Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νοέμβρη μήνα βροχερέ, καλώς μας ήρθες με χαρά ... γέμισε τις κοιλίτσες μας όμορφα, γλυκά μωρά!!🤰🏼🩷


dimand

Recommended Posts

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Μόλις μου εδιωξες κ την τελευταία στάλα αγωνίας!! Όοολα θα πάνε καλά❤️ ! Ο άντρας μου είναι ήδη εκεί . Εγώ ετοιμάζομαι να ξυπνήσω τον μικρό μου σιγά σιγά (μα γιατί όλα τα παιδιά όταν οι γονείς θέλουν να κοιμηθούν ξυπνάνε από τις 7 και όταν είναι μέρες που πρέπει να ξυπνήσουν νωρίς αυτά νυστάζουν?? Ο νόμος του Μέρφι λειτουργεί και εδώ μου φαίνεται!!) και μετά θα τον πάω στην μαμά μου και εμείς θα πάμε για ένα καφεδάκι και βουρρρ για τεκνοποίηση!!! 

Πάω να ανάψω το καντηλακι μου, για μας και για όλες σας. Καλημέρα κορίτσια μου. Ας είναι η πρώτη των πιο υπέροχων ημερών που έρχονται για όλες μας! Να είμαστε όλοι γεροί. 

Όταν πας εκεί για να είσαι ακόμα πιο σίγουρη ρωτά και τον γιατρό σου!! Αν και θα σου κάνουν σίγουρα υπέροχο και θα σου πουν σε τι φάση είναι τα αυγουλάκια!! Πάντως εδώ έχει μουντό καιρό και βροχερό οπότε σίγουρα είναι μια καλή μέρα για μένα 🥰🥰🥰  ευχαριστούμε κορίτσι μου που πας σκέφτεσαι ♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!βροχερές καλημέρες σήμερα 😁

@Elk @annitakianna θα πάω να πάρω τεστακι σήμερα να κάνω...και θα σας πω τα νέα μου....σας ευχαριστώ για τις ευχές σας και που με σκέφτεστε!!! Σήμερα την περιμένω την περίοδο οπότε αν είναι κάτι θα δείξει...

@Girly @cat12 καλή επιτυχία κορίτσια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου

.είμαι εδώ! Περιμένω να περάσει η ώρα! Η σπερματεγχυση έγινε! Η ωορηξια έγινε! Εκανα 4 ωάρια, σκάσανε τα 2. Δεν κατάλαβα τίποτα γιατί ήταν κυστικά ωάρια παραμεγαλωσαν δλδ και επειδή έκανα 4 συνολικά δεν πόνουσα. Τώρα θα περιμένουμε να δούμε τα ευχάριστα αποτελέσματα! Χαχαχα πάντως  η διαδικασία πάρα πολύ απλή. Ένα λεπτό διάρκεια. Δεν πονάει καθόλου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μου

.είμαι εδώ! Περιμένω να περάσει η ώρα! Η σπερματεγχυση έγινε! Η ωορηξια έγινε! Εκανα 4 ωάρια, σκάσανε τα 2. Δεν κατάλαβα τίποτα γιατί ήταν κυστικά ωάρια παραμεγαλωσαν δλδ και επειδή έκανα 4 συνολικά δεν πόνουσα. Τώρα θα περιμένουμε να δούμε τα ευχάριστα αποτελέσματα! Χαχαχα πάντως  η διαδικασία πάρα πολύ απλή. Ένα λεπτό διάρκεια. Δεν πονάει καθόλου. 

Αχ τελειαααα καλή επιτυχία!!!!!!για πες μας αναλυτικά την διαδικασία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μου

.είμαι εδώ! Περιμένω να περάσει η ώρα! Η σπερματεγχυση έγινε! Η ωορηξια έγινε! Εκανα 4 ωάρια, σκάσανε τα 2. Δεν κατάλαβα τίποτα γιατί ήταν κυστικά ωάρια παραμεγαλωσαν δλδ και επειδή έκανα 4 συνολικά δεν πόνουσα. Τώρα θα περιμένουμε να δούμε τα ευχάριστα αποτελέσματα! Χαχαχα πάντως  η διαδικασία πάρα πολύ απλή. Ένα λεπτό διάρκεια. Δεν πονάει καθόλου. 

