Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τώρα είν Μάης και Άνοιξη , τώρα ειν το καλοκαίρι , τώρα ειν ο καιρός μωράκια 👶👶 μωράκια να μας φέρει 🤰❤️🧿💖💙🙏🧿


Recommended Posts

@annie! @Girly @Tonakiv σας έχω στείλει και προσωπικό μήνυμα για γυναικολόγους στη Θεσσαλονίκη, όποτε μπορέσετε, θα σας είμαι υπόχρεη 🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Έλα το πρωτομαγιάτικο ποστ!! 💐🌹🌺🌷🌸🌼🏵️🌻

Κορίτσια να κάνω εγώ την αρχή;;; Ζαΐρα μου @Παρασκευαιδου μήπως χθες που έλεγες Ιούλιο/Αύγουστο εννοούσες ότι τότε θα μάθουμε το φύλλο;;; 🤭🤭🤭

Κορίτσια είμαι σε σοκ! Μετάνιωσα που δεν έκανα τη μοριακή χθες και σήμερα εδώ είναι κλειστά! Και πετάμε για Ελλάδα το απόγευμα, έχω καταχγωθει πως θα πάει γιατί επιστρέφω στις 22/05! Πρέπει να ψάξω γιατρούς Θεσσαλονίκη, δε θα αντέξω να περιμένω μέχρι να γυρίσω εδώ...!

IMG_20240501_071501.jpg

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Θα κανεις χοριακη όταν φτάσεις Ελλάδα;; Θα περιμένουμε να μας πεις τα νέα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Θα κανεις χοριακη όταν φτάσεις Ελλάδα;; Θα περιμένουμε να μας πεις τα νέα σου

Ευχαριστώ κορίτσι μου! Πρέπει να κάνω, αλλά μάλλον θα πρέπει να αποκαλυφθεί το νέο για να γίνει η δουλειά 🤣 διότι φθάνουμε στις 7.30 το πρωί θα έρθει να μας πάρει ο μπαμπάς μου και φυσικά καταλαβαίνετε ότι αν πω "α εγώ έχω μια δουλειά να πεταχτώ" θα του φανεί περίεργο μιας και θα μαι ξενυχτισμένη, οπότε το λογικό θα ήταν να πέσω για ύπνο και να κάνω οποιαδήποτε δουλειά το μεσημέρι 😅 θα δούμε πως θα βγει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Ευχαριστώ κορίτσι μου! Πρέπει να κάνω, αλλά μάλλον θα πρέπει να αποκαλυφθεί το νέο για να γίνει η δουλειά 🤣 διότι φθάνουμε στις 7.30 το πρωί θα έρθει να μας πάρει ο μπαμπάς μου και φυσικά καταλαβαίνετε ότι αν πω "α εγώ έχω μια δουλειά να πεταχτώ" θα του φανεί περίεργο μιας και θα μαι ξενυχτισμένη, οπότε το λογικό θα ήταν να πέσω για ύπνο και να κάνω οποιαδήποτε δουλειά το μεσημέρι 😅 θα δούμε πως θα βγει

Σιγά καλέ... Πες ότι πας στο περίπτερο και πήγαινε στο πιο κοντινό μικροβιολογικό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Katiana1987 είπε:

Σιγά καλέ... Πες ότι πας στο περίπτερο και πήγαινε στο πιο κοντινό μικροβιολογικό!!!

δεν είναι τόσο κοντά το μικροβιολογικό στην περιοχή μας δυστυχώς... 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Ευχαριστώ κορίτσι μου! Πρέπει να κάνω, αλλά μάλλον θα πρέπει να αποκαλυφθεί το νέο για να γίνει η δουλειά 🤣 διότι φθάνουμε στις 7.30 το πρωί θα έρθει να μας πάρει ο μπαμπάς μου και φυσικά καταλαβαίνετε ότι αν πω "α εγώ έχω μια δουλειά να πεταχτώ" θα του φανεί περίεργο μιας και θα μαι ξενυχτισμένη, οπότε το λογικό θα ήταν να πέσω για ύπνο και να κάνω οποιαδήποτε δουλειά το μεσημέρι 😅 θα δούμε πως θα βγει

