Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεκέμβρη μόνο θετικά να μας τα δείχνεις όλα το δέντρο να γεμίσουμε με μπάλες και με δώρα 🎄🎄🎀🎀🤰🤰🧿🧿🧡🧡💙💙


Demy93

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΜΑΡΘΑΑ_61 είπε:

καλημέρα κοριτσάκι μου!!!!ναιιιι!!!σήμερα φαίνεται καλύτερααα!!!!συγχαρητήρια!!! ❤️

Ευχαριστωωω κορίτσι μου❤️ εύχομαι να είναι όντως αληθινό🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα μπουρμπουλακι μουυυ!!! Είναι θετικααααα!!! Βρε θα έχεις σε 9 μήνες μωρακι στα χέρια σου!!! Αχ ξέρω δε μπορείς να το πιστέψεις!! Πίστεψε το πουλάκι μου όμως!!! Είσαι έγκυος 🤰💕🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳

Είμαι σε αδράνειαααα 😂😂😂 αν δω πιο σκούρα γραμμουλα ίσως το χωνέψω 😂 Αντε τώρα να περάσουν οι δυο μέρες για χοριακη🫨

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Δεν το έχω συνειδητοποίησει 😂 σαν να μη συμβαίνει τίποτα😂 κρατάω επιφυλάξεις μέχρι την χοριακη🙏

Δεν πήγες ακομα για χορική?? Μπράβο υπομονή 😁😁

 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Είμαι σε αδράνειαααα 😂😂😂 αν δω πιο σκούρα γραμμουλα ίσως το χωνέψω 😂 Αντε τώρα να περάσουν οι δυο μέρες για χοριακη🫨

Κορίτσι μου είναι λογικό να είναι αχνό το τέστ και να είσαι τόσο συγκρατημένη αλλά σκέψου ότι όταν έκανες την σπερμματεγχηση η ωορρηξία σου δεν είχε γίνει ακόμα! Μπορεί να είσαι 12 μέρες μετά την σπερμματεγχηση αλλά πιθανόν να είσαι 10-11 μέρες μετά την ωορρηξία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημέρα, κορίτσι μου είναι θετικόοο δεν υπάρχει αμφιβολία🥰🥰🥰 χαίρομαι πολύ για σένα, με το καλο να είναι ολα💗

Ευχαιρστωωω κορίτσι μουυυυ❤️ έχω φουλ αμφιβολίες μέχρι να δω την χοριακη και φυσικά έπειτα να διπλασιαστεί🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annitakianna είπε:

Δεν πήγες ακομα για χορική?? Μπράβο υπομονή 😁😁

 

Κορίτσι μου είναι λογικό να είναι αχνό το τέστ και να είσαι τόσο συγκρατημένη αλλά σκέψου ότι όταν έκανες την σπερμματεγχηση η ωορρηξία σου δεν είχε γίνει ακόμα! Μπορεί να είσαι 12 μέρες μετά την σπερμματεγχηση αλλά πιθανόν να είσαι 10-11 μέρες μετά την ωορρηξία!!

Δεν πήγα😂😂😂😂😂😂 το έχω δει πολύ χαλαρά το θέμα και δεν το περιμενα αυτό από εμένα😂😂😂😂😂😂😂 ναι ναι έχεις δικιοοοοο  ίσως έγινε την επόμενη μέρα η ωορρηξια ❤️ πιστεύω αύριο θα είναι πιο σκουρο 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Μήπως λέω μήπως να πας για χοριακη;;;;να το γιορτάσουμε και επίσημα;;;;;;;;με το καλοοοοο♥️♥️♥️♥️♥️

Χαχχαχαχ❤️ λέω να κρατηθώ μέχρι την τεταρτηηηηηη! Θα κάνω όμως τεστακια για να βλέπω πως πάει🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου είναι θετικοοοο 🥰🥳🥳🥳 συγχαρητήρια είσαι εγκυος ! 

