Μετάβαση σε περιεχόμενο

🍒Ιούνης τρέφει κεράσια στ' αμπέλι, και τα πολυπόθητα μωράκια μας στέλλει! 🍒🧿👶🤰🏼


Recommended Posts

στις πριν 11 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Καταλαβαίνω απόλυτα κορίτσι μου τι εννοείς.. Είναι τραγικό να πρέπει να πάρεις εσύ η ίδια μια τέτοια απόφαση. Ίσως είναι ο,τι πιο δύσκολο καλείται να κανει μια μανούλα. Ελπίζω και εύχομαι να συγχωρήσεις τον εαυτό σου, γιατί δεν ευθυνεσαι εσύ για τίποτα από όλο αυτό το τραγικό συμβάν, να σε αγκαλιάσεις με στοργή και να βρεις την ηρεμία και τη λύτρωση που σου αξίζει. 

Ο εμβρυομητρικός μέσα σε όλα, όταν είδαμε ότι η καρδούλα είχε σταματήσει, αυτό μου είπε. Ότι αν ζούσε το μωράκι πιθανότατα θα βλέπαμε ένα αυξημένο αυχενικό υγρό, και εκεί θα δυσκόλευε πολύ η κατάσταση για εμένα και την απόφαση που θα έπρεπε να πάρω μετέπειτα. Τουλάχιστον τώρα, μου είπε, αποφάσισε η φύση. Και όσο και αν με θυμώνει αυτό, ξέρω ότι έχει δίκιο. Απλά πονάει πολύ επειδή συμβαίνει για δεύτερη φορά. 

Σας ευχαριστώ που μπορώ να μιλάω για τις σκέψεις μου εδώ... Ξέρετε όσες το έχετε ζήσει, ότι ο περίγυρος δεν θέλει να το συζητάει και πολύ, για να προχωρήσουμε λέει παρακάτω.. Ενώ στην ουσία αυτό ακριβώς έχουμε ανάγκη για να προχωρήσουμε. Να πενθησουμε όπως αξίζει στα αγέννητα μωρά μας και στα όνειρα που κάναμε για αυτά.

Κορίτσι μου είμαστε όλες εδώ για σένα. Όποτε θέλεις να μας γράφεις τις σκέψεις σου για να βγαίνουν απο μέσα σου. Να μοιράζεσαι το βάρος όσο γίνεται με μας. Όλες οι σκέψεις σου τώρα είναι απόλυτα φυσικολογικές! Σου στέλνω μια μεγάλη και σφιχτή αγκαλιά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πως είστε κορίτσια; εγώ ακόμη παγωμένη από αυτά που συνέβησαν στο παρεάκι μας εδω..

@Mpourmpoulo σε είχαμε αφήσει στην φάση που θα ξεκινούσες διέγερση..πως πήγε;

@Maria98 κοπέλα μου κάνατε τελικά σπερμοδιάγραμμα προχθές;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Σήμερα έχουμε ραντεβού με τον γιατρό και με έχει πιάσει πανικός. Τι άγχος είναι αυτό θεέ μου??? Δεν μπορώ αν το ελέγξωωωωωωωωωωωωωωωω😲

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Σήμερα έχουμε ραντεβού με τον γιατρό και με έχει πιάσει πανικός. Τι άγχος είναι αυτό θεέ μου??? Δεν μπορώ αν το ελέγξωωωωωωωωωωωωωωωω😲

Ηρέμησε κορίτσι μου! Δε σας κάνει καλό τόσο άγχος! Τι ώρα έχεις ραντεβού;;; Θα περιμένουμε τα νέα σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Katiana1987 είπε:

Ηρέμησε κορίτσι μου! Δε σας κάνει καλό τόσο άγχος! Τι ώρα έχεις ραντεβού;;; Θα περιμένουμε τα νέα σας!!!

Μα σήμερα το έπαθα. Τόσες μέρες ήμουν μια χαρά. 

Στις 7 έχουμε ραντεβού!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Μα σήμερα το έπαθα. Τόσες μέρες ήμουν μια χαρά. 

Στις 7 έχουμε ραντεβού!! 

