Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ερώτηση


Valou

Recommended Posts

Καλησπερα σας! Είναι η πρώτη φορά που γράφω απλά θα ήθελα να συζητήσω κάτι! ειχα τελευταία επαφη 10/01 με κύκλο 29 μέρες . Μου ήρθε περίοδος 31/01. Απλά μετά την ωορρηξία έχω εδώ και μέρες κάτι στιγμιαία πονάκια σαν τσιμπήματα τραβήγματα χαμηλά στην κοιλια και κάποια βραδιά σαν κάψιμο. Νιώθω μόνιμα ότι ανέβαζω πυρετό αλλά δεν έχω.Εχω και πόνο στην μέση σαν τράβηγμα. Στις 01-03 περιμένω  ω περίοδο αλλά δεν έχω κανένα σύμπτωμα περίοδο. Συνήθως έχω μόνο το στήθος και τα νεύρα . Μόνο τα νεύρα έχω δηλ αυτήν την φορά. Επισης εδώ και εβδομάδες έχω μια περίεργη γεύση στο στόμα σαν αντιβίωση χωρίς να έχω πάρει κάτι. Επισης ωορρηξία είχα κάτι σταγόνες  αίμα ανάμεσα στα υγρά όταν σκουπιζόμουν για κάνα 2 μέρες που διάβασα ότι είναι φυσιολογικό χωρίς να μου έχει ξανασυμβεί εμένα προσκοπικά. Με όλα αυτά και βάση  ότι είχα περίοδο 31-01 με κανονική ΡΟΗ όχι ως συνήθως αρκετή γτ κανονικά έχω κανονική και κράτησε και 5 μέρες. Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος και να μην έχω καταλάβει τίποτα ;και με περίοδο ; Ευχαριστώ πολύ και συγγνώμη για το σεντόνι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/2/2024 at 2:00 ΜΜ, ο/η Valou είπε:

Καλησπερα σας! Είναι η πρώτη φορά που γράφω απλά θα ήθελα να συζητήσω κάτι! ειχα τελευταία επαφη 10/01 με κύκλο 29 μέρες . Μου ήρθε περίοδος 31/01. Απλά μετά την ωορρηξία έχω εδώ και μέρες κάτι στιγμιαία πονάκια σαν τσιμπήματα τραβήγματα χαμηλά στην κοιλια και κάποια βραδιά σαν κάψιμο. Νιώθω μόνιμα ότι ανέβαζω πυρετό αλλά δεν έχω.Εχω και πόνο στην μέση σαν τράβηγμα. Στις 01-03 περιμένω  ω περίοδο αλλά δεν έχω κανένα σύμπτωμα περίοδο. Συνήθως έχω μόνο το στήθος και τα νεύρα . Μόνο τα νεύρα έχω δηλ αυτήν την φορά. Επισης εδώ και εβδομάδες έχω μια περίεργη γεύση στο στόμα σαν αντιβίωση χωρίς να έχω πάρει κάτι. Επισης ωορρηξία είχα κάτι σταγόνες  αίμα ανάμεσα στα υγρά όταν σκουπιζόμουν για κάνα 2 μέρες που διάβασα ότι είναι φυσιολογικό χωρίς να μου έχει ξανασυμβεί εμένα προσκοπικά. Με όλα αυτά και βάση  ότι είχα περίοδο 31-01 με κανονική ΡΟΗ όχι ως συνήθως αρκετή γτ κανονικά έχω κανονική και κράτησε και 5 μέρες. Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος και να μην έχω καταλάβει τίποτα ;και με περίοδο ; Ευχαριστώ πολύ και συγγνώμη για το σεντόνι 

 η περιοδος ήρθε  31/1 από εκεί και μετά είχες άλλες επαφες; Γιατί αν δεν είχες είναι αρκετά δύσκολο να είχες περίοδο με κανονική ροη και να είσαι εγκυος

βέβαια επειδή έχουμε ακούσει διάφορες ιστορίες που έχει τυχει κάτι τέτοιο.

