Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νοέμβρη μήνα βροχερέ, καλώς μας ήρθες με χαρά ... γέμισε τις κοιλίτσες μας όμορφα, γλυκά μωρά!!🤰🏼🩷


dimand

Recommended Posts

στις πριν 23 ώρες, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια 

ωχ ελπίζω να μην την χάσεις τη δουλειά σου.. μα καλά και αυτοί λίγο πριν τις γιορτές ; Ωραιο δώρο θα κάνουν στον κόσμο 😕

πέρασε καιρός δηλαδή κοντεύει χρόνος από τότε 

το αίμα έστρωσε ; Θυμάμαι είχες λίγο μετά όταν ερχόταν περιοδος ; 

Ναι άσε 20 άτομα είμαστε περίπου στο τμήμα μας κ κάποιοι μόλις γέννησαν κ οι γυναίκες τους κ είναι με νεογέννητα... Κ είναι κ γνωστή εταιρεία μεγάλη... Το αίμα μετά την αποβολή μέχρι κ σήμερα είναι ελάχιστο... Λίγο παραπάνω έβγαλα μετά την ωοληψια... Όλοι λένε δεν είναι κάτι σοβαρό αλλά εμένα μου φαίνεται περίεργο γιατί πριν είχα βαριά περίοδο πάντα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

12dpo...σας το ανεβάζω πάλι...

IMG_20231130_100407.thumb.jpg.bad544933ef820ae6d4f339fe81bb4c6.jpg

Καλημέρα κορίτσι μου...Εγώ δε βλέπω τίποτα,θα σου πρότεινα να αφήσεις αυτές τις ταινίες που μπορούν να τρελάνουν κόσμο και να κάνεις τεστακι στην 1η μέρα καθυστέρησης...Νομίζω ότι σε φορτώνει άγχος χωρίς λόγο..

Έρχομαι σε 2 3 μέρες να έχεις 2 γραμμούλες 🤗🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

12dpo...σας το ανεβάζω πάλι...

IMG_20231130_100407.thumb.jpg.bad544933ef820ae6d4f339fe81bb4c6.jpg

Κανε και το Σάββατο που περιμενεις την ακατανόμαστη κορίτσι μου και αν δεν.. κλείνεις ραντεβού για σαλμπιγγογραφια και αρχίζεις ξανά δυναμικά 💪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Χθες δεν κατάφερα να μπω και σας διαβάσω τώρα όλα μαζεμένα! 

Κατά αρχήν να πω ένα τεράστιο ΟΥΑΟΥΥΥΥΥΥ στην @marinaP μας για το υπερτελειο νούμερο! Εννοείται παίζει ρόλο το εργαστήριο και εννοείται πάει τέλεια!! Άσε που μπορεί να είδε έναν σάκο αλλά να είναι δύο τα έμβρυα Ε? 

Τώρα τι να πω για την @Παρασκευαιδουμου την πιο αγαπημένη μου? Τόσα χρόνια,τόσες καταστάσεις,τόσα γεγονότα σημαντικά ..είναι μια φιλία ζωής πραγματικά και όσο ουτοπικό φαίνεται το βρεις έναν φίλο να σε καταλαβαίνει εκεί έξω τόσο πραγματικότητα γίνεται εδώ μέσα ..όλα αυτά τα χρόνια μαζί σε χαρές μεγάλες και λύπες μεγάλες ..μαζί σε όλα!

Κορίτσια μου εγώ σηκώθηκα σήμερα και είχα δύο φορές μόνο πολύ αχνό καφέ στο σκούπισμα. Αχ λέτε να ξεκίνησε να πέφτει??? Ποτέ να περιμένω αίμα??? Ακόμη δεν πήγα για χοριακη θα πάω τώρα γιατί έχω τον μικρό άρρωστο στο σπίτι και δεν μπορούσα να πάω νωρίτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Ναι άσε 20 άτομα είμαστε περίπου στο τμήμα μας κ κάποιοι μόλις γέννησαν κ οι γυναίκες τους κ είναι με νεογέννητα... Κ είναι κ γνωστή εταιρεία μεγάλη... Το αίμα μετά την αποβολή μέχρι κ σήμερα είναι ελάχιστο... Λίγο παραπάνω έβγαλα μετά την ωοληψια... Όλοι λένε δεν είναι κάτι σοβαρό αλλά εμένα μου φαίνεται περίεργο γιατί πριν είχα βαριά περίοδο πάντα.

