Μετάβαση σε περιεχόμενο

🍒Ιούνης τρέφει κεράσια στ' αμπέλι, και τα πολυπόθητα μωράκια μας στέλλει! 🍒🧿👶🤰🏼


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Diwni είπε:

@annie! ποτε περιμενεις εσυ?

@Mpourmpoulo κορίτσι μ πως εισαι? Σε ποια μερα εισαι σήμερα?

@marinamanoulitsa εσενα περιμενω... να ξέρεις... για πες.. ποτε περιμένεις?

Αχ μακαριιιιι ρε κορίτσι μου!!!εγώ έχω ακόμα...την Κυριακή είχα θετικό τεστ ωορρηξίας και τώρα περιμένω 7/7 περίοδο!!!!!

Εσύ σε τι φάση είσαι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinamanoulitsa αυτο τ μηνα δ εχω ιδεα. Ειχα ενα μοναδικο τεστ τ εκανα 13η μερα τ κυκλου, βγηκε θετικο, μερικες φορες βγαινει ομως κ 2η μερα θετικο. Αλλά δ ειχα τεστ. Περιμενω κανονικα Τρίτη Τετάρτη στο περίπου. Βαρια Πέμπτη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@marinamanoulitsa αυτο τ μηνα δ εχω ιδεα. Ειχα ενα μοναδικο τεστ τ εκανα 13η μερα τ κυκλου, βγηκε θετικο, μερικες φορες βγαινει ομως κ 2η μερα θετικο. Αλλά δ ειχα τεστ. Περιμενω κανονικα Τρίτη Τετάρτη στο περίπου. Βαρια Πέμπτη. 

Αααα άντε άντε να δούμε τώρα...εύχομαι να βγει θετικό 🙏🙏🙏 πότε θα κάνεις τεστ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinamanoulitsa βασικα να σ πω την αληθεια μου, εχω αποδεχτει οτι δ θα κανω αλλο μωρο. Κ οσο περναει ο καιρος ειμαι οκ μ αυτο. Το ηθελα, εφυγε τοσο αδικα, με τοσο πονο, δεν πιστεύω οτι θα ξανα ερθει. Ουτε εχω σκοπο να τ προσπαθω επ απειρον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinamanoulitsa δεν κανω τεστ. Αδιαθετω πάντα 14 μερες μετα. Μια φορα εκανα μονο, πρωι 14ης, στον 1ο κυκλο π ξεκινησαμε κ παλι τις προσπάθειες. Βγηκε αρνητικό κ αδιαθετησα μεσα στη μερα. Οποτε ειπα ποτε ξανα τεστ αν δ περασουν 14 μερες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Ευχαριστώ πολυ για τις ευχές κορίτσι μου!! Μακάρι να πάνε καλά τα πράγματα για όλες μας!! Δεν περίμενα ποτέ οτι θα είχα περισσότερο άγχος στην εγκυμοσύνη από ότι πριν! Πραγματικά αυτό το άγχος κάθε μέρα μέχρι τον επόμενο υπέρηχο πως το αντέξετε?? 

Εεε με δυσκολία μπορω να πω 😂

εγω το πρώτο τρίμηνο δεν πέρασα και πολύ καλά ούτε σωματικά ούτε ψυχολογικά με κλάμα και άγχος μέχρι τουλάχιστον να κάνω την αυχενική 

πήγαινα κάθε βδομαδα για υπέρηχο πήγα 5 εβδ, 6εβδ, 7εβδ, 8εβδ, 11εβδ και μετα 13εβδ αυχενική είχε βαρεθεί να με βλέπει ο γιατρός 

υπομονή τώρα.. εχεις καθόλου συμπτώματα ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Maria98 είπε:

Κορίτσια πήραμε εχθές τα αποτελέσματα για το σπερμοδιαγραμμα από το μικροβιολογικο, όταν πήγα το δείγμα μου λένε στο μικροβιολογικο να κάνουμε και μια καλλιέργεια; παίρνω τον γιατρό τον ρωτάω λέει όχι δεν χρειάζεται,  εχθές όμως που μου έστειλε τα αποτελέσματα είπε η μικροβιολογος πως θέλει να κάνει καλλιέργεια γιατί είδε κάτι συσσωρευσεις και στρογγυλά κύτταρα όπως αναφέρει οπότε περιμένουμε και την καλλιέργεια 

Σας στέλνω τα αποτελέσματα, είπε πως είναι πολύ καλά,  δεν έχω μιλήσει ακόμα με τον γιατρό βέβαια 