Όποτε είχα υπέρηχο ο γιατρός μου μετρούσε την πίεση. Ήμουν μέσα στα όρια. Προληπτικά, από δική μου λόξα, που και που την μετρούσα κ στο σπίτι. Ποτέ δεν είχα τόσο "υψηλή πίεση" όσο στο ιατρείο. Κατάλαβα ότι τελικά ήταν από το άγχος μου. Όταν το κατάλαβα είπα στο γιατρό "πρώτα θα μου δείχνεις ότι το παιδί είναι καλά και όλα κυλάνε ομαλά, και μετά θα μου παίρνεις την πίεση!". Κι όντως είχα δίκιο 😂😂 για μένα ειναι φυσιολογικό να αγχώνεσαι και να σε πιάνει "πανικός"! Υπομονή κ μετά τις 7 θα είναι όλα καλά😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Tonakiv είπε:

Όποτε είχα υπέρηχο ο γιατρός μου μετρούσε την πίεση. Ήμουν μέσα στα όρια. Προληπτικά, από δική μου λόξα, που και που την μετρούσα κ στο σπίτι. Ποτέ δεν είχα τόσο "υψηλή πίεση" όσο στο ιατρείο. Κατάλαβα ότι τελικά ήταν από το άγχος μου. Όταν το κατάλαβα είπα στο γιατρό "πρώτα θα μου δείχνεις ότι το παιδί είναι καλά και όλα κυλάνε ομαλά, και μετά θα μου παίρνεις την πίεση!". Κι όντως είχα δίκιο 😂😂 για μένα ειναι φυσιολογικό να αγχώνεσαι και να σε πιάνει "πανικός"! Υπομονή κ μετά τις 7 θα είναι όλα καλά😂😂

Αυτό πιστεύω και εγώ κορίτσι μου! Μετά το ραντεβού θα είμαι άνετη.😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Tonakiv είπε:

Όποτε είχα υπέρηχο ο γιατρός μου μετρούσε την πίεση. Ήμουν μέσα στα όρια. Προληπτικά, από δική μου λόξα, που και που την μετρούσα κ στο σπίτι. Ποτέ δεν είχα τόσο "υψηλή πίεση" όσο στο ιατρείο. Κατάλαβα ότι τελικά ήταν από το άγχος μου. Όταν το κατάλαβα είπα στο γιατρό "πρώτα θα μου δείχνεις ότι το παιδί είναι καλά και όλα κυλάνε ομαλά, και μετά θα μου παίρνεις την πίεση!". Κι όντως είχα δίκιο 😂😂 για μένα ειναι φυσιολογικό να αγχώνεσαι και να σε πιάνει "πανικός"! Υπομονή κ μετά τις 7 θα είναι όλα καλά😂😂

Εμένα γενικά όποτε και να μου τη μετρήσεις έχω γύρω στο 10 με 6. Μόνο μια φορά που δεν "άκουγα" την μπουμπού για πάνω απο μισή μέρα μου είχε ανέβει και είχα έντονη ταχυκαρδία μέχρι να καταφέρουμε να κάνουμε υπέρηχο και να τη δούμε ότι είναι μια χαρά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κορίτσι μου δεν έχω λογια 😢😢😢 το πέρασα πρόσφατα και είναι πολύ έντονο στο μυαλό μου ακόμη ! Δεν ξερω γτ έπρεπε να περάσεις όλη αυτή τη διαδικασία με τα χάπια τις αιμορραγίες κτλ , ίσως για να μη σου πειράξει την μητρα και τον τράχηλο γτ όπως και να έχει οι αποξεσεις δεν είναι και ότι καλύτερο ! Κλάψε και θρήνησε όσο εσυ θέλεις κορίτσι μου και επίσης να το συζητάς αν έτσι νοιωθεις! Εγώ έτσι απάλυνα όσο μπορούσα τον πονο μου συζητώντας το συνέχεια και συνέχεια! Και εμένα μου έλεγε ο σύντροφος ότι επιδη το συζητάω συνέχεια θα είμαι συνέχεια χάλια αλλά όχι δεν ήταν έτσι ! Με αυτόν τον τρόπο ηρεμούσα δεν ξερω γτ αλλά ενοιωθα μια γαλήνη στο να αναφέρομαι συνέχεια στο αγγελάκι που έχασα! Αυτό που θα πω ναι είναι τετριμμένο αλλά είναι η αλήθεια , καλύτερα που εφυγε μόνο του κορίτσι μου και δεν χρειαζστηκε να παρετε εσείς την απόφαση ! Εμένα αυτή η σκέψη με ανακούφιζε λίγο γτ θα έπρεπε να το σταματήσουμε εμείς μιας και το μωρακι μας είχε πρόβλημα! Κουράγιο κοριτσάκι μου κουράγιο🙏 θα σηκωθείς σε λίγο καιρο και θα ξεκινήσεις τις προσπάθειες σου δυναμικαααα και το 2ο ουράνιο τόξο σου θα έρθει συντομα🌈❤️

