Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεκέμβρη μόνο θετικά να μας τα δείχνεις όλα το δέντρο να γεμίσουμε με μπάλες και με δώρα 🎄🎄🎀🎀🤰🤰🧿🧿🧡🧡💙💙


Demy93

Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσαρες!! @Girly @Mpourmpoulo @marinamanoulitsa από εσάς περιμένουμε τα ευχάριστα να ξέρετε για να κλείσει τέλεια ο Δεκέμβρης!! Ποιες άλλες είναι στην αναμονή? @Mpourmpoulo πάντως και εγώ ανυπομονώ για τα τεστακια σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μουυυυ❤️❤️❤️❤️ σας ευχαριστωωω όλες για το ενδιαφέρον❤️ έκανα ένα τεστακι πριν αλλά είναι ολολευκοοοοο όπως το χιόνι που  ρίχνει εδώ 😂 έχω μέρες ακόμη όποτε δεν χάνω τις ελπίδες μου🙏 σας στέλνω μια όμορφη φωτο από εδώ που είμαι🤗

IMG_7555.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερα κοριτσια μουυυυ❤️❤️❤️❤️ σας ευχαριστωωω όλες για το ενδιαφέρον❤️ έκανα ένα τεστακι πριν αλλά είναι ολολευκοοοοο όπως το χιόνι που  ρίχνει εδώ 😂 έχω μέρες ακόμη όποτε δεν χάνω τις ελπίδες μου🙏 σας στέλνω μια όμορφη φωτο από εδώ που είμαι🤗

IMG_7555.jpeg

Αχ τι ωραία να περάσετε καλά..😊

είναι νωρίς κορίτσι μου υπομονή λιγες μερες πιστεύω θα δείξει 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Αχ τι ωραία να περάσετε καλά..😊

είναι νωρίς κορίτσι μου υπομονή λιγες μερες πιστεύω θα δείξει 🥰

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου❤️ μακάρι μακάρι🤞 εσυ πως είσαι;;; Έχεις κανένα συμπτωμα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου❤️ μακάρι μακάρι🤞 εσυ πως είσαι;;; Έχεις κανένα συμπτωμα; 

Καλά μωρε έκανα τεστ και σήμερα είναι λίγο πιο εντονο από εχτές φαίνεται να ανεβαίνει.. 

Έχω υπνηλία, νιώθω κουρασμένη, έχω ρίγος  , κάπου κάπου  με πιάνει ζάλη ταχυκαρδίες, λίγο πονοκέφαλο  εεε αυτά για την ώρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερα κοριτσια μουυυυ❤️❤️❤️❤️ σας ευχαριστωωω όλες για το ενδιαφέρον❤️ έκανα ένα τεστακι πριν αλλά είναι ολολευκοοοοο όπως το χιόνι που  ρίχνει εδώ 😂 έχω μέρες ακόμη όποτε δεν χάνω τις ελπίδες μου🙏 σας στέλνω μια όμορφη φωτο από εδώ που είμαι🤗

IMG_7555.jpeg

Αχ τι ωραία φωτογραφία!!! Να περάσεις τέλεια!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Καλά μωρε έκανα τεστ και σήμερα είναι λίγο πιο εντονο από εχτές φαίνεται να ανεβαίνει.. 

Έχω υπνηλία, νιώθω κουρασμένη, έχω ρίγος  , κάπου κάπου  με πιάνει ζάλη ταχυκαρδίες, λίγο πονοκέφαλο  εεε αυτά για την ώρα..

Αχ τι ωραία μπραβοο κορίτσι μου❤️ ποτέ σκέφτεσαι να κανεις χοριακουλα; Αα έχεις αρκετα συμπτωματααα🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιαααααααα εκπέμπω sos ! Νομίζω βλέπω γραμμουλα στο τεστ αλλά παρά πολύ άχνη ! Και δεύτερον πήγα τουαλέτα και έβγαλα λίγο μπεζ ροζ στο χαρτι! 

IMG_7614.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσιαααααααα εκπέμπω sos ! Νομίζω βλέπω γραμμουλα στο τεστ αλλά παρά πολύ άχνη ! Και δεύτερον πήγα τουαλέτα και έβγαλα λίγο μπεζ ροζ στο χαρτι! 

IMG_7614.jpeg

Έλααααα κάτι βλέπω κορίτσι μου 😁🥳

παίρνεις προγεστερονη σωστά ; 
πια μέρα είσαι τώρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Έλααααα κάτι βλέπω κορίτσι μου 😁🥳

παίρνεις προγεστερονη σωστά ; 

Δεν το βλέπω μόνο εγώ;;;;;;;; Ναι παιρνω κολπικά πρωί βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Δεν το βλέπω μόνο εγώ;;;;;;;; Ναι παιρνω κολπικά πρωί βραδυ

