Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΣ ΤΟΚΕΤΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ


ΓΙΩΤΑ

Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ

ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΚΑΜΙΑ ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΗΣ ΠΑΙΔΙ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΤΟΜΗ ΚΑΙ ΤΟ 2 ΜΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΤΟΚΕΤΟ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΠΩΝ ΝΟΙΩΣΑΤΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΠΗΓΕ Ο ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΣ ΤΟΚΕΤΟΣ.ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

ΓΙΩΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Γιώτα. Κι εγώ με καισαρική γέννησα πριν λίγο καιρό. Ο γιατρός μου μου είπε ότι δεν είναι μονόδρομος η επόμενη καισαρική. Αναλόγως θέσης του πλακούντα [να μην είναι πρόδρομος], να έχει περάσει κάποιο διάστημα από την προηγούμενη γέννα κλπ. Αυτά ξέρω... Με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Γιώτα. Κι εγώ με καισαρική γέννησα πριν λίγο καιρό. Ο γιατρός μου μου είπε ότι δεν είναι μονόδρομος η επόμενη καισαρική. Αναλόγως θέσης του πλακούντα [να μην είναι πρόδρομος], να έχει περάσει κάποιο διάστημα από την προηγούμενη γέννα κλπ. Αυτά ξέρω... Με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Γιώτα. Κι εγώ με καισαρική γέννησα πριν λίγο καιρό. Ο γιατρός μου μου είπε ότι δεν είναι μονόδρομος η επόμενη καισαρική. Αναλόγως θέσης του πλακούντα [να μην είναι πρόδρομος], να έχει περάσει κάποιο διάστημα από την προηγούμενη γέννα κλπ. Αυτά ξέρω... Με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Γιώτα. Κι εγώ με καισαρική γέννησα πριν λίγο καιρό. Ο γιατρός μου μου είπε ότι δεν είναι μονόδρομος η επόμενη καισαρική. Αναλόγως θέσης του πλακούντα [να μην είναι πρόδρομος], να έχει περάσει κάποιο διάστημα από την προηγούμενη γέννα κλπ. Αυτά ξέρω... Με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...