Μετάβαση σε περιεχόμενο

🍒Ιούνης τρέφει κεράσια στ' αμπέλι, και τα πολυπόθητα μωράκια μας στέλλει! 🍒🧿👶🤰🏼


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Elk μου καλά είμαι εσύ πως είσαι?? Το μωράκι στην κοιλίτσα? Σε ευχαριστώ πολύ για την σκέψη σου! Εγώ τώρα μπαίνω στις γόνιμες κ ξεκινάω 🙏 είχα λίγο κάτι οικογενειακές στεναχώριες με νοσοκομεία κ γενικά είμαι λίγο στο άγχος κ εύχομαι να μην είναι κάτι ανησυχητικό.. προσπαθώ να ξεχνιέμαι συνεχίζοντας γυμναστική! 

Κορίτσι μου γλυκό σε σκεφτόμουν που χάθηκες κ εσύ!!! Τι υπέροχα νέα!!!! Χάρηκα πάρα πολύ! Με το καλό να πάνε όλα Αννίτα μου ♥️♥️♥️

Αντωνία μου συγχαρητήρια!!🥰 Ήμουν σίγουρη για σένα ότι θα πάνε όλα καλά!!! Είχες τέλειες βλαστοκυστες θυμάμαι!!! 

@Mpourmpoulo κορίτσι μου καλή επιτυχία κ σε λίγες μέρες μια τεράστια χοριακη ♥️♥️♥️

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🥰🥰🥰περαστικά να είναι κορίτσι μου και γρηγορα 🙏🙏🙏

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα κοριτσι μου!!! 🌺

Ευχαριστω πολυ γ τις ευχες!!! ❤️ 

Ευχομαι ν δεις το θετικο σου τεστακι την αλλη βδομαδα κ να μοιραστουμε μαζι αυτο το μαγικο ταξιδι προς τη μητροτητα!!!🙏🙏🙏🧿👭

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου🥰μακάρι να σε ακολουθήσω κορίτσι μου και να εχουμε μια τελειομηνη και όμορφη έγκυε οδύνη🙏 την Δευτέρα λέω να κάνω τεστακι🙏🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα!🌸

Εκανα τώρα ένα τεστ ωορηξιας και είναι πολύ κόκκινο νομίζω. Δείτε και εσείς να μου πείτε!!!! Επαφές είχαμε και χθες και προχθές και σήμερα πονάω αρκετά, έχω έντονους σφαχτες!! 

IMG_2526.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Eirinistz είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!🌸

Εκανα τώρα ένα τεστ ωορηξιας και είναι πολύ κόκκινο νομίζω. Δείτε και εσείς να μου πείτε!!!! Επαφές είχαμε και χθες και προχθές και σήμερα πονάω αρκετά, έχω έντονους σφαχτες!! 

IMG_2526.jpeg

Εγώ δεν έχω ιδέα απο τεστ αλλά και η εικόνα και οι επαφές μου φαίνονται πολύ καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Eirinistz είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!🌸

Εκανα τώρα ένα τεστ ωορηξιας και είναι πολύ κόκκινο νομίζω. Δείτε και εσείς να μου πείτε!!!! Επαφές είχαμε και χθες και προχθές και σήμερα πονάω αρκετά, έχω έντονους σφαχτες!! 

IMG_2526.jpeg

Κορίτσι μου είναι καραθετικοοοοοοοο επαφή και σήμερα και αυριοοο🙏καλή επιτυχια κορίτσι μου🤞🤞🤞🤞

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

@Mpourmpouloμου γλυκιά... Σου εύχομαι με όση δύναμη έχει η ψυχή μου να έχεις ένα τέλειο αποτέλεσμα! 

Αχ κορίτσι μου μακαριιιιιιι μακαριιι μακαριιιιι❤️❤️❤️σε ευχαριστώ παρααααα πολυυυυυ🥰🥰🥰 και σε εσενα εύχομαι με έναν πονο κοριτσάκι μου🥰ερχετε η μπουμπουκα σου💝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η eva_gge_lia είπε:

Καλησπέρα σας κορίτσια, Είναι η πρώτη φορά που γράφω δεν ξερω καν ειμαι σε σωστή ομάδα!Εχουμε ξεκινήσει και εμεις εδω και ενα μηνα την προσπάθεια μας για ένα μωράκι! Σκέφτομαι στο επόμενο κύκλο μου να δοκιμασω τεστ ωορρηξίας? Παρόλο που είναι αρχή έχω αγχωθει πάρα πολύ! Οποια τα έχει δοκιμάσει και θέλει ας μου πει τη γνώμη της! Σας ευχαριστώ πολύ!

