Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νοέμβρη μήνα βροχερέ, καλώς μας ήρθες με χαρά ... γέμισε τις κοιλίτσες μας όμορφα, γλυκά μωρά!!🤰🏼🩷


dimand

Recommended Posts

στις πριν 22 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα Αντωνία μου!!! Δεν με έχουν πάρει ακόμα... Λες να μην πάει κάτι καλά?😞 Έστειλα μήνυμα κ ρώτησα κ δεν μου έχουν πει ακόμα....

Μη σκεφτεσαι αρνητικα. Ισως τρεχουν με αλλες ωοληψιες κ ετ... μηπως ν τους παρεις ενα τηλ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια ειμαι συντετριμμενη....😭 μολις εμαθα οτι μια συναδελφος που γεννουσε μεχρι 18/11 εχασε το παιδακι της. Πηγε στο γιατρο της για τον τακτικο ελεγχο κ ειχε σταματησει η καρδουλα της μπεμπας... δε μπορω ν το πιστεψω.....😭 ειμαι ρακος.

Τι λες τώρα;;;;λίγες ημέρες πρίν;;;;Χριστέ μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μόλις μου ήρθε περιοδος 😞 άντε καλά δεν πειράζει... προχωραμε....τον άλλον μηνα θα κλείσω σαλπιγγογραφια... Πρέπει να γίνει και μετά να με βοηθήσει ο γιατρός με πρόκληση ωορρηξίας αν είναι ανοιχτές οι σάλπιγγες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Πολλη απογοητευση, κουραση (ψυχικη, σωματικη κ οικονομικη) και μ τον αντρα μου ο ενας να στηριζει τον αλλο... μια να λυγιζει ο ενας κ μια ο αλλος... οσες ανηκουμε στην υπογονιμοτητα με νιωθετε.. κ ειδικα οσες ειμαστε στην ανεξηγητη (το λεω γτ το σπερμοδιαγραμμα του αντρα μου ηταν του σουπερ μαν [ετσι ελεγαν οι γιατροι] κ οταν καναμε dfi βγηκε 29% οποτε ειπαμε ν κανει επεμβαση ν εξαντλησουμε ολα τα περιθωρια.)

Ακομη κ ο εξωσωματικος μας ειπε οτι ανηκουμε στην ανεξηγητη.

Παρολαυτα υπαρχει αισιοδοξια μεσα μας οτι θα μας χαρισει κι εμας ο θεος (ή η επιστημη γ οσες δν πιστευουν στο θεο) το θαυματακι μας. Δν τα παραταμε.. κι ευχομαι η επιμονη κ η υπομονη μας ν μας ανταμειψουν....

Να χαιρεσαι την ανιψουλα σου κ η αδερφη σου το θαυμα της!!💖

Ευχομαι συντομα ν μας πεις τα δικα σου ευχαριστα! 🙏 Εσεις προσπαθειτε καιρο;; εχετε κανει εξετασεις να βρειτε αν υπαρχει καποιο εμποδιοστη συλληψη;

Κορίτσι μου είναι σίγουρη ότι θα έρθει το μπεμπακι σου όπως και σε όλες μας ❤️ σε άλλες κοπέλες πιο ευκολα και γρηγορα και σε άλλες πιο δύσκολα και πιο αργα όμως θα ερθειιιι! Μπράβος σας για την υπομονή και επιμονή σας ! Θα ανταμειφθείτε είμαι σιγουρη 🙏

εμείς προσπαθούμε από τον προηγούμενο Σεπτέμβρη  αλλά με παύση το καλοκαιρι 3 μήνες περίπου λόγο δουλειάς του συντρόφου! Εχουμε κάνει διάφορες εξετάσεις σπερμοδιαγραμμα καλλιεργεια σπερματοσ , σαλλπιγγογραφια , αιματολογικές , Αμη  ! Εγώ έχω ΣΠΩ  αλλα κάνω και μηνα ωορρηξια αποδεδειγμένα με παρακολούθηση ωορρηξιας υπερηχογραφικα και με τεστ ωορρηξιας και έχω και αντίσταση στην ινσουλίνη και ολα αυτά όσο να ναι επηρεάζουν γενικότερα για μπεμπε! Τον άλλον μηνα θα πάμε για σπερματεγχυνση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια μόλις μου ήρθε περιοδος 😞 άντε καλά δεν πειράζει... προχωραμε....τον άλλον μηνα θα κλείσω σαλπιγγογραφια... Πρέπει να γίνει και μετά να με βοηθήσει ο γιατρός με πρόκληση ωορρηξίας αν είναι ανοιχτές οι σάλπιγγες 

