Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2025!!!!!!!


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια μου εμένα μου άλλαξαν το ραντεβού για την αυχενική από 13/08 μου το πήγαν 6/8 γιατί εκείνη την ημέρα θα κλείσουν εκτακτως. 
 

@ΛΕΥΚΗ λογικά εσυ είσαι πιο μπροστά από όλες μας που θα κανεις αυχενική 

οταν βγουνε από δοκιμαστικά μέλη και τα άλλα κορίτσια μας θα μας πούνε σε τι εβδ βρίσκονται 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 173
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Xrisa95 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου εμένα μου άλλαξαν το ραντεβού για την αυχενική από 13/08 μου το πήγαν 6/8 γιατί εκείνη την ημέρα θα κλείσουν εκτακτως. 
 

@ΛΕΥΚΗ λογικά εσυ είσαι πιο μπροστά από όλες μας που θα κανεις αυχενική 

οταν βγουνε από δοκιμαστικά μέλη και τα άλλα κορίτσια μας θα μας πούνε σε τι εβδ βρίσκονται 😊

Δεν ξέρω ακριβώς την ημερομηνία. Ίσως μου πει ο γιατρός μου στο αυριανό ραντεβού.  Πάντως για αρχές Αυγούστου μου είχε αναφέρει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!! εγω είμαι 7+4 σημερα και έχουμε ακουσει καρδουλα πριν από μια εβδομαδα, με το καλο θα ξαναπαμε 10/7 

ευχομαι τα καλύτερα σε ολες κ  τελειομηνη εγκυμοσύνη!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Xrisa95 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου εμένα μου άλλαξαν το ραντεβού για την αυχενική από 13/08 μου το πήγαν 6/8 γιατί εκείνη την ημέρα θα κλείσουν εκτακτως. 
 

@ΛΕΥΚΗ λογικά εσυ είσαι πιο μπροστά από όλες μας που θα κανεις αυχενική 

οταν βγουνε από δοκιμαστικά μέλη και τα άλλα κορίτσια μας θα μας πούνε σε τι εβδ βρίσκονται 😊

Με το καλο Χρυσα μου!!!!🙏🙏🙏🤰❤️🧿

στις πριν 9 ώρες, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Δεν ξέρω ακριβώς την ημερομηνία. Ίσως μου πει ο γιατρός μου στο αυριανό ραντεβού.  Πάντως για αρχές Αυγούστου μου είχε αναφέρει

Αχ τι ωραια!! Αυριο θ δεις το κουκουνι σας Λευκη μου!!! 

Θα περιμενουμε τα νεα σας!!! ❤️❤️

Με το καλο κ η αυχενικη σου!!!🙏❤️🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω κοριτσια πηρα μεγαλη τρομαρα νωριτερα..😔 σιδερωνα κ ετσι οπως ειχα αφαιρεθει κ σιδερωνα, ειχε τεντωσει το καλωδιο απ το ατμοσιδερο κ επεσε ολη η βαση απ τον παγκο κατω...

Τρομαξα πολυ κ μετα ενιωθα σουβλιες κατω χαμηλα στα γυναικολογικα... ελπιζω ν μην επηρεασα αρνητικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Με το καλο Χρυσα μου!!!!🙏🙏🙏🤰❤️🧿

Αχ τι ωραια!! Αυριο θ δεις το κουκουνι σας Λευκη μου!!! 

Θα περιμενουμε τα νεα σας!!! ❤️❤️

Με το καλο κ η αυχενικη σου!!!🙏❤️🧿

Ναι και έχω πολύ αγωνία!!!! Βέβαια θα σας ενημερώσω💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Εγω κοριτσια πηρα μεγαλη τρομαρα νωριτερα..😔 σιδερωνα κ ετσι οπως ειχα αφαιρεθει κ σιδερωνα, ειχε τεντωσει το καλωδιο απ το ατμοσιδερο κ επεσε ολη η βαση απ τον παγκο κατω...

