Μετάβαση σε περιεχόμενο

🍒Ιούνης τρέφει κεράσια στ' αμπέλι, και τα πολυπόθητα μωράκια μας στέλλει! 🍒🧿👶🤰🏼


Recommended Posts

κορίτσια μου τι κάνετε;; 

Χάθηκα αλλά είχα την πεθερά μου εδώ και ήταν γεμάτες οι μέρες και εμπαίνα στα κλεφτά να δω τα νέα σας...

Εμείς αυτή η εβδομάδα που μας πέρασε ήταν η love zone μας αλλά με την πεθερά στο σπίτι δεν καταφέραμε να έχουμε όσες επαφές θέλαμε.. τι να πώ... απογοητεύτικα λίγο αλλά από την άλλη λέω καλοκαιράκι είναι μωρέ θα το πετύχουμε που θα μας πάει... αν δεν δω θετικό τεστάκι λέω μήπως μπω και εγώ στην διαδικασία των τεστ για να δω αν οι γόνιμες μου συμπτίπτουν με την εφαρμογή.  Στην πρώτη εγκυμοσύνη λειτούργησε αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι μετά από 6 χρόνια που πέρασαν θα λειτουργεί ξανά το ίδιο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mpourmpoulo κορίτσι μου γλυκό με το καλό να μείνεις έγκυος!!!!

 

Εμένα κορίτσια σήμερα χαμογέλασε το τεστ ωορρηξίας 😀 είχα επαφή Παρασκευή και σήμερα...και θα προσπαθήσω και αύριο...είδα ένα πολυυυυυ σημαδιακό όνειρο εχθές και πιστεύω πολύ σε αυτό τον μήνα 🙏💓 μακάρι να βγει και να είμαι όντως έγκυος!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσι τι κάνεις εσύ;;  πώς είσαι;;

Καλά είμαστε κορίτσι μου,ο μπέμπης έκλεισε τους 5 μήνες, γενικά είναι ένα πολύ γλυκό και βολικό μωράκι με πρόγραμμα (φτου φτου).

Μην ανησυχείς που είχατε την πεθερά σπίτι, την μπουμπου θυμάμαι με τον κουνιάδο φιλοξενούμενο την πιάσατε😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Eliza Kats είπε:

Με το καλό κορίτσι μου! Είμαι σίγουρη ότι θα δούμε θετικό τεστακι 😊 🤞🤞🤞🤞

Αχ μακάρι κοριτσάκι μου🥰🙏🌈

στις πριν 10 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Mpourmpoulo κορίτσι μου γλυκό με το καλό να μείνεις έγκυος!!!!

 

Εμένα κορίτσια σήμερα χαμογέλασε το τεστ ωορρηξίας 😀 είχα επαφή Παρασκευή και σήμερα...και θα προσπαθήσω και αύριο...είδα ένα πολυυυυυ σημαδιακό όνειρο εχθές και πιστεύω πολύ σε αυτό τον μήνα 🙏💓 μακάρι να βγει και να είμαι όντως έγκυος!!!!

 

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου🥰🥰🥰μακάρι και στις τους μας αυτόν τον μηνα🥰🙏🌈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αχ μακάρι κοριτσάκι μου🥰🙏🌈

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου🥰🥰🥰μακάρι και στις τους μας αυτόν τον μηνα🥰🙏🌈

@Mpourmpouloμου ευχομαι να ειναι ο τυχερος σου μηνας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Κορίτσια μου να περάσετε όμορφα σήμερα 

Εμείς πήγαμε για μπανάκι σήμερα να δροσιστούμε ! IMG_7714.thumb.jpeg.a326f69d8a9b1842e460c69e9c293e6b.jpeg

 

Αχ βρε που είναι αυτή η ομορφιά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Κορίτσια μου να περάσετε όμορφα σήμερα 

Εμείς πήγαμε για μπανάκι σήμερα να δροσιστούμε ! IMG_7714.thumb.jpeg.a326f69d8a9b1842e460c69e9c293e6b.jpeg

 

