Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης και αν φλεβισει..τις κοιλιτσες θα γεμίσει 🤰🏼


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερααα κοριτσια μουυυυ❤️❤️❤️❤️ τα σημερινά τεστακια μου❤️ νομίζω πάει καλά🙏

IMG_7904.jpeg

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Έκανα κ εγώ σήμερα ένα τεστ γιατί θα έσκαγα γιατί δεν έκανα επαναληπτική χοριακη κ έγινε πολύ έντονο όποτε ξε αγχώθηκα 

59962518-A9F1-42A6-BE22-C95CA574E6FA.jpeg

Τι όμορφες κόκκινες γραμμουλες είναι αυτές ❤️😍

Εγώ είμαι είτε 4η είτε 5η μέρα μέρα την ωορρηξία και λέω να περιμένω μέχρι 10η μέρα γιατί γενικά μου έρχεται πολύ γρήγορα η περίοδος μετά την ωορρηξία, περίπου 10-12. Ποιες άλλες περιμένουμε; @flowerv @marinamanoulitsa @Maria98 αν θυμάμαι καλάς;

Η πρόβλεψη της Ζαιρας @Παρασκευαιδου για ωορρηξία εμένα μου βγήκε αληθινή, για να δούμε πως θα εξελιχθεί αυτό 😍❤️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια ανοίγω την συνομιλία και εχωωενα χαζό χαμόγελο στο πρόσωπο!!!! Τι όμορφα όλα τα τεστακια ❣️❣️❣️ μακάρι η εξέλιξη να είναι καλή, ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΒΕΒΑΙΑ !!!!

Εγώ σήμερα είμαι 16η μέρα του κύκλου,  θα δω το μεσημέρι το τεστακι μου ,προς το παρόν καπως αχνά βγαίνουν, έχω σκουπίσει λίγη βλεννιτσα αλλά δεν ξέρω αν είναι ωορρηξιας,  θα δείξει! Μακάρι να πάει καλά και σε μένα!!

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι άλλο,  η προγεστερονη μου στην ρχη της εγκυμοσύνης δεν ήταν καλή , μήπως χρειάζεται να την ελέγξω και τώρα μετά που θα κάνω ωορρηξία ; δε έχω ρωτήσει τη γιατρό αλλά το σκεφτόμουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

@cat12 κοριτσάκι μου εσυ πως πας;;; Ξεκινασσς κάπου διάβασα Ε;;;;❤️

Ναιιιιι🥰🥰🥰 έχω ήδη ξεκινήσει τα χάπια για το ενδομήτριο κ μένουν λίγες μέρες 🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Τι όμορφες κόκκινες γραμμουλες είναι αυτές ❤️😍

Εγώ είμαι είτε 4η είτε 5η μέρα μέρα την ωορρηξία και λέω να περιμένω μέχρι 10η μέρα γιατί γενικά μου έρχεται πολύ γρήγορα η περίοδος μετά την ωορρηξία, περίπου 10-12. Ποιες άλλες περιμένουμε; @flowerv @marinamanoulitsa @Maria98 αν θυμάμαι καλάς;

Η πρόβλεψη της Ζαιρας @Παρασκευαιδου για ωορρηξία εμένα μου βγήκε αληθινή, για να δούμε πως θα εξελιχθεί αυτό 😍❤️🙏

Εγώ το έχασα λίγο αυτό το μήνα! 🤣 κανονικά θα έπρεπε να είμαι 6-7 μέρες μετά την ωορρηξία,  αλλά έχω ακόμα υγρα και δε ξέρω τι συμβαίνει, συνεχίζω τις επαφές μας και ότι γίνει αυτό το μήνα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Τι όμορφες κόκκινες γραμμουλες είναι αυτές ❤️😍

Εγώ είμαι είτε 4η είτε 5η μέρα μέρα την ωορρηξία και λέω να περιμένω μέχρι 10η μέρα γιατί γενικά μου έρχεται πολύ γρήγορα η περίοδος μετά την ωορρηξία, περίπου 10-12. Ποιες άλλες περιμένουμε; @flowerv @marinamanoulitsa @Maria98 αν θυμάμαι καλάς;

Η πρόβλεψη της Ζαιρας @Παρασκευαιδου για ωορρηξία εμένα μου βγήκε αληθινή, για να δούμε πως θα εξελιχθεί αυτό 😍❤️🙏

