Μετάβαση σε περιεχόμενο

🍒Ιούνης τρέφει κεράσια στ' αμπέλι, και τα πολυπόθητα μωράκια μας στέλλει! 🍒🧿👶🤰🏼


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

κορίτσι μου δε νομίζω να ειναι τόσο σοβαρό…εγώ στο πρώτο στην εβδομάδα π είσαι είχε λιγότερο βάρος.  Δε είναι μόνο το βάρος να ξερεις σημαντικό ειναι κ Το κεφάλι ειναι κ η κοιλιτσα του κ το μηριαίο οστό! 
 

ειχε γυρίσει κ εμένα από τοσο νωρις κ όταν την ρώτησα αν θα ξανά γυρίσει μ είπε λόγο ότι ειναι πρώτη εγκυμοσύνη μ είπε δύσκολο να ξανά γυρίσει γιατί ακόμη η μήτρα ειναι σφυκτη, στα Δευτέρα κ τρίτα πχ συνέχεια γυρνάνε! Εγώ θα σου ελεγα να κανεις περπάτημα τα μαθήματα οκ, μπάλα αν εχεις κ καθίσματα 

Περπάτημα κάνω καθημερινά ούτως ή άλλως. Έχω την μπάλα απο παλιά. Αλλά θα κάνω τα μαθήματα πρώτα γιατί φοβάμαι μην κάνω καμιά βλακεία. Με καθησύχασες... Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Κορίτσια μου (για όσες ήρθε η περίοδος), καταλαβαίνω απόλυτα την απογοήτευση, όλες έχουμε περάσει απ' αυτή τη φάση, αλλά να ξέρετε ότι είναι η μαυρίλα της περιόδου! Όταν φτάσει με το καλό η φάση της ωορρηξίας θα έχετε ανακτήσει δυνάμεις και πάμε δυναμικά πάλι απ' την αρχή! Δε παραδίδουμε τα όπλα είπαμε 💪💪 

Καθώς είναι καλοκαίρι εγώ θα προτείνω μια λύση που προσωπικά με είχε βοηθήσει πολύ να μην πέφτω ψυχολογικά: προγραμματιστε εκδρομουλες/ταξιδακια/δραστηριότητες με τα παιδάκια σας κατά την αναμενόμενη περίοδο! Εγώ περίμενα και περίμενα 10 μήνες (από τότε που αρχίσαμε ξανά προσπάθειες μετά την παλινδρόμη), αλλά μ αυτά και με εκείνα πήγα Σεβίλλη, Αζόρες, Γαλλία, εκδρομουλες στην Πορτογαλία 🤣🤣 καταλαβαίνω ότι δεν είναι εφικτό για όλους και καθε μήνα (+ ότι τώρα μιλάω από μια θέση "ασφαλείας" καθώς εμεινα έγκυος), αλλά μην ξεχνάτε ότι η ζωή προχωράει και είναι κρίμα να χάνουμε στιγμές για ένα αρνητικό τεστ. Ζήστε το ❤️

Καλησπερα!! Ποσο δικιο εχεις για το οτι δεν πρεπει να χανουμε τις στιγμες! πως πρεπει να προχωραμε κ να συνεχιζουμε να κανουμε πραγματα για εμας! Γτ νομιζω πως συχνα μεσα σε ολο αυρο χανομαστε!! Εγω κανω προσπαθειες με εξωσωματικη.. συνειδητα για να αναδιοργανωθω εκανα ενα break 1 έτους προγραμματισα εκδρομες, χαλασα λεφτα κ αλλου εκτος απο εξωσωματικη σε πραγματα π ανεβαλλα για να κανουμε οικονομια γτ καταλαβα πως η ζωη προχωραει με ή χωρις παιδι..

Στα ευχαριστα τωρα!+ σημερα ημουν 9η μερα απο την 4η μου εμβρυομεταφορα και πηρα θετικη χοριακη (η 3η θετικη χοριακη-εγκυμοσυνη).. με φοβιζει πολυ το νουμερο γτ μου φαινεται μικρο (36,8). Ειναι το μικροτερο νουμερο π εχω παρει απ ολες τις εμβρυομεταφορες π εχω κανει..αλλα θελω να ελπιζω πως την Τετάρτη π εχω την επαναληψη θα δω κατι καλο & δε μου επιφύλασσει αυτη τη φορα κατι νεο η τυχη μ!

