Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2025!!!!!!!


Recommended Posts

στις πριν 17 λεπτά, ο/η marw90 είπε:

Κι όμως ο γιατρός χτες που με είδε μου είπε ότι το αίμα που βλέπω δε είναι από αποκόλληση ούτε έχει να κάνει που σταμάτησε η καρδιά.μακαρι να ήταν αποκόλληση κ να ήξερα ότι σιγά σιγά θα κατέβει να φύγει....κ σήμερα έχω αιματακι.  Μια βλακώδες ερώτηση εγώ τώρα έχοντας μέσα μου ένα νεκρό έμβρυο (ακούγεται κάπως αυτο) τι κάνω??? Φοβήθηκα μη πάθω κ κάτι....αλλά θα φέρομαι σαν μη εγκυος έτσι? Ήδη ήπια cold and flu γιατί είμαι κ λίγο σαν κρυωμένη δε με έφταναν όλα τα άλλα έτυχε κ αυτο

Δεν παθαίνεις κάτι, είναι τρομακτικό στο άκουσμα, αλλά δεν δημιουργεί κάποιο πρόβλημα σε εσένα.Εγω για ψυχολογικούς λόγους το έκανα την επόμενη μέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marw90 είπε:

Αυτό σκέφτομαι ...Ότι δεν ήταν ωρα τώρα να γίνει....όλα έχουν την ώρα τους και το σωστό χρόνο όσο τα πιέζουμε δεν γίνεται! Μη στεναχωριέσαι!!!! Θα έρθει κ για σένα το φόρεμα με τη κοιλίτσα!!!

Για όλες μας θα έρθει!!!!

Θα σου πω δυο φράσεις που άκουσα σε έναν γιατρό σε μια διάλεξη και τις σκέφτομαι στα δύσκολα, ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΠΑΙΔΙ, ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΑΠΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΕ και ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΕΠΙΑΣΕ ΠΑΙΔΙ, ΚΑΝΕΙ ΠΑΙΔΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Ναι το ξέρωωωω. Έχουμε θέμα με τον κλιματισμό στην δουλειά και η κατάσταση δεν είναι καθόλου ανεκτή. Κατάφερα να πάρω σήμερα και αύριο άδεια με χαρτί από τον γυναικολόγο μου. 
Στην δουλειά δεν θέλω να το πω ακόμα γιατί είναι πολύ νωρίς. Θα κάνω και την αυχενική με το καλό και μετά θα το πω 

Αν έχετε πρόβλημα με τον κλιματισμό είναι πολύ δύσκολα τα πράγματα...

Ζητά μερικές ακόμη από παθολόγο,θα μπορούσες να δουλέψεις με τηλεργασια,είναι η φύση της δουλειάς σου τέτοια που να στο επιτρέπει?

Είναι κρίμα να ταλαιπώρησε ετσι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ChrisElen είπε:

Για όλες μας θα έρθει!!!!

Θα σου πω δυο φράσεις που άκουσα σε έναν γιατρό σε μια διάλεξη και τις σκέφτομαι στα δύσκολα, ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΠΑΙΔΙ, ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΑΠΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΕ και ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΕΠΙΑΣΕ ΠΑΙΔΙ, ΚΑΝΕΙ ΠΑΙΔΙ!

Είναι αλήθεια όλο αυτό!!!!! Θέλει απλά τρέξιμο κ να μη τα παρατάς! Και όσο σκέφτομαι ότι κάποιες ρομα πχ χωρίς να είμαι ρατσίστρια έχει 10 η κάθε μία κ τα παρατάνε...θυμώνω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marw90 είπε:

Είναι αλήθεια όλο αυτό!!!!! Θέλει απλά τρέξιμο κ να μη τα παρατάς! Και όσο σκέφτομαι ότι κάποιες ρομα πχ χωρίς να είμαι ρατσίστρια έχει 10 η κάθε μία κ τα παρατάνε...θυμώνω!!!!

