Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεκέμβρη μόνο θετικά να μας τα δείχνεις όλα το δέντρο να γεμίσουμε με μπάλες και με δώρα 🎄🎄🎀🎀🤰🤰🧿🧿🧡🧡💙💙


Demy93

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλες!!!! Έχω μερες να μπω..καταθέτω εργασίες στο πανεπιστήμιο και είμαι όλη μέρα πάνω απ τα βιβλία μου!!! Εύχομαι να είναι ο τυχερός μας μήνας !!! Να έχουμε μόνο ευχάριστα νέα!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια πως είστε ; 

εγω για αυτόν την μήνα δεν μπορεσα να βρω το πικ στα τεστ ωορρηξιας δεν ξέρω τι έγινε 🤷‍♀️ γενικα δεν είχα τέτοιο θέμα ! 
Θα κάνω και μια τελευταία  προσπάθεια σήμερα στην 22 ημέρα και μάλλον πάω για τον επόμενο μήνα ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλά είμαι κορίτσι μου, πολύ καλύτερα κ από τα συμπτώματα μόνο όταν τρώω με πιάνει έτσι ναυτία αλλά περνάει μετά! Αύριο μπαίνω 18η κ εχθές που το σκεφτόμουν δεν ξέρω κ εγώ πως πέρασε έτσι ο καιρός, μου φάνηκε πολύ γρήγορα😅 Τη Δευτέρα έχω ραντεβού πάλι με τον γιατρό κ ελπίζω να μας κάνει τη χάρη να επιβεβαιωσουμε το φύλλο πια!

Καλεεε πως πέρασε ο καιρός 🤗 αχ τι ωραιααα να μας πει τα νέα την Δευτέρα❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια πως είστε ; 

εγω για αυτόν την μήνα δεν μπορεσα να βρω το πικ στα τεστ ωορρηξιας δεν ξέρω τι έγινε 🤷‍♀️ γενικα δεν είχα τέτοιο θέμα ! 
Θα κάνω και μια τελευταία  προσπάθεια σήμερα στην 22 ημέρα και μάλλον πάω για τον επόμενο μήνα ! 

Μήπως το έχασες ; Δεν σκούρυναν καθόλου τα τεστ σου; Μήπως γίνει σήμερα κορίτσι μου🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μήπως το έχασες ; Δεν σκούρυναν καθόλου τα τεστ σου; Μήπως γίνει σήμερα κορίτσι μου🙏

Να το εχασα λίγο δύσκολο άρχισα τα τεστ πολύ νωρίς από 9 ημέρα του κύκλου και όταν έχω θετικό έχω 2 μερες συνεχόμενα όποτε μια μέρα να το εχασα εεε την άλλη θα την έβρισκα πιστεύω!

Έχουν σκουρινει αλλα θέλει ένα τσικ ακόμα.. εμένα τα τεστ την μια είναι πιο σκούρα την επομενη μπορεί να είναι πιο ανοιχτό δεν έχουν σταθερή ανοδική πορεία φαντάζομαι λόγο πολυκυστικών…

έτσι ήταν εχτές 🤷‍♀️

IMG_5950.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Να το εχασα λίγο δύσκολο άρχισα τα τεστ πολύ νωρίς από 9 ημέρα του κύκλου και όταν έχω θετικό έχω 2 μερες συνεχόμενα όποτε μια μέρα να το εχασα εεε την άλλη θα την έβρισκα πιστεύω!

Έχουν σκουρινει αλλα θέλει ένα τσικ ακόμα.. εμένα τα τεστ την μια είναι πιο σκούρα την επομενη μπορεί να είναι πιο ανοιχτό δεν έχουν σταθερή ανοδική πορεία φαντάζομαι λόγο πολυκυστικών… 🤷‍♀️

Από τη στιγμή που λες ότι θέλει ένα τσικ ακόμη ξεκινά επαφές από σήμερα ! Μπορεί να μη δεις παρά πολύ σκουρο θετικο όπως και εγώ στον προηγούμενο κύκλο! Μπορεί αυτά τα σκούρα που βλεπεις τώρα να αρκούν για να γίνει η ωορρηξια και να μη σκουρθνουν όπως άλλες φορές! Καλή επιτυχιααααα🙏🥳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Να το εχασα λίγο δύσκολο άρχισα τα τεστ πολύ νωρίς από 9 ημέρα του κύκλου και όταν έχω θετικό έχω 2 μερες συνεχόμενα όποτε μια μέρα να το εχασα εεε την άλλη θα την έβρισκα πιστεύω!

