Μετάβαση σε περιεχόμενο

🍒Ιούνης τρέφει κεράσια στ' αμπέλι, και τα πολυπόθητα μωράκια μας στέλλει! 🍒🧿👶🤰🏼


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλησπερα κορίτσι μου! Σήμερα είμαι 8η μέρα μετά την σπερματεγχυνση! Σκέφτομαι να ξεκινήσω τεστ την Δευτέρα που θα είμαι 11η μέρα από την σπερματεγχυνση! Και στις δυο εγκυμοσυνες 11η μέρα βγήκε θετικο! Είμαι σε αναμμένα κάρβουνα! Εύχομαι σε όλες μας να δούμε το θετικο μας τεστακι και να πανε όλα καλά μέχρι το τελος🙏❤️

@Antonia2στγχαρητηρια κορίτσι μου🥳🥳🥳 εύχομαι μια τελειομηνη και ανέμελη εγκυμοσυνη🙏🥰 

Ολόψυχα κάθε ελπίδα μου και κάθε ευχή μου!!! Όλα θα πάνε καλά 🌈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλησπερα κορίτσι μου! Σήμερα είμαι 8η μέρα μετά την σπερματεγχυνση! Σκέφτομαι να ξεκινήσω τεστ την Δευτέρα που θα είμαι 11η μέρα από την σπερματεγχυνση! Και στις δυο εγκυμοσυνες 11η μέρα βγήκε θετικο! Είμαι σε αναμμένα κάρβουνα! Εύχομαι σε όλες μας να δούμε το θετικο μας τεστακι και να πανε όλα καλά μέχρι το τελος🙏❤️

@Antonia2στγχαρητηρια κορίτσι μου🥳🥳🥳 εύχομαι μια τελειομηνη και ανέμελη εγκυμοσυνη🙏🥰 

στο εύχομαι ολόψυχα ❤️ 

 

στις πριν 17 λεπτά, ο/η ChrisElen είπε:

Εγώ θα σου πω ότι όσο δεν έρχεται είναι θετικό. Τα συμπτώματα αυτά ανήκουν και στις δυο περιπτώσεις! Άρα την ψυχολογία ακόμα να την αφήσεις στη χαρά.

Άρα ισχύει είναι λεπτή γραμμή, το ζω!

το γνωρίζω κορίτσι μου..δεν μπορούμε να κάνουμε και κάτι δυστυχώς..αναμένουμε ✌️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Diwni είπε:

@anna_30αυριο πρωι πρωι εισαο για τεστ! 

Έλεγα να περιμένω και αύριο και να κάνω Κυριακή η Δευτέρα τεστακι αν δεν έχει έρθει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 27/6/2024 at 1:55 ΜΜ, ο/η annitakianna είπε:

Ευχαριστώ πολυ για τις ευχές κορίτσι μου!! Μακάρι να πάνε καλά τα πράγματα για όλες μας!! Δεν περίμενα ποτέ οτι θα είχα περισσότερο άγχος στην εγκυμοσύνη από ότι πριν! Πραγματικά αυτό το άγχος κάθε μέρα μέχρι τον επόμενο υπέρηχο πως το αντέξετε?? 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου ...έχω πολλές μέρες να μπω λόγω αυξημένων υποχρεώσεων!! 

Τι κάνετε;;  Περίοδος μου ήρθε στις 30 ημέρες θαύμα 🙏🏼 μετά από τόσο μεγάλους κύκλους που έκανα...τον προηγούμενο μήνα έκανα τεστακια δεν κατάφερα να βρω θετικό! Δεν ξέρω τι γίνεται δύο κύκλους που παρακολούθησα δεν είχα ωορρηξία! 

Σήμερα μίλησα με την γιατρό να πάω να κάνουμε υπέρηχο είμαι 19 ημέρα κύκλου ( και λόγω ότι έχω μεγάλους είπα ότι μπορεί να δούμε κάτι) τελικά μου είπε ότι βλέπει εικόνα πω ς έχω κάνει ωορρηξία αλλά δεν μπορεί να προσδιοριστεί το πότε ακριβώς...σίγουρα όμως όχι σήμερα η εχθές! 