Τα άλλα 2 πότε θα σκάσουν? Σου είπαν πότε έγινε η ωορρηξία? Πεστα ολααα αναλυτικά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μου

.είμαι εδώ! Περιμένω να περάσει η ώρα! Η σπερματεγχυση έγινε! Η ωορηξια έγινε! Εκανα 4 ωάρια, σκάσανε τα 2. Δεν κατάλαβα τίποτα γιατί ήταν κυστικά ωάρια παραμεγαλωσαν δλδ και επειδή έκανα 4 συνολικά δεν πόνουσα. Τώρα θα περιμένουμε να δούμε τα ευχάριστα αποτελέσματα! Χαχαχα πάντως  η διαδικασία πάρα πολύ απλή. Ένα λεπτό διάρκεια. Δεν πονάει καθόλου. 

Αχ τι ωραιααα κορίτσι μου ❤️❤️❤️❤️ καλή επιτυχιααααααααααααααααα🌺🌺🌺🌺 🤰🤰🤰🤰 είμαι σιγουρηηηη για σενα ! Απλή η διαδικασία ακούω και χαίρομαι πολύ γ αυτό! Αντεεε να περάσουν οι μερεσσσς ! Σου είπαν ποτέ να κανεις χοριακη; Επιτρέπεται να κανεις λίγο νωρίτερα κάποιο τεστ ή θα δειξει λάθος λόγω της ovitrelle ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@cat12 κορίτσι μου καλή επιτυχιαααα και σε εσενααα! Όλα θα πανε τελειαααα περιμενουμε τα νέα σου🙏

@marinamanoulitsaμη μας σκας πήγαινε γρηγορα να παρεις τεστ 🤪 εύχομαι να δεις δεύτερη ροζ γραμμουλααααααα🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η διαδικασία πάρα πολύ απλή κορίτσια μου! Κολπιδιαστολεας, έγχυση, τέλος. Ψεκαστε σκουπίστε τελειώσατε! Ένα λεπτό υπόθεση και πολύ λέω. Κανένας πόνος καμία ενόχληση ούτε καν σαν παπ. Τίποτα. Επαφές όσες θέλουμε από δω και πέρα. Τα άλλα δύο μπορεί να σκάσουν τις επόμενες μέρες ήταν 17 χιλιοστά. Μου είπε ότι οι ωοθήκες απάντησαν πολύ καλά στα φάρμακα παντως. Το σπέρμα με αγχωσε που ήταν χαμηλή κινητικότητα βέβαια αλλά αφού το έφτιαξαν όλα καλά!!! Ωορηξια δεν ξέρει λογικά πότε έγινε. Μου είπε έγινε. Μάλλον έγινε λίγο πριν πάω γιατί άρχισα να πονάω. Ελπίζω να πετύχαμε τέλειο timing. Δεν ρώτησα για την ένεση μέχρι πότε επειρεαζει,το ξέχασα. Μου είπε σε 14 μέρες χοριακη ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Girly είπε:

Η διαδικασία πάρα πολύ απλή κορίτσια μου! Κολπιδιαστολεας, έγχυση, τέλος. Ψεκαστε σκουπίστε τελειώσατε! Ένα λεπτό υπόθεση και πολύ λέω. Κανένας πόνος καμία ενόχληση ούτε καν σαν παπ. Τίποτα. Επαφές όσες θέλουμε από δω και πέρα. Τα άλλα δύο μπορεί να σκάσουν τις επόμενες μέρες ήταν 17 χιλιοστά. Μου είπε ότι οι ωοθήκες απάντησαν πολύ καλά στα φάρμακα παντως. Το σπέρμα με αγχωσε που ήταν χαμηλή κινητικότητα βέβαια αλλά αφού το έφτιαξαν όλα καλά!!! Ωορηξια δεν ξέρει λογικά πότε έγινε. Μου είπε έγινε. Μάλλον έγινε λίγο πριν πάω γιατί άρχισα να πονάω. Ελπίζω να πετύχαμε τέλειο timing. Δεν ρώτησα για την ένεση μέχρι πότε επειρεαζει,το ξέχασα. Μου είπε σε 14 μέρες χοριακη ❤️

Πώς έφτιαξαν το σπέρμα? Μπορούν να κάνουν κάτι τέτοιο?? 

