια σε γενικές γραμμές δεν εχω κάτι....είχα κάνει κ πριν θέλησω παιδί κάποιες εξετάσεις κ δε είχα κάτι...γιατί εμείς χαλαρά το έχουμε επειδή του χρόνου έχουμε κλείσει γάμο... όποτε τώρα εφόσον έγινε έτσι ο γάμος δεν ακυρωνεται(γτ το σκεφτόμασταν κ αυτο) κ ξεκινάμε να δούμε τι έφταιξε...μπορεί κ τίποτε...

Αρχικά συνήθως αυτές οι αποβολές αφορούν κάποια χρωμοσωμική ανωμαλία. 
Αν έχεις κάνει εξετάσεις κ δν έχει βρεθεί κάτι μην σκέφτεσαι με το μυαλό σου ότι έφτιαιξες εσυ. 
 

Αν θεωρείς ότι πρέπει να ψαχτείς κι άλλο με περισσότερες εξετάσεις να το κανεις, κυρίως για να μην κατηγορείς τον εαυτό σου κ για να έχεις λάβει τις απαντήσεις που ψάχνεις. 
 

θα έρθει το ουράνιο τόξο σου ❤️🙏🏼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου καλό σαββατοκύριακο!!! Είσαι αρκετά κοντά να βγεις από δοκιμαστικό μέλος και επιτέλους θα επικοινωνούμε κανονικά μετά!! Διάβασα ότι υποφέρεις από αναγουλες συνέχεια!! Εγώ ευτυχώς δεν έχω τόσο πολύ!! Με πιάνει το βράδυ αρκετά! Αλλά εντάξει αντέχετε! Έχω υποφέρω από κούραση 😁 ενώ δεν κάνω τίποτα και αδυναμία! Αν είναι σε τέτοιο βαθμό ίσως να πάρεις κάτι για να νιώσεις καλύτερα 

αχ ναι ειδα πριν ότι πρέπει να κανω μερικές ακομα είχα μπερδευτεί αρκετά και δεν ηξερα πιο πριν να δω πόσες πρέπει να κανω!!😅🫠

ναι συνέχεια, δεν είναι όλη την ωρα ανυπόφορες αλλά είναι συνεχώς εκει ειδικά το βραδυ οπωσ λες και εσυ! δεν ξερω γιατι την λενε πρωινή ναυτία ενώ σε πολλες κοπελες ακουω οτι είναι βραδινή ;;;;😅😅

και εγω με κουραση και υπνηλία ξεκίνησα δυστυχώς είναι ζόρικο οποιοδήποτε και αν είναι το σύμπτωμα που τυχαίνει στη καθε μια 😓🥲 υπομονή και σε λιγο καιρο ευχομαι να ηρεμήσουμε!! 🤞🏼

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Xrisa95 είπε:

Αρχικά συνήθως αυτές οι αποβολές αφορούν κάποια χρωμοσωμική ανωμαλία. 
Αν έχεις κάνει εξετάσεις κ δν έχει βρεθεί κάτι μην σκέφτεσαι με το μυαλό σου ότι έφτιαιξες εσυ. 
 

Αν θεωρείς ότι πρέπει να ψαχτείς κι άλλο με περισσότερες εξετάσεις να το κανεις, κυρίως για να μην κατηγορείς τον εαυτό σου κ για να έχεις λάβει τις απαντήσεις που ψάχνεις. 
 

θα έρθει το ουράνιο τόξο σου ❤️🙏🏼

Είχα κάνει κάτι αρχικές θρομβοφυλλιας. Είχα κάνει καλλιέργεια για ουρεοπλασμα κ ήταν όλα αρνητικά και όταν μου πήρε τώρα πριν 1 μήνα το μικροβιωμα βρέθηκε το ουρεοπλασμα. Και του λέω μα το Γενάρη το έκανα μου το είχε γράψει άλλη γιατρός λέει άλλο η καλλιέργεια είναι κάτι απλό αυτό εδώ είναι πιο βαθιά εξέταση...κ έτσι απογοητευτηκα λέω οκκ πρέπει αν δε πετύχει να τα ξανά πάρω όλα με τη σειρά κ να δω τσ βασικά ώστε μη ξανά μεινω κ ξανά μάνα τα ίδια...να μου πεις που θα το ξέρεις αυτό???? Δε το ξέρεις βέβαια αλλά είναι ψυχοφθορο και δε θέλω να το ξανά βιώσω!!!! Τώρα για το άλλο θέμα...εφόσον έχω αιμα κ έφυγε κ ο σακος θα χρειαστώ αποξεση άραγε? Η απλά αν έχει μείνει κάτι σαν υπολείμματα μπορεί να με καθαρίσει??? Εύχομαι να μην χρειαστεί!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...