Για αρχή καλώς ήρθες... Ως δοκιμαστικό μέλος αργούν να φανούν τα μηνύματα σου αλλά όταν τα βλέπουμε θα σου απαντάμε. Μόλις φτάσεις περίπου τα 20 θα εμφανίζονται αμέσως! 

Όσο για τα τεστ, εγώ δεν το έχω καθόλου και είμαι πολύ κατά γενικά... Πόσο μάλλον όταν προ υπάρχει άγχος... Το μόνο που θα σου έλεγα είναι χαλάρωσε κι απόλαυσε τη διαδικασία!

Τα περισσότερα κορίτσια έχουν εμπειρία εδώ με τα τεστ και θα σου δώσουν μια κάποια καθοδήγηση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κορίτσι μου είναι καραθετικοοοοοοοο επαφή και σήμερα και αυριοοο🙏καλή επιτυχια κορίτσι μου🤞🤞🤞🤞

Αχ κορίτσι μου μακαριιιιιιι μακαριιι μακαριιιιι❤️❤️❤️σε ευχαριστώ παρααααα πολυυυυυ🥰🥰🥰 και σε εσενα εύχομαι με έναν πονο κοριτσάκι μου🥰ερχετε η μπουμπουκα σου💝

Όντως. Σε 10 μέρες έχω το Doppler κι απο εκεί και μετά ξεκινάει η αντίστροφη μέτρηση. Που κάποιες απο εμάς την έχουμε ήδη ξεκινήσει βέβαια αφού σπάσαμε τις 60 μέρες... 

Θα έρθει αγάπη μου. Είμαι πολύ σίγουρη για σένα γιατί το αξίζεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Katiana1987 είπε:

Όντως. Σε 10 μέρες έχω το Doppler κι απο εκεί και μετά ξεκινάει η αντίστροφη μέτρηση. Που κάποιες απο εμάς την έχουμε ήδη ξεκινήσει βέβαια αφού σπάσαμε τις 60 μέρες... 

Θα έρθει αγάπη μου. Είμαι πολύ σίγουρη για σένα γιατί το αξίζεις! 

Τι ωραία τι ωραιαααα🥰🥰🥰🥰αχ μακάρι κορίτσι μου και σε λίγους μήνες να γράφω και εγώ και να λέω πως πλησιαζει ο καιρός να κρατήσω αγκαλια το νινι μου🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κορίτσι μου είναι καραθετικοοοοοοοο επαφή και σήμερα και αυριοοο🙏καλή επιτυχια κορίτσι μου🤞🤞🤞🤞

Αχ κορίτσι μου μακαριιιιιιι μακαριιι μακαριιιιι❤️❤️❤️σε ευχαριστώ παρααααα πολυυυυυ🥰🥰🥰 και σε εσενα εύχομαι με έναν πονο κοριτσάκι μου🥰ερχετε η μπουμπουκα σου💝

Σε ευχαριστώ πολυυυυυυυ εύχομαι και σε εσένα που διάβασα να πάει φανταστικά η σπερματέγχυση σας και πιαστεί το σποράκι σας!🧿 

πονουσα πολύ πριν καμία ώρα πολύ έντονους σφάχτες, λέτε να έπεσε το ωάριο; Επίσης αναγκαστικά θα έχω επαφή σήμερα το απόγευμα, αχ δεν ξέρω είμαι λίγο μπερδεμένη με αυτά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Eirinistz είπε:

Σε ευχαριστώ πολυυυυυυυ εύχομαι και σε εσένα που διάβασα να πάει φανταστικά η σπερματέγχυση σας και πιαστεί το σποράκι σας!🧿 

πονουσα πολύ πριν καμία ώρα πολύ έντονους σφάχτες, λέτε να έπεσε το ωάριο; Επίσης αναγκαστικά θα έχω επαφή σήμερα το απόγευμα, αχ δεν ξέρω είμαι λίγο μπερδεμένη με αυτά 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου 🙏 από την στιγμή του θετικου η ωορρηξια γινετε μέσα στις επόμενες 48 ώρες ! Εμένα πχ παρατηρημένο η ωορρηξια γινετε 2 μέρες μετά το θετικο τεστ ωορρηξιας καθώς η περίοδος μου ερχόταν 16 μέρες μετά το θετικο ! Εσυ συνέχισε τις επαφές σήμερα και αύριο ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Για αρχή καλώς ήρθες... Ως δοκιμαστικό μέλος αργούν να φανούν τα μηνύματα σου αλλά όταν τα βλέπουμε θα σου απαντάμε. Μόλις φτάσεις περίπου τα 20 θα εμφανίζονται αμέσως! 