Τα συμπτώματα που λες είναι συμπτώματα εγκυμοσυνης καποια από αυτά που λες τα είχα και εγω

θα μπορούσες να κανείς ενα τεστ να δεις τι γίνετε 

καλα αποτελέσματα σου εύχομαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Elk είπε:

 η περιοδος ήρθε  31/1 από εκεί και μετά είχες άλλες επαφες; Γιατί αν δεν είχες είναι αρκετά δύσκολο να είχες περίοδο με κανονική ροη και να είσαι εγκυος

βέβαια επειδή έχουμε ακούσει διάφορες ιστορίες που έχει τυχει κάτι τέτοιο.

Τα συμπτώματα που λες είναι συμπτώματα εγκυμοσυνης καποια από αυτά που λες τα είχα και εγω

θα μπορούσες να κανείς ενα τεστ να δεις τι γίνετε 

καλα αποτελέσματα σου εύχομαι 

Καλησπερα! Όχι μετά δεν είχα ξανά επαφή γι αυτό δεν μου πέρασε ποτέ από το μυαλό γτ είναι ειναι απίστευτο να συμβαίνει κάτι και να μη τ ο έχω καταλάβει ξέρω εγώ! Και συγγνώμη για την έκφραση αλλά έχω και πολλά υγρά λες και έχω ούρηση πάνω μου ένα πράγμα! Περιμένω να δω με την περίοδο ποτέ θα μου αν έρθει και τα σχετικά! Πάντως σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/2/2024 at 11:25 ΜΜ, ο/η Valou είπε:

Καλησπερα! Όχι μετά δεν είχα ξανά επαφή γι αυτό δεν μου πέρασε ποτέ από το μυαλό γτ είναι ειναι απίστευτο να συμβαίνει κάτι και να μη τ ο έχω καταλάβει ξέρω εγώ! Και συγγνώμη για την έκφραση αλλά έχω και πολλά υγρά λες και έχω ούρηση πάνω μου ένα πράγμα! Περιμένω να δω με την περίοδο ποτέ θα μου αν έρθει και τα σχετικά! Πάντως σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση! 

Δεν κανείς ενα τεστ ; Ποτε δεν ξέρεις 🤷‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Δεν κανείς ενα τεστ ; Ποτε δεν ξέρεις 🤷‍♀️

Ευχαριστώ πολυ για την απάντηση! Κάνα τεστ και είναι αρνητικό και είναι 3ημερη καθυστέρησης . όποτε λέω  να περιμένω κάποιες λίγες μέρες ακόμα μήπως αλλάζει ο κύκλος μου και γι αυτό έχω καθηστερηση. Επισης με την τελευταία επαφή αρχές Ιανουαρίου και αρνητικό τεστ αρχές Μαρτίου δεν νομίζω να έβγαινες λανθασμένο μετά από τόσο καιρό. Αλλά σε ευχαριστώ πολύ🫶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elenaki12 είπε:

Μήπως να έκανες ένα τεστ ;; Έχω ακουσει τέτοια περίπτωση ..

Έκανα είναι αρνητικό 😢 αλλά ευχαριστώ πολύ για την απάντηση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Update: 9 μέρες ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΣΗ χωρίς απολύτως κανένα συμπτώματα περιόδου με αρνητικό τεστ και αρνητική Β χοριακη ! Έχω ραντεβού με τον γυναικολόγο για υπέροχο ! Αλλά τι φάση ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/3/2024 at 11:09 ΠΜ, ο/η Valou είπε:

Update: 9 μέρες ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΣΗ χωρίς απολύτως κανένα συμπτώματα περιόδου με αρνητικό τεστ και αρνητική Β χοριακη ! Έχω ραντεβού με τον γυναικολόγο για υπέροχο ! Αλλά τι φάση ; 

Καλά εκανες και έκλεισες ραντεβού να σε δει ίσως είναι καποια κυστουλα ή άλλαξε ο κύκλος σου..

εγω όταν άρχισα ελεύθερες επαφες δεν είχα και σταθερό κύκλο εεε κάπως μετά χάλασε ακόμα πιο πολύ από της επαφες 

στειλε μας όταν πας στον γιατρό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...