Αχ όλα τέλεια πήγαν και θα έχετε και τις επαφές τις επόμενες μέρες φαντάζομαι για να εκμεταλλευτείτε και τα άλλα αυγουλάκια ♥️♥️🥰🥰 

Καλά σιγά μην κρατηθείς εσύ χωρίς τέστ 😁😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Πώς έφτιαξαν το σπέρμα? Μπορούν να κάνουν κάτι τέτοιο?? 

Αχ όλα τέλεια πήγαν και θα έχετε και τις επαφές τις επόμενες μέρες φαντάζομαι για να εκμεταλλευτείτε και τα άλλα αυγουλάκια ♥️♥️🥰🥰 

Καλά σιγά μην κρατηθείς εσύ χωρίς τέστ 😁😁😁

Ναι στη σπερματέγχυση το επεξεργάζονται και το μπουστάρουν το σπέρμα. 
Καλη επιτυχία @Girly!! Εύχομαι σύντομα ωραία νέα! 

@cat12 πως πήγες; Ήταν όλα εντάξει; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Πώς έφτιαξαν το σπέρμα? Μπορούν να κάνουν κάτι τέτοιο?? 

Αχ όλα τέλεια πήγαν και θα έχετε και τις επαφές τις επόμενες μέρες φαντάζομαι για να εκμεταλλευτείτε και τα άλλα αυγουλάκια ♥️♥️🥰🥰 

Καλά σιγά μην κρατηθείς εσύ χωρίς τέστ 😁😁😁

Έτσι μου είπαν. Ότι διόρθωσαν την κινητικότητα γιατί είχε θεματακι. Εννοείται θα τις εκμεταλλευτούμε τις επόμενες μέρες!! Φουλ!!!  Χαχαχαχα καλε σιγά μη περιμένω!! Απλά θα ρωτήσω πρώτα αν επειρεαζει η ovitrelle  . Μη βγει θετικό λόγω της ένεσης!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια 😃 @GirlyΜπράβο κορίτσι μου,σου εύχομαι μια τεράστια χοριακη σε 14 μέρες♥️.Καλή επιτυχία @cat12 μου.Περιμενουμε νέα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα καλό Σαββατοκύριακο 

 

σας διαβάζω κ χαίρομαι για εσάς 

 

καλά αποτελέσματα κ μια μεγάλη και ωραία χοριακη εύχομαι σε 14 μέρες @Girly και που ξέρεις και τα άλλα δυο ωαριακια που μεγαλώνουν μπορεί να κρύβουν επισης δώρο ❤️🫶🏽💪🏽

 

@cat12 εύχομαι όλα να πάνε τέλεια και να μαζέψεις πολλά κ καλά ωάρια ❤️ ολα να πάνε κατ’ευχην τίποτα άλλο! 
 

@marinamanoulitsa όσο τίποτα άλλο εύχομαι αυτός ο μήνας να είναι ο καλύτερος για εσάς ❤️ μέσα από την καρδιά μου! 
 

εμενα ο κύκλος μου (ο τρίτος μετά την γεννα) τώρα έφτιαξε κ έγινε 34 ημερών (ο προηγούμενος ήταν 45 κάπου εκεί) 

 

οποτε στρώνει παρόλο που έχω δυο παιδάκια που θηλάζουν   (ειδικά το μωρό που αρρώστησε κιόλας όλη μέρα όλη νύχτα στήθος) 🥰😅

 

Είχαμε μια επαφή μόνο 3 μέρες πριν την ωορρηξια τυχαία αν κάτσει καλώς αλλιώς τους επόμενους μήνες 💪🏽😊 

 

 

σε όλες εύχομαι να είναι τέλειος αυτός ο μήνας 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Xrisa95 είπε:

Καλημέρα καλό Σαββατοκύριακο 

 

σας διαβάζω κ χαίρομαι για εσάς 

 

καλά αποτελέσματα κ μια μεγάλη και ωραία χοριακη εύχομαι σε 14 μέρες @Girly και που ξέρεις και τα άλλα δυο ωαριακια που μεγαλώνουν μπορεί να κρύβουν επισης δώρο ❤️🫶🏽💪🏽

 

@cat12 εύχομαι όλα να πάνε τέλεια και να μαζέψεις πολλά κ καλά ωάρια ❤️ ολα να πάνε κατ’ευχην τίποτα άλλο! 
 