Μα ακριβώς ημερομηνία σου έδωσα εσένα . Φαινοσουν στη γυάλα μου πιο καλά..χαχαχα κάνεις και ένα τσακ σε παρακαλώ να δω και τις άλλες είσαι ψηλή και κρυβεις τις από πίσω.  Χαχαχαχ

Εμε σε είπα τον μήνα 🥰

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μόλις μου στείλανε την χοριακη ! 34.85 πιστεύετε είναι καλή για 11η μέρα μετά την σπερματεγχυνση;

Καταρχήν ξες ότι είσαι πριν την καθυστέρηση σωστά.. επίσης ξες ότι είχες περάσει την γκρίζα ζώνη που είναι το 26 .. μια χαρά είναι κάπου στα 112 θα ταν αν έκανες όταν έπρεπε ψαψαψα

στις πριν 4 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Έκανα κ εγώ σήμερα ένα τεστ γιατί θα έσκαγα γιατί δεν έκανα επαναληπτική χοριακη κ έγινε πολύ έντονο όποτε ξε αγχώθηκα 

59962518-A9F1-42A6-BE22-C95CA574E6FA.jpeg

Χαχαχα μου θυμίζετε τα δικά μου μωρέ χαχαχαψ

στις πριν 4 ώρες, ο/η flowerv είπε:

Αγαπημένη @Παρασκευαιδου καμία πρόβλεψη, για εμένα έχεις, μιας και οτι λες γινεται 🥰

Χμμ μέχρι Απριλίο - Μάιο σε βλέπω έγκυο. 

στις πριν 3 ώρες, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

@Παρασκευαιδου  ρίξε ένα μάτι στη σφαίρα σου και για μένα, σε ποιο κύκλο θα πετύχω; να ξέρω μην αρχίσω να ξοδεύω τεστ εγκυμοσύνης τσάμπα, να περιοριστώ σε ωορρηξίας! 🙄🙄🙄

Το ίδιο με την flowerv Απριολιο 

στις πριν 3 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Είσαι ΘΕΆ!!!!!!!!!!!! Κλαίω απο τα γέλια...

Τη φάτσα του άντρα μου να έβλεπες εκεί είχε πέσει το γέλιο. Α. Λέω τώρα πήρα το αίμα μου πίσω . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μόλις μου στείλανε την χοριακη ! 34.85 πιστεύετε είναι καλή για 11η μέρα μετά την σπερματεγχυνση;

Κορίτσι μου μια φιλη μου μια μέρα πριν την αναμενονη είχε γύρω στο 26 και εξελίχθηκε πολύ καλά μέχρι στιγμής,  οπότε νομίζω είσαι πολύ καλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Μα ακριβώς ημερομηνία σου έδωσα εσένα . Φαινοσουν στη γυάλα μου πιο καλά..χαχαχα κάνεις και ένα τσακ σε παρακαλώ να δω και τις άλλες είσαι ψηλή και κρυβεις τις από πίσω.  Χαχαχαχ

Εμε σε είπα τον μήνα 🥰

Καταρχήν ξες ότι είσαι πριν την καθυστέρηση σωστά.. επίσης ξες ότι είχες περάσει την γκρίζα ζώνη που είναι το 26 .. μια χαρά είναι κάπου στα 112 θα ταν αν έκανες όταν έπρεπε ψαψαψα

Χαχαχα μου θυμίζετε τα δικά μου μωρέ χαχαχαψ

Χμμ μέχρι Απριλίο - Μάιο σε βλέπω έγκυο. 

Το ίδιο με την flowerv Απριολιο 

Τη φάτσα του άντρα μου να έβλεπες εκεί είχε πέσει το γέλιο. Α. Λέω τώρα πήρα το αίμα μου πίσω . 

Χαχαχαχαχα βρε Ζαΐρα μας, είμαι 1,72! Εντάξει δεν είμαι κι ο Φασούλας, αλλά τι χάρισμα είναι αυτό 🤣 όλα τα βλέπει η Ζαΐρα 🔮

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μόλις μου στείλανε την χοριακη ! 34.85 πιστεύετε είναι καλή για 11η μέρα μετά την σπερματεγχυνση;