Κρίμα! Δεν πειράζει, να κάνεις ότι χρειάζεται και σύντομα θα τα καταφέρετε. Αφού έχει γίνει θα ξανά γίνει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Μη σκεφτεσαι αρνητικα. Ισως τρεχουν με αλλες ωοληψιες κ ετ... μηπως ν τους παρεις ενα τηλ;

Δεν θέλω να τους ενοχλώ... Αλλά έχω αγχωθει τώρα... Θα κάνω υπομονή όσο μπορώ... Λογικά όταν δει το μήνυμα θα μου απαντήσει πιστεύω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Δεν θέλω να τους ενοχλώ... Αλλά έχω αγχωθει τώρα... Θα κάνω υπομονή όσο μπορώ... Λογικά όταν δει το μήνυμα θα μου απαντήσει πιστεύω...

Μην αγχώνεσαι..Θα σε πάρουν.Να μας ενημερώσεις 😃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια μόλις μου ήρθε περιοδος 😞 άντε καλά δεν πειράζει... προχωραμε....τον άλλον μηνα θα κλείσω σαλπιγγογραφια... Πρέπει να γίνει και μετά να με βοηθήσει ο γιατρός με πρόκληση ωορρηξίας αν είναι ανοιχτές οι σάλπιγγες 

Κριμα Μαρινα μου...😔 κανε τη σαλπιγγογραφια κ θα ερθει πολυ πολυ συντομα το 3ο θαυματακι σας!! Το ευχομαι ολοψυχα!

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κορίτσι μου είναι σίγουρη ότι θα έρθει το μπεμπακι σου όπως και σε όλες μας ❤️ σε άλλες κοπέλες πιο ευκολα και γρηγορα και σε άλλες πιο δύσκολα και πιο αργα όμως θα ερθειιιι! Μπράβος σας για την υπομονή και επιμονή σας ! Θα ανταμειφθείτε είμαι σιγουρη 🙏

εμείς προσπαθούμε από τον προηγούμενο Σεπτέμβρη  αλλά με παύση το καλοκαιρι 3 μήνες περίπου λόγο δουλειάς του συντρόφου! Εχουμε κάνει διάφορες εξετάσεις σπερμοδιαγραμμα καλλιεργεια σπερματοσ , σαλλπιγγογραφια , αιματολογικές , Αμη  ! Εγώ έχω ΣΠΩ  αλλα κάνω και μηνα ωορρηξια αποδεδειγμένα με παρακολούθηση ωορρηξιας υπερηχογραφικα και με τεστ ωορρηξιας και έχω και αντίσταση στην ινσουλίνη και ολα αυτά όσο να ναι επηρεάζουν γενικότερα για μπεμπε! Τον άλλον μηνα θα πάμε για σπερματεγχυνση!

Κι εγω εχω αντισταση στην ινσουλινη (ειχα κανει καμπυλη σακχαρου κ η ινσουλινη δν ειχε μειωθει ενω το σακχαρο ειχε πεσει... κ σπω νομιζω εχω αλλα το κλασμα ειναι κοντα στο 1. Ο εξωσωματικος μου ειπε οτι θα προτιμουσε να εχω σπω γτ θα εχω περισσοτερα ωαρια στη διεγερση αλλα μετρησε 14 δυνολικα οποτε μου λερι δν εχεις πολυκυστικες..) 

Κι εγω εχω κανονικα ωορρηξια αλλα τζιφος τοσους μηνες... ευχομαι ν μην προλαβεις ν κανεις σπερματεγχυση κ να ερθει μονο του!!! Αν ομως δεν, να ναι καλα η επιστημη π μας βοηθαει!!🎯

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Δεν θέλω να τους ενοχλώ... Αλλά έχω αγχωθει τώρα... Θα κάνω υπομονή όσο μπορώ... Λογικά όταν δει το μήνυμα θα μου απαντήσει πιστεύω...

Στο ιασω πηγες;; γτ εκει θ κανω τις διαδικασιες κι εγω... ελπιζω ν σου απαντησουν αμεσα κ τα νεα να ειναι πολυ ευχαριστα!!!🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Δεν θέλω να τους ενοχλώ... Αλλά έχω αγχωθει τώρα... Θα κάνω υπομονή όσο μπορώ... Λογικά όταν δει το μήνυμα θα μου απαντήσει πιστεύω...