Έχω την εντύπωση ότι αν δεν κλείσουν 6 μήνες από την γεννά τα παιδεία τους δεν μπορούν να  απολυθούν 🤷‍♀️

Μακάρι να μην φύγεις κανείς σας και να βρουν μια λύση 

αφού λένε ότι δεν είναι πρόβλημα δεν θα είναι κορίτσι μου.. και εγω το είχα σκεφτεί πως θα είναι μετά την αποξεση η περιοδος το είχα λίγο άγχος.. και εμενα θα με προβλημάτιζε αν είχα τόσο μεγάλη διαφορά αλλά αφού λέει και ο εξωσωματικός σου ότι δεν είναι κάτι δεν θα είναι.. 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Κανε και το Σάββατο που περιμενεις την ακατανόμαστη κορίτσι μου και αν δεν.. κλείνεις ραντεβού για σαλμπιγγογραφια και αρχίζεις ξανά δυναμικά 💪

Κάθε μέρα κάνω άλλωστε έχω τεστακια... Ναι αν έρθει περίοδος θα μιλήσω με τον γιατρο για ραντεβού...δεν το αφήνω άλλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η annie! είπε:

Σ ευχαριστώ κοριτσάκι μου, ναι δεν αγχώνομαι καθόλου για το κομμάτι της εξωσωματικής. Πέρα του ότι το έχω ξανά κάνει κ ξέρω πλέον τι να περιμένω μου έχει χαρίσει 2 υπέροχα πλασματάκια❤️💙

Να σου ζήσουν κορίτσι μου❤️ θα έρθει και το τριτοοοο συντομα❤️ αναμένουμεεεεε😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Χθες δεν κατάφερα να μπω και σας διαβάσω τώρα όλα μαζεμένα! 

Κατά αρχήν να πω ένα τεράστιο ΟΥΑΟΥΥΥΥΥΥ στην @marinaP μας για το υπερτελειο νούμερο! Εννοείται παίζει ρόλο το εργαστήριο και εννοείται πάει τέλεια!! Άσε που μπορεί να είδε έναν σάκο αλλά να είναι δύο τα έμβρυα Ε? 

Τώρα τι να πω για την @Παρασκευαιδουμου την πιο αγαπημένη μου? Τόσα χρόνια,τόσες καταστάσεις,τόσα γεγονότα σημαντικά ..είναι μια φιλία ζωής πραγματικά και όσο ουτοπικό φαίνεται το βρεις έναν φίλο να σε καταλαβαίνει εκεί έξω τόσο πραγματικότητα γίνεται εδώ μέσα ..όλα αυτά τα χρόνια μαζί σε χαρές μεγάλες και λύπες μεγάλες ..μαζί σε όλα!

Κορίτσια μου εγώ σηκώθηκα σήμερα και είχα δύο φορές μόνο πολύ αχνό καφέ στο σκούπισμα. Αχ λέτε να ξεκίνησε να πέφτει??? Ποτέ να περιμένω αίμα??? Ακόμη δεν πήγα για χοριακη θα πάω τώρα γιατί έχω τον μικρό άρρωστο στο σπίτι και δεν μπορούσα να πάω νωρίτερα.

Να συνεχίσει να είναι έτσι αυτή η σχέση που έχετε μεταξύ σας ❤️❤️❤️ οι δυνατές  φιλίες ξεκινάνε από τα πιο περίεργα μέρη ,  περιβάλλοντα που καν δεν πάει ο νους μας ότι θα κρατήσουν🙏 

κοριτσακι μου νομίζω ότι οργανισμός σου ξεκινάει την διαδικασία της αποβολής όποτε συντομααα θα μπεις στη διαδικασία πάλι❤️ περαστικά στον μικρούλη σου και γρήγορη ανάρρωση🫶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

12dpo...σας το ανεβάζω πάλι...