Ναι βρες μια δικαιολογία κ πες του!! Άντε θα περιμένουμε ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Θέτις Κ. είπε:

δεν είναι τόσο κοντά το μικροβιολογικό στην περιοχή μας δυστυχώς... 😅

Πες του ότι θες να πας να φας μπουγάτσα στου γιανννη 🤪🤪🤪 καλά δε ξέρω άμα εκεί έχει μικροβιολογικό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Θέτις Κ. είπε:

δεν είναι τόσο κοντά το μικροβιολογικό στην περιοχή μας δυστυχώς... 😅

Πάντως στο πρώτο μου παιδί κ εγώ έμαθα ότι είμαι εγκυος κ μετα από 2 μερες ταξίδευα για Θεσσαλονίκη!!! Την έχω για γούρι 🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Πάντως στο πρώτο μου παιδί κ εγώ έμαθα ότι είμαι εγκυος κ μετα από 2 μερες ταξίδευα για Θεσσαλονίκη!!! Την έχω για γούρι 🤪

χαχαχα έκλαψα με τη μπουγάτσα Γιάννη!! τώρα που μου το θύμισες μια μπουγάτσα με μερέντα επιβάλλεται να φάω γιατί ποιος ξέρει πότε ξανά θα χω την ευκαιρία 🤣

χαίρομαι που η πόλη μου είναι γουρλού ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Θέτις Κ. είπε:

δεν είναι τόσο κοντά το μικροβιολογικό στην περιοχή μας δυστυχώς... 😅

Πες του ότι πρέπει να πας να δώσεις αίμα για να κάνεις μια επαναληπτική εξέταση πχ θυροειδή!! 😉😉😉😉Έτσι θα σε πάει κ στο μικροβιολογικό και δεν θα πάει το μυαλό του!! Χαχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Melikara86 είπε:

Πες του ότι πρέπει να πας να δώσεις αίμα για να κάνεις μια επαναληπτική εξέταση πχ θυροειδή!! 😉😉😉😉Έτσι θα σε πάει κ στο μικροβιολογικό και δεν θα πάει το μυαλό του!! Χαχαα

Το σκέφτηκα κι εγώ αυτό κορίτσι μου αλλά γενικά είναι περίπλοκο! Σκέφτηκα να πω καλύτερα ότι χρειάζεται κάτι απ' το φαρμακείο ο άντρας μου να πάμε μαζί και καλά 🤣 Θα δούμε πως θα μας βγει αύριο το πρωί, θα μαι και ξενυχτισμενη οπότε αν δε μου βγει το ψέμα θα παραδωθω, τι να κάνω 🤣 καταλαβαινετε επειδή ζω στο εξωτερικό οι γονείς μου, σαν κλασσικοί Έλληνες γονείς, επειδή κάνουν καιρό να με δουν, θέλουν να με πηγαίνουν παντού αυτοί, γενικά μου συμπεριφέρονται σα να είμαι ακόμα έφηβη παρόλο που είμαι 32 χρόνων μουλάρα 🤣 

Αλλά καλά να πάθω, αφού απ' το ξερό μου το κεφάλι δεν έκανα τη χοριακη χθες 😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Το σκέφτηκα κι εγώ αυτό κορίτσι μου αλλά γενικά είναι περίπλοκο! Σκέφτηκα να πω καλύτερα ότι χρειάζεται κάτι απ' το φαρμακείο ο άντρας μου να πάμε μαζί και καλά 🤣 Θα δούμε πως θα μας βγει αύριο το πρωί, θα μαι και ξενυχτισμενη οπότε αν δε μου βγει το ψέμα θα παραδωθω, τι να κάνω 🤣 καταλαβαινετε επειδή ζω στο εξωτερικό οι γονείς μου, σαν κλασσικοί Έλληνες γονείς, επειδή κάνουν καιρό να με δουν, θέλουν να με πηγαίνουν παντού αυτοί, γενικά μου συμπεριφέρονται σα να είμαι ακόμα έφηβη παρόλο που είμαι 32 χρόνων μουλάρα 🤣 

