Μετάβαση σε περιεχόμενο

🍒Ιούνης τρέφει κεράσια στ' αμπέλι, και τα πολυπόθητα μωράκια μας στέλλει! 🍒🧿👶🤰🏼


Recommended Posts

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Να σας ζήσει γερό κ τυχερό να είναι το αγοράκι σας!!! Καλή ανάρρωση κορίτσι μου ❤️

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Maria98 είπε:

Πολύ θα το ήθελα αυτό το ταξίδι και σκέφτομαι την στεναχώρια αν έρθει η περιοδος. Από τεστ έχω και ταινίες hometest αλλά από ότι διάβασα εδώ λένε πολλά κορίτσια πως δεν είναι πρώιμης και δεν δείχνουν πριν την καθυστέρηση, μήπως να μη κάνω ούτε το predictor αύριο; αχχχ

Σου εύχομαι ολόψυχα να δεις θετικό τεστάκι αυτό το μήνα. Να θυμίσω πως και εγώ το στήθος είχα ως σύμπτωμα και πιο συγκεκριμένα τις θηλές. 

Περιμένουμε ευχάριστα νέα🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Κ εγώ είχα πολύ κούραση κ υπνηλία τον πρώτο καιρό δεν πήγαινα γυμναστική σταμάτησα, άρχισα μολις αρχισα να επανέρχομαι κάπου μετά την αυχενική 

Εγώ λόγω μεταπτυχιακού φέτος δεν έχω κάνει ούτε μια μ΄ερα γυμναστική. Είχα σκοπό να αρχίσω τώρα που τελείωσα αλλά.. Σκέφτομαι ίσως για λίγο διάδρομο και γενικά χαλαρά πράγματα έτσι για να ενεργοποιείται το σ΄ώμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Εγώ μόλις έλαβα τις απαντήσεις από τις ορμονικές που έκανα. 
Έχω χαμηλή DHEA-S. Είναι 97 και έπρεπε 99-340. Ξέρει καμία αν είναι πολύ κακό και αν διορθώνεται;;;

Επίσης έπεσε η FSH που απ' όσο ξέρω δεν πέφτει...
Ήταν 9.8 και έγινε 6.19 ! Δεν είναι και μικρή διαφορά. Με βολεύει το 6, αλλά γίνεται;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Κορίτσια καλημέρα με το predictor να είναι αρνητικό , αλλά εντάξει έχω 2 μέρες ακόμα και βλέπουμε 

Καλημέρα μπήκα να δω τα νέα σου κορίτσι μου σε είχα στο μυαλό μου.. κανε λίγο υπομονή και ξανά κανε την Κυριακή μήπως είναι νωρίς ακόμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Εγώ μόλις έλαβα τις απαντήσεις από τις ορμονικές που έκανα. 
Έχω χαμηλή DHEA-S. Είναι 97 και έπρεπε 99-340. Ξέρει καμία αν είναι πολύ κακό και αν διορθώνεται;;;

Επίσης έπεσε η FSH που απ' όσο ξέρω δεν πέφτει...
Ήταν 9.8 και έγινε 6.19 ! Δεν είναι και μικρή διαφορά. Με βολεύει το 6, αλλά γίνεται;

Εγω δεν γνωριζω καθόλου από αυτά κορίτσι μου 🤷‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια! Πολλή ζέστη σήμερα..να δω πως θα την βγάλουμε!

Από χθες βράδυ εχω ενοχλήσεις στην δεξιά ωοθηκη και νομίζω πως χθες βρήκα και το πικ στο τεστ..θα κάνω και ένα σήμερα να δω!

IMG_8463.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

Καλημερα κορίτσια! Πολλή ζέστη σήμερα..να δω πως θα την βγάλουμε!

Από χθες βράδυ εχω ενοχλήσεις στην δεξιά ωοθηκη και νομίζω πως χθες βρήκα και το πικ στο τεστ..θα κάνω και ένα σήμερα να δω!

