Μετάβαση σε περιεχόμενο

🍒Ιούνης τρέφει κεράσια στ' αμπέλι, και τα πολυπόθητα μωράκια μας στέλλει! 🍒🧿👶🤰🏼


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου γλυκό πάντα μας σκέφτεσαι όλες και δεν μας ξεχνάς 🥰🥰🥰.. σας παρακολουθώ συνέχεια!! Και στο θεματακι Αυγούστου βλέπω τα νέα σου ❤️ εγώ καλά είμαι! Είχαμε κάνε την 2η σπερμματεγχηση πριν από 1 μήνα για να ετοιμαστούμε για την επιτροπή φαρμάκων και τελικά μας έκανε την χάρη το σπορακι και βρίσκομαι στην 6η εβδομάδα 6+3 για την ακρίβεια 🥰 και προσεύχομαι να πάνε όλα καλά για όλες! Με την @ΛΕΥΚΗ  την @Antonia2 και την @Xrisa95 θα γεννήσουμε όλες μαζί αν πάνε όλα καλά 😁😁😁😁

Συγχαρητήρια κοπέλα μου με το καλοοοοο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!! Μακάρι όλα να πάνε καλά για όλες μας! Προσεύχομαι κάθε μέρα γι'αυτό! @Katiana1987 όχι δεν ανακοίνωσα την εγκυμοσύνη μου μιας και δεν ήταν και το κλίμα τόσο ωραίο όσο ακούγεται τώρα!! Ξεκίνησα με πολύ χαμηλή χοριακη η οποία ανά 2 μέρες διπλασιαζοταν κανονικότητα αλλά εγώ έτσι μόνη μου την θεωρούσα χαμηλή! Είχα και λίγες καφέ εκκρίσεις σε συνδιασμό με πόνους περιόδου που είναι λογικό να έχουμε μιας και μεγαλώνει η μήτρα εγώ νόμιζα συνέχεια ότι θα αποβάλλω.! Ευτυχώς είχα μια τρελή φίλη η οποία με κυνηγούσε με την παντόφλα κάθε φορά που έκανα κακές σκέψεις και τώρα μετά από τον 1ο υπέρηχο είμαι κάπως πιο ήρεμη αφού είδα ότι είναι ενδομήτριο και είδαμε και το σάκο και το λεκιθικο ασκο! Πάλι με έπιασε η πάρλα 😁😁 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η arntalia είπε:

Κοριτσια να ρωτησω η προλακτινη με αριθμο 48 ενω το καλο επιπεδο ειναι εως 25 ειναι ανησυχιτικη? Εκανα τις εξετασεις σημερα 21ημερα κυκλου (ειπα ειναι τα τελευταια που κανω γτ θελω να ηρεμησω )καλα προγεστερονη δε το συζητω 0.47 παλι δεν εγινε ωορηξια παρολο π εκανα προκληση κ αυτον τ μηνα κ ηταν κ αυτη η τελευταια ...πρωτη φορα ανεβαζω προλακτινη...

Κορίτσι μ εμενα με 32 Προλακτινη ο ενδοκρινολόγος μ έδωσε dostinex. Έκανα κ εγω ημικρανιες λόγω  ανεβασμενης προλακτινης. Μίλα με εναν ενδοκρινολόγο να σε καθοδήγηση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η annie! είπε:

Πρήξιμο είναι κοριτσάκι μου.. Εγώ στα δίδυμα από την 5η-6η εβδομάδα φορούσα παντελόνια εγκυμοσύνης γιατί με ενοχλούσαν τα λάστιχα από τα δικά μου κ τα τζιν μου. Στη βιοχημική πήρα τεστ όχι λόγω καθυστέρησης τόσο αλλα λόγω πρηξίματος. Έτρωγα κ έπρεπε να ξεκουμπωσω παντελόνι γιατί μ ενοχλούσε.. Είναι από τις ορμονικές αλλαγές.

 

στις πριν 17 ώρες, ο/η ditaki είπε:

Συγχαρητήρια για την προαγωγή σου και εις ανώτερα! 
Πάντα χρειάζεται ένα διάλειμμα…έτσι για να ηρεμεί και λίγο το μυαλό και η ψυχή! 
Να περάσεις ένα όμορφο καλοκαίρι!!!