IMG_20231130_100407.thumb.jpg.bad544933ef820ae6d4f339fe81bb4c6.jpg

Δεν φαινετε κάτι κορίτσι μου☹️ Βέβαια ειπαμε οι ταινίες αυτές αργούν να δείξουν! Υπομονηηη 2 μερουλες ακόμη 🙏 αν έρθει η ακατανομαστη όμως να κλείσεις ραντεβού για τη σαλπιγγογραφια και μετά θα είσαι πιο γόνιμη και τσουπππ θα έρθει το μπεμπινι🫶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Έχω την εντύπωση ότι αν δεν κλείσουν 6 μήνες από την γεννά τα παιδεία τους δεν μπορούν να  απολυθούν 🤷‍♀️

Μακάρι να μην φύγεις κανείς σας και να βρουν μια λύση 

αφού λένε ότι δεν είναι πρόβλημα δεν θα είναι κορίτσι μου.. και εγω το είχα σκεφτεί πως θα είναι μετά την αποξεση η περιοδος το είχα λίγο άγχος.. και εμενα θα με προβλημάτιζε αν είχα τόσο μεγάλη διαφορά αλλά αφού λέει και ο εξωσωματικός σου ότι δεν είναι κάτι δεν θα είναι.. 😊

Μας έχουν όλους με μικρές συμβάσεις τόσα χρόνια οπότε τώρα τέλος Δεκεμβρίου τελειώνει κ η δική μας... Δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα δυστυχώς... Μακάρι να βρεθεί λύση... Εμένα μου είχαν πει ότι θα ήταν πολύ βαριά η περίοδος μετά την αποξεση κ όταν είδα σταγόνες απόρησα. το ρίχνουν στο άγχος που πέρασα αλλά κοντεύει χρόνος... Αρκεί να μην επηρεάζει πουθενά για την εξωσωματική... Αχ κ δεν περνάνε οι μέρες να κάνω την έμβρυομεταφορά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Να σου ζήσουν κορίτσι μου❤️ θα έρθει και το τριτοοοο συντομα❤️ αναμένουμεεεεε😍

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Έκανα το πρωί κατά τις 16.00 θα βγει. Τώρα είμαι φαρμακειο να πάρω ένα τεστακι γιατί θεωρητικά θέλω να πάω για αιμοδοσία αίμα κ πρέπει να ξέρω για να ενημερώσω στη δουλειά αν θα λείψω ή όχι. Ποτε θα σε δει πάλι ο γιατρός ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η cat12 είπε:

Μας έχουν όλους με μικρές συμβάσεις τόσα χρόνια οπότε τώρα τέλος Δεκεμβρίου τελειώνει κ η δική μας... Δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα δυστυχώς... Μακάρι να βρεθεί λύση... Εμένα μου είχαν πει ότι θα ήταν πολύ βαριά η περίοδος μετά την αποξεση κ όταν είδα σταγόνες απόρησα. το ρίχνουν στο άγχος που πέρασα αλλά κοντεύει χρόνος... Αρκεί να μην επηρεάζει πουθενά για την εξωσωματική... Αχ κ δεν περνάνε οι μέρες να κάνω την έμβρυομεταφορά....

Καλημέρα κορίτσι μου.Ευχομαι να βρεθεί λύση με την δουλειά.Θυμάμαι οτι είσαι ορισμένου χρόνου.Δυστυχώς αυτές οι συμβάσεις δεν σου δίνουν δικαιώματα όπως οι αορίστου.Οσον αφορά την εμβρυομεταφορά κι εγώ αυτό λέω άντε δεν περνάνε οι μέρες να φτάσουμε εκεί και να είναι όλα καλα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια !

Μπράβο κορίτσι μου πολύ ωραία τακτοποιήθηκαν όλα δηλαδή τέλεια !!! 
Και σε 3 βδομαδες να μας στείλεις το θετικό τεστ σου 🤰

αφου άλλαξες και ημερομηνια μια χαρά ήταν κρίμα να μην πάτε και να περάσετε καλά 🥰

@Girly @annie!περιμένουμε νέα σας κορίτσια 

Ευχαριστωωω κορίτσι μου❤️ είχα αγχωθεί για όλα αυτά αυτές τις μέρες αλλά ευτυχως όλα καλά! Το μόνο που μενει τώρα είναι να κάνω 2 αυγουλακια μπας και εχουμε περισσότερες ελπίδες στη σπερματεγχυνση! Εύχομαι να με πιάσουν τα χάπια αυτά αλλιώς θα πάμε με ένα 🙄 

ναιιιι ευτυχως βρήκαμε ημερομηνίες και δεν θα πανε τσάμπα τα χρήματα και δεν είναι και λιγα για να πούμε χαλάλι!