Το θετικό είναι μου είπε πως ήρθα 30 ημέρες κύκλο και πως έχω εικόνα ότι έχει γίνει ωορρηξία! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 27/6/2024 at 1:55 ΜΜ, ο/η annitakianna είπε:

Ευχαριστώ πολυ για τις ευχές κορίτσι μου!! Μακάρι να πάνε καλά τα πράγματα για όλες μας!! Δεν περίμενα ποτέ οτι θα είχα περισσότερο άγχος στην εγκυμοσύνη από ότι πριν! Πραγματικά αυτό το άγχος κάθε μέρα μέχρι τον επόμενο υπέρηχο πως το αντέξετε?? 

A εγώ μετά τον 1ο υπέρηχο στις 7 εβδομάδες, είχα απο την 8η εβδομάδα έντονα συμπτώματα, οπότε περνούσαν οι μέρες. Σκέψου ότι εγώ πήγαινα κάθε 5 εβδομάδες για υπέρηχο! Αλλά είμαι ζεν γενικά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

Έλεγα να περιμένω και αύριο και να κάνω Κυριακή η Δευτέρα τεστακι αν δεν έχει έρθει..

Τι εννοείς να περιμένεις κ αύριο;!;!;; Να μας σκάσεις θέλεις;;;; Πρωί πρωί τεστ φίλη μου… 

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Melikara86 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου ...έχω πολλές μέρες να μπω λόγω αυξημένων υποχρεώσεων!! 

Τι κάνετε;;  Περίοδος μου ήρθε στις 30 ημέρες θαύμα 🙏🏼 μετά από τόσο μεγάλους κύκλους που έκανα...τον προηγούμενο μήνα έκανα τεστακια δεν κατάφερα να βρω θετικό! Δεν ξέρω τι γίνεται δύο κύκλους που παρακολούθησα δεν είχα ωορρηξία! 

Σήμερα μίλησα με την γιατρό να πάω να κάνουμε υπέρηχο είμαι 19 ημέρα κύκλου ( και λόγω ότι έχω μεγάλους είπα ότι μπορεί να δούμε κάτι) τελικά μου είπε ότι βλέπει εικόνα πω ς έχω κάνει ωορρηξία αλλά δεν μπορεί να προσδιοριστεί το πότε ακριβώς...σίγουρα όμως όχι σήμερα η εχθές! 

Το θετικό είναι μου είπε πως ήρθα 30 ημέρες κύκλο και πως έχω εικόνα ότι έχει γίνει ωορρηξία! 

 

Μπράβο κοριτσάκι μου τέλεια τα νέα σου!!! Μακάρι να τα καταφέρατε!! Είχατε επαφές γενικά μέσα στο μήνα ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

Έλεγα να περιμένω και αύριο και να κάνω Κυριακή η Δευτέρα τεστακι αν δεν έχει έρθει..

Εγώ μαζί σου... Το ξέρεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Melikara86 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου ...έχω πολλές μέρες να μπω λόγω αυξημένων υποχρεώσεων!! 

Τι κάνετε;;  Περίοδος μου ήρθε στις 30 ημέρες θαύμα 🙏🏼 μετά από τόσο μεγάλους κύκλους που έκανα...τον προηγούμενο μήνα έκανα τεστακια δεν κατάφερα να βρω θετικό! Δεν ξέρω τι γίνεται δύο κύκλους που παρακολούθησα δεν είχα ωορρηξία! 

Σήμερα μίλησα με την γιατρό να πάω να κάνουμε υπέρηχο είμαι 19 ημέρα κύκλου ( και λόγω ότι έχω μεγάλους είπα ότι μπορεί να δούμε κάτι) τελικά μου είπε ότι βλέπει εικόνα πω ς έχω κάνει ωορρηξία αλλά δεν μπορεί να προσδιοριστεί το πότε ακριβώς...σίγουρα όμως όχι σήμερα η εχθές! 