Έχουν σκουρινει αλλα θέλει ένα τσικ ακόμα.. εμένα τα τεστ την μια είναι πιο σκούρα την επομενη μπορεί να είναι πιο ανοιχτό δεν έχουν σταθερή ανοδική πορεία φαντάζομαι λόγο πολυκυστικών…

έτσι ήταν εχτές 🤷‍♀️

IMG_5950.jpeg

Σήμερα θα είναι πιο σκουροοο🤗ξεκινά επαφεσσσσσα❤️ τώρα μου άνοιξε τη φωτό 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλεεε πως πέρασε ο καιρός 🤗 αχ τι ωραιααα να μας πει τα νέα την Δευτέρα❤️

Άστα νεράκι πέρασε!! Αμεε θα σας τα πω🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Σήμερα θα είναι πιο σκουροοο🤗ξεκινά επαφεσσσσσα❤️ τώρα μου άνοιξε τη φωτό 😂

Ναι θα κάνω και βλέπουμε.. μου έκανε εντύπωση γιατί υγρά δεν είχα καθόλου το μόνο που έχω είναι έτσι μια περίεργη αίσθηση στη κοιλιά όχι πόνος ενα ελαφρυ βαρος να το πω ; Δεν ξέρω πως να το εξηγήσω εγω τέτοια στην ωορρηξία δεν είχα…

ναι θα κάνω επαφες κανονικά και βλέπουμε.. περιμένω να δω και το τεστ σήμερα πως θα είναι 🤷‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Να το εχασα λίγο δύσκολο άρχισα τα τεστ πολύ νωρίς από 9 ημέρα του κύκλου και όταν έχω θετικό έχω 2 μερες συνεχόμενα όποτε μια μέρα να το εχασα εεε την άλλη θα την έβρισκα πιστεύω!

Έχουν σκουρινει αλλα θέλει ένα τσικ ακόμα.. εμένα τα τεστ την μια είναι πιο σκούρα την επομενη μπορεί να είναι πιο ανοιχτό δεν έχουν σταθερή ανοδική πορεία φαντάζομαι λόγο πολυκυστικών…

έτσι ήταν εχτές 🤷‍♀️

IMG_5950.jpeg

Κορίτσι μου αφού σκουραινει λογικά σήμερα η αύριο θα βρεις το πικ,μπορεί να αποδιοργανωθηκε λίγο ο κύκλος λόγω της αποξεσης κ να κάνεις πιο αργά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Άστα νεράκι πέρασε!! Αμεε θα σας τα πω🥰

Πέρασε ο καιρός 😊 

Θα περιμένουμε νέα σου και ελπίζω σήμερα να δείτε το φύλλο μμμ εγω για αγόρι σε έχω έτσι μια πρόβλεψη κάνω 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κορίτσι μου αφού σκουραινει λογικά σήμερα η αύριο θα βρεις το πικ,μπορεί να αποδιοργανωθηκε λίγο ο κύκλος λόγω της αποξεσης κ να κάνεις πιο αργά 

Ναι κάτι τέτοιο πρέπει να έχει γίνει 🤔

απλα σκέφτομαι αν κάνω σήμερα το πικ και κρατήσει 2 μερες όπως συνήθως θα κάνω ωορρηξία την 24 μέρα του κύκλου εεε φευγει πολύ όταν πάω τόσο συνήθως δεν είναι καλή θα δείξει ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Πέρασε ο καιρός 😊 

Θα περιμένουμε νέα σου και ελπίζω σήμερα να δείτε το φύλλο μμμ εγω για αγόρι σε έχω έτσι μια πρόβλεψη κάνω 😂