Πως είσαι κορίτσι μου ; Πες μας τα νέα σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Σήμερα έχουμε ραντεβού με τον γιατρό και με έχει πιάσει πανικός. Τι άγχος είναι αυτό θεέ μου??? Δεν μπορώ αν το ελέγξωωωωωωωωωωωωωωωω😲

Γράψε μας τα νέα  σου μετά το ραντεβού! ❤️

Εγώ είχα χθες ραντεβού μου πήραν αίμα για εξετάσεις κ ουρα στο ιατρείο. Κάναμε υπέρηχο, μεγάλωσε κ την άλλη εβδομάδα έχω ραντεβού να ακουσουμε την καρδούλα. 
όλα πάνε καλά. 

5w 4d κ συνεχίζουμε. 
 

Λευκη μου αν θέλεις να ανοίξουμε ένα θεματάκι για τα μωράκια Φεβρουαρίου (λογικά κ εσυ Φεβρουάριο δεν έχεις πητ; ) 

εγω είχα ανοίξει για τα μωράκια Μαρτίου του 2022 κ είχαμε μαζευτεί πολλά κορίτσια. 
 

αν έχεις όρεξη κ διάθεση κ θέλεις να το ανοίξεις εσυ αυτήν την φορά 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

πως είστε κορίτσια; εγώ ακόμη παγωμένη από αυτά που συνέβησαν στο παρεάκι μας εδω..

@Mpourmpoulo σε είχαμε αφήσει στην φάση που θα ξεκινούσες διέγερση..πως πήγε;

@Maria98 κοπέλα μου κάνατε τελικά σπερμοδιάγραμμα προχθές;

Όχι όχι θα κάνει την λήψη την Τρίτη το πρωί και θα τα πάω στο μικροβιολογικο, από την μία έχω ενδοιασμούς που πηγαίνουμε σε μικροβιολογικο και όχι σε κάποιο κέντρο, αλλά εντάξει βλέπουμε τώρα πως θα πάει,  δε ξέρω πόσο άμεσα θα πάρουμε αποτελέσματα 

Εγώ τελείωσα με την περίοδο και τώρα θα ξεκινήσουμε ξανά την προσπάθεια μας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Όχι όχι θα κάνει την λήψη την Τρίτη το πρωί και θα τα πάω στο μικροβιολογικο, από την μία έχω ενδοιασμούς που πηγαίνουμε σε μικροβιολογικο και όχι σε κάποιο κέντρο, αλλά εντάξει βλέπουμε τώρα πως θα πάει,  δε ξέρω πόσο άμεσα θα πάρουμε αποτελέσματα 

Εγώ τελείωσα με την περίοδο και τώρα θα ξεκινήσουμε ξανά την προσπάθεια μας 

για να σας το είπε ο ουρολόγος θα έχει κι άλλους που στέλνει εκει και θα ξέρει.. ξερω και γω τι να πω..κι εγω για εξειδικευμένα κέντρα ήξερα..μην σε αγχώνει αυτό τώρα..βλέποντας και κάνοντας..

θύμισε μου κάνεις τεστ ωορρηξίας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Xrisa95 είπε:

Γράψε μας τα νέα  σου μετά το ραντεβού! ❤️

Εγώ είχα χθες ραντεβού μου πήραν αίμα για εξετάσεις κ ουρα στο ιατρείο. Κάναμε υπέρηχο, μεγάλωσε κ την άλλη εβδομάδα έχω ραντεβού να ακουσουμε την καρδούλα. 
όλα πάνε καλά. 

5w 4d κ συνεχίζουμε. 
 

Λευκη μου αν θέλεις να ανοίξουμε ένα θεματάκι για τα μωράκια Φεβρουαρίου (λογικά κ εσυ Φεβρουάριο δεν έχεις πητ; ) 

εγω είχα ανοίξει για τα μωράκια Μαρτίου του 2022 κ είχαμε μαζευτεί πολλά κορίτσια. 
 

αν έχεις όρεξη κ διάθεση κ θέλεις να το ανοίξεις εσυ αυτήν την φορά 😊

Μπράβο σας κορίτσι μου. Μια χαρά θα πάνε όλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anna_30 είπε:

για να σας το είπε ο ουρολόγος θα έχει κι άλλους που στέλνει εκει και θα ξέρει.. ξερω και γω τι να πω..κι εγω για εξειδικευμένα κέντρα ήξερα..μην σε αγχώνει αυτό τώρα..βλέποντας και κάνοντας..