IMG_8463.jpeg

Καλημέρα,  να ναι καλά τα  air-condition αλλιώς θα χαμε λιώσει και μεις!!!

Αντε τώρα να κάνεις και τα άλλα πράγματα με τέτοια ζέστη απαπα χαχα !!! Βουρ για επαφές,  τι ωραία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Elk είπε:

Ναι τώρα ότι μου πουν θα το κάνω το τι πιστεύω εγω τώρα μικρή σημασία έχει δεν το κρύβω πως έχω μια άρνηση για την ινσουλίνη δεν την θέλω (θα μου πεις και πια κοπέλα την θέλει.. )  αλλά οκ δεν θα ρισκάρω την υγεία του μωρού εννοείται.. θα κάνω υπομονή 🥰

Κορίτσι μου καλημέρα, δεν βελτιώνεται δλδ με διατροφή; εντάξει αν χρειαστεί τι να κανεις ευτυχως να λέμε που υπάρχουν κ όλα αυτά να μπορούμε να είμαστε υγιής εμεις κ τα μωρά μας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Εγώ λόγω μεταπτυχιακού φέτος δεν έχω κάνει ούτε μια μ΄ερα γυμναστική. Είχα σκοπό να αρχίσω τώρα που τελείωσα αλλά.. Σκέφτομαι ίσως για λίγο διάδρομο και γενικά χαλαρά πράγματα έτσι για να ενεργοποιείται το σ΄ώμα.

Ναι ή πιλάτες π είναι το πιο safe για εσένα π έχει καιρό να κανεις γυμναστική…εξάλλου ολες οι ασκήσεις ανώδυνου τοκετού είναι ασκήσεις πιλάτες όποτε δεν είναι κάτι επικίνδυνο αν στο επιτρέπει κ ο γιατρος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

Καλημερα κορίτσια! Πολλή ζέστη σήμερα..να δω πως θα την βγάλουμε!

Από χθες βράδυ εχω ενοχλήσεις στην δεξιά ωοθηκη και νομίζω πως χθες βρήκα και το πικ στο τεστ..θα κάνω και ένα σήμερα να δω!

IMG_8463.jpeg

Είναι θετικό ναι!!! Άντε τι περιμένεις;;; Ορμά 😜😜😜 Καλη επιτυχία κορίτσι μου! Μακάρι να έχετε τον τυχερό σας μήνα ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσι μου καλημέρα, δεν βελτιώνεται δλδ με διατροφή; εντάξει αν χρειαστεί τι να κανεις ευτυχως να λέμε που υπάρχουν κ όλα αυτά να μπορούμε να είμαστε υγιής εμεις κ τα μωρά μας 

Τι να σου πω την πρώτη εγκυμοσύνη έκανα διατροφη τώρα ήμουν πιο χαλαρή και εγω με το φαγητό 

εκλεισα ραντεβού για την Τετάρτη θα πάω σε ενδοκρινολόγο να δω τι θα πει και εκείνη και βλέπουμε πως προχωράμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

Καλημερα κορίτσια! Πολλή ζέστη σήμερα..να δω πως θα την βγάλουμε!

Από χθες βράδυ εχω ενοχλήσεις στην δεξιά ωοθηκη και νομίζω πως χθες βρήκα και το πικ στο τεστ..θα κάνω και ένα σήμερα να δω!

IMG_8463.jpeg

Είναι σίγουρα το πικ όποτε καλές επαφουλες αν θες συνέχισε τα τεστ να δεις ποτε θα πέσει η ορμόνη καλή επιτυχία 🥰🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Τι να σου πω την πρώτη εγκυμοσύνη έκανα διατροφη τώρα ήμουν πιο χαλαρή και εγω με το φαγητό 

εκλεισα ραντεβού για την Τετάρτη θα πάω σε ενδοκρινολόγο να δω τι θα πει και εκείνη και βλέπουμε πως προχωράμε 

Ναι ναι δες τι θα σου πει και ότι είναι να γίνει θα γίνει :) θα περιμένουμε να μας πεις τα νέα σας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Καλημέρα,  να ναι καλά τα  air-condition αλλιώς θα χαμε λιώσει και μεις!!!