Αλλά καλά να πάθω, αφού απ' το ξερό μου το κεφάλι δεν έκανα τη χοριακη χθες 😜

Καταλαβαίνω απόλυτα χαχχαχα 

Εντάξει μωρέ κ να '' παραδωθεις δεν έγινε κάτι...στην ανάγκη δεν πειράζει!! Θα δεις κ θα πράξεις αναλόγως!! Θα περιμένουμε την χοριακη με αγωνία!! Κανόνισε μη σε πάρει ο ύπνος κ δεν πάς!! 😂😂😂 Για εκείνους θα είσαι πάντα το μικρό τους κοριτσάκι αυτό μην το ξεχνάς , έτσι θα είναι αύριο μεθαύριο και η κόρη σου!! 💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Θέτις Κ. είπε:

χαχαχα έκλαψα με τη μπουγάτσα Γιάννη!! τώρα που μου το θύμισες μια μπουγάτσα με μερέντα επιβάλλεται να φάω γιατί ποιος ξέρει πότε ξανά θα χω την ευκαιρία 🤣

χαίρομαι που η πόλη μου είναι γουρλού ❤️

Εντάξει παθαίνω γ μπουγάτσα Γιάννη και σουφλέ αλλαντικών 😋🤤🤤

μας @Θέτις Κ. κ γώ 32 θ γίνω τον Αύγουστο!!!! Κ σε αυτό μαζί;;; 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kate1992 είπε:

Εντάξει παθαίνω γ μπουγάτσα Γιάννη και σουφλέ αλλαντικών 😋🤤🤤

μας @Θέτις Κ. κ γώ 32 θ γίνω τον Αύγουστο!!!! Κ σε αυτό μαζί;;; 😂😂

Ε ναι, '92 babies 😍 

Μόλις έφτασα Αθήνα που λες, στην αναμονή για την πτήση για Σαλόνικα. Πήγα τουαλέτα κι είδα κι εγώ κάτι καφέ βλεννουλες - δε μου συνέβη στις άλλες δύο εγκυμοσύνες η αλήθεια είναι, αλλά δε θέλω να θορυβηθω 🙈 

@Melikara86 μάλλον θα τα πω όλα στο μπαμπά γιατί είμαι σα βρυκόλακας κι αν πέσω στο μαξιλάρι θα πάει για μετά το Πάσχα η χοριακη 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Ε ναι, '92 babies 😍 

Μόλις έφτασα Αθήνα που λες, στην αναμονή για την πτήση για Σαλόνικα. Πήγα τουαλέτα κι είδα κι εγώ κάτι καφέ βλεννουλες - δε μου συνέβη στις άλλες δύο εγκυμοσύνες η αλήθεια είναι, αλλά δε θέλω να θορυβηθω 🙈 

@Melikara86 μάλλον θα τα πω όλα στο μπαμπά γιατί είμαι σα βρυκόλακας κι αν πέσω στο μαξιλάρι θα πάει για μετά το Πάσχα η χοριακη 🤣

Κορίτσι μ εσυ!!!❤️ Από την κούραση και την ταλαιπωρία θ ναι οι βλενες! Μην αγχώνεσαι! Πάνε κάνε μια χοριακη και μετά μπόλικη ξεκούραση! Αν δεις ν συνεχίζονται πάνε σ κάποιο γιατρό π σ είπαν τ κορίτσια στη Θεσσαλονίκη μήπως σ δώσει προγεστερονη! Εμένα με φούλαρε στη προγεστερονη! Τι ενέσεις μ δώσε , τι κολπική γελη, τι υποθετα ! Δεν παραπονιέμαι ομως! Θα κάνω τ πάντα γ αυτό το σποράκι!!!❤️Πρέπει μ λέει ν διαφυλάξουμε αυτό που έχεις μέσα σ! 😍🌈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσι μ εσυ!!!❤️ Από την κούραση και την ταλαιπωρία θ ναι οι βλενες! Μην αγχώνεσαι! Πάνε κάνε μια χοριακη και μετά μπόλικη ξεκούραση! Αν δεις ν συνεχίζονται πάνε σ κάποιο γιατρό π σ είπαν τ κορίτσια στη Θεσσαλονίκη μήπως σ δώσει προγεστερονη! Εμένα με φούλαρε στη προγεστερονη! Τι ενέσεις μ δώσε , τι κολπική γελη, τι υποθετα ! Δεν παραπονιέμαι ομως! Θα κάνω τ πάντα γ αυτό το σποράκι!!!❤️Πρέπει μ λέει ν διαφυλάξουμε αυτό που έχεις μέσα σ! 😍🌈