Έγινες φίλη μου! 🤣🤣 Έχω πει άπειρες φορές την παραπάνω φράση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ChrisElen είπε:

Έγινες φίλη μου! 🤣🤣 Έχω πει άπειρες φορές την παραπάνω φράση.

Hahaha haha ε μα τις βλέπεις κ η καθεμία τους έχει πίσω της 10 παιδιά...δλδ αυτές δεν έχουν μικρόβια δεν έχουν τίποτα είναι καθαρές??? Αναρωτιεμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η ChrisElen είπε:

Για όλες μας θα έρθει!!!!

Θα σου πω δυο φράσεις που άκουσα σε έναν γιατρό σε μια διάλεξη και τις σκέφτομαι στα δύσκολα, ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΠΑΙΔΙ, ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΑΠΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΕ και ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΕΠΙΑΣΕ ΠΑΙΔΙ, ΚΑΝΕΙ ΠΑΙΔΙ!

Θα συμφωνήσω σε αυτο. Αυτο μου ειπε κι εμενα ο γιατρός μου, υπάρχουν τα μνημονικά κύτταρα και σε αυτό. Το σώμα θυμάται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η ChrisElen είπε:

Έγινες φίλη μου! 🤣🤣 Έχω πει άπειρες φορές την παραπάνω φράση.

Αυτές τεκνοποιουν απο τα 15 τους όμως. Κανουν και το ένα παιδί , πίσω απ'το αλλο.

Ειμαι σίγουρη πως ελάχιστες έχουν υποστεί καισαρική.

Βέβαια  εγω θα ήθελα να μάθω αν βιώνουν παλινδρομες τόσο συχνά οσο ο υπόλοιπος κόσμος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Kiddo είπε:

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου!!!! 😍😍😍😍😍😍 Υγιή και τελειόμηνα μωράκια στην αγκαλιά σας εύχομαι ολόψυχα, πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

Και για όλες τις μανουλες to be εκεί έξω..! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏

Και πάλι Αντωνία μου, τις θερμότερες ευχές μου!! Πήρα πολύ χαρά από τα νέα σου!! Με το καλό θεέ μου να πάνε όλα κατ'ευχήν!!! 🙏🙏🙏🙏

Γλυκο μου κοριτσι!!!!!💖💖💖

Σ ευχαριστω τοοοοσο πολυ γ τις ευχες!!!🫶🫶🫶

Μακαρι να πανε ολα καλα για ολες μας!!!! 🙏🧿💞🤗 για οσα κοριτσια προσπαθουν ξανα κ ξανα χωρις ν τα παρατανε, για οσες γεμισαν οι κοιλιτσες τους κ περιμενουμε τα θαυματακια μας κ οσες εχουν ηδη τα μωρα τους στην αγκαλια τους!!!🙏🙏🙏🙏

Διαβαζω τα νεα σου στα Χριστουγεννιατικα μωρακια κ εισαι τρομερη!!! Εξω καρδια!!!

Ευχομαι ολοψυχα τα καλυτερα!!!!🥰🫶🧿🤰🎈👶💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Γλυκιά μου συνοδοιπόρε χαίρομαι τόσο μα τοσο πολύ για εσένα!!! Δεν υπάρχει ομορφότερο δώρο από αυτό και μάλιστα αν το λαμβάνεις εις διπλούν….🥳🥳🥳🥳🥳
Θα πάνε όλα τέλεια μέχρι τέλους, είμαι σίγουρη. Θετική σκέψη!!!🙏

Να χαρείς όλη αυτή την εμπειρία μαζί με τον αντρουλη σου διδυμομανούλα μας ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

🐣🐣

 

Λευκουλι μου γλυκο!!!!💖💖💖💖💖

Σε ευχαριστω τοσο πολυ γ τις ευχες!!!!🫶🫶🫶

Πραγματικα οταν ειδαμε 2 σακους τρελαθηκαμε απ χαρα!!! Οντως η χαρα ειναι διπλη!!!🥹🥹

