Μετάβαση σε περιεχόμενο

🍒Ιούνης τρέφει κεράσια στ' αμπέλι, και τα πολυπόθητα μωράκια μας στέλλει! 🍒🧿👶🤰🏼


Recommended Posts

στις πριν 10 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Elk μου καλά είμαι εσύ πως είσαι?? Το μωράκι στην κοιλίτσα? Σε ευχαριστώ πολύ για την σκέψη σου! Εγώ τώρα μπαίνω στις γόνιμες κ ξεκινάω 🙏 είχα λίγο κάτι οικογενειακές στεναχώριες με νοσοκομεία κ γενικά είμαι λίγο στο άγχος κ εύχομαι να μην είναι κάτι ανησυχητικό.. προσπαθώ να ξεχνιέμαι συνεχίζοντας γυμναστική! 

Κορίτσι μου γλυκό σε σκεφτόμουν που χάθηκες κ εσύ!!! Τι υπέροχα νέα!!!! Χάρηκα πάρα πολύ! Με το καλό να πάνε όλα Αννίτα μου ♥️♥️♥️

Αντωνία μου συγχαρητήρια!!🥰 Ήμουν σίγουρη για σένα ότι θα πάνε όλα καλά!!! Είχες τέλειες βλαστοκυστες θυμάμαι!!! 

@Mpourmpoulo κορίτσι μου καλή επιτυχία κ σε λίγες μέρες μια τεράστια χοριακη ♥️♥️♥️

Κορίτσι μου ευχαριστώ πολύ για τις ευχές!! Και εγώ σε σκεφτόμουν τις προηγούμενες μέρες!! Χαίρομαι που μαθαίνω νέα σου ♥️🥰🥰 εύχομαι πολύ σύντομα και στα δικά σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Eirinistz ειδες π βγηκε θετικο? Μια χαρα! Κανε κ αυριο ενα για σιγουρια. Για τον κυκλο σου βγηκε σε νορμαλ μερα θετικο. Πέφτει κ σκ! Δωστου να καταλαβει αχαχα.

Έχω ξεκινήσει ήδη εδώ και 3 μέρες κάθε μέρααα θα τον πεθάνω τον καημένο 😂 σήμερα απλά έχω πολλούς πόνους αφού πήρα ντεπόν και ηρέμησα κάπως πριν καμία ώρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Eirinistz είπε:

Έχω ξεκινήσει ήδη εδώ και 3 μέρες κάθε μέρααα θα τον πεθάνω τον καημένο 😂 σήμερα απλά έχω πολλούς πόνους αφού πήρα ντεπόν και ηρέμησα κάπως πριν καμία ώρα 

Δεν πειράζει είναι για καλό σκοπο 🤰😊

και εγω έτσι σερί είχα επαφες όπως εσυ 5 μερες κάθε μέρα δεν είναι εύκολο σίγουρα αλλα είχα θετικό αποτέλεσμα μετά από μερικές μερες εύχομαι και σε εσενα ένα θετικό τεστ σε 14 μερες 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Γεια σας κοριτσια

καναμε το πάρτυ μας κ τελικά έχουμε κ εμεις κοριτσάκι ❤️💕

Με το καλό κοπέλα μου!!! Γερό μωρό! πως περάσατε στο πάρτυ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Γεια σας κοριτσια

καναμε το πάρτυ μας κ τελικά έχουμε κ εμεις κοριτσάκι ❤️💕

Με το καλό το κοριτσάκι σας!!! Το περίμενα το μήνυμα σου σήμερα!!! Πως είιστε;; Πως περάσατε; Και πως το κάνατε τελικά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

Με το καλό κοπέλα μου!!! Γερό μωρό! πως περάσατε στο πάρτυ;

Ευχαριστούμε πολύ!! Ήταν πολύ ωραία περάσαμε ωραία!!! Φοβήθηκε ο μικρος μου τα κονφετί και κ έκανα πολύ ώρα μετά να τον ηρεμήσω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Με το καλό το κοριτσάκι σας!!! Το περίμενα το μήνυμα σου σήμερα!!! Πως είιστε;; Πως περάσατε; Και πως το κάνατε τελικά;