@Katiana1987καλές βουτιές!!!

@ΛΕΥΚΗ φούσκωμα είναι. Προσπάθησε να κανεις μικρά και ελαφριά γεύματα και να ενυδατώνεσαι συνεχώς. 

 

στις πριν 17 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Εμένα μου έτυχε στην δεύτερη εγκυμοσύνη…είναι λόγο ορμονών υπομονή δεν έχει κάτι άλλο δυστυχως θα περάσει…💕

Καλημέρα κορίτσια μου, σας ευχαριστώ για τις διευκρινίσεις!!! Προσπαθώ να τρώω συχνά και μικρά γεύματα και να αποφεύγω το αλάτι. 

Δυστυχώς με ρώτησαν και στην δουλειά αν είμαι έγκυος-τραγικό!!! Δεν το παραδέχτηκα αλλά φρίκαρα που φαίνεται το πρήξιμο τόσο πολύ!!! Εύχομαι να υποχωρήσει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου γλυκό πάντα μας σκέφτεσαι όλες και δεν μας ξεχνάς 🥰🥰🥰.. σας παρακολουθώ συνέχεια!! Και στο θεματακι Αυγούστου βλέπω τα νέα σου ❤️ εγώ καλά είμαι! Είχαμε κάνε την 2η σπερμματεγχηση πριν από 1 μήνα για να ετοιμαστούμε για την επιτροπή φαρμάκων και τελικά μας έκανε την χάρη το σπορακι και βρίσκομαι στην 6η εβδομάδα 6+3 για την ακρίβεια 🥰 και προσεύχομαι να πάνε όλα καλά για όλες! Με την @ΛΕΥΚΗ  την @Antonia2 και την @Xrisa95 θα γεννήσουμε όλες μαζί αν πάνε όλα καλά 😁😁😁😁

Κορίτσι μου τι υπέροχα νέα είναι αυτάαααα!!! Συγχαρητήριαααα. Χαίρομαι τόσο πολύ που μαζευόμαστε!!! Θα πάνε όλα τέλεια!!!!!!🙏💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η arntalia είπε:

Κοριτσια να ρωτησω η προλακτινη με αριθμο 48 ενω το καλο επιπεδο ειναι εως 25 ειναι ανησυχιτικη? Εκανα τις εξετασεις σημερα 21ημερα κυκλου (ειπα ειναι τα τελευταια που κανω γτ θελω να ηρεμησω )καλα προγεστερονη δε το συζητω 0.47 παλι δεν εγινε ωορηξια παρολο π εκανα προκληση κ αυτον τ μηνα κ ηταν κ αυτη η τελευταια ...πρωτη φορα ανεβαζω προλακτινη...

Καλημέρα! και εγώ με αυξημένη προλακτίνη..μίλησε με τον ενδοκρινολόγο να κάνεις και εναν ρυθμό προλακτίνης να δείτε αν οφείλεται σε άγχος η αύξηση αν και μου είχε πει πως πάνω απο 40 δύσκολα να είναι από άγχος..παίρνω το dostinex μήνες τώρα και θα το παίρνω μέχρι να πετύχουμε εγκυμοσύνη..να τονίσω όμως εδώ ότι η βιοχημική μου ήρθε σε κύκλο με αυξημένη προλακτίνη που δεν είχα προλάβει ακόμη να πάρω το χάπι..

όπως και να χει το χαπάκι την ρίχνει άμεσα..επίσης ξεκίνησα και τα inofert plus (βιταμίνες) που βοηθάει στην ποιότητα της ωορρηξίας..ρώτησε τον γιατρό σου και γι αυτό..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου γλυκό πάντα μας σκέφτεσαι όλες και δεν μας ξεχνάς 🥰🥰🥰.. σας παρακολουθώ συνέχεια!! Και στο θεματακι Αυγούστου βλέπω τα νέα σου ❤️ εγώ καλά είμαι! Είχαμε κάνε την 2η σπερμματεγχηση πριν από 1 μήνα για να ετοιμαστούμε για την επιτροπή φαρμάκων και τελικά μας έκανε την χάρη το σπορακι και βρίσκομαι στην 6η εβδομάδα 6+3 για την ακρίβεια 🥰 και προσεύχομαι να πάνε όλα καλά για όλες! Με την @ΛΕΥΚΗ  την @Antonia2 και την @Xrisa95 θα γεννήσουμε όλες μαζί αν πάνε όλα καλά 😁😁😁😁

