Μετάβαση σε περιεχόμενο

🍒Ιούνης τρέφει κεράσια στ' αμπέλι, και τα πολυπόθητα μωράκια μας στέλλει! 🍒🧿👶🤰🏼


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! 

@ΛΕΥΚΗ μου !! Κορίτσι μου αγαπημένο συγχαρητήρια!!!! Το νούμερο σου είναι υπέροχο!! Μια υπέροχη και τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι ❤️❤️🤰

@Xrisa95 συγχαρητήρια και σε σένα κορίτσι μου!!!! Μπραβοοο!!! Τέλεια είναι τα τεστ Σου! Σίγουρα θα δεις και εσύ ένα μεγάλο νούμερο!!! 

Μπράβο κορίτσια μου κάντε χαμό! 

Εγώ είμαι καλά. Τελικά είπα να αφήσω τότε τις απαισιοδοξίες και να εμπιστευτώ το μωράκι μου. Δεν πήγα ούτε για υπέρηχο ούτε είπα κάτι στον γιατρό μου. Πρώτα ο Θεός έχω ραντεβού την Δευτέρα το απόγευμα. Επίσης έχω αρρωστήσει εδώ και 4-5 μέρες και ταλαιπωρουμαι γιατί δε θέλω να πάρω ντεπον. Έχω τρελό μπούκωμα και κάνω που και που δεκατα. Ευτυχώς είναι ελαφρύ όλο αυτό. Απλά η μύτη είναι φουλ βουκωμενη και αναγκαστικά βάζω οτριβιν παιδικό του γιου μου και αναπνέω για να κοιμηθώ λίγο το βράδυ. 

Αυτά τα νέα και τα δικά μου!!

Που είσαι βρε κορίτσι μου τόσες μέρες και μας έφαγε η αγωνία; Εμένα πάντως ούτε το παιδικό otrivin δε με άφηναν να χρησιμοποιήσω. Ρώτησες το γιατρό σου; Είχα βρει ένα spray που ήταν "ειδικό" για εγκυμοσύνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! 

@ΛΕΥΚΗ μου !! Κορίτσι μου αγαπημένο συγχαρητήρια!!!! Το νούμερο σου είναι υπέροχο!! Μια υπέροχη και τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι ❤️❤️🤰

@Xrisa95 συγχαρητήρια και σε σένα κορίτσι μου!!!! Μπραβοοο!!! Τέλεια είναι τα τεστ Σου! Σίγουρα θα δεις και εσύ ένα μεγάλο νούμερο!!! 

Μπράβο κορίτσια μου κάντε χαμό! 

Εγώ είμαι καλά. Τελικά είπα να αφήσω τότε τις απαισιοδοξίες και να εμπιστευτώ το μωράκι μου. Δεν πήγα ούτε για υπέρηχο ούτε είπα κάτι στον γιατρό μου. Πρώτα ο Θεός έχω ραντεβού την Δευτέρα το απόγευμα. Επίσης έχω αρρωστήσει εδώ και 4-5 μέρες και ταλαιπωρουμαι γιατί δε θέλω να πάρω ντεπον. Έχω τρελό μπούκωμα και κάνω που και που δεκατα. Ευτυχώς είναι ελαφρύ όλο αυτό. Απλά η μύτη είναι φουλ βουκωμενη και αναγκαστικά βάζω οτριβιν παιδικό του γιου μου και αναπνέω για να κοιμηθώ λίγο το βράδυ. 

Αυτά τα νέα και τα δικά μου!!

Περαστικα σου κορίτσι μου και εγω είχα βάλει όταν αρρώστησα για να μπορω να κοιμηθώ το βράδυ γιατί δεν γινόταν διαφορετικά 

ειδικα εσυ τώρα με την ζεστη κιολας που να πάρεις ανάσα 

καλα εκανες κανε λίγο υπομονή να πας στον γιατρό σου να σε δει και όλα θα πάνε καλά 😊

Θα περιμένουμε νέα σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! 

@ΛΕΥΚΗ μου !! Κορίτσι μου αγαπημένο συγχαρητήρια!!!! Το νούμερο σου είναι υπέροχο!! Μια υπέροχη και τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι ❤️❤️🤰

@Xrisa95 συγχαρητήρια και σε σένα κορίτσι μου!!!! Μπραβοοο!!! Τέλεια είναι τα τεστ Σου! Σίγουρα θα δεις και εσύ ένα μεγάλο νούμερο!!! 

Μπράβο κορίτσια μου κάντε χαμό! 