Το θετικό είναι μου είπε πως ήρθα 30 ημέρες κύκλο και πως έχω εικόνα ότι έχει γίνει ωορρηξία! 

 

Άντε μακάρι να στρώσει ο κύκλος για να μπορέσεις να βρίσκεις και την ωορρηξία σου γιατί στους μεγαλους κύκλους είναι δύσκολο 

ευχομαι να είχες καλές επαφες και να μας πεις τα ευχάριστα σε λιγες μερες !🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

Έλεγα να περιμένω και αύριο και να κάνω Κυριακή η Δευτέρα τεστακι αν δεν έχει έρθει..

Όταν είσαι έτοιμη εσυ κορίτσι μου εμείς εδώ είμαστε θα περιμένουμε τα νέα σου και εύχομαι να μας στείλεις ένα θετικό τεστ 🥰🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Τι εννοείς να περιμένεις κ αύριο;!;!;; Να μας σκάσεις θέλεις;;;; Πρωί πρωί τεστ φίλη μου… 

Μπράβο κοριτσάκι μου τέλεια τα νέα σου!!! Μακάρι να τα καταφέρατε!! Είχατε επαφές γενικά μέσα στο μήνα ;

Η κουριερ ούτε σήμερα ήρθε😂 δεν με θέλουν τα τεστ αυτό το μήνα! Θ αφήσω και την αυριανή γιατί έχω κάνει και 27 μέρες κύκλο τον τελευταίο χρόνο και θα δούμε από Κυριακή 🙏🙏

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Όταν είσαι έτοιμη εσυ κορίτσι μου εμείς εδώ είμαστε θα περιμένουμε τα νέα σου και εύχομαι να μας στείλεις ένα θετικό τεστ 🥰🤞

Να σαι καλά κοπέλα μου ❤️ μακάρι να σας πω τα ευχάριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Εγώ μαζί σου... Το ξέρεις!!!

Χαχα εσένα σκέφτομαι! Ότι θα πεταχτείς από πουθενά και θα μου πάρεις το τεστ από το χέρι 😂😂🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

Έλεγα να περιμένω και αύριο και να κάνω Κυριακή η Δευτέρα τεστακι αν δεν έχει έρθει..

Αχ κορίτσι μου χαρά στην υπομονή σου μακάρι να είχα και εγω που έχω κανει χρυσά τα φαρμακεία 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elk είπε:

Άντε μακάρι να στρώσει ο κύκλος για να μπορέσεις να βρίσκεις και την ωορρηξία σου γιατί στους μεγαλους κύκλους είναι δύσκολο 

ευχομαι να είχες καλές επαφες και να μας πεις τα ευχάριστα σε λιγες μερες !🤰

Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο...

Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα 

Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!  

Για να δούμε;;!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η annie! είπε:

Τι εννοείς να περιμένεις κ αύριο;!;!;; Να μας σκάσεις θέλεις;;;; Πρωί πρωί τεστ φίλη μου… 

Μπράβο κοριτσάκι μου τέλεια τα νέα σου!!! Μακάρι να τα καταφέρατε!! Είχατε επαφές γενικά μέσα στο μήνα ;

Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/6/2024 at 3:56 ΜΜ, ο/η Elk είπε:

@annitakianna @cat12 κορίτσια μου εσεις τι κάνετε; Έχουμε καιρό να μάθουμε νέα σας 

Elk μου καλά είμαι εσύ πως είσαι?? Το μωράκι στην κοιλίτσα? Σε ευχαριστώ πολύ για την σκέψη σου! Εγώ τώρα μπαίνω στις γόνιμες κ ξεκινάω 🙏 είχα λίγο κάτι οικογενειακές στεναχώριες με νοσοκομεία κ γενικά είμαι λίγο στο άγχος κ εύχομαι να μην είναι κάτι ανησυχητικό.. προσπαθώ να ξεχνιέμαι συνεχίζοντας γυμναστική! 