Δε συζητω οταν ειδαμε τις καρδουλες!!!💓💓

Η Παναγια ν μας βοηθησει ολες μας να φερουμε γερα μωρακια στη ζωη!!!🙏🙏🙏🤰🎈👶🧿🧿🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η marw90 είπε:

Αυτή τη στιγμή φοβάμαι ότι κι να ξανά μεινω θα έχουμε τα ίδια. Γιατί εγκυος μένω ευκολα προς το παρόν δλδ έμεινα αλλά δε κάθεται εκεί...κάτι το διώχνει από τη μήτρα... θα κάνω μια υστεροσκοπηση αρχικά όταν όλα τελειώσουν να μη χάνω χρόνο να δω ότι όλα είναι οκ εκεί μέσα.

Μαρω μου λυπαμαι τοσο πολυ...😢

Πριν ενα χρονο ειχα κι εγω παλινδρομη κυηση λογω κενου σακου κ ο πονος ηταν μεγαλος. Δν υπαρχουν λογια π να απαλυνουν τον πονο.. παρτε το χρονο σας και βρειτε εξειδικευμενους γιατρους.

Αν μενετε Αθηνα θα προτεινα το τμημα καθεξιν αποβολων του νοσ.Ελενα. ειχα παει κι εγω περυσι..

Εκει θ σου κανουν μια σειρα εξετασεων κ θα αποκλεισουν πολλους παραγοντες. Η επικεφαλης της ομαδας (Οικονομοπουλου Δημητρα) ειναι αιματολογος-ανοσολογος.

Ευχομαι να βρειτε τις απαντησεις π ψαχνετε κ να τελειωσει εδω η ταλαιπωρια σας. Μονο χαρες απ δω κ περα!!!🙏🙏🧿🤗💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η marw90 είπε:

8η... και ειχαμε ακούσει 2 φορές καρδούλα κ ήταν όλα τελεια μεγαλωνε όλα καλά...κ χτες ενώ μεγάλωσε η καρδια δεν ακούστηκε. Μου είπε ότι τα ροζ υγρα δεν είχαν καμία σχέση.γιατι ακόμα τα έχω. Οκ και τώρα που η καρδιά σταμάτησε εγω δε θεωρουμαι εγκυος έτσι? Είναι νεκρό οπότε θα αρχίσει σιγά σιγά να αποκολλαται???? Ακόμα σκουπιζω ροζζζ κ τώρα παρακαλάω να αποβληθεί μόνο του...

Είμαι κ λίγο κρυωμένη οπότε να πάρω άφοβα cold and flu τωρα

Κοριτσι μου εξαρταται τον οργανισμο λογικα.

Εγω περυσι 7+0, επιβεβαιωσαμε γ 2η φορα οτι ο σακος ηταν κενος κ σταματησα τα φαρμακα (προγεστερονη κ αντιπηκτικες). Με αφησε η γιατρος 4 μερες ν δει αν θ μου κατεβει περιοδος κ την 5η μερα μπηκα γ αποξεση.

Σαν διαδικασια δν ειναι επωδυνη σωματικα... με μεθη σε καθαριζουν κ την επομενη μερα εισαι καλα (κ την ιδια μερα καλα εισαι απλα λογω μεθης θες λιγη ξεκουραση).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/7/2024 at 6:29 ΜΜ, ο/η elenitsa2. είπε:

κοριτσια μου καλησπερααα!!❤️πήγαμε εμεις ολα τελεια τα είδε είναι 2εκ και είχε 174 παλμούς και το ποσο είχε μεγαλώσει ήταν σοκαριστικό!! κλείσαμε και εμεις αυχενική για 30/7 σχεδον ολες την ίδια μερα έχουμε θα πουμε ολες μαζι τα νέα!!🧿ανυπομωνω να μας γράψετε τα νέα σας κοριτσια μετα !! και να μάθουμε αν η @Antonia2εχει ένα ή δυο μωρακιαααα!!❤️❤️❤️

