Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης και αν φλεβισει..τις κοιλιτσες θα γεμίσει 🤰🏼


Recommended Posts

Ο γιατρός είπε να κάνω χοριακη τη Δευτέρα, εγώ αποφάσισα να παω αύριο το μεσημέρι που θα έχουν περάσει άλλες 48 ώρες να τελειώνουν τα ψέματα. Σήμερα έκανα σε άλλο μικροβιολογικό κ βγήκε 510. Δεν ξέρω τι γίνεται αλήθεια. Κοντεύω να τρελαθω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Ο γιατρός είπε να κάνω χοριακη τη Δευτέρα, εγώ αποφάσισα να παω αύριο το μεσημέρι που θα έχουν περάσει άλλες 48 ώρες να τελειώνουν τα ψέματα. Σήμερα έκανα σε άλλο μικροβιολογικό κ βγήκε 510. Δεν ξέρω τι γίνεται αλήθεια. Κοντεύω να τρελαθω 

Να πας κορίτσι μου! Οι τιμές διαφέρουν από μικροβιολογικό σε μικροβιολογικό όποτε αύριο να πας σε αυτό που είχες κάνει τις πρώτες! Είναι πολύ δύσκολο αυτό που περνάς το ξερω και εγώ το βίωσα τον προηγούμενο μηνα! Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να έχει πάρει μπρος🙏 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Να πας κορίτσι μου! Οι τιμές διαφέρουν από μικροβιολογικό σε μικροβιολογικό όποτε αύριο να πας σε αυτό που είχες κάνει τις πρώτες! Είναι πολύ δύσκολο αυτό που περνάς το ξερω και εγώ το βίωσα τον προηγούμενο μηνα! Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να έχει πάρει μπρος🙏 

Ή να πάρει μπρος ή να ξεκινήσει να πεφτει. Η στασιμότητα με τρελαίνει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Καλό μήνα κορίτσια μου!! 3η μέρα του κύκλου για μένα σήμερα και η αισιοδοξία αρχίζει να χτίζεται και πάλι! 🌈

Πάμε δυναμικά, εύχομαι ο Φλεβάρης να είναι ο μήνας μας 🤞 Η μονστέρα μου σήμερα έβγαλε ένα καινούργιο φύλλο 🌱 , οπότε το παίρνω σαν σημάδι μιας νέας αρχής, μιας νέας ζωής που έρχεται - ήθελα να βγάλω φώτο να σας στείλω αλλά έφυγα βιαστικά για το γραφείο το πρωί και δε πρόλαβα. Θα σας στείλω το απόγευμα 💖

Καλή επιτυχία σε όλες μας 🔜🤰

Παμε για τους ΣΚΟΡΠΙΟΎΣ.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κορίτσια… ευχομαι ο Φεβρουαρίος να μας φέρει πολλά σκορπινάκια 👶🏻🦂️  κ να ειναι ο μήνας που θα γινει το ονειρο πραγματικότητα. 

Ετοιμαζομαι κ εγω για εμβρυομεταφορα κ εχω φουλ άγχος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annie! είπε:

Ή να πάρει μπρος ή να ξεκινήσει να πεφτει. Η στασιμότητα με τρελαίνει. 

Ότι είναι καλύτερο κοριτσάκι μου🙏 θα περιμενουμε νέα σου🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nicol🦩 είπε:

Καλό μήνα κορίτσια… ευχομαι ο Φεβρουαρίος να μας φέρει πολλά σκορπινάκια 👶🏻🦂️  κ να ειναι ο μήνας που θα γινει το ονειρο πραγματικότητα. 

Ετοιμαζομαι κ εγω για εμβρυομεταφορα κ εχω φουλ άγχος 

Καλή επιτυχια κορίτσι μου❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κορίτσια μου.... εύχομαι αυτό τον μήνα μαζί με τον Βαλεντίνο 🫶 να έρθουν κ πολλά πολλά θετικά τεστακια κ να γεμίσουν οι κοιλιτσες Βαλεντινακιααααα ❤️🫶😁❤️🫶😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η annie! είπε:

Ο γιατρός είπε να κάνω χοριακη τη Δευτέρα, εγώ αποφάσισα να παω αύριο το μεσημέρι που θα έχουν περάσει άλλες 48 ώρες να τελειώνουν τα ψέματα. Σήμερα έκανα σε άλλο μικροβιολογικό κ βγήκε 510. Δεν ξέρω τι γίνεται αλήθεια. Κοντεύω να τρελαθω 