Screenshot_20240627_143644_Samsung Notes.jpg

Εγω δεν ξέρω καθόλου κορίτσι μου να σου πω για την εξέταση δεν γνωριζω αλλά όταν μιλήσεις με γιατρό και τα δείξεις πες μας

την καλλιέργεια την θεωρώ πολύ σημαντική εξέταση πάντως και απορώ πως σε είπε στην αρχή όχι ο γιατρός 🤷‍♀️

ευχομαι καλά αποτελέσματα να έχετε κορίτσι μου να φύγει και το άγχος τους συντρόφου να είστε πιο χαλαροί 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Elk είπε:

Έλα βρε κορίτσι μου μπράβο μπράβο μπράβο !!!!! Πολλά συγχαρητήρια σου εύχομαι με το καλοοοοο 🥳🥳🥳🥳🥳🥳 Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι κορίτσι μου 🌈 

@Antonia2 κορίτσι μου ούτε για εσενα γνώριζα ότι είσαι εγκυουλα με το καλο και σε ένα κορίτσι μου μια τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι 🥳🥳🥳🥳

@Xrisa95 εύχομαι και στις 3 σας κορίτσια μου να έχετε γερα μωράκια 🌈🌈🌈

πολυ χάρηκα 🍼🍼🍼

Ελκ μου ευχαριστω πολυ!!!❤️❤️❤️ εκανα εξωσωματικη κ μεσα Ιουνιου καναμε την ετ!! Βαλαμε 2 εμβρυακια!!! 🥹

Υπερηχο δν εχουμε κανει ακομα γτ ειμαι μονο 4+5.. ειμαστε πολυ χαρουμενοι μ τον αντρα μου αλλα κ συγκρατημενοι λογω του κενου σακου π ειχαμε περυσι...

Βημα βημα κ με πιστη ελπιζουμε ολα ν πανε καλα!!🙏😊

Εσυ τι κανεις;; Τον Αυγουστο γεννας ε;; Μπαινω κ διαβαζω τα νεα σας απλα συμμετεχω κυριως στ θεματακι της ivf..

Ευχομαι με το καλο ν ερθει κ η 2η κορουλα σας!!!🎀🩰💖🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Ελκ μου ευχαριστω πολυ!!!❤️❤️❤️ εκανα εξωσωματικη κ μεσα Ιουνιου καναμε την ετ!! Βαλαμε 2 εμβρυακια!!! 🥹

Υπερηχο δν εχουμε κανει ακομα γτ ειμαι μονο 4+5.. ειμαστε πολυ χαρουμενοι μ τον αντρα μου αλλα κ συγκρατημενοι λογω του κενου σακου π ειχαμε περυσι...

Βημα βημα κ με πιστη ελπιζουμε ολα ν πανε καλα!!🙏😊

Εσυ τι κανεις;; Τον Αυγουστο γεννας ε;; Μπαινω κ διαβαζω τα νεα σας απλα συμμετεχω κυριως στ θεματακι της ivf..

Ευχομαι με το καλο ν ερθει κ η 2η κορουλα σας!!!🎀🩰💖🧿

Τέλεια 🥳 🎉 🎉 μπράβο ρε κορίτσι μου πόσο το χάρηκα 🥳🥳🥳 μακάρι να βγει το ένστικτο μου αυτό τον μήνα και να είμαστε μαζί εγκυουλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ώπα Ώπα Ώπα πότε μεινατε όλες έγκυες και εμάς δεν μας ενημερώσατε;;;δεν ανεβάσατε καν το θετικό τεστ;;;;έτσι κάνουν οι φίλες;;;;; Με το καλό Αννιτακι μουυυυυυυ 🥰🥰🥰🥰🥰

@Antonia2 γλυκό μου κορίτσι!!!!!πες μας τα νέα σου!!!!με το καλοοοο 🙏🥰🥰

Πότε με το καλό γεννατε;;;;

Για την Χρύσα το ήξερα μας το είχε πει πρώτη εδώ στην ομάδα.....🥰

Μαρινα μου ευχαριστω!!!🫶🫶🫶 εμεις προχωρησαμε σε ivf γτ κουραστηκαμε ν προσπαθουμε μονοι μας. Τον Απριλιο εκανα τη διεγερση κ την ωοληψια κ πριν 2 εβδομαδες περιπου εκανα την ετ με 2 βλαστοκυστες...

