Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2025!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Annoula1995 είπε:

Όλα καλά με τον υπέρηχο κορίτσια!!!όλα είναι φυσιολογικά!!😃ζυγιζει 370 γραμμάρια!!!😛 τώρα σε δύο βδομάδες η β επιπέδου!

Μπράβο κορίτσι μου τέλεια 🥰🥰 

Άντε με το καλό και η β επιπέδου η οποία σίγουρα θα είναι και αυτή τέλεια ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Annoula1995 είπε:

Όλα καλά με τον υπέρηχο κορίτσια!!!όλα είναι φυσιολογικά!!😃ζυγιζει 370 γραμμάρια!!!😛 τώρα σε δύο βδομάδες η β επιπέδου!

Μπραβο Αννα!!! Τελεια νεα!!! 🥰🥰🥰

Αχ τι ωραια π μεγαλωνουν τα κουκουνια μας!!!!

Λιγο εμεινε κ γ τη β επιπεδου!!!!🧿🧿🧿🧿

Με το καλο κοριτσι μου!!! Ολα θ ειναι τελεια!!!🙏❤️🤰🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/9/2024 at 10:51 ΜΜ, ο/η Xrisa95 είπε:

Αντωνία μου καλή θα σου πω ένα πράγμα που έμαθα με τα χρόνια.. 

μια μάνα ξεπερνάει συνεχώς τα όρια των αντοχών της. Θα δεις ότι με τον καιρό εκεί που θα λες πωπω δεν αντέχω είμαι πτώμα θα πας πάντα κ ένα βήμα παραπέρα. Κάθε μέρα κ ένα βήμα ώσπου θα δεις τον εαυτό σου να μεταμορφώνεται. 
 Δεν είναι εύκολο επι χρόνια να μεγαλώνεις νήπια. Τα παιδιά θέλουν αγάπη αλλά θέλουν και να τους μάθεις τον κόσμο, να ασχολείσαι μαζί τους ❤️ 

στη βόλτα μας κάθε μέρα περνάω από σχολεία (παιδικοι και νηπιαγωγεία συστεγάζονται εδώ) κ βλέπω στα κάγκελα παιδάκια μικρά  4-5 η ώρα το απόγευμα να περιμένουν πότε θα φύγουν (τα πάνε από τις 7 το πρωί) σφίγγεται η καρδιά μου δακρύζω πολλές φορές. Αυτό μου δίνει δύναμη κ περισσότερη όρεξη να ασχολούμαι με τα παιδιά να κάνουμε δραστηριότητες, εκπαιδευτικά παιχνίδια κτλ κτλ. Δεν μπορούν όλοι οι γονείς το ίδιο. Πχ ο άντρας μου θα παίξει/ ασχοληθεί 2 ώρες αλλά δεν μπορεί να τα κρατήσει μόνος του. Ή παραπάνω. Είναι στον άνθρωπο 😊

Δεν θέλω να φανώ περίεργη αλλά θα πω ότι με βοηθάει και η ηλικία μου στις αντοχές. Δεν θα μπορούσα να φανταστώ τον εαυτό μου να έχεις τις ίδιες αντοχές στα 35-36-37. Βέβαια δεν σημαίνει ότι άλλες γυναίκες δεν μπορούν. Είναι γυναίκες που έχουν απίστευτες αντοχές και ενέργεια στα 37-38 τους και πάει λέγοντας. 

(Εξαρτάται κ τα παιδιά φυσικά. Κάποια είναι πιο δραστήρια, κάποια πιο ήσυχα, κάποια κοιμούνται κάποια άλλα σαν τα δικά μου φτάνουν 5 ετών κ ακόμα ξυπνάνε ή έχουν ανάγκη για πολύ τρέξιμο και πολύ «έξω» 🤣🤣

ολα θα πάνε καλά Αντωνία κ θα με θυμηθείς με τα χρόνια καθώς σκέφτεσαι πόσο μακριά έχεις φτάσει η ίδια και πόσο έχεις αλλάξει μέσω των παιδιών σου ❤️❤️❤️

 