 

στις πριν 6 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Δεν θέλω να τους ενοχλώ... Αλλά έχω αγχωθει τώρα... Θα κάνω υπομονή όσο μπορώ... Λογικά όταν δει το μήνυμα θα μου απαντήσει πιστεύω...

Κορίτσι μου θα σε πάρουν θα το δεις!! Μην κάνεις κακές σκέψεις! 12 ωάρια είναι πολύ καλά και το σπέρμα καλό οπότε σκέψου ότι οι πιθανότητες είναι με το μέρος σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κορίτσι μου είναι σίγουρη ότι θα έρθει το μπεμπακι σου όπως και σε όλες μας ❤️ σε άλλες κοπέλες πιο ευκολα και γρηγορα και σε άλλες πιο δύσκολα και πιο αργα όμως θα ερθειιιι! Μπράβος σας για την υπομονή και επιμονή σας ! Θα ανταμειφθείτε είμαι σιγουρη 🙏

εμείς προσπαθούμε από τον προηγούμενο Σεπτέμβρη  αλλά με παύση το καλοκαιρι 3 μήνες περίπου λόγο δουλειάς του συντρόφου! Εχουμε κάνει διάφορες εξετάσεις σπερμοδιαγραμμα καλλιεργεια σπερματοσ , σαλλπιγγογραφια , αιματολογικές , Αμη  ! Εγώ έχω ΣΠΩ  αλλα κάνω και μηνα ωορρηξια αποδεδειγμένα με παρακολούθηση ωορρηξιας υπερηχογραφικα και με τεστ ωορρηξιας και έχω και αντίσταση στην ινσουλίνη και ολα αυτά όσο να ναι επηρεάζουν γενικότερα για μπεμπε! Τον άλλον μηνα θα πάμε για σπερματεγχυνση!

Κορίτσια μου όλες θα τα καταφέρουμε!!! Άλλες εύκολα άλλες πάλι δύσκολα αλλά θα τα καταφέρουμε! ♥️♥️♥️ 

Εγώ είμαι αποφασισμένη πλέον τον Ιανουάριο για εξωσωματική αν το σπέρμα δεν δείξει βελτίωση! Με τον έναν ή τον άλλον τρόπο θα πετύχουμε τον στόχο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια μόλις μου ήρθε περιοδος 😞 άντε καλά δεν πειράζει... προχωραμε....τον άλλον μηνα θα κλείσω σαλπιγγογραφια... Πρέπει να γίνει και μετά να με βοηθήσει ο γιατρός με πρόκληση ωορρηξίας αν είναι ανοιχτές οι σάλπιγγες 

Δεν πειράζει κορίτσι μου! Καλά θα κάνεις να πας για σαλπιγγογραφια! Λένε ότι αν έχεις κάνει αποξεση υπάρχει περίπτωση να βουλωσουν οι σάλπιγγες! Αχ όταν γεννηθεί το 3ο σου μωράκι έχει να της λες ιστορίες για το τι τράβηξες για να την κάνεις!! Αλλά αξίζει τον κόπο εσύ το ξέρεις καλύτερα από μας 🥰🥰 όλα θα πάνε καλά από δω και πέρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα Αντωνία μου!!! Δεν με έχουν πάρει ακόμα... Λες να μην πάει κάτι καλά?😞 Έστειλα μήνυμα κ ρώτησα κ δεν μου έχουν πει ακόμα....

Δεν συμβαίνει τίποτα κορίτσι μου ! Δεν σημαίνει ότι επειδη ακόμη δεν σε πήραν δεν πάει κάτι καλά ! Όπως  και να είχε θα σε  έπερναν απλά προφανώς έχουν φόρτο ! Όλα μια χαρα θα ειναιιιιιι❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια μόλις μου ήρθε περιοδος 😞 άντε καλά δεν πειράζει... προχωραμε....τον άλλον μηνα θα κλείσω σαλπιγγογραφια... Πρέπει να γίνει και μετά να με βοηθήσει ο γιατρός με πρόκληση ωορρηξίας αν είναι ανοιχτές οι σάλπιγγες 

Να κλείσεις κορίτσι μου ίσα ίσα μετά θα σαι και πιο γόνιμη🙏 εχε υπόψη σου ότι πρέπει να κλείσεις σε συγκεκριμένη μέρα του κύκλου δλδ πριν την ωορρηξια ! Εγώ έκλεισα την 10η μέρα του κύκλου αν θυμαμαι καλά! Σαλπιγγογραφια και πρόκληση μετά θα έχεις τρομερές ελπίδες για μπεμπε❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια μου όλες θα τα καταφέρουμε!!! Άλλες εύκολα άλλες πάλι δύσκολα αλλά θα τα καταφέρουμε! ♥️♥️♥️ 

