Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2025!!!!!!!


Recommended Posts

Κοριτσια μου σε αλλα νεα χθες εκανα τον πρωτο μου εμετο...🙃 γνκ δν ειχα καποιο σημαδι αλλα μαλλον μου επεσε βαρυ το φαγητο, αναγουλιασα ξαφνικα καθως ετρωγα κ οριακα προλαβα να φτασω στην τουαλετα... το εβγαλα ολο...😔

(Συγγνωμη γ την περιγραφη)

Ευτυχως μετα δν ειχα καποια ασχημη γευση ή ξινιλα..

Αχ κοριτσια τι πραγμα ηταν αυτο; το εχετε παθει κι εσεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 947
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σ' ευχαριστώ πολύ Αντωνία μου!!

Αυτά που μεσολάβησαν με έκαναν να το θέλω ακόμη περισσότερο τώρα!! Και ξέρω ότι υπάρχουν γυναίκες που έχουν περάσει πολύ χειρότερα,δυστυχώς μέσα στη ζωή είναι κ αυτά και όλα για όλους μας.Σιγα σιγά θα φύγει κι ο φόβος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου σε αλλα νεα χθες εκανα τον πρωτο μου εμετο...🙃 γνκ δν ειχα καποιο σημαδι αλλα μαλλον μου επεσε βαρυ το φαγητο, αναγουλιασα ξαφνικα καθως ετρωγα κ οριακα προλαβα να φτασω στην τουαλετα... το εβγαλα ολο...😔

(Συγγνωμη γ την περιγραφη)

Ευτυχως μετα δν ειχα καποια ασχημη γευση ή ξινιλα..

Αχ κοριτσια τι πραγμα ηταν αυτο; το εχετε παθει κι εσεις;

Ελπίζω να ήταν ο πρώτος και ο τελευταίος!!

Εγώ εμετούς δεν είχα ευτυχώς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Elenaki_ είπε:

Ελπίζω να ήταν ο πρώτος και ο τελευταίος!!

Εγώ εμετούς δεν είχα ευτυχώς!!

Κι εγω το ελπιζω.. γτ αν ξεκινησε το παρτυ αστα ν πανε...

Ευτυχως σμρ δν ειχα τπτ!!!✌️✌️😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Elenaki_ είπε:

Καλημέρα Χρύσα μου,

σ' ευχαριστώ πολύ ♥️ 

είμαι από Αθήνα και είναι το πρώτο μου παιδάκι.Το μωρό το βάλαμε στα σχέδια μας τον Νοέμβριο,έμεινα έγκυος από τον πρώτο μήνα αλλά κατέληξε σε βιοχημική τον Δεκέμβρη και ξανά μια παλινδρομη τον Φεβρουάριο. όπως καταλαβαίνεις αυτή τη φορά ξεκίνησα με πολύ χαρά και πάρα πολύ φόβο!!

Τώρα είμαι 11+3 ,την επόμενη εβδομάδα έχω την αυχενική κι ελπίζω εκεί να πάνε όλα καλά,να ηρεμήσω και να αρχίσω να το απολαμβάνω!!Είχα κι εγώ αρκετές αναγουλες αλλά μόλις μπήκα στην 10η σταμάτησαν.Στις προηγούμενες εγκυμοσύνες πόσο σου κράτησαν?

Μόνη με δύο μικρά παιδιά και αναγουλες!!!!???

Ήρωας!!!!

 

Ωωω πέρασες πολλά κ εσυ κορίτσι μου μέχρι να φτάσεις εδώ ❤️ το ουράνιο τόξο σου ήρθε για να μείνει όμως αυτήν την φορά! 
 

ανυπομονώ να μας πεις τα ευχάριστα της αυχενικής την άλλη εβδομάδα 🙏🏼🎉🥳

Στην πρώτη εγκυμοσύνη έκανα εμετούς μέχρι τον 6ο μήνα κ στην γέννα. 
 

στην δεύτερη εγκυμοσύνη δεν είχα απολύτως τίποτα 

 

και τώρα στην τριτη εγκυμοσύνη απο την 4η εβδ έχω ναυτία και ζαλάδα χωρίς εμετό 4-5 ώρες το πρωί αλλά κινούμαι συνεχώς με τα παιδια, βγαίνω έξω πρωί πρωί να τα πάω βόλτα κτλ κ με βοηθάει παρά πολύ όπως κ στην πρώτη εγκυμοσύνη να περπατάω. 
 