Όσο για τα τεστ, εγώ δεν το έχω καθόλου και είμαι πολύ κατά γενικά... Πόσο μάλλον όταν προ υπάρχει άγχος... Το μόνο που θα σου έλεγα είναι χαλάρωσε κι απόλαυσε τη διαδικασία!

Τα περισσότερα κορίτσια έχουν εμπειρία εδώ με τα τεστ και θα σου δώσουν μια κάποια καθοδήγηση!

@Katiana1987Σε ευχαριστώ πολυ για την απάντηση ❤️🙏Προσπαθώ να συντονιστώ στο forum! Διαβασα τη συνομιλία σας και έχω να πω οτι ειμαι στο σωστή ομαδα! Ταυτιζομαι μαζι σας θέλω πάρα πολύ ένα μωράκι! Εύχομαι σε ολες μας ενα θετικό τέστ! Εγω δυστυχώς αδιαθετησα και απο Δευτέρα ξανα ξεκιναμε προσπάθεια για τον Ιούλιο 🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου 🙏 από την στιγμή του θετικου η ωορρηξια γινετε μέσα στις επόμενες 48 ώρες ! Εμένα πχ παρατηρημένο η ωορρηξια γινετε 2 μέρες μετά το θετικο τεστ ωορρηξιας καθώς η περίοδος μου ερχόταν 16 μέρες μετά το θετικο ! Εσυ συνέχισε τις επαφές σήμερα και αύριο ! 

Εγω πονούσα από χθες αρκετά το βραδυ .Σήμερα το πρωι ξύπνησα με έντονους πόνους και πόνους στην μέση και υποφέρω ακόμα μέχρι τώρα που εκανα και το τεστ. Με αγχώνει λίγο που πονάω τόσο δεν ξέρω αν είναι καλό η όχι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Eirinistz είπε:

Εγω πονούσα από χθες αρκετά το βραδυ .Σήμερα το πρωι ξύπνησα με έντονους πόνους και πόνους στην μέση και υποφέρω ακόμα μέχρι τώρα που εκανα και το τεστ. Με αγχώνει λίγο που πονάω τόσο δεν ξέρω αν είναι καλό η όχι 

Γτ να μην είναι φυσιολογικό κορίτσι μου! Και εγώ πονάω στην ωορρηξια αρκετααα! Συνέχισε τις επαφουλες σήμερα και αύριο🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Γτ να μην είναι φυσιολογικό κορίτσι μου! Και εγώ πονάω στην ωορρηξια αρκετααα! Συνέχισε τις επαφουλες σήμερα και αύριο🙏

Αυτό θα κάνω και εύχομαι να έχω καλά νέα τις επόμενες μέρες!!! 🙏🏻  εσυ σε ποια μέρα του κύκλου είσαι ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου. Μην το προδικάζεις. Ας ελπίσουμε ότι δεν είναι απο την ακατονόμαστη!

Ήρθε..πάμε τον επόμενο μηνα! 🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Eirinistz είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!🌸

Εκανα τώρα ένα τεστ ωορηξιας και είναι πολύ κόκκινο νομίζω. Δείτε και εσείς να μου πείτε!!!! Επαφές είχαμε και χθες και προχθές και σήμερα πονάω αρκετά, έχω έντονους σφαχτες!! 

IMG_2526.jpeg

Το τεστ σου είναι θετικό έτσι να μας τα στέλνετε κορίτσια για να μπορούμε να τα καταλαβαίνουμε 😊

επαφες σήμερα αύριο ο εγω θα έλεγα και μεθαύριο 

επισης κανείς και αύριο τεστ για να δεις αν έχει πέσει η ορμόνη ή είναι πάλι εντονο εγω βγάζω 2 μερες εντονο τεστ καλό είναι να το ξέρεις αυτό 

καλη επιτυχία !!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η eva_gge_lia είπε:

Καλησπέρα σας κορίτσια, Είναι η πρώτη φορά που γράφω δεν ξερω καν ειμαι σε σωστή ομάδα!Εχουμε ξεκινήσει και εμεις εδω και ενα μηνα την προσπάθεια μας για ένα μωράκι! Σκέφτομαι στο επόμενο κύκλο μου να δοκιμασω τεστ ωορρηξίας? Παρόλο που είναι αρχή έχω αγχωθει πάρα πολύ! Οποια τα έχει δοκιμάσει και θέλει ας μου πει τη γνώμη της! Σας ευχαριστώ πολύ!