(κλείνοντας ο άντρας μου κάθε μέρα στο τηλ μου λέει «πάλι τα έβγαλες 3-4-5 ώρες βόλτα αφού κουράζεσαι και σε παιδεύουν, δεν μπορείς γιατί τα βγάζεις τόσο;» Κ κάθε μέρα του λέω ακριβώς το ίδιο «τα λυπάμαι να είναι μέσα ενώ θέλουν να βγούνε» κ ας γυρνάω φορτωμένη με το γιο μου αγκαλιά , να σέρνω το ποδήλατο του και να με τραβάει κ από πίσω η κόρη μου γιατί είναι κουρασμένη λέει από το πηδάλιο που έκανε 🤣🤣🤣 Άπειρες φορές έχω πει στον εαυτό μου ότι δεν θα τα ξανά βγάλω μόνη μου και άπειρες φορές το έχω μετανιώσει στη στιγμή ❤️ έτσι είναι οι μανες, όλες κάνουν τις θυσίες τους ❤️

Εχεις πολυ δικιο Χρυσα μου!!!

Αν δν φτασουμε στα ορια μας, δν ξερουμε τα ορια μας!!!

Σιγουρα με 2 μικρουλια νεογεννητα θ ειναι δυσκολα αλλα εχω τοση αισιοδοξια μεσα μου οτι ολα θ πανε καλα αρκει ν ερθουν γερα στην αγκαλια μας!!!!

Ισως το οτι εχω πολυ ευκολη εγκυμοσυνη με παραπλανει κ δν εχω χασει την αισιοδοξια μου 😅😅😅

Υγεια ν εχουμε, βοηθεια ευτυχως θ εχω οποτε ολα καλα θ πανε!!! Οι μικρες μας ν ειναι καλα!!!🙏🙏🙏🧿🧿🧿🧿💞💞

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γνωρίζοντας τα κουκούνια μας 👶

@barbounaki04  Αμνιο - ΠΗΤ 28/02

@annitakianna  Β' επιπέδου 07/10 - ΠΗΤ 13/02 💙

@Xrisa95  Υπέρηχος 07/10 - Β' επιπέδου 08/10 - ΠΗΤ 15/02 💙

@Antonia2 Υπέρηχος 07/10 - Β' επιπέδου 17/10 - ΠΗΤ 01/03 💗💗

@Annoula1995 Β' επιπέδου 08/10 - ΠΗΤ; 💙

@elenitsa2.  Β' επιπέδου 10/10 - ΠΗΤ 13/02 💙

@Elenaki_ Υπερηχος 23/10 - ΠΗΤ 04/02 💗

@ΛΕΥΚΗ Υπέρηχος ; - ΠΗΤ 11/02

@Emma1 Υπερηχος ; - ΠΗΤ 01/03

@giogo Υπέρηχος ; - ΠΗΤ 13/02

@Mboo Επόμενος υπέρηχος ;;

@Ria_ ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα!!

Άργησα χθες να τελειώσω γιατί μετά την Β επιπέδου είχα και τον εμβρυοκαρδιολογο που βάση πρωτόκολλου έπρεπε να με δει(,λόγω του ευρήματος της αυχενικής αν θυμάστε) οπότε γύρισα σπίτι πολύ αργά το βράδυ!!

Ειναι όλα τέλεια!!!!!!!!!!

Και η μικρή μας είναι υγιέστατη και κούκλα!!!

Όλα είναι φυσιολογικά σε όλα τα επίπεδα!

Είναι φοβερή εξέταση,βλέπεις τα πάντα και νιώθεις και τα πάντα.Εγώ πλέον τη νιώθω κανονικά , οπότε τις περισσότερες κινήσεις που έβλεπα να κάνει τις ένιωθα κιόλας!

Μας είπε ότι θα βγει ψηλή γιατί έχει μεγάλα άκρα...και είδαμε και το προσωπάκι της που το κοιτάω από χθες όλη την ώρα!!

Ακόμη δεν έχω συνειδητοποιήσει ότι αυτή η μουρίτσα βρίσκεται μέσα μου!!!

Είναι πολύ πολύ ωραία και αναλυτική εξέταση κι εύχομαι σε όλες να έχετε καλά αποτελέσματα!!!

Ραντεβού για υπέρηχο έχω ξανά σε ένα μήνα 23/10 όπου τότε θα μου γράψει και την καμπύλη ζαχάρου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. @Elenaki_ χαίρομαι πολύ με τα υπέροχα νέα σου!! Μπράβο😊 Εύχομαι μέχρι το τέλος να έχετε μόνο ευχάριστα νέα να μοιράζεστε🙏

@Annoula1995 όλα υπέροχα λοιπόν. Με το καλό και η Β' επιπέδου😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Elenaki_ είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!!

