Μετάβαση σε περιεχόμενο

🍒Ιούνης τρέφει κεράσια στ' αμπέλι, και τα πολυπόθητα μωράκια μας στέλλει! 🍒🧿👶🤰🏼


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Mpourmpoulo αύριο θα κάνεις τεστακι;;;;;;; Αχ περιμένω με αγωνία 🙏🫶 εύχομαι να είναι θετικό και να έρθει αυτή τη φορά στην αγκαλιά σου

Κοριτσάκι μου έκανα τεστ σήμερα🫣 και βγήκε θετικο 🙏ευχηθείτε μου να πανε όλα καλά αυτή τη φορά🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏IMG_8138.thumb.jpeg.7a7d00324f4a12f4f3850d4cd9e7cf22.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσάκι μου έκανα τεστ σήμερα🫣 και βγήκε θετικο 🙏ευχηθείτε μου να πανε όλα καλά αυτή τη φορά🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏IMG_8138.thumb.jpeg.7a7d00324f4a12f4f3850d4cd9e7cf22.jpeg

Μα τι χαρά βρε κορίτσι μου!!! Πόσο χαίρομαι για σένα!!! Έλα το ουράνιο τόξο να λάμψει στον ουρανό ❤️❤️❤️❤️🌈🌈🌈🌈🌈🌈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσάκι μου έκανα τεστ σήμερα🫣 και βγήκε θετικο 🙏ευχηθείτε μου να πανε όλα καλά αυτή τη φορά🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏IMG_8138.thumb.jpeg.7a7d00324f4a12f4f3850d4cd9e7cf22.jpeg

Ολα να πανε κατ ευχην!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσάκι μου έκανα τεστ σήμερα🫣 και βγήκε θετικο 🙏ευχηθείτε μου να πανε όλα καλά αυτή τη φορά🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏IMG_8138.thumb.jpeg.7a7d00324f4a12f4f3850d4cd9e7cf22.jpeg

Ωωωωω!!!!! Με το καλο!!!🙏🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️🧿🧿🧿🧿

Ευχομαι κοριτσι μου να πανε ολα τελεια κ σε 9 μηνες να ερθει το μωρακι σας γερο στην αγκσλια σας!!!🌈🤰🙏🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

20240630_093853.thumb.jpg.91a9bf38469ad5ddbb9180af82185221.jpg

Κορίτσια μου, μετά απο μισή δύσκολη μέρα... έκανα το πρώτο μου μπάνιο επιτέλους!!! Το κατά ευχαριστήθηκα και χαλάρωσα πολύ! Το μόνο που συνέβη μετά ήταν που με πόνεσαν οι θηλές μου αρκετά άλλα στιγμιαία!

Υ.γ. στο βάθος βλέπετε το Σκορπιό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσάκι μου έκανα τεστ σήμερα🫣 και βγήκε θετικο 🙏ευχηθείτε μου να πανε όλα καλά αυτή τη φορά🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏IMG_8138.thumb.jpeg.7a7d00324f4a12f4f3850d4cd9e7cf22.jpeg

Κορίτσι μουυυυ πολλά συγχαρητηριαααα!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια αυτή τη φορά και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου ένα υγιές μωράκι ❤️❤️❤️🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Katiana1987 εφόσον εχεις μια τελεια εγκυμοσύνη θα σε ανακουφιζει πολυ η θάλασσα. Εγω π γεννησα Αυγούστο τη μεγαλη μου, η θάλασσα με ανακουφιζε απο πόνους σε μεση κ ίσχυα. Βοηθούσε παρα πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσάκι μου έκανα τεστ σήμερα🫣 και βγήκε θετικο 🙏ευχηθείτε μου να πανε όλα καλά αυτή τη φορά🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏IMG_8138.thumb.jpeg.7a7d00324f4a12f4f3850d4cd9e7cf22.jpeg

ΑΧ ΠΑΝΑΓΊΑ ΜΟΥ!!! Τι χαρά είναι αυτή!!! Κλείνει με το πιο όμορφο μήνυμα αυτή η μέρα!!! Θα προσεύχομαι για σας κορίτσι μου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσάκι μου έκανα τεστ σήμερα🫣 και βγήκε θετικο 🙏ευχηθείτε μου να πανε όλα καλά αυτή τη φορά🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏IMG_8138.thumb.jpeg.7a7d00324f4a12f4f3850d4cd9e7cf22.jpeg

Αχ κορίτσι μου...πόσο χαίρομαι... συγχαρητήρια εύχομαι να πάνε όλα τέλεια αύριο θα πας για χοριακη;; 🙏🏼❤️🙏🏼❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Katiana1987 εφόσον εχεις μια τελεια εγκυμοσύνη θα σε ανακουφιζει πολυ η θάλασσα. Εγω π γεννησα Αυγούστο τη μεγαλη μου, η θάλασσα με ανακουφιζε απο πόνους σε μεση κ ίσχυα. Βοηθούσε παρα πολύ!