@marinamanoulitsa όσο τίποτα άλλο εύχομαι αυτός ο μήνας να είναι ο καλύτερος για εσάς ❤️ μέσα από την καρδιά μου! 
 

εμενα ο κύκλος μου (ο τρίτος μετά την γεννα) τώρα έφτιαξε κ έγινε 34 ημερών (ο προηγούμενος ήταν 45 κάπου εκεί) 

 

οποτε στρώνει παρόλο που έχω δυο παιδάκια που θηλάζουν   (ειδικά το μωρό που αρρώστησε κιόλας όλη μέρα όλη νύχτα στήθος) 🥰😅

 

Είχαμε μια επαφή μόνο 3 μέρες πριν την ωορρηξια τυχαία αν κάτσει καλώς αλλιώς τους επόμενους μήνες 💪🏽😊 

 

 

σε όλες εύχομαι να είναι τέλειος αυτός ο μήνας 

 

Καλά είσαι αν κατέβηκε 34 μερες.. εγω είχα  πανω 42 μερες και βαλε κύκλο.. θηλαζα 13 μήνες και εσυ με δυο παιδεία που θηλάζουν είσαι 34 μερες ; Πολύ καλά.. τώρα είσαι φουλ γόνιμη και με μια επαφή γίνετε 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Η διαδικασία πάρα πολύ απλή κορίτσια μου! Κολπιδιαστολεας, έγχυση, τέλος. Ψεκαστε σκουπίστε τελειώσατε! Ένα λεπτό υπόθεση και πολύ λέω. Κανένας πόνος καμία ενόχληση ούτε καν σαν παπ. Τίποτα. Επαφές όσες θέλουμε από δω και πέρα. Τα άλλα δύο μπορεί να σκάσουν τις επόμενες μέρες ήταν 17 χιλιοστά. Μου είπε ότι οι ωοθήκες απάντησαν πολύ καλά στα φάρμακα παντως. Το σπέρμα με αγχωσε που ήταν χαμηλή κινητικότητα βέβαια αλλά αφού το έφτιαξαν όλα καλά!!! Ωορηξια δεν ξέρει λογικά πότε έγινε. Μου είπε έγινε. Μάλλον έγινε λίγο πριν πάω γιατί άρχισα να πονάω. Ελπίζω να πετύχαμε τέλειο timing. Δεν ρώτησα για την ένεση μέχρι πότε επειρεαζει,το ξέχασα. Μου είπε σε 14 μέρες χοριακη ❤️