Αντε τώρα να κάνεις και τα άλλα πράγματα με τέτοια ζέστη απαπα χαχα !!! Βουρ για επαφές,  τι ωραία!!!

έχει χαλάσει και το air condition στην δουλειά..δεν πήγε καλά αυτό :P όσο για τις επαφές δύσκολη πίστα ακόμα και με κλιματισμό..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Είναι θετικό ναι!!! Άντε τι περιμένεις;;; Ορμά 😜😜😜 Καλη επιτυχία κορίτσι μου! Μακάρι να έχετε τον τυχερό σας μήνα ❤️❤️

 

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Είναι σίγουρα το πικ όποτε καλές επαφουλες αν θες συνέχισε τα τεστ να δεις ποτε θα πέσει η ορμόνη καλή επιτυχία 🥰🤞

σας ευχαριστώ κορίτσια ❤️  εντωμεταξύ έχω χαωθεί με τις οδηγίες που δίνουν για τις επαφές στις γόνιμες..εσας σας έχει πει κάτι συγκεκριμένο ο γυναικολόγος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Ναι ή πιλάτες π είναι το πιο safe για εσένα π έχει καιρό να κανεις γυμναστική…εξάλλου ολες οι ασκήσεις ανώδυνου τοκετού είναι ασκήσεις πιλάτες όποτε δεν είναι κάτι επικίνδυνο αν στο επιτρέπει κ ο γιατρος 

Ααα μάλιστα, δεν το ήξερα αυτό. Τέλεια, αύριο στο ραντεβού θα τον ρωτήσω σχετικά! Σε ευχαριστώ πολύ 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα!! @ΛΕΥΚΗσυγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!! Σου εύχομαι μια τελειομηνη κύηση και να την απολαύσεις!!!!

Εγώ κορίτσια μου σήμερα 26 εβδομάδων ακριβώς κ η μύτη δύο μέρες τώρα ματώνει στον ύπνο μου από τη ζέστη...κ υποψιάζομαι ότι αν συνεχίσει έτσι η ζέστη θα έχω κάθε μέρα την ίδια κατάσταση... Επίσης, είναι κάποια κοπέλα που να έπεσαν τα αιμοπετάλια της κάτω από το όριο στην εγκυμοσύνη;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η elbe είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!! @ΛΕΥΚΗσυγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!! Σου εύχομαι μια τελειομηνη κύηση και να την απολαύσεις!!!!

Εγώ κορίτσια μου σήμερα 26 εβδομάδων ακριβώς κ η μύτη δύο μέρες τώρα ματώνει στον ύπνο μου από τη ζέστη...κ υποψιάζομαι ότι αν συνεχίσει έτσι η ζέστη θα έχω κάθε μέρα την ίδια κατάσταση... Επίσης, είναι κάποια κοπέλα που να έπεσαν τα αιμοπετάλια της κάτω από το όριο στην εγκυμοσύνη;;

Εμένα έχει αρκετές μερες που έχει αίμα η μύτη μου  αύριο γίνομαι 30 εβδ 

δεν τρέχει το αίμα οπως λες εσυ αλλά όταν την φυσάω βγάζει συνέχεια αιμα  🤷‍♀️

οσο για τα αιμοπετάλια δεν μου έτυχε εμένα δέν γνωριζω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τι κάνετε; Μπαίνω να σας γραψω τ νέα μου! @elbeμου νομίζω πως η @Girly είχε χαμηλα αιμοπετάλια στην πρώτη εγκυμοσύνη και όλα πήγαν μια χαρά!!! 🙏😍❤️