Καλά να περάσετε!!!κι εμείς πήγαμε εχθές και σήμερα για μπανάκι με τα παιδιά 😀😀🫶🫶🫶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αχ μακάρι κοριτσάκι μου🥰🙏🌈

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου🥰🥰🥰μακάρι και στις τους μας αυτόν τον μηνα🥰🙏🌈

Αχ πόσο θα το χαιρομουν να μείνουμε μαζί...έχουμε δώσει μεγάλο αγώνα εμείς οι δυο και μας αξίζει 💓💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η arntalia είπε:

@Mpourmpouloμου ευχομαι να ειναι ο τυχερος σου μηνας...

Αχ κορίτσι μου σε ευχαριστωωω🙏μακάρι μακάρι🥰

στις πριν 57 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Αχ πόσο θα το χαιρομουν να μείνουμε μαζί...έχουμε δώσει μεγάλο αγώνα εμείς οι δυο και μας αξίζει 💓💓

Και εγώ κορίτσι μου🥰μακαριιιιιι σε λίγες μέρες να ανακοινώσουμε τα ευχαριστα🥰🙏🌈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

Καλημερα κορίτσια! Τι ωραία που θα ήταν να ξεκίναγε έτσι κάθε Δευτέρα 🤷‍♀️🙈

Καλά να περασετε ότι κι αν κάνετε :) 

IMG_8598.jpeg

Πολύ όμορφα άρχισε η εβδομάδα κορίτσι μου. 

Χρόνια πολλά σε όλους και όλες κορίτσια μου!!!

Να περάσετε όμορφα ότι κι αν κάνετε σήμερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anna_30 είπε:

Καλημερα κορίτσια! Τι ωραία που θα ήταν να ξεκίναγε έτσι κάθε Δευτέρα 🤷‍♀️🙈

Καλά να περασετε ότι κι αν κάνετε :) 

IMG_8598.jpeg

Καλά μπανακια να περάσεις όμορφα 😊

ωραια θα ήταν να έχουμε πιο πολλές τέτοιες δεύτερες 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλά να περάσετε!!!κι εμείς πήγαμε εχθές και σήμερα για μπανάκι με τα παιδιά 😀😀🫶🫶🫶

Καλά να περάσετε κορίτσι μου να το χαρείτε με τα παιδάκια σας σήμερα το μπανάκι σας 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Αχ πόσο θα το χαιρομουν να μείνουμε μαζί...έχουμε δώσει μεγάλο αγώνα εμείς οι δυο και μας αξίζει 💓💓

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αχ κορίτσι μου σε ευχαριστωωω🙏μακάρι μακάρι🥰

Και εγώ κορίτσι μου🥰μακαριιιιιι σε λίγες μέρες να ανακοινώσουμε τα ευχαριστα🥰🙏🌈

Κορίτσια σας το εύχομαι🙏🙏 πραγματικά να μείνετε μαζί έγκυες να έρθει σύντομα και στις δυο σας 🌈🌈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Καλά είμαστε κορίτσι μου,ο μπέμπης έκλεισε τους 5 μήνες, γενικά είναι ένα πολύ γλυκό και βολικό μωράκι με πρόγραμμα (φτου φτου).

Μην ανησυχείς που είχατε την πεθερά σπίτι, την μπουμπου θυμάμαι με τον κουνιάδο φιλοξενούμενο την πιάσατε😄

Καλέ που το θυμάσαι;;; Χάχαχα όντως!! 

Να το χαίρεσαι το αγοράκι σου!! Φτου φτου και σκόρδα!! Πάντα έτσι και ήρεμο να είναι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️

@Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Πως είστε; Πως περάσατε το τριήμερο;

Εγώ κρατιέμαι να μην κάνω τεστ.. (δεν) περιμένω την Παρασκευή.. 🙏

Καλημέρα κι απο μένα κορίτσια μου... Εγώ κουράστηκα πολύ το Σαββατοκύριακο αλλά πέρασα όμορφα. Γιόρταζε η πολυούχος του νησιού κι πήγα για να προσκυνήσω. Εχθές ήταν κι ο Βαρθολομαίος εδώ για τη λιτανία και πήγα να πάρω κι άρτο.