Χαχα, την περασμένη φορά μας είπε μάλλον αγόρι αλλά επειδή κουνάει κ είχε ψιλό σταυρωμένα τα ποδαράκια του μας λέει ας το επιβεβαιωσουμε καλύτερα την άλλη φορά😜

Πάντως σε αυτή την εγκυμοσύνη κουράζομαι πολύ εύκολα, κ με αγχώνει λίγο αυτό! Ελπίζω να είναι όλα καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ναι κάτι τέτοιο πρέπει να έχει γίνει 🤔

απλα σκέφτομαι αν κάνω σήμερα το πικ και κρατήσει 2 μερες όπως συνήθως θα κάνω ωορρηξία την 24 μέρα του κύκλου εεε φευγει πολύ όταν πάω τόσο συνήθως δεν είναι καλή θα δείξει ! 

Αα λες; δεν το ήξερα πως όταν αργεί δεν είναι καλή ωορρηξία! Άσε να δεις, πότε δεν ξέρεις😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ναι θα κάνω και βλέπουμε.. μου έκανε εντύπωση γιατί υγρά δεν είχα καθόλου το μόνο που έχω είναι έτσι μια περίεργη αίσθηση στη κοιλιά όχι πόνος ενα ελαφρυ βαρος να το πω ; Δεν ξέρω πως να το εξηγήσω εγω τέτοια στην ωορρηξία δεν είχα…

ναι θα κάνω επαφες κανονικά και βλέπουμε.. περιμένω να δω και το τεστ σήμερα πως θα είναι 🤷‍♀️

Μπορεί μετά την απόξεση να άλλαξε ο κύκλος σου και σε συμπτώματα και στις μέρες ! Μην το σκέφτεσαι έτσι! Όλα μια χαρα είναι! Και εγώ πάντα ερθω να κάνω ωορρηξια δεν σημαίνει όμως ότι δεν είναι καλή! Ο γιατρός δεν μου έχει αναφέρει κάτι τέτοιο ! Θετικέ σκέψεις και βουρρρρρ για επαφουλες❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ναι κάτι τέτοιο πρέπει να έχει γίνει 🤔

απλα σκέφτομαι αν κάνω σήμερα το πικ και κρατήσει 2 μερες όπως συνήθως θα κάνω ωορρηξία την 24 μέρα του κύκλου εεε φευγει πολύ όταν πάω τόσο συνήθως δεν είναι καλή θα δείξει ! 

Κορίτσι μου δεν ξέρω γιατί το λες αυτό!! Κάτι τέτοιο δεν ισχύει! Δεν έχει σημασία πόσο καιρό θα κάνει να ωριμάσει το αυγό σημασία έχει σε έναν κύκλο η ωχρινικη φάση! Ειδικά σε εμάς με ΣΠΩ είναι λογικό να κάνουμε μεγάλους κύκλους!!! Εσύ κάνε τις επαφές σου και είμαι σίγουρη ότι θα μας πεις τα ευχάριστα σύντομα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Αα λες; δεν το ήξερα πως όταν αργεί δεν είναι καλή ωορρηξία! Άσε να δεις, πότε δεν ξέρεις😉

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μπορεί μετά την απόξεση να άλλαξε ο κύκλος σου και σε συμπτώματα και στις μέρες ! Μην το σκέφτεσαι έτσι! Όλα μια χαρα είναι! Και εγώ πάντα ερθω να κάνω ωορρηξια δεν σημαίνει όμως ότι δεν είναι καλή! Ο γιατρός δεν μου έχει αναφέρει κάτι τέτοιο ! Θετικέ σκέψεις και βουρρρρρ για επαφουλες❤️

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου δεν ξέρω γιατί το λες αυτό!! Κάτι τέτοιο δεν ισχύει! Δεν έχει σημασία πόσο καιρό θα κάνει να ωριμάσει το αυγό σημασία έχει σε έναν κύκλο η ωχρινικη φάση! Ειδικά σε εμάς με ΣΠΩ είναι λογικό να κάνουμε μεγάλους κύκλους!!! Εσύ κάνε τις επαφές σου και είμαι σίγουρη ότι θα μας πεις τα ευχάριστα σύντομα 

Εγω σε εμένα αυτό έχω καταλαβει όταν αργει δεν είναι καλή !

