Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης και αν φλεβισει..τις κοιλιτσες θα γεμίσει 🤰🏼


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! 
μήκους έξω κ γύρισα μόλις σπίτι , είχα κατι πονάκια στη κοιλιά και κατι σαν μουδιαματα και τώρα π πήγα τουαλέτα ειδα κατι ασπρα υγρά! 
λετε ν κάνω σήμερα ωορρηξια; Κ ν μην έγινε παρόλο που είπε ο γιατρός 13 τ μήνα π πήγα γ υπέρηχο ότι τ ωοθηλακιο ήταν ήδη 15 16 χιλιοστά; 

Το ωοθυλάκιο σπάει όταν φτάσει 20 μέχρι 25 βαριά όποτε κοριτσάκι μου δεν κανεις ωορρηξια τώρα! Το ωοθυλάκιο μεγαλώνει 2χιλιοστα την ημέρα όποτε η όποτε μέχρι της 18 του μηνα η ωορρηξια έγινε!

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! 
μήκους έξω κ γύρισα μόλις σπίτι , είχα κατι πονάκια στη κοιλιά και κατι σαν μουδιαματα και τώρα π πήγα τουαλέτα ειδα κατι ασπρα υγρά! 
λετε ν κάνω σήμερα ωορρηξια; Κ ν μην έγινε παρόλο που είπε ο γιατρός 13 τ μήνα π πήγα γ υπέρηχο ότι τ ωοθηλακιο ήταν ήδη 15 16 χιλιοστά; 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Κορίτσια 17η μέρα κυκλου σήμερα και είδα αυτό μόλις στο χαρτάκι,  συγγνώμη που το στέλνω αλλά λίγο αγχώθηκα τι μπορεί να ναι ; λέω να πάρω και τη γιατρο

20240221_170117.jpg

Κοριτσάκι μου ή ωορρηξια ή εμφυτευσης! Πάρε όμως τον γιατρό σου ένα τηλ για να σιγουρευτείς! Περιμενουμε νέα σου🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maria98 είπε:

Να σας στείλω βρε κορίτσια τις επαφές; δε ξέρω και γω τώρα μου ήρθε λίγο κάπως 

Εκανες τεστ ωορρηξιας σήμερα ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πήγα γιατρο όλα μια χαρά είδαμε σακο είμαι με βάση την περίοδο μου 5&2 δε με βγάζει ούτε μεγαλύτερο ούτε μικρότερο! Κ τώρα θα πήγαινα ξανά Την άλλη εβδομάδα για καρδούλα αλλά θα λείπει η γιατρος κ με έβαλε σε 2 εβδομαδες ξανά άντε να περιμένω μέχρι τότε 🥲🥲

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια πήγα γιατρο όλα μια χαρά είδαμε σακο είμαι με βάση την περίοδο μου 5&2 δε με βγάζει ούτε μεγαλύτερο ούτε μικρότερο! Κ τώρα θα πήγαινα ξανά Την άλλη εβδομάδα για καρδούλα αλλά θα λείπει η γιατρος κ με έβαλε σε 2 εβδομαδες ξανά άντε να περιμένω μέχρι τότε 🥲🥲

Αχχχ τι ωραία❤️❤️❤️ μπραβο κοριτσάκι μου❤️ υπομονουλα τώρα και αφού είναι όλα μια χαρα δεν υπάρχει λογος ανησυχίας🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια πήγα γιατρο όλα μια χαρά είδαμε σακο είμαι με βάση την περίοδο μου 5&2 δε με βγάζει ούτε μεγαλύτερο ούτε μικρότερο! Κ τώρα θα πήγαινα ξανά Την άλλη εβδομάδα για καρδούλα αλλά θα λείπει η γιατρος κ με έβαλε σε 2 εβδομαδες ξανά άντε να περιμένω μέχρι τότε 🥲🥲

Μπράβο κοριτσάκι μου μια χαρά!!! Καλύτερα σε 2 βδομαδες θα ακούσετε μια δυνατή καρδούλα!!

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

@marinamanoulitsaεχουμε κανένα νεοοο;; Τεστακι ποτέ θα κανεις;

Πες τα……. Περιμένουμε!!! @marinamanoulitsa

Εγώ πάλι συνεχίζω με ενοχλήσεις χαμηλά κ φούσκωμα.. Μάλλον ετοιμάζεται να έρθει σιγά σιγά αν και νωρίς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Maria98 είπε:

Ναι ήταν κάπως το ίδιο χρωματακι 

Άρα δεν είναι ωορρηξία…μωρέ λες;;; 
υπομονη και σε λίγες μέρες θα ξέρουμε. 
ξανα είδες αίματακι;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια πήγα γιατρο όλα μια χαρά είδαμε σακο είμαι με βάση την περίοδο μου 5&2 δε με βγάζει ούτε μεγαλύτερο ούτε μικρότερο! Κ τώρα θα πήγαινα ξανά Την άλλη εβδομάδα για καρδούλα αλλά θα λείπει η γιατρος κ με έβαλε σε 2 εβδομαδες ξανά άντε να περιμένω μέχρι τότε 🥲🥲

Δεν έχω άλλη καρδούλα…αλλά θα φροντίσω να έχω σε 2 βδομαδες που θα ακούσεις την καρδούλα! 
 