Κορίτσι μου καλημέρα!! Τι ωραία νέα!! Μπράβο έχουμε μαζί αυχενική!! Προσπάθησε σε παρακαλώ να γράψεις παραπάνω δημοσιεύσεις για να φτάσεις τα 20 και να βγεις από δοκιμαστικό μέλος για αν επικοινωνούμε κατευθείαν!! Κάνε δημοσιεύσεις διάφορες με καρδούλες η ότι να ναι γιατί τα μυνήματα σου εμφανίζονται πολύ αργά με αποτέλεσμα να χάνονται!! Τα νέα είναι τέλεια!!! ♥️♥️🥰 Έχουμε αρκετά κορίτσια μαζί την αυχενική ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! Πώς τα πάτε πώς είστε??? Από συμπτώματα τι έχετε?? Εγώ ήταν να κάνω έναν υπέροχο την Δευτέρα η την Τετάρτη αλλά τελικά δεν άντεξα και πήγα εχθές το μεσημέρι 😁😁 πετάχτηκα στο νοσοκομείο και με είδαν!! Όλα καλά με το νινακι!! Αναπληρωσαμε και την μια μέρα που μας έδειχνε πίσω! Άρα είμαστε 8+4 σήμερα!! Τώρα σε 20ερες η αυχενική 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/7/2024 at 5:29 ΜΜ, ο/η elenitsa2. είπε:

κοριτσια μου καλησπερααα!!❤️πήγαμε εμεις ολα τελεια τα είδε είναι 2εκ και είχε 174 παλμούς και το ποσο είχε μεγαλώσει ήταν σοκαριστικό!! κλείσαμε και εμεις αυχενική για 30/7 σχεδον ολες την ίδια μερα έχουμε θα πουμε ολες μαζι τα νέα!!🧿ανυπομωνω να μας γράψετε τα νέα σας κοριτσια μετα !! και να μάθουμε αν η @Antonia2εχει ένα ή δυο μωρακιαααα!!❤️❤️❤️

Καλημέρα Ελενίτσα γράψε κι άλλα μηνύματα να βγεις από δοκιμαστικό μέλος  για να βλέπουμε έγκαιρα κ κατευθείαν τα μνμ σου ❤️

 

Πολυ ευχάριστα νέα για τον υπέρηχο, ολα πάνε τέλεια ❤️❤️❤️❤️

 

με το καλό κ η αυχενική!!!! 
πως πας από συμπτώματα έχεις κάτι ιδιαίτερο; 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/7/2024 at 10:14 ΜΜ, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μουυυυυυυ!!!!!!!

Ονειρο ζω!!!!!! Μη με ξυπνατε τωρα....!!!!!🥹🥹🥹

Ειναι 2!!!!!!!

Εχω λιωσει...🫠

2 κουκουνελια!!!! 2 ψυχουλες μεσα στην κοιλιτσα μου!!!👶❤️👶❤️

Ειδαμε κ τις 💓💓!!! Ο γιατρος ειπε καλυτερα ν μην τις ακουσουμε γτ ανεβαζουμε τη θερμοκρασια....

Τι συγκινηση...... τι ευτυχια!!!!!!!

Βεβαια ειμαστε κ συγκρατημενοι.. αλλα πηραμε μεγαλη ανασα σμρ... μακαρι ν μας βοηθησει η Παναγια η Φανερωμενη να πανε ολα καλα μεχρι το τελος!!🙏🤰🧿 Για ολες μας!!!🤗❤️

αωωωω τα πιο όμορφα νέα! μπραβο αντωνία μου με το καλο τα μωράκια σας !!😍🧿❤️χαιρομαι τοσο μα τοσο πολυ για εσενα κοριτσι μου! να ξεκουράζεσαι και να το απολαύσεις! τα καλύτερα έρχονται 🧿❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου καλημέρα!! Τι ωραία νέα!! Μπράβο έχουμε μαζί αυχενική!! Προσπάθησε σε παρακαλώ να γράψεις παραπάνω δημοσιεύσεις για να φτάσεις τα 20 και να βγεις από δοκιμαστικό μέλος για αν επικοινωνούμε κατευθείαν!! Κάνε δημοσιεύσεις διάφορες με καρδούλες η ότι να ναι γιατί τα μυνήματα σου εμφανίζονται πολύ αργά με αποτέλεσμα να χάνονται!! Τα νέα είναι τέλεια!!! ♥️♥️🥰 Έχουμε αρκετά κορίτσια μαζί την αυχενική ❤️❤️