επισης εγω πιστεύω (δεν το έχω ρωτήσει στον γιατρό ) ότι όταν αργει να γίνει ωορρηξία πολύ πηγαίνουν  όλα πίσω πχ αν λέμε μείνεις εγκυος πολύ αργά η χοριακη δεν θα συμβαδίζει με την βδομαδα που είσαι γιατί ο γαιτρος ρωτάει ποτε ήταν η τελευταία περιοδος και έτσι βγάζουν την βδομαδα που είσαι εγκυος..  έχει μια κλίμακα που πρέπει να είναι η χοριακη ανάλογα με τις βδομαδες .. δεν μπορεί να είσαι 5 εβδομάδων με βάση την την τελευταία σου περίοδο αλλά η τιμή της χοριακης σου να είναι στην κλίμακα τον 2 εβδομάδων δεν ξέρω αν μπορω να σας το εξηγήσω καλά έτσι όπως το σκέφτομαι… 

Να έχεις καθυστερημένη σύλληψη ναι γίνεται άντε μια βδομαδα (έτσι είμαι εγω) αλλά 3 βδομαδες καθυστερημένη σύλληψη νομίζω φευγει πολύ 🤷‍♀️

μπορεί να λέω και βλακείες 

Επαφες έχω εννοείται 😊🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Χαχα, την περασμένη φορά μας είπε μάλλον αγόρι αλλά επειδή κουνάει κ είχε ψιλό σταυρωμένα τα ποδαράκια του μας λέει ας το επιβεβαιωσουμε καλύτερα την άλλη φορά😜

Πάντως σε αυτή την εγκυμοσύνη κουράζομαι πολύ εύκολα, κ με αγχώνει λίγο αυτό! Ελπίζω να είναι όλα καλά!!

Σε αυτήν την εγκυμοσύνη σου κορίτσι μου μην ξεχνάς ότι έχεις και ένα κοριτσάκι 2,5 χρόνων να φροντίσεις ενώ στην πρώτη δεν είχες, παίζει πολύ ρόλο αυτό..  🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Αλληλούια κορίτσια το βρήκα επιτελους στην 22 ημέρα τελικά ! 

IMG_5960.thumb.jpeg.83008ab919bb863d3347710ad37517e7.jpeg

Ωωωωωωωωωωωω κάλε πιο έντονο και από του ελέγχου❤️ γιουπιιιιιιιιιιιιι🥰 κάνε χαμουλης τώρα🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ωωωωωωωωωωωω κάλε πιο έντονο και από του ελέγχου❤️ γιουπιιιιιιιιιιιιι🥰 κάνε χαμουλης τώρα🤗

Άντε να δούμε… ειχα απογοητευτεί λίγο ότι δεν θα την έβρισκα… 

ευτυχώς είχα επαφή εχτές και πάω τώρα έναν αγώνα δρόμου με σερί επαφες 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Σε αυτήν την εγκυμοσύνη σου κορίτσι μου μην ξεχνάς ότι έχεις και ένα κοριτσάκι 2,5 χρόνων να φροντίσεις ενώ στην πρώτη δεν είχες, παίζει πολύ ρόλο αυτό..  🥰

Ναι σχεδόν 3 τον άλλο μήνα έχει γενέθλια το κοριτσάκι μου🥰 μωρέ το ξέρω είναι φυσιολογικό αλλά σκέφτομαι μην επηρεάσει αυτή την εγκυμοσύνη κ γεννήσω καμία ώρα προωρα! Παράνοια😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι σχεδόν 3 τον άλλο μήνα έχει γενέθλια το κοριτσάκι μου🥰 μωρέ το ξέρω είναι φυσιολογικό αλλά σκέφτομαι μην επηρεάσει αυτή την εγκυμοσύνη κ γεννήσω καμία ώρα προωρα! Παράνοια😅

Όχι καλε μην λες τέτοια όλα μια χαρά θα πάνε ίσως να χρειάζεσαι λίγο πιο πολύ ξεκούραση έχεις καποια βοήθεια ; Καμία γιαγια να βάλει λίγο πλάτη ;