Παίρνω ήδη προγεστερόνη από την 3η ΜΤΩ κιολας! Αχ κορίτσια είδα και 2 ροζ σταγόνες τώρα, φουλ αχνό ροζ βέβαια, λέτε να είναι τα αποραια της εμφύτευσης;; Εννοείται τρέχω για χοριακη, αγχώθηκα λίγο τώρα αλλά θετική σκέψηηηηηη θα το πω και στη δικιά μου μπας και μου πρότεινε να αυξήσω το συμπλήρωμα - προς το παρόν παίρνω 200μγ ενδοκολπικά. Αλλά πιστεύω είναι εμφύτευσης...κι ίσως κι απ' τν κούραση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Θέτις Κ. κορίτσι μου απο την ταλαιπωρία ειναι λογικα. Πήγαινε για τη χοριακη σου και μετα ξεκουρασου. Συνηθως τ καφε δ ειναι λογος ανησυχίας. Μη σηκωνεις βάρη και να ξεκουραζεσαι οσο μπορεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Παίρνω ήδη προγεστερόνη από την 3η ΜΤΩ κιολας! Αχ κορίτσια είδα και 2 ροζ σταγόνες τώρα, φουλ αχνό ροζ βέβαια, λέτε να είναι τα αποραια της εμφύτευσης;; Εννοείται τρέχω για χοριακη, αγχώθηκα λίγο τώρα αλλά θετική σκέψηηηηηη θα το πω και στη δικιά μου μπας και μου πρότεινε να αυξήσω το συμπλήρωμα - προς το παρόν παίρνω 200μγ ενδοκολπικά. Αλλά πιστεύω είναι εμφύτευσης...κι ίσως κι απ' τν κούραση 

Εγώ πιστεύω είναι από την ταλαιπωρία! Και από την εμφύτευση π κατέβηκε λόγω κούρασης! Μιλά μ τη γιατρό μήπως σ αυξήσει τη δόση και μήπως σ δώσει κ μαγνήσιο που είναι γ τις κράμπες ! Όλα θ είναι σούπερ ! Περιμένουμε νεα σ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Θέτις Κ. είπε:

χαχαχα έκλαψα με τη μπουγάτσα Γιάννη!! τώρα που μου το θύμισες μια μπουγάτσα με μερέντα επιβάλλεται να φάω γιατί ποιος ξέρει πότε ξανά θα χω την ευκαιρία 🤣

χαίρομαι που η πόλη μου είναι γουρλού ❤️

Να φας να φας για ολες μας ❤️❤️❤️ άντε θα περιμένουμε τα νέα σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Εντάξει παθαίνω γ μπουγάτσα Γιάννη και σουφλέ αλλαντικών 😋🤤🤤

μας @Θέτις Κ. κ γώ 32 θ γίνω τον Αύγουστο!!!! Κ σε αυτό μαζί;;; 😂😂

Κορίτσια μου έγινα κ εγώ 32 φετος τον Απρίλιο 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Παίρνω ήδη προγεστερόνη από την 3η ΜΤΩ κιολας! Αχ κορίτσια είδα και 2 ροζ σταγόνες τώρα, φουλ αχνό ροζ βέβαια, λέτε να είναι τα αποραια της εμφύτευσης;; Εννοείται τρέχω για χοριακη, αγχώθηκα λίγο τώρα αλλά θετική σκέψηηηηηη θα το πω και στη δικιά μου μπας και μου πρότεινε να αυξήσω το συμπλήρωμα - προς το παρόν παίρνω 200μγ ενδοκολπικά. Αλλά πιστεύω είναι εμφύτευσης...κι ίσως κι απ' τν κούραση 