Τρομαξα πολυ κ μετα ενιωθα σουβλιες κατω χαμηλα στα γυναικολογικα... ελπιζω ν μην επηρεασα αρνητικα...

Ooo ήταν ξαφνικό, λογικό να τρόμαξες! Πιστεύω πως δεν έγινε κάτι, μην ανησυχείς. Είσαι καλύτερα σήμερα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια 😍

@Antonia2 μην ανησυχείς κορίτσι μου μια κύηση δν επηρεάζεται τόσο εύκολα. Σκέψου αν ήταν έτσι οι πιο πολλές γυναίκες δεν θα καταφέρνανε να φτάσουν στο τέλος. 
Τα πονάκια θα μπορούσαν να είναι κ από κάποια έντονη κίνηση ή απότομη που μπορεί να έκανες εκείνη την στιγμή καθώς μεγαλώνει και τεντώνει η μήτρα. 😊

 

@ΛΕΥΚΗ θα δεις το μωράκι σου ❤️ τι καλά! Εύχομαι όλα να είναι τέλειαααα!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! @Antonia2 και έγκυος να μην είναι κάποιος όταν τρομάζει σφίγγετε και είναι λογικό να πονάει μετά!! @ΛΕΥΚΗ μου ήρθε η μέρα επιτέλους!! Περιμένουμε νέα σου για να μας πεις και πότε θα κάνεις την αυχενική 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μόλις γύρισα από τον γιατρό. Τα είδε όλα πολύ καλά. Έχει μεγαλώσει πολύ το σποράκι και ακούσαμε για λίγο και την καρδούλα του. Για αυχενική μας είπε αρχές του μήνα αλλά για ακριβή ημερομηνία θα μιλήσουμε πάλι γιατί θέλω να είναι και εκείνος μαζί. 
Ακομα ένα πολύ θετικό είναι ότι έφυγε η κύστη. 
οποτε δόξα τον θεό όλα ηταν σούπερ 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Κορίτσια μόλις γύρισα από τον γιατρό. Τα είδε όλα πολύ καλά. Έχει μεγαλώσει πολύ το σποράκι και ακούσαμε για λίγο και την καρδούλα του. Για αυχενική μας είπε αρχές του μήνα αλλά για ακριβή ημερομηνία θα μιλήσουμε πάλι γιατί θέλω να είναι και εκείνος μαζί. 
Ακομα ένα πολύ θετικό είναι ότι έφυγε η κύστη. 
οποτε δόξα τον θεό όλα ηταν σούπερ 🙏

Όλα πάνε τέλεια κορίτσι μου!! Μπράβο μπράβο το σπορακι μεγαλώνει 🥰🥰🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/7/2024 at 2:57 ΜΜ, ο/η elenitsa2. είπε:

γεια σας κοριτσια!! εγω είμαι 7+4 σημερα και έχουμε ακουσει καρδουλα πριν από μια εβδομαδα, με το καλο θα ξαναπαμε 10/7 

ευχομαι τα καλύτερα σε ολες κ  τελειομηνη εγκυμοσύνη!❤️

Καλώς όρισες στο γκρουπ Ελενίτσα! 
 

το πρώτο σου παιδάκι ; Αν θέλεις πες μας λίγα λόγια για εσένα να σε γνωρίσουμε ❤️❤️❤️ 

 

πλησιαζουν οι μέρες για τον  υπερηχό σου ! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Κορίτσια μόλις γύρισα από τον γιατρό. Τα είδε όλα πολύ καλά. Έχει μεγαλώσει πολύ το σποράκι και ακούσαμε για λίγο και την καρδούλα του. Για αυχενική μας είπε αρχές του μήνα αλλά για ακριβή ημερομηνία θα μιλήσουμε πάλι γιατί θέλω να είναι και εκείνος μαζί. 
Ακομα ένα πολύ θετικό είναι ότι έφυγε η κύστη. 
οποτε δόξα τον θεό όλα ηταν σούπερ 🙏

Τέλεια Λευκη μου ! Όλα ακούγονται υπέροχα! 
 