συγχαρητήρια κοπέλα μουυυυυ! Καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη εύχομαι :) :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η arntalia είπε:

Κοριτσια να ρωτησω η προλακτινη με αριθμο 48 ενω το καλο επιπεδο ειναι εως 25 ειναι ανησυχιτικη? Εκανα τις εξετασεις σημερα 21ημερα κυκλου (ειπα ειναι τα τελευταια που κανω γτ θελω να ηρεμησω )καλα προγεστερονη δε το συζητω 0.47 παλι δεν εγινε ωορηξια παρολο π εκανα προκληση κ αυτον τ μηνα κ ηταν κ αυτη η τελευταια ...πρωτη φορα ανεβαζω προλακτινη...

Καλημέρα. Την προλακτινη τι ώρα την εκανες; Τις πολύ πρωινές ώρες εμφανίζεται ανεβασμενη και πέφτει το απόγευμα. Γι αυτό, καλό είναι να την επαναλάβεις απογευματινή ώρα. Κι εγω δεν το ηξερα αυτο και πριν 2 μήνες την μέτρησα πρωι, μαζί με τις υπόλοιπες ορμόνες και βγήκε 33 ( με όριο του διαγνωστικού το 26). Και πήγα λίγες μέρες μετά και την επανέλαβα και ήταν στο 17!! 

Διαφορετικά, μην ανησυχείς. Ενδοκρινολογος και χαπάκι και θα πέσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anna_30 είπε:

Καλημέρα! και εγώ με αυξημένη προλακτίνη..μίλησε με τον ενδοκρινολόγο να κάνεις και εναν ρυθμό προλακτίνης να δείτε αν οφείλεται σε άγχος η αύξηση αν και μου είχε πει πως πάνω απο 40 δύσκολα να είναι από άγχος..παίρνω το dostinex μήνες τώρα και θα το παίρνω μέχρι να πετύχουμε εγκυμοσύνη..να τονίσω όμως εδώ ότι η βιοχημική μου ήρθε σε κύκλο με αυξημένη προλακτίνη που δεν είχα προλάβει ακόμη να πάρω το χάπι..

όπως και να χει το χαπάκι την ρίχνει άμεσα..επίσης ξεκίνησα και τα inofert plus (βιταμίνες) που βοηθάει στην ποιότητα της ωορρηξίας..ρώτησε τον γιατρό σου και γι αυτό..

Καλημερα κοριτσι μου 🩷🩷🩷Μιλησαμε τκ γυναικολογο μου.μου ειπε να παρω dostinex ...θεωρει η προλακτιμη οτι επηρεαστηκε απο τα σερπαφαρ π επερνα γ προκληση κ λογω εντονου αγχους. Περασα μια μεγαλη στεναχωρια κ στρεσαριστικα εντονα.τα ινοφερτ plus τα παιρνω 3 χρονια τωρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η RAM21 είπε:

Καλημέρα. Την προλακτινη τι ώρα την εκανες; Τις πολύ πρωινές ώρες εμφανίζεται ανεβασμενη και πέφτει το απόγευμα. Γι αυτό, καλό είναι να την επαναλάβεις απογευματινή ώρα. Κι εγω δεν το ηξερα αυτο και πριν 2 μήνες την μέτρησα πρωι, μαζί με τις υπόλοιπες ορμόνες και βγήκε 33 ( με όριο του διαγνωστικού το 26). Και πήγα λίγες μέρες μετά και την επανέλαβα και ήταν στο 17!! 

Διαφορετικά, μην ανησυχείς. Ενδοκρινολογος και χαπάκι και θα πέσει.