Εγώ είμαι καλά. Τελικά είπα να αφήσω τότε τις απαισιοδοξίες και να εμπιστευτώ το μωράκι μου. Δεν πήγα ούτε για υπέρηχο ούτε είπα κάτι στον γιατρό μου. Πρώτα ο Θεός έχω ραντεβού την Δευτέρα το απόγευμα. Επίσης έχω αρρωστήσει εδώ και 4-5 μέρες και ταλαιπωρουμαι γιατί δε θέλω να πάρω ντεπον. Έχω τρελό μπούκωμα και κάνω που και που δεκατα. Ευτυχώς είναι ελαφρύ όλο αυτό. Απλά η μύτη είναι φουλ βουκωμενη και αναγκαστικά βάζω οτριβιν παιδικό του γιου μου και αναπνέω για να κοιμηθώ λίγο το βράδυ. 

Αυτά τα νέα και τα δικά μου!!

@Girly μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!!! 

Δυστυχώς και εμένα με ταλαιπωρεί μια ιωσούλα αυτές τις μέρες, όχι βέβαια μπούκωμα και πυρετό, αλλά πολύ καταρροή. Τέλος πάντων, θα το ξεπεράσουμε και αυτό. Ας είναι καλά τα μπιζελάκια μας.🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Xrisa95 είπε:

Καλημέρα κορίτσια ❤️

ειχα πολύ καιρό να μπω να γράψω στο φόρουμ από τον Σεπτέμβρη νομίζω. 
ειχαμε πει να ξεκινήσουμε για τρίτο τότε αλλά προέκυψε ένα θέμα κ το αφήσαμε. Ώσπου αυτόν τον μήνα βόλεψε να έχουμε μια επαφή 2 μέρες πριν την ωορρηξία κ νομίζω κάτι καταφέραμε. 
 

 Ωστόσο να ευχηθώ από καρδιάς στα κορίτσια που περιμένουν μωράκια (διάβασα τα νέα σας) , με το καλό. Σε όσες τώρα έμαθαν τα ευχάριστα πρόσφατα εύχομαι να περάσει το πρώτο τρίμηνο νεράκι. Σε όσες προσπαθούν πολύ σύντομα να πάρουν το θετικό τεστακι στα χέρια. 
 

Σας γράφω γιατί είμαι κάπως περίεργα , έχω μετακομίσει εξωτερικό/Γερμανια κ αν όλα πάνε καλά θα είναι το τρίτο μου παιδάκι αυτό (αλλά το πρώτο που γεννάω σε ξένη χώρα που εδώ είναι εντελώς διαφορικά τα πράγματα) 😌

 

περιμενω περίοδο την Τρίτη (έκανα τεστακια ωορρηξιασ 33αρης κύκλος με 2μερες θετικό τεστ ωορρηξιασ) άρα είμαι 4 μέρες πριν την περίοδο σήμερα κ χθες είχα θετικό τεστακι one step πρώιμης. 
(Είχα συμπτώματα κ λέω ας κάνω) 

πηρα κ ένα ηλεκτρονικό σήμερα (25αρι) κ  έκανα πάλι κ της one step πρώιμης (10αρι) να δω αν σκουραίνει. Επειδή εδώ έχετε πολλή εμπειρία με τα τεστ για πείτε μου βρε κορίτσια μου είναι καλό το τεστ το πρώιμης; Η θα έπρεπε να είναι πιο σκούρο; 
μου φαίνεται ίδιο με χθες. 
θα βάλω φωτό αν έχετε την καλοσύνη να μου πείτε την γνώμη σας ❤️

τα τεστ σήμερα είναι αυτά που είναι μαζί στην φωτό.  (Στο ηλεκτρικό είναι στα γερμανικά κ γράφει ότι είμαι έγκυος στις 1-2 εβδ)  66.22 kB · 0 downloads

στην δεύτερη φωτό είναι το τεστ από χθες (δν το τράβηξα καλά στην ταραχή μου- 5 μέρες πριν την περίοδο) 
IMG_0788.thumb.jpeg.e941ae3233525333b7044b9f18bdc713.jpeg

 

 

IMG_0769.jpeg

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!χάρηκα πάρα πολύ!!!!μακάρι να μην μου έρθει και εμένα σήμερα ....και να έρθει σύντομα το τρίτο !!!!!με το καλό το τρίτο σου μωράκι 🙏💓💓💓💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!χάρηκα πάρα πολύ!!!!μακάρι να μην μου έρθει και εμένα σήμερα ....και να έρθει σύντομα το τρίτο !!!!!με το καλό το τρίτο σου μωράκι 🙏💓💓💓💓

Σήμερα (δεν) περιμενεις ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Κορίτσια μόλις βγήκε και η δεύτερη χοριακή!!!! 3.211. Είμαι πολύ χαρούμενηη 🙏💗

Υπέροχαααααα!!!! Μα τι νούμερα είναι αυτά!!! Τέτοιες τιμές θέλουμε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Κορίτσια μόλις βγήκε και η δεύτερη χοριακή!!!! 3.211. Είμαι πολύ χαρούμενηη 🙏💗