Έτσι μπράβο. Να κρατηθείς! Είναι πάρα πολύ νωρίς ακόμα κορίτσι μου... Κάνε πράγματα που θα σε κάνουν να ξεχνιέσαι. Εύχομαι να μας δείξεις το θετικό αποτέλεσμα απο βδομάδα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλημέρα κι απο μένα κορίτσια μου... Εγώ κουράστηκα πολύ το Σαββατοκύριακο αλλά πέρασα όμορφα. Γιόρταζε η πολυούχος του νησιού κι πήγα για να προσκυνήσω. Εχθές ήταν κι ο Βαρθολομαίος εδώ για τη λιτανία και πήγα να πάρω κι άρτο.

Έτσι μπράβο. Να κρατηθείς! Είναι πάρα πολύ νωρίς ακόμα κορίτσι μου... Κάνε πράγματα που θα σε κάνουν να ξεχνιέσαι. Εύχομαι να μας δείξεις το θετικό αποτέλεσμα απο βδομάδα...

Έμαθα γίνονταν χαμός από κόσμο το τριήμερο πέρα. 
Και εμείς ήρθαμε στο χωριό με τα παιδιά και τους γονείς μου για λίγη δροσιά και μπανακια. Με φροντίζει η μανούλα τώρα…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Πως είστε; Πως περάσατε το τριήμερο;

Εγώ κρατιέμαι να μην κάνω τεστ.. (δεν) περιμένω την Παρασκευή.. 🙏

Γειά σας κορίτσια!! Εμείς σήμερα πήγαμε το σπερμα στο μικροβιολογικο, η ποσότητα ήταν λίγη βέβαια,  δε ξέρω μήπως επηρεασε επειδή δεν βγήκε πολύ φυσική η διαδικασία και θέλαμε να προλάβουμε κιολας , θα δούμε τώρα τα αποτελέσματα αύριο πως θα ναι 

Κατά τ'άλλα είμαι 12η μέρα σήμερα,  δεν έχω ξεκινήσει τα τεστακια , θα τα ξεκινήσω τώρα που θα ξεκινήσουμε να έχουμε επαφές αφού δώσαμε το δείγμα και μπορούμε τώρα να έχουμε επαφές κανονικά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλημέρα κι απο μένα κορίτσια μου... Εγώ κουράστηκα πολύ το Σαββατοκύριακο αλλά πέρασα όμορφα. Γιόρταζε η πολυούχος του νησιού κι πήγα για να προσκυνήσω. Εχθές ήταν κι ο Βαρθολομαίος εδώ για τη λιτανία και πήγα να πάρω κι άρτο.

Έτσι μπράβο. Να κρατηθείς! Είναι πάρα πολύ νωρίς ακόμα κορίτσι μου... Κάνε πράγματα που θα σε κάνουν να ξεχνιέσαι. Εύχομαι να μας δείξεις το θετικό αποτέλεσμα απο βδομάδα...

φαντάζομαι τωρα με τις ζέστες και το βάρος της κοιλιάς είναι λίγο δύσκολα τα πράγματα..γιόρταζε και εμας εδω αθηνα η εκκλησία κοντά στο σπίτι μου και είχε πανηγύρι κλπ..καλά ήταν για μια βολτίτσα..

Μέχρι τώρα έβρισκα πράγματα να κάνω για να ξεχνιέμαι...αυτές οι 3 τελευταίες μέρες θα είναι δύσκολες :P εχω κάποια τσιμπήματα δεξιά κ αριστερά ειδικα το σκ που έκανα κάποιες δουλειές σπίτι και την Κυριακή το βράδυ με έπιασε για κανα 10λεπτο ένας πόνος στην αριστερή ωοθήκη..και το καλό είναι ότι δεν έχω ακόμη μπεζ καφέ υγρά που έχω συνήθως 3-4 μέρες πριν μου έρθει περίοδος..έχω κάποια διαφανή αλλά σε μικρότερη ποσότητα απ ότι έχουμε στην ωορρηξία..για να δουμε ✌️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Γειά σας κορίτσια!! Εμείς σήμερα πήγαμε το σπερμα στο μικροβιολογικο, η ποσότητα ήταν λίγη βέβαια,  δε ξέρω μήπως επηρεασε επειδή δεν βγήκε πολύ φυσική η διαδικασία και θέλαμε να προλάβουμε κιολας , θα δούμε τώρα τα αποτελέσματα αύριο πως θα ναι 