Σας φιλω κ πραγματικα ευχομαι τα καλυτερα σε ολες!! Γρηγορα γςματες αγκαλιες σε ολες μας!!!! ❤️

Ps: Σας παρακολουθω πανω απο ενα χρονο αλλα εχω γραψει ελαχιστες φορες οποτε είμαι ακομα δοκιμαστικό μελος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η annie! είπε:

 

Καλησπέρα κορίτσια μου, πριν λίγο αδιαθέτησα.. Εγγλεζα στην ώρα της ακριβώς 14ΜΤΩ. Δεν πειράζει πάμε στον επόμενο.. Είμαι μέσα στο όριο της Ζαιρας μας.. (Μάιο είπε η αγαπημένη αλλά είχε τονίσει +-3 μήνες..) @Παρασκευαιδου με βλέπεις στη γυάλα σου αγαπημένη ή έχω ακόμα;;;;

Ελα κοριτσάκι μου γλυκό μη σε παίρνει από κάτω!!! Είναι πολύ νωρίς ακόμα. Αν έχεις κουραστεί να μετράς μέρες, τεστ κλπ άστο.. Περνα καλά με τον άντρα σου κ όταν ειναι να έρθει θα έρθει αγαπημένη μου!!! Εμένα η βιοχημική ήρθε όταν δεν υπολόγιζα τίποτα.. Ούτε που ήξερα ποτε έκανα ωορρηξία.. Θα έρθει κ το 3ο απλά για κάποιο λόγο σε ταλαιπωρεί λίγο.. Εχε πίστη !!❤️❤️🌈🌈

Όταν μπαίνει κάποια στη γυάλα δεν βγαίνει.. αυτός είναι Μηνάς σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η arntalia είπε:

Εντωματαξυ θα θελαμε κ τη κυρια ζαιρα @Παρασκευαιδουνα μας πει τι λεει η μπαλα της η μαγικη για τον ιουνιο.

Λοιπόν αυτό το μήνα έχω γενέθλια..  οπότε Ιούνιο Ιούλιο Αύγουστο είναι οι πιο παραγωγικοί μήνες βροχή θα πέφτουν τα τεστ ειδικά εκεί τέλος Αυγούστου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Λοιπόν αυτό το μήνα έχω γενέθλια..  οπότε Ιούνιο Ιούλιο Αύγουστο είναι οι πιο παραγωγικοί μήνες βροχή θα πέφτουν τα τεστ ειδικά εκεί τέλος Αυγούστου 

Έλα μωρη διδυμαρα 👏👏👏😍😍😍🎉🎉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Naty_ είπε:

Κορίτσια μου, γεια σας! Εγω παρά του οτι ειμαι κυριολεκτικά σκατα ψυχολογικά, συνεχίζω και προχωράω! Το μόνο που με παρηγορεί είναι που θα πιω κανένα κοκτέιλ μες το καλοκαίρι 😅 (αν και δεν πίνω αλκοόλ) Εύχομαι να είναι το τελευταίο καλοκαίρι χωρίς μπεμπάκι 🙏🏼

Να ρωτήσω όσες έχετε κάνει απόξεση πως ήσασταν μετά θυμαστε; Νιώθω μια κούραση στο σώμα, το στήθος μου είναι ακόμη πρησμένο και έχω πολύ ήπια τραβήγματα καμιά φορά στην κοιλιά, σαν κράμπες περιόδου. Είναι νορμάλ; Αίμα ευτυχώς δεν έχω αν και μπορεί να εμφανιστεί πάλι. Πήρα τη γιατρό σήμερα και μου είπε είναι λογικό να είμαι έτσι να πάρω κανένα παυσίπονο αν πονάω και καμιά βιταμίνη. Αντιβίωση δεν μου έδωσε μετα την επέμβαση γιατί μου έβαλαν ενδοφλέβια και είπε δεν χρειάζεται. Μόνο mitrotan για το αίμα  

Καλημέρα. Αυτό που θυμάμαι χαρακτηριστικά είναι ότι για κάποιες μέρες όταν πήγαινα να καθίσω ένιωθα τράβηγμα -πονο, όχι πολύ έντονο. Περαστικά σου !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και καλό μήνα. Σήμερα βρίσκομαι στην 29 μέρα του κύκλου μου. Πρώτη φορά που τράβηξε τόσο ο κύκλος αφού συνήθως αδιαθετώ 25-27η μέρα. Δεν έχω κάνει ακόμα τεστ. Έχω πολύ πρησμένο και βαρύ στήθος και τίποτα άλλο. 