Εμείς θα γεννήσουνε παρέα…άντε με καμία εβδομάδα διαφορά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια πήγα γιατρο όλα μια χαρά είδαμε σακο είμαι με βάση την περίοδο μου 5&2 δε με βγάζει ούτε μεγαλύτερο ούτε μικρότερο! Κ τώρα θα πήγαινα ξανά Την άλλη εβδομάδα για καρδούλα αλλά θα λείπει η γιατρος κ με έβαλε σε 2 εβδομαδες ξανά άντε να περιμένω μέχρι τότε 🥲🥲

Συγχαρητήρια κορίτσι μου... Εγώ 1ο υπέρηχο έκανα κατ' ευθείαν στις 7 εβδομάδες... Οπότε υπομονή. Και ξεκούραση φυσικά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Το ωοθυλάκιο σπάει όταν φτάσει 20 μέχρι 25 βαριά όποτε κοριτσάκι μου δεν κανεις ωορρηξια τώρα! Το ωοθυλάκιο μεγαλώνει 2χιλιοστα την ημέρα όποτε η όποτε μέχρι της 18 του μηνα η ωορρηξια έγινε!

 

 

18 τ μήνα αν έγινε είναι τζίφος η προσπάθεια γιατί ο σύζυγος την Δευτέρα έφυγε γ Κέρκυρα! Εγώ ένιωσα πόνο ωορρηξιας  δυο μέρες αφότου πήγα στο γιατρό! Όποτε εκει εικάζω πως έγινε ! Αλλά σήμερα είχα αυτά τ ασπρα υγρά κ αναρωτήθηκα ! 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αχχχ τι ωραία❤️❤️❤️ μπραβο κοριτσάκι μου❤️ υπομονουλα τώρα και αφού είναι όλα μια χαρα δεν υπάρχει λογος ανησυχίας🙏

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η annie! είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου μια χαρά!!! Καλύτερα σε 2 βδομαδες θα ακούσετε μια δυνατή καρδούλα!!

Πες τα……. Περιμένουμε!!! @marinamanoulitsa

Εγώ πάλι συνεχίζω με ενοχλήσεις χαμηλά κ φούσκωμα.. Μάλλον ετοιμάζεται να έρθει σιγά σιγά αν και νωρίς.

Ναι μια χαρά θα είναι ως τότε!!! Πήρα μια ανάσα σήμερα μέχρι την επόμενη φορά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ditaki είπε:

Δεν έχω άλλη καρδούλα…αλλά θα φροντίσω να έχω σε 2 βδομαδες που θα ακούσεις την καρδούλα! 
 

Εμείς θα γεννήσουνε παρέα…άντε με καμία εβδομάδα διαφορά! 

Ναι ναι μαζί είμαστε μου έβγαλε 21/10 πητ αλλά εντάξει αυτά αλλάζουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katiana1987 είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου... Εγώ 1ο υπέρηχο έκανα κατ' ευθείαν στις 7 εβδομάδες... Οπότε υπομονή. Και ξεκούραση φυσικά!!!

Ναι ναι πήρα μια ανάσα για τώρα ως την επόμενη φορά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν είδα ξανά αιματακι,  η γιατρός μου είπε πως θα ναι της ωορρηξίας και να συνεχίσω επαφές και βλέπουμε...εγώ θα συνεχίσω τα τεστακια μου μήπως ήταν αυτό το πικ μου και απλά δεν σκουραινει τόσο πολύ όσο τη γραμμή ελέγχου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω να πω ότι είμαι πραγματικά χαρούμενη που να ξανασυμπεφτω έγκυος με την @Elkκαι την @Raf123. Τελείως διαφορετική η πρώτη μου από τη δεύτερη εγκυμοσύνη αλλά κορίτσια μου είμαστε πάλι μαζί στα δευτερα μας ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ditaki είπε:

Άρα δεν είναι ωορρηξία…μωρέ λες;;; 
υπομονη και σε λίγες μέρες θα ξέρουμε. 
ξανα είδες αίματακι;;; 

Ίδιο χρωματακι με το προηγούμενο τεστακι εννοω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Θέλω να πω ότι είμαι πραγματικά χαρούμενη που να ξανασυμπεφτω έγκυος με την @Elkκαι την @Raf123. Τελείως διαφορετική η πρώτη μου από τη δεύτερη εγκυμοσύνη αλλά κορίτσια μου είμαστε πάλι μαζί στα δευτερα μας ❤️