Δε έχω πολλούς πόνους να σου πω την αλήθεια, αλλά λατρεύω τη θάλασσα!!! Οπότε σίγουρα μου φτιάχνει τη διάθεση και με ηρεμεί!! Τώρα που φεύγω για Αθήνα δεν ξέρω τι θα κάνω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσάκι μου έκανα τεστ σήμερα🫣 και βγήκε θετικο 🙏ευχηθείτε μου να πανε όλα καλά αυτή τη φορά🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏IMG_8138.thumb.jpeg.7a7d00324f4a12f4f3850d4cd9e7cf22.jpeg

Με το καλοοοο γλυκό μου κορίτσι !!! 
Έρχεται 🌈  

εύχομαι ένα όμορφο ταξίδι αυτήν την φορά 🤰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσάκι μου έκανα τεστ σήμερα🫣 και βγήκε θετικο 🙏ευχηθείτε μου να πανε όλα καλά αυτή τη φορά🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏IMG_8138.thumb.jpeg.7a7d00324f4a12f4f3850d4cd9e7cf22.jpeg

Συγχαρητήρια 🥹🥹 Εύχομαι να εχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και ολα να πάνε καλά 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσάκι μου έκανα τεστ σήμερα🫣 και βγήκε θετικο 🙏ευχηθείτε μου να πανε όλα καλά αυτή τη φορά🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏IMG_8138.thumb.jpeg.7a7d00324f4a12f4f3850d4cd9e7cf22.jpeg

Θα τεελαθωωωωωωωω!!! Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου!!! Με το καλό μια τελειομηνη εγκυμοσύνη !!! Ήρθε το ουράνιο τόξο σου γλυκιά μου🥳🥳🌈🌈🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσάκι μου έκανα τεστ σήμερα🫣 και βγήκε θετικο 🙏ευχηθείτε μου να πανε όλα καλά αυτή τη φορά🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏IMG_8138.thumb.jpeg.7a7d00324f4a12f4f3850d4cd9e7cf22.jpeg

Κορίτσι μου όλα εύχομαι να πάνε καλαααα 🧿 Συγχρητηριαααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Μα τι χαρά βρε κορίτσι μου!!! Πόσο χαίρομαι για σένα!!! Έλα το ουράνιο τόξο να λάμψει στον ουρανό ❤️❤️❤️❤️🌈🌈🌈🌈🌈🌈

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η arntalia είπε:

Ολα να πανε κατ ευχην!❤️

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Ωωωωω!!!!! Με το καλο!!!🙏🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️🧿🧿🧿🧿

Ευχομαι κοριτσι μου να πανε ολα τελεια κ σε 9 μηνες να ερθει το μωρακι σας γερο στην αγκσλια σας!!!🌈🤰🙏🥰

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diwni είπε:

@Mpourmpoulo  ιιιιιιι μπράβο μπράβο μπράβο!!! Ολα καλα θα πανε κορίτσακι μου!!! Το εύχομαι μεσα απο την ψυχη μου!!! 10η μερα σήμερα?

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Κορίτσι μουυυυ πολλά συγχαρητηριαααα!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια αυτή τη φορά και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου ένα υγιές μωράκι ❤️❤️❤️🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katiana1987 είπε:

ΑΧ ΠΑΝΑΓΊΑ ΜΟΥ!!! Τι χαρά είναι αυτή!!! Κλείνει με το πιο όμορφο μήνυμα αυτή η μέρα!!! Θα προσεύχομαι για σας κορίτσι μου!!! 

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Melikara86 είπε:

Αχ κορίτσι μου...πόσο χαίρομαι... συγχαρητήρια εύχομαι να πάνε όλα τέλεια αύριο θα πας για χοριακη;; 🙏🏼❤️🙏🏼❤️

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Με το καλοοοο γλυκό μου κορίτσι !!! 
Έρχεται 🌈  

εύχομαι ένα όμορφο ταξίδι αυτήν την φορά 🤰 

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Θα τεελαθωωωωωωωω!!! Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου!!! Με το καλό μια τελειομηνη εγκυμοσύνη !!! Ήρθε το ουράνιο τόξο σου γλυκιά μου🥳🥳🌈🌈🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Eirinistz είπε:

Κορίτσι μου όλα εύχομαι να πάνε καλαααα 🧿 Συγχρητηριαααα!!!!