Περάσαμε πολύ ωραία 💕💕💕 βασικά κάναμε ενα πανό, πήραμε το φάκελο σε ένα τυπογραφείο κ μας το έκανε μαζί με ένα στικάκι με φωτό που μας έδωσε η γιατρος και μας έκαναν το πανό με μια δώρο του μωρού κ να γράφει its a girl από κάτω! Μας το είχαν κλειστό μας είχαν σημειώσει πως να το ανοίξουμε γιατί με το άνοιγμα φαινόταν το φύλο 💕!! Είχαμε κ κονφετί αλλά το αγοράκι μου φοβήθηκε παρά πολύ έκανα πολύ ώρα να τον ηρεμήσω!!! Ήταν πολύ ωραία εγώ σοκ γιατί ενώ πίστευε είναι κορίτσι ήθελα ακόμα ένα αγοράκι 😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Περάσαμε πολύ ωραία 💕💕💕 βασικά κάναμε ενα πανό, πήραμε το φάκελο σε ένα τυπογραφείο κ μας το έκανε μαζί με ένα στικάκι με φωτό που μας έδωσε η γιατρος και μας έκαναν το πανό με μια δώρο του μωρού κ να γράφει its a girl από κάτω! Μας το είχαν κλειστό μας είχαν σημειώσει πως να το ανοίξουμε γιατί με το άνοιγμα φαινόταν το φύλο 💕!! Είχαμε κ κονφετί αλλά το αγοράκι μου φοβήθηκε παρά πολύ έκανα πολύ ώρα να τον ηρεμήσω!!! Ήταν πολύ ωραία εγώ σοκ γιατί ενώ πίστευε είναι κορίτσι ήθελα ακόμα ένα αγοράκι 😜

Πόσο είναι ο μικρός και φοβάται τόσο με τα μπαλόνια και τα κονφετί; Το ένιωθες, ε;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Πόσο είναι ο μικρός και φοβάται τόσο με τα μπαλόνια και τα κονφετί; Το ένιωθες, ε;;; 

Είναι 18 μηνών, ενώ όταν ήταν μικρότερος δε φοβόταν τώρα φοβάται αλλά νομίζω τώρα άρχισε να νιώθει το αίσθημα του φόβου γιατί άρχισε να φοβάται κ τα σκοτεινά…

αρχισα να το νιώθω όταν είχα τα πολλά συμπτώματα, λεω θα είναι κορίτσι γιατί τόση ταλαιπωρία δεν γίνεται να είναι αγόρι που είναι πιο αγαθά 🤪🤪🤪 τα κορίτσια είναι πιο τσαχπίνες 😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου, καλή Κυριακή!! Τι θα κάνετε σήμερα; Εμένα μόλις μου ήρθε περίοδος..😞 Δεν πειράζει πάμε για τον επόμενο. Κ με τόση αντιβίωση αυτό το μήνα καλύτερα.. 

@Raf123 Με το καλό κοπέλα μου η πριγκίπισσα σας!!! Τρόμαξε το πουλάκι μου; Το αγοράκι μου το γλυκό!! Γενικά τα αγοράκια είναι λίγο χεστηδες🤣🤣🤣 Εμένα η μικρή είναι ατρόμητη κ ο μικρός φοβιτσιάρης γενικά🤣🤣🤣 Αγόρια…

 

@anna_30 μαζί θα είμαστε κοριτσάκι μου πάλι πάμε δυνατά αυτό το μήνα!!!🙏🏻🙏🏻🌈🌈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Γεια σας κοριτσια

καναμε το πάρτυ μας κ τελικά έχουμε κ εμεις κοριτσάκι ❤️💕

Καλημέρα κορίτσια !!! Τι κάνετε ;

εαν σου πω ότι σε σκέφτηκα εχτές το βράδυ και έλεγα τελικά να το έκανε το παρτυ ;

με το καλό η Μπέμπα σου λοιπόν 🩷 και εγω έτσι για κοριτσάκι σε είχα από αυτά που μας έλεγες σαν αίσθηση 😂

τρομαξε μωρέ ο μικρούλης εντάξει λογικό το είχες πει κιολας ότι θα τρομάξει δεν πειράζει τουλάχιστον να βγάλατε πολλές φωτογραφίες να έχεις να τους δείχνεις με το καλό όταν μεγαλώσουν 

1 και 1 τα έβγαλες τα παιδάκια σου τέλεια!!! Θα τρελαθείς τώρα στα φουστανάκια στα κοτσιδάκια και στην τσαχπινιά 😂

Ωραία ακούγονται έτσι όπως τα έχετε διοργανώσει μπράβο σας που είχατε και την υπομονή να περίμενε τόσο 😊

σε πια βδομαδα είσαι τώρα ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Γεια σας κοριτσια

καναμε το πάρτυ μας κ τελικά έχουμε κ εμεις κοριτσάκι ❤️💕

Με το καλό το κοριτσάκι σου ❤️

 

εγω έχω επίσης 1+1 κ τώρα που περιμένω το τρίτο ανυπομονώ να δω τι θα είναι 🥳🥳🥳

 