Ήρθε το δωράκι σου για φέτος 🌈

Τίποτα κάλε εγώ αρνταν! Κάνω τεστ μηχανικά βλέπω την γραμμή και λέω ααπο μέσα μου ααα σκουρυνε λίγο οκ..ότι να ναιιιιι❤️ το τεστ σου είναι φοβεροοο σημεραααα ❤️❤️❤️❤️ περιμενουμεεε την χοριακουλα σου🥳🥳🥳🥳🥳🥳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου τελείωσαν οι καρδουλεσς! Σας υπερευχαριστωωωωωω ολεσσς για το ενδιαφέρον σας κοριτσάκια μουυυυυ! Εύχομαι πολύ συντομαααααα το θεματάκι να μη παίρνει ανάσα από τα θετικα τεστακια❤️❤️❤️❤️ Ήμουν σχεδόν σιγουρη ότι δεν προκειτε να έβλεπα θετικο τεστ και ούτε ακόμη δλδ το έχω συνειδητοποιήσει και πιστέψει ακόμη! Όλες θα γίνουμε μανούλες, ολεσσσς! Κάποιες με λίγη βοήθεια κάποιες πολύ ευκολα και κάποιες ίσως λίγο πιο δύσκολα! Όμως όλα γινονται για κάποιο λόγο και την κατάλληλη στιγμή🙏🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Τίποτα κάλε εγώ αρνταν! Κάνω τεστ μηχανικά βλέπω την γραμμή και λέω ααπο μέσα μου ααα σκουρυνε λίγο οκ..ότι να ναιιιιι❤️ το τεστ σου είναι φοβεροοο σημεραααα ❤️❤️❤️❤️ περιμενουμεεε την χοριακουλα σου🥳🥳🥳🥳🥳🥳

Χαχαχα καλύτερα να είσαι έτσι χαλαρή και εύχομαι να είσαι σε όλη την διάρκεια την εγκυμοσυνης σου έτσι χαλαρή  και αρνταν όπως σήμερα 🥰

Εμένα μου είπε τα αποτελέσματα μεσημεράκι θα μου τα στείλει άντε να δούμε τι θα δούμε πρώτη φορά πάω σε αυτό το μικροβιολογικό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elk είπε:

Χαχαχα καλύτερα να είσαι έτσι χαλαρή και εύχομαι να είσαι σε όλη την διάρκεια την εγκυμοσυνης σου έτσι χαλαρή  και αρνταν όπως σήμερα 🥰

Εμένα μου είπε τα αποτελέσματα μεσημεράκι θα μου τα στείλει άντε να δούμε τι θα δούμε πρώτη φορά πάω σε αυτό το μικροβιολογικό 

Μακάρι μακάρι😂 αχ τι ωραιααααα ! Η χοριακη σου θα είναι τελεια θα το δεις🙏❤️ και εγώ τώρα είμαι στο ψάξιμο για το πιο μικροβιολογικό θα πάω για να μου τα βγάλει μέσα στη μέρα και όχι την επόμενη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερα κοριτσια μου❤️ μόλις έκανα τεστακι ! Είναι λίγο πιο έντονο από τα χθεσινά❤️

IMG_7636.jpeg

IMG_7637.jpeg

IMG_7638.jpeg

Εκανες και home test ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

Kαλημέρα κορίτσια, καλή εβδομάδα!!! Μα πόσες γραμμούλες βλέπω;;; τι ωραία πράγματα είναι αυτά;;; Άντε να δούμε χοριακές να στήσουμε φλογερό ινδιάνικο χορό!!! 🥰🥰🥰

Οι σωστοί γιατροί δεν πρέπει να μας απορρίπτουν επειδή σε κάποια φάση επιλέξαμε να πάμε σε άλλον. Κ εγώ π΄ήγα αλλού για επέμβαση, και τώρα γύρισα στην παλιά μου γυναικολόγο, δε μου είπε τίποτα ούτε ζήτησε το λόγο, μόνο μου ζήτησε το στικάκι της επέμβασης για να ξέρει τι ακριβώς είδαν, και κατά τα άλλα η συμπεριφορά της είναι ίδια, ζεστή φιλική κλπ, μου απαντάει σε μηνύματα βάιμπερ κτλ, δεν άλλαξε κάτι. Όπως και η αδερφή μου την παρακολουθούσε γυναικολόγος σε μικρή πόλη σε όλη την εγκυμοσύνη αλλά είχε τρίδυμα και δεν ένιωθε ασφάλεια να γεννήσει εκεί. Και το κανόνισε Αθήνα, και ο θεούλης ο γιατρός της πήγε μαζί της στην Αθήνα παιδιά, για να τον νιώθει δίπλα της και να αισθάνεται καλά... Που είναι αυτοί οι γιατροί, να μας πέσει κ εμάς ένας 🥰🥰

Να ρωτήσω; Τώρα έκλεισα 6μηνο από την επέμβαση και είμαστε επίσημα έτοιμοι για προσπάθειες. Σχετικά με τα τεστ ωορρηξίας. Το ότι έχουμε ωορρηξία μέσα στις 36 ώρες μετά το θετικό θέλω να μου διευκρινίσετε λίγο. Έχω δει ότι κάποιες κοπέλες έχετε θετικό και για 2 μέρες σερί. Για να γίνει ωορρηξία όμως, πρέπει να πέσει η ορμόνη, σωστά; Άρα κανονικά πρέπει μόλις δούμε θετικό να ξανακάνουμε για να το δούμε αρνητικό και μετά να μετράμε +36; Εμένα δε νομίζω να με αφορά πολύ αυτό, γιατί τη μία και μοναδική φορά που έκανα τεστ ξανά, είχα θετικό 3-4 το μεσημέρι και αρνητικό 12 το βράδυ. Αλλά αυτή τη φορά θα το τσεκάρω πάλι να δω.