Όλα καλά πήγαν μπράβο 😊

τωρα υπομονή να περάσουν αυτές οι 14 μερες να πας πεις τα ευχάριστα

πιστεύω ότι έχεις μείνει εγκυουλα 🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ όλες σας μια μια για την θετική σας σκέψη 🙏 όλα πήγαν καλά έβγαλαν 12 καλά ωάρια... Ευτυχώς με κοιμησαν γρήγορα... Καλά πολύ κλάμα μέχρι να με κινήσουν εγώ από το άγχος μου. Ευτυχώς ήταν όλη η ομάδα πολύ καλή κ ευγενικοί όλοι τους... Ξύπνησα κ ήθελα να σηκωθώ κ μου έλεγαν όχι ακόμα... Μου έδωσαν χυμό κ σε 5 λεπτά με άφησαν να σηκωθώ... Από πόνο σαν περιόδου κ επειδή έχω γενικά φριχτους πόνους περιόδου το σημερινό ήταν για μένα ελαφρύ ευτυχώς. Ειλικρινά με συγκινησατε που είδα τόσα μηνύματα σας σας ευχαριστώ όλες σας.... Η έμβρυομεταφορά μου είπαν θα γίνει μετά την δεύτερη περίοδο δλδ Ιανουάριο γιατί έχω πολύ ανεβασμένη οιστραδιόλη όπως μου είπαν κ θέλουν να ηρεμήσει το σώμα πρώτα... @Girlyμου κ εσένα όλα καλά πήγαν από ότι είδα χαίρομαι πολύ κορίτσι μου κ στο εύχομαι να μας δείχνεις το θετικό σου τεστακι σε 14 μέρες ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ όλες σας μια μια για την θετική σας σκέψη 🙏 όλα πήγαν καλά έβγαλαν 12 καλά ωάρια... Ευτυχώς με κοιμησαν γρήγορα... Καλά πολύ κλάμα μέχρι να με κινήσουν εγώ από το άγχος μου. Ευτυχώς ήταν όλη η ομάδα πολύ καλή κ ευγενικοί όλοι τους... Ξύπνησα κ ήθελα να σηκωθώ κ μου έλεγαν όχι ακόμα... Μου έδωσαν χυμό κ σε 5 λεπτά με άφησαν να σηκωθώ... Από πόνο σαν περιόδου κ επειδή έχω γενικά φριχτους πόνους περιόδου το σημερινό ήταν για μένα ελαφρύ ευτυχώς. Ειλικρινά με συγκινησατε που είδα τόσα μηνύματα σας σας ευχαριστώ όλες σας.... Η έμβρυομεταφορά μου είπαν θα γίνει μετά την δεύτερη περίοδο δλδ Ιανουάριο γιατί έχω πολύ ανεβασμένη οιστραδιόλη όπως μου είπαν κ θέλουν να ηρεμήσει το σώμα πρώτα... @Girlyμου κ εσένα όλα καλά πήγαν από ότι είδα χαίρομαι πολύ κορίτσι μου κ στο εύχομαι να μας δείχνεις το θετικό σου τεστακι σε 14 μέρες ♥️

Πω πω τέλεια είναι τα 12ωαρια κορίτσι μου.. τα πήγες υπέροχα! Τώρα να φανταστώ περιμένεις τηλέφωνο για να σου πουν πόσα θα γίνουν έμβρυα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ όλες σας μια μια για την θετική σας σκέψη 🙏 όλα πήγαν καλά έβγαλαν 12 καλά ωάρια... Ευτυχώς με κοιμησαν γρήγορα... Καλά πολύ κλάμα μέχρι να με κινήσουν εγώ από το άγχος μου. Ευτυχώς ήταν όλη η ομάδα πολύ καλή κ ευγενικοί όλοι τους... Ξύπνησα κ ήθελα να σηκωθώ κ μου έλεγαν όχι ακόμα... Μου έδωσαν χυμό κ σε 5 λεπτά με άφησαν να σηκωθώ... Από πόνο σαν περιόδου κ επειδή έχω γενικά φριχτους πόνους περιόδου το σημερινό ήταν για μένα ελαφρύ ευτυχώς. Ειλικρινά με συγκινησατε που είδα τόσα μηνύματα σας σας ευχαριστώ όλες σας.... Η έμβρυομεταφορά μου είπαν θα γίνει μετά την δεύτερη περίοδο δλδ Ιανουάριο γιατί έχω πολύ ανεβασμένη οιστραδιόλη όπως μου είπαν κ θέλουν να ηρεμήσει το σώμα πρώτα... @Girlyμου κ εσένα όλα καλά πήγαν από ότι είδα χαίρομαι πολύ κορίτσι μου κ στο εύχομαι να μας δείχνεις το θετικό σου τεστακι σε 14 μέρες ♥️

