Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νοέμβρη μήνα βροχερέ, καλώς μας ήρθες με χαρά ... γέμισε τις κοιλίτσες μας όμορφα, γλυκά μωρά!!🤰🏼🩷


dimand

Recommended Posts

Κορίτσια εγώ έκανα και σήμερα ένα τεστ και είναι αρκετά ψηλά η ορμόνη ακόμα αλλά δεν είναι πικ! Είχα την τελευταία μου επαφή σήμερα μιας και αύριο δεν θα είναι εδώ ο άντρας μου!! Θα γυρίσει αργά και μάλλον δεν θα τον προλάβω το βράδυ! Ας ελπίσουμε ότι είναι αρκετές αυτές οι επαφές 😊😊

IMG20231101152816.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσάκι μου λίγες μέρες εμειναν🤞🤞🤞🤞🤞 αχ τι ωραιααα 💕💕💕εύχομαι να πιάσεις το σπορακι σου❤️❤️❤️ τι νομικά χαρτιά σου ζήτησαν; Σε ρωτάω για να ξερω κι εγώ περίπου τι χρειάζεται ! Εμας μας είπε ο γιατρός να πάρουμε την κλινικη και να μας στείλει έναν έντυπο το ποιο θα πάμε σε συμβολαιογράφο να το υπογράψουμε μαζί με τον σύντροφο επειδη δεν είμαστε παντρεμένοι! 

Κορίτσι μου και εσείς θα ξεκινήσετε για σπερμματεγχηση? Θυμάμαι ότι το λέγατε αλλά δεν το είχατε αποφάσει ακόμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Σημεραπινω όλη μέρα νερό γιατί είμαι πρησμένη κ δεν σκέφτηκα ότι τι για το τεστ Πρεπει να μην πιω! Θα σταματήσω τώρα να πίνω κ θα κάνω σε κανένα διωρο. Αχχχ ανυπομονώ τοοοσο πολυυυυυ. Σάββατο 8μισι θα πάει ο άντρας μου να δώσει σπέρμα κ 10 θα γίνει η προσπάθεια μας🙏🙏🙏

Καλά κάνεις και πίνεις πολλά υγρά θα σε βοηθήσει να γινεις καλά πιο γρήγορα!! Αχ τέλεια! Φαντάζομαι ότι γίνεται κάποιο μπουσταρισμα στο σπέρμα για περισσότερες πιθανότητες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια εγώ έκανα και σήμερα ένα τεστ και είναι αρκετά ψηλά η ορμόνη ακόμα αλλά δεν είναι πικ! Είχα την τελευταία μου επαφή σήμερα μιας και αύριο δεν θα είναι εδώ ο άντρας μου!! Θα γυρίσει αργά και μάλλον δεν θα τον προλάβω το βράδυ! Ας ελπίσουμε ότι είναι αρκετές αυτές οι επαφές 😊😊

IMG20231101152816.jpg

Ναι σήμερα βλέπω έπεσε λιγακι η ορμονη ! Αν δεν καταφέρετε επαφή αύριο κάντε μια μεθαύριο🤞🤞🤞 καλή επιτυχια κορίτσι μου❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια εγώ έκανα και σήμερα ένα τεστ και είναι αρκετά ψηλά η ορμόνη ακόμα αλλά δεν είναι πικ! Είχα την τελευταία μου επαφή σήμερα μιας και αύριο δεν θα είναι εδώ ο άντρας μου!! Θα γυρίσει αργά και μάλλον δεν θα τον προλάβω το βράδυ! Ας ελπίσουμε ότι είναι αρκετές αυτές οι επαφές 😊😊

IMG20231101152816.jpg

Καλησπέρα κορίτσια και από εμενά! Καλό μήνα σε όλες!! Με θετικές σκέψεις, λιγότερο άγχος και θετικά τεστάκια…Εγώ είμαι στην αναμονή περιόδου σήμερα…Ευχηθείτε μου να μην έρθει για τους επόμενους 8 μήνες 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου και εσείς θα ξεκινήσετε για σπερμματεγχηση? Θυμάμαι ότι το λέγατε αλλά δεν το είχατε αποφάσει ακόμα 