Να έχεις είσαι θετική!!! Και όλα θα πάνε καλά!!! Μην αγχώνεσαι!!!! Να ξεκουράζεσαι και να κανείς θετικές σκέψεις! Μπορεί να συμβαίνει κάτι αντιμετωπίσιμο μπορεί να μην συμβαίνει και τίποτα! Αλλά ότι και να είναι να θα το παλέψεις! Ξέρω τη στενοχώρια σου, την έχουμε περάσει όλες λίγο πολύ! Εσυ έχεις και την παρηγοριά σου, έχεις και τα διδυμάκια σου, άλλες κοπέλες όπως εγώ δεν την έχουμε νιώσει ακόμα τη χαρά.. να βλέπεις τη θετική πλευρά!  Και εγώ τώρα θα πάω για την δεύτερη χοριακή μου.. και έχω και εγώ τρελό άγχος… αλλά λέω θα είναι τελεια!!! Γιατί έτσι θέλω να είναι και αυτή τη φορά θα είναι! Σου στέλνω την αγάπη μου! 

ΥΓ κορίτσια εννοείται θα την ανεβάσω !!!! Να μου πείτε !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο μεταξύ ξέχασα να σας πω βρήκα τελικά γιατρό για να ρωτήσω για την προγεστερονη έχω ραντεβού μαζί του την Κυριακή και μου έδωσε 3 ουτροτζεσταν των 200mg τη μέρα! Νιώθω σαν ζαλισμένο κοτοπουλο!!!   Τι δυνατό χάπι είναι αυτό;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Vasoula9 είπε:

Στο μεταξύ ξέχασα να σας πω βρήκα τελικά γιατρό για να ρωτήσω για την προγεστερονη έχω ραντεβού μαζί του την Κυριακή και μου έδωσε 3 ουτροτζεσταν των 200mg τη μέρα! Νιώθω σαν ζαλισμένο κοτοπουλο!!!   Τι δυνατό χάπι είναι αυτό;;

Και εγώ έτσι ήμουν με αυτά στην εγκυμοσύνη... γυρνούσαν όλα ...αλλά μετά ανακάλυψα ΜΟΝΗ μου από τις οδηγίες χρήσης ότι μπαίνει και κολπικά αυτό το χάπι...και το ανακάλυψα μετά την εγκυμοσύνη....και του λέω "ρε άνθρωπε γιατί δεν μου έλεγες ότι μπορώ να το βάζω κολπικά???" .....δεν με απάντησε!!

Οπότε βάλτο κολπικά να σωθείς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Vasoula9 είπε:

Στο μεταξύ ξέχασα να σας πω βρήκα τελικά γιατρό για να ρωτήσω για την προγεστερονη έχω ραντεβού μαζί του την Κυριακή και μου έδωσε 3 ουτροτζεσταν των 200mg τη μέρα! Νιώθω σαν ζαλισμένο κοτοπουλο!!!   Τι δυνατό χάπι είναι αυτό;;

Καλημέρα κορίτσια

Και εγω 3 παίρνω .. αστα να πάνε είναι αυτά τα χάπια χάλια δυνατά.. εγω τα επινα για αρκετό διάστημα αλλά μετά άρχισαν και εμετοί και ήταν όλα πιο δύσκολα με το χάπι άσε που δεν προλάβαινε να κάτσει στο στομάχι μου το έκανα εμετό 

μετα το ειπα στον γιατρό μου μήπως να τα μειώσουμε τα χάπια σε 2 γιατί το στομάχι μου δεν αντέχει και μου είπε το πρωινο και το απογευματινό να τα βάζω κολπικά και το βράδυ να το πίνω.. η αλήθεια είναι πως ήμουν κάπως καλύτερα όχι ότι δεν με πειράζουν πάλι απλά όχι τόσο πολύ αν θες ρώτησε τον να τα βάζεις κολπικά έστω τα δυο όπως κάνω και εγω 