Ωωωω 12 ωάρια ; Παρά πολύ καλά κορίτσι μου μπράβο σου !!! Με το καλό τον Ιανουάριο να πας πεις τα ευχάριστα 💕🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ όλες σας μια μια για την θετική σας σκέψη 🙏 όλα πήγαν καλά έβγαλαν 12 καλά ωάρια... Ευτυχώς με κοιμησαν γρήγορα... Καλά πολύ κλάμα μέχρι να με κινήσουν εγώ από το άγχος μου. Ευτυχώς ήταν όλη η ομάδα πολύ καλή κ ευγενικοί όλοι τους... Ξύπνησα κ ήθελα να σηκωθώ κ μου έλεγαν όχι ακόμα... Μου έδωσαν χυμό κ σε 5 λεπτά με άφησαν να σηκωθώ... Από πόνο σαν περιόδου κ επειδή έχω γενικά φριχτους πόνους περιόδου το σημερινό ήταν για μένα ελαφρύ ευτυχώς. Ειλικρινά με συγκινησατε που είδα τόσα μηνύματα σας σας ευχαριστώ όλες σας.... Η έμβρυομεταφορά μου είπαν θα γίνει μετά την δεύτερη περίοδο δλδ Ιανουάριο γιατί έχω πολύ ανεβασμένη οιστραδιόλη όπως μου είπαν κ θέλουν να ηρεμήσει το σώμα πρώτα... @Girlyμου κ εσένα όλα καλά πήγαν από ότι είδα χαίρομαι πολύ κορίτσι μου κ στο εύχομαι να μας δείχνεις το θετικό σου τεστακι σε 14 μέρες ♥️

12 ωάριααα τελειααα❤️ δεν ήταν τραυματική η εμπειρία σου και όλα πήγαν καλά μπραβοοο❤️ λίγο υπομονουλα μέχρι τον Ιανουάριο για να γίνουν όλα σωστααα και να μας πεις τα ευχαριστα🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ όλες σας μια μια για την θετική σας σκέψη 🙏 όλα πήγαν καλά έβγαλαν 12 καλά ωάρια... Ευτυχώς με κοιμησαν γρήγορα... Καλά πολύ κλάμα μέχρι να με κινήσουν εγώ από το άγχος μου. Ευτυχώς ήταν όλη η ομάδα πολύ καλή κ ευγενικοί όλοι τους... Ξύπνησα κ ήθελα να σηκωθώ κ μου έλεγαν όχι ακόμα... Μου έδωσαν χυμό κ σε 5 λεπτά με άφησαν να σηκωθώ... Από πόνο σαν περιόδου κ επειδή έχω γενικά φριχτους πόνους περιόδου το σημερινό ήταν για μένα ελαφρύ ευτυχώς. Ειλικρινά με συγκινησατε που είδα τόσα μηνύματα σας σας ευχαριστώ όλες σας.... Η έμβρυομεταφορά μου είπαν θα γίνει μετά την δεύτερη περίοδο δλδ Ιανουάριο γιατί έχω πολύ ανεβασμένη οιστραδιόλη όπως μου είπαν κ θέλουν να ηρεμήσει το σώμα πρώτα... @Girlyμου κ εσένα όλα καλά πήγαν από ότι είδα χαίρομαι πολύ κορίτσι μου κ στο εύχομαι να μας δείχνεις το θετικό σου τεστακι σε 14 μέρες ♥️

Μπράβο κορίτσι μου!!!!!χαίρομαι που όλα πήγαν καλά 

Άντε με το καλό όταν έρθει η ώρα να μείνεις εγκυουλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

IMG_20231104_141100.thumb.jpg.05309815918007dbd9d326d3b7d26234.jpgΚοριτσουδια έκανα τεστακι...σας το παραθέτω...

Προς το παρών δεν φάνηκε η περίοδος...😁

Δεν βλέπω γραμμή στο τεστ κορίτσι μου! Μόνο την μικρή γραμμή βλέπω η οποία φαντάζομαι είναι γραμμή ελέγχου σωστά? Αλλά το ότι δεν σου ήρθε ακόμα είναι πολύ καλό σημάδι! Είναι έμπιστα αυτά τα τεστ? Γιατί δεν τα ξέρω καθόλου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

IMG_20231104_141100.thumb.jpg.05309815918007dbd9d326d3b7d26234.jpgΚοριτσουδια έκανα τεστακι...σας το παραθέτω...

Προς το παρών δεν φάνηκε η περίοδος...😁

Κορίτσι μου δεν βλέπω δεύτερη γραμμή! Και για αυτά τα τεστ δεν έχω ακούσει και τα καλύτερα! Τα πιο αξιόπιστα που έχω διαβάσει εδώ μέσα είναι τα predictor early . Η περίοδος δεν φάνηκε όποτε είναι καλό σημάδι αυτοοοοο και μας δίνει ελπίδες! Ελπιζω να δεις την δεύτερη γραμμουλα τις επόμενες μέρες🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Πω πω τέλεια είναι τα 12ωαρια κορίτσι μου.. τα πήγες υπέροχα! Τώρα να φανταστώ περιμένεις τηλέφωνο για να σου πουν πόσα θα γίνουν έμβρυα?