θύμισε μου κάνεις τεστ ωορρηξίας;

Ναι αμέ  είχα ξεκινήσει τα τεστακια παρατηρω στην 18η 19η μέρα έχω πικ , οπότε τώρα ακόμα δε ξεκινάω έχω μερούλες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Ναι αμέ  είχα ξεκινήσει τα τεστακια παρατηρω στην 18η 19η μέρα έχω πικ , οπότε τώρα ακόμα δε ξεκινάω έχω μερούλες 

Τέλεια! Αυτό είναι το καλό στάδιο της αναμονής 😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Xrisa95 είπε:

Γράψε μας τα νέα  σου μετά το ραντεβού! ❤️

Εγώ είχα χθες ραντεβού μου πήραν αίμα για εξετάσεις κ ουρα στο ιατρείο. Κάναμε υπέρηχο, μεγάλωσε κ την άλλη εβδομάδα έχω ραντεβού να ακουσουμε την καρδούλα. 
όλα πάνε καλά. 

5w 4d κ συνεχίζουμε. 
 

Λευκη μου αν θέλεις να ανοίξουμε ένα θεματάκι για τα μωράκια Φεβρουαρίου (λογικά κ εσυ Φεβρουάριο δεν έχεις πητ; ) 

εγω είχα ανοίξει για τα μωράκια Μαρτίου του 2022 κ είχαμε μαζευτεί πολλά κορίτσια. 
 

αν έχεις όρεξη κ διάθεση κ θέλεις να το ανοίξεις εσυ αυτήν την φορά 😊

Πολύ χαίρομαι με τα νέα σου. Παει πολύ καλά το σποράκι σου ❤️❤️ 

Εμείς μόλις γυρίσαμε από τον γιατρό. Το φασολάκι είναι 75 χιλιοστά και είχε 140 παλμούς. Πολύ καλά για την εβδομάδα μας μου είπε ο γιατρός. 
Γενικά μου συνέστησε πολύ προσοχή για τις επόμενες δυο εβδομάδες γιατί μου είπε πως μεταξύ 6ης & 8ης εβδομάδας είναι συχνές οι αποβολές, αν και μου τόνισε πως δεν έχουμε κάποια ένδειξη, όλα πάνε πολύ καλά. 

Σε δυο εβδομάδες θα το ξανά δούμε και θα κανονίσουμε την αυχενική.

Περίμενα πως και πως να ακούσω αυτό τον ήχο, αλλά να σου πω ότι αυτό που με συγκλόνισε ήταν η καρδούλα του που την είδαμε να πάλλεται και να φωσφορίζει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Πολύ χαίρομαι με τα νέα σου. Παει πολύ καλά το σποράκι σου ❤️❤️ 

Εμείς μόλις γυρίσαμε από τον γιατρό. Το φασολάκι είναι 75 χιλιοστά και είχε 140 παλμούς. Πολύ καλά για την εβδομάδα μας μου είπε ο γιατρός. 
Γενικά μου συνέστησε πολύ προσοχή για τις επόμενες δυο εβδομάδες γιατί μου είπε πως μεταξύ 6ης & 8ης εβδομάδας είναι συχνές οι αποβολές, αν και μου τόνισε πως δεν έχουμε κάποια ένδειξη, όλα πάνε πολύ καλά. 

Σε δυο εβδομάδες θα το ξανά δούμε και θα κανονίσουμε την αυχενική.

Περίμενα πως και πως να ακούσω αυτό τον ήχο, αλλά να σου πω ότι αυτό που με συγκλόνισε ήταν η καρδούλα του που την είδαμε να πάλλεται και να φωσφορίζει. 

Μπράβο κοριτσάκι μου!!! Τέλεια πάει το σποράκι σου ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα!! 
 

Αποφασισα να ξεκινήσω τα τεστ ωορηξιας και έχω κάποιες απορίες. Ξεκίνησα τα τεστ από προχθές που ήταν η 9η μέρα του κύκλου, βγήκε άχνη, εχθές 10η μέρα πάλι άχνη και τώρα εκανα άλλο ένα και είναι πιο έντονη. Σήμερα είναι 11η μέρα. Αυτό που με προβληματίζει είναι ότι εγω έχω 30-32 μέρες κύκλο αλλά ωορρηξία κάνω περίπου την 18 μέρα ( βάση υπολογισμών εφαρμογής αλλά και του γυναικολόγου.) πως λειτουργούν αυτά τα τεστ γιατί απ ότι καταλάβατε είμαι εντελώς άσχετη 🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Μπράβο σας κορίτσι μου. Μια χαρά θα πάνε όλα!