Έχω γενικά μια άρνηση για τεστ. Φοβάμαι; Δεν ξέρω. Πάντως ένα σοκ το έχω πάθει. Θα περιμένω πάντως λίγο ακόμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Λοιπόν αυτό το μήνα έχω γενέθλια..  οπότε Ιούνιο Ιούλιο Αύγουστο είναι οι πιο παραγωγικοί μήνες βροχή θα πέφτουν τα τεστ ειδικά εκεί τέλος Αυγούστου 

Κρατώ το τέλος Αυγούστού! Ή μήπως πιο μετά εγώ; Λέει τίποτα η 🔮 για μας; 😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Καλημέρα κορίτσια και καλό μήνα. Σήμερα βρίσκομαι στην 29 μέρα του κύκλου μου. Πρώτη φορά που τράβηξε τόσο ο κύκλος αφού συνήθως αδιαθετώ 25-27η μέρα. Δεν έχω κάνει ακόμα τεστ. Έχω πολύ πρησμένο και βαρύ στήθος και τίποτα άλλο. 

Έχω γενικά μια άρνηση για τεστ. Φοβάμαι; Δεν ξέρω. Πάντως ένα σοκ το έχω πάθει. Θα περιμένω πάντως λίγο ακόμα.

Καλημέρα κορίτσι! Κάνε ένα τεστάκι κι ό,τι είνα να δείξει θα δείξει. Αφού έχεις καθυστέρηση δεν είναι ότι θα το κάνεις πριν την καθυστέρηση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Καλημέρα κορίτσια και καλό μήνα. Σήμερα βρίσκομαι στην 29 μέρα του κύκλου μου. Πρώτη φορά που τράβηξε τόσο ο κύκλος αφού συνήθως αδιαθετώ 25-27η μέρα. Δεν έχω κάνει ακόμα τεστ. Έχω πολύ πρησμένο και βαρύ στήθος και τίποτα άλλο. 

Έχω γενικά μια άρνηση για τεστ. Φοβάμαι; Δεν ξέρω. Πάντως ένα σοκ το έχω πάθει. Θα περιμένω πάντως λίγο ακόμα.

Εγώ μαζί σου να ξέρεις! Στις 5 μέρες καθυστέρηση έκανα χοριακή!!!

Καλημέρα κορίτσια μου. Εγώ σήμερα κάνω την καμπύλη ζαχάρου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Naty_ είπε:

Καλημέρα κορίτσι! Κάνε ένα τεστάκι κι ό,τι είνα να δείξει θα δείξει. Αφού έχεις καθυστέρηση δεν είναι ότι θα το κάνεις πριν την καθυστέρηση

Φοβάμαι! Έχω αγχωθεί. Θα περιμένω λίγο ακόμα. Προς το παρόν είμαι σε πανικό και δεν μπορώ να το διαχειριστώ.  Πίστευα πως όταν μου συνέβαινε (καθυστέρηση) θα πετούσα από την χαρά μου. Δυστυχώς δεν ξέρω τι έχω πάθει. Φοβάμαι ότι θα δω θετικό τεστ. Δεν το έχω πει καν στον άντρα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Φοβάμαι! Έχω αγχωθεί. Θα περιμένω λίγο ακόμα. Προς το παρόν είμαι σε πανικό και δεν μπορώ να το διαχειριστώ.  Πίστευα πως όταν μου συνέβαινε (καθυστέρηση) θα πετούσα από την χαρά μου. Δυστυχώς δεν ξέρω τι έχω πάθει. Φοβάμαι ότι θα δω θετικό τεστ. Δεν το έχω πει καν στον άντρα μου.

Γιατί φοβάσαι κορίτσι μου; Πάρε το χρόνο σου! Πάντως να έχεις κατά νου ότι ίσως κάτι πολύ όμορφο να ετοιμάζεται!!❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Φοβάμαι! Έχω αγχωθεί. Θα περιμένω λίγο ακόμα. Προς το παρόν είμαι σε πανικό και δεν μπορώ να το διαχειριστώ.  Πίστευα πως όταν μου συνέβαινε (καθυστέρηση) θα πετούσα από την χαρά μου. Δυστυχώς δεν ξέρω τι έχω πάθει. Φοβάμαι ότι θα δω θετικό τεστ. Δεν το έχω πει καν στον άντρα μου.