Τον Ιούνιο τελευταίο φορά που επισκέφθηκα με τον γιατρό μας είπε ότι όταν γυρησει ο σύντροφος από τα ταξίδια να κάνουμε σπερματεγχυνση  ! Αύριο που θα παμε θα το συζητήσουμε να δούμε ποτέ κτλ ! Το μόνο μείον είναι ότι θα κάνω ενέσεις γτ τα χάπια διέγερσης δεν με πιάνουν🙁 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο μήνα κορίτσια μου με πολλά θετικά 🙏🏻🙏🏻

@Mpourmpoulo κορίτσι μου λυπάμαι πάρα πολύ για τη ταλαιπωρία αλλα και για το θέμα της μαμάς, ελπίζω και εύχομαι μεσα από τη καρδιά μου όλα να πήγαν καλά. Να αυτά είναι τα σοβαρά πρόβλημα υγείας, εμείς αργά η γρήγορα με τον ενα ή τον  αλλο τρόπο αυτό που επιθυμούμε θα γίνει🩵🌈 

Εγώ σε άλλα νέα Σάββατο ξεκινάω τα υπόλοιπα φάρμακα, προς το παρόν υπομονή μέχρι τότε. 

@Girly μου καλή επιτυχία σου εύχομαι για το Σάββατο! Ξέρω πως είναι να περιμένεις μια τόσο σημαντική μερα, όντως δεν περνάνε οι ώρες με τίποτα. Υπομονή μονο 🙏🏻

Κορίτσια έχουμε καμία που περιμένει αυτή τη βδομάδα; μήπως και δούμε κανένα θετικό και πάρουμε τα πάνω μας 😁🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Τον Ιούνιο τελευταίο φορά που επισκέφθηκα με τον γιατρό μας είπε ότι όταν γυρησει ο σύντροφος από τα ταξίδια να κάνουμε σπερματεγχυνση  ! Αύριο που θα παμε θα το συζητήσουμε να δούμε ποτέ κτλ ! Το μόνο μείον είναι ότι θα κάνω ενέσεις γτ τα χάπια διέγερσης δεν με πιάνουν🙁 

Μην ανησυχείς για τις ενέσεις κορίτσι μου καθόλου! Είμαστε τοσο δυνατές που θα δεις οτι μπροστά στο στόχο μας όλα μπορούμε να τα καταφέρουμε 🙏🏻🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Τον Ιούνιο τελευταίο φορά που επισκέφθηκα με τον γιατρό μας είπε ότι όταν γυρησει ο σύντροφος από τα ταξίδια να κάνουμε σπερματεγχυνση  ! Αύριο που θα παμε θα το συζητήσουμε να δούμε ποτέ κτλ ! Το μόνο μείον είναι ότι θα κάνω ενέσεις γτ τα χάπια διέγερσης δεν με πιάνουν🙁 

Προσωπικά εγώ δεν έχω θέμα με τις ενέσεις αλλά έχω διαβάσει ότι πολλά κορίτσια φοβούνται! Καλύτερα όμως να πάτε με περισσότερα ωάρια για περισσότερες πιθανότητες! Αυτό λέγαμε και στην @Girly  δεν θα δώσετε λίγο χρόνο στις φυσιολογικές προσπάθειες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Καλο μήνα κορίτσια μου με πολλά θετικά 🙏🏻🙏🏻

@Mpourmpoulo κορίτσι μου λυπάμαι πάρα πολύ για τη ταλαιπωρία αλλα και για το θέμα της μαμάς, ελπίζω και εύχομαι μεσα από τη καρδιά μου όλα να πήγαν καλά. Να αυτά είναι τα σοβαρά πρόβλημα υγείας, εμείς αργά η γρήγορα με τον ενα ή τον  αλλο τρόπο αυτό που επιθυμούμε θα γίνει🩵🌈 

Εγώ σε άλλα νέα Σάββατο ξεκινάω τα υπόλοιπα φάρμακα, προς το παρόν υπομονή μέχρι τότε. 

@Girly μου καλή επιτυχία σου εύχομαι για το Σάββατο! Ξέρω πως είναι να περιμένεις μια τόσο σημαντική μερα, όντως δεν περνάνε οι ώρες με τίποτα. Υπομονή μονο 🙏🏻

Κορίτσια έχουμε καμία που περιμένει αυτή τη βδομάδα; μήπως και δούμε κανένα θετικό και πάρουμε τα πάνω μας 😁🥰

Κορίτσι μου για σένα είμαι τόσο σίγουρη ότι θα πετύχει και θα μείνει αυτή τη φορά!! Έχετε αποφασίσει πόσα θα βάλετε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου για σένα είμαι τόσο σίγουρη ότι θα πετύχει και θα μείνει αυτή τη φορά!! Έχετε αποφασίσει πόσα θα βάλετε??

