Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλημέρα παρεούλαααα🧡

Εμένα με έχει χτυπήσει πολύ στο στομάχι κυρίως την τελευταία εβδομάδα. Έχω πρηξίματα και νιώθω συνεχώς χορτασμένη ενώ δεν έχω φάει. Βέβαια όλη αυτή τη κατάσταση μπορεί να την επιβαρύνει και η ζέστη. 

Από συμπληρώματα παίρνω μόνο felicine

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Καλημέρα παρεούλαααα🧡

Εμένα με έχει χτυπήσει πολύ στο στομάχι κυρίως την τελευταία εβδομάδα. Έχω πρηξίματα και νιώθω συνεχώς χορτασμένη ενώ δεν έχω φάει. Βέβαια όλη αυτή τη κατάσταση μπορεί να την επιβαρύνει και η ζέστη. 

Από συμπληρώματα παίρνω μόνο felicine

Καλημέρα!!!🤍

Δεν έχει τύχει να νιώσω κάτι αντίστοιχο!Υπομονή!!

Εγώ από συμπληρώματα παίρνω μόνο τα Pregnacare original.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου εγώ υποφέρω με συμπτώματα ειδικά ναυτίες από πολύ νωρίς  δν ξέρω αν παίζει ρόλο που είναι κ η Τρίτη εγκυμοσύνη καθώς σε κάθε εγκυμοσύνη υποφέρω κ χειρότερα 😂😂

κ έχω τα παιδάκια σπίτι δν πάνε σχολείο ακόμα άρα καταλαβαίνετε 🤪 (εδώ το σχολείο είναι υποχρεωτικό από τα 6 αλλά θα στείλω τώρα τον Σεπτέμβρη την κόρη μου που θα γίνει 5)

ευτυχώς μετακομίζει η μαμά μου αυτές τις μέρες στην πόλη μου άρα θα με βοηθάει. 
 

εχω πόνους έντονους είδα κ καφέ αιματακι (είχα κ στην προηγούμενη εγκυμοσύνη κ ήταν αποκολληση σάκου σε υψηλό σημείο στην μήτρα που μέχρι να κατέβει το αίμα έβγαινε καφέ άρα κ αυτήν την φορά δν το αμέλησα κ το τσεκαραμε) 

γενικά κ εγώ επειδή ήξερα ότι το καφέ είναι παλιό αίμα στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μου δν έδωσα από την αρχή σημασία αλλά σε συνδυασμό με τους πόνους μετά από λίγες μέρες πήγα στον γιατρό κ τελικά ήταν αποκόλληση. 
 

φυσικά δεν σημαίνει ότι κάθε φορά είναι πάντα κάτι κακο , ας πούμε τώρα δν είδαμε κάτι σε αποκόλληση αλλά λόγω πολλών πόνων μου έδωσε κ μαγνήσιο. 
 

 

κοριτσια μου χαρείτε το όσες  δν έχετε συμπτώματα αλήθεια ❤️ εμένα μ ρίχνει πολύ ψυχολογικά η ναυτία ίσως γιατί βλέπω ότι ζορίζομαι κ με τα παιδιά που έχουν τις ανάγκες τους κ λόγω ηλικίας δν είναι ανεξάρτητα. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Καλημέρα παρεούλαααα🧡

Εμένα με έχει χτυπήσει πολύ στο στομάχι κυρίως την τελευταία εβδομάδα. Έχω πρηξίματα και νιώθω συνεχώς χορτασμένη ενώ δεν έχω φάει. Βέβαια όλη αυτή τη κατάσταση μπορεί να την επιβαρύνει και η ζέστη. 

Από συμπληρώματα παίρνω μόνο felicine

Λευκη μου καλημέρα 

πιστεύω προς το τέλος του πρώτου τριμήνου θα υποχωρήσει αυτό. Είναι σύμπτωμα πρώτου τριμήνου. 