Ειμαι μολις 4+5 οποτε προσπαθω ν μην ενθουσιαστω οπως περυσι.. ας παμε γ υπερηχο πρωτα κ μετα θα ξεθαρρεψω καπως...

Εσυ τι κανεις κοριτσι μου;; τι κανουν τα αντρακια σου;

Ευχομαι το θεματακι του Ιουλιου ν γεμισει με πολλα θετικα τεστακια!!! 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Ελκ μου ευχαριστω πολυ!!!❤️❤️❤️ εκανα εξωσωματικη κ μεσα Ιουνιου καναμε την ετ!! Βαλαμε 2 εμβρυακια!!! 🥹

Υπερηχο δν εχουμε κανει ακομα γτ ειμαι μονο 4+5.. ειμαστε πολυ χαρουμενοι μ τον αντρα μου αλλα κ συγκρατημενοι λογω του κενου σακου π ειχαμε περυσι...

Βημα βημα κ με πιστη ελπιζουμε ολα ν πανε καλα!!🙏😊

Εσυ τι κανεις;; Τον Αυγουστο γεννας ε;; Μπαινω κ διαβαζω τα νεα σας απλα συμμετεχω κυριως στ θεματακι της ivf..

Ευχομαι με το καλο ν ερθει κ η 2η κορουλα σας!!!🎀🩰💖🧿

Μπράβο κορίτσι μου εύχομαι να πάνε όλα καλά αυτήν την φορά 🍼🍼

θα περιμένουμε νέα σας από τον υπέρηχο 🥰

εγω ναι Αύγουστο με το καλό και η δεύτερη κορούλα μου εχω φουσκώσει 32 εβδ θα είμαι αύριο.. η ζεστη ζόρικη να κυνηγάω και ένα δίχρονο από πίσω το οποίο είναι αρκετά ζωηρό.. αρχές Αυγούστου περιμένω την μαμα μου να έρθει για βοήθεια 😅 

σε ευχαριστώ πολύ 🩷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinamanoulitsa καλέ νομίζεις πίστευα εγώ ότι θα μείνω έγκυος?? Έχω ετοιμάζουν ψυχολογικά για εξωσωματική.. με το ζόρι έκανα την σπερμματεγχηση γιατί η γιατρός μου με ζαλίσει και ο άντρας μου!! Φαντάσου ότι είχα μείνει με λίγα τεστ στο τέλος με αποτέλεσμα να μου τελειώσουν!! Ήμουν με ένα θετικό τεστ 2 μέρες πριν την αναμενόμενη και δεν είχα άλλο! Σου μιλάω για τραγικές κατάστασης και άγχος 🤣🤣 γι'αυτό όταν.. να αυτό ήταν το μοναδικό θετικό που είδα 😁😁 μετά ξεκίνησα τις χοριακες 

Messenger_creation_2ebc38e8-7cb3-429a-ac46-1be970808ee0.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Εεε με δυσκολία μπορω να πω 😂

εγω το πρώτο τρίμηνο δεν πέρασα και πολύ καλά ούτε σωματικά ούτε ψυχολογικά με κλάμα και άγχος μέχρι τουλάχιστον να κάνω την αυχενική 

πήγαινα κάθε βδομαδα για υπέρηχο πήγα 5 εβδ, 6εβδ, 7εβδ, 8εβδ, 11εβδ και μετα 13εβδ αυχενική είχε βαρεθεί να με βλέπει ο γιατρός 

υπομονή τώρα.. εχεις καθόλου συμπτώματα ; 

Αρα δεν είναι η μόνη!! Μα εγώ κάθε 10 μέρες θα πηγαίνω για να είμαστε σίγουρες! Η γιατρός μου ξέρει πόσο δύσκολα μου ήρθε και δεν μου έφερε καμία αντίρρηση όταν της είπα να πηγαίνω συχνά!! Βέβαια λεφτά θα παίρνει!!! Σύμπτωμα έχω το στήθος πολύ έντονα από την αρχή που μέσα στη μέρα φεύγει και έρχεται!! Και παρά πολύ νυστα και κόπωση το πρωί!! Με το ζόρι στέκομαι όρθια! Κατά τα άλλα μια χαρά είμαι!! Δεν έχω ούτε αναγουλες ούτε εμετούς ούτε τίποτα! Δεν ξέρω αν είναι νωρίς και θα έρθουν μετά 🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Αρα δεν είναι η μόνη!! Μα εγώ κάθε 10 μέρες θα πηγαίνω για να είμαστε σίγουρες! Η γιατρός μου ξέρει πόσο δύσκολα μου ήρθε και δεν μου έφερε καμία αντίρρηση όταν της είπα να πηγαίνω συχνά!! Βέβαια λεφτά θα παίρνει!!! Σύμπτωμα έχω το στήθος πολύ έντονα από την αρχή που μέσα στη μέρα φεύγει και έρχεται!! Και παρά πολύ νυστα και κόπωση το πρωί!! Με το ζόρι στέκομαι όρθια! Κατά τα άλλα μια χαρά είμαι!! Δεν έχω ούτε αναγουλες ούτε εμετούς ούτε τίποτα! Δεν ξέρω αν είναι νωρίς και θα έρθουν μετά 🤔