εσυ κορίτσι μου τι κανεις; Πως πανε τα τεστακια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Έκανα το πρωί κατά τις 16.00 θα βγει. Τώρα είμαι φαρμακειο να πάρω ένα τεστακι γιατί θεωρητικά θέλω να πάω για αιμοδοσία αίμα κ πρέπει να ξέρω για να ενημερώσω στη δουλειά αν θα λείψω ή όχι. Ποτε θα σε δει πάλι ο γιατρός ;

Τεστ εγκυμοσύνης εννοείς;;; Θα το κανεις τώρα;;; Περιμενουμεεεεεεε με αγωνιαααα εύχομαι να μας πεις ρε ευχαριστα ❤️❤️❤️ 

το Σάββατο το πρωί 11με 12 μου είπε να του στείλω μνμ για να μου πει τι ωρα θα με δει! Μου είχε πει αν θέλω να πάω Παρασκευή αλλά καλύτερα λέει Σάββατο γτ θα έχει πιο καλή εικόνα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Μας έχουν όλους με μικρές συμβάσεις τόσα χρόνια οπότε τώρα τέλος Δεκεμβρίου τελειώνει κ η δική μας... Δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα δυστυχώς... Μακάρι να βρεθεί λύση... Εμένα μου είχαν πει ότι θα ήταν πολύ βαριά η περίοδος μετά την αποξεση κ όταν είδα σταγόνες απόρησα. το ρίχνουν στο άγχος που πέρασα αλλά κοντεύει χρόνος... Αρκεί να μην επηρεάζει πουθενά για την εξωσωματική... Αχ κ δεν περνάνε οι μέρες να κάνω την έμβρυομεταφορά....

Εύχομαι να πανε όλα καλά με την δουλειά σου🙏 μπήκε ο Δεκέμβριος κορίτσι μου λίγο εμεινεεεεεε θα περάσει γρηγορα καθώς έρχονται και οι γιορτές 🫶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Κορίτσια εννοείται αρνητικό. Πήρα predictor early με 3 μέρες καθυστέρηση θα έδειχνε.

Θα έδειχνε κορίτσι μου πιστεύω ! Εκτός αν υπάρχει καθυστερημένη συλληψη ! Η χοριακη θα δειξει σίγουρο αποτέλεσμα ! Καλή επιτυχια κορίτσι μου🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ευχαριστωωω κορίτσι μου❤️ είχα αγχωθεί για όλα αυτά αυτές τις μέρες αλλά ευτυχως όλα καλά! Το μόνο που μενει τώρα είναι να κάνω 2 αυγουλακια μπας και εχουμε περισσότερες ελπίδες στη σπερματεγχυνση! Εύχομαι να με πιάσουν τα χάπια αυτά αλλιώς θα πάμε με ένα 🙄 

ναιιιι ευτυχως βρήκαμε ημερομηνίες και δεν θα πανε τσάμπα τα χρήματα και δεν είναι και λιγα για να πούμε χαλάλι!

εσυ κορίτσι μου τι κανεις; Πως πανε τα τεστακια;

Θα κανείς πιστεύω εμείς με Πολυκυστηκες σε τέτοια φάρμακα νομίζω πως κάνουμε πιο εύκολα 2 ωάρια αυτό έχω καταλαβει από αυτά που λένε 🤷‍♀️

εγω ακόμα τίποτα ψάχνω το θετικο μου τεστ ωορρηξιας αλλα τζίφος ακόμα.. θα κάνω πάλι το μεσημέρι μπας και.. αν δεν το βρω σήμερα αλλά ούτε και αύριο πάω για τον επόμενο μήνα 💪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Κορίτσια εννοείται αρνητικό. Πήρα predictor early με 3 μέρες καθυστέρηση θα έδειχνε.

Δεν το έκανες με πρωινά ούρα να φανταστώ αν είναι με πρωινά πιστεύω θα έδειχνε..  εγω λέω να περιμενεις την χοριακη σου καλύτερα 😊 εκεί θα ξέρεις σίγουρα εύχομαι να είναι θετικη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Θα κανείς πιστεύω εμείς με Πολυκυστηκες σε τέτοια φάρμακα νομίζω πως κάνουμε πιο εύκολα 2 ωάρια αυτό έχω καταλαβει από αυτά που λένε 🤷‍♀️

εγω ακόμα τίποτα ψάχνω το θετικο μου τεστ ωορρηξιας αλλα τζίφος ακόμα.. θα κάνω πάλι το μεσημέρι μπας και.. αν δεν το βρω σήμερα αλλά ούτε και αύριο πάω για τον επόμενο μήνα 💪