Περιμένουμε την χοριακη σου κορίτσι μου καλούς διπλασιασμούς εύχομαι 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάλι όσο διάστημα τα έπαιρνα από το στόμα δεν είχα δει κάποια τρομερή ενόχληση,  εντάξει είχα λίγο θέμα με το στομάχι ήμουν ένα βήμα πριν τον εμετό αλλά σε γενικές γραμμές οκευ, δε ξέρω βέβαια όσο τα έπινα τι άλλο θα μου προκαλουσαν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια

Και εγω 3 παίρνω .. αστα να πάνε είναι αυτά τα χάπια χάλια δυνατά.. εγω τα επινα για αρκετό διάστημα αλλά μετά άρχισαν και εμετοί και ήταν όλα πιο δύσκολα με το χάπι άσε που δεν προλάβαινε να κάτσει στο στομάχι μου το έκανα εμετό 

μετα το ειπα στον γιατρό μου μήπως να τα μειώσουμε τα χάπια σε 2 γιατί το στομάχι μου δεν αντέχει και μου είπε το πρωινο και το απογευματινό να τα βάζω κολπικά και το βράδυ να το πίνω.. η αλήθεια είναι πως ήμουν κάπως καλύτερα όχι ότι δεν με πειράζουν πάλι απλά όχι τόσο πολύ αν θες ρώτησε τον να τα βάζεις κολπικά έστω τα δυο όπως κάνω και εγω 

Περιμένουμε την χοριακη σου κορίτσι μου καλούς διπλασιασμούς εύχομαι 🥰

Βγηκε η χοριακη !!! Τετάρτη προχθές 88,2 
παρασκευη σήμερα 285,1 σήμερα περίμενα περίοδο 

IMG_6282.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Vasoula9 είπε:

Βγηκε η χοριακη !!! Τετάρτη προχθές 88,2 
παρασκευη σήμερα 285,1

IMG_6282.jpeg

Ωωωω κορίτσι μου νομίζω εισαι μια χαρά!!!!❣️❣️❣️🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας στέλνω ξανά τα τεστακια μου , χθες το απόγευμα και σήμερα τώρα πριν λίγο. Νομίζω έχει αρχίσει να σκουραινει; τι λέτε;

20240202_102940.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι απο μένα κορίτσια! Χθες γύρισα αργά και βλέπω έχουμε νεάκια απο πολλές. όσο διαβάζω τα νέα σας, στέλνω και τη μονστέρα που σας υποσχέθηκα - το μπουμπουκάκι σήμερα άρχισε ν' ανοίγει και να ξεδιπλώνεται, όπως εύχομαι ν' ανθίσουν μέσα μας τα σποράκια μας φέτος  🌱🤞🌈
 

IMG_20240202_083057.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Vasoula9 είπε:

Βγηκε η χοριακη !!! Τετάρτη προχθές 88,2 
παρασκευη σήμερα 285,1 σήμερα περίμενα περίοδο 

IMG_6282.jpeg

Μπράβο Βασούλα!!!! Συγχαρητήρια! Εύχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Vasoula9 είπε:

Βγηκε η χοριακη !!! Τετάρτη προχθές 88,2 
παρασκευη σήμερα 285,1 σήμερα περίμενα περίοδο 

IMG_6282.jpeg

Νομίζω είναι πολύ καλή χοριακή, και εγώ την μερα που δεν ηρθε περιοδος είχα σχεδόν το ίδιο (278) και πάει μέχρι στιγμής καλά... ο πρώτος υπέρηχος (5+5) έδειξε τους 2 σάκους και μια παλλομενη τελιτσα, οπότε όλα κομπλέ μέχρι στιγμής. Ελπίζω και εσύ να πάρεις τα πιο υπέροχα νέα στον υπέρηχο, μόνο συμβουλή, αν είσαι αγχώδης προγραμματησε τον για 2 βδομάδες από τώρα γιατί πριν την 7η βδομάδα σπάνια βλέπεις κάτι άλλο εκτός από αυτούς τους 2 σάκους και ίσως αγχωθείς. Εγώ πήγα τόσο νωρίς γιατί είμαι σε κέντρο γονιμότητας και εκεί σε παρακολουθούν στενά (είχα και μια αποβολη πριν από 2 μήνες), αλλιώς θα πήγαινα πρώτα στις 8 βδομάδες 🤣 εύχομαι τα καλύτερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Κορίτσια σας στέλνω ξανά τα τεστακια μου , χθες το απόγευμα και σήμερα τώρα πριν λίγο. Νομίζω έχει αρχίσει να σκουραινει; τι λέτε;