Άργησα χθες να τελειώσω γιατί μετά την Β επιπέδου είχα και τον εμβρυοκαρδιολογο που βάση πρωτόκολλου έπρεπε να με δει(,λόγω του ευρήματος της αυχενικής αν θυμάστε) οπότε γύρισα σπίτι πολύ αργά το βράδυ!!

Ειναι όλα τέλεια!!!!!!!!!!

Και η μικρή μας είναι υγιέστατη και κούκλα!!!

Όλα είναι φυσιολογικά σε όλα τα επίπεδα!

Είναι φοβερή εξέταση,βλέπεις τα πάντα και νιώθεις και τα πάντα.Εγώ πλέον τη νιώθω κανονικά , οπότε τις περισσότερες κινήσεις που έβλεπα να κάνει τις ένιωθα κιόλας!

Μας είπε ότι θα βγει ψηλή γιατί έχει μεγάλα άκρα...και είδαμε και το προσωπάκι της που το κοιτάω από χθες όλη την ώρα!!

Ακόμη δεν έχω συνειδητοποιήσει ότι αυτή η μουρίτσα βρίσκεται μέσα μου!!!

Είναι πολύ πολύ ωραία και αναλυτική εξέταση κι εύχομαι σε όλες να έχετε καλά αποτελέσματα!!!

Ραντεβού για υπέρηχο έχω ξανά σε ένα μήνα 23/10 όπου τότε θα μου γράψει και την καμπύλη ζαχάρου!

Καλημερα Ελενα!!!! 🥰🥰🥰

Ποσο χαιρομαι με τα νεα σας!!!! Ετσι ομορφες στιγμες να εχετε μεχρι να την παρετε στην αγκαλια σας!!!!💞💞💞💞

Να ειναι γερη η κουτσουνιτσα σας!!!!🙏🧿🌷

Κ τι καλα π σας ειδε κ ο 2ος γιατρος κ εχετε ηρεμησει!!!!

Τωρα σιγα σιγα θα αρχισετε ετοιμασιες για το δωματιο;;

Θα ψαξεις για πραγματακια ή θα σου δωσουν φιλες κλπ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια 🥰

@Elenaki_ όλα πάνε τέλεια!! Το κορίτσι σου είναι γερό και δυνατό!! Από ότι φαίνεται την απολαύσες την εξέταση!! Όλοι λένε ότι είναι υπέροχη εξέταση ❤️αχ ανυπομονώ και εγώ τώρα και δεν περνάνε οι μέρες!! @Antonia2 κορίτσι μου σίγουρα θα τα καταφέρεις δεν υπάρχει αμφιβολία!! Και αφού έχεις και βοήθεια δεν το συζητώ ότι καλύτερο!! Και εγώ θα έχω βοήθεια την πεθερά μου ευτυχώς μιας και η μητέρα μου είναι στο εξωτερικό!! Το θεωρώ τεράστια ανακούφιση τουλάχιστον για μένα το ότι θα έχω κάποιον που θα με βοηθήσει λίγο με το σπίτι με το φαγητό κτλ! Μακάρι όλες οι γυναίκες να είχαν αυτή την δυνατότητα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι κορίτσια ήταν απολαυστική εξέταση γιατί βλέπεις τόσο αναλυτικά τα πάντα!!!

Έχω ξεκινήσει να ψωνίζω ρουχαλακια κι έχουν αρχίσει να μου δίνουν και κάποια!

Καρότσι κλπ θα πάρω το Νοέμβριο αλλά το δωμάτιο μάλλον δε θα το φτιάξουμε ακόμα γιατί θα κοιμάται μαζί μας.

Λέμε να κάνουμε απευθείας παιδικό αντί για βρεφικό.