σε κάθε εγκυμοσύνη να πω την αλήθεια έχω διαφορετικά συμπτώματα. 
 

Εσυ εργάζεσαι; Πως περνάς το χρόνο σου; ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Xrisa95 είπε:

Ωωω πέρασες πολλά κ εσυ κορίτσι μου μέχρι να φτάσεις εδώ ❤️ το ουράνιο τόξο σου ήρθε για να μείνει όμως αυτήν την φορά! 
 

ανυπομονώ να μας πεις τα ευχάριστα της αυχενικής την άλλη εβδομάδα 🙏🏼🎉🥳

Στην πρώτη εγκυμοσύνη έκανα εμετούς μέχρι τον 6ο μήνα κ στην γέννα. 
 

στην δεύτερη εγκυμοσύνη δεν είχα απολύτως τίποτα 

 

και τώρα στην τριτη εγκυμοσύνη απο την 4η εβδ έχω ναυτία και ζαλάδα χωρίς εμετό 4-5 ώρες το πρωί αλλά κινούμαι συνεχώς με τα παιδια, βγαίνω έξω πρωί πρωί να τα πάω βόλτα κτλ κ με βοηθάει παρά πολύ όπως κ στην πρώτη εγκυμοσύνη να περπατάω. 
 

σε κάθε εγκυμοσύνη να πω την αλήθεια έχω διαφορετικά συμπτώματα. 
 

Εσυ εργάζεσαι; Πως περνάς το χρόνο σου; ❤️

 

Η πρώτη ήταν δύσκολη!!Μέχρι τον 6ο!!??

Πωπω!!

Ελπίζω να σου σταματήσουν άμεσα γιατί είναι εξαντλητικό,πόσο μάλλον με 2ακομα μικρούλια που σε χρειάζονται!!

Ναι δουλεύω το 8ωρο μου κουτουλωντας  κ την υπόλοιπη μέρα Κουτουλαω στο σπίτι!!!Ευτυχώς σε λίγο πλησιαζουν οι διακοπές!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! @Xrisa95 σήμερα είναι η μέρα 🥰🥰🥰 περιμένουμε με ανυπομονησία τα νέα σου!! @Elenaki_ κορίτσι μου και εσύ πέρασες πολύ δύσκολα βλέπω για να φτάσεις εδώ!! Εύχομαι όλα δεξιά να σου πάνε από δω και πέρα!! @Antonia2 τι ακούω?? Εσύ μέχρι προχθές γκρινιαζες ότι δεν είχες συμπτώματα και τώρα ήρθαν 😁😁 ελπίζω να μην ξανα γίνει κορίτσι μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! @Xrisa95 σήμερα είναι η μέρα 🥰🥰🥰 περιμένουμε με ανυπομονησία τα νέα σου!! @Elenaki_ κορίτσι μου και εσύ πέρασες πολύ δύσκολα βλέπω για να φτάσεις εδώ!! Εύχομαι όλα δεξιά να σου πάνε από δω και πέρα!! @Antonia2 τι ακούω?? Εσύ μέχρι προχθές γκρινιαζες ότι δεν είχες συμπτώματα και τώρα ήρθαν 😁😁 ελπίζω να μην ξανα γίνει κορίτσι μου 

Πιστεύω ότι αυτή είναι η φορά μας!!

Σ'ευχαριστω πολύ!!!

Εύχομαι τα καλύτερα σε όλες μας!!♥️🌈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Elenaki_ είπε:

 

Η πρώτη ήταν δύσκολη!!Μέχρι τον 6ο!!??

Πωπω!!

Ελπίζω να σου σταματήσουν άμεσα γιατί είναι εξαντλητικό,πόσο μάλλον με 2ακομα μικρούλια που σε χρειάζονται!!

Ναι δουλεύω το 8ωρο μου κουτουλωντας  κ την υπόλοιπη μέρα Κουτουλαω στο σπίτι!!!Ευτυχώς σε λίγο πλησιαζουν οι διακοπές!!

Ναι στο πρώτο τρίμηνο η υπνηλία είναι φοβερή. 
κ εγώ νυστάζω κ γι αυτό φροντίζουν τα παιδάκια να είμαστε είτε στους δρόμους είτε σε δραστηριότητες είτε παιχνίδια στο σπίτι για να ξαγρυπνάω. 
 