επόμενος υπέρηχος είναι η αυχενική ή θα σε ξανά δει ο γιατρός σου;; ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antonia2 έχουμε και νέα προσθήκη την @elenitsa2. ❤️

Βάλε κ το κορίτσι μας στο πινακακι! 
10/7 έχει υπέρηχο ❤️
στο γράφω ξεχωριστά γιατί εμένα από τα καινούργια μέλη δεν μου τα εμφανίζει πάντα στην ΡΟΗ τα σχόλια αλλά πιο πίσω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/7/2024 at 7:17 ΜΜ, ο/η Elenaki_ είπε:

Στο πινακάκι θα πρότεινα να προσθέσετε και τις εβδομάδες κύησης της κάθε μίας για να ξέρουμε τι νέα περιμένουμε από κάθε υπέρηχο!!

Εγώ είμαι 9 

Κορίτσι μου μέχρι την αυχενική οι εβδομάδες αλλάζουν ανάλογα την υπέρηχογραφική εικόνα . 
 

στην αυχενική δίνεται η πητ που μένει σταθερή όποτε όταν με το καλό κάνουμε αυχενική θα βάλουμε την πητ γιατί αν βάλουμε εβδομάδες θα πρέπει κάθε εβδομάδα να το αλλάζουμε κ ίσως απαιτεί χρόνο από την Αντωνία μας!  ❤️

 

Τώρα είδα είχες 03/07 ραντεβού. Πως πήγε;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όσα κορίτσια είστε δοκιμαστικά μέλη κάντε πολλά σχόλια να βγείτε . Στα 20 σχόλια βγαίνετε κ έτσι ότι σχολιάζετε μετά θα είναι σε πραγματικό χρόνο! ❤️

 

ανυπομονούμε να επικοινωνήσουμε μαζί σας κανονικά γιατί τώρα μένουν πίσω πίσω τα μνμ σας κ δν τα διαβάζουμε έγκαιρα! 🥳 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Ooo ήταν ξαφνικό, λογικό να τρόμαξες! Πιστεύω πως δεν έγινε κάτι, μην ανησυχείς. Είσαι καλύτερα σήμερα??

Ειμαι μια χαρα σμρ Λευκη μου!! Ευχαριστω!! ❤️

Απλα αν νιωσω πιο υγρη απ κατω φοβαμαι μη δω αιμα ή καφε στο εσωρουχο.. νομιζω αυτους τους μηνες δν θ υους ευχαριστηθω... ή τλχ μεχρι ν προχωρησουν οι υπερηχοι κ οι εξετασεις..(αν φτασω μεχρι εκει...)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Xrisa95 είπε:

Καλημέρα κορίτσια 😍

@Antonia2 μην ανησυχείς κορίτσι μου μια κύηση δν επηρεάζεται τόσο εύκολα. Σκέψου αν ήταν έτσι οι πιο πολλές γυναίκες δεν θα καταφέρνανε να φτάσουν στο τέλος. 
Τα πονάκια θα μπορούσαν να είναι κ από κάποια έντονη κίνηση ή απότομη που μπορεί να έκανες εκείνη την στιγμή καθώς μεγαλώνει και τεντώνει η μήτρα. 😊

 

@ΛΕΥΚΗ θα δεις το μωράκι σου ❤️ τι καλά! Εύχομαι όλα να είναι τέλειαααα!  

 

στις πριν 5 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! @Antonia2 και έγκυος να μην είναι κάποιος όταν τρομάζει σφίγγετε και είναι λογικό να πονάει μετά!! @ΛΕΥΚΗ μου ήρθε η μέρα επιτέλους!! Περιμένουμε νέα σου για να μας πεις και πότε θα κάνεις την αυχενική 