εγω τα δικά μου νέα είναι ότι σήμερα είχα το πρώτο ραντεβού με το γιατρό τ νοσοκομείου!!! Είναι φοβερός κορίτσια!!! Υπέροχος! Ήρεμος κατατοπιστικός αναλυτικός με κάθε λεπτομέρεια! Έφυγα κ δν είχα καμία απορία !!! Είμαι ηρεμη! Είμαι αισιόδοξη , είμαι καλά και ειδαμε το μωρακι μου 10εβδοναδων ανθρωπάκι ν έχει γίνει ! Μ έδειξε κ εικόνα από μέσα πως είναι στη φωλίτσα του και είναι έρωτας ❤️😍❤️🥹😍!!! Τρελάθηκα! Έχουμε 167 παλμούς! Μ είπε ότι όλα είναι τέλεια !!! Και όλα θ πάνε πολύ καλά! Μ είπε ν μειώσουμε τη προγεστερονη! Κόβω από σήμερα τη κολπική γελη , την άλλη βδομάδα τις ενέσεις και μετά την αυχενική διαφάνεια και τα ουτροτζεσταν !!!! Δν υπάσχει κανένας λόγος μ λέει ν παίρνεις προγεστερονη! Το μωρό είναι πολύ καλά δεμένο πάνω σου!!! Αχ κορίτσια μουυυυυυ είμαι τόσο χαρούμενη 😍😍

οσον αφορά τ συμπτώματα και γώ μπορώ ν πω πως μετά τις 3 4 η ώρα ξεκινάω ν μπαίνω σε καράβι! Ναυτία φουλ παρόλο που παίρνω κ το χάπι , ιδιαίτερα κατά τις 7 8 η ώρα και μέχρι 12 νιλα κακια είμαι!!! Ας ελπίσουμε ν σταματήσουμε σε δυο βδομαδες! Και τώρα που θ αρχίσω ν μειώνω κ την προγεστερονη να ελαττωθούν και τ συμπτώματα! Πάντως @Θέτις Κ. νυχτοπούλια τ βλέπω τ μωρά μας! Βραδινές ναυτίες! 
θ κλείσω και αυχενική διαφάνεια μετά του Αγίου πνεύματος για ν είναι κ π άντρας μ εδώ!!!! Αύριο θ πάω ν κάνω τις εξετάσεις της αιματολόγου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε; Μπαίνω να σας γραψω τ νέα μου! @elbeμου νομίζω πως η @Girly είχε χαμηλα αιμοπετάλια στην πρώτη εγκυμοσύνη και όλα πήγαν μια χαρά!!! 🙏😍❤️

εγω τα δικά μου νέα είναι ότι σήμερα είχα το πρώτο ραντεβού με το γιατρό τ νοσοκομείου!!! Είναι φοβερός κορίτσια!!! Υπέροχος! Ήρεμος κατατοπιστικός αναλυτικός με κάθε λεπτομέρεια! Έφυγα κ δν είχα καμία απορία !!! Είμαι ηρεμη! Είμαι αισιόδοξη , είμαι καλά και ειδαμε το μωρακι μου 10εβδοναδων ανθρωπάκι ν έχει γίνει ! Μ έδειξε κ εικόνα από μέσα πως είναι στη φωλίτσα του και είναι έρωτας ❤️😍❤️🥹😍!!! Τρελάθηκα! Έχουμε 167 παλμούς! Μ είπε ότι όλα είναι τέλεια !!! Και όλα θ πάνε πολύ καλά! Μ είπε ν μειώσουμε τη προγεστερονη! Κόβω από σήμερα τη κολπική γελη , την άλλη βδομάδα τις ενέσεις και μετά την αυχενική διαφάνεια και τα ουτροτζεσταν !!!! Δν υπάσχει κανένας λόγος μ λέει ν παίρνεις προγεστερονη! Το μωρό είναι πολύ καλά δεμένο πάνω σου!!! Αχ κορίτσια μουυυυυυ είμαι τόσο χαρούμενη 😍😍

