Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2025!!!!!!!


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!!! Πως είστε??? 

Εμείς εχθές κάναμε τα πρώτα ψώνια για το κορίτσι μας. Της παραγγείλαμε λίκνο, της πήραμε αλλαξιέρα και μας έκαναν δώρο από το κατάστημα μια όμορφη ροζ κουβερτούλα που κουμπώνει και γίνεται υπνόσακος. Περιττό να σας πω πως την είχαμε αγκαλιά όλο το βράδυ🤣.Είδαμε λίγο βιαστικά και για τα υπόλοιπα που θα χρειαστεί το μωρουλίνι αλλά θα τα πάρουμε αργότερα. Κοιτάξαμε και καρότσια και νομίζω πως κατέληξα σε ένα, θα δούμε. 

Σήμερα είμαστε 24 + 1 και συνεχίζουμεεεεεε💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια μου!! Πώς είστε?? Εγώ αυτή τη στιγμή κάνω την καμπύλη ζαχάρου!!  @elenitsa2. Κορίτσι μου για το Έλενα εγώ δεν έχω καμία εμπειρία μιας και δεν είμαι καν από Αθήνα αλλά έχω μια φίλη την @cat12 η οποία εκεί έχει την γιατρό της και είναι πάρα πολύ ικανοποιημένη!! Την κάνω ταγκ για να σου πει 2 λόγια αν θέλει! Επίσης στην ίδια γιατρό έχει γεννήσει και ακόμα μια κοπέλα από δω από το φόρουμ τώρα πρόσφατα! Η @Katiana1987 αν θυμάμαι καλά!! Κορίτσια πείτε λίγο της εμπειρίες σας από το Έλενα στο κορίτσι μας εδώ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Πως είστε??? 

Εμείς εχθές κάναμε τα πρώτα ψώνια για το κορίτσι μας. Της παραγγείλαμε λίκνο, της πήραμε αλλαξιέρα και μας έκαναν δώρο από το κατάστημα μια όμορφη ροζ κουβερτούλα που κουμπώνει και γίνεται υπνόσακος. Περιττό να σας πω πως την είχαμε αγκαλιά όλο το βράδυ🤣.Είδαμε λίγο βιαστικά και για τα υπόλοιπα που θα χρειαστεί το μωρουλίνι αλλά θα τα πάρουμε αργότερα. Κοιτάξαμε και καρότσια και νομίζω πως κατέληξα σε ένα, θα δούμε. 

Σήμερα είμαστε 24 + 1 και συνεχίζουμεεεεεε💖

Κορίτσι μου τι ωραία που ξεκινήσατε τα ψώνια!! Να σου πω την αλήθεια εμένα η μάνα μου πήρε μερικά ρουχαλακια!! Κατά τα άλλα εγώ δεν πήρα τίποτα!! Περιμένω να μου δώσουν η αδελφή μου και η αδελφή του άντρα μου ότι έχουν σε ρούχα και μετά να πάω εγώ να συμπληρώσω ότι μας λείπει!! Λίκνο δεν έχω σκοπό να πάρω μιας και έχουμε κρεβατάκι!! Έλεγα να την βγάλουμε με αυτό! Γενικά επειδή είμαι τελευταία μάλλον θα αγοράσω λίγα πράγματα 🤣

Πάντως ψάχνω καρότσι και επίσης εχθές παρήγγειλα στεγνωτηριο ρούχων που θεωρώ ότι θα το χρειαστώ επίσης 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Πώς είστε?? Εγώ αυτή τη στιγμή κάνω την καμπύλη ζαχάρου!!  @elenitsa2. Κορίτσι μου για το Έλενα εγώ δεν έχω καμία εμπειρία μιας και δεν είμαι καν από Αθήνα αλλά έχω μια φίλη την @cat12 η οποία εκεί έχει την γιατρό της και είναι πάρα πολύ ικανοποιημένη!! Την κάνω ταγκ για να σου πει 2 λόγια αν θέλει! Επίσης στην ίδια γιατρό έχει γεννήσει και ακόμα μια κοπέλα από δω από το φόρουμ τώρα πρόσφατα! Η @Katiana1987 αν θυμάμαι καλά!! Κορίτσια πείτε λίγο της εμπειρίες σας από το Έλενα στο κορίτσι μας εδώ!! 

