Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τώρα είν Μάης και Άνοιξη , τώρα ειν το καλοκαίρι , τώρα ειν ο καιρός μωράκια 👶👶 μωράκια να μας φέρει 🤰❤️🧿💖💙🙏🧿


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Melikara86 είπε:

Σε ευχαριστώ γλυκιά μου για τις συμβουλές...θα δω βρω θετικό κ αυτό τον μήνα ( που δεν θα βρω δυστυχώς) τον επόμενο που θα είμαι στο νησί μου θα το ξανά δω με την γιατρό κ θα δούμε για το επόμενο βήμα! Δεν έχω χρόνο για χάσιμο περνάνε κ τα χρόνια γαμωτο!!!

δεν πάει χαμένο τίποτα..μαθαίνεις το σώμα σου και τον οργανισμό σου..δώσε του χρόνο και θα σε ανταμείψει.. και μην ακούω χαζά για ηλικίες..όποια επιθυμεί να αποκτήσει παιδάκι στις μέρες μας με τον έναν ή με τον άλλο τρόπο αποκτά..θετική σκέψη να έχεις και θα έρθουν όλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Melikara86 είπε:

Κορίτσι μου μήπως να πας ξανά να σε δει με υπέρηχο;; Να φύγει κ το άγχος; 

Μίλησα μαζί του και μου είπε να παρω το απόγευμα στο ιατρειο για να κλείσω ραντεβού να με δει την Τρίτη!

στις Just now, ο/η anna_30 είπε:

έχεις άλλο εγκυμοσύνης να κάνεις; κάποιο άλλο σύμπτωμα εκτός από τα υγρά;

Αν έχω λεειιιι! Να φάνε και οι κότες αλλά δεν νομίζω ότι υφίσταται εγκυμοσυνη καθώς χθες το πρωί έκανα και είχε μια παρααα πολύ άχνη γραμμουλα που έπρεπε να βγαλω τα μάτια μου για να την δω που ίσως να ήταν και εξάτμισης! Έχω πολλα υγρα σαν ασπράδι στο σκούπισμα και τίποτα αλλοοο! Ούτε πονο στο στήθος ούτε τίποτα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ChrisElen είπε:

Πέφτει η ορμόνη επομένως. Άρα φαίνεται να είναι κύκλος ωορρηξίας.

Ναι αυτό πιστεύω και εγώ! Άργησε να γίνει ωορρηξια λόγω της απόξεσης αλλά και των ορμονών της εγκυμοσύνης!μονο αυτό μπορώ να σκεφτώ έως λογικο σενάριο  Αντε τώρα να περιμενω 14 μέρες να έρθει για να ξεκινήσω διεγερση πφφφφ😩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

ποιες είμαστε στην αναμονή; Αχ αυτές τις μέρες από την ωορρηξία μέχρι την περίοδο γιατί περνάνε τοσο βασανιστικά αργά; 😂

κορίτσια εγώ είμαι σε γόνιμες με βάση την εφαρμογή αλλά ακόμα δεν την έχω καταλάβει... στο εντωμεταξύ έχουμε καταφέρει μία επαφή την 9η μέρα... πφφ αλλά δεν υπάρχει κουρ΄αγιο... είμαστε πτώματα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

και εσεις κοπέλα μου!

ναι ευτυχώς τα καταφέραμε γιατί είχαμε και επισκεψεις..είχα θετικό τεστ 11η μέρα και είχαμε επαφές 9η,11η,12η και 13η.. 

ωωωωωω σούπερ είστε!!! Περιμένουμε λοιπόν το θετικό τεστακιιιιι🙏🏻🙏🏻🙏🏻

στις πριν 1 ώρα, ο/η Melikara86 είπε:

Οχι  δυστυχώς μια είχαμε μόνο 7 η μέρα κύκλου ενώ είχα τελειώσει την περίοδο!!! Λόγω του ότι είμαστε στην πεθερά μου και για να μην πάει χαμένος ο μήνας είπα όταν δω θετικό να κάνω γτ δεν είναι εύκολο, καταλαβαίνεις!!!  Και εχθές ο δικός μου ήθελε αλλά εγώ ήμουν πολύ απογοητευμένη κα ντάουν που δεν....!