Σας ευχαριστωωωω όλες κοριτσια μου μέσα από την καρδιά μου❤️❤️❤️❤️ εύχομαι σε όλες μας να έρθει το θαυματακι -ια μας🙏 

σημερα είμαι 10η μέρα από την σπερματεγχυνση ! Για χοριακη σκέφτομαι να πάω την Τετάρτη ! Ελπιζω να πανε όλα καλά αυτή τη φορά🙏🌈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Σας ευχαριστωωωω όλες κοριτσια μου μέσα από την καρδιά μου❤️❤️❤️❤️ εύχομαι σε όλες μας να έρθει το θαυματακι -ια μας🙏 

σημερα είμαι 10η μέρα από την σπερματεγχυνση ! Για χοριακη σκέφτομαι να πάω την Τετάρτη ! Ελπιζω να πανε όλα καλά αυτή τη φορά🙏🌈

Ποσο χαίρομαι κοριτσάκι μου!! Αυτό το μωράκι ήρθε για να μείνει!! Σε 9 μήνες στην αγκαλιά σου γερό και τυχερό ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσάκι μου έκανα τεστ σήμερα🫣 και βγήκε θετικο 🙏ευχηθείτε μου να πανε όλα καλά αυτή τη φορά🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏IMG_8138.thumb.jpeg.7a7d00324f4a12f4f3850d4cd9e7cf22.jpeg

Σου εύχομαι να πάνε όλα τέλεια κορίτσι μου γλυκό!!!! Συγχαρητήρια ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσάκι μου έκανα τεστ σήμερα🫣 και βγήκε θετικο 🙏ευχηθείτε μου να πανε όλα καλά αυτή τη φορά🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏IMG_8138.thumb.jpeg.7a7d00324f4a12f4f3850d4cd9e7cf22.jpeg

Πολλά πολλά πολλά συγχαρητήρια!! Εύχομαι μέσα απτην καρδιά μου να πάνε όλα τέλεια!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσάκι μου έκανα τεστ σήμερα🫣 και βγήκε θετικο 🙏ευχηθείτε μου να πανε όλα καλά αυτή τη φορά🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏IMG_8138.thumb.jpeg.7a7d00324f4a12f4f3850d4cd9e7cf22.jpeg

Πολλά πολλά πολλά συγχαρητήρια!! Εύχομαι μέσα απτην καρδιά μου να πάνε όλα τέλεια!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mpourmpoulo μπράβο ρε αγάπη μου ..είναι από μόνο του θεραπευτικό για την ψυχή σου που μένεις εύκολα έγκυος ξανά μετά από σπερματεγχυση!!!!! Με το καλοοοο 🙏🥰🥰 αυτή την φορά θα μείνει αλήθεια σου λέω!!! πίστεψε το!!!έχω ένστικτο και μάλιστα έχω ένστικτο για αγοράκι 🩵🩵🫶🫶🫶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Elk είπε:

Χαχαχα έχει πολλά πράγματα ειδικά σε αξεσουάρ αν και εμένα η δικιά μου δεν φοράει τίποτα ελπίζω τουλάχιστον η δεύτερη να τα φορέσει έχω πόσες κορδέλες στο συρτάρι αφόρετες 😂

εεε η ζεστη ζόρικη να πάρει η ευχή κάνω υπομονή..ανάβω λίγο κλιματιστικό πάμε καμία θάλασσα το απόγευμα τώρα είμαι 32 εβδ & 2.. εσυ πηγαίνεις και δουλειά ;