Σούπερρρρ🥰🥰🥰🥰🥰🥰 λοιπόν εγώ βάζω στοίχημα ότι είναι δίδυμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τρομερό νούμερο @ΛΕΥΚΗ φαντάζομαι στον υπερηχο θα τα δείτε καλύτερα 🤞🤞🤞 τέλεια,  με το καλό ❣️

@marinamanoulitsa έκανες κάποιο τεστ μιας που ειναι η αναμενομενη ; μακαρι να μην την ξαναδεις για τους επομενους μηνες 🤞❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Girly ρώτα και τον γιατρό τι επιτρέπεται. Εύχομαι να μην σε ταλαιπωρήσει πολυ και να επανελθεις ❣️❣️❣️ λιγο εμεινε για τον υπερηχο σου 🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Κορίτσια μόλις βγήκε και η δεύτερη χοριακή!!!! 3.211. Είμαι πολύ χαρούμενηη 🙏💗

Είσαι έτοιμη για υπέρηχο με τον γιατρό σου να πας δεις σακο κορίτσι μου με το καλοοοοο 🥰🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Girly παρε βρε κορίτσι μ ενα ντεπονακι. Λιγο να ηρεμησει το κεφαλι σου. Δεν ενοχλει καπου.

@ΛΕΥΚΗ σημερα ειναι να πας στο γιατρο? Αντε να μας πεις τ νεα σου.

@marinamanoulitsa  και γω σημερα περιμένω αλλα εομαι σιγουρη οτι θα μ ερθει. Επισης μ τελείωσαν τα τεστ και ειπα δ θα ξανα παρω. Οτι ειναι να γινει ας γινει. Μέχρι τελος χρονιάς. Εύχομαι εσενα να μη σ ερθει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Θα με βρει εγκεφαλικό !

Δεν ξέρω αν είναι δίδυμα πάντως σίγουρα θα δεις το σποράκι στον υπέρηχο!!! Μπράβο κορίτσι μου. Συγχαρητήρια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Xrisa95 είπε:

Καλημέρα κορίτσια ❤️

ειχα πολύ καιρό να μπω να γράψω στο φόρουμ από τον Σεπτέμβρη νομίζω. 
ειχαμε πει να ξεκινήσουμε για τρίτο τότε αλλά προέκυψε ένα θέμα κ το αφήσαμε. Ώσπου αυτόν τον μήνα βόλεψε να έχουμε μια επαφή 2 μέρες πριν την ωορρηξία κ νομίζω κάτι καταφέραμε. 
 

 Ωστόσο να ευχηθώ από καρδιάς στα κορίτσια που περιμένουν μωράκια (διάβασα τα νέα σας) , με το καλό. Σε όσες τώρα έμαθαν τα ευχάριστα πρόσφατα εύχομαι να περάσει το πρώτο τρίμηνο νεράκι. Σε όσες προσπαθούν πολύ σύντομα να πάρουν το θετικό τεστακι στα χέρια. 
 

Σας γράφω γιατί είμαι κάπως περίεργα , έχω μετακομίσει εξωτερικό/Γερμανια κ αν όλα πάνε καλά θα είναι το τρίτο μου παιδάκι αυτό (αλλά το πρώτο που γεννάω σε ξένη χώρα που εδώ είναι εντελώς διαφορικά τα πράγματα) 😌

 

περιμενω περίοδο την Τρίτη (έκανα τεστακια ωορρηξιασ 33αρης κύκλος με 2μερες θετικό τεστ ωορρηξιασ) άρα είμαι 4 μέρες πριν την περίοδο σήμερα κ χθες είχα θετικό τεστακι one step πρώιμης. 
(Είχα συμπτώματα κ λέω ας κάνω) 

πηρα κ ένα ηλεκτρονικό σήμερα (25αρι) κ  έκανα πάλι κ της one step πρώιμης (10αρι) να δω αν σκουραίνει. Επειδή εδώ έχετε πολλή εμπειρία με τα τεστ για πείτε μου βρε κορίτσια μου είναι καλό το τεστ το πρώιμης; Η θα έπρεπε να είναι πιο σκούρο; 
μου φαίνεται ίδιο με χθες. 
θα βάλω φωτό αν έχετε την καλοσύνη να μου πείτε την γνώμη σας ❤️

τα τεστ σήμερα είναι αυτά που είναι μαζί στην φωτό.  (Στο ηλεκτρικό είναι στα γερμανικά κ γράφει ότι είμαι έγκυος στις 1-2 εβδ)  66.22 kB · 0 downloads