 

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσια εγώ είμαι σε γόνιμες με βάση την εφαρμογή αλλά ακόμα δεν την έχω καταλάβει... στο εντωμεταξύ έχουμε καταφέρει μία επαφή την 9η μέρα... πφφ αλλά δεν υπάρχει κουρ΄αγιο... είμαστε πτώματα... 

Αχχχχχχ πόσο σας καταλαβαίνω κ τις 2 δε φαντάζεστε…. εμείς έχουμε τη μάνα μου σπίτι από το Νοέμβριο λόγω οικογενειακών θεμάτων… Το ότι δεν έχουμε χωρίσει είναι θαύμα από μόνο του!!!  Διαλέξτε λοιπόν κ πάρτε κούραση;;; Μάνα;;; Από που να το πιάσω;;; Κ μέσα σ όλα αυτά θέλω κ τρίτο🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Όταν με το καλό γυρίσεις στο νησί σου επίσκεψης την γιατρό σου και συζητήστε τι μπορειται να κάνετε! Μήπως κάνετε διεγερση με χάπια ή ενέσεις ! Μην απελπίζεσαι υπάρχουν παρά πολλοιιιι τρόποι !

Ναι κορίτσι μου αυτό θα κάνω...🙏🏼🥰🙏🏼

στις πριν 1 ώρα, ο/η anna_30 είπε:

δεν πάει χαμένο τίποτα..μαθαίνεις το σώμα σου και τον οργανισμό σου..δώσε του χρόνο και θα σε ανταμείψει.. και μην ακούω χαζά για ηλικίες..όποια επιθυμεί να αποκτήσει παιδάκι στις μέρες μας με τον έναν ή με τον άλλο τρόπο αποκτά..θετική σκέψη να έχεις και θα έρθουν όλα..

Έχεις απόλυτο δίκιο απλά με πιάνει ώρες ώρες είμαι 37.5 και η μεγάλη μου κόρη 19 και η μικρή μου 18...=θα το παλέψω όσο μπορώ και μακάρι ο Θεός να μου δώσει άλλο ένα θαύματακι 🙏🏼🙏🏼🙏🏼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η annie! είπε:

ωωωωωω σούπερ είστε!!! Περιμένουμε λοιπόν το θετικό τεστακιιιιι🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 

Αχχχχχχ πόσο σας καταλαβαίνω κ τις 2 δε φαντάζεστε…. εμείς έχουμε τη μάνα μου σπίτι από το Νοέμβριο λόγω οικογενειακών θεμάτων… Το ότι δεν έχουμε χωρίσει είναι θαύμα από μόνο του!!!  Διαλέξτε λοιπόν κ πάρτε κούραση;;; Μάνα;;; Από που να το πιάσω;;; Κ μέσα σ όλα αυτά θέλω κ τρίτο🤣🤣🤣

Εμείς ευτυχώς θα φύγουμε σε καμιά δεκαριά μέρες θα επιστρέψουμε στο νησί κ στο σπίτι μας να βρούμε τους ρυθμούς μας πάλι!!  Σε καταλαβαίνω κορίτσι μου ... υπομονή και κουράγιο!! 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η annie! είπε:

Εδώ στην αναμονή!!! 3ΜΤΩ αλλά δεν έχω και πολλές ελπίδες... Ολοκληρωμένη επαφή είχαμε 2 μέρες πριν την ωορρηξία μόνο. Εν τω μεταξύ μ έχουν πεθάνει οι θηλές μου αυτές τις μέρες γιατί μπορεί ο έρμος να μην κατάφερε να τελειώσει λόγω κούρασης αλλά το ξεφτιλίσαμε κατά τα άλλα.. Εσύ σε ποιά μέρα είσαι;

 

Εκεί που δεν το περιμένεις ποτέ δεν ξέρεις!!! Χαχαχα καλά κάνατε κ το ξεφτιλισατε χρειάζεται 🤣🤣🤣 εύχομαι θετικό τεστακι σύντομα 🙏🏼🥰🙏🏼🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Melikara86 είπε:

Εμείς ευτυχώς θα φύγουμε σε καμιά δεκαριά μέρες θα επιστρέψουμε στο νησί κ στο σπίτι μας να βρούμε τους ρυθμούς μας πάλι!!  Σε καταλαβαίνω κορίτσι μου ... υπομονή και κουράγιο!! 🥰🥰🥰

Εμείς έχουμε μεγάλο γολγοθά. Δεν ξέρω ποτε θα μένουμε πάλι οι 4 μας.. Όπως το βλέπω στην καλύτερη προς Οκτώβριο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσια εγώ είμαι σε γόνιμες με βάση την εφαρμογή αλλά ακόμα δεν την έχω καταλάβει... στο εντωμεταξύ έχουμε καταφέρει μία επαφή την 9η μέρα... πφφ αλλά δεν υπάρχει κουρ΄αγιο... είμαστε πτώματα... 