Να μη φοβάσαι καθόλου και να σκέφτεσαι μόνο θετικά! Μια, δυό μέρες ακόμα και θα μας πεις τα νέα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Θα προσπαθήσω λίγο να χαλαρώσω και σε 2-3 μέρες αν συνεχίσει η καθυστέρηση θα κάνω τεστ!!!! Σας ευχαριστώ!

Με το καλό!! Να σου πάνε όλα όπως εσύ επιθυμείς!!!❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tonakiv είπε:

Με το καλό!! Να σου πάνε όλα όπως εσύ επιθυμείς!!!❤️❤️

Σε ευχαριστώ πολύ!!💗

Εύχομαι και για εσένα τα καλύτερα💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια πως ειστε σημερα? Εγω 28ημερα κυκλου κ απο χθες βλεννες κοκκινες κ στ σκουπισμα κ στ σερβιετακι οποτε ερχεται η αναμενομενη στην ωρα της κ ειχα τη πεποιηθηση πτι θα ειναι ο τυχερος αυτος ο μηνας...μ περασε απο το μυαλο να κανω ενα τεστ αλλα με αυτα τα συμπτωματα δε πιστευω να δειξει κατι...αν κ ολα τα τεστ ωορηξιας ηταν θετικα κ η ωορηξια επιβεβαιωμενη με υπερηχο κ οι επαφες σωστες δε ξερω γοατι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!!💗

Εύχομαι και για εσένα τα καλύτερα💗

Κορίτσι μου όταν νιώσεις έτοιμη εμείς εδώ είμαστε θα περιμένουμε νέα σου εύχομαι ένα κατά κόκκινο τεστ 😊 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Κορίτσι μου όταν νιώσεις έτοιμη εμείς εδώ είμαστε θα περιμένουμε νέα σου εύχομαι ένα κατά κόκκινο τεστ 😊 

Σε ευχαριστώ πολύ! Με το καλό το μωράκι σας!!!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, κι εγώ σήμερα έχω ξυπνήσει ένα ράκος, μια απογοήτευση. Κλαίω από εχθές το βράδυ, μέχρι τώρα. Νιώθω ότι όλα πάνε λάθος και εγώ μένω πίσω. Σήμερα ξύπνησα και με άλλο σύμπτωμα περιόδου(πρωινή διάρροια συγνώμη), την οποία έχω πάντα 2 μέρες πριν έρθει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Καλημέρα κορίτσια και καλό μήνα. Σήμερα βρίσκομαι στην 29 μέρα του κύκλου μου. Πρώτη φορά που τράβηξε τόσο ο κύκλος αφού συνήθως αδιαθετώ 25-27η μέρα. Δεν έχω κάνει ακόμα τεστ. Έχω πολύ πρησμένο και βαρύ στήθος και τίποτα άλλο. 

Έχω γενικά μια άρνηση για τεστ. Φοβάμαι; Δεν ξέρω. Πάντως ένα σοκ το έχω πάθει. Θα περιμένω πάντως λίγο ακόμα.

Κάτι καλό θα είναι 🧿 πάρε το χρόνο σου και αναμένουμε τις γραμμούλες σου 🥳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ChrisElen είπε:

Καλημέρα, κι εγώ σήμερα έχω ξυπνήσει ένα ράκος, μια απογοήτευση. Κλαίω από εχθές το βράδυ, μέχρι τώρα. Νιώθω ότι όλα πάνε λάθος και εγώ μένω πίσω. Σήμερα ξύπνησα και με άλλο σύμπτωμα περιόδου(πρωινή διάρροια συγνώμη), την οποία έχω πάντα 2 μέρες πριν έρθει.