Μακάρι κορίτσι μου σε ευχαριστώ! Ναι θα βάλουμε 2 και αυτή τη φορά 🙏🏻 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

Καλο μήνα κορίτσια μου με πολλά θετικά 🙏🏻🙏🏻

@Mpourmpoulo κορίτσι μου λυπάμαι πάρα πολύ για τη ταλαιπωρία αλλα και για το θέμα της μαμάς, ελπίζω και εύχομαι μεσα από τη καρδιά μου όλα να πήγαν καλά. Να αυτά είναι τα σοβαρά πρόβλημα υγείας, εμείς αργά η γρήγορα με τον ενα ή τον  αλλο τρόπο αυτό που επιθυμούμε θα γίνει🩵🌈 

Εγώ σε άλλα νέα Σάββατο ξεκινάω τα υπόλοιπα φάρμακα, προς το παρόν υπομονή μέχρι τότε. 

@Girly μου καλή επιτυχία σου εύχομαι για το Σάββατο! Ξέρω πως είναι να περιμένεις μια τόσο σημαντική μερα, όντως δεν περνάνε οι ώρες με τίποτα. Υπομονή μονο 🙏🏻

Κορίτσια έχουμε καμία που περιμένει αυτή τη βδομάδα; μήπως και δούμε κανένα θετικό και πάρουμε τα πάνω μας 😁🥰

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου πολύ❤️❤️❤️ αχ και σε εσενα καλή επιτυχια κορίτσι μου🙏🙏🙏🙏🙏🙏  

Αφού πρέπει να τις κάνω θα τις κάνω δεν είμαι η πρώτη ούτε η τελευταία και για τον σκοπό μας όλα έρχονται δευτερα 🫶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Προσωπικά εγώ δεν έχω θέμα με τις ενέσεις αλλά έχω διαβάσει ότι πολλά κορίτσια φοβούνται! Καλύτερα όμως να πάτε με περισσότερα ωάρια για περισσότερες πιθανότητες! Αυτό λέγαμε και στην @Girly  δεν θα δώσετε λίγο χρόνο στις φυσιολογικές προσπάθειες?

Δεν θα έλεγα ότι φοβάμαι ιδιαίτερα απλά με αγχώνει το να τις κάνω μονη μου γτ ο σύντροφος δεν μπορεί με τπτ φοβάται😂 

η αλήθεια είναι ότι κουράστηκα με τα τεστ ωορρηξιας και τις στοχευμένες επαφές όποτε αφού και ο γιατρός μας πρότεινε να κάνουμε σπερματεγχυνση ειπαμε να το δοκιμάσουμε και αυτό ! Βέβαια τώρα δεν ξερω τι θα μας πει ! Επίσης οι τελευταίοι δυο κύκλοι μου έχουν μεγαλώσει από κει που ήταν περίπου ένα χρόνο σχετικά σταθεροι και δεν ξερω τι συμβαίνει πάλι με το ΣΠΩ ! Εντωμεταξύ θέλω να του αναφέρω ότι η αδερφη μου είχε θρόμβο φιλία γτ δεν του το είχα αναφέρει μήπως με βάλει να κάνω και εξετάσεις για θρόμβο φιλία κάποια στελέχη έχω διαβάσει ότι εμποδίζουν την συλληψη !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Δεν θα έλεγα ότι φοβάμαι ιδιαίτερα απλά με αγχώνει το να τις κάνω μονη μου γτ ο σύντροφος δεν μπορεί με τπτ φοβάται😂 

η αλήθεια είναι ότι κουράστηκα με τα τεστ ωορρηξιας και τις στοχευμένες επαφές όποτε αφού και ο γιατρός μας πρότεινε να κάνουμε σπερματεγχυνση ειπαμε να το δοκιμάσουμε και αυτό ! Βέβαια τώρα δεν ξερω τι θα μας πει ! Επίσης οι τελευταίοι δυο κύκλοι μου έχουν μεγαλώσει από κει που ήταν περίπου ένα χρόνο σχετικά σταθεροι και δεν ξερω τι συμβαίνει πάλι με το ΣΠΩ ! Εντωμεταξύ θέλω να του αναφέρω ότι η αδερφη μου είχε θρόμβο φιλία γτ δεν του το είχα αναφέρει μήπως με βάλει να κάνω και εξετάσεις για θρόμβο φιλία κάποια στελέχη έχω διαβάσει ότι εμποδίζουν την συλληψη !