στην δεύτερη φωτό είναι το τεστ από χθες (δν το τράβηξα καλά στην ταραχή μου- 5 μέρες πριν την περίοδο) 
IMG_0788.thumb.jpeg.e941ae3233525333b7044b9f18bdc713.jpeg

 

 

IMG_0769.jpeg

συγχαρητήρια κορίτσι μου! :) υπομονή να περάσουν οι μέρες να πας για χοριακή! Καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Xrisa95 είπε:

Καλημέρα κορίτσια ❤️

ειχα πολύ καιρό να μπω να γράψω στο φόρουμ από τον Σεπτέμβρη νομίζω. 
ειχαμε πει να ξεκινήσουμε για τρίτο τότε αλλά προέκυψε ένα θέμα κ το αφήσαμε. Ώσπου αυτόν τον μήνα βόλεψε να έχουμε μια επαφή 2 μέρες πριν την ωορρηξία κ νομίζω κάτι καταφέραμε. 
 

 Ωστόσο να ευχηθώ από καρδιάς στα κορίτσια που περιμένουν μωράκια (διάβασα τα νέα σας) , με το καλό. Σε όσες τώρα έμαθαν τα ευχάριστα πρόσφατα εύχομαι να περάσει το πρώτο τρίμηνο νεράκι. Σε όσες προσπαθούν πολύ σύντομα να πάρουν το θετικό τεστακι στα χέρια. 
 

Σας γράφω γιατί είμαι κάπως περίεργα , έχω μετακομίσει εξωτερικό/Γερμανια κ αν όλα πάνε καλά θα είναι το τρίτο μου παιδάκι αυτό (αλλά το πρώτο που γεννάω σε ξένη χώρα που εδώ είναι εντελώς διαφορικά τα πράγματα) 😌

 

περιμενω περίοδο την Τρίτη (έκανα τεστακια ωορρηξιασ 33αρης κύκλος με 2μερες θετικό τεστ ωορρηξιασ) άρα είμαι 4 μέρες πριν την περίοδο σήμερα κ χθες είχα θετικό τεστακι one step πρώιμης. 
(Είχα συμπτώματα κ λέω ας κάνω) 

πηρα κ ένα ηλεκτρονικό σήμερα (25αρι) κ  έκανα πάλι κ της one step πρώιμης (10αρι) να δω αν σκουραίνει. Επειδή εδώ έχετε πολλή εμπειρία με τα τεστ για πείτε μου βρε κορίτσια μου είναι καλό το τεστ το πρώιμης; Η θα έπρεπε να είναι πιο σκούρο; 
μου φαίνεται ίδιο με χθες. 
θα βάλω φωτό αν έχετε την καλοσύνη να μου πείτε την γνώμη σας ❤️

τα τεστ σήμερα είναι αυτά που είναι μαζί στην φωτό.  (Στο ηλεκτρικό είναι στα γερμανικά κ γράφει ότι είμαι έγκυος στις 1-2 εβδ)  66.22 kB · 0 downloads

στην δεύτερη φωτό είναι το τεστ από χθες (δν το τράβηξα καλά στην ταραχή μου- 5 μέρες πριν την περίοδο) 
IMG_0788.thumb.jpeg.e941ae3233525333b7044b9f18bdc713.jpeg

 

 

IMG_0769.jpeg

Συγχαρητήρια κορίτσι μου ❤️ μια τελειομηνη εγκυμοσύνη ❤️

@Girlyπεραστικα κορίτσι μου! Αν δεν μπορείς ρώτησε τον γιατρο σου να Σου δώσει κάτι κριμα να ταλαιπωρήσαι  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Κορίτσια μόλις βγήκε και η δεύτερη χοριακή!!!! 3.211. Είμαι πολύ χαρούμενηη 🙏💗

Μπράβο κορίτσι μου!! Τέλεια πάει το σποράκι σου!! Ποτέ θα πας γιατρο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Κορίτσια μόλις βγήκε και η δεύτερη χοριακή!!!! 3.211. Είμαι πολύ χαρούμενηη 🙏💗

Καλεεεεε τι ωραία τιμή είναι αυτή που βγάζει μάτιιιι...περιμένουμε νεα από γιατρό ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Τελικά είχαν δίκιο τα αρνητικά τεστακια...

Μου ήρθε πρωινή πρωινή.....🥺

Πάει και αυτός ο μήνας....

 

 

πάρε τον χρόνο σου κορίτσι μουυ..σε λίγες μέρες ξανά στην μάχη ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Maria98 εκανα τ πρωι ενα τεστ κ ηταν αρνητικο κορίτσι μου. Οποτε την περιμένω. 

Αχ βρε κορίτσι πόσο μας ταλεπωρει το τρίτο.... Τα δύο ήρθαν μπαμ μπαμ στον μήνα επάνω...τώρα προσπαθούμε χρόνια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...