Εγώ είμαι αποφασισμένη πλέον τον Ιανουάριο για εξωσωματική αν το σπέρμα δεν δείξει βελτίωση! Με τον έναν ή τον άλλον τρόπο θα πετύχουμε τον στόχο 

Θα έρθει είμαι σιγουρηηηηηηηηη❤️❤️❤️❤️ και να κανεις όπως νοιωθεις ! Εμένα όλοι μου λένε γτ να πας για σπερματεγχυνση ειναι νωρίς ακόμη αφού δεν προσπαθείτε πολύ καιρο, έχετε αγχος και για αυτό δεν ερχετε ,πεταμένα λεφτα καθως δίνουν μικρες πιθανοτητες με την σπερματεγχυνση και τα σχετικαααα! Προφανώς δεν ακούω κανέναν παρά μόνο τον γιατρό μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κριμα Μαρινα μου...😔 κανε τη σαλπιγγογραφια κ θα ερθει πολυ πολυ συντομα το 3ο θαυματακι σας!! Το ευχομαι ολοψυχα!

Κι εγω εχω αντισταση στην ινσουλινη (ειχα κανει καμπυλη σακχαρου κ η ινσουλινη δν ειχε μειωθει ενω το σακχαρο ειχε πεσει... κ σπω νομιζω εχω αλλα το κλασμα ειναι κοντα στο 1. Ο εξωσωματικος μου ειπε οτι θα προτιμουσε να εχω σπω γτ θα εχω περισσοτερα ωαρια στη διεγερση αλλα μετρησε 14 δυνολικα οποτε μου λερι δν εχεις πολυκυστικες..) 

Κι εγω εχω κανονικα ωορρηξια αλλα τζιφος τοσους μηνες... ευχομαι ν μην προλαβεις ν κανεις σπερματεγχυση κ να ερθει μονο του!!! Αν ομως δεν, να ναι καλα η επιστημη π μας βοηθαει!!🎯

 

Εμένα η καμπύλη ζαχαρου ήταν φυσιολογική αλλά η ινσουλίνης όχι! Δεν έχω κάνει επαναλληπτικη εξέταση και περνώ glucophage και τώρα μου έδωσε και Inofert combi! Όσο για την διεγερση εγώ πήρα σε δυο κύκλους κλομιφαινη και τζίφος δεν με έπιασε έκανα μόνο ένα ωάριο όπως πάντα! Τώρα θα ξεκινήσω τα φεμαρα για διεγερση για την σπερματεγχυνση ! Μακάρι κορίτσι μου το εύχομαι και για εσενα συντομααααααα❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Θα έρθει είμαι σιγουρηηηηηηηηη❤️❤️❤️❤️ και να κανεις όπως νοιωθεις ! Εμένα όλοι μου λένε γτ να πας για σπερματεγχυνση ειναι νωρίς ακόμη αφού δεν προσπαθείτε πολύ καιρο, έχετε αγχος και για αυτό δεν ερχετε ,πεταμένα λεφτα καθως δίνουν μικρες πιθανοτητες με την σπερματεγχυνση και τα σχετικαααα! Προφανώς δεν ακούω κανέναν παρά μόνο τον γιατρό μου!

Καλησπέρα😃κι σ'εμάς τα ίδια λέει ο περίγυρος.Το θέμα είναι ότι άγχος από ένα σημείο και μετά δεν γίνεται να μην έχεις και στην τελική είναι θέμα του ζευγαριού τι αντοχές και υπομονή έχει για να περιμένει ή όχι.💗

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marilouu είπε:

Καλησπέρα😃κι σ'εμάς τα ίδια λέει ο περίγυρος.Το θέμα είναι ότι άγχος από ένα σημείο και μετά δεν γίνεται να μην έχεις και στην τελική είναι θέμα του ζευγαριού τι αντοχές και υπομονή έχει για να περιμένει ή όχι.💗

 