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Ωωωω 12 ωάρια ; Παρά πολύ καλά κορίτσι μου μπράβο σου !!! Με το καλό τον Ιανουάριο να πας πεις τα ευχάριστα 💕🤰

 

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

12 ωάριααα τελειααα❤️ δεν ήταν τραυματική η εμπειρία σου και όλα πήγαν καλά μπραβοοο❤️ λίγο υπομονουλα μέχρι τον Ιανουάριο για να γίνουν όλα σωστααα και να μας πεις τα ευχαριστα🙏

 

στις πριν 34 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!!!!!χαίρομαι που όλα πήγαν καλά 

Άντε με το καλό όταν έρθει η ώρα να μείνεις εγκυουλα!!!

Σας ευχαριστώ πολυυυ!!! @annitakianna ναι λογικά θα περιμένω τώρα αυτές τις μέρες τηλέφωνο να μου πουν 🥰 @Elk μακάρι να έχω αρκετά ποιοτικά να καταφέρουμε ♥️ @Mpourmpoulo ναι ήταν γλυκύτατοι όλοι κ ήταν από τις καλύτερες εμπειρίες ευτυχώς!!! Μου φαίνεται μακριά ο Ιανουάριος αλλά ναι θα κάνω υπομονή ❤️...

@marinamanoulitsa σε ευχαριστώ πολυυυυυυ!!! Κ εσυ εφόσον δεν έχεις περίοδο ακόμα ελπίζουμε 🙏

Πάντως έχω έναν μήνα να κάνω κ μόνη μου μια προσπάθεια 😁😁😜😜 αφού πρέπει να περιμένω την δεύτερη περίοδο για την έμβρυομεταφορά ας κάνω κ εγώ κάτι να περάσουν πιο ευχάριστα οι μέρες!! Ποιος ξέρει μπορεί να πετύχει κ μόνο του αν φτιάξω τον θυροειδή... Έχω κ άλλα τεστ ωορρηξίας 😁😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

 

 

 

Σας ευχαριστώ πολυυυ!!! @annitakianna ναι λογικά θα περιμένω τώρα αυτές τις μέρες τηλέφωνο να μου πουν 🥰 @Elk μακάρι να έχω αρκετά ποιοτικά να καταφέρουμε ♥️ @Mpourmpoulo ναι ήταν γλυκύτατοι όλοι κ ήταν από τις καλύτερες εμπειρίες ευτυχώς!!! Μου φαίνεται μακριά ο Ιανουάριος αλλά ναι θα κάνω υπομονή ❤️...

@marinamanoulitsa σε ευχαριστώ πολυυυυυυ!!! Κ εσυ εφόσον δεν έχεις περίοδο ακόμα ελπίζουμε 🙏

Πάντως έχω έναν μήνα να κάνω κ μόνη μου μια προσπάθεια 😁😁😜😜 αφού πρέπει να περιμένω την δεύτερη περίοδο για την έμβρυομεταφορά ας κάνω κ εγώ κάτι να περάσουν πιο ευχάριστα οι μέρες!! Ποιος ξέρει μπορεί να πετύχει κ μόνο του αν φτιάξω τον θυροειδή... Έχω κ άλλα τεστ ωορρηξίας 😁😁😁

