Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ένας γλυκός Σεπτέμβρης έρχεται ξανά και εύχομαι μέσα στις κοιλίτσες μας μωράκια τσουπωτά 🍼🤰💕 🧿


Elk

Recommended Posts

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!

Τώρα πρόλαβα να κάτσω να σας διαβάσω. Ήθελα να πω ότι εμάς ο ανρδολογοε και ο γυναικολόγος και ο γιατρός που έκανε στον άντρα μου το ειδικό σπερμοδιαγραμμα μας είπαν όλοι να έχουμε κάθε μέρα επαφές ξεκινώντας μια μέρα πριν τις γόνιμες και ολοκληρονωντας τες 5 μέρες μετά. Τουλάχιστον στη δική μας περίπτωση με το σπέρμα που έχουμε εμείς διαθέσιμο. Και μας είχε πει ότι ίσα ίσα δυναμώνει το σπέρμα έτσι . 

@marinamanoulitsaμου γλυκιά, ήρθε η άτιμη ε? Ας το δούμε όσο πιο θετικά μπορούμε λοιπόν αφού δε μπορούμε να κάνουμε και αλλιώς και ας σκεφτούμε ότι σε λίγες μέρες θα είσαι έτοιμη να απολαύσεις το love zone σου ❤️.

@ΚΑΤΕΡΙΝΑωχ λάθος Κατερίνα τάγκαρα!!! Και δεν ξέρω πως βγαίνει!!!

@Κατερίνα!!! μου πολύ μου αρέσουν αυτά που βλέπω!! Θ; ανυπομονώ να δω το τεστακι σου που εύχομαι να είναι θετικοοοοοοο🤞🤞🤞

Κ εγώ το εύχομαιιι, ευχαριστώ πολύ θα σας πω όταν το κάνω και αν δεν έχει έρθει μέχρι το απόγευμα η περίοδος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημερα κορίτσια μου, ελπιζω να ειστε ολα καλα, εγω περίμενα εχθές την περίοδο και δεν ήρθε, σήμερα θα βγω σε λίγο προς τα έξω και αν δεν μου έχει έρθει θα πάρω ένα τεστ να κάνω!!

Αχ μακάρι μακάρι να έχεις θετικο τεστ ! 

Να χαρούμε λιγοοοοοο 🩷🩷🩷🩷🩷 

Άρα αύριο το πρωί θα το κάνεις ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η dimand είπε:

Αχ μακάρι μακάρι να έχεις θετικο τεστ ! 

Να χαρούμε λιγοοοοοο 🩷🩷🩷🩷🩷 

Άρα αύριο το πρωί θα το κάνεις ; 

Δεν ξέρω, αν πάει πολύ αργά να το έχω στα χέρια μου θα το κάνω αύριο το πρωί ναι😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

 

 

Κορίτσια δεν έχω καθόλου συμπτώματα,τον τελευταίο καιρό πριν μου έρθει έβλεπα λίγα καφέ δεν έχω δει ούτε αυτά! Δεν το σκέφτηκα αυτό με τα ουρά δεν κράτησα οχι😵 λέτε να περιμένω αύριο το πρωι;

Ρε κορίτσια θέλω να χαρώ αλλά δυσκολεύομαι γιατί φοβάμαι ότι θα δω πάλι ένα αρνητικό!!

Αχ κορίτσι μου τι όμορφη καλημέρα είναι αυτή;

Αφου έχεις καθυστέρηση θα δείξει οποιαδήποτε ώρα της ημέρας και να το κανεις 🙏

Λογικό να αγχώνεσαι μην δεις αρνητικό, σε καταλαβαίνω απόλυτα, αλλά για κάποιο λόγω έχω πολύ καλό feeling για εσένα 😍 Ειδικά από την στιγμή που έχεις καθυστέρηση και δεν έχεις το καφέ.

Ανυπομονούμε μαζί σου!!

Πονακια νιώθεις καθόλου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lilbern είπε:

Αχ κορίτσι μου τι όμορφη καλημέρα είναι αυτή;

Αφου έχεις καθυστέρηση θα δείξει οποιαδήποτε ώρα της ημέρας και να το κανεις 🙏

Λογικό να αγχώνεσαι μην δεις αρνητικό, σε καταλαβαίνω απόλυτα, αλλά για κάποιο λόγω έχω πολύ καλό feeling για εσένα 😍 Ειδικά από την στιγμή που έχεις καθυστέρηση και δεν έχεις το καφέ.

Ανυπομονούμε μαζί σου!!