Ναιιιιιιιι το ήξερα!!!!! φαίνεται!!!!!!♥️♥️♥️♥️ Οοοοο πήραμε μπρος όλες οι Μαθουσάλες εδώ μέσα 😂😂😂 μια μια φεύγουμε για τη λίστα των εγκύων!!!πόσο χαιρομαιιιιιιιιι!!!με το καλοοοο!!!ποια ημέρα μετά είσαι;;;για να ξέρω πότε θα κάνω τεστ και εγώ 😛😛😛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mpourmpoulo δεν ειμαο σιγουρη να σου πω την αληθεια. Σαν κατι να βλεπω αλλα οχι ξεκαθαρα. Αυριο τ πρωι θα φανει καλύτερα. Μακαρι ρε κοριτσι μου αυριο να φαινεται ξεκαθαρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Δεν το βλέπω μόνο εγώ;;;;;;;; Ναι παιρνω κολπικά πρωί βραδυ

Όχι το βλέπουμε και εμείς κορίτσι μου εγω το βλέπω θετικό πάντως 😁 🥰

Ωραία αφού παίρνεις νομίζω δεν έχει θέμα αλλά αν μπορείς ρώτησε και τον γιατρό σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ναιιιιιιιι το ήξερα!!!!! φαίνεται!!!!!!♥️♥️♥️♥️ Οοοοο πήραμε μπρος όλες οι Μαθουσάλες εδώ μέσα 😂😂😂 μια μια φεύγουμε για τη λίστα των εγκύων!!!πόσο χαιρομαιιιιιιιιι!!!με το καλοοοο!!!ποια ημέρα μετά είσαι;;;για να ξέρω πότε θα κάνω τεστ και εγώ 😛😛😛

Ελπιζω να μην είναι εξάτμισης! Είμαι πολύ συγκρατημένη μη φάω τα μούτρα μου! Σήμερα είμαι 11η μέρα από την σπερματεγχυνση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ελπιζω να μην είναι εξάτμισης! Είμαι πολύ συγκρατημένη μη φάω τα μούτρα μου! Σήμερα είμαι 11η μέρα από την σπερματεγχυνση!

Ωραία άρα και εγώ θα κάνω 11η ♥️♥️♥️ παραμονή Χριστουγέννων!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσιαααααααα εκπέμπω sos ! Νομίζω βλέπω γραμμουλα στο τεστ αλλά παρά πολύ άχνη ! Και δεύτερον πήγα τουαλέτα και έβγαλα λίγο μπεζ ροζ στο χαρτι! 

IMG_7614.jpeg

Κ εγώ το βλεπωω😁😁 αντε βρε κορίτσια βάλτε φωτιά στον μηναα🥳🥳🥳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ωραία άρα και εγώ θα κάνω 11η ♥️♥️♥️ παραμονή Χριστουγέννων!!!

Κοριτσάκι μου ευχομαιιιι να δεις το θετικο σου την παραμονή τα χριστουγενναααα❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ωραία άρα και εγώ θα κάνω 11η ♥️♥️♥️ παραμονή Χριστουγέννων!!!

Έχεις μπει στις γόνιμες άρχισες επαφές ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diwni είπε:

@Mpourmpoulo δεν ειμαο σιγουρη να σου πω την αληθεια. Σαν κατι να βλεπω αλλα οχι ξεκαθαρα. Αυριο τ πρωι θα φανει καλύτερα. Μακαρι ρε κοριτσι μου αυριο να φαινεται ξεκαθαρα!

Πιστεύω αύριο θα δειξει όποτε θα ξεκαθαρίσει λίγο το τοπίο! Και εγώ είμαι συγκρατημένη φοβάμαι μην είναι εξάτμισης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Έχεις μπει στις γόνιμες άρχισες επαφές ; 

Τωρα;;; αφού σας είπα Πέμπτη που πήγα στον γυναικολόγο με είπε είσαι σε ωορρηξία...σήμερα και αύριο επαφές!!και μου είπε πολύ καλά έκατσε την ίδια ημέρα με την σαλπιγγογραφια...είναι το ιδανικό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Τωρα;;; αφού σας είπα Πέμπτη που πήγα στον γυναικολόγο με είπε είσαι σε ωορρηξία...σήμερα και αύριο επαφές!!και μου είπε πολύ καλά έκατσε την ίδια ημέρα με την σαλπιγγογραφια...είναι το ιδανικό!!!

Ααα ναι μωρέ σωστά το είχες πει 😂

Είμαστε πολλές και μπερδεύομαι 😅🥰

 Άντε μακάρι να μας στείλεις τα ευχάριστα σε μια βδομαδα 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσιαααααααα εκπέμπω sos ! Νομίζω βλέπω γραμμουλα στο τεστ αλλά παρά πολύ άχνη ! Και δεύτερον πήγα τουαλέτα και έβγαλα λίγο μπεζ ροζ στο χαρτι! 

IMG_7614.jpeg

Κορίτσι μου ναιιι φαίνεται εγώ τουλάχιστον το είδα κατευθείαν χωρίς καν να το κάνω ζουμ και τέτοια!! Φυσικά με μια μικρή επιφύλαξη να μην είναι εξάτμισης! Στο έκανα και αρνητικό και φαίνεται καθαρααα!! Αύριο θα ξέρουμε σίγουρα 

photofunny.net__final_4068959912643105633_.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...