Επίσης, πρέπει να με απασχολεί η διάρκεια του θετικού; Πρέπει να το παρακολουθήσω και να συζητήσω κάτι με τη γυναικολόγο αν έχει μικρή διάρκεια ή δε μας νοιάζει; Η αλήθεια είναι ότι τότε που έκανα τεστ έκανα μόνο κάθε μεσημέρι στις 4 οπότε αν δε μπορώ να ξέρω αν κρατούσε 5 ή 20 ώρες. Πρέπει να το δω για να της πω κάτι;

Για πρωί, πολλά είπα πάλι. 😂

Εμένα τα τεστ ωορρηξιας είναι είναι θετικά για δυο μερες παράδειγμα τώρα είχα θετικά 22 & 23 ημέρα του κύκλου την 24 ημέρα είχε κατέβει που έκανα το μεσημέρι και μετά το απόγευμα που ξανά  έκανα είχε πέσει πιο πολύ 

επαφες είχα 21 ημέρα του κύκλου , 22,23,24,25 για να είμαι σίγουρη ότι δεν χασω την ωορρηξία 

δεν είναι πρόβλημα να έχεις θετικό τεστ το μεσημέρι και το βράδυ να είναι αχνό λογικά κανείς την ίδια μέρα ωορρηξία για αυτό και πέφτει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Εκανες και home test ?

Είχα  κανει το πρωί  αλλά δεν είδα να βγάλει γραμμουλα! Το πρώιμης την έβγαλε αμέσως πάντως! Ίσως είναι πολύ χαμηλή η χοριακη και δεν την πιανει ακόμη το home test! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Είχα  κανει το πρωί  αλλά δεν είδα να βγάλει γραμμουλα! Το πρώιμης την έβγαλε αμέσως πάντως! Ίσως είναι πολύ χαμηλή η χοριακη και δεν την πιανει ακόμη το home test! 

Ναι τα home test δεν είναι πρώιμης για αυτό θέλουν πιο πολλές μερούλες 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elk στο ειπα οτι θα είναι τριψηφιο!!! Αλλα πραγματικά τ νουμερο ειναι σουπερ!! Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!

@Mpourmpoulo κρατησου για να δεις ενα ωραιο νουμερακι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Μου ήρθαν τα αποτελέσματα κορίτσια ! Στο περίπου έχω 1 μέρα καθυστέρηση 

IMG_6098.thumb.jpeg.36226323889589c9ca39f31d723ebc22.jpeg

Πολλά συγχαρητήρια!! Μια τελειομηνη εγκυμοσυνη σου εύχομαι! Το καλύτερο δώρο Χριστουγέννων!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Μου ήρθαν τα αποτελέσματα κορίτσια !

1 μέρα καθυστέρηση  

IMG_6098.thumb.jpeg.36226323889589c9ca39f31d723ebc22.jpeg

Τέλεια κορίτσι μου.Ολα να πάνε καλά.Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη.💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Μου ήρθαν τα αποτελέσματα κορίτσια !

1 μέρα καθυστέρηση  

IMG_6098.thumb.jpeg.36226323889589c9ca39f31d723ebc22.jpeg

συχαρητήριααααααα!!!!!πολύ χαίρομαι για ΄σενα!!!σου εύχομαι ότι καλύτερο!!!!χριστουγεννιάτικα δώρα ήταν τα δικα μας σποράκια ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Μου ήρθαν τα αποτελέσματα κορίτσια !

1 μέρα καθυστέρηση  

IMG_6098.thumb.jpeg.36226323889589c9ca39f31d723ebc22.jpeg

Μπράβο!!! Όλα να πάνε τέλεια!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Μου ήρθαν τα αποτελέσματα κορίτσια !

1 μέρα καθυστέρηση  

IMG_6098.thumb.jpeg.36226323889589c9ca39f31d723ebc22.jpeg

Κορίτσι μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!! 🥰

Τι τέλειο νούμερο είναι αυτό!!! 🤩🤩🤩

Εύχομαι τα καλύτερα!!!!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Lou418 είπε:

Μπράβο!!! Όλα να πάνε τέλεια!! ❤️

 

στις πριν 26 λεπτά, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

@Elk δώρο Χριστουγέννων!!! ❤️🥰❤️🥰❤️

 

στις πριν 21 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Συγχαρητήριαααααα🎅😇

Ευχαριστώ κορίτσια 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...