Η κλομιφαινη όμως που πήρα σε δυο κύκλους δεν με έπιασε όποτε φοβάμαι μη δεν με πιάσει και η λετροζολη! Τεσπα θα δειξει το Σάββατο! Πιστεύω πως θα δεις το θετικο σου κορίτσι μου 🙏 τη μεσημερι να τα κανεις τα τεστακια καλύτερα και φρόντισε να μην έχεις πιει πολύ νερό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Δεν το έκανες με πρωινά ούρα να φανταστώ αν είναι με πρωινά πιστεύω θα έδειχνε..  εγω λέω να περιμενεις την χοριακη σου καλύτερα 😊 εκεί θα ξέρεις σίγουρα εύχομαι να είναι θετικη 

 

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Θα έδειχνε κορίτσι μου πιστεύω ! Εκτός αν υπάρχει καθυστερημένη συλληψη ! Η χοριακη θα δειξει σίγουρο αποτέλεσμα ! Καλή επιτυχια κορίτσι μου🙏

Όχι δεν το έκανα με πρωινά αλλά θεωρώ πως θα έδειχνε. Σε κάθε περίπτωση η χοριακη θα δείξει με σιγουριά αν κ θεωρώ πως δεν είμαι έγκυος. Περισσότερο το έκανα για να μπορέσω να συνεννοηθώ στη δουλειά εξ αρχής δεν το πίστευα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Μας έχουν όλους με μικρές συμβάσεις τόσα χρόνια οπότε τώρα τέλος Δεκεμβρίου τελειώνει κ η δική μας... Δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα δυστυχώς... Μακάρι να βρεθεί λύση... Εμένα μου είχαν πει ότι θα ήταν πολύ βαριά η περίοδος μετά την αποξεση κ όταν είδα σταγόνες απόρησα. το ρίχνουν στο άγχος που πέρασα αλλά κοντεύει χρόνος... Αρκεί να μην επηρεάζει πουθενά για την εξωσωματική... Αχ κ δεν περνάνε οι μέρες να κάνω την έμβρυομεταφορά....

Κατάλαβα αν είναι έτσι με μικρες συμβάσεις και λιγουν τότε δεν μπορείς να κανείς τίποτα ούτε δικαιούσε τίποτα επίτηδες τα κάνουν έτσι.. ίσως καταφέρεις να βγεις κάποιο ταμείο ανεργίας τουλάχιστον 🤷‍♀️

αχ το ξέρω βρε κορίτσι μου δεν παίρναν οι άτιμες επλιζω όταν θα μπούμε για τα καλα στις γιορτές να σε βοηθήσουν να περάσουν πιο ευχάριστα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Η κλομιφαινη όμως που πήρα σε δυο κύκλους δεν με έπιασε όποτε φοβάμαι μη δεν με πιάσει και η λετροζολη! Τεσπα θα δειξει το Σάββατο! Πιστεύω πως θα δεις το θετικο σου κορίτσι μου 🙏 τη μεσημερι να τα κανεις τα τεστακια καλύτερα και φρόντισε να μην έχεις πιει πολύ νερό! 

Είναι άλλο φάρμακο δεν το έχεις ξανά πάρει μην το προδικάζεις 😊 εγω πιστεύω θα σε πιάσει 💪

Όχι από της 12 και μετά ούτε νερό πίνω ούτε τουαλέτα πηγαίνω 14:00 κάνω τα τεστ άντε να δούμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Η κλομιφαινη όμως που πήρα σε δυο κύκλους δεν με έπιασε όποτε φοβάμαι μη δεν με πιάσει και η λετροζολη! Τεσπα θα δειξει το Σάββατο! Πιστεύω πως θα δεις το θετικο σου κορίτσι μου 🙏 τη μεσημερι να τα κανεις τα τεστακια καλύτερα και φρόντισε να μην έχεις πιει πολύ νερό! 

Κορίτσι μου επειδη δε θυμάμαι καθόλου ο γυναικολόγος σου είναι εξειδικευμένος στην ανθρώπινη αναπαραγωγή ; Σε ρωτάω γιατί κ γω ταλαιπωρήθηκα με τον γιατρό που είχα, όπου μου έκανε 2 κύκλους με κλομιφαινη για σπερματέγχυση κ ποτε δεν ολοκλήρωσε γιατί μεγάλωναν πολυ, ένα από τα 3 που έκανα κ τις 2 φορές κ ελεγε πως είναι κυστικο κ δε γίνεται να προχωρήσουμε. Όταν πήγα στον εξωσωματικό κ πλέον γυναικολόγο μου μου τα είπε τελείως διαφορετικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...