θα με θυμηθείς όταν έρθει η ώρα❤️ 1+1 είναι σούπερρρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Κορίτσια το θεματάκι του Ιουλίου πια κοπέλα θα το ανοίξει ; 

Να προσθέσετε και εμένα την καινούργια στου Ιουλίου αν γίνεται 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Είναι 18 μηνών, ενώ όταν ήταν μικρότερος δε φοβόταν τώρα φοβάται αλλά νομίζω τώρα άρχισε να νιώθει το αίσθημα του φόβου γιατί άρχισε να φοβάται κ τα σκοτεινά…

αρχισα να το νιώθω όταν είχα τα πολλά συμπτώματα, λεω θα είναι κορίτσι γιατί τόση ταλαιπωρία δεν γίνεται να είναι αγόρι που είναι πιο αγαθά 🤪🤪🤪 τα κορίτσια είναι πιο τσαχπίνες 😂 

Ευχήθηκα και στο άλλο ποστ θα ευχηθώ και εδώ…με το καλό το κοριτσάκι σας!!!🩷🩷🩷🩷

Στους 18 μήνες αρχίζει το συνειδητό να υπερισχύει σιγά σιγά στα μωρά καθώς μπαίνουν στην νηπιακή ηλικία. Μου το είχε πει ο παιδονευρολογος του γιου μου αυτό. Αλλά μου είχε πει και κάτι άλλο πολύ όμορφο…ότι όταν γίνεται αυτό το παιδί συνειδητά για πρώτη φορά αγαπάει την μαμά ως άνθρωπο και όχι ως τροφό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elk είπε:

Κορίτσια το θεματάκι του Ιουλίου πια κοπέλα θα το ανοίξει ; 

Όντως ποια θα το ανοίξει;;;;

Η @ΛΕΥΚΗ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Elk είπε:

Κορίτσια το θεματάκι του Ιουλίου πια κοπέλα θα το ανοίξει ; 

Αχ ναι κοριτσια φτασαμε στη καρδια του καλοκαιριου...αλωνάρης οπως λενε τον ιουλιο αλλιως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, καλή Κυριακή!! Τι θα κάνετε σήμερα; Εμένα μόλις μου ήρθε περίοδος..😞 Δεν πειράζει πάμε για τον επόμενο. Κ με τόση αντιβίωση αυτό το μήνα καλύτερα.. 

@Raf123 Με το καλό κοπέλα μου η πριγκίπισσα σας!!! Τρόμαξε το πουλάκι μου; Το αγοράκι μου το γλυκό!! Γενικά τα αγοράκια είναι λίγο χεστηδες🤣🤣🤣 Εμένα η μικρή είναι ατρόμητη κ ο μικρός φοβιτσιάρης γενικά🤣🤣🤣 Αγόρια…

 

@anna_30 μαζί θα είμαστε κοριτσάκι μου πάλι πάμε δυνατά αυτό το μήνα!!!🙏🏻🙏🏻🌈🌈

 

στις πριν 8 ώρες, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια !!! Τι κάνετε ;

εαν σου πω ότι σε σκέφτηκα εχτές το βράδυ και έλεγα τελικά να το έκανε το παρτυ ;

με το καλό η Μπέμπα σου λοιπόν 🩷 και εγω έτσι για κοριτσάκι σε είχα από αυτά που μας έλεγες σαν αίσθηση 😂

τρομαξε μωρέ ο μικρούλης εντάξει λογικό το είχες πει κιολας ότι θα τρομάξει δεν πειράζει τουλάχιστον να βγάλατε πολλές φωτογραφίες να έχεις να τους δείχνεις με το καλό όταν μεγαλώσουν 

1 και 1 τα έβγαλες τα παιδάκια σου τέλεια!!! Θα τρελαθείς τώρα στα φουστανάκια στα κοτσιδάκια και στην τσαχπινιά 😂

Ωραία ακούγονται έτσι όπως τα έχετε διοργανώσει μπράβο σας που είχατε και την υπομονή να περίμενε τόσο 😊

σε πια βδομαδα είσαι τώρα ;

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου 

ασε τώρα θα κλάψουν τα πορτοφόλια μας τα κορίτσια έχουν τόσο ωραία πράγματα 😂

τώρα είμαι στην 24η εβδομάδα 

αντε λίγο σου έμεινε. Αντέχεις;;; Εγώ έχει μερες ναι έχει αλλες π θέλω να είμαι κλεισμένη στο κλιματιστικό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Xrisa95 είπε:

Με το καλό το κοριτσάκι σου ❤️

 

εγω έχω επίσης 1+1 κ τώρα που περιμένω το τρίτο ανυπομονώ να δω τι θα είναι 🥳🥳🥳

 