Καλώς ήρθες κορίτσι μου !!! Στην σωστή ομάδα είσαι 😊

εγω είμαι πολύ υπέρ τον τεστ ωορρηξιας βοηθάει πολύ να καταλάβεις τι γίνετε με το σώμα σου ειδικά αν δεν έχεις σταθερό κύκλο όπως είμαι εγω !!! Εμένα με βοήθησαν να την βρω να έχω σωστές επαφες και να μεινω εγκυος ! 

εγω παίρνω τα home τεστ που υπάρχουν μόνο με παραγγελία από τον Ίντερνετ 

Υπάρχουν κοπέλες που της προκαλούν έξτρα άγχος τα τεστ τώρα αν νομίζεις ότι θα σε προκαλέσει έξτρα άγχος το να έχεις πιο προγραμματισμένες επαφες ίσως να μην μπεις σε αυτήν την διαδικασία.. 

Πάντως αν αποφασίσεις να πάρεις μπορούμε να σε βοηθήσουμε για να καταλάβεις πως δουλεύουν γιατί στην αρχή είναι λίγο δύσκολα 

τωρα θέλει λίγο υπομονή να φτάσεις τα 20 μνμ για να εμφανίζονται τα μνμ σου γρήγορα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλώς ήρθες κορίτσι μου !!! Στην σωστή ομάδα είσαι 😊

εγω είμαι πολύ υπέρ τον τεστ ωορρηξιας βοηθάει πολύ να καταλάβεις τι γίνετε με το σώμα σου ειδικά αν δεν έχεις σταθερό κύκλο όπως είμαι εγω !!! Εμένα με βοήθησαν να την βρω να έχω σωστές επαφες και να μεινω εγκυος ! 

εγω παίρνω τα home τεστ που υπάρχουν μόνο με παραγγελία από τον Ίντερνετ 

Υπάρχουν κοπέλες που της προκαλούν έξτρα άγχος τα τεστ τώρα αν νομίζεις ότι θα σε προκαλέσει έξτρα άγχος το να έχεις πιο προγραμματισμένες επαφες ίσως να μην μπεις σε αυτήν την διαδικασία.. 

Πάντως αν αποφασίσεις να πάρεις μπορούμε να σε βοηθήσουμε για να καταλάβεις πως δουλεύουν γιατί στην αρχή είναι λίγο δύσκολα 

τωρα θέλει λίγο υπομονή να φτάσεις τα 20 μνμ για να εμφανίζονται τα μνμ σου γρήγορα 

@ElkΕυχαριστω πολυ για την απάντηση 🙏🙏Το καταλαβα οτι ειμαι στη σωστή ομαδα🤍🤍Θα δοκιμασω πρώτη φορα τα τεστακια αυτό το μηνα να δω πως θα τα πάω και με το θεμα άγχους! Νομιζω οτι θα με βοηθήσουν με την επιβεβαίωση παρολο που γενικα έχω σταθερό κυκλο!Λεω να ξεκινήσω με το ψηφιακό της Crearblue φοβαμαι μη μπερδευτώ με τις γραμμές 🤣Αυτο που με προβληματίζει είναι ποια μερα του κυκλου να το ξεκινήσω 8η 9η? Κύκλος 26 ημερών εδω✌️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Eirinistz είπε:

Αυτό θα κάνω και εύχομαι να έχω καλά νέα τις επόμενες μέρες!!! 🙏🏻  εσυ σε ποια μέρα του κύκλου είσαι ; 

Εγώ είμαι 9 μέρες μετά την σπερματεγχυνση ! Στο εύχομαι κορίτσι μου🥰🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η eva_gge_lia είπε:

Καλησπέρα σας κορίτσια, Είναι η πρώτη φορά που γράφω δεν ξερω καν ειμαι σε σωστή ομάδα!Εχουμε ξεκινήσει και εμεις εδω και ενα μηνα την προσπάθεια μας για ένα μωράκι! Σκέφτομαι στο επόμενο κύκλο μου να δοκιμασω τεστ ωορρηξίας? Παρόλο που είναι αρχή έχω αγχωθει πάρα πολύ! Οποια τα έχει δοκιμάσει και θέλει ας μου πει τη γνώμη της! Σας ευχαριστώ πολύ!

