Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά



  • Απαντήσεις

    • Με το καλό κοριτσάκι μου!!! Περιμένουμε νεότερα!!!! 😍😍😍 Αχ να σου πω με καθησυχασες λίγο γιατί και εμένα 33η μου έχει το Doppler και ανησύχησα που όλες το κάνετε τόσο νωρίς..  Τυχερή είσαι με τη μεγάλη!! Μπράβο!! Μακάρι να συνεχίσει έτσι το παιδάκι σου!! Έχει πολλά παιδάκια στο τμήμα της; 
    • Sorry κορίτσια επανήλθα!! Είχα απρόσμενες επισκέψεις στο σπίτι και άφησα το σχολιασμό μου στα μισά!! Τώρα σας πιάνω!!😅 Κοριτσάκι μου το ζάχαρο σου είναι εξαιρετικό!!! Η αγαπημένη της ενδοκρινολόγου μου θα ήσουν!! 😂😂 Όντως δεν έχεις λόγο ανησυχίας με το σίδηρο! Είσαι σούπερ!! Αντίστοιχα είμαστε αν και έχω χαμηλότερο αιματοκρίτη 36,6 και τώρα μου αύξησε και εμένα το σίδηρο σε διπλή δόση.. Ο μικρός είναι εξαιρετικά ρε συ!! Μπράβο το παιδί!!! 😍😍😍😍 Αχχχχχ τι ωραία έτσι να συνεχίσουμε όλες θεουλη μου!!! 🙏🙏🙏🤞🤞🤞🤞 Οι κινήσεις νομίζω από ότι έχω καταλάβει τώρα έτσι θα πηγαίνουν πλέον!! 😂😂 Το alien από μέσα!! 🤣🤣 Μια χαρά κορίτσια μου!!! Έτσι να συνεχίσουν τα μικρουλια μας μέχρι να γεννηθούν!!! ❤️❤️❤️ Για τα εμβόλια επειδή πρόσφατα το ρώτησα στο γιατρό γιατί δεν μου είχε πει τίποτα.. μου είπε ότι οι κατευθυντήριες οδηγίες έχουν 3 εμβόλια στην εγκυμοσύνη.. της γρίπης, του κοκκυτη και του κορωνοιου.. ο δικός μου θέλει να κάνω της γρίπης κάπου 10-15 Νοέμβρη και 4 εβδομάδες μετά (2 εβδομάδες πριν γεννησουμε) του κοκκυτη.. του κορωνοιου δεν πιστεύει ότι πρέπει ή χρειάζεται να το κάνω.. αυτό που αναφέρεις RSV πρώτη φορά το ακούω και εγώ.. δεν το έψαξα καθόλου να δω τι είναι αλλά θα το ρωτήσω στο γιατρό όταν το ξαναδώ! Πάντως για να μην το ξέρουμε εδώ στην Ελλάδα το λιγότερο που σημαίνει είναι ότι δεν θα κάνεις κάποιο κακό με το να ακούσεις το γιατρό σου και να μην το κάνεις.. θέλω να πω ότι αν ήταν τόσο σημαντικό πρώτοι εμείς εδώ θα τρέχαμε να τα κάνουμε όλα!! 😂😂 Εκτός τώρα αν πρόκειται περί έξαρσης που έχετε στη Πορτογαλία.. αυτό δε μπορώ να στο απαντήσω..
    • Επίσης, βρε κορίτσια, λύστε μου μια απορία. Επειδή κι εμείς κοιτάμε για καθισματάκι αυτοκινήτου  χρειαζόμαστε οπωσδήποτε βάση; Για μετά το αυγό/πορτ μπεμπέ κοιτάμε - για το οποίο η αδελφή μου επιμένει ότι δεν χρειαζόμαστε βάση. Δεν έχω καταλάβει πως ακριβ΄ως λειτουργεί αυτο με το isofix. Στο αμάξι μου για παράδειγμα τα κουμπώματα της ζώνης γράφουν πάνω isofix. Είναι για να κουμπώνει πάνω η βάση;  Τα έχω λίγο χαμενα...🤔
    • @Θέτις Κ.Υπέροχο το δωμάτιο!!! Μου αρέσει πως έχετε προσέξει την κάθε λεπτομέρεια. Μόνο χσρούμενες κι ευτυχισμένες στιγμές να γεμίσει!!! Με τον σύζυγο φαίνεστε φοβερό team... Μπράβο μπράβο!!! Γκρίνια alert για τον δικό μου είναι αυτό... Χθες του γκρίνιαζα που δεν έχει κάνει ακόμα πρόβα για το πώς δένει το πορτ μπεμπέ στο αμάξι. Κάτι πήγε να ψελλίσει ο κακομοίρης ότι είναι νωρίς αλλά ευτυχώς μαζεύτηκε γρήγορα 😂😂😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...