Καλημέρα Αννίτα μου!! Πώς σου φάνηκε η καμπύλη; Εμένα θα μου την γράψει μάλλον την άλλη βδομάδα και δεν θελωωωω🫠🫢😅απίστευτο ότι έχουμε φτάσει σε αυτό το σημείο νιώθω οτι δεν μας έχει μείνει καθόλου καιρός κ αύριο οριακά γεννάμε🥺 υπερβολική ;;🤣🤣

όντως έχω μιλήσει με την @Katiana1987 και ήταν πολύ βοηθητική και είχε μόνο καλά να μου πει για την γιατρό της στο ελενα !! Εχω κλείσει μάλιστα ραντεβού μαζί της τον άλλο μήνα δεν είχε πιο νωρίς οπότε τώρα στην αναμονή είπα να μαζέψω και άλλες πληροφορίες ❤️❤️

ευχαριστώ κορίτσια μ για την βοήθεια ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elenitsa2. είπε:

Καλημέρα Αννίτα μου!! Πώς σου φάνηκε η καμπύλη; Εμένα θα μου την γράψει μάλλον την άλλη βδομάδα και δεν θελωωωω🫠🫢😅απίστευτο ότι έχουμε φτάσει σε αυτό το σημείο νιώθω οτι δεν μας έχει μείνει καθόλου καιρός κ αύριο οριακά γεννάμε🥺 υπερβολική ;;🤣🤣

όντως έχω μιλήσει με την @Katiana1987 και ήταν πολύ βοηθητική και είχε μόνο καλά να μου πει για την γιατρό της στο ελενα !! Εχω κλείσει μάλιστα ραντεβού μαζί της τον άλλο μήνα δεν είχε πιο νωρίς οπότε τώρα στην αναμονή είπα να μαζέψω και άλλες πληροφορίες ❤️❤️

ευχαριστώ κορίτσια μ για την βοήθεια ❤️

Α πολύ ωραία!! Καλά έκανες γιατί αν είναι όντως τόσο καλή η γιατρος τότε όντως είναι κρίμα να δώσεις τόσα λεφτά σε ιδιωτικό!! Πραγματικά 3-4 χιλιάρικα έτσι σε 4 μέρες φεύγουν! Είναι τρελό το ποσό! 

Για την καμπύλη εγώ νόμιζα ότι δεν θα τα καταφέρω! Και όμως σε 2 γουλιες ήπια την γλυκόζη η οποία η γεύση λεμόνι 🍋 και δεν ήταν τόσο χάλια ρε συ!! Πραγματικά το περίμενα χάλια! Είχα πάρει μαζί μου και σακουλάκι μήπως θελήσω να κάνω εμετό αλλά τίποτα!! Μια χαρά ήταν! Το κουραστικό είναι ότι περιμένεις 2 ώρες και συνολικά! Οπότε θέλει να έχει μπαταρία φουλ στο κινητό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια διαβάζω τα νέα σας 😊 αλλά δεν έχω πολύ χρόνο να γραφω γιατί τρέχω με τα παιδιά όλη μέρα!!! 💪🏽 

νομίζω ότι τρέχουν και  οι μέρες όμως πραγματικά χωρίς υπερβολή! Μπαίνουν βγαίνουν οι μήνες κ δεν έχω καταλάβει τίποτα!
 

Να είστε όλες καλά να απολαύσετε την γλυκιά αναμονή  ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/10/2024 at 10:07 ΠΜ, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Πως είστε??? 

Εμείς εχθές κάναμε τα πρώτα ψώνια για το κορίτσι μας. Της παραγγείλαμε λίκνο, της πήραμε αλλαξιέρα και μας έκαναν δώρο από το κατάστημα μια όμορφη ροζ κουβερτούλα που κουμπώνει και γίνεται υπνόσακος. Περιττό να σας πω πως την είχαμε αγκαλιά όλο το βράδυ🤣.Είδαμε λίγο βιαστικά και για τα υπόλοιπα που θα χρειαστεί το μωρουλίνι αλλά θα τα πάρουμε αργότερα. Κοιτάξαμε και καρότσια και νομίζω πως κατέληξα σε ένα, θα δούμε. 

Σήμερα είμαστε 24 + 1 και συνεχίζουμεεεεεε💖

Αχ τιιιι ωραιαααα!!!! Είναι να μην ξεκινήσουμε είναι η αλήθεια!!! Εγώ στον πρώτο μου είχα ήδη πάρει τέτοιο καιρό κάποια πράγματακια!!! Αυτή τη φορά επειδή τα έχω έτοιμα τα περισσότερα καθώς δεύτερο αγόρι είμαι πιο χαλαρή!! Παρήγγειλα βέβαια δύο τρία φορμάκια γιατί θα εσκαγα αν δεν το έκανα αλλά μέχρι εκεί!! 

Περιμένω κ την black Friday γιατί εκεί είχα βρει το κάθισμα αυτοκινήτου στη μισή τιμή οπότε μάλλον τοτε θα κοιτάξω να πάρω ότι χρειάζομαι από τα ακριβά!!

Ήθελα βρε κορίτσια να ρωτήσω άμα ξέρει καμία κανένα καλό μάρσιπο γιατί με βλέπω να με βολεύει πιο πολύ με το δεύτερο απ' ότι το καρότσι για τα πήγαινε έλα!! Δεν ξέρω τι να ψάξω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Προσθήκη...