Καλημερα κοριτσι μου 😊Την εκανα 8μιση τ πρωι παντα τετοια ωρα πηγαινω στο μικροβιολογικο για εξετασεις.... αλλα πρωτη φορα ανεβασα τοσο κ αγχωθηκα....τοσους μηνες 22 κλεινω υωρα προσπαθω γ εγκυμοσυνη αλλα τιποτα...με εξετασεις και ορμονες αψογες ...το αγχος με εχει καταβαλει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Nicol🦩 είπε:

Κορίτσι μ εμενα με 32 Προλακτινη ο ενδοκρινολόγος μ έδωσε dostinex. Έκανα κ εγω ημικρανιες λόγω  ανεβασμενης προλακτινης. Μίλα με εναν ενδοκρινολόγο να σε καθοδήγηση 

Καλημερα κοριτσι μου @nicol μου 😊την προλακτινη Την εκανα 8μιση τ πρωι παντα τετοια ωρα πηγαινω στο μικροβιολογικο για εξετασεις.... αλλα πρωτη φορα ανεβασα τοσο κ αγχωθηκα....τοσους μηνες 22 κλεινω υωρα προσπαθω γ εγκυμοσυνη αλλα τιποτα...με εξετασεις και ορμονες αψογες ...το αγχος με εχει καταβαλει. Η ενδοκρινολογος μ ειπε να παρω dostinex κ εκεινη οπως κ ο γυναικολογος γτ εκανα προκληση με σερπαφαρ 3 μηνες τωρα ανεπιτυχεις κ θεωρει ανεβηκε απο τα φαρμακα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου γλυκό πάντα μας σκέφτεσαι όλες και δεν μας ξεχνάς 🥰🥰🥰.. σας παρακολουθώ συνέχεια!! Και στο θεματακι Αυγούστου βλέπω τα νέα σου ❤️ εγώ καλά είμαι! Είχαμε κάνε την 2η σπερμματεγχηση πριν από 1 μήνα για να ετοιμαστούμε για την επιτροπή φαρμάκων και τελικά μας έκανε την χάρη το σπορακι και βρίσκομαι στην 6η εβδομάδα 6+3 για την ακρίβεια 🥰 και προσεύχομαι να πάνε όλα καλά για όλες! Με την @ΛΕΥΚΗ  την @Antonia2 και την @Xrisa95 θα γεννήσουμε όλες μαζί αν πάνε όλα καλά 😁😁😁😁

Έλα βρε κορίτσι μου μπράβο μπράβο μπράβο !!!!! Πολλά συγχαρητήρια σου εύχομαι με το καλοοοοο 🥳🥳🥳🥳🥳🥳 Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι κορίτσι μου 🌈 

@Antonia2 κορίτσι μου ούτε για εσενα γνώριζα ότι είσαι εγκυουλα με το καλο και σε ένα κορίτσι μου μια τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι 🥳🥳🥳🥳

@Xrisa95 εύχομαι και στις 3 σας κορίτσια μου να έχετε γερα μωράκια 🌈🌈🌈

πολυ χάρηκα 🍼🍼🍼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Σήμερα το στήθος ξεπρήστηκε οπότε θα έρθει κανονικά στην ώρα της μάλλον..αύριο περιμένω..

@annie! πως είσαι σήμερα;

Για σένα μπήκα τώρα να δω νέα!!! Κρατήθηκες κ δεν έκανες τεστ ρε θηρίο;;; Εγώ με το ζόρι κρατιέμαι να μην πάρω🤣🤣🤣 Κ μάλλον φεύγοντας από τη δουλειά θα πάρω… Τα υγρά έρχονται κ φεύγουν όποτε δε βγάζω άκρη. Το στήθος πονάει πολύ αλλα δεν είναι πως δεν έχει ξανά συμβεί.. Περιμένουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elk είπε:

Έλα βρε κορίτσι μου μπράβο μπράβο μπράβο !!!!! Πολλά συγχαρητήρια σου εύχομαι με το καλοοοοο 🥳🥳🥳🥳🥳🥳 Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι κορίτσι μου 🌈 

@Antonia2 κορίτσι μου ούτε για εσενα γνώριζα ότι είσαι εγκυουλα με το καλο και σε ένα κορίτσι μου μια τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι 🥳🥳🥳🥳