θα με θυμηθείς όταν έρθει η ώρα❤️ 1+1 είναι σούπερρρρρ

Για να δούμε πως θα είναι… άντε με το καλό κ εσένα!!! Εχεις προτίμηση; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ditaki είπε:

Ευχήθηκα και στο άλλο ποστ θα ευχηθώ και εδώ…με το καλό το κοριτσάκι σας!!!🩷🩷🩷🩷

Στους 18 μήνες αρχίζει το συνειδητό να υπερισχύει σιγά σιγά στα μωρά καθώς μπαίνουν στην νηπιακή ηλικία. Μου το είχε πει ο παιδονευρολογος του γιου μου αυτό. Αλλά μου είχε πει και κάτι άλλο πολύ όμορφο…ότι όταν γίνεται αυτό το παιδί συνειδητά για πρώτη φορά αγαπάει την μαμά ως άνθρωπο και όχι ως τροφό. 

Αχ εχεις δίκιο ποσό γλυκό…φώναζε συνέχεια μαμα μαμα μαμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/6/2024 at 11:32 ΠΜ, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια ! 

αχ κορίτσι μου ελπίζω να είναι περαστικα και να πάρεις γρήγορα τα πάνω σου ξανά 

τωρα κάνετε προσπάθειες μονοι σας ; Σου εύχομαι ότι καλύτερο !!!

εγω καλά είμαι περιμένω.. σε 1 μήνα μπαίνω στο μήνα μου.. λίγο το ζαχαρο μου τσιμπημένο αλλά οκ κάνω διατροφη την Τρίτη πάω για Doppler 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου❤️ ναι κάνουμε μόνοι μας προσπάθειες εφόσον πήγα κ σε μια γυναικολόγο κ μου είπε να συνεχίσω φυσιολογικά γιατί δεν έχουμε κάτι κ εάν θέλω Σεπτέμβριο κάνουμε σπερματεγχυση... Αν κ πραγματικά έχω χάσει τις ελπίδες μου αλλά συνεχίζω τις προσπάθειες... Έχω βαρεθεί τόσο καιρό να βλέπω αρνητικά τέστ.  Ουαου σε έναν μήνα μπαίνεις στον μήνα σου? Πως περνάει έτσι ο καιρός? Εύχομαι ότι καλύτερο ♥️♥️

στις On 29/6/2024 at 11:38 ΠΜ, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα κατ μου γλυκια!!❤️❤️

Ευχομαι οσα περασατε να ειναι περαστικα κ τωρα να ειστε ολοι καλα κ υγιεις!!!🙏

Καλα κανεις κ γυμναζεσαι για να εκτονωνεις την ενταση!!

Ευχαριστω πολυ γ τις ευχες κοριτσι μου κ ευχομαι ολοψυχα πολυ πολυ συντομα ν δουμε κ το δικο σου θετικο τεστακι!! 🙏🤰🥰🧿 τα πιο ωραια θαυματα ερχονται εκει π δν τα περιμενεις... ετσι λενε.. 

Σε ευχαριστώ πολύ Αντωνία μου! Ελπίζω να περάσει αυτό το άγχος κ να είναι όλα καλά τελικά... Αυτούς τους μήνες έχω ηρεμήσει από το θέμα εγκυμοσύνης το πάω πολύ χαλαρά μέσα μου... Μακάρι να μου γίνει το θαυματακι αλλά κ να μην γίνει πάνω από όλα έρχεται η υγεία... Συνεχίζω τις προσπάθειες κ ότι γίνει ❤️🙏🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/6/2024 at 12:18 ΜΜ, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🥰🥰🥰περαστικά να είναι κορίτσι μου και γρηγορα 🙏🙏🙏

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου🥰μακάρι να σε ακολουθήσω κορίτσι μου και να εχουμε μια τελειομηνη και όμορφη έγκυε οδύνη🙏 την Δευτέρα λέω να κάνω τεστακι🙏🙏🙏🙏🙏

Κοριτσι μου αυριο θ κανεις τεστακι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου 

ασε τώρα θα κλάψουν τα πορτοφόλια μας τα κορίτσια έχουν τόσο ωραία πράγματα 😂

τώρα είμαι στην 24η εβδομάδα 

αντε λίγο σου έμεινε. Αντέχεις;;; Εγώ έχει μερες ναι έχει αλλες π θέλω να είμαι κλεισμένη στο κλιματιστικό 