Καλησπέρα κορίτσι μου, τελικά είναι όντως ένα ζήτημα και αυτό, το κατάλαβα τώρα που ξεκινήσαμε προσπάθειες. Οι συνθήκες της καθημερινότητας δεν επιτρέπουν πάντα να γίνονται τα πράγματα πάντα όπως τα θέλουμε. Σε κάθε περίπτωση εύχομαι να έχετε γρήγορα επιτυχία και να έρθει το επιθυμητό αποτέλεσμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η annie! είπε:

Εδώ στην αναμονή!!! 3ΜΤΩ αλλά δεν έχω και πολλές ελπίδες... Ολοκληρωμένη επαφή είχαμε 2 μέρες πριν την ωορρηξία μόνο. Εν τω μεταξύ μ έχουν πεθάνει οι θηλές μου αυτές τις μέρες γιατί μπορεί ο έρμος να μην κατάφερε να τελειώσει λόγω κούρασης αλλά το ξεφτιλίσαμε κατά τα άλλα.. Εσύ σε ποιά μέρα είσαι;

 

Αυ΄τή είναι από τις περιπτώσεις που η υπερβολή δεν βλάπτει αλλά αντίθετα μπορεί να φέρει πολύ θετικά πράγματα. Μακάρι να βρούμε κι εμείς κάποια στιγμή την ευκαιρία να το παρακάνουμε γιατί προς το παρόν όπως έχουν τα πράγματα με προγράμματα, υποχρεώσεις κλπ., χλωμό το βλέπω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Melikara86 είπε:

Ναι κορίτσι μου αυτό θα κάνω...🙏🏼🥰🙏🏼

Έχεις απόλυτο δίκιο απλά με πιάνει ώρες ώρες είμαι 37.5 και η μεγάλη μου κόρη 19 και η μικρή μου 18...=θα το παλέψω όσο μπορώ και μακάρι ο Θεός να μου δώσει άλλο ένα θαύματακι 🙏🏼🙏🏼🙏🏼

Σήμερα, με τις επιλογές που υπάρχουν, πράγματα που κάποτε φάνταζαν δύσκολα είναι πλέον πολύ πιο προσιτά. Γνωρίζω αρκετ΄ές περιπτώσεις γυναικών που τα κατάφεραν στην συγκεκριμένη ηλικία. Εύχομαι πολύ σύντομα να τα καταφέρεις  κι εσύ. Με υπομονή και επιμονή όλα θα γίνουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Melikara86 είπε:

Σε ευχαριστώ γλυκιά μου για τις συμβουλές...θα δω βρω θετικό κ αυτό τον μήνα ( που δεν θα βρω δυστυχώς) τον επόμενο που θα είμαι στο νησί μου θα το ξανά δω με την γιατρό κ θα δούμε για το επόμενο βήμα! Δεν έχω χρόνο για χάσιμο περνάνε κ τα χρόνια γαμωτο!!!

Κορίτσι μου τ' είν' αυτά που λες;;; Πόσο χρονών είσαι και σκέφτεσαι έτσι;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Melikara86σιγα την ηλικια καλε. Κανε ενα γκαλοπ εδω μεσα να δεις ποσες ειμαστε στην ηλικια σου.

Εγω φέτος 36, η @marinamanoulitsa36, το @ditaki και η @Katiana1987 το ίδιο. Πιπίνια ειμαστε 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Melikara86σιγα την ηλικια καλε. Κανε ενα γκαλοπ εδω μεσα να δεις ποσες ειμαστε στην ηλικια σου.