στις On 26/6/2024 at 7:00 ΜΜ, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου γλυκό πάντα μας σκέφτεσαι όλες και δεν μας ξεχνάς 🥰🥰🥰.. σας παρακολουθώ συνέχεια!! Και στο θεματακι Αυγούστου βλέπω τα νέα σου ❤️ εγώ καλά είμαι! Είχαμε κάνε την 2η σπερμματεγχηση πριν από 1 μήνα για να ετοιμαστούμε για την επιτροπή φαρμάκων και τελικά μας έκανε την χάρη το σπορακι και βρίσκομαι στην 6η εβδομάδα 6+3 για την ακρίβεια 🥰 και προσεύχομαι να πάνε όλα καλά για όλες! Με την @ΛΕΥΚΗ  την @Antonia2 και την @Xrisa95 θα γεννήσουμε όλες μαζί αν πάνε όλα καλά 😁😁😁😁

Κορίτσι μου γλυκό σε σκεφτόμουν που χάθηκες κ εσύ!!! Τι υπέροχα νέα!!!! Χάρηκα πάρα πολύ! Με το καλό να πάνε όλα Αννίτα μου ♥️♥️♥️

στις On 27/6/2024 at 5:33 ΜΜ, ο/η Antonia2 είπε:

Ελκ μου ευχαριστω πολυ!!!❤️❤️❤️ εκανα εξωσωματικη κ μεσα Ιουνιου καναμε την ετ!! Βαλαμε 2 εμβρυακια!!! 🥹

Υπερηχο δν εχουμε κανει ακομα γτ ειμαι μονο 4+5.. ειμαστε πολυ χαρουμενοι μ τον αντρα μου αλλα κ συγκρατημενοι λογω του κενου σακου π ειχαμε περυσι...

Βημα βημα κ με πιστη ελπιζουμε ολα ν πανε καλα!!🙏😊

Εσυ τι κανεις;; Τον Αυγουστο γεννας ε;; Μπαινω κ διαβαζω τα νεα σας απλα συμμετεχω κυριως στ θεματακι της ivf..

Ευχομαι με το καλο ν ερθει κ η 2η κορουλα σας!!!🎀🩰💖🧿

Αντωνία μου συγχαρητήρια!!🥰 Ήμουν σίγουρη για σένα ότι θα πάνε όλα καλά!!! Είχες τέλειες βλαστοκυστες θυμάμαι!!! 

@Mpourmpoulo κορίτσι μου καλή επιτυχία κ σε λίγες μέρες μια τεράστια χοριακη ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλησπερα κορίτσι μου! Σήμερα είμαι 8η μέρα μετά την σπερματεγχυνση! Σκέφτομαι να ξεκινήσω τεστ την Δευτέρα που θα είμαι 11η μέρα από την σπερματεγχυνση! Και στις δυο εγκυμοσυνες 11η μέρα βγήκε θετικο! Είμαι σε αναμμένα κάρβουνα! Εύχομαι σε όλες μας να δούμε το θετικο μας τεστακι και να πανε όλα καλά μέχρι το τελος🙏❤️

@Antonia2στγχαρητηρια κορίτσι μου🥳🥳🥳 εύχομαι μια τελειομηνη και ανέμελη εγκυμοσυνη🙏🥰 

Καλημερα κοριτσι μου!!! 🌺

Ευχαριστω πολυ γ τις ευχες!!! ❤️ 

Ευχομαι ν δεις το θετικο σου τεστακι την αλλη βδομαδα κ να μοιραστουμε μαζι αυτο το μαγικο ταξιδι προς τη μητροτητα!!!🙏🙏🙏🧿👭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Elk μου καλά είμαι εσύ πως είσαι?? Το μωράκι στην κοιλίτσα? Σε ευχαριστώ πολύ για την σκέψη σου! Εγώ τώρα μπαίνω στις γόνιμες κ ξεκινάω 🙏 είχα λίγο κάτι οικογενειακές στεναχώριες με νοσοκομεία κ γενικά είμαι λίγο στο άγχος κ εύχομαι να μην είναι κάτι ανησυχητικό.. προσπαθώ να ξεχνιέμαι συνεχίζοντας γυμναστική! 