Καλώς ήρθες κορίτσι μου στην παρέα μας!!! Υπάρχουν 2 είδη τεστ οι ταινίες που είναι πιο οικονομικές κ περιμένουμε ποτε η 2η γραμμή θα είναι όσο έντονη είναι κ η ελέγχου ή κ περισσότερο, τότε σημαίνει πως εντός 48 ωρών θα γίνει η ωορρηξία κ τα ψηφιακά που βγάζουν ένα χαμογελακι κ δεν ψάχνεις με τις γραμμές τι γίνεται. Εμένα με βοηθάνε πολύ!!

στις πριν 3 ώρες, ο/η Eirinistz είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!🌸

Εκανα τώρα ένα τεστ ωορηξιας και είναι πολύ κόκκινο νομίζω. Δείτε και εσείς να μου πείτε!!!! Επαφές είχαμε και χθες και προχθές και σήμερα πονάω αρκετά, έχω έντονους σφαχτες!! 

IMG_2526.jpeg

Καραθετικοτατο είναι!! Βουρ στον πατσαααα!!!! Οι επαφές σου είναι ήδη σούπερ !!

στις πριν 1 ώρα, ο/η anna_30 είπε:

Ήρθε..πάμε τον επόμενο μηνα! 🤞🤞

😢😢😢😢

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

Ήρθε..πάμε τον επόμενο μηνα! 🤞🤞

Κρίμα βρε κορίτσι μου.. μπες δυναμικά για τον επόμενο μήνα ! Πιες τα ποτακι σου τώρα και μετά βουρ ξανά στην προσπαθεία μακάρι να είναι και η τελευταία 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Εγώ είμαι 9 μέρες μετά την σπερματεγχυνση ! Στο εύχομαι κορίτσι μου🥰🙏

Περιμένουμε πολύ να περάσουν οι μερες να μας πεις τα ευχάριστα.. ανυπομονώ πολύ για εσενα 🩷 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Περιμένουμε πολύ να περάσουν οι μερες να μας πεις τα ευχάριστα.. ανυπομονώ πολύ για εσενα 🩷 

Μακάρι κοριτσάκι μου 🥰🥰🥰ανύομονωωωω 🙏🌈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η eva_gge_lia είπε:

Καλησπέρα σας κορίτσια, Είναι η πρώτη φορά που γράφω δεν ξερω καν ειμαι σε σωστή ομάδα!Εχουμε ξεκινήσει και εμεις εδω και ενα μηνα την προσπάθεια μας για ένα μωράκι! Σκέφτομαι στο επόμενο κύκλο μου να δοκιμασω τεστ ωορρηξίας? Παρόλο που είναι αρχή έχω αγχωθει πάρα πολύ! Οποια τα έχει δοκιμάσει και θέλει ας μου πει τη γνώμη της! Σας ευχαριστώ πολύ!

Κορίτσι μου καλησπέρα! Εμείς προσπαθούμε 6 μήνες και γενικά ήμουν αρκετά αρνητική στα τεστ ωορρηξιας, παρολαυτα είπα να το δοκιμάσω και αυτό μήπως βοηθήσει αλλά και για να με εμψύχωση ότι έχω σωστές επαφές και κάνω κανονικά ωορρηξία καθώς έχω και σπω. 
 

Τα δοκίμασα πρώτη φορά τώρα αυτόν τον μήνα , εγω τα ξεκίνησα την 9η μέρα του κύκλου που ήταν λίγο λάθος γιατί έχω μεγάλο κύκλο. Πχ Ειδα σήμερα θετικό τεστ που είμαι στην 18η μέρα(έχω κύκλο 30-32 μερες). Αν εσυ έχεις μικρότερο κύκλο να τα ξεκινήσεις πιο νωρίς. Όσο μπορείς να τα κανείς την ίδια ώρα κάθε μέρα🌸 