Ναι πάω δουλεια κανονικά, περιμένω τον Αύγουστο να πάρουμε τις αδειες μας κ μετά ενας μηνας μένει κ γεννάω…δε ξέρω αν θα πάρω άδεια ασθένειας για να κάτσω λιγες μερες παραπάνω θα δω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Επίσης κορίτσια έχει τύχει σε καμιά κοπέλα να έχει αιματακι τις μέρες ωορρηξιας ; είδα λίγο σήμερα μετά από μια επαφή που είχαμε μπορεί να ταν κάποιο αγγειακι,  γενικά όμως αρκετό πρηξιματακι στην κοιλιά 
    • Γεια σας κορίτσια σας διαβαζω και βλεπω ολα πανε καλα !!! 🫶🧿 στα δικα μου , σημερα 19η μέρα έχω θετικό τεστακι (πιθανόν να συνεχιστεί το θετικο και αύριο) Επαφές έχουμε μέχρι στιγμής 17η 18η και 19η, ας ελπίσουμε πως θα υπάρξουν κι άλλες επαφές  Είναι άλλες κοπέλες που είναι στο πικ τους ; Όσον αφορά το σπερμοδιαγραμμα εκ πρώτης όψεως είναι πολύ καλό και η καλλιέργεια αρνητική,  όμως θα περιμένω να δω τι θα πει και ο ουρολογος
    • Κορίτσια μου να σας ρωτήσω , έχει τύχει σε καμία να συνεχίσει να έχει πόνους χαμηλά μετά την ωορρηξία ; Θετικό τεστ ωορρηξιας ειχα μέχρι το Σάββατο όπου και πονούσα υπερβολικά πολύ. Κυριακή , Δευτέρα και σήμερα Τρίτη έχω πονάκια χαμηλά και κυρίως δεξιά χαμηλά και δεν μπορώ να καταλάβω τι συμβαίνει. 
    • Μια χαρά το σκέφτεσαι..! Καλά κάνεις και θα πάς..! Δεν ξέρω τι διαφορετικό μπορεί να δείτε αλλά και έμβρυο να δείτε χωρίς καρδιακή λειτουργία, όντως δύσκολα να αλλάξει κάτι.. τουλάχιστον θα μπορέσεις επιτέλους να προχωρήσεις παρακάτω... γιατί κακά τα ψέματα, βασανιζεσαι τόσες μέρες... παρόλα αυτά εγώ δεν εγκαταλείπω τις ευχές μου για ένα θαύμα..! Ποτέ δεν ξέρεις τι γίνεται...! 🙏🙏🙏🙏🙏 Τα συμπτώματα δεν λένε τίποτα απολύτως και στο έλεγα από τη πρώτη στιγμή... Πέρσι είχα κάνει αποξεση και συμπτώματα είχα για ένα μήνα μετά..! Στις 48 μέρες μου είχε έρθει περίοδος.. απλά αν μειώνεται η χοριακη είναι ενδεικτικό παλινδρομης.. οι αναγουλες δεν είναι από τα ultro στο ξαναειπα.. ζαλάδες, σκοτοδίνες, υπνηλία, αδυναμία γενικότερη προκαλούν τα ultro.. Και δεν θέλω να ακούω βλακείες για το "αν ποτέ τα καταφέρεις"!!!! Δηλαδή επειδή δεν ήρθε και το 4ο παιδάκι σας το ίδιο εύκολα και με την πρώτη όπως τα άλλα 3 παιδάκια σας, αναιρεί αυτό το γεγονός ότι καταφερες να φέρεις στο κόσμο 3 υγιέστατα πλασματακια;;;;; Το ότι μπορεί να έχεις στο ιστορικό σου μια παλινδρομη κύηση (που το πιθανότερο είναι τυχαίο γεγονός) σημαίνει αυτόματα ότι δεν θα καταφέρεις να κάνεις ποτέ άλλο παιδί;;; Και να πω ότι παλεύεις χρόνια, έχεις βεβαρημένο ιατρικό ιστορικό με παλινδρομες και άλλα θέματα υπογονιμότητας, δεν έχεις άλλα παιδάκια.. να πω ότι οκ συμμερίζομαι την αγωνία σου αυτή του αν "ποτέ τα ξανακαταφερεις"...! Καταλαβαίνω απόλυτα το πόνο της απώλειας και ότι η θλίψη και η στεναχώρια που νοιώθεις αυτή τη στιγμή δεν σε αφήνουν να σκεφτείς πέρα από αυτά που νοιώθεις.. αλλά σε παρακαλώ, δεν μπορείς να τα ισοπεδώνεις όλα μη εκτιμώντας τα 3 σου παιδάκια και του πόσο τυχερή είσαι..! Υπάρχουν ιστορίες γυναικών εκεί έξω που σε κάνουν να ανατριχιαζεις... Δεν λέω φυσικά σε καμία των περιπτώσεων ότι ο πόνος της απώλειας του 4ου μωρού δεν πονάει.. αλλά όχι να κάνεις και σκέψεις του "αν ποτέ τα ξανακαταφερεις"..! Παιδάκι 4ο εφόσον το επιθυμείτε θα κάνετε σίγουρα 1000%!!! Απλά έτυχε κοριτσάκι μου.. όσο σκληρό και αν ακούγεται.. μερικές φορές απλά τυχαίνει.. και κάποιες γυναίκες είναι πιο άτυχες από άλλες... Μη ξεχνάμε όμως να κάνουμε το σταυρό μας και να εκτιμούμε όσα έχουμε.. γιατί πάντα υπάρχουν και χειρότερα εκεί έξω που δεν εύχομαι ούτε στο χειρότερο εχθρό μου...
    • Κορίτσια μου πως είστε?? 🍒🍉🍒🍉 Ποια ανοίγει τον χορό??? 🫶🧿🫶🧿
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...