Λόγο καλοκαιριού ίσως να ήταν έτσι ο κύκλος σου κορίτσι μου η και το ότι είχες αρκετό άγχος με τα θέματα που προέκυψαν!! Αυτό είναι το πιο πιθανό σενάριο!! Τώρα σε τι φάση είσαι?? Έκανες ωορρηξία? Ίσως τώρα να είναι ο τυχερός σου μήνας 🥰

Όσο για την θρομβοφιλια ναι να του το αναφέρεις! Γενικά καλό είναι να ξέρουν τα πάντα οι γιατροί για να έχουν μια καλύτερη εικόνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Δεν θα έλεγα ότι φοβάμαι ιδιαίτερα απλά με αγχώνει το να τις κάνω μονη μου γτ ο σύντροφος δεν μπορεί με τπτ φοβάται😂 

η αλήθεια είναι ότι κουράστηκα με τα τεστ ωορρηξιας και τις στοχευμένες επαφές όποτε αφού και ο γιατρός μας πρότεινε να κάνουμε σπερματεγχυνση ειπαμε να το δοκιμάσουμε και αυτό ! Βέβαια τώρα δεν ξερω τι θα μας πει ! Επίσης οι τελευταίοι δυο κύκλοι μου έχουν μεγαλώσει από κει που ήταν περίπου ένα χρόνο σχετικά σταθεροι και δεν ξερω τι συμβαίνει πάλι με το ΣΠΩ ! Εντωμεταξύ θέλω να του αναφέρω ότι η αδερφη μου είχε θρόμβο φιλία γτ δεν του το είχα αναφέρει μήπως με βάλει να κάνω και εξετάσεις για θρόμβο φιλία κάποια στελέχη έχω διαβάσει ότι εμποδίζουν την συλληψη !

Αα τώρα που είπες ΣΠΩ να πω πως ο δικός μου ο κύκλος τους 3 τελευταίους μήνες έγινε 29-31 το πολύ μέρες! Και είμαι 99% σίγουρη ότι αυτό οφείλεται στο ότι έχασα 8-9 κιλά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου εσύ πηγές ξανά για υπέρηχο από ότι διάβασα στο άλλο θέμα!! Ο οργανισμός σου έχει ανταποκριθεί τέλεια στα φάρμακα! Έχεις αρκετά αυγουλάκια και καλά μεγεθοι! Πω πω είσαι τόσο κοντά ♥️♥️♥️ 

 

Ναιιιιιι τώρα μπήκα είχα πολύ τρέξιμο σήμερα!!!! Ναι κορίτσι μου♥️♥️♥️ μου είπαν ότι όλα είναι καλά κ ότι η διέγερση πηγαίνει αρκετά καλά... Τώρα έχω το άγχος της ωοληψιας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλό μηνα κοριτσια μου με πολλές εγκυμοσύνες❤️❤️❤️❤️ 

@annitakianna κορίτσι μου σε ευχαριστώ για τα καλά σου λογια 🥰 εγραψα στο άλλο θεματάκι εγώ 😂 όπως καταλαβαίνετε έλειπα τόσο καιρο από εδώ και έχω ξεχάσει πως λειτουργεί😂😂😂 

@cat12εχω χάσει επεισόδια🤪 ποσό χαίρομαι που ξεκίνησες πιο στοχευμένες διαδικασίες για μπεμπακι🙏 είμαι σιγουρη ότι θα έρθει πολύ συντομα ❤️❤️❤️

Κορίτσι μου!!!! Επέστρεψες!!!! 🥰🥰🥰🥰Πως είσαι??? Ναιιι τελικά πήγα για εξωσωματική κ μέχρι τώρα έχουμε πάει καλά κ περιμένω την ωοληψια 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Αα τώρα που είπες ΣΠΩ να πω πως ο δικός μου ο κύκλος τους 3 τελευταίους μήνες έγινε 29-31 το πολύ μέρες! Και είμαι 99% σίγουρη ότι αυτό οφείλεται στο ότι έχασα 8-9 κιλά!! 