Εύχομαι τόσο καλά νέα σε όλες!!!!🩷🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια 🥰

@Elenaki_ όλα πάνε τέλεια!! Το κορίτσι σου είναι γερό και δυνατό!! Από ότι φαίνεται την απολαύσες την εξέταση!! Όλοι λένε ότι είναι υπέροχη εξέταση ❤️αχ ανυπομονώ και εγώ τώρα και δεν περνάνε οι μέρες!! @Antonia2 κορίτσι μου σίγουρα θα τα καταφέρεις δεν υπάρχει αμφιβολία!! Και αφού έχεις και βοήθεια δεν το συζητώ ότι καλύτερο!! Και εγώ θα έχω βοήθεια την πεθερά μου ευτυχώς μιας και η μητέρα μου είναι στο εξωτερικό!! Το θεωρώ τεράστια ανακούφιση τουλάχιστον για μένα το ότι θα έχω κάποιον που θα με βοηθήσει λίγο με το σπίτι με το φαγητό κτλ! Μακάρι όλες οι γυναίκες να είχαν αυτή την δυνατότητα 

Αννιτα μου οντως δεν περνανε οι μερες....

εχω να δω τις μικρες απο 11/9 (ακριβως 2 εβδομαδες) και πρεπει να περιμενω ως τις 07/10... αληθεια ανυπομονω... ασε που δεν τις νιωθω και καταλαβαινεις.. εχω ενα αγχος παραπανω αν ολα ειναι καλα...

υπομονη τωρα... τι να κανω;;

ναι ευτυχως η μαμα μου και η πεθερα μου δεν εργαζονται!! παροτι μενουν και οι 2 στην επαρχια πια θα ερθουν να βοηθησουν... να πω την αληθεια, τη μαμα μου θα χρειαστω παραπανω γτ ενταξει ειναι αλλιως η μαμα σου. αλλη οικειοτητα, αλλη σχεση εχουμε.. ειναι και πιο νεα και εχει αλλες αντοχες...

ολο με ρωταει αν θελω βοηθεια στο σπιτι με τις δουλειες κλπ και προχθες της λεω στο τηλ "κατσε ξεκουρασου τωρα που μπορεις!!! μπορει να ειμαι εγω εγκυος αλλα σε λιγους μηνες γεννας κι εσυ μαζι μου!!! θα αναπολεις τις ωρες ξεκουρασης κι υπνου γτ πραγματικα θα σε χρειαζομαι και με 2 παιδια και ετσι αμαθη οπως ειμαι, θα σε κουρασω λιγο παραπανω" 😇😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Elenaki_ είπε:

Ναι κορίτσια ήταν απολαυστική εξέταση γιατί βλέπεις τόσο αναλυτικά τα πάντα!!!

Έχω ξεκινήσει να ψωνίζω ρουχαλακια κι έχουν αρχίσει να μου δίνουν και κάποια!

Καρότσι κλπ θα πάρω το Νοέμβριο αλλά το δωμάτιο μάλλον δε θα το φτιάξουμε ακόμα γιατί θα κοιμάται μαζί μας.

Λέμε να κάνουμε απευθείας παιδικό αντί για βρεφικό.

Εύχομαι τόσο καλά νέα σε όλες!!!!🩷🧿

ναι καλυτερα το Νοεμβριο!!! θα ειναι και πιο κοντα στον τοκετο και εχει black friday!! σιγουρα θα εχεις καλυτερες τιμες!!! 😉

στα δικα μου ματια δεν εχει πολυ διαφορα το βρεφικο απο το παιδικο δωματιο!!!! κι εμεις λογικα κατ ευθειαν παιδικο θα κανουμε!!! οχι κατι τρομερο αλλα ενα βαψιματακι το θελει... το 2ο δωματιο το ειχαμε αφησει επιτηδες αβαφο με σκοπο να το βαψουμε οταν με το καλο ερχοταν το κουκουνι μας.. αυτο λογικα θα το κανουμε πριν ερθουν οι μικρες και τρεχουμε... και τα υπολοιπα ενα-ενα...

εμας ευτυχως θα μας δωσουν αρκετα πραγματακια απο οτι μας ειπαν... ξαδερφια, φιλες εχουν κουνιες, λικνα κλπ.. και καροτσια εχουν να μας δωσουν αλλα οχι διπλα 😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Γνωρίζοντας τα κουκούνια μας 👶

