Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Με ρώτησαν στο μαιευτήριο και του το έκαναν 3 ημερών αλλά ήταν πολύ νωρίς και είχε αμνιακό υγρό το αυτάκι. Έγινε επανάληψη όταν έκλεισε τους 3 μήνες αλλά μόλις πέρασε μια ίωση που μας έφερε η μεγάλη μου από την παιδική χαρά και είχε υγρό το αυτί. Πάλι θέλει επανάληψη σε ένα μήνα. Κανονικά στις 40 μέρες είναι καλά να γίνει. Εγώ γέννησα στο Διαβαλκανικο στη Θεσσαλονίκη αλλά την δεύτερη επανάληψη σκέφτομαι να την κάνω σε άλλη ιδιωτική κλινική. 
    • κοριτσια μου τι κανετε;; εμεις είχαμε γιατρο σημερα το αγορι μας μεγαλώνει τελεια είναι απίστευτη η αλλαγή σε τοσο λιγο καιρο 😍😍 ακομα δεν το έχω νιώσει καλα δεν μπορω να καταλάβω κιολας 🥲🤣 παντως στον υπέρηχο το κλωτσομπουνιδι που έριχνε ήταν πολυ και μου κανει εντύπωση που δεν το νιωθω 🤣 εσυ @annitakianna μου πως εισαι το ένιωσες το ζουζουνι σ;;;  κλείσαμε β επιπέδου στις 10/10 με το καλο 🩵
    • Καλέ τι γίνεται;;;; Ποτε έχει πανσέληνο αυτό τον μήνα;;; Αααααα τα μωράκια Οκτωβρίου βιάζονται να γίνουν Σεπτεμβρίου νομίζω!  @Raf123 περιμένουμε με αγωνία τα νέα σου απ τον υπέρηχο! 
    • Να κάνεις ό,τι κάνεις με γνώμονα τη μικρή και τι θα ήθελες να ξέρει όταν μεγαλώσει. Τα λάθη των ενηλίκων δεν πρέπει να στιγματίζουν ψυχουλες.
    • Νταξει, να κλέψουν μετρητή πρώτη φορά το ακούω... 10 μέρες χωρίς ρεύμα, δε θέλω καν να το φανταστώ...  Γενικά κι εγώ πολλή εξάντληση νιώθω, όπως επίσης κι εμένα ο μικρός στην κοιλιά κουνιέται πάρα πολύ, δε σταματάει καθόλου! Δεν μπορώ να σκύψω εύκολα πλέον, έχω αρχίσει να ζοριζομαι... Ευτυχώς ο άλλος μικρός τελευταία με το σχολείο πέφτει ξερός για ύπνο κατά τις 8... Κατά τα άλλα μια χαρά είναι (για την ώρα 😅) Θα περιμένουμε νέα σου από την καμπύλη!! ☺️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...