Κοριτσια μου ευχαριστω πολυ γ τη στηριξη σας!!!🫶🫶

Γινομαι υπερβολικη γτ φοβαμαι πολυ μην κανω εγω καποιο κακο στην κυηση... γνκ ειμαι στην τσιτα σαν ανθρωπος κ δε βοηθαει αυτο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Κορίτσια μόλις γύρισα από τον γιατρό. Τα είδε όλα πολύ καλά. Έχει μεγαλώσει πολύ το σποράκι και ακούσαμε για λίγο και την καρδούλα του. Για αυχενική μας είπε αρχές του μήνα αλλά για ακριβή ημερομηνία θα μιλήσουμε πάλι γιατί θέλω να είναι και εκείνος μαζί. 
Ακομα ένα πολύ θετικό είναι ότι έφυγε η κύστη. 
οποτε δόξα τον θεό όλα ηταν σούπερ 🙏

Μπραβο Λευκη μουυυυυ!!!! 🥰🥰🥰🥰

Αχ τι ωραια νεα!!!!! Γεμιζουμε κι εμεις αισιοδοξια!!!😊

Ετσι τελεια να συνεχισουν ολα μεχρι το τελος!!!!🙏❤️🧿🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/7/2024 at 3:57 ΜΜ, ο/η elenitsa2. είπε:

γεια σας κοριτσια!! εγω είμαι 7+4 σημερα και έχουμε ακουσει καρδουλα πριν από μια εβδομαδα, με το καλο θα ξαναπαμε 10/7 

ευχομαι τα καλύτερα σε ολες κ  τελειομηνη εγκυμοσύνη!❤️

Ελα να μαζευομαστε κοριτσιαααα!!!❤️❤️❤️🤗🤗🤗🤰🤰🤰🤰

Καλως ηρθες στην παρεα μας Ελενιτσα!!! Με το καλο να ερθει το κουκουνι σας γερο στην αγκαλια σας!!🙏🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γνωρίζοντας τα κουκούνια μας 👶

@ΛΕΥΚΗ Επόμενος υπέρηχος ;;

 

@elenitsa2. Επόμενος υπέρηχος 10/07

 

@Antonia2 Επόμενος υπέρηχος 10/07

 

@annitakianna Επόμενος υπέρηχος 15/07

 

@Xrisa95 Υπέρηχος 18/07-Αυχενική 06/08

 

@Mboo Επόμενος υπέρηχος ;;

 

@Elenaki_ Επόμενος υπέρηχος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Xrisa95 είπε:

Κορίτσι μου μέχρι την αυχενική οι εβδομάδες αλλάζουν ανάλογα την υπέρηχογραφική εικόνα . 
 

στην αυχενική δίνεται η πητ που μένει σταθερή όποτε όταν με το καλό κάνουμε αυχενική θα βάλουμε την πητ γιατί αν βάλουμε εβδομάδες θα πρέπει κάθε εβδομάδα να το αλλάζουμε κ ίσως απαιτεί χρόνο από την Αντωνία μας!  ❤️

 

Τώρα είδα είχες 03/07 ραντεβού. Πως πήγε;;;; 

Πήγε τέλεια!! Είμαστε πολύ καλά και οι δύο!!Ολο και πιο μπροστά με βγάζει και θα πρέπει να αλλάξω ομάδα αν συνεχίσουμε έτσι και να μπω στου Ιανουαρίου😂Είμαι 9+5 και αυχενική στις 24/7!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

Επισης κοριτσια μου βοηθαει ν με ταγκαρετε με @ οταν γραφετε γ ημερομηνιες νεων υπερηχων γ ν μην τα χανω...😊

❤️❤️❤️❤️❤️

Έχεις δίκιο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Elenaki_ είπε:

Πήγε τέλεια!! Είμαστε πολύ καλά και οι δύο!!Ολο και πιο μπροστά με βγάζει και θα πρέπει να αλλάξω ομάδα αν συνεχίσουμε έτσι και να μπω στου Ιανουαρίου😂Είμαι 9+5 και αυχενική στις 24/7!!

Μπράβο κορίτσι μου!! Όλα πάνε καλά! Και βγήκες και από δοκιμαστικό μέλος φαίνονται κατευθείαν τα μυνήματα σου!! Όλα καλά με το μικρούλη σου 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...