μόλις τα γύρισα από ένα τρίωρο στην πισίνα 😊🤪

αν κάθομαι νυστάζω κ εγω αφόρητα (αυτό βέβαια είναι κοινό σύμπτωμα στις εγκυμοσύνες) 

μολις πιάσουμε δεύτερο τρίμηνο θα αποκτήσουμε πολλές δυνάμεις κ όρεξη 🎉🎉🎉🎉🎉

(είναι κ μακρύς ο τρίτος μήνας έχει 5 εβδ🤪

 

αν κανεις καθιστική δουλειά θα δυσκολεύεσαι πολύ με την υπνηλία Έλενα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! @Xrisa95 σήμερα είναι η μέρα 🥰🥰🥰 περιμένουμε με ανυπομονησία τα νέα σου!! @Elenaki_ κορίτσι μου και εσύ πέρασες πολύ δύσκολα βλέπω για να φτάσεις εδώ!! Εύχομαι όλα δεξιά να σου πάνε από δω και πέρα!! @Antonia2 τι ακούω?? Εσύ μέχρι προχθές γκρινιαζες ότι δεν είχες συμπτώματα και τώρα ήρθαν 😁😁 ελπίζω να μην ξανα γίνει κορίτσι μου 

Καλημέρα Αννίτα μου ή μάλλον καλησπέρα! 
 

Πραγματικά σ αυτήν την εγκυμοσύνη δεν προλαβαίνω να ανυπομονώ για υπέρηχο. Θυμάμαι στην πρώτη κ στην δεύτερη ανυπομονούσα μετρούσα μέρες 

τώρα πέρασαν 3 εβδ κ δν το κατάλαβα 🤔😂

 

θα σας γράψω όταν βγω από το γιατρό. Ελπίζω να είναι εκεί κ ν χτυπάει δυνατά η καρδούλα όπως πριν 3 εβδ! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Xrisa95 είπε:

Καλημέρα Αννίτα μου ή μάλλον καλησπέρα! 
 

Πραγματικά σ αυτήν την εγκυμοσύνη δεν προλαβαίνω να ανυπομονώ για υπέρηχο. Θυμάμαι στην πρώτη κ στην δεύτερη ανυπομονούσα μετρούσα μέρες 

τώρα πέρασαν 3 εβδ κ δν το κατάλαβα 🤔😂

 

θα σας γράψω όταν βγω από το γιατρό. Ελπίζω να είναι εκεί κ ν χτυπάει δυνατά η καρδούλα όπως πριν 3 εβδ! ❤️

Θα χτυπάει κορίτσι μου θα χτυπάει!! Τι ώρα έχεις ραντεβού?? Οπότε κάποιο κορίτσι από εδώ εχει ραντεβού ανυπομονώ και εγώ 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Xrisa95 είπε:

Καλημέρα Αννίτα μου ή μάλλον καλησπέρα! 
 

Πραγματικά σ αυτήν την εγκυμοσύνη δεν προλαβαίνω να ανυπομονώ για υπέρηχο. Θυμάμαι στην πρώτη κ στην δεύτερη ανυπομονούσα μετρούσα μέρες 

τώρα πέρασαν 3 εβδ κ δν το κατάλαβα 🤔😂

 

θα σας γράψω όταν βγω από το γιατρό. Ελπίζω να είναι εκεί κ ν χτυπάει δυνατά η καρδούλα όπως πριν 3 εβδ! ❤️

Περιμένουμε τα νέα σου!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια τελείωσα από τον γιατρό. 
 

ολα καλά 3 εκ το μωράκι, η καρδούλα μια χαρά  ❤️ Το χαζεψαμε λίγη ώρα που κουνιόταν κτλ κτλ είδαμε λίγο την ανατομία του. 
 

ραντεβού στις 6/08 για αυχενική και στις 12/08 για ΝιΠτ κ υπέρηχο που καλύπτει το ταμείο κ θα μάθουμε κ το φύλο με την Νιπτ. 🎉🎉🎉🎉


 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Xrisa95 είπε:

Γεια σας κορίτσια τελείωσα από τον γιατρό. 
 