Αχ εγώ δεν έχω κάνει χοριακη και δεν έχω ιδέα, πέρυσι που είχα μείνει έγκυος μόνο με τεστακια την είχα βγάλει, είχα κάνει το ψηφιακό κι είχε δείξει κιόλας 2-3 που λένε ότι σημαίνει πως είσαι 4η-5η βδομάδα. Καλή όμως μου φαίνεται, αν λάβουμε υπόψη οτι το τεστ που πιάνει την β-χοριακη σε συγκέντρωση πάνω από 10ml και επιπλέον όταν έκανες τη μοριακή χθες ήσουν μόλις 11η ΜΤΟ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Παρασκευαιδου μακάρι Παναγία μου 🥳

Αααα με τρέλανες🥰 χαχαχα αφού με είδες στη σφαίρα σου,  αναμένω να βγει το χάρισμα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τα 2 πρώτα είναι χθεσινά ( έκανα 2 γιατί το μεσημεριανό δε το κάνα σωστά ήμουν εκτός χαχα) και το τελευταίο είναι το σημερινό,  σαν να μου φαίνεται σκουραινει σιγά σιγά 🤞🤞🤞🤞

20240220_155522.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Maria98 είπε:

Κορίτσια τα 2 πρώτα είναι χθεσινά ( έκανα 2 γιατί το μεσημεριανό δε το κάνα σωστά ήμουν εκτός χαχα) και το τελευταίο είναι το σημερινό,  σαν να μου φαίνεται σκουραινει σιγά σιγά 🤞🤞🤞🤞

20240220_155522.jpg

Ναι είσαι σε καλό δρόμο!! Λογικά μέχρι αύριο θα είναι το πικ σου ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Κορίτσια τα 2 πρώτα είναι χθεσινά ( έκανα 2 γιατί το μεσημεριανό δε το κάνα σωστά ήμουν εκτός χαχα) και το τελευταίο είναι το σημερινό,  σαν να μου φαίνεται σκουραινει σιγά σιγά 🤞🤞🤞🤞

20240220_155522.jpg

Ξεκινά επαφουλες, ανεβαίνει η ορμόνη καλή επιτυχία κορίτσι μου ❤️✌️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μόλις μου στείλανε την χοριακη ! 34.85 πιστεύετε είναι καλή για 11η μέρα μετά την σπερματεγχυνση;

Τέλεια είναι!! Το μόνο που σε απασχολεί είναι να διπλασιαστεί αύριο. 

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Μα ακριβώς ημερομηνία σου έδωσα εσένα . Φαινοσουν στη γυάλα μου πιο καλά..χαχαχα κάνεις και ένα τσακ σε παρακαλώ να δω και τις άλλες είσαι ψηλή και κρυβεις τις από πίσω.  Χαχαχαχ

Εμε σε είπα τον μήνα 🥰

Καταρχήν ξες ότι είσαι πριν την καθυστέρηση σωστά.. επίσης ξες ότι είχες περάσει την γκρίζα ζώνη που είναι το 26 .. μια χαρά είναι κάπου στα 112 θα ταν αν έκανες όταν έπρεπε ψαψαψα

Χαχαχα μου θυμίζετε τα δικά μου μωρέ χαχαχαψ

Χμμ μέχρι Απριλίο - Μάιο σε βλέπω έγκυο. 

Το ίδιο με την flowerv Απριολιο 

Τη φάτσα του άντρα μου να έβλεπες εκεί είχε πέσει το γέλιο. Α. Λέω τώρα πήρα το αίμα μου πίσω . 

Για πες Ζαΐρα… Εμένα με κόβεις να ξανά πιάνω φυσιολογικά στα κοντά ή ξανά στη δόξα της εξωσωματικής θα τραβήξω;;🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω επαφές 10η 11η 12η 14η 15η μέρα και λογικά συνεχίζουμε,  κάπως έχω και γω μια όρεξη,  ίσως επειδή θέλω πολύ να συμβεί,  δε ξέρω για να δούμε 🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Έχω επαφές 10η 11η 12η 14η 15η μέρα και λογικά συνεχίζουμε,  κάπως έχω και γω μια όρεξη,  ίσως επειδή θέλω πολύ να συμβεί,  δε ξέρω για να δούμε 🤞

Επειδή το θελουμε πολυ θεωρώ και εγώ έτσι νιώθω! Όλο τον υπόλοιπο μήνα δεν είμαι φαν αλλά εκείνες τις μέρες, συνέχεια ! Πες το και ένστικτο 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η flowerv είπε:

Επειδή το θελουμε πολυ θεωρώ και εγώ έτσι νιώθω! Όλο τον υπόλοιπο μήνα δεν είμαι φαν αλλά εκείνες τις μέρες, συνέχεια ! Πες το και ένστικτο 😉