Από την κούραση κ την ταλαιπωρία θα είναι…καλύτερα να κανεις μια χοριακη κ να ξεκουραστείς κ μιλά με τη γιατρο άμα είναι να σου αυξήσει αν γίνεται την προγεστερονη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ κορίτσια μου ❤️ έκανα μόλις χοριακη που τη βάφτισα εξέταση για το θυρεοειδή στο μπαμπά ο οποίος πήρε το σύζυγο και πήγαν για μπουγάτσα! Μια χαρά μου έκατσε 😜 τώρα θα κάνω ένα μπάνιο και θα ξεραθω στον ύπνο, το σποράκι μάλλον μου στέλνει ΣΟΣ θέλουμε ξεκούραση 🤭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Ευχαριστώ κορίτσια μου ❤️ έκανα μόλις χοριακη που τη βάφτισα εξέταση για το θυρεοειδή στο μπαμπά ο οποίος πήρε το σύζυγο και πήγαν για μπουγάτσα! Μια χαρά μου έκατσε 😜 τώρα θα κάνω ένα μπάνιο και θα ξεραθω στον ύπνο, το σποράκι μάλλον μου στέλνει ΣΟΣ θέλουμε ξεκούραση 🤭

Καλημερααα! 

Θα έχεις μια μεγάλη χοριακη κορίτσι μου! Ξεκουράσου από την κούραση είναι όλα. Αναμένουμε νεότερα!

Εγώ κορίτσια μου άρχισα να έχω ότι είχα και την προηγούμενη φορά στις ίδιες ακριβώς μέρες. Ξεκίνησαν οι θήκες μου να είναι τσίτα τεντωμένες και πολύ ευαίσθητες .. τότε δεν έπαιρνα προγεστερόνη,τώρα όμως παίρνω και δεν ξέρω αν αυτό μου δημιουργεί αυτό το σύμπτωμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. @Θέτις Κ.καλά αποτελέσματα, ξεκουράσου όσο μπορείς.

Σας έχω φάει λάχανο, τον Σεπτέμβριο κλείνω τα 41, μάλλον είμαι η μεγαλύτερη της παρέας 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/5/2024 at 9:20 ΠΜ, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα καλό μήνα ν έχουμε με πολλά πολλά πολλά θετικά τεστακια!!!! Και αφού κατάφερα εγώ ν δω το θετικό μ κορίτσια μ που είμαι η έννοια της απαισιοδοξιας και του αγχους θα τα καταφέρετε όλες !!!! ΟΛΕΣ!!!🙏❤️🧿❤️

@Girly @Mpourmpoulo @annie @marinamanoulitsa @Θέτις Κ. @Melikara86 @Elk @elbe @anna_30 @Παρασκευαιδουη ζαιρα μας ❤️ 

ξεχναω πολλές αλλά βιάζομαι ν πάω γ χοριακη !!! Συγχωρέστε με ❤️❤️❤️

 

στις On 1/5/2024 at 9:26 ΠΜ, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Έλα το πρωτομαγιάτικο ποστ!! 💐🌹🌺🌷🌸🌼🏵️🌻

Κορίτσια να κάνω εγώ την αρχή;;; Ζαΐρα μου @Παρασκευαιδου μήπως χθες που έλεγες Ιούλιο/Αύγουστο εννοούσες ότι τότε θα μάθουμε το φύλλο;;; 🤭🤭🤭

Κορίτσια είμαι σε σοκ! Μετάνιωσα που δεν έκανα τη μοριακή χθες και σήμερα εδώ είναι κλειστά! Και πετάμε για Ελλάδα το απόγευμα, έχω καταχγωθει πως θα πάει γιατί επιστρέφω στις 22/05! Πρέπει να ψάξω γιατρούς Θεσσαλονίκη, δε θα αντέξω να περιμένω μέχρι να γυρίσω εδώ...!