Εννοείτε πως θα κανείς την προσπάθεια σου κανονικά αν έχεις και τεστ ωορρηξίας να τα κανείς.. ποτε δεν ξέρεις μπορεί να έρθει από εκεί που δεν το περιμένεις 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @Θέτις Κ. με το καλό η βάπτιση! Πότε είναι;;  Τι ωραία θα είσαι εγκυούλα και νονά 😍 Πώς είσαι εσύ; Και πότε έχεις ραντεβού στο γιατρό;
    • Το ίδιο με πριν προς το παρόν καθε 3-4 βδομάδες παμε... Εγώ έχω πάρει και από τα δύο. Newborn και 1-3. Σε περίπτωση π βγει ψηλός 🤣 να είμαι προετοιμασμένη 
    • Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ πραγματικά. Καλή ανάρρωση και σωματική και ψυχική και όλα θα πάρουν το δρόμο τους προς το καλύτερο να είσαι σίγουρη. Στην τελευταία μου αποβολή η γιατρός με έστειλε να κάνω εξετάσεις για θρομβοφιλία. Έχεις κάνει αντίστοιχες εξετάσεις; 
    • Καλησπέρα κι από μένα κορίτσια μου! Δε γράφω τακτικά αυτές τις μέρες γιατί βρισκόμαστε στον πυρετό των προετοιμασιών για τη βάπτιση όπου γίνομαι νονά ❤️ διαβάζοντας όμως τα μνμτα θέλω κι εγώ να στείλω ένα μήνυμα συμπαράστασης στα κορίτσια μου που έχουν πέσει: @anna30 πέρυσι ακριβώς 2 μήνες αφότου είχα αποβάλλει το 11εβ μωράκι μας, πήγα στη βάπτιση της κόρης μιας ξαδέρφης μου. Μια γειτόνισσα της που με ήξερε φατσικα μόνο, είχε το θάρρος τότε να μου πει "εσύ δε ζηλεύεις τώρα την ξαδέρφη σου που έχει δύο κορίτσακια; Δε θα θέλες ένα κι εσύ;". Νομίζω ήταν απ' τις χειρότερες ατάκες που είπε κανείς εκείνη την περίοδο του πένθους για μένα και το σύντροφό μου. Προφανώς αυτή η κυρία δε γνωρίζε τι μου συνέβαινε, αλλά αυτό δε δικαιολογεί το τι σκέφτηκε να μου πει. Όπως σου είπε η @Diwni εγώ εκείνη τη στιγμή αυτόματα βουρκωσα ενώ την κοίταζα στα μάτια. Κι απλά απομακρύνθηκα. Ίσως καταλάβε κι ένιωσε ασχημα, ίσως και θεώρησε ότι ήμουν απλώς αγενής. Δε με ενδιαφέρει καθόλου. Τι θέλω να σου πω Μ αυτό; Ο κόσμος θα λέει ο,τι βλακεία του κατέβει γιατί δε σκέφτεται πριν μιλήσει. Εσύ δε χρειάζεται ούτε να τους δικαιολογήσεις αλλά ούτε και να είσαι κάπως απέναντι τους. Ο,τι σου βγει. Αν έχεις το σθένος να τους βάλεις στη θέση τους, κάντο. Αν πάλι θέλεις να τους αγνοήσεις, κάντο. Να κάνεις ο,τι περνάει απ' το χέρι σου να ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ. Οποιαδήποτε απώλεια είναι απώλεια και ο θρήνος είναι απόλυτα σεβαστός.  Σου κάνω μια τεράστια αγκαλιά ❤️❤️❤️ @Mpourmpoulo μου γλυκό, έχεις περάσει πολύ δύσκολες εβδομάδες και οι πληγές της απώλειας είναι νωπές. Το κοριτσάκι σας θα σας βλέπει από ψηλά και είμαι σίγουρη πως είναι πολύ περιφανή που είστε οι γονείς της - οι πιο δυνατοι, επίμονοι, με πάρα πολλή αγάπη. Θα σας στείλει το ουράνιο τόξο σας και θα είναι ακόμα καλύτερα απ' ότι είχατε ονειρευτεί 🌈❤️ απ' την άλλη, λυτρωτικά τα αποτελέσματα μιας και ήταν όντως τυχαίο γεγονός - εμας δε μας άφησαν να κάνουμε καρυότυπο πέρυσι μιας και ήταν η "πρώτη" φορά, κάτι που δε το καταλάβα ποτέ, λες κι αυτή η ψυχούλα δε μετρούσε γι αυτούς. Τέλος πάντων, κρατά τα θετικά, σφιξε τα δόντια και τα καλύτερα έρχονται! Έχεις παααααρα πολύ δύναμη μέσα σου αγάπη κι η ζωή σίγουρα θα σ ανταμείψει ❤️❤️
    • Καλησπέρα κορίτσι μου εγω δεν γνωρίζω καθόλου να σου πω την αλήθεια οι γιατροι τι σου είπαν ;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...