Εγω φέτος 36, η @marinamanoulitsa36, το @ditaki και η @Katiana1987 το ίδιο. Πιπίνια ειμαστε 😅

Σ' ευχαριστώ αλλά εγώ έχω ήδη κλείσει τα 37 απο τις 20 Μαρτίου κορίτσι μου!!!χαχαχα😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Κατερίνα Μ είπε:

Καλησπέρα σας!!! Πρώτη φορά γράφω. Κλείνω τα 30 μου τον Ιούλιο και είμαι σε περίοδο εξετάσεων πριν την εξωσωματική. 

Εύχομαι σε όλες τις υποψήφιες μανούλες μια θετική χοριακη , ένα υγιέστατο μωράκι ή γιατί όχι και 2 σύντομα στην αγκαλιά μας♥️♥️♥️♥️

Καλώς ήρθες κι εσύ στην παρέα μας κορίτσι μου. Γράψε μας για σένα. 

Υ.γ. θα πρέπει να φτάσεις τα 20 μηνύματα για να εμφανίζονται άμεσα. Μέχρι τότε, υπομονή κι όταν τα βλέπουμε θα σου απαντάμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Melikara86σιγα την ηλικια καλε. Κανε ενα γκαλοπ εδω μεσα να δεις ποσες ειμαστε στην ηλικια σου.

Εγω φέτος 36, η @marinamanoulitsa36, το @ditaki και η @Katiana1987 το ίδιο. Πιπίνια ειμαστε 😅

βάλτε και εμένα στο τραίνο... 36 και εγώ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Κατερίνα Μ είπε:

Καλησπέρα σας!!! Πρώτη φορά γράφω. Κλείνω τα 30 μου τον Ιούλιο και είμαι σε περίοδο εξετάσεων πριν την εξωσωματική. 

Εύχομαι σε όλες τις υποψήφιες μανούλες μια θετική χοριακη , ένα υγιέστατο μωράκι ή γιατί όχι και 2 σύντομα στην αγκαλιά μας♥️♥️♥️♥️

Καλωσήρθες, εύχομαι όλα να πάνε καλά και σύντομα να αποκτήσεις το μωράκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η OLGA_95 είπε:

Σήμερα, με τις επιλογές που υπάρχουν, πράγματα που κάποτε φάνταζαν δύσκολα είναι πλέον πολύ πιο προσιτά. Γνωρίζω αρκετ΄ές περιπτώσεις γυναικών που τα κατάφεραν στην συγκεκριμένη ηλικία. Εύχομαι πολύ σύντομα να τα καταφέρεις  κι εσύ. Με υπομονή και επιμονή όλα θα γίνουν!

Ναι μετά από τις αρνητικές σκέψεις σκέφτομαι αυτό και παίρνω δύναμη και σκέφτομαι θετικά!!! Σε ευχαριστώ πολύ πολύ ❤️ ❤️ εσύ προσπαθείς έχεις παιδάκι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diwni είπε:

@Melikara86σιγα την ηλικια καλε. Κανε ενα γκαλοπ εδω μεσα να δεις ποσες ειμαστε στην ηλικια σου.

Εγω φέτος 36, η @marinamanoulitsa36, το @ditaki και η @Katiana1987 το ίδιο. Πιπίνια ειμαστε 😅

Χαχαχα εννοείται πιπινια!! 

 

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

βάλτε και εμένα στο τραίνο... 36 και εγώ... 

Άλλος για την βάρκα μας???🤣 

 

 

Επομένως είμαστε πολλές στην ίδια πάνω κάτω ηλικία!! 

Μου δίνετε κουράγιο 🙏🏼🥰🙏🏼🙏🏼🙏🏼🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η OLGA_95 είπε:

Αυ΄τή είναι από τις περιπτώσεις που η υπερβολή δεν βλάπτει αλλά αντίθετα μπορεί να φέρει πολύ θετικά πράγματα. Μακάρι να βρούμε κι εμείς κάποια στιγμή την ευκαιρία να το παρακάνουμε γιατί προς το παρόν όπως έχουν τα πράγματα με προγράμματα, υποχρεώσεις κλπ., χλωμό το βλέπω!