Πονακια νιώθεις καθόλου; 

Λες να το κάνω κ απόγευμα δλδ;; δεν έχω πανάκια, σαν τσιμπήματα νιώθω ώρες ώρες αλλά δεν είναι κάτι που δεν έχω ξανά νιώσει! Δεν ξέρω πάω στην τουαλέτα κ λέω τώρα θα δω αίμα μετά θα δω😅 παράνοια! Θα φανεί αν είναι πιστεύω θα δείξει το τέστ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Λες να το κάνω κ απόγευμα δλδ;; δεν έχω πανάκια, σαν τσιμπήματα νιώθω ώρες ώρες αλλά δεν είναι κάτι που δεν έχω ξανά νιώσει! Δεν ξέρω πάω στην τουαλέτα κ λέω τώρα θα δω αίμα μετά θα δω😅 παράνοια! Θα φανεί αν είναι πιστεύω θα δείξει το τέστ!

Άντε με το καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο να δούμε θετικό να χαρούμε λίγο!!!!! περιμένουμε...κοίτα να κρατηθείς τουλάχιστον 3 ώρες για τουαλέτα και πολύ λίγο νερό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Άντε με το καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο να δούμε θετικό να χαρούμε λίγο!!!!! περιμένουμε...κοίτα να κρατηθείς τουλάχιστον 3 ώρες για τουαλέτα και πολύ λίγο νερό 

Ναι ναι δεν θα πιω σχεδόν καθόλου νερό πριν το κάνω!! Από τώρα δλδ κ μέχρι να ρθει ο άντρας μου δεν ξανά πίνω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Λες να το κάνω κ απόγευμα δλδ;; δεν έχω πανάκια, σαν τσιμπήματα νιώθω ώρες ώρες αλλά δεν είναι κάτι που δεν έχω ξανά νιώσει! Δεν ξέρω πάω στην τουαλέτα κ λέω τώρα θα δω αίμα μετά θα δω😅 παράνοια! Θα φανεί αν είναι πιστεύω θα δείξει το τέστ!

Αμεεεε!! Επίσης σε ξένο σάιτ πολλές κοπέλες κάνουν απόγευμα τεστ, ακόμα και πριν την καθυστέρηση και έχουν καλύτερα αποτελέσματα. 
Οπως και να έχει, σίγουρα θα βγει γραμμουλα αν είσαι. Που πιστεύω ότι είσαι ♥️♥️♥️♥️♥️

Αντε να μας δώσεις κουράγιο και αισιοδοξία!!! 😍

Εγώ περιμένω αύριο αλλά πονάω πολύ εδώ και 2 μέρες όποτε δεν έχω ελπίδα. Γι αυτό σε ρώτησα τι συμπτώματα έχεις.

Περιμένουμε νέα🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η lilbern είπε:

Αμεεεε!! Επίσης σε ξένο σάιτ πολλές κοπέλες κάνουν απόγευμα τεστ, ακόμα και πριν την καθυστέρηση και έχουν καλύτερα αποτελέσματα. 
Οπως και να έχει, σίγουρα θα βγει γραμμουλα αν είσαι. Που πιστεύω ότι είσαι ♥️♥️♥️♥️♥️

Αντε να μας δώσεις κουράγιο και αισιοδοξία!!! 😍

Εγώ περιμένω αύριο αλλά πονάω πολύ εδώ και 2 μέρες όποτε δεν έχω ελπίδα. Γι αυτό σε ρώτησα τι συμπτώματα έχεις.

Περιμένουμε νέα🙏

Μη το λες, πολλές κοπέλες πονάνε όπως την περίοδο κ πιο πολύ στην αρχή της εγκυμοσύνης, πότε δεν ξέρουμε μέχρι να έρθει η μέρα που περιμένουμε😊🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Μη το λες, πολλές κοπέλες πονάνε όπως την περίοδο κ πιο πολύ στην αρχή της εγκυμοσύνης, πότε δεν ξέρουμε μέχρι να έρθει η μέρα που περιμένουμε😊🙏

Μακάρι να έχεις θετικό τεστ!!! Στο εύχομαι ολόψυχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Μη το λες, πολλές κοπέλες πονάνε όπως την περίοδο κ πιο πολύ στην αρχή της εγκυμοσύνης, πότε δεν ξέρουμε μέχρι να έρθει η μέρα που περιμένουμε😊🙏

Αχ άντε να ακούσουμε τα ευχάριστα!! Τι ώρα θα έρθει ο άντρας σου?? 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Lou418 είπε:

Μακάρι να έχεις θετικό τεστ!!! Στο εύχομαι ολόψυχα!

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Το εύχομαι σύντομα για όλες μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Αχ άντε να ακούσουμε τα ευχάριστα!! Τι ώρα θα έρθει ο άντρας σου?? 🤣🤣🤣

Γύρω στις 5 και θα ερθει😅 εγώ έκανα βλακεια που δεν πήρα εχθές αλλά πίστευα ότι θα έρθει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!! Εγώ όλη μέρα μαγειρεύω, τώρα μπήκα. 

Μπριάμ, κολοκυθόπιτα αλμυρή, κολοκυθάκια γεμιστά, παπουτσακια, πιπεροπιτα και κολοκυθοκεφτεδες.

Ακόμα αδειάζω το δέμα με τα λαχανικά της πεθεράς, που έφτασε Τετάρτη!