Αυτο μς το κλαμα το εχω κ γω απο χθες. Ειδα κ το αιματακι κ τη βλεννα σημερα κ αποτελειωθηκα. Πηρα το γιατρο μου του λεω μ ερχεται περιοδος.τα σταματαω ολα πεταω χαπια κ απο σεπτεμβρη παλι αν εχω διαθεση κ κουραγιο το βλεπουμε. Αποφασισαμε με τονσυζυγο να τρελαθουμε φετος στις βολτες κ τα ταξιδια κ να μη σκεφτομαστε τπτ.....ελπθζω να μη σ ερθει κοριτσι μ κ να ειναι κατι θετικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • ναι εχεις δικιο..αλλαξες γιατρό τώρα εσύ!
    • Το καταλαβαίνω γιατί και εμένα θηλαζε όλη την νύχτα (μπιμπερό δεν είχε πάρει ποτε μέχρι τοτε ) και όταν έγινε η παλινδρόμηση ήταν 13 μηνών ηθελα να κόψω στο στήθος όποτε τότε που έγινε εκείνο το συμβάν σταμάτησα και τον θηλασμό μια και καλή πήγα έκανα την αποξεση σε δημόσιο νοσοκομείο γιατί ο γιατρός μου ήθελε 700 ευρώ.. πήγα πρωί 7 η ώρα στο νοσοκομείο και βγηκα 7 το απόγευμα το στηθος της το έκοψα δεν την ξανά έδωσε από τότε.. αλλά πραγματικά γιατί δεν σε έκανε εισαγωγή για μερικές ώρες και ήθελε 3 μερες δεν το κατάλαβα κορίτσι μου 😞 Εσενα βέβαια είναι πιο μικρή η κορούλα σου την θηλαζεις μόνο νύχτα ;  εγω κορίτσι μου στην θέση σου θα πήγαινα απευθείας νοσοκομείο να με εξετάσουν καλύτερα εκεί 
    • Ναι εντάξει ότι μου είπε τώρα θα κάνω μωρέ απλά ξέρεις είναι και άλλος τώρα αυτός ο γιατρός και λίγο η επικοινωνίας μας είναι μικρή  τι να σου πω κορίτσι μου εγω δεν το έκανα ούτε στην πρώτη εγκυμοσύνη ούτε τώρα.. αλλα γενικα το συστήνουν αρκετοί γιατροί 🤷‍♀️  
    • κατι θα ξέρει ο γιατρός σου...μην αγχώνεσαι! απο τη μια σκέφτομαι να το κάνω... γιατί αν δεν το κάνω και αυριο μεθαύριο παθει κάτι το μωρό θα έχω τύψεις 🤷 απο την άλλη δεν ξέρω κατά πόσο είναι καλό όντως!
    • @Kiddo μακαρι να ήταν έτσι. Αλλα δεν είναι. Ήταν κολπικός υπέρηχος. Ο γιατρός που πήγα χθές, κάνει και τους μεγάλους υπερήχους είναι δηλαδή και εμβρυολογος οπότε θεωρώ πως θα εχει καλό μηχάνημα. Το ιατρείο του εξάλλου, πρεπει να το εχει καμια 5ετια. Αυτο που περιγράφεις το εχω ζησει κι εγω στο τελευταίο παιδι μου. Ειχα παει σε εναν γιατρό που ακουγα καλά λόγια, φουλ στην αναγουλα δεν μπορουσα να σταθω και μου λεει πως βλεπει εναν αδιο σακο. 2 ημερες μετα παω στον γιατρό μου και βλέπουμε και έμβρυο. Αυτος χθες, ήταν αισιόδοξος. Μου ειπε ότι υπάρχει πιθανότητα να μην προχωρήσει αλλα εμπειρικα μου εδειξε το σχημα του σάκου και μου λεει , "μιλώντας εμπειρικά, πιστεύω πως θα προχωρήσει και πως το σχήμα που έχει ο σακος μου, είναι σχήμα που ετοιμάζεται να υποδεχτεί και έμβρυο." Αλλα δεν το πιστεύω. Είμαι απόλυτα σίγουρη πως θα παλλινδρομησει ή ηδη εχει γίνει. Το ξερω, το νιωθω , το διαισθανομαι. Τουλάχιστον χθες, δεν μπορούσα ουτε να κλάψω και όλη αυτή η ένταση μου χτυπησε σε δυνατό πονοκέφαλο. Σήμερα ομως καταφερα να ξεσπασω και σε κλάμα. Ξερω θα μου πειτε πως εχω αλλα 3 θαυματακια διπλα μου και δεν πειράζει. Ομως οσα παιδια και να εχεις η απώλεια αυτη πονάει. Το αγάπησα, του μιλούσα, του εγραψα και γραμματα, το οραματιστηκα. Τέλος πάντων. Την αλλη Τέταρτη πλεον θα το ξέρω και επίσημα...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...