Κατά τ'άλλα είμαι 12η μέρα σήμερα,  δεν έχω ξεκινήσει τα τεστακια , θα τα ξεκινήσω τώρα που θα ξεκινήσουμε να έχουμε επαφές αφού δώσαμε το δείγμα και μπορούμε τώρα να έχουμε επαφές κανονικά 

καλά αποτελέσματα να έχετε κορίτσι μου! 🙏 Γρήγορα θα τα βγάλουν τελικά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ditaki είπε:

Έμαθα γίνονταν χαμός από κόσμο το τριήμερο πέρα. 
Και εμείς ήρθαμε στο χωριό με τα παιδιά και τους γονείς μου για λίγη δροσιά και μπανακια. Με φροντίζει η μανούλα τώρα…

Είχε πολύ κόσμο το νησί γενικά για 3ήμερο. Αλλά η Φανερωμένη δεν είχε πολύ κόσμο.

Έλα μπράβο. Να περάσετε τέλεια κορίτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κι εγώ βλέπω τέτοια όνειρα τελευταία.. ή άσχημα ή πολύ κουλά.. Πιστεύω είναι το άγχος καθώς πλησιάζουμε,λογικό είναι..
    • Καλησπέρα κορίτσια!! Ειναι λιγότερο! Αισθητά λιγότερο. Φοράω μεν κανονική σερβιετα. Αλλα καποιες ώρες μπορει και να μην εχω. Επισης ειναι μεν κόκκινο αλλα πως να το πω... Ματ κοκκινο χααχαχ εννοω όχι ζωντανό. Τερμα η περιγραφή όμως μην σας πιάσει χειρότερη αναγουλα. Κατα τα αλλα σήμερα θα χαιρομουν που θα έκλεινα την 9η βδομάδα μου. Αλλα οχι απλα δε χαίρομαι, αλλα δεν ξέρω καν αν πλεον ειμαι ακόμα έγκυος. Ειναι πολυ πολυ ψυχοφθόρο όλο αυτό. Με εχει ρίξει οσο δεν πάει. Δεν μιλάω σε κανεναν. Εχω να αντιμετωπίσω μεσα μου και τις αιμορραγίες και την εγκυμοσύνη που δεν ξέρω αν παει ή δεν πάει. Σταμάτησα και να ψάχνω παρόμοιες καταστάσεις και απλά προσπαθώ οσο γίνεται να ξαπλώνω.  Σε αναμονη τη Δευτέρα που θα πάω στον αλλον γιατρό (αυτον με την ανιψιά για οσες θυμούνται) αλλα αυτος θεωρώ πως δεν θα έχει τοσο καλο υπερηχογραφο. Ειμαι σίγουρη δηλαδή πως έχει παλιό καθώς και ο ιδιος είναι μεγάλος. Αλλά όπως ειπε και ο άντρας μου, τοσες και τόσες πάνε σε τόσους και τόσους γυναικολόγους που δεν έχουν τελευταίας τεχνολογίας υπέρηχο. Τόσο μπέρδεμα όλα...
    • Μόνο γι' αυτό είμαι σίγουρη!! Και θα προσπαθώ πάντα να κάνω το καλύτερο που μπορώ...
    • Ναι σημαντικό να ξέρεις τι σκοπούς έχει για να ξέρεις τι θα κανείς και εσυ.. πάντως όπως και να έχει θα έχει μια μαμα που θα την λατρεύει και θα είναι δίπλα της ! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...