Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το αγόρι μου όπου να’ ναι φεύγει στα καράβια


Recommended Posts

Καλησπέρα σας!! Είμαι με το αγόρι μου μαζί περιπου 1μιση χρόνο και σε κάτι μέρες θα φύγει το πρώτο του μπαρκο. Προφανώς και μπήκα στη σχεση γνωρίζοντας το και τον υποστηρίζω από την πρώτη μέρα να πετύχει τους στόχους του. Για μένα η απόσταση δεν είναι τεράστιο θέμα στο μυαλό μου γιατί είμαι πολύ συνειδητοποιημένη και ξέρω πως θα τα καταφέρουμε. Αλλά έχω το θέμα της απιστίας. Ενώ δεν μου εχει δώσει ποτε αφορμή( αν εξαιρέσετε δυο τρεις μικρές βλακείες και από τους δυο μας τον πρώτο μήνα τίποτα σημαντικό), και ούτε εγώ πιστεύω οτι είναι τέτοιο άτομο, δεν ξέρω ανησυχώ πολύ. Έχω διαβάσει ίσως πολλά για τους ναυτικούς και με επηρεάζουν όπως οτι βάζουν γυναίκες στα καράβια μέσα η πάνε στα μπαράκια άμα κατέβουν σε λιμάνι. Βέβαια ξέρω ότι πλέον δεν είναι τόσο συχνό όπως Ήταν παλιά και σιχαίνονται κιολασ Με τις αρρώστιες που κουβαλάνε αυτές αλλά καταλάβατε( τώρα έχει γυρίσει ο κολλητός του από μπαρκο και Πυτε κατέβηκαν σε λιμάνι ούτε εβαλαν γυναικεσ Μέσα) Και φοβάμαι έστω αυτή τη μια στις χίλιες περίπτωση που γίνει πχ. Θα ήθελα αν κάποια/ος εχει κάτι να πει πάνω σε αυτό να με βοηθήσει γιατί το κεφάλι μου εχει γίνει καζάνι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...