Με βοηθάει να περπατάω πάντως, δοκίμασέ το μήπως σε βοηθήσει κ εσένα. 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! @ΛΕΥΚΗ έχω και εγώ λίγο πρήξιμο αλλά όχι τόσο έντονα όσο περιγράφεις εσύ! Υπομονή κορίτσι μου!! Συνέχισε τα μικρά γεύματα και εύχομαι να είσαι καλύτερα τις επόμενες μέρες!! @Xrisa95 καφέ υγρά είχα και εγώ τις μέρες που είδα το θετικό τεστ και είχα τριμερούς πόνους! Σε σημείο που νόμιζα ότι θα αποβάλλω αλλά μου έγραψε μαγνήσιο η γιατρός και οι πόνοι πέρασαν παρά πολύ γρήγορα! Κανονικά εσύ θέλει να προσέχεις τώρα αλλά με 2 παιδιά είναι πολύ δύσκολο!! Εγώ από συμπτώματα κορίτσια γενικά είναι καλά πέρα από την έντονη κούραση που νιώθω και αυτό είναι κάτι που με ανησυχεί!! Αλλά ξέρω και άλλα κορίτσια που δεν είχαν έντονα συμπτώματα και πήγαν καλά οι εγκυμοσύνες του οπότε ας ελπίζουμε ότι όλα πάνε καλα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Ουυυυ!!! Κ τι δν παιρνω...!!!😅

Προγεστερονη απ στομα ανα 8ωρο, κολπικη προγεστερονη ανα 12ωρο, κορτιζονη, σαλοσπιρ, φελισιν, χαπι θυροειδη, αντιπηκτικη ενεση καθε μερα κ επειδη δν μου φτανουν, παιρνω κ μια πολυβιταμινη 😂😂 α κ προβιοτικο!!!😇

Αλλα ευτυχως δν εχω τπτ... μονο λιγη υπνηλια καπως κ λιιιγη κουραση...

Αχ και εσύ παίρνεις πολλά !! Εγώ παίρνω σαλοσπιρ φελισιν μαγνήσιο προγεστερόνη και νόμιζα ότι παίρνω πολλά 🤣🤣 αντιπηκτικες γιατί κορίτσι μου?? Υπάρχει θρόμβοφιλια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Xrisa95 είπε:

Λευκη μου καλημέρα 

πιστεύω προς το τέλος του πρώτου τριμήνου θα υποχωρήσει αυτό. Είναι σύμπτωμα πρώτου τριμήνου. 

Με βοηθάει να περπατάω πάντως, δοκίμασέ το μήπως σε βοηθήσει κ εσένα. 😊

Ναι αυτό μου είπε και ο γιατρός όταν του το συζήτησα. Επίσης μου πρότεινε και ψωμί ολικής χωρίς αλάτι για τοστ κλπ. Η αλήθεια είναι πως εχθές το βράδυ το έφαγα για πρώτη φορά και μπορώ να πω πως μέχρι ώρας δεν έχω νιώσει ενόχληση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! @ΛΕΥΚΗ έχω και εγώ λίγο πρήξιμο αλλά όχι τόσο έντονα όσο περιγράφεις εσύ! Υπομονή κορίτσι μου!! Συνέχισε τα μικρά γεύματα και εύχομαι να είσαι καλύτερα τις επόμενες μέρες!! @Xrisa95 καφέ υγρά είχα και εγώ τις μέρες που είδα το θετικό τεστ και είχα τριμερούς πόνους! Σε σημείο που νόμιζα ότι θα αποβάλλω αλλά μου έγραψε μαγνήσιο η γιατρός και οι πόνοι πέρασαν παρά πολύ γρήγορα! Κανονικά εσύ θέλει να προσέχεις τώρα αλλά με 2 παιδιά είναι πολύ δύσκολο!! Εγώ από συμπτώματα κορίτσια γενικά είναι καλά πέρα από την έντονη κούραση που νιώθω και αυτό είναι κάτι που με ανησυχεί!! Αλλά ξέρω και άλλα κορίτσια που δεν είχαν έντονα συμπτώματα και πήγαν καλά οι εγκυμοσύνες του οπότε ας ελπίζουμε ότι όλα πάνε καλα