Μακάρι να πάνε όλα καλά ❤️❤️❤️

 

εσυ πως είσαι; Είσαι ακόμα Λευκάδα; Ή κάνω λάθος 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Πολύ χαίρομαι με τα νέα σου. Παει πολύ καλά το σποράκι σου ❤️❤️ 

Εμείς μόλις γυρίσαμε από τον γιατρό. Το φασολάκι είναι 75 χιλιοστά και είχε 140 παλμούς. Πολύ καλά για την εβδομάδα μας μου είπε ο γιατρός. 
Γενικά μου συνέστησε πολύ προσοχή για τις επόμενες δυο εβδομάδες γιατί μου είπε πως μεταξύ 6ης & 8ης εβδομάδας είναι συχνές οι αποβολές, αν και μου τόνισε πως δεν έχουμε κάποια ένδειξη, όλα πάνε πολύ καλά. 

Σε δυο εβδομάδες θα το ξανά δούμε και θα κανονίσουμε την αυχενική.

Περίμενα πως και πως να ακούσω αυτό τον ήχο, αλλά να σου πω ότι αυτό που με συγκλόνισε ήταν η καρδούλα του που την είδαμε να πάλλεται και να φωσφορίζει. 

Αχ τι υπέροχα ❤️❤️❤️

η καρδούλα πάντα είναι η πιο δυνατή εικόνα του υπερήχου. 
 

όσες φορές κ να την ακούσεις κ να την δεις όσα παιδιά κ να κανεις ποτέ δεν σταματάει να σε συνεπαίρνει ❤️

 

ολα θα πάνε καλά, απόλαυσε τις στιγμές… κάθε μέρα αυτού του ταξιδιού γιατί τουλάχιστον για εμένα όταν γεννούσα μετά από λίγο μου έλειπε η εγκυμοσύνη άρα κάθε φορά είμαι ακόμα πιο ενθουσιασμένη από την προηγούμενη. 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Πολύ χαίρομαι με τα νέα σου. Παει πολύ καλά το σποράκι σου ❤️❤️ 

Εμείς μόλις γυρίσαμε από τον γιατρό. Το φασολάκι είναι 75 χιλιοστά και είχε 140 παλμούς. Πολύ καλά για την εβδομάδα μας μου είπε ο γιατρός. 
Γενικά μου συνέστησε πολύ προσοχή για τις επόμενες δυο εβδομάδες γιατί μου είπε πως μεταξύ 6ης & 8ης εβδομάδας είναι συχνές οι αποβολές, αν και μου τόνισε πως δεν έχουμε κάποια ένδειξη, όλα πάνε πολύ καλά. 

Σε δυο εβδομάδες θα το ξανά δούμε και θα κανονίσουμε την αυχενική.

Περίμενα πως και πως να ακούσω αυτό τον ήχο, αλλά να σου πω ότι αυτό που με συγκλόνισε ήταν η καρδούλα του που την είδαμε να πάλλεται και να φωσφορίζει. 

Συγχαρητήρια κο΄ριτσι μου. Όλα πάνε πολύ καλά! Αυτός ο ήχος είναι μαγικός. Ακόμα ήχει στ' αυτιά μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Xrisa95 είπε:

Μακάρι να πάνε όλα καλά ❤️❤️❤️

 

εσυ πως είσαι; Είσαι ακόμα Λευκάδα; Ή κάνω λάθος 😊

Ναι, ναι... Είμαι ακόμα Λευκάδα και κάνω τις τελευταιές ετοιμασίες εδώ για να κατέβω Αθήνα. Προσπαθώ όσο μπορώ να το καθυστερήσω για να γλιτώσω λίγο τη ζέστη της Αθήνας. Αλλά σε μια βδομάδα εδώ θα τα έχω όλα έτοιμα. Μπήκα στον 8ο σήμερα οπότε σιγά σιγά πρέπει να κατέβω. Στις 9 Ιουλίου έχω ραντεβού για doppler οπότε αν καταφέρω και μείνω εδώ μέχρι τις 7 Ιουλίου θα είμαι πολύ καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου εχθές μου έκανε μια φίλη μου belly painting και ήταν φανταστικό! Έφτιαξε μια hello kitty που έχω κόλλημα και έγραψε "baby girl loading". Θα το δημοσιεύσω στα social τώρα που μπήκαμε στον 8ο πια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...