20240202_102940.jpg

Ναι έχει σκουρυνει!!! Μέχρι το βράδυ η αύριο θα έχεις το πικ!!! 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Vasoula9 είπε:

Βγηκε η χοριακη !!! Τετάρτη προχθές 88,2 
παρασκευη σήμερα 285,1 σήμερα περίμενα περίοδο 

IMG_6282.jpeg

Ανέβηκε πάρα πολύ!!! Μπράβο κορίτσι μου!!!!🥳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Vasoula9 είπε:

Βγηκε η χοριακη !!! Τετάρτη προχθές 88,2 
παρασκευη σήμερα 285,1 σήμερα περίμενα περίοδο 

IMG_6282.jpeg

Κορίτσι μου τέλειο νούμερο!! Όλα πάνε και χαρά!! Άντε σύντομα θα ακούσεις και καρδούλα ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Annita μου, δεν περνάνε οι μέρες 😫 γενικά είμαι πολύ πεσμένη ακόμα να συνηθίσω ότι δεν δουλεύω περιμένω να περάσουν οι μέρες να δω αν έφυγε η κύστη κ αγχώνομαι αν θα φύγει σύντομα... Αλλά είστε το γιατρικό μου μπαίνω σας διαβάζω κ χαίρομαι με τα νέα σας στεναχωριέμαι με τις απογοητεύσεις η παρέα εδώ καταλαβαίνει ότι νιώθουμε η καθεμία μας.... Τώρα θα κλείσω χρόνο από την αποβολή κ τα θυμάμαι κ ξέρεις πως είμαι... Σκέφτομαι το μωράκι πάλι... Αλλά θα το ξεπεράσω 🙏 εσύ πως είσαι?? 😊😊 Πόσες μέρες έχεις ακόμα να κάνεις την χοριακη??? Νιώθεις τίποτα??? 

@cat12 Σε νιώθω φουλ σ αυτό που λες φίλη για την αναβίωση της αποβολής - κι εγώ πέρασα έτσι μια φάση θλίψης και αναβίωσης των γεγονότων τον περασμένο Οκτώβριο που ήταν και η ΠΗΤ. Πιστεύω δε θα το ξεχάσουμε ποτέ, αλλά να σου πω και κάτι, γιατί να το ξεχάσουμε; Είναι μέρος της ζωής κι αυτό και το να προσπαθούμε να το θάψουμε μέσα μας είναι σαν να απορρίπτουμε ότι αυτές οι ψυχούλες υπήρξαν έστω και λίγο μαζί μας. Εγώ έτσι το βλέπω πλέον και είμαι καλά μ' αυτό. Αυτός ο τρόπος σκέψης με βοήθησε να προχωρήσω παρακάτω γιατί πριν νόμιζα ότι έπρεπε να κάνω όπως που έλεγαν οι άλλοι - να το ξεχάσω, να το σπρώξω κάτω απ' το χαλί. Στο τώρα όμως, εστιάζουμε στο στόχο μας - δυστυχώς οι αρνητικές σκέψεις μόνο άγχος προκαλούν και αυτό μας τραβάει πίσω. Να σκέφτεσαι το πλάνο σου και να έχεις αυτό να σε κρατάει - εύχομαι όλα να πάνε καλά με την κύστη που σε απασχολεί, να προχωρήσει η εμβρυομεταφορά και σύντομα να κρατήσεις το θετικό τεστάκι στα χέρια σου 🙏💖

στις πριν 23 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Αχ αυτές οι μέρες τις αναμονής!! Πάντως εσύ είπες ότι θα κάνετε τις προσπάθειες σας και που ξέρεις μπορεί να σας κάτσει!! Εγώ στην αναμονή και δεν νιώθω τίποτα απολύτως 😁😁 να σου πω την αλήθεια δεν νομίζω ότι πέτυχε! Δεν το λέω επειδή είναι απαισιόδοξη αλλά σαν προαίσθημα!! Μακάρι να βγω λάθος! Πόσες μέρες έχεις ακόμα για την περίοδο? Η κύστη πάντως πιστεύω ότι έχει φύγει σίγουρα 

Αχ αυτή η αναμονή! Μετράμε αντίστροφα τις μέρες για το τεστάκι σου @annitakianna 🤞

στις πριν 21 ώρες, ο/η flowerv είπε:

Καλό μήνα κορίτσια 🥰 εύχομαι αυτός ο ερωτικός μηνας να φέρει θετικά αποτελέσματα! 