 

Εύχομαι να περάσει γιατί πραγματικά είναι ενοχλητικό!!!!!!🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! @ΛΕΥΚΗ έχω και εγώ λίγο πρήξιμο αλλά όχι τόσο έντονα όσο περιγράφεις εσύ! Υπομονή κορίτσι μου!! Συνέχισε τα μικρά γεύματα και εύχομαι να είσαι καλύτερα τις επόμενες μέρες!! @Xrisa95 καφέ υγρά είχα και εγώ τις μέρες που είδα το θετικό τεστ και είχα τριμερούς πόνους! Σε σημείο που νόμιζα ότι θα αποβάλλω αλλά μου έγραψε μαγνήσιο η γιατρός και οι πόνοι πέρασαν παρά πολύ γρήγορα! Κανονικά εσύ θέλει να προσέχεις τώρα αλλά με 2 παιδιά είναι πολύ δύσκολο!! Εγώ από συμπτώματα κορίτσια γενικά είναι καλά πέρα από την έντονη κούραση που νιώθω και αυτό είναι κάτι που με ανησυχεί!! Αλλά ξέρω και άλλα κορίτσια που δεν είχαν έντονα συμπτώματα και πήγαν καλά οι εγκυμοσύνες του οπότε ας ελπίζουμε ότι όλα πάνε καλα

 

Ολες οι γυναίκες που έχω στον περίγυρο μου καμία δν είχε έντονα συμπτώματα κ μια χαρά πήγαν οι εγκυμοσύνες! Θαρρώ είναι στον οργανισμό κ στην κύηση κάθε φορά. 
η μαμά μου έκανε 5 κορίτσια  με φυσιολογικούς τοκετούς  σε 6.5 χρόνια κ σε καμία δν είχε συμπτώματα (η πιο μεγάλη είναι 30 η πιο μικρή 24) 

Εγώ είμαι η δεύτερη στα 29 πλέον. 
 

αρα δν είναι ανησυχητικό που δν έχεις ιδιαίτερα συμπτώματα είναι υπέροχο γιατί μπορείς να απολαύσεις αυτήν την εγκυμοσύνη στο έπακρο. ❤️ αυτό να σκέφτεσαι για να μην αγχώνεσαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Xrisa95 είπε:

Ολες οι γυναίκες που έχω στον περίγυρο μου καμία δν είχε έντονα συμπτώματα κ μια χαρά πήγαν οι εγκυμοσύνες! Θαρρώ είναι στον οργανισμό κ στην κύηση κάθε φορά. 
η μαμά μου έκανε 5 κορίτσια  με φυσιολογικούς τοκετούς  σε 6.5 χρόνια κ σε καμία δν είχε συμπτώματα (η πιο μεγάλη είναι 30 η πιο μικρή 24) 

Εγώ είμαι η δεύτερη στα 29 πλέον. 
 

αρα δν είναι ανησυχητικό που δν έχεις ιδιαίτερα συμπτώματα είναι υπέροχο γιατί μπορείς να απολαύσεις αυτήν την εγκυμοσύνη στο έπακρο. ❤️ αυτό να σκέφτεσαι για να μην αγχώνεσαι! 

Με καθησυχάζουν πολύ τα λόγια σου.. εσύ θα είσαι η φωνή της λογικής εδώ μέσα μου φαίνεται 😁😁 σαν πιο έμπειρη μιας και για τις υπόλοιπες είναι η πρώτη φορά 🥰🥰🥰♥️♥️ 

5 κορίτσια εε?? Πωπω μπράβο!! Και εσύ σκέφτεσαι για 5 παιδάκια? Στις μέρες μας είναι αρκετά σπάνιο πάνω από 2-3 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/6/2024 at 8:55 ΜΜ, ο/η Elenaki_ είπε:

Καλησπέρα!!!