ολα καλά 3 εκ το μωράκι, η καρδούλα μια χαρά  ❤️ Το χαζεψαμε λίγη ώρα που κουνιόταν κτλ κτλ είδαμε λίγο την ανατομία του. 
 

ραντεβού στις 6/08 για αυχενική και στις 12/08 για ΝιΠτ κ υπέρηχο που καλύπτει το ταμείο κ θα μάθουμε κ το φύλο με την Νιπτ. 🎉🎉🎉🎉


 

Αχ τι ωραία μπράβο κορίτσι μου!!! Όλα πάνε υπέροχα ♥️🥰🥰 κοντεύει η αυχενική σου!! Πόσες εβδομάδες σε έβγαλε τελικά? Γιατί και λόγο μεγάλου κύκλου τώρα είναι λίγο μπέρδεμα!! Αν και απο ότι θυμάμαι είχες πει ότι στην αυχενική ξεκαθαρίζει το τοπίο σωστά? Τι λες να είναι? Έχεις προαίσθημα για το φύλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Αχ τι ωραία μπράβο κορίτσι μου!!! Όλα πάνε υπέροχα ♥️🥰🥰 κοντεύει η αυχενική σου!! Πόσες εβδομάδες σε έβγαλε τελικά? Γιατί και λόγο μεγάλου κύκλου τώρα είναι λίγο μπέρδεμα!! Αν και απο ότι θυμάμαι είχες πει ότι στην αυχενική ξεκαθαρίζει το τοπίο σωστά? Τι λες να είναι? Έχεις προαίσθημα για το φύλο?

Τώρα με έβγαλε 9+5 αλλά αλλάζει η ΠΗΤ άρα κ οι εβδομάδες  συνέχεια όποτε δεν δίνω βάση. 
 

στην αυχενική θα ξεκαθαρίσουμε την πητ κ θα πηγαίνουμε με αυτήν κ στις εβδομάδες 😊

Θέλω παρά πολύ ένα ακόμα Κορίτσι αλλά πιστεύω θα είναι αγόρι. 

Η κόρη μου είναι γκρινιάρα κ δν κοιμάται καθόλου γενικά , ο γιος μου στο σπίτι είναι ήσυχος  κ κοιμάται κ μια ώρα το μεσημέρι πράγμα φοβερό αλλά  μόλις βγει από σπίτι είναι παρά μα παρά πολυ ζωηρός. 
 

προτιμω λίγη ακόμα γκρίνια ειλικρινά 😂😂

 

αλλα αν πέσω έξω στο προαίσθημά μου θα είναι η πρώτη φορά!
πάντως στις αυχενικές μου έμαθα 100% το φύλο των παιδιών μου γιατί είχαν καλή θέση (συνήθως δεν λένε φύλο στις αυχενικές, τουλάχιστον όχι με βεβαιότητα) . Τώρα με το αίμα είτε έχει καλή θέση είτε όχι θα μάθουμε 🤷🏼‍♀️ 

ΕΣΥ Αντωνία μου τώρα με τα δίδυμα ❤️τι πιστεύεις;;; 🥹😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Xrisa95 είπε:

Τώρα με έβγαλε 9+5 αλλά αλλάζει η ΠΗΤ άρα κ οι εβδομάδες  συνέχεια όποτε δεν δίνω βάση. 
 

στην αυχενική θα ξεκαθαρίσουμε την πητ κ θα πηγαίνουμε με αυτήν κ στις εβδομάδες 😊

Θέλω παρά πολύ ένα ακόμα Κορίτσι αλλά πιστεύω θα είναι αγόρι. 

Η κόρη μου είναι γκρινιάρα κ δν κοιμάται καθόλου γενικά , ο γιος μου στο σπίτι είναι ήσυχος  κ κοιμάται κ μια ώρα το μεσημέρι πράγμα φοβερό αλλά  μόλις βγει από σπίτι είναι παρά μα παρά πολυ ζωηρός. 
 

προτιμω λίγη ακόμα γκρίνια ειλικρινά 😂😂

 

αλλα αν πέσω έξω στο προαίσθημά μου θα είναι η πρώτη φορά!
πάντως στις αυχενικές μου έμαθα 100% το φύλο των παιδιών μου γιατί είχαν καλή θέση (συνήθως δεν λένε φύλο στις αυχενικές, τουλάχιστον όχι με βεβαιότητα) . Τώρα με το αίμα είτε έχει καλή θέση είτε όχι θα μάθουμε 🤷🏼‍♀️ 

ΕΣΥ Αντωνία μου τώρα με τα δίδυμα ❤️τι πιστεύεις;;; 🥹😍

Τέλεια νέα!!🙏

Με το καλό να πάνε όλα!!