Όχι καλε τι μόνη είμαιστε πολλες εδώ 😂

Εεε και εγω λόγο παλινδρομήσεις είχα πολύ άγχος και με έβαζε κάθε εβδομάδα δεν μου πήρε σε όλες τις επισκέψεις λεφτά 

εεε συνήθως οι αναγούλες μετά την 7-8 εβδ αρχίζουν αλλά μπορεί και να μην έχεις βέβαια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Ελκ μου ευχαριστω πολυ!!!❤️❤️❤️ εκανα εξωσωματικη κ μεσα Ιουνιου καναμε την ετ!! Βαλαμε 2 εμβρυακια!!! 🥹

Υπερηχο δν εχουμε κανει ακομα γτ ειμαι μονο 4+5.. ειμαστε πολυ χαρουμενοι μ τον αντρα μου αλλα κ συγκρατημενοι λογω του κενου σακου π ειχαμε περυσι...

Βημα βημα κ με πιστη ελπιζουμε ολα ν πανε καλα!!🙏😊

Εσυ τι κανεις;; Τον Αυγουστο γεννας ε;; Μπαινω κ διαβαζω τα νεα σας απλα συμμετεχω κυριως στ θεματακι της ivf..

Ευχομαι με το καλο ν ερθει κ η 2η κορουλα σας!!!🎀🩰💖🧿

Με το καλό και σ' εσένα κοπέλα μου!!! Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη κι μ' ένα γερό μωρό στην αγκαλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Elk είπε:

Μπράβο κορίτσι μου εύχομαι να πάνε όλα καλά αυτήν την φορά 🍼🍼

θα περιμένουμε νέα σας από τον υπέρηχο 🥰

εγω ναι Αύγουστο με το καλό και η δεύτερη κορούλα μου εχω φουσκώσει 32 εβδ θα είμαι αύριο.. η ζεστη ζόρικη να κυνηγάω και ένα δίχρονο από πίσω το οποίο είναι αρκετά ζωηρό.. αρχές Αυγούστου περιμένω την μαμα μου να έρθει για βοήθεια 😅 

σε ευχαριστώ πολύ 🩷

Εννοειται θ σας γραψουμε τα νεα μας κ μακαρι το θεματακι ν γεμισει απο "θετικα" νεα!!! 🙏❤️

Πωωω φανταζομαι... εδω εμεις κ λιωνουμε απ τη ζεστη, ποσο μαλλον εσεις οι εγκυουλες!! Υπομονη γ τα θαυματακια σας!!

αξιζουν ολη την ταλαιπωρια μας!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Με το καλό και σ' εσένα κοπέλα μου!!! Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη κι μ' ένα γερό μωρό στην αγκαλιά!

Ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!! 🥰

Με το καλο ν ερθει η μπουμπουκα σου!!!💖💖💖🙏🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Πως είστε;

Σήμερα είμαι λίγο περίεργα ίσως λόγω των ορμονών..σκεφτόμουν πόσο λεπτή είναι η γραμμή στην ψυχολογία μας ανάμεσα στην χαρά και την απογοήτευση.. περιμένω σήμερα περίοδο και από την μια χαίρομαι όσο δεν έρχεται από την άλλη όποτε νιωθω βάρος στην κοιλιά ή κανα τσίμπημα απογοητεύομαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Πως είστε;

Σήμερα είμαι λίγο περίεργα ίσως λόγω των ορμονών..σκεφτόμουν πόσο λεπτή είναι η γραμμή στην ψυχολογία μας ανάμεσα στην χαρά και την απογοήτευση.. περιμένω σήμερα περίοδο και από την μια χαίρομαι όσο δεν έρχεται από την άλλη όποτε νιωθω βάρος στην κοιλιά ή κανα τσίμπημα απογοητεύομαι..