@barbounaki04  Αμνιο - ΠΗΤ 28/02

@annitakianna  Β' επιπέδου 07/10 - ΠΗΤ 13/02 💙

@Xrisa95  Υπέρηχος 07/10 - Β' επιπέδου 08/10 - ΠΗΤ 15/02 💙

@Antonia2 Υπέρηχος 07/10 - Β' επιπέδου 17/10 - ΠΗΤ 01/03 💗💗

@Annoula1995 Β' επιπέδου 08/10 - επόμενος υπέρηχος 31/10 -Πητ 10/2 💙

@elenitsa2.  Β' επιπέδου 10/10 - ΠΗΤ 13/02 💙

@Elenaki_ Υπερηχος 23/10 - ΠΗΤ 04/02 💗

@ΛΕΥΚΗ Υπέρηχος ; - ΠΗΤ 11/02

@Emma1 Υπερηχος ; - ΠΗΤ 01/03

@giogo Υπέρηχος ; - ΠΗΤ 13/02

@Mboo Επόμενος υπέρηχος ;;

@Ria_ ;;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/9/2024 at 8:29 ΠΜ, ο/η Elenaki_ είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!!

Άργησα χθες να τελειώσω γιατί μετά την Β επιπέδου είχα και τον εμβρυοκαρδιολογο που βάση πρωτόκολλου έπρεπε να με δει(,λόγω του ευρήματος της αυχενικής αν θυμάστε) οπότε γύρισα σπίτι πολύ αργά το βράδυ!!

Ειναι όλα τέλεια!!!!!!!!!!

Και η μικρή μας είναι υγιέστατη και κούκλα!!!

Όλα είναι φυσιολογικά σε όλα τα επίπεδα!

Είναι φοβερή εξέταση,βλέπεις τα πάντα και νιώθεις και τα πάντα.Εγώ πλέον τη νιώθω κανονικά , οπότε τις περισσότερες κινήσεις που έβλεπα να κάνει τις ένιωθα κιόλας!

Μας είπε ότι θα βγει ψηλή γιατί έχει μεγάλα άκρα...και είδαμε και το προσωπάκι της που το κοιτάω από χθες όλη την ώρα!!

Ακόμη δεν έχω συνειδητοποιήσει ότι αυτή η μουρίτσα βρίσκεται μέσα μου!!!

Είναι πολύ πολύ ωραία και αναλυτική εξέταση κι εύχομαι σε όλες να έχετε καλά αποτελέσματα!!!

Ραντεβού για υπέρηχο έχω ξανά σε ένα μήνα 23/10 όπου τότε θα μου γράψει και την καμπύλη ζαχάρου!

Διάβασα την ανάρτηση σας και χάρηκα τόσο που πήγαν όλα καλά σε εσάς!είδα ότι είχατε ακριβώς το ίδιο εύρημα, πήγα να χαρώ ότι υπάρχει ελπίδα και για εμας,αλλά μετά είδα ότι εσείς ειχατε καλές αιματολογικές....και εκεί με έπιασε απελπισία πάλι.εμενα οι αιματολογικές έριξαν ακόμα περισσότερο τα ποσοστά...την επόμενη εβδομάδα έχω την αμνιο και επιτέλους αυτή η αγωνία θα τελειώσει.οτι και να είναι,τουλάχιστον θα ξερουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η barbounaki04 είπε:

Διάβασα την ανάρτηση σας και χάρηκα τόσο που πήγαν όλα καλά σε εσάς!είδα ότι είχατε ακριβώς το ίδιο εύρημα, πήγα να χαρώ ότι υπάρχει ελπίδα και για εμας,αλλά μετά είδα ότι εσείς ειχατε καλές αιματολογικές....και εκεί με έπιασε απελπισία πάλι.εμενα οι αιματολογικές έριξαν ακόμα περισσότερο τα ποσοστά...την επόμενη εβδομάδα έχω την αμνιο και επιτέλους αυτή η αγωνία θα τελειώσει.οτι και να είναι,τουλάχιστον θα ξερουμε

Ποια  μέρα;; Όλα να πάνε καλά εύχομαι😌😌όσο μπορείς σκέψου θετικά και σύντομα θα ηρεμήσετε από αυτό το άγχος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Annoula1995 είπε:

Ποια  μέρα;; Όλα να πάνε καλά εύχομαι😌😌όσο μπορείς σκέψου θετικά και σύντομα θα ηρεμήσετε από αυτό το άγχος!!