Ε μα ελεος! Μας έχουν ζαλίζει ρε παιδί μου! Στην τελική θα κάνουμε ότι θελουμε και δεν θα δώσουμε σε κανέναν αναφορά ! Εμείς μπαίνουμε στη διαδικασία αυτή και όχι οι άλλοι ! Και μετά λένε γτ δεν τους ανοιγόμαστε για τους προβληματισμούς μας! Μα πως να ανοιχτούμε αφού το μόνο που κάνουν είναι να λενε το μακρύ και το κοντό τους ! Τα είπα και ηρέμησα😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ε μα ελεος! Μας έχουν ζαλίζει ρε παιδί μου! Στην τελική θα κάνουμε ότι θελουμε και δεν θα δώσουμε σε κανέναν αναφορά ! Εμείς μπαίνουμε στη διαδικασία αυτή και όχι οι άλλοι ! Και μετά λένε γτ δεν τους ανοιγόμαστε για τους προβληματισμούς μας! Μα πως να ανοιχτούμε αφού το μόνο που κάνουν είναι να λενε το μακρύ και το κοντό τους ! Τα είπα και ηρέμησα😂😂😂

Xαχαχαχα καλα έκανες...Πες τα να τα βγάλεις από μέσα σου.Εμένα με ενοχλούν τα υφάκια της συμπόνιας ή "α η καημένη δεν μπορεί" που ξέρεις οτι από μέσα τους το σκέφτονται.Δε βαριέσαι...Κάποια στιγμή αυτοί οι άνθρωποι θα εκσυγχρονιστούν και θα καταλάβουν ότι σ'ένα ζευγάρι υπάρχουν διάφοροι λόγοι που καθυστερούν να κάνουν παιδί..Πρέπει πάση θυσία να υπάρχει πρόβλημα?Πφφφφ..Αλλα και να υπάρχει σε σένα θα τα πώ μανίτσα μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Στο ιασω πηγες;; γτ εκει θ κανω τις διαδικασιες κι εγω... ελπιζω ν σου απαντησουν αμεσα κ τα νεα να ειναι πολυ ευχαριστα!!!🙏

Ναι στο Ιασώ πήγα 😊 είναι πολύ ωραίος χώρος εκεί κ πολύ οργανωμένα... Μακάρι να μου πουν σήμερα 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

 

Κορίτσι μου θα σε πάρουν θα το δεις!! Μην κάνεις κακές σκέψεις! 12 ωάρια είναι πολύ καλά και το σπέρμα καλό οπότε σκέψου ότι οι πιθανότητες είναι με το μέρος σας!!

Μακάρι 🙏❤️🥰 εύχομαι να με πάρουν σήμερα να ηρεμήσω κ εγώ λίγο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Δεν συμβαίνει τίποτα κορίτσι μου ! Δεν σημαίνει ότι επειδη ακόμη δεν σε πήραν δεν πάει κάτι καλά ! Όπως  και να είχε θα σε  έπερναν απλά προφανώς έχουν φόρτο ! Όλα μια χαρα θα ειναιιιιιι❤️

Μπορεί ναι να έχουν φορτωμένο πρόγραμμα... Ελπίζω μέχρι το απόγευμα να μου πουν❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η marilouu είπε:

Xαχαχαχα καλα έκανες...Πες τα να τα βγάλεις από μέσα σου.Εμένα με ενοχλούν τα υφάκια της συμπόνιας ή "α η καημένη δεν μπορεί" που ξέρεις οτι από μέσα τους το σκέφτονται.Δε βαριέσαι...Κάποια στιγμή αυτοί οι άνθρωποι θα εκσυγχρονιστούν και θα καταλάβουν ότι σ'ένα ζευγάρι υπάρχουν διάφοροι λόγοι που καθυστερούν να κάνουν παιδί..Πρέπει πάση θυσία να υπάρχει πρόβλημα?Πφφφφ..Αλλα και να υπάρχει σε σένα θα τα πώ μανίτσα μου?

 Ας  κάνουν ότι θέλουν ! Ας λένε ότι θέλουν ! Εμείς εχουμε έναν σκοπό τον οποίο και θα πραγματοποιήσουμε! Μπορεί να αργησει λιγακι αλλά δεν πειράζει! Όλα γινονται για κάποιο λόγο ! Έπαψα να λέω τα προσωπικά μου και αν με ρωτάς νοιωθω καλύτερα γτ βαρέθηκα να ακούω ‘’συμβουλεσ’’ ! Έξω από τον χορό πολλά τραγούδια λέμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η marilouu είπε:

Μην αγχώνεσαι..Θα σε πάρουν.Να μας ενημερώσεις 😃

εννοείται μόλις μάθω θα σας στείλω 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η cat12 είπε:

Μπορεί ναι να έχουν φορτωμένο πρόγραμμα... Ελπίζω μέχρι το απόγευμα να μου πουν❤️

Περιμενουμε τα νέα σου! Είμαι σιγουρη ότι θα είναι τελεια 🫶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...