Το παρακάναμε ναι αλλά όχι με το επιθυμητό αποτέλεσμα. Από την κούραση δεν μπορούσε να τελειώσει😞😞😞

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Κορίτσια μιας που λέτε για τις ηλικίες,  αναρωτιόμουν αν έχει ηλικίες και 25-30 ,για πείτε 

34 εγώ κορίτσια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/5/2024 at 4:13 ΠΜ, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια μάλλον ξεκίνησαν τα βρικολιασματα!!! Βασικα ένιωσα το στομαχι μ περίεργα και ότι πάει να με ξεκινήσει πάλι η αναγούλα από το άδειο στομαχι και χτύπησα λίγο τυροψωμο και τώρα το νιώθω πολύ καλυτερα! Μάλλον το κόλπο είναι το φαΐ! Θ πρέπει ν τρωω όλη την ώρα ακόμα και το βράδυ αν θ ξυπνάω γ ν μην μενει άδειο το στομαχι! 
Θα σας πω το πρωί αν όντως έφταιγε αυτό και έκανε δουλίτσα το μεταμεσονύκτιο φαΐ! 
Ζω μια παράνοια 😱😜😩🤪

Πάντως κ γώ μόνο έτσι ενιωθα καλά με λίγο ψωμί λόγο τυρί κτι αλμυρό πάντως κ να προσπαθείς να μην μένεις νηστική πολλες ώρες εγώ δε τα κατάφερνα πάντα λόγο της δουλειας αλλά το πρωί σίγουρα έπρεπε να φάω κάτι  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Το παρακάναμε ναι αλλά όχι με το επιθυμητό αποτέλεσμα. Από την κούραση δεν μπορούσε να τελειώσει😞😞😞

34 εγώ κορίτσια 

Δεν πειράζει που δεν έγινε αυτή τη φορά, συμβαίνουν κι αυτά καμιά φορά. Επηρεάζονται και οι άντρες από πολλά πράγματα και χρειάζονται υπομονή και κατανόηση. Εφόσον υπάρχει η διάθεση, θα βρεθούν και οι κατάλληλες συνθήκες για να γίνουν όλα όπως πρέπει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Όχι δε το έχω δει αυτό το ντοκιμαντέρ ούτε ήξερα ότι υπάρχει... Απλά έμαθα για το 1 στις 4, εφόσον μου συνέβη κι εμένα. Τώρα όμως όπως λες πάμε γι αλλά, είμαστε εγκυουλες και προτεραιότητα έχει η ψυχική μας υγεία κι αρμονία ❤️ μας άξιζε αυτό το θαύμα και όλα θα πάνε καλά ✨🙏
    • Εμένα πρόσφατα ο σύντροφος μου έκανε υπερηχο και κάποιες εξετάσεις στον ανδρολογο ουρολόγο εδώ της περιοχής γιατί είχε κάποιες ενοχλήσεις αλλά τελικά ήταν όλα καλά απλά ήταν λίγο πιο βαριά η δουλειά και τον έπιασε κάπως ο πόνος χαμηλά , για σπερμοδιαγραμμα δεν ειχε πει κάτι,  όμως είχα ρωτήσει τον γιατρό αν αναλαμβάνει και από αυτά και θυμαμαι πως ναι , θα τον καλέσω ξανά την Δευτέρα,  όπως είπαν και τα κορίτσια ας ξεκινήσω με τον γιατρό της περιοχής και ύστερα βλέπουμε αν χρειαστεί και κάποιο κέντρο... Περιμέναμε πως το σποράκι θα μας έκανε την επίσκεψη του τόσο σύντομα όπως την πρώτη φορα αλλά μέχρις στιγμής αποτυχημένες προσπάθειες 
    • Κορίτσι μου Εμένα είναι πολύ πρόθυμος να προβεί σε εξετάσεις,  θα μιλήσω με τον ανδρολογο από Δευτέρα Εμείς είχαμε μια εγκυμοσύνη που ήρθε εύκολα σε 2 μήνες που είχαμε ελεύθερες επαφές,  τώρα προσπαθούμε από Φλεβάρη που είχα και την αποξεση αλλά πιο στοχευμενες επαφές είχαμε τις 2 τελευταίες περιόδους που παρακολουθουσα την ωορρηξία με τεστακια 
    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
    • εε το αφήνω λίγο γιατί περάσανε ενα πρόβλημα υγείας...και δεν θέλω να τους επιβαρύνω επιπλέον...θα δείξει σε λίγο καιρό! εγω απορρυπαντικό που πήρε η πεθερά μου Αρκάδι...θα χρησιμοποιήσω αυτό για αρχή και αν δεν μείνω ευχαριστημένη θα το αλλάξω στην πορεία!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...