IMG_20240501_071501.jpg

Κορίτσια μου καλό μήνα σε όλες!!! Χάθηκα λίγο γιατί είχα ένα θέμα κ έτρεχα σε νοσοκομεία κ διάβασα όλα τα μηνύματα τώρα!!! Συγχαρητήρια κορίτσια μου για την εγκυμοσύνη σας!! Πόσο χάρηκα που είδα θετικό τεστ!!! Με το καλό να σας πάνε όλα κ μια όμορφη τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!! ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια πως είστε ; μαζι θα τις κάνω τις εξετάσεις, μπορώ να τελειώνω κιολας αιματος ούρων καμπύλη  ο γιατρός εντάξει μην φανταστείς έχει πολύ δουλειά δεν κάθετε να ασχοληθεί πολύ κοιτάει τα βασικά που πρέπει εξετάσεις β επιπεδου αυχενική με ρώτησε γιατί έκανα καισαρική τα βασικά δηλαδή  Τα νέα παιδεία με εξετάζουν αυτός επιβλέπει..το μωρο δεν το βλέπω πχ να μου δείξει το πρόσωπο του, δεν μου δίνει χαρτι από τον υπέρηχο το μόνο που κάνει είναι να με βάλει λίγο καρδιά να ακούσω και μου λέει τα γρ αυτά  αφού μπαίνω μέσα στο γραφείο και έχει μέσα 7 άτομα από προσωπικό νέους γιατρους και νοσοκόμες που κάνουν πρακτική  αλλα το καλό είναι ότι δεν περιμένω πολύ μισή ώρα αναμονή είχα εχτές.. την πρώτη φορά με πήρε αμέσως δεν περίμενα ούτε 5 λεπτά  εσυ τι εκανες με γιατρό ; Μίλησες με εκείνη την μαία στο τηλ που έλεγες ;
    • Καλημέρα, εγώ έπαιρνα (ίσως και παραπάνω) για 2 μήνες 3 φορές την ημέρα ουτροτζεσταν και μια ένεση προλουτέξ κάθε πρωί. Έκανα τρομερή κατακράτηση, πήρα 7 κιλά χωρίς να τρώω (λόγω ψυχολογίας και φόβου) και ακόμα προσπαθώ να ξε πρηστώ. Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Έπαιρνα κιλά ενώ το μωρό μου είχε φύγει 😔 ακόμα χειρότερα.
    • Πληρώνειις αλλ΄ά ακόμα δεν ξέρω τιμή. Υπάρχουν οι αναπνοές σίγουρα στο youtube.
    • Καλησπέρα κορίτσια! Εγω σημερα 16+2. Έχουν σταματήσει οι εμετοί κ το εχω ρίξει στο φαγητό τώρα. Κιλά δεν έχω βάλει ευτυχώς. Ξεκίνησα την εγκυμοσύνη 55 έφτασα 53 από τους εμετούς κ τώρα πήγα 55 πάλι. Η κοιλίτσα έχει αρχίσει κ φαίνεται κ το χαίρομαι πολύ🤰! Εγώ μάλλον κοριτσάκι έχω👧🏼🎀Περιμένω αυτες τις μερες κ τα αποτελέσματα απο τη Νιπτ οποτε θα το επιβεβαιώσουμε σιγουρα το φύλο. Να σας ρωτήσω βρε κοριτσια, καλλιέργεια κολπικού υγρού εχετε κανει τωρα στην εγκυμοσύνη; Εγω εκανα μια πριν την εμβρυομεταφορα κ ήταν καθαρη. Ρωτησα τον γιατρό μ κ μ λεει δεν χρειάζεται να κανω ακομη αφου η προηγούμενη ήταν οκ. Εγω ομως αγχώνομαι….    
    • Να σου πω πληρώνεις; Θα ρωτήσω κι εγώ μήπως κάνω! Θα ψάξω μήπως έχει και τίποτα σε youtube..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...