Κι εγώ Φεβρουάριο του 2025 

♥️♥️♥️🙏🧿♥️♥️♥️

Καλησπέρα κορίτσι μου! Είσαι καινούργιο μέλος και οι δημοσιεύσεις σου δεν θα φαίνονται άμεσα! Με το καλό το μωράκι σου ελπίζω να τα λέμε εδώ 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Με καθησυχάζουν πολύ τα λόγια σου.. εσύ θα είσαι η φωνή της λογικής εδώ μέσα μου φαίνεται 😁😁 σαν πιο έμπειρη μιας και για τις υπόλοιπες είναι η πρώτη φορά 🥰🥰🥰♥️♥️ 

5 κορίτσια εε?? Πωπω μπράβο!! Και εσύ σκέφτεσαι για 5 παιδάκια? Στις μέρες μας είναι αρκετά σπάνιο πάνω από 2-3 

Κορίτσι μου ισχύει απόλυτα η φράση «εδώ που είσαι ήμουνα…»❤️

κ φυσικά το ίδιο ισχύει κ για μένα που μπορεί να διαβάζει το σχόλιό μου μια γυναίκα που έχει ήδη 3-4-5 παιδιά. 
Σε καταλαβαίνω κ ταυτίζομαι μαζί σου. Απλά να ξέρεις ότι το άγχος δεν φεύγει ποτέ απλά μετατίθεται κάθε φορά σε άλλα πράγματα που είναι άγνωστα. 
 

5κοριτσια ναι , ήθελε αγόρι αλλά δεν ήρθε ποτέ 😂 

 θέλω μεγάλη οικογένεια ναι αλλά σκέφτομαι κ ξέρω ότι με 3 κ πάλι θα είναι δύσκολα να αφιερώσω τον χρόνο που θέλω στα παιδιά κ να μείνω μαζί τους όσο χρειάζεται. Είμαι εκπαιδευτικός όποτε υπάρχει κ το μικρόβιο της καλλιέργειας κ της μάθησης 🤷🏼‍♀️


όλα θα γίνουν όμως. Βήμα βήμα κορίτσια να φτάσουμε στο τέλος.❤️ θα βιώσετε την κυριολεξία της  φράσης «έρωτας  με την πρώτη ματιά» ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Αχ και εσύ παίρνεις πολλά !! Εγώ παίρνω σαλοσπιρ φελισιν μαγνήσιο προγεστερόνη και νόμιζα ότι παίρνω πολλά 🤣🤣 αντιπηκτικες γιατί κορίτσι μου?? Υπάρχει θρόμβοφιλια?

Δν υπαρχει απ οσο εχω ψαξει... κ το εψαξα 2 φορες καθως ψαχναμε το λογο της υπογονιμοτητας. Αλλα απ οσο ξερω δινουν προληπτικα οταν κανεις εξωσωματικη..

Ας ερθουν τα κουκουνια μας γερα Αννιτακι μου κι ας παρουμε αλλα τοσα!!😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σμρ κοριτσια μου ηταν μια πολυ απαιτητικη μερα στη δουλεια κ μετα βγηκαμε με φιλες μου για φαγητο!! Τωρα μπηκα ν διαβασω τα νεα σας!! 🥰

@ΛΕΥΚΗμου ελπιζω η ενοχληση στ στομαχι να περασει συντομα κ μερα τη μερα να εισαι καλυτερα!! ❤️

@Xrisa95 αχ τι ωραια να εχεις τοσες αδερφες!!! Να τις χαιρεσαι!! Εχεις κ ανιψακια;;

Οσο γ τα συμπτωματα, νομιζω οτι οταν τα εχουμε γκρινιαζουμε γτ μας ενοχλουν κ οταν δν τα εχουμε μσς πιανει η ανασφαλεια οτι κτ δν παει καλα... πουθενσ δν μας πιανεις!!😅😅

@Elenaki_ καλως ηρθες στην παρεα μας!!!🤗 ειναι το 1ο σου παιδακι;; μακαρι να εχουμε ολες μας τελειομηνες εγκυμοσυνες με γερα μωρακια στην αγκαλια μας!!🙏🤰🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Elenaki_ είπε:

Αργούν υπερβολικά να μου εγκρίνουν τις απαντήσεις, πότε αλλάζει αυτό??