@Xrisa95 εύχομαι και στις 3 σας κορίτσια μου να έχετε γερα μωράκια 🌈🌈🌈

πολυ χάρηκα 🍼🍼🍼

Ευχαριστώ πολυ για τις ευχές κορίτσι μου!! Μακάρι να πάνε καλά τα πράγματα για όλες μας!! Δεν περίμενα ποτέ οτι θα είχα περισσότερο άγχος στην εγκυμοσύνη από ότι πριν! Πραγματικά αυτό το άγχος κάθε μέρα μέχρι τον επόμενο υπέρηχο πως το αντέξετε?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Για σένα μπήκα τώρα να δω νέα!!! Κρατήθηκες κ δεν έκανες τεστ ρε θηρίο;;; Εγώ με το ζόρι κρατιέμαι να μην πάρω🤣🤣🤣 Κ μάλλον φεύγοντας από τη δουλειά θα πάρω… Τα υγρά έρχονται κ φεύγουν όποτε δε βγάζω άκρη. Το στήθος πονάει πολύ αλλα δεν είναι πως δεν έχει ξανά συμβεί.. Περιμένουμε..

μάλλον γέλασε το σύμπαν και έγινε μπάχαλο με την κουριερ και ακόμη δεν έχω λάβει τα τεστ.. :P έχω ψιλοενοχλήσεις σήμερα αλλά από καφέ υγρά τιποτα ακόμη..τι να πω..περιμένουμε όπως λες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πήραμε εχθές τα αποτελέσματα για το σπερμοδιαγραμμα από το μικροβιολογικο, όταν πήγα το δείγμα μου λένε στο μικροβιολογικο να κάνουμε και μια καλλιέργεια; παίρνω τον γιατρό τον ρωτάω λέει όχι δεν χρειάζεται,  εχθές όμως που μου έστειλε τα αποτελέσματα είπε η μικροβιολογος πως θέλει να κάνει καλλιέργεια γιατί είδε κάτι συσσωρευσεις και στρογγυλά κύτταρα όπως αναφέρει οπότε περιμένουμε και την καλλιέργεια 

Σας στέλνω τα αποτελέσματα, είπε πως είναι πολύ καλά,  δεν έχω μιλήσει ακόμα με τον γιατρό βέβαια 

Screenshot_20240627_143644_Samsung Notes.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Diwni είπε:

@annie! ποτε περιμενεις εσυ?

@Mpourmpoulo κορίτσι μ πως εισαι? Σε ποια μερα εισαι σήμερα?

@marinamanoulitsa εσενα περιμενω... να ξέρεις... για πες.. ποτε περιμένεις?

Δευτέρα περιμένω..

στις πριν 1 ώρα, ο/η anna_30 είπε:

μάλλον γέλασε το σύμπαν και έγινε μπάχαλο με την κουριερ και ακόμη δεν έχω λάβει τα τεστ.. :P έχω ψιλοενοχλήσεις σήμερα αλλά από καφέ υγρά τιποτα ακόμη..τι να πω..περιμένουμε όπως λες...

Μπράβο στην κούριερ!!!🤣🤣🤣 Την καλύτερη δουλειά έκανε. 

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Κορίτσια πήραμε εχθές τα αποτελέσματα για το σπερμοδιαγραμμα από το μικροβιολογικο, όταν πήγα το δείγμα μου λένε στο μικροβιολογικο να κάνουμε και μια καλλιέργεια; παίρνω τον γιατρό τον ρωτάω λέει όχι δεν χρειάζεται,  εχθές όμως που μου έστειλε τα αποτελέσματα είπε η μικροβιολογος πως θέλει να κάνει καλλιέργεια γιατί είδε κάτι συσσωρευσεις και στρογγυλά κύτταρα όπως αναφέρει οπότε περιμένουμε και την καλλιέργεια 

Σας στέλνω τα αποτελέσματα, είπε πως είναι πολύ καλά,  δεν έχω μιλήσει ακόμα με τον γιατρό βέβαια 

Screenshot_20240627_143644_Samsung Notes.jpg

Το μόνο που είναι χαμηλό είναι οι φυσιολογικές μορφές που θελουμε να είναι πάνω από 4% αλλα κοριτσάκι μου θα στο πω διακριτικά γίνεται της π#@@@ς από σπερματοζωάρια χαμουλης κ με εξαιρετική κινητικότητα όποτε με τα όσα ξέρω εάν βγει καθαρή κ η καλλιέργεια θα πιάσετε πολύ σύντομα παιδάκι. 