οσον αφορά τ συμπτώματα και γώ μπορώ ν πω πως μετά τις 3 4 η ώρα ξεκινάω ν μπαίνω σε καράβι! Ναυτία φουλ παρόλο που παίρνω κ το χάπι , ιδιαίτερα κατά τις 7 8 η ώρα και μέχρι 12 νιλα κακια είμαι!!! Ας ελπίσουμε ν σταματήσουμε σε δυο βδομαδες! Και τώρα που θ αρχίσω ν μειώνω κ την προγεστερονη να ελαττωθούν και τ συμπτώματα! Πάντως @Θέτις Κ. νυχτοπούλια τ βλέπω τ μωρά μας! Βραδινές ναυτίες! 
θ κλείσω και αυχενική διαφάνεια μετά του Αγίου πνεύματος για ν είναι κ π άντρας μ εδώ!!!! Αύριο θ πάω ν κάνω τις εξετάσεις της αιματολόγου! 

Μπράβο μπράβοοοο.. Χαίρομαι τόσο πολύ!!! Θα πάνε όλα τέλεια. 😊

Τέτοιους γιατρούς χρειαζόμαστε δίπλα μας.🧡

Με το καλό και η αυχενική σου🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η elbe είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!! @ΛΕΥΚΗσυγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!! Σου εύχομαι μια τελειομηνη κύηση και να την απολαύσεις!!!!

Εγώ κορίτσια μου σήμερα 26 εβδομάδων ακριβώς κ η μύτη δύο μέρες τώρα ματώνει στον ύπνο μου από τη ζέστη...κ υποψιάζομαι ότι αν συνεχίσει έτσι η ζέστη θα έχω κάθε μέρα την ίδια κατάσταση... Επίσης, είναι κάποια κοπέλα που να έπεσαν τα αιμοπετάλια της κάτω από το όριο στην εγκυμοσύνη;;

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου να είσαι καλά. Εγώ θα σου ευχηθώ να έχεις υπομονή γιατί βλέπω πως ο καύσωνας δεν παλεύεται και όσες είστε σε προχωρημένη εγκυμοσύνη δυσκολεύεστε. Μακάρι να σταματήσει και η ταλαιπωρία με την μύτη σου,

Εμένα προς το παρόν είναι συνέχεια βουλωμένη η μύτη μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε; Μπαίνω να σας γραψω τ νέα μου! @elbeμου νομίζω πως η @Girly είχε χαμηλα αιμοπετάλια στην πρώτη εγκυμοσύνη και όλα πήγαν μια χαρά!!! 🙏😍❤️

εγω τα δικά μου νέα είναι ότι σήμερα είχα το πρώτο ραντεβού με το γιατρό τ νοσοκομείου!!! Είναι φοβερός κορίτσια!!! Υπέροχος! Ήρεμος κατατοπιστικός αναλυτικός με κάθε λεπτομέρεια! Έφυγα κ δν είχα καμία απορία !!! Είμαι ηρεμη! Είμαι αισιόδοξη , είμαι καλά και ειδαμε το μωρακι μου 10εβδοναδων ανθρωπάκι ν έχει γίνει ! Μ έδειξε κ εικόνα από μέσα πως είναι στη φωλίτσα του και είναι έρωτας ❤️😍❤️🥹😍!!! Τρελάθηκα! Έχουμε 167 παλμούς! Μ είπε ότι όλα είναι τέλεια !!! Και όλα θ πάνε πολύ καλά! Μ είπε ν μειώσουμε τη προγεστερονη! Κόβω από σήμερα τη κολπική γελη , την άλλη βδομάδα τις ενέσεις και μετά την αυχενική διαφάνεια και τα ουτροτζεσταν !!!! Δν υπάσχει κανένας λόγος μ λέει ν παίρνεις προγεστερονη! Το μωρό είναι πολύ καλά δεμένο πάνω σου!!! Αχ κορίτσια μουυυυυυ είμαι τόσο χαρούμενη 😍😍