Τη Δευτέρα.δεν ξέρω εάν θα ηρεμήσουμε,γιατί εάν βγει θετικό για τρισωμια μας περιμένει Γολγοθάς...αλλά τουλάχιστον θα μπορέσουμε να το αντιμετωπίσουμε και να προχωρήσουμε,αυτή η αναμονή μας έχει διαλύσει...σκέφτομαι και τον μικρό μου,του έχω πει ότι είναι 2 τα μωράκια,πως θα του πούμε μετά και θα του εξηγήσουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η barbounaki04 είπε:

Τη Δευτέρα.δεν ξέρω εάν θα ηρεμήσουμε,γιατί εάν βγει θετικό για τρισωμια μας περιμένει Γολγοθάς...αλλά τουλάχιστον θα μπορέσουμε να το αντιμετωπίσουμε και να προχωρήσουμε,αυτή η αναμονή μας έχει διαλύσει...σκέφτομαι και τον μικρό μου,του έχω πει ότι είναι 2 τα μωράκια,πως θα του πούμε μετά και θα του εξηγήσουμε...

Μπορεί όμως και να μην βγει θετικό οπότε μην προκαταβαλλεις τίποτα...το καταλαβαίνω ότι είναι πολύ δύσκολο αλλά προσπάθησε να σκεφτείς και το θετικό σενάριο...γιατί υπάρχει και αυτή η πιθανότητα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!!! Καλη Παρασκευη να εχουμε!!! 🥰

στις πριν 22 ώρες, ο/η barbounaki04 είπε:

Τη Δευτέρα.δεν ξέρω εάν θα ηρεμήσουμε,γιατί εάν βγει θετικό για τρισωμια μας περιμένει Γολγοθάς...αλλά τουλάχιστον θα μπορέσουμε να το αντιμετωπίσουμε και να προχωρήσουμε,αυτή η αναμονή μας έχει διαλύσει...σκέφτομαι και τον μικρό μου,του έχω πει ότι είναι 2 τα μωράκια,πως θα του πούμε μετά και θα του εξηγήσουμε...

Κοριτσι μου σε σκεφτομαι πολλες φορες και αληθεια ελπιζω να ειναι ολα καλα και να μην ταλαιπωρηθειτε αλλο.. 🙏❤️ επιτελους φτανει η μερα της αμνιοπαρακεντησης γτ πραγματικα αυτη η αναμονη ειναι ο,τι χειροτερο..😔 εδω για ενα απλο υπερηχο και δεν περνανε οι μερες, ποσο μαλλον οταν εχεις τετοια αποτελεσματα και οι πιθανοτητες δεν ειναι αισιοδοξες..

αλλα οι πιθανοτητες ειναι με το μερος σας! αυτο να θυμασαι!

γνωριζετε ποτε θα παρετε τα πρωτα αποτελεσματα; νομιζω βγαινουν καποια πιο αμεσα και τα λεπτομερη σε 2 εβδομαδες περιπου..

να πανε ολα καλα!! 💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα, είμαι στην 21η εβδομάδα και λόγω χαμηλού μηκους τραχήλου βάλαμε εχθές πεσσό. Ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποια περίπου σε τι τιμές κυμαίνονται, πληρώσαμε 400€ ενώ έχω δει από άλλες κοπέλες ότι συνήθως πάει από 50-100€ λέτε να έκανε λάθος ο γιατρός;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mboo είπε:

Κορίτσια καλημέρα, είμαι στην 21η εβδομάδα και λόγω χαμηλού μηκους τραχήλου βάλαμε εχθές πεσσό. Ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποια περίπου σε τι τιμές κυμαίνονται, πληρώσαμε 400€ ενώ έχω δει από άλλες κοπέλες ότι συνήθως πάει από 50-100€ λέτε να έκανε λάθος ο γιατρός;;; 

καλημερα κοριτσι μου!

Δεν εχω καθολου εικονα τιμων και της ολης διαδικασιας που αναφερεις..

Ευχομαι να πανε ολα καλα μεχρι το τελος!!! 🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια. Εμείς κλείσαμε για β' επιπέδου την Δευτέρα 14 Οκτωβρίου. Τότε θα είμαστε 23η εβδομάδα. Ανυπομονουυυυυμεεεεε να δούμε το μωράκι επιτέλους και με το καλό να μάθουμε και το φύλο🙏💞❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/9/2024 at 12:49 ΜΜ, ο/η Annoula1995 είπε:

 

Αννα μου ηθελες κτ να μου γραψεις;; γτ ειναι κενο το ποστ...

εσυ κυρια μου εχεις παρει πητ; νομιζω την εχω κενη στο πινακακι 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...