Χαχαχα έχει πολλά πράγματα ειδικά σε αξεσουάρ αν και εμένα η δικιά μου δεν φοράει τίποτα ελπίζω τουλάχιστον η δεύτερη να τα φορέσει έχω πόσες κορδέλες στο συρτάρι αφόρετες 😂

εεε η ζεστη ζόρικη να πάρει η ευχή κάνω υπομονή..ανάβω λίγο κλιματιστικό πάμε καμία θάλασσα το απόγευμα τώρα είμαι 32 εβδ & 2.. εσυ πηγαίνεις και δουλειά ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου❤️ ναι κάνουμε μόνοι μας προσπάθειες εφόσον πήγα κ σε μια γυναικολόγο κ μου είπε να συνεχίσω φυσιολογικά γιατί δεν έχουμε κάτι κ εάν θέλω Σεπτέμβριο κάνουμε σπερματεγχυση... Αν κ πραγματικά έχω χάσει τις ελπίδες μου αλλά συνεχίζω τις προσπάθειες... Έχω βαρεθεί τόσο καιρό να βλέπω αρνητικά τέστ.  Ουαου σε έναν μήνα μπαίνεις στον μήνα σου? Πως περνάει έτσι ο καιρός? Εύχομαι ότι καλύτερο ♥️♥️

Σε ευχαριστώ πολύ Αντωνία μου! Ελπίζω να περάσει αυτό το άγχος κ να είναι όλα καλά τελικά... Αυτούς τους μήνες έχω ηρεμήσει από το θέμα εγκυμοσύνης το πάω πολύ χαλαρά μέσα μου... Μακάρι να μου γίνει το θαυματακι αλλά κ να μην γίνει πάνω από όλα έρχεται η υγεία... Συνεχίζω τις προσπάθειες κ ότι γίνει ❤️🙏🥰

Όχι κορίτσι μου μην χανεις την ελπίδα σου θα έρθει το θαυματακι σου υπομονή δεν είναι ευκολο προσπαθείτε και καιρό αλλά θα έρθει 🌈

Συνεχίστε δυναμικά και από Σεπτέμβριο θα δοκιμάσεις την σπερματενχηση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σε ευχαριστώ για τα όμορφα σου λόγια λυπάμαι και για τη δική σου απώλεια ναι αυτό νιώθω ότι θέλω χρόνο δεν το πιστεύω ακόμα τι έχει γίνει....ήταν στιγμιαίο μου είπε ο γιατρός έπαθα αποκόλληση πλακούντα και γίνονται αυτά ένα στο εκατομμύριο ήμουν η τυχερή και ήμουν μέσα στο εκατομμύριο 
    • Κοριτσι μου γεια σου!! 🌺 Καλως ηρθες στην παρεα μας κ ελπιζω να εισαι καλα κ να μην εχεις ξαναδει καφε.. η προγεστετονη σιγουρα βοηθαει αλλα λγκ σου ειπε κ ξεκουραση οσο γινεται... εργαζεσαι; μηπως να παρεις αναρρωτικη γ ν εισαι πιο ηρεμη κ ξεκουραστη;; Στη γιατρο ποτε θα ξαναπας;; Ευχομαι ν πανε ολα καλα γ ολες μας κ το ταξιδι μας να φτασει ως το τελος με γερα μωρα στην αγκαλια μας!!🙏🙏🙏🤰🤰🤰🤰💞💞💞🧿🧿
    • Θ μετραμε τις μερες μαζι!!! Παρασκευουλα εσυ, μετα το σκ θ περασει γρηγορα (εχουμε φουλ γαμοβαφτισια κ σαββατο κ κυριακη) κ μετα τσακ τσακ εφτασε κ η Πεμπτουλα γ μενααα!!!  Κ παει κ η Χρυσα!! Μπορουμε ν κανουμε κ πινακακι μ τα επομενα ραντεβου τωρα π μαζευομαστε ωστε να ξερουμε ποτε εχουμε τις επισκεψεις μας στους γιατρους! Ε, τι λετε; 😉
    • Αννιτακι μου γλυκο χσιρομαι τοσο πολυ για εσας!!!!! Τι μοναδικη στιγμη!!!! Τι φανταστικο καρδιοχτυπι!!!💓💓 2 καρδιες που χτυπουν σε 1 σωμα!!!! 🥹💞 Με το καλο να συνεχισουν ολα τελεια!!! 🙏🙏🙏🙏🧿🧿🧿 Οσο γ τις μερες π λες, εχω διαβασει πολλα ποστ κοριτσιων με τετοιες αποκλισεις κ δν ειχαν θεμα... ολα θ πανε τελειαααα!!🥰
    • Κορίτσι μου γλυκό λυπάμαι πάρα πολύ... δύναμη εύχομαι.. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...