❤️❤️❤️❤️

στις πριν 4 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Πώς τα πάτε πώς είστε??? Από συμπτώματα τι έχετε?? Εγώ ήταν να κάνω έναν υπέροχο την Δευτέρα η την Τετάρτη αλλά τελικά δεν άντεξα και πήγα εχθές το μεσημέρι 😁😁 πετάχτηκα στο νοσοκομείο και με είδαν!! Όλα καλά με το νινακι!! Αναπληρωσαμε και την μια μέρα που μας έδειχνε πίσω! Άρα είμαστε 8+4 σήμερα!! Τώρα σε 20ερες η αυχενική 

τελεια νέα !!🥰🥰😍 καλα θα περασουν οι μερες ούτε που θα το καταλάβουμε 

στις πριν 4 ώρες, ο/η Xrisa95 είπε:

Καλημέρα Ελενίτσα γράψε κι άλλα μηνύματα να βγεις από δοκιμαστικό μέλος  για να βλέπουμε έγκαιρα κ κατευθείαν τα μνμ σου ❤️

 

Πολυ ευχάριστα νέα για τον υπέρηχο, ολα πάνε τέλεια ❤️❤️❤️❤️

 

με το καλό κ η αυχενική!!!! 
πως πας από συμπτώματα έχεις κάτι ιδιαίτερο; 😊

κοριτσια μου καλημερα!!! τι κανετε πως ειστεε;;

θα κανω τωρα δημοσιεύσεις για να βγω από δοκιμαστικό μέλος 

εγω υποφέρω με ναυτίες όλη μερα και όλη νύχτα καθε μερα νιωθω ότι γινεται χειροτερο 😓😓😓 χθες και σημερα ειδικά ούτε να σηκωθώ δεν μπορω αλλά και ξαπλωμένη που ειμαι παλι δεν συνέρχομαι ενώ τις προηγούμενες μερες ημουν καλύτερα ξαπλωμενη… θα δειξει καλα να είναι το μωρο και θα περάσει 

εσεις κοριτσια πως ειστε έχετε συμπτώματα;;;❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/7/2024 at 9:44 ΠΜ, ο/η marw90 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! 

Δυστυχώς για εμένα τελειωσε εδώ όλο αυτό που άρχισε για λίγο.σταματησε η καρδούλα του... είχα παγώσει αλλά το περίμενα κ κάπως ήμουν προετοιμασμενη θέλω δε θέλω. Ενώ μεγάλωσε κ είναι 1.5 εκατοστό δεν ακούσαμε καρδιά χτες. Θα πάω για αποξεση την πεμπτη σε κλινική αν δεν αποβληθεί μόνο του.μακαρι να αποβληθεί αλλά δε νομίζω....

μαρω μου λυπαμαι πολυ 

σε νιώθουμε και σου στέλνουμε δύναμη!❤️μην τα βαλεις κατω, το σημαντικό είναι ότι μπορείς να μείνεις εγκυος όπως είπαν και τα αλλά κοριτσια το σώμα θυμαται 

απόλαυσε το καλοκαιρι σου και ειμαι σίγουρη ότι από την στιγμή που μπορείς με την βοήθεια του σωστού γιατρού που θα σας κατευθύνει σωστα θα τα καταφέρεις πολυ σύντομα !!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/7/2024 at 6:29 ΜΜ, ο/η elenitsa2. είπε:

κοριτσια μου καλησπερααα!!❤️πήγαμε εμεις ολα τελεια τα είδε είναι 2εκ και είχε 174 παλμούς και το ποσο είχε μεγαλώσει ήταν σοκαριστικό!! κλείσαμε και εμεις αυχενική για 30/7 σχεδον ολες την ίδια μερα έχουμε θα πουμε ολες μαζι τα νέα!!🧿ανυπομωνω να μας γράψετε τα νέα σας κοριτσια μετα !! και να μάθουμε αν η @Antonia2εχει ένα ή δυο μωρακιαααα!!❤️❤️❤️

Μπραβο ελενιτσα μουυυυυ!!!!!