Ευχομαι να σας έρθει γρήγορα το σποράκι και σε εσάς και όλες οσες προσπαθούμε🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Eirinistz ειδες π βγηκε θετικο? Μια χαρα! Κανε κ αυριο ενα για σιγουρια. Για τον κυκλο σου βγηκε σε νορμαλ μερα θετικο. Πέφτει κ σκ! Δωστου να καταλαβει αχαχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κοριτσι μου γλυκο καλο μηνα με υγεια κ υπομονη.  Σφιξε τη καρδια σου και προχωρα στο επομενο βημα. Ευχομαι αν παρεις την αποφαση της εξωσωματικης ,και γω αυτη θα παρω, ειναι οντως μονοδρομος για καποιες απο εμας. Ευχομαι ο,τι αποφαση παρεις του χρονου τετοιο καιρο να κρατας αγκαλια το μωρακι σου...οσο για την αποβολη στην εξωσωματικη ονυως κανεις δε μπορει να μας εγγυηθει αλλα εσυ θα κανεις αυτο που γεμιζει κ σε κανει να νοιωθεις καλα. Ειναο δυσκολος ο δρομος της εξωσωματικης τ ξερω κ απο το περιβαλλον μου αλλα ολα θα πανε καλα γτ υπαρχει η επιστημη....παρε το χρονο σου να ηρεμησεις ψυχικα κ βρςς τη δυναμη να προχωρησεις . Σου στελνω μια μεγαλη αγκαλια  κ ευχομαι να ερθει το θαυμα με οποιο τροπο🙏🙏❤️❤️
    • Καλησπέρα κορίτσι μου!!!  στην δεύτερη εγκυμοσύνη μου είχα κ εγώ καφέ υγρά κ ήταν από αποκόλληση. Συνήθως τα καφέ υγρά λένε δεν είναι ανησυχητικό αλλά εγώ έκανα το λάθος κ δν έδωσα σημασία με αποτέλεσμα η αποκόλληση να μεγαλώσει (κ εγώ στο πρώτο τρίμηνο είχα).  Κολπικά έπαιρνα κ εγώ προγεστερονη 3 φορές την ημέρα κ όντως είχα κομματάκια από το χάπι.  Γεννήθηκε υγιέστατος ο γιος μου κ όλα πήγαν καλά.  στην Τρίτη μου εγκυμοσύνη τώρα πάλι είχα λίγο καφέ αίμα  ευτυχώς προς το παρόν δν υπάρχει κάποια αποκόλληση αλλά θέλει προσοχή λόγω ιστορικού.    Τώρα στην περίπτωσή σου αφού κάνατε υπέρηχο ξέρεις ότι το αίμα είναι από τις μικρές αυτές αποκολλήσεις κ αφού ο/η γιατρος  είναι ενήμερος/η τότε θα σε παρακολουθεί στενά. Όλα θα πάνε καλά κ να κάθεσαι όσο μπορείς ή να ξαπλώνεις.  μεσα σε 3 εβδ εμένα είχε υποχωρήσει η αποκόλληση.    γραψε μας τα νεα σου ❤️ έχε πίστη! Πολλές γυναίκες αντιμετωπίζουν αποκολλήσεις στο πρώτο τρίμηνο! 
    • Καλησπέρα! Όχι τίποτα απολύτως, βασικα δεν μου το είχαν αναφέρει καν σαν κάτι ανησυχητικό! Απλά καταλαβαίνεις, εγώ ψάχνοντας τρελάθηκα! Ο εμβρυολογος  μου χε πει ακριβώς ότι και σε σένα, ότι μπορεί να χρειαστεί να κάνω δεύτερη Doppler, όμως ο γυναικολόγος μου έκρινε ότι δεν χρειαζόταν.
    • Καλησπέρα εγω είχα καφέ υγρά από την 7 εβδ έως και την 9 εβδ τα είχα στο σκούπισμα όταν πηγαινε τουαλέτα το πρωί την υπόλοιπη μέρα δεν έβγαζα.. απλά ήταν διαφορετικά αυτά τα υγρά σε σχέση με την περιόδου τα καφέ.. δεν ήταν τόσο σκούρα..  εμένα μου είχε πει επειδή ήταν χαμηλά ο πλακούντας έβλεπα αυτά τα υγρά και να μην ανησυχώ.. έπαιρνα 3 utrogestan την ημέρα τωρα είμαι 8 μηνών και περιμένω τον Αύγουστο να γεννήσω Με το καλό 😊 
    • Να και κάτι διαφορετικό… προς το μπλε λοιπόν ❤️ για να δουμεεεε    γράψε μας όποτε βρεις χρόνο πως πήγε στον γιατρό! 🙏🏼😊
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...