Μόλις γράψεις 20 μηνύματα 

αρα γράψε αν θέλεις πολλά σήμερα για να πάρεις έγκριση κ να βγεις από δοκιμαστικό μέλος ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Σμρ κοριτσια μου ηταν μια πολυ απαιτητικη μερα στη δουλεια κ μετα βγηκαμε με φιλες μου για φαγητο!! Τωρα μπηκα ν διαβασω τα νεα σας!! 🥰

@ΛΕΥΚΗμου ελπιζω η ενοχληση στ στομαχι να περασει συντομα κ μερα τη μερα να εισαι καλυτερα!! ❤️

@Xrisa95 αχ τι ωραια να εχεις τοσες αδερφες!!! Να τις χαιρεσαι!! Εχεις κ ανιψακια;;

Οσο γ τα συμπτωματα, νομιζω οτι οταν τα εχουμε γκρινιαζουμε γτ μας ενοχλουν κ οταν δν τα εχουμε μσς πιανει η ανασφαλεια οτι κτ δν παει καλα... πουθενσ δν μας πιανεις!!😅😅

@Elenaki_ καλως ηρθες στην παρεα μας!!!🤗 ειναι το 1ο σου παιδακι;; μακαρι να εχουμε ολες μας τελειομηνες εγκυμοσυνες με γερα μωρακια στην αγκαλια μας!!🙏🤰🧿

Γεια σου Αντωνία. 
καλη δύναμη με την δουλειά. Σκέφτεσαι για καμία αναρρωτική άδεια; 

εγω δούλευα στο πρώτο μου παιδάκι κανονικά μέχρι την άδεια τοκετού στο αεροδρόμιο καλοκαίρι κ ήταν πολύ απαιτητικά αλλά όταν έκατσα μετά σπίτι βαριόμουν γιατί δούλευε ο άντρας μου αρκετά 😂 είναι αυτό που λες,  μια έμφυτη γκρίνια την έχουμε 😂

 

Από τις αδερφές μου μόνο εγώ έχω παιδάκια. Η μεγάλη μου αδερφή ένα χρόνο μεγαλύτερη από εμένα έχουν ξεκινήσει προσπάθειες εδώ κ 6 μήνες. Αγχώνονται, βιάζονται  όλα μαζί.  η γονιμοποίηση είναι περίπλοκη κ δν ξέρεις αν θα έρθει εύκολα ή δύσκολα ακόμα κ όταν όλα φαίνονται σε εξετάσεις  νορμαλ. Στηρίζω όσο μπορώ την αδερφή μου γιατί καταλαβαίνω ότι απογοητεύεται όταν έρχεται η περίοδος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Elenaki_ είπε:

Αργούν υπερβολικά να μου εγκρίνουν τις απαντήσεις, πότε αλλάζει αυτό??

Κορίτσι μου πρέπει να κάνεις 20 δημοσιεύσεις!! Κάνε αν θέλεις σε κάθε δημοσίευση γράψε μια λέξη μέχρι να φτάσεις 20 εδώ στο θεματακι μας για να βγεις από δοκιμαστικό μέλος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου ❤️❤️❤️ καλή Κυριακή κ χρόνια πολλά αν έχετε κάποιον που γιορτάζει των Αποστολων. 
 