Κορίτσι μου γλυκό σε σκεφτόμουν που χάθηκες κ εσύ!!! Τι υπέροχα νέα!!!! Χάρηκα πάρα πολύ! Με το καλό να πάνε όλα Αννίτα μου ♥️♥️♥️

Αντωνία μου συγχαρητήρια!!🥰 Ήμουν σίγουρη για σένα ότι θα πάνε όλα καλά!!! Είχες τέλειες βλαστοκυστες θυμάμαι!!! 

@Mpourmpoulo κορίτσι μου καλή επιτυχία κ σε λίγες μέρες μια τεράστια χοριακη ♥️♥️♥️

Καλημέρα κορίτσια ! 

αχ κορίτσι μου ελπίζω να είναι περαστικα και να πάρεις γρήγορα τα πάνω σου ξανά 

τωρα κάνετε προσπάθειες μονοι σας ; Σου εύχομαι ότι καλύτερο !!!

εγω καλά είμαι περιμένω.. σε 1 μήνα μπαίνω στο μήνα μου.. λίγο το ζαχαρο μου τσιμπημένο αλλά οκ κάνω διατροφη την Τρίτη πάω για Doppler 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Elk μου καλά είμαι εσύ πως είσαι?? Το μωράκι στην κοιλίτσα? Σε ευχαριστώ πολύ για την σκέψη σου! Εγώ τώρα μπαίνω στις γόνιμες κ ξεκινάω 🙏 είχα λίγο κάτι οικογενειακές στεναχώριες με νοσοκομεία κ γενικά είμαι λίγο στο άγχος κ εύχομαι να μην είναι κάτι ανησυχητικό.. προσπαθώ να ξεχνιέμαι συνεχίζοντας γυμναστική! 

Κορίτσι μου γλυκό σε σκεφτόμουν που χάθηκες κ εσύ!!! Τι υπέροχα νέα!!!! Χάρηκα πάρα πολύ! Με το καλό να πάνε όλα Αννίτα μου ♥️♥️♥️

Αντωνία μου συγχαρητήρια!!🥰 Ήμουν σίγουρη για σένα ότι θα πάνε όλα καλά!!! Είχες τέλειες βλαστοκυστες θυμάμαι!!! 

@Mpourmpoulo κορίτσι μου καλή επιτυχία κ σε λίγες μέρες μια τεράστια χοριακη ♥️♥️♥️

Καλημερα κατ μου γλυκια!!❤️❤️

Ευχομαι οσα περασατε να ειναι περαστικα κ τωρα να ειστε ολοι καλα κ υγιεις!!!🙏

Καλα κανεις κ γυμναζεσαι για να εκτονωνεις την ενταση!!

Ευχαριστω πολυ γ τις ευχες κοριτσι μου κ ευχομαι ολοψυχα πολυ πολυ συντομα ν δουμε κ το δικο σου θετικο τεστακι!! 🙏🤰🥰🧿 τα πιο ωραια θαυματα ερχονται εκει π δν τα περιμενεις... ετσι λενε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anna_30 είπε:

Καλημερα κορίτσια! Ξύπνησα με πόνους περιόδου οποτε την περιμένω μέσα στην μερα..

Καλημέρα κορίτσι μου. Μην το προδικάζεις. Ας ελπίσουμε ότι δεν είναι απο την ακατονόμαστη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας κορίτσια, Είναι η πρώτη φορά που γράφω δεν ξερω καν ειμαι σε σωστή ομάδα!Εχουμε ξεκινήσει και εμεις εδω και ενα μηνα την προσπάθεια μας για ένα μωράκι! Σκέφτομαι στο επόμενο κύκλο μου να δοκιμασω τεστ ωορρηξίας? Παρόλο που είναι αρχή έχω αγχωθει πάρα πολύ! Οποια τα έχει δοκιμάσει και θέλει ας μου πει τη γνώμη της! Σας ευχαριστώ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...