Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Τώρα η αλήθεια είναι νιώθω ότι θέλω χρόνο για τον εαυτό μου σας ευχαριστώ κορίτσια πολύ που μου δίνεται κουραγιο
    • Κορίτσι μου Παρε το χρόνο σου , θρήνησε για την απώλεια σου, βίωσε το και μην το προσπερνάς γιατί θα σε πνίξει κάποια στιγμή.  Εχεις ένα παιδάκι ακόμα που αγαπάς και σε αγαπάει και είμαι σίγουρη ότι θα είσαι εκει γι αυτό πάντα. Αλλά τώρα χρειάζεσαι λίγο χρόνο για να βιώσεις και εσύ την απώλεια σου. Δεν σημαίνει ότι παραμελείς το παιδακι σου. Μην ακούς τι λένε οι άλλοι…
    • Σε ευχαριστώ για τα όμορφα σου λόγια λυπάμαι και για τη δική σου απώλεια ναι αυτό νιώθω ότι θέλω χρόνο δεν το πιστεύω ακόμα τι έχει γίνει....ήταν στιγμιαίο μου είπε ο γιατρός έπαθα αποκόλληση πλακούντα και γίνονται αυτά ένα στο εκατομμύριο ήμουν η τυχερή και ήμουν μέσα στο εκατομμύριο 
    • Κοριτσι μου γεια σου!! 🌺 Καλως ηρθες στην παρεα μας κ ελπιζω να εισαι καλα κ να μην εχεις ξαναδει καφε.. η προγεστετονη σιγουρα βοηθαει αλλα λγκ σου ειπε κ ξεκουραση οσο γινεται... εργαζεσαι; μηπως να παρεις αναρρωτικη γ ν εισαι πιο ηρεμη κ ξεκουραστη;; Στη γιατρο ποτε θα ξαναπας;; Ευχομαι ν πανε ολα καλα γ ολες μας κ το ταξιδι μας να φτασει ως το τελος με γερα μωρα στην αγκαλια μας!!🙏🙏🙏🤰🤰🤰🤰💞💞💞🧿🧿
    • Θ μετραμε τις μερες μαζι!!! Παρασκευουλα εσυ, μετα το σκ θ περασει γρηγορα (εχουμε φουλ γαμοβαφτισια κ σαββατο κ κυριακη) κ μετα τσακ τσακ εφτασε κ η Πεμπτουλα γ μενααα!!!  Κ παει κ η Χρυσα!! Μπορουμε ν κανουμε κ πινακακι μ τα επομενα ραντεβου τωρα π μαζευομαστε ωστε να ξερουμε ποτε εχουμε τις επισκεψεις μας στους γιατρους! Ε, τι λετε; 😉
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...