τι θα κάνετε σήμερα; 

 

να τολμήσω να σας ρωτήσω αν έχετε κάποιο προαίσθημα για το φύλο;; 
 

να πω την αλήθεια εξαρχής είχα προαίσθημα κ στις άλλες εγκυμοσύνες και επεσα μεσα καθώς νωρίς νωρίς στην αυχενική μου είχαν πει φύλο κ στις δυο λόγω θέσης των μωρών . Ελπίζω κ σε αυτήν να πέσω μέσα 🥳

εσεις διαισθάνεστε κάτι; 
θα είναι ωραία να δούμε αν θα το πετύχουμε ❤️

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα!! Σήμερα είναι μέρα γεμάτη βόλτες και ανυπομονώ για αύριο που έχουμε τον υπέρηχο!! ♥️♥️ Ελπίζω να μπορέσουμε να ακούσουμε καρδούλα! @Xrisa95 κορίτσι μου εγώ προσωπικά δεν έχω προαίσθημα αλλά η μητέρα μου και η πεθερά μου την ημέρα της χοριακης μου είδαν όνειρο ένα μικρό κοριτσάκι! Και ο άντρας μου ξύπνησε μια μέρα και μου είπε ότι είναι κορίτσι! 💓 Να σου πω την αλήθεια εγώ θέλω να είναι γερό και δεν με νοιάζει καθόλου το φύλο 😁😁. Εντωμεταξυ τι το ήθελα και γκρινιαζα για τα συμπτώματα.. εχθές και προχθές ήμουν χάλια αλλά για κάποιο λόγο τα απογεύματα με πιάνουν τριμερές αναγουλες! Εγώ νόμιζα ότι οι ανακατοσουρες είναι πρωινές αλλά εμένα τα απογεύματα με έπιασαν!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!! Σήμερα είναι μέρα γεμάτη βόλτες και ανυπομονώ για αύριο που έχουμε τον υπέρηχο!! ♥️♥️ Ελπίζω να μπορέσουμε να ακούσουμε καρδούλα! @Xrisa95 κορίτσι μου εγώ προσωπικά δεν έχω προαίσθημα αλλά η μητέρα μου και η πεθερά μου την ημέρα της χοριακης μου είδαν όνειρο ένα μικρό κοριτσάκι! Και ο άντρας μου ξύπνησε μια μέρα και μου είπε ότι είναι κορίτσι! 💓 Να σου πω την αλήθεια εγώ θέλω να είναι γερό και δεν με νοιάζει καθόλου το φύλο 😁😁. Εντωμεταξυ τι το ήθελα και γκρινιαζα για τα συμπτώματα.. εχθές και προχθές ήμουν χάλια αλλά για κάποιο λόγο τα απογεύματα με πιάνουν τριμερές αναγουλες! Εγώ νόμιζα ότι οι ανακατοσουρες είναι πρωινές αλλά εμένα τα απογεύματα με έπιασαν!! 

Αχχχ τι ωραία να πας αύριο να μας πεις τα νέα σου. Τι ώρα έχεις  το ραντεβού; 
Πάντα αυτές οι μέρες ειναι οι πιο ωραίες! 
 

Να απολαύσεις σήμερα τις βόλτες ❤️❤️❤️ να περάσεις ομορφααα! 

κ εγώ έχω ναυτία όλη μέρα δν κάνει διακρίσεις σε ώρα😂 ενώ στο πρώτο μου είχα μόνο το πρωί. 
Υπομονή πρέπει να κάνουμε δν γίνεται κ κάτι άλλο 🙏🏼😊

 

για να δούμε θα είναι κοριτσάκι ;;; 🩷🩷🩷 εννοείται πρωτίστως γερό παιδάκι αλλά κ το προαίσθημα ή η προδιάθεση για κάποιο από τα δυο φύλα δν είναι κακό μην νιώθεις τύψεις για κάτι. Σαφώς κ θα το αγαπάς ότι μα ότι κ να είναι ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...