Έχω παραγγείλει τεστ ωορρηξιας και αύριο θα μου έρθουν όποτε από αύριο θα τα ξεκινήσω να δω που βρίσκομαι! Βέβαια είναι νωρίς ακόμη για εμένα για ωορρηξια ! Σήμερα είμαι 14η μέρα και συνήθως κάνω 21η αλλά τους τελευταίους δυο κύκλους έκανα 25η 😳 

κοιτα εγώ γενικα έχω χάσει κάποια κιλά από την άνοιξη και τους τελευταίους 2 μήνες έχασα 2,5 ! Αύριο έχω και διατροφολόγο και ξεκινάω πάλι διατροφή! Έχω αγωνία να δω τι θα μου πει και ο γιατρός αύριο🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Έχω παραγγείλει τεστ ωορρηξιας και αύριο θα μου έρθουν όποτε από αύριο θα τα ξεκινήσω να δω που βρίσκομαι! Βέβαια είναι νωρίς ακόμη για εμένα για ωορρηξια ! Σήμερα είμαι 14η μέρα και συνήθως κάνω 21η αλλά τους τελευταίους δυο κύκλους έκανα 25η 😳 

κοιτα εγώ γενικα έχω χάσει κάποια κιλά από την άνοιξη και τους τελευταίους 2 μήνες έχασα 2,5 ! Αύριο έχω και διατροφολόγο και ξεκινάω πάλι διατροφή! Έχω αγωνία να δω τι θα μου πει και ο γιατρός αύριο🙏

Ορμονικές εξετάσεις ποτε εκανες τελευταία φορά ; Ήταν καλές ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσι μου!!!! Επέστρεψες!!!! 🥰🥰🥰🥰Πως είσαι??? Ναιιι τελικά πήγα για εξωσωματική κ μέχρι τώρα έχουμε πάει καλά κ περιμένω την ωοληψια 🥰

Αντε κοριτσάκι μου εύχομαι καλή επιτυχια και όλα θα πανε τελειαααα❤️ αν εξαιρέσεις την ταλαιπωρία και την στεναχωρια που πέρασα είμαι καλα δόξα το θεό🙏 περιμενουμε νέα σου🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Elk είπε:

Ορμονικές εξετάσεις ποτε εκανες τελευταία φορά ; Ήταν καλές ; 

Έχω να κάνω από περυσι η αλήθεια είναι ! Θα δω τι θα μου πει αύριο αλλιώς θα του πω να μου γράψει ! Οι περσινές ήταν καλές εκτός από την κορτιζολη που ήταν λίγο ανεβασμένη ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια. Σήμερα έκανα την δεύτερη εξέταση προγεστερόνης. Τον προηγούμενο μήνα 22η μέρα του κύκλου είχα 15,05. Σήμερα 21η μέρα του κύκλου 20,29. Είναι εντάξει πιστεύετε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Σήμερα έκανα την δεύτερη εξέταση προγεστερόνης. Τον προηγούμενο μήνα 22η μέρα του κύκλου είχα 15,05. Σήμερα 21η μέρα του κύκλου 20,29. Είναι εντάξει πιστεύετε????

Ααα πολύ ψηλά νούμερα!!! Σίγουρα έκανες ωορρηξία! Να ρωτήσω γιατί κάνεις κάθε μήνα προγεστερόνη? Θέλει ο γιατρός να παρακολουθεί την ωορρηξία σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Ααα πολύ ψηλά νούμερα!!! Σίγουρα έκανες ωορρηξία! Να ρωτήσω γιατί κάνεις κάθε μήνα προγεστερόνη? Θέλει ο γιατρός να παρακολουθεί την ωορρηξία σου?

Ναι μου είπε για τρεις μήνες να την παρακολουθούμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Έχω να κάνω από περυσι η αλήθεια είναι ! Θα δω τι θα μου πει αύριο αλλιώς θα του πω να μου γράψει ! Οι περσινές ήταν καλές εκτός από την κορτιζολη που ήταν λίγο ανεβασμένη ! 

θα σου πρότεινα να ξανά κανείς άλλη μια τώρα στα κοντά να δεις τι γίνεται γιατί οι ορμόνες παίζουν δεν είναι πάντα σταθερές αφού έχεις ένα χρόνο να κανείς καλό θα είναι να τα ξανά δείτε με ενδοκρινολόγο μήπως υπάρχεις κάποιος τρόπος να φτιάξετε τον κύκλο σου 

μήπως αυτό εμποδιζει την σύλληψη ; Υπάρχει τρόπος να την ρυθμίσεις κάπως αυτήν την ορμόνη ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...