Κι εμένα μου είπε ότι αν έχει καλή θέση θα δούμε και το φύλο στην αυχενική!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/7/2024 at 9:28 ΠΜ, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! @Xrisa95 σήμερα είναι η μέρα 🥰🥰🥰 περιμένουμε με ανυπομονησία τα νέα σου!! @Elenaki_ κορίτσι μου και εσύ πέρασες πολύ δύσκολα βλέπω για να φτάσεις εδώ!! Εύχομαι όλα δεξιά να σου πάνε από δω και πέρα!! @Antonia2 τι ακούω?? Εσύ μέχρι προχθές γκρινιαζες ότι δεν είχες συμπτώματα και τώρα ήρθαν 😁😁 ελπίζω να μην ξανα γίνει κορίτσι μου 

Αννιτακι μου καλημερα!!! ☀️❤️

Χαχαχα καλα τα λες!!! Κοιτα 2 μερες τωρα δν με ξαναπιασε... ✌️

Οποτε τα φασολακια με αναγουλιασαν μαλλον.. επεσα σ ενα σκληρο κομματι (μαλλον ο κος μπαρμπασταθης δν τα ειχε καθαρισει τοσο καλα 🙃) κ  δν ηθελα πολυ ν κανω εμετο..

Εσυ τι κανεις κοριτσι μου;; μετρας μερες γ την αυχενικη;🤩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Xrisa95 είπε:

Γεια σας κορίτσια τελείωσα από τον γιατρό. 
 

ολα καλά 3 εκ το μωράκι, η καρδούλα μια χαρά  ❤️ Το χαζεψαμε λίγη ώρα που κουνιόταν κτλ κτλ είδαμε λίγο την ανατομία του. 
 

ραντεβού στις 6/08 για αυχενική και στις 12/08 για ΝιΠτ κ υπέρηχο που καλύπτει το ταμείο κ θα μάθουμε κ το φύλο με την Νιπτ. 🎉🎉🎉🎉


 

Χρυσα μουυυυ!!!!❤️

Τι φανταστικα νεα!!!🥰🥰🥰

Με το καλο η αυχενικη σου κ το νιπτ τεστ!!! 🙏🤰🧿️ ολα θα ειναι τελεια!!!

Αχ... 3 εκατοστα κουτσουνακι!!!!!🥹🥹

Αληθεια ειδατε ποσους παλμους ειχε το μικρουλινι σας;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Xrisa95 είπε:

Τώρα με έβγαλε 9+5 αλλά αλλάζει η ΠΗΤ άρα κ οι εβδομάδες  συνέχεια όποτε δεν δίνω βάση. 
 

στην αυχενική θα ξεκαθαρίσουμε την πητ κ θα πηγαίνουμε με αυτήν κ στις εβδομάδες 😊

Θέλω παρά πολύ ένα ακόμα Κορίτσι αλλά πιστεύω θα είναι αγόρι. 

Η κόρη μου είναι γκρινιάρα κ δν κοιμάται καθόλου γενικά , ο γιος μου στο σπίτι είναι ήσυχος  κ κοιμάται κ μια ώρα το μεσημέρι πράγμα φοβερό αλλά  μόλις βγει από σπίτι είναι παρά μα παρά πολυ ζωηρός. 
 

προτιμω λίγη ακόμα γκρίνια ειλικρινά 😂😂

 

αλλα αν πέσω έξω στο προαίσθημά μου θα είναι η πρώτη φορά!
πάντως στις αυχενικές μου έμαθα 100% το φύλο των παιδιών μου γιατί είχαν καλή θέση (συνήθως δεν λένε φύλο στις αυχενικές, τουλάχιστον όχι με βεβαιότητα) . Τώρα με το αίμα είτε έχει καλή θέση είτε όχι θα μάθουμε 🤷🏼‍♀️ 

ΕΣΥ Αντωνία μου τώρα με τα δίδυμα ❤️τι πιστεύεις;;; 🥹😍

Γκρινια εεεε;;;; 😅😅

Το εχουμε στο dna μας τελικα!!!🤭

Εγω θα ηθελα πολυ 1+1 αλλα πιστευω θα εχω 2 αγορακια... εχω ενα τετοιο feeling..