οσον αφορά τ συμπτώματα και γώ μπορώ ν πω πως μετά τις 3 4 η ώρα ξεκινάω ν μπαίνω σε καράβι! Ναυτία φουλ παρόλο που παίρνω κ το χάπι , ιδιαίτερα κατά τις 7 8 η ώρα και μέχρι 12 νιλα κακια είμαι!!! Ας ελπίσουμε ν σταματήσουμε σε δυο βδομαδες! Και τώρα που θ αρχίσω ν μειώνω κ την προγεστερονη να ελαττωθούν και τ συμπτώματα! Πάντως @Θέτις Κ. νυχτοπούλια τ βλέπω τ μωρά μας! Βραδινές ναυτίες! 
θ κλείσω και αυχενική διαφάνεια μετά του Αγίου πνεύματος για ν είναι κ π άντρας μ εδώ!!!! Αύριο θ πάω ν κάνω τις εξετάσεις της αιματολόγου! 

μπράβο κοπέλα μουυυ, τι ωραία νεα ❤️ καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη ευχομαιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε; Μπαίνω να σας γραψω τ νέα μου! @elbeμου νομίζω πως η @Girly είχε χαμηλα αιμοπετάλια στην πρώτη εγκυμοσύνη και όλα πήγαν μια χαρά!!! 🙏😍❤️

εγω τα δικά μου νέα είναι ότι σήμερα είχα το πρώτο ραντεβού με το γιατρό τ νοσοκομείου!!! Είναι φοβερός κορίτσια!!! Υπέροχος! Ήρεμος κατατοπιστικός αναλυτικός με κάθε λεπτομέρεια! Έφυγα κ δν είχα καμία απορία !!! Είμαι ηρεμη! Είμαι αισιόδοξη , είμαι καλά και ειδαμε το μωρακι μου 10εβδοναδων ανθρωπάκι ν έχει γίνει ! Μ έδειξε κ εικόνα από μέσα πως είναι στη φωλίτσα του και είναι έρωτας ❤️😍❤️🥹😍!!! Τρελάθηκα! Έχουμε 167 παλμούς! Μ είπε ότι όλα είναι τέλεια !!! Και όλα θ πάνε πολύ καλά! Μ είπε ν μειώσουμε τη προγεστερονη! Κόβω από σήμερα τη κολπική γελη , την άλλη βδομάδα τις ενέσεις και μετά την αυχενική διαφάνεια και τα ουτροτζεσταν !!!! Δν υπάσχει κανένας λόγος μ λέει ν παίρνεις προγεστερονη! Το μωρό είναι πολύ καλά δεμένο πάνω σου!!! Αχ κορίτσια μουυυυυυ είμαι τόσο χαρούμενη 😍😍

οσον αφορά τ συμπτώματα και γώ μπορώ ν πω πως μετά τις 3 4 η ώρα ξεκινάω ν μπαίνω σε καράβι! Ναυτία φουλ παρόλο που παίρνω κ το χάπι , ιδιαίτερα κατά τις 7 8 η ώρα και μέχρι 12 νιλα κακια είμαι!!! Ας ελπίσουμε ν σταματήσουμε σε δυο βδομαδες! Και τώρα που θ αρχίσω ν μειώνω κ την προγεστερονη να ελαττωθούν και τ συμπτώματα! Πάντως @Θέτις Κ. νυχτοπούλια τ βλέπω τ μωρά μας! Βραδινές ναυτίες! 
θ κλείσω και αυχενική διαφάνεια μετά του Αγίου πνεύματος για ν είναι κ π άντρας μ εδώ!!!! Αύριο θ πάω ν κάνω τις εξετάσεις της αιματολόγου! 

Μπράβο κορίτσι μου γλυκό!!! ΌΛΑ ΤΈΛΕΙΑ!!! Έτσι ήμουν κι εγώ. Μετά τι 4 μ' έπιαναν όλα και δεν πήρα ποτέ προγεστερόνη. Επίσης μου κράτησαν μέχρι τις 20 εβδομάδες. Σε ποιό νοσοκομείο πήγες αν επιτρέπεται;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...