Προφανως κ γυρνώντας από τη δουλειά πήρα ένα predictor early🤣🤣🤣 Σιγά μην κρατιόμουν αλλα είναι αρνητικό.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Δευτέρα περιμένω..

Μπράβο στην κούριερ!!!🤣🤣🤣 Την καλύτερη δουλειά έκανε. 

Το μόνο που είναι χαμηλό είναι οι φυσιολογικές μορφές που θελουμε να είναι πάνω από 4% αλλα κοριτσάκι μου θα στο πω διακριτικά γίνεται της π#@@@ς από σπερματοζωάρια χαμουλης κ με εξαιρετική κινητικότητα όποτε με τα όσα ξέρω εάν βγει καθαρή κ η καλλιέργεια θα πιάσετε πολύ σύντομα παιδάκι. 


Προφανως κ γυρνώντας από τη δουλειά πήρα ένα predictor early🤣🤣🤣 Σιγά μην κρατιόμουν αλλα είναι αρνητικό.. 

δώσε λίγο χρόνο κορίτσι μου..έχεις λίγες μέρες μέχρι την 1η μέρα καθυστέρησης..🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@annie! ελααα ειναι πολυ νωρις. Κ μάλιστα με μεσημεριανα ουρα. Το νωρίτερο αν ειναι να κανεις, καντο κυριακη πρωι.

 

στις πριν 9 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

δώσε λίγο χρόνο κορίτσι μου..έχεις λίγες μέρες μέχρι την 1η μέρα καθυστέρησης..🙏

Ευχαριστώ κορίτσια μου, όχι δε θα κάνω άλλο!! Έχω ένα ακόμα αλλα δεν είναι πρώιμης όποτε ΕΑΝ δεν έρθει θα κάνω Τρίτη πρωί 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η annie! είπε:

 

Ευχαριστώ κορίτσια μου, όχι δε θα κάνω άλλο!! Έχω ένα ακόμα αλλα δεν είναι πρώιμης όποτε ΕΑΝ δεν έρθει θα κάνω Τρίτη πρωί 

πάμε πάμε ειναι και το ΣΚ στην μέση..κάνε πραγματάκια να ξεχαστείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου γλυκό πάντα μας σκέφτεσαι όλες και δεν μας ξεχνάς 🥰🥰🥰.. σας παρακολουθώ συνέχεια!! Και στο θεματακι Αυγούστου βλέπω τα νέα σου ❤️ εγώ καλά είμαι! Είχαμε κάνε την 2η σπερμματεγχηση πριν από 1 μήνα για να ετοιμαστούμε για την επιτροπή φαρμάκων και τελικά μας έκανε την χάρη το σπορακι και βρίσκομαι στην 6η εβδομάδα 6+3 για την ακρίβεια 🥰 και προσεύχομαι να πάνε όλα καλά για όλες! Με την @ΛΕΥΚΗ  την @Antonia2 και την @Xrisa95 θα γεννήσουμε όλες μαζί αν πάνε όλα καλά 😁😁😁😁

Ώπα Ώπα Ώπα πότε μεινατε όλες έγκυες και εμάς δεν μας ενημερώσατε;;;δεν ανεβάσατε καν το θετικό τεστ;;;;έτσι κάνουν οι φίλες;;;;; Με το καλό Αννιτακι μουυυυυυυ 🥰🥰🥰🥰🥰

@Antonia2 γλυκό μου κορίτσι!!!!!πες μας τα νέα σου!!!!με το καλοοοο 🙏🥰🥰

Πότε με το καλό γεννατε;;;;

Για την Χρύσα το ήξερα μας το είχε πει πρώτη εδώ στην ομάδα.....🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...