Γερα να ειναι πανω απ ολα τα κουκουνια μας!!!!🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γνωρίζοντας τα κουκούνια μας 👶

@Elenaki_ Αυχενική 24/07

@Antonia2 Υπέρηχος 25/07 - Αυχενική 28/8

@ΛΕΥΚΗ Αυχενική 30/07

@annitakianna Αυχενική 30/07

@elenitsa2. Αυχενικη 30/07

@Xrisa95 Αυχενική 06/08 - nipt 12/08

@Mboo Επόμενος υπέρηχος ;;

@Ria_ ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! @Elenaki_ είσαι η πρώτη αυχενική της ομάδας και πλησιάζει η μέρα!! @Antonia2 κορίτσι μου πραγματικά μετράω τις μέρες και δεν περνάνε με τίποτα!! Σκέφτομαι μήπως να πεταχτω στα γρήγορα για σένα ακόμη υπέρηχο αλλά νομίζω είναι υπερβολή 😁😁 αχ αυτό το πρώτο τρίμηνο θα μας σκάσει... Εσένα πλησιάζει ο επόμενος υπέρηχος ♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! @Elenaki_ είσαι η πρώτη αυχενική της ομάδας και πλησιάζει η μέρα!! @Antonia2 κορίτσι μου πραγματικά μετράω τις μέρες και δεν περνάνε με τίποτα!! Σκέφτομαι μήπως να πεταχτω στα γρήγορα για σένα ακόμη υπέρηχο αλλά νομίζω είναι υπερβολή 😁😁 αχ αυτό το πρώτο τρίμηνο θα μας σκάσει... Εσένα πλησιάζει ο επόμενος υπέρηχος ♥️♥️

Κ δν πεταγεσαι;;; ετσι γ να ειναι το σκ πιο ανεμελο...😉

Ποσες μερες εχεις ν δεις το κουκουνι σου;;

Ναιιιιι πλησιαζειιιιι!!!!!!🙏🧿 Κ με τον αντρα μου μετραμε μερες!!!!! Εχει κι αυτος μεγαλη αγωνια!!! 

Μπαινει στ σπιτι κ με φιλαει κ μετα κοιλιτσα τα κουκουνια του!!! Χαζομπαμπας απ τωρα!!🙃😅

Εσας κοριτσια πως αντιδρουν οι αντρες σας;;; 

Στους υπερηχους πατε μαζι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! @annitakianna @Antonia2 και εγώ δεν μπορώ να σταματήσω να σκέφτομαι την αυχενική γιατί επιτέλους θα δούμε το σποράκι μας. Τελευταία φορά ήταν 5/7 και μου φαίνεται αιώνας. Θέλω να δω ότι είναι καλά και πόσο έχει μεγαλώσει. Υπομονηηηη λίγο έμεινε για όλες μας💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antonia2 εμείς έχουμε πάει σε όλους τους υπερήχους μαζί!!! Εντάξει ξέρω πως κάποια στιγμή μπορεί να πάω μόνη μου αλλά γενικά προτιμώ να είμαστε μαζί

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κ δν πεταγεσαι;;; ετσι γ να ειναι το σκ πιο ανεμελο...😉

Ποσες μερες εχεις ν δεις το κουκουνι σου;;

Ναιιιιι πλησιαζειιιιι!!!!!!🙏🧿 Κ με τον αντρα μου μετραμε μερες!!!!! Εχει κι αυτος μεγαλη αγωνια!!! 

Μπαινει στ σπιτι κ με φιλαει κ μετα κοιλιτσα τα κουκουνια του!!! Χαζομπαμπας απ τωρα!!🙃😅

Εσας κοριτσια πως αντιδρουν οι αντρες σας;;; 

Στους υπερηχους πατε μαζι;;

Έχω να το δω μια εβδομάδα ακριβώς και μου φαίνεται αιώνας!! Αχ ο άντρας μου μάθετε και μιλάει στην κοιλιά μου με τι ώρες 🤣🤣 να μάθει λέει την φωνή του .. στους υπερήχους πάμε μαζί εκτός από την προηγούμενη φορά που ήταν έκτακτο!! Στην αυχενική θα πάμε μαζί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...