Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Όοοχι δεν θα αγχωθώ, θα περιμένω την Δευτέρα που θα τα δούμε όλα εκεί διεξοδικά. Έτσι και αλλιώς και η γιατρός μου είπε πως δεν χρειάζεται να ανησυχούμε.
    • Με το καλό η β' επιπέδου. Θα περιμένουμε τα ευχάριστα νέα💗
    • Κορίτσια μου καλημέρα!! Ήθελα να ρωτήσω και κάτι άλλο!! Τώρα στην β επιπέδου μου έβγαλε άλλη Πητ!! Εμείς ποια Πητ κοιτάμε? Του περιόδου της αυχενικής η της Ω επιπέδου τελικά? 
    • Τι ωραία που τα είδατε τα κοριτσάκια σας!!! Τώρα που ξέρω πως έχω και εγώ κορίτσι νιώθω τόοοοσο διαφορετικά όταν αναφέρομαι σε αυτά💞  Ωχ αν ξεκίνησαν από τώρα τα κλωτσομπουνίδια σκέψου όταν γεννηθούν με το καλό τι θα γίνει???? Για καλό και για κακό εσύ και ο άντρας σου να πάρετε μέτρα ασφαλείας🤣 Πιστεύω πως θα είναι μια χαρά τα μικράκια σας. 🙏💗💗
    • Καλημέρα κορίτσι μου!! Ευχαριστώ πολύ 🥰 Εμένα μου το είχαν πει στην αυχενική για τον χαμηλό πλακούντα οπότε είχα ξεκινήσει από τότε το μαγνήσιο!! Και στους απλούς υπερήχους μου το έλεγαν αλλά δεν ανησυχούσε καθόλου η γιατρός μου! Και εχθές ξαφνικά είδαμε ότι είχε ανέβει! Και στο πόρισμα γράψει πλακούντα εμπρόσθιος υψηλός! Ο έμβρυομητρικός εχθές μου είπε ότι δεν έχει νόημα να εξετάζουμε τον πλακούντα πριν της 17-18 εβδομάδες!! Δεν αξιολογείται! Στην β επιπέδου φαίνεται ξεκάθαρα!! Μην τυχόν και αγχωθεις γι'αυτό!! Εννοείται ότι θα ανέβει! Είναι πολύ σύνηθες να είναι λίγο χαμηλά στην αρχή 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...