Τι χαραααα!!!!❤️🥰❤️🥰❤️🥰

ετσι να συνεχισουν ολα μεχρι το τελος!!!🙏❤️🧿

Με το καλο κ η αυχενικη σου!!! 🙏🤰🙏

Υ.γ. αχ πολυ καθυστερουν ν εγκρινουν τα μνματα κ θ σκασουμε απ αγωνια....😬 δν μας λυπουνται;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Πώς τα πάτε πώς είστε??? Από συμπτώματα τι έχετε?? Εγώ ήταν να κάνω έναν υπέροχο την Δευτέρα η την Τετάρτη αλλά τελικά δεν άντεξα και πήγα εχθές το μεσημέρι 😁😁 πετάχτηκα στο νοσοκομείο και με είδαν!! Όλα καλά με το νινακι!! Αναπληρωσαμε και την μια μέρα που μας έδειχνε πίσω! Άρα είμαστε 8+4 σήμερα!! Τώρα σε 20ερες η αυχενική 

Μπραβο Αννιτακι μου!!!😊❤️🫶🤰🧿🙏🎊

Καλα εκανες κ πηγες!!!

Μετραμε αντιστραφα γ την συχενικη τωρα!!!!🙏❤️❤️❤️🥹

Εγω μονο υπνηλια κ φουλ συχνοουρια εχω... τπτ αλλο προς το παρον!!✌️☺️ α κ ωρες ωρες φουντωνω απ τη ζεστη!!😅 αυτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου σε αλλα νεα εκλεισα κι εγω συχενικη αν κ αργω ακομα... ειμαι λιγο γκαντεμω γτ 10/8 μπαινω 11η εβδ κ απο 10 εως 26/8 ειναι κλειστο το κεντρο γ την αυχενικη.

Οποτε βρηκαμε κενο 28/8. Θα ειμαι 13+4 πρωτα ο θεος!!🙏🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γνωρίζοντας τα κουκούνια μας 👶

@Xrisa95 Υπέρηχος 18/07 - Αυχενική 06/08

@Elenaki_ Αυχενική 24/07

@Antonia2 Υπέρηχος 25/07 - Αυχενική 28/8

@ΛΕΥΚΗ Αυχενική 30/07

@annitakianna Αυχενική 30/07

@elenitsa2. Αυχενικη 30/07

@Mboo Επόμενος υπέρηχος ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου σε αλλα νεα εκλεισα κι εγω συχενικη αν κ αργω ακομα... ειμαι λιγο γκαντεμω γτ 10/8 μπαινω 11η εβδ κ απο 10 εως 26/8 ειναι κλειστο το κεντρο γ την αυχενικη.

Οποτε βρηκαμε κενο 28/8. Θα ειμαι 13+4 πρωτα ο θεος!!🙏🧿

Υπάρχει όμως κ το πολύ θετικό και συναρπαστικό της υπόθεσης… όταν πας 13+4 θα δεις πιο «ρεαλιστικά» τα μικρά σου ανθρωπάκια. ❤️❤️❤️

καθε εβδομάδα που περνάει στο πρώτο τρίμηνο έχει ραγδαία εξέλιξη για τα μωράκια. Η επιστήμη το λέει όχι μόνο εγώ 😂🤫

σοβαρά πάντως επειδή είναι και δίδυμα και συνήθως είδες βγαίνουν πιο μινιόν ❤️ καλύτερα να πας τότε που θα είναι αρκετά μεγαλούτσικα  κ θα τα δεις καλύτερα. Το λέω αυτό γιατί σε αυτούς τους υπερήχους βάζουν συνήθως 3D ❤️ έχω και από τα δυο μου παιδιά κ καμία σχέση δν έχει ο απλός υπέρηχος με το 3D. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...