Σαν να μη νιώθω πως κυνηγάω τις μερες ούτε πως το επιδιώκω πολύ,  μακάρι να έρθει και για μας ξανά 🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Τι όμορφες κόκκινες γραμμουλες είναι αυτές ❤️😍

Εγώ είμαι είτε 4η είτε 5η μέρα μέρα την ωορρηξία και λέω να περιμένω μέχρι 10η μέρα γιατί γενικά μου έρχεται πολύ γρήγορα η περίοδος μετά την ωορρηξία, περίπου 10-12. Ποιες άλλες περιμένουμε; @flowerv @marinamanoulitsa @Maria98 αν θυμάμαι καλάς;

Η πρόβλεψη της Ζαιρας @Παρασκευαιδου για ωορρηξία εμένα μου βγήκε αληθινή, για να δούμε πως θα εξελιχθεί αυτό 😍❤️🙏

Εύχομαι κοριτσάκι μου να δεις και εσυ την ροζ γραμμουλα❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Ναιιιιι🥰🥰🥰 έχω ήδη ξεκινήσει τα χάπια για το ενδομήτριο κ μένουν λίγες μέρες 🤞🤞🤞

Τι ωραιαααααα τι ωραιααααα❤️❤️❤️❤️εύχομαι καλή επιτυχιαααα κοριτσάκι μου💝🤞 θα περιμενουμε νέα σου❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Μα ακριβώς ημερομηνία σου έδωσα εσένα . Φαινοσουν στη γυάλα μου πιο καλά..χαχαχα κάνεις και ένα τσακ σε παρακαλώ να δω και τις άλλες είσαι ψηλή και κρυβεις τις από πίσω.  Χαχαχαχ

Εμε σε είπα τον μήνα 🥰

Καταρχήν ξες ότι είσαι πριν την καθυστέρηση σωστά.. επίσης ξες ότι είχες περάσει την γκρίζα ζώνη που είναι το 26 .. μια χαρά είναι κάπου στα 112 θα ταν αν έκανες όταν έπρεπε ψαψαψα

Χαχαχα μου θυμίζετε τα δικά μου μωρέ χαχαχαψ

Χμμ μέχρι Απριλίο - Μάιο σε βλέπω έγκυο. 

Το ίδιο με την flowerv Απριολιο 

Τη φάτσα του άντρα μου να έβλεπες εκεί είχε πέσει το γέλιο. Α. Λέω τώρα πήρα το αίμα μου πίσω . 

Αχχχ μακάρι αν αυριο μου πει να κάνω επαναληπτική να έχει διπλασιαστεί🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Κορίτσια τα 2 πρώτα είναι χθεσινά ( έκανα 2 γιατί το μεσημεριανό δε το κάνα σωστά ήμουν εκτός χαχα) και το τελευταίο είναι το σημερινό,  σαν να μου φαίνεται σκουραινει σιγά σιγά 🤞🤞🤞🤞

20240220_155522.jpg

Ξεκιναααα επαφουλεσσσς πλησιαζει η ωορρηξια❤️καλή επιτυχια κοριτσιιιι μου🤞❤️

μακαρι να πανε όλα καλα κορίτσι μου και να διπλασιαστεί η  επαναληπτική μου🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Ναιιιιι🥰🥰🥰 έχω ήδη ξεκινήσει τα χάπια για το ενδομήτριο κ μένουν λίγες μέρες 🤞🤞🤞

Αν επιτρέπεται τι χάπια παίρνεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η flowerv είπε:

Εγώ το έχασα λίγο αυτό το μήνα! 🤣 κανονικά θα έπρεπε να είμαι 6-7 μέρες μετά την ωορρηξία,  αλλά έχω ακόμα υγρα και δε ξέρω τι συμβαίνει, συνεχίζω τις επαφές μας και ότι γίνει αυτό το μήνα! 

Συνεχισεεε τις επαφουλες❤️ καλή επιτυχια και σε εσενααααα❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Τέλεια είναι!! Το μόνο που σε απασχολεί είναι να διπλασιαστεί αύριο. 

Για πες Ζαΐρα… Εμένα με κόβεις να ξανά πιάνω φυσιολογικά στα κοντά ή ξανά στη δόξα της εξωσωματικής θα τραβήξω;;🤣🤣🤣

Μακάρι μα διπλασιαστεί🙏 

πολυ συντομα θα έρθει το σπορακι σου είμαι σιγουρη🙏💝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...