Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2025!!!!!!!


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Xrisa95 είπε:

Κορίτσια μου εγώ πήγα στο γιατρό 

21+2 είμαι σήμερα κ το μέτρησε 450γρ. Ο γιατρός μου. 

αύριο ο εμβρυολόγος θα δούμε πόσο θα το βγάλει 😄

ο γιος μου ήταν ακριβώς τόσο στις 22 εβδ. (Η κόρη λίγο πιο κάτω αν κ αυτήν γεννήθηκε καλά στα κιλάκια 3.5 🩷) 
 

υγεία να έχουν όμως κ όλα καλά! ❤️

 

Μπραβο Χρυσα μου!!! Τελεια τα νεα σας!!!🥰🥰🥰 μεγαλωνει το αντρακι σας!!! 💙😍🌻

Με το καλο αυριο η β επιπεδου!!!🙏🧿❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

@Xrisa95 κορίτσι μου μπράβο πολύ ωραία τα νέα σας!! Γερό και αφράτο είναι το μωράκι σου 🥰 άντε με το καλό και η β επιπέδου!! 

@ΛΕΥΚΗ καλά έκανες και πήγες για τον υπέρηχο για να είσαι ήρεμη!! Και επιτέλους επιβεβαιώσετε και το φύλο που λίγο πολύ το ξέραμε όλες 💖💝💖💝🩷🩷🩷 όλα πάνε τέλεια!! 

Κορίτσια εγώ τελείωσα με την β επιπέδου! Όλα είναι καλά! Μας επιβεβαίωσε ότι είναι αγοράκι! Ο πλακούντας είναι σε πολύ καλή θέση! Ανέβηκε δηλαδή! Οι μητριαίες είναι μια χαρά!! Έναν κίνδυνο για προεκλαμψία με έβγαλε αλλά τίποτα το ανησυχητικό!! Γενικά όλα πάνε καλά 🥰

Μπραβο Αννιτα μου!!! 🥰

τελεια τα νεα σας κ ο μπομπιρας μια χαρα!!! 💙🤩👶😁 κ ο πλακουντας ανεβηκε οπως επρεπε!! 👌👌 Να μην αγχωνεσαι!! Ολα πανε τελεια!!!!😊

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

Μπραβο Αννιτα μου!!! 🥰

τελεια τα νεα σας κ ο μπομπιρας μια χαρα!!! 💙🤩👶😁 κ ο πλακουντας ανεβηκε οπως επρεπε!! 👌👌 Να μην αγχωνεσαι!! Ολα πανε τελεια!!!!😊

 

Κορίτσι μου ευχαριστώ πολύ!! Γράψε μας τα δικά σου! Πώς πήγε ο υπέρηχος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου κ μ εμας ολα καλα!!!💝💝

Πριν λιγο γυρισαμε απ το γιατρο γτ μετα τον υπερηχο καναμε κ μια βολτα!! Εχει υπεροχη βραδια!!

Οι κοριτσαρες μας ειναι μια χαρα!!! 🌸🌷🧿🙏 Μεγαλωσαν κ συνεχιζουν μια σταθερη αποσταση αναπτυξης.. η μια βγαινει 20+1 κ η αλλη 19+2 (οσο ειμαι σμρ)..

Πολυ κλωτσιδι ριχνει η κατω στην πανω...τοσο καιρο αδικημενη, τωρα δυναμωσε κ ριχνει κλωτσιες στην αδερφη της!!😅😅 της εβαλα μια φωνη μπας κ σταματησει!! Σα δεν ντρεπεται....🤣

Το μονο π με προβληματισε λιγο ειναι οτι η πανω εχει τυλιχτει με τον ομφαλιο λωρο... ο γιατρος λεει δν ειναι επικινδυνο στη φαση π ειμαστε... ελπιζω ν μην γινει κτ κακο μ το κοριτσουδι μας, ουτε ν το σκεφτομαι δε θελω..

Σε 10 μερες εχουμε τη β' επιπεδου κ στις 12/11 ξανα υπερηχο στον γιατρο μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Annoula1995 είπε:

@Antonia2 @annitakianna @Xrisa95 Μπράβο κορίτσια!!!πολύ ωραία τα νέα σας!!έτσι να συνεχίσουμε όλες!!!💖💖

Ναι Αννα πηραμε πολυ ωραια νεα σμρ!!!😊🤩💙💖

Με το καλο κ οι επομενες εξετασεις στην παρεα μας!!!🙏🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...