να την χαίρεσαι την κουκλα σου με το καλό να σβήσει και το τρίτο της κεράκι τον άλλο μήνα ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Άντε να δούμε… ειχα απογοητευτεί λίγο ότι δεν θα την έβρισκα… 

ευτυχώς είχα επαφή εχτές και πάω τώρα έναν αγώνα δρόμου με σερί επαφες 😂

Είδες που τελικά τσουπ είδες το πικ❤️ καλή επιτυχιααααααααα❤️❤️❤️

εγω 6 η ωρα θα παρω το γιατρό τηλ για να μου πει τι ωρα να πάω να με δει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου αγαπημένα!!!!!❤️❤️❤️ Κάναμε χτες τη χοριακή και ακόμα δεν πιστεύω ότι τα καταφέραμε!!!! 💪Πετάμε στα σύννεφα ακόμα, νομίζω ότι ζω ένα όνειρο!!! Θα κάνουμε αύριο επαναληπτική, νιώθω όμως μέσα μου ότι όλα θα πάνε καλά από εδώ και πέρα🙏!!! Εύχομαι σε όλες τις φίλες που προσπαθούν ή περιμένουν το αποτέλεσμα να πάρουν τη χαρά αυτή! Έχουμε περάσει όλες τόσο πολύ δύσκολα, που μας αξίζει επιτέλους να χαρούμε κι εμείς!!🌈👶 Έχουμε πολύ δρόμο μπροστά μας, αλλά με κάποιον τρόπο νιώθω ότι το πιο δύσκολο για μένα πέρασε κορίτσια μου. Σας στέλνω όλη μου την αγάπη❤️🌷 και σας ευχαριστώ για όλα όσα έχουμε πει όλους αυτούς τους μήνες🥰
    • Απαπαπα βρε κορίτσι μου τι περιπέτεια πέρασες λογικό να σε πιάσει άγχος ευτυχώς πήγαν όλα καλά και έκαναν λαθος οι γιατροί  να περάσεις με ηρεμία τις γιορτές και όμορφα 😊
    • Καλημέρα σε όλες.. Χρόνια πολλά και καλό Πάσχα να έχουμε..με το καλό να ερθουν τα μωρακια μας! εγω είχα περιπέτειες χθες πάλι... πήγα στο νοσοκομείο γιατι είχα πόνο απο την Πέμπτη απο την αριστερή πλευρά απο το κεφάλι μεχρι τα πλευρά και φοβηθηκα μήπως είναι κάτι... πάω και μου λένε μολις μ κάνανε υπέρηχο στους πνεύμονες οτι έχω θρόμβο στην αρτηρία του αριστερού πνεύμονα..και κινδυνεύει η ζωη μου..ΣΟΚ😱 μου κανανε εισαγωγή για να μ κανουν αντιπηκτικες σε μεγάλες δόσεις..εν τέλει μου είπαν αν θελω να κάνω αξονική( που ειναι λίγο βλαβερό για το μωρό) για να είμαστε σίγουροι τι είναι και σε τι ποσότητα πρέπει να γίνουν οι αντιπηκτικες.την καναμε...και εδιξε οτι δεν υπάρχει κανένας θρόμβος..και μ ειπαν οτι ίσως είναι καποια αρχόμενη λοίμωξη...ΜΕ ΠΕΘΑΝΑΝ..στην κυριολεξία...μ ειχαν συνέχεια με οξυγόνο...μ έλεγαν οτι και να γίνει προτεραιότητα μας είσαι εσύ...θα κανουμε τα αδύνατα δυνατά... εγώ εκεί κλάμα και κακό...ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ,ΟΛΑ ΚΑΛΑ...   ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ...ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ...❤️❤️❤️
    • Είχα κλείσει τηλεφωνικά το ραντεβού και δε μου το είπε ποτέ κανένας αλλά ούτε κι όταν πήγα εκεί μου ζήτησαν κάτι! 
    • Α δεν έκανες τεστ Ε; Ωχ κατάλαβα 😂 εγώ έχω ραντεβού 12:15 όποτε θα μεσημεριάσει! Δεν πειράζει χαλάλι 😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...