Αχ αυτή η άθλια αίσθηση :) εγώ όταν (δεν) περιμένω περίοδο και νιώθω έτσι παρακαλάω να μου έρθει τουλάχιστον να φτιάξει η διάθεσή μου.

Εγώ χθες ή σήμερα υποτίθεται κάνω ωορρηξία και δεν νιώθω τίποτα απολύτως. Ούτε το στήθος μου δεν έχει πρηστεί. Μου το λέει από τώρα, πιες τα κοκτέιλ σου και μην ασχολείσαι μαζί μου! :) ααααχ έχουμε χαζέψει :)

Πάντως για σένα και για όλες μας δηλαδή, όσο δεν έρχεται μην απογοητεύεσαι :)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Diwni είπε:

@annie! ποτε περιμενεις εσυ?

@Mpourmpoulo κορίτσι μ πως εισαι? Σε ποια μερα εισαι σήμερα?

@marinamanoulitsa εσενα περιμενω... να ξέρεις... για πες.. ποτε περιμένεις?

Καλησπερα κορίτσι μου! Σήμερα είμαι 8η μέρα μετά την σπερματεγχυνση! Σκέφτομαι να ξεκινήσω τεστ την Δευτέρα που θα είμαι 11η μέρα από την σπερματεγχυνση! Και στις δυο εγκυμοσυνες 11η μέρα βγήκε θετικο! Είμαι σε αναμμένα κάρβουνα! Εύχομαι σε όλες μας να δούμε το θετικο μας τεστακι και να πανε όλα καλά μέχρι το τελος🙏❤️

@Antonia2στγχαρητηρια κορίτσι μου🥳🥳🥳 εύχομαι μια τελειομηνη και ανέμελη εγκυμοσυνη🙏🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η MinaSam είπε:

Αχ αυτή η άθλια αίσθηση :) εγώ όταν (δεν) περιμένω περίοδο και νιώθω έτσι παρακαλάω να μου έρθει τουλάχιστον να φτιάξει η διάθεσή μου.

Εγώ χθες ή σήμερα υποτίθεται κάνω ωορρηξία και δεν νιώθω τίποτα απολύτως. Ούτε το στήθος μου δεν έχει πρηστεί. Μου το λέει από τώρα, πιες τα κοκτέιλ σου και μην ασχολείσαι μαζί μου! :) ααααχ έχουμε χαζέψει :)

Πάντως για σένα και για όλες μας δηλαδή, όσο δεν έρχεται μην απογοητεύεσαι :)

 

κάνεις τεστάκια ωορρηξίας ή βάσει ημερολογίου το πας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

κάνεις τεστάκια ωορρηξίας ή βάσει ημερολογίου το πας;

Πριν τρεις μήνες έτυχε κ πήγα για τεστ παπ μια μέρα μετά την ωορρηξία και ο δόκτωρας επιβεβαίωσε το ημερολόγιο, τους δύο επόμενους έκανα τεστάκια και αυτόν πάω μόνο με το ημερολόγιο αλλά έχω ένα ακόμη και θα το κάνω σήμερα πιο μετά να δω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η MinaSam είπε:

Πριν τρεις μήνες έτυχε κ πήγα για τεστ παπ μια μέρα μετά την ωορρηξία και ο δόκτωρας επιβεβαίωσε το ημερολόγιο, τους δύο επόμενους έκανα τεστάκια και αυτόν πάω μόνο με το ημερολόγιο αλλά έχω ένα ακόμη και θα το κάνω σήμερα πιο μετά να δω.

τελεια! εύχομαι να είναι ο τυχερός σας μήνας :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Πως είστε;

Σήμερα είμαι λίγο περίεργα ίσως λόγω των ορμονών..σκεφτόμουν πόσο λεπτή είναι η γραμμή στην ψυχολογία μας ανάμεσα στην χαρά και την απογοήτευση.. περιμένω σήμερα περίοδο και από την μια χαίρομαι όσο δεν έρχεται από την άλλη όποτε νιωθω βάρος στην κοιλιά ή κανα τσίμπημα απογοητεύομαι..

Εγώ θα σου πω ότι όσο δεν έρχεται είναι θετικό. Τα συμπτώματα αυτά ανήκουν και στις δυο περιπτώσεις! Άρα την ψυχολογία ακόμα να την αφήσεις στη χαρά.

Άρα ισχύει είναι λεπτή γραμμή, το ζω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...