Συγχαρητήρια κορίτσια!!!χαίρομαι πολύ για εσάς!!!με το καλό σε όλες!!!🤰🏼🩷 Άντε και στα τρίτα τώρα 😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η evaioan είπε:

Θέλω να πω ότι είμαι πραγματικά χαρούμενη που να ξανασυμπεφτω έγκυος με την @Elkκαι την @Raf123. Τελείως διαφορετική η πρώτη μου από τη δεύτερη εγκυμοσύνη αλλά κορίτσια μου είμαστε πάλι μαζί στα δευτερα μας ❤️

Κορίτσι μου κ εγώ είμαι πολύ χαρούμενη π ήρθα κ σας βρήκα εγκυουλες!!!! ❤️❤️❤️ εσυ ποτέ γεννάς; Το πρώτο θυμάμαι Ιούλιο;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσια!!!χαίρομαι πολύ για εσάς!!!με το καλό σε όλες!!!🤰🏼🩷 Άντε και στα τρίτα τώρα 😜

Μαρίνα μου μέσα από την καρδιά μου δεν ξερεις ποσό θα χαρώ όταν επιτελους γίνει το θαύμα σου!!! Μαζί ξεκινήσαμε ολες μας ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσι μου κ εγώ είμαι πολύ χαρούμενη π ήρθα κ σας βρήκα εγκυουλες!!!! ❤️❤️❤️ εσυ ποτέ γεννάς; Το πρώτο θυμάμαι Ιούλιο;; 

Το δεύτερο Ιούνιο, είμαστε καλοκαιρινοί τύποι εμεις❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσια!!!χαίρομαι πολύ για εσάς!!!με το καλό σε όλες!!!🤰🏼🩷 Άντε και στα τρίτα τώρα 😜

Θέτεις ψηλά τον πήχη όταν μιλάς για τρίτο 😂 ευλογία είναι τα παιδιά αλλά θέλει κουράγιο 😅 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Το δεύτερο Ιούνιο, είμαστε καλοκαιρινοί τύποι εμεις❤️

Ααα και εσύ καλοκαιρινή ε; εγω 27/8 το πρώτο,  ΠΗΤ το δεύτερο 23/8 και όσο ειπα να μην ξανά μεινω εγκυος καλοκαίρι μην φάω όλη την ζεστη πάλι γιατί υπέφερα, εγω εκεί όλα Αύγουστο 😂 θυμησε μου κοριτσι ή αγόρι είναι το παιδάκι σου  ; Και τώρα σε είπε φύλο ο γιατρός ; 

@Raf123 διάβασα τα νέα σου απο τον γιατρό όλα πηγαίνουν καλά κορίτσι μου με το καλό να ακούσετε την καρδούλα του 🩷🩵

@marinamanoulitsa εσενα μήπως σε έβαλε ο αντρας μου να μας πεις για το τρίτο ; 😂 εκεινος το θέλει πολύ εγω δεν ξέρω ακόμα ας δω πως θα πάει με δυο μικρά παιδεία και βλέπουμε αν αντέχω για τρίτο.. 😂

Από εσενα ποτε θα έχουμε νέα κορίτσι μου ; Έχεις κάνει κανένα τεστ ; Αύριο (δεν) περιμένεις ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ααα και εσύ καλοκαιρινή ε; εγω 27/8 το πρώτο,  ΠΗΤ το δεύτερο 23/8 και όσο ειπα να μην ξανά μεινω εγκυος καλοκαίρι μην φάω όλη την ζεστη πάλι γιατί υπέφερα, εγω εκεί όλα Αύγουστο 😂 θυμησε μου κοριτσι ή αγόρι είναι το παιδάκι σου  ; Και τώρα σε είπε φύλο ο γιατρός ; 

@Raf123 διάβασα τα νέα σου απο τον γιατρό όλα πηγαίνουν καλά κορίτσι μου με το καλό να ακούσετε την καρδούλα του 🩷🩵

@marinamanoulitsa εσενα μήπως σε έβαλε ο αντρας μου να μας πεις για το τρίτο ; 😂 εκεινος το θέλει πολύ εγω δεν ξέρω ακόμα ας δω πως θα πάει με δυο μικρά παιδεία και βλέπουμε αν αντέχω για τρίτο.. 😂

Από εσενα ποτε θα έχουμε νέα κορίτσι μου ; Έχεις κάνει κανένα τεστ ; Αύριο (δεν) περιμένεις ; 

27/8 παντρεύτηκα πέρσι τώρα με έχει Οκτώβρη να δούμε πως θα πάει αυτό γιατί κ εγώ 7-9 μηνες κατακαλόκαιρο θα είναι ειδικά στη Κύπρο π γίνεται Δεκέμβρη μη σας πω Γενάρη να χειμωνιάσει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...