Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη σε δημοσιο


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια μου. Θα ηθελα αν καποια απο εσας που εχει κ ΣΠΩ εχει κανει εξωσωματικη σε δημοσιο νοσοκομειο ή εχει επισκεφθει το πανεπιστημιακο λαρισας ή το αλεξανδρας ή το έλενα.καθε γνωμη και πληροφορια χρησιμη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/6/2024 at 5:14 ΜΜ, ο/η arntalia είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου. Θα ηθελα αν καποια απο εσας που εχει κ ΣΠΩ εχει κανει εξωσωματικη σε δημοσιο νοσοκομειο ή εχει επισκεφθει το πανεπιστημιακο λαρισας ή το αλεξανδρας ή το έλενα.καθε γνωμη και πληροφορια χρησιμη..

Καλησπέρα κορίτσι μου εγώ Σπω δεν έχω άλλα την πρώτη προσπάθεια την έκανα στο Αλέξανδρας και την δεύτερη εκεί θα την κάνω ότι πληροφορία θες στείλε μου μήνυμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/6/2024 at 5:14 ΜΜ, ο/η arntalia είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου. Θα ηθελα αν καποια απο εσας που εχει κ ΣΠΩ εχει κανει εξωσωματικη σε δημοσιο νοσοκομειο ή εχει επισκεφθει το πανεπιστημιακο λαρισας ή το αλεξανδρας ή το έλενα.καθε γνωμη και πληροφορια χρησιμη..

Εγώ θα σου έλεγα να δεις το αρεταιειο έχω ακούσει καλά λόγια για το τμήμα εξωσωματικής 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

Εγώ θα σου έλεγα να δεις το αρεταιειο έχω ακούσει καλά λόγια για το τμήμα εξωσωματικής 

Ναι θα το ψαξω και αυτο...δεν ηξερα οτι εχει κεντρο εκει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...