Θέλω να σας ρωτήσω την Τετάρτη θα κάνω σαλπιγγογραφια και ήθελα να μου πείτε σχετικά με την αντιβιωση,είχατε πάρει?? Η γυναικολόγος μου μου είπε πως δεν χρειάζεται!

@flowerv Κορίτσι τελικά τι έγινε με την περίοδο; Σου ήρθε κανονική ροή μετά την Τρίτη; Πώς είσαι σήμερα;

στις πριν 12 ώρες, ο/η annie! είπε:

Ο γιατρός είπε να κάνω χοριακη τη Δευτέρα, εγώ αποφάσισα να παω αύριο το μεσημέρι που θα έχουν περάσει άλλες 48 ώρες να τελειώνουν τα ψέματα. Σήμερα έκανα σε άλλο μικροβιολογικό κ βγήκε 510. Δεν ξέρω τι γίνεται αλήθεια. Κοντεύω να τρελαθω 

Χμμ όντως περιέργο αυτό με τα μικροβιολικά και τις διαφορετικές τιμές - αλλά καλώς έπραξες και πήγες και σε άλλο. Εμένα μου φαίνεται πως ανεβαίνει κορίτσι μου, εύχομαι πραγματικά να πάνε όλα καλά. Προσπάθησε να ηρεμήσεις τώρα το σκ, πέρασε χρόνο με τα παιδάκια σου κι ό,τι μέλλει γενέσθαι 🤞🙏

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Vasoula9 είπε:

Βγηκε η χοριακη !!! Τετάρτη προχθές 88,2 
παρασκευη σήμερα 285,1 σήμερα περίμενα περίοδο 

IMG_6282.jpeg

Από 88....285??!! Τέλεια κορίτσι μου!! Προχωράει πολύ καλά, εύχομαι να πάμε όλα μια χαρά 💖💖🐣

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Κορίτσια σας στέλνω ξανά τα τεστακια μου , χθες το απόγευμα και σήμερα τώρα πριν λίγο. Νομίζω έχει αρχίσει να σκουραινει; τι λέτε;

20240202_102940.jpg

Όντως έχει σκουρύνει ένα τσικ απ το χθεσινό κορίτσι μου - συνέχεισε τα τεστάκια! Βέβαια καλώς σου είπαν κι οι κοπέλες πιο πάνω να πάρεις και 2η γνώμη γιατί η καφέ βλέννα για μια μόνο μέρα κι εμένα θα μ' ανησυχούσε να σου πω την αλήθεια 😬 Υποτίθεται πως λένε η περιόδος πρέπει να είναι κόκκινο έντονο χρώμα και να κρατήσει τουλάχιστον 3-4 μέρες για να θεωρείται εντός των πλαισίων του φυσιολογικού 🤷‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Κορίτσια σας στέλνω ξανά τα τεστακια μου , χθες το απόγευμα και σήμερα τώρα πριν λίγο. Νομίζω έχει αρχίσει να σκουραινει; τι λέτε;

20240202_102940.jpg

Έχει πάρει τα πάνω του η ορμόνη επιτέλους!! Αύριο πιστεύω θα είναι το πικ! Εξαρτάται και τον οργανισμό! Σε παρακαλώ όμως προσπάθησε να βγάζεις τις φωτογραφίες σε ένα πιο φωτεινό σημείο η άναψε το φλας! Μου βγαίνουν τα μάτια με τα τεστ σου 🤣🤣🤣😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Θέτις Κ. Έτσι είναι δεν ξεχνιέται... Κ εγώ προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά αλλά όλο κάτι γίνεται κ πάλι αγχώνομαι κ στεναχωριέμαι... Ξέρω θα έρθει κάποια στιγμή το μωράκι αλλά έχει περάσει καιρός κ όσο περνάει κ άλλος είναι πολύ πιο δύσκολο... Μακάρι να γίνει η έμβρυομεταφορά αυτόν τον κύκλο να πάρω πάλι τα πάνω μου να ελπίζω 🥰🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...