@Κατερίνα!!! αχ ανυπομονώ λες και έχω εγώ καθυστέρηση!!! Περιμένουμε τα αποτελέσματα σου με αγωνία!! Όλη μου η θετική ενέργεια πάνω σου!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Εγώ όλη μέρα μαγειρεύω, τώρα μπήκα. 

Μπριάμ, κολοκυθόπιτα αλμυρή, κολοκυθάκια γεμιστά, παπουτσακια, πιπεροπιτα και κολοκυθοκεφτεδες.

Ακόμα αδειάζω το δέμα με τα λαχανικά της πεθεράς, που έφτασε Τετάρτη!

@Κατερίνα!!! αχ ανυπομονώ λες και έχω εγώ καθυστέρηση!!! Περιμένουμε τα αποτελέσματα σου με αγωνία!! Όλη μου η θετική ενέργεια πάνω σου!!! 

 

Πωπω γεια στα χέρια σου μας άνοιξες την όρεξη😅😅 σε ευχαριστούμε πολύ κορίτσι μου, για να δούμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Γύρω στις 5 και θα ερθει😅 εγώ έκανα βλακεια που δεν πήρα εχθές αλλά πίστευα ότι θα έρθει!

Μπαίνω κάθε τρεις και λίγο να δω αν μας έστειλες τίποτα 😂

Αντε μακαρι να έχουμε ευχάριστα 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Γύρω στις 5 και θα ερθει😅 εγώ έκανα βλακεια που δεν πήρα εχθές αλλά πίστευα ότι θα έρθει!

Μόλις τώρα σκέφτηκα, αν είσαι κέντρο Αθήνα, να σου έδινα ένα δικό μου.. Βλακεία μου που δεν το σκέφτηκα νωρίτερα, και τώρα έχω φύγει απ το σπίτι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η kokkinoskoufitsa είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Εγώ όλη μέρα μαγειρεύω, τώρα μπήκα. 

Μπριάμ, κολοκυθόπιτα αλμυρή, κολοκυθάκια γεμιστά, παπουτσακια, πιπεροπιτα και κολοκυθοκεφτεδες.

Ακόμα αδειάζω το δέμα με τα λαχανικά της πεθεράς, που έφτασε Τετάρτη!

@Κατερίνα!!! αχ ανυπομονώ λες και έχω εγώ καθυστέρηση!!! Περιμένουμε τα αποτελέσματα σου με αγωνία!! Όλη μου η θετική ενέργεια πάνω σου!!! 

 

Πωωω τι χρυσοχερα εισαι εσυυυυ!!!❤️❤️ γεια στα χερια σου!!!🤤

@Κατερίνα!!!αληθεια κι εγω ανυπομονω κι ας μην εχουμε μιλησει... στελνω θετικα vibes για το επομενο θετικο τεστακι της ομαδας!!!🌬🤞🤞❤️+++

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Lou418 είπε:

Μόλις τώρα σκέφτηκα, αν είσαι κέντρο Αθήνα, να σου έδινα ένα δικό μου.. Βλακεία μου που δεν το σκέφτηκα νωρίτερα, και τώρα έχω φύγει απ το σπίτι. 

Σε ευχαριστώ πολύ μόνο που το σκέφτηκες😊 είμαι Κρήτη είμαστε μακρυά😅 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Πωωω τι χρυσοχερα εισαι εσυυυυ!!!❤️❤️ γεια στα χερια σου!!!🤤

@Κατερίνα!!!αληθεια κι εγω ανυπομονω κι ας μην εχουμε μιλησει... στελνω θετικα vibes για το επομενο θετικο τεστακι της ομαδας!!!🌬🤞🤞❤️+++

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ μόνο που το σκέφτηκες😊 είμαι Κρήτη είμαστε μακρυά😅 

Ωωω Κρήτη ε; Πρέπει να είναι πολύ ωραία δεν έχω έρθει ποτε θα το ηθελα πολύ 

εγω μενω Αρκαδία Πελοπόννησο σε ένα χωριό  αλλά καταγωγη εχω απο βόρεια Ελλάδα είμαι  ερωτικός μετανάστης  😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Μπαίνω κάθε τρεις και λίγο να δω αν μας έστειλες τίποτα 😂

Αντε μακαρι να έχουμε ευχάριστα 🙏

Χαχαχαχ 😛😛 κ εγώ τσεκαρω συνέχεια να δω αν έστειλε κάτι η @Κατερίνα!!! Μακάρι κορίτσι μου ανυπομονούμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κοριτσιααααααα

20230909_173843.jpg

Το ήξερα....και στο onestep φαινόταν πεντακάθαρα!!!!!!!εγώ στο είχα πει... θυμάσαι;;;;;;

Με το καλοοοοοοοοοοο!!! Δευτέρα κατευθείαν χοριακή!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
    • Μόλις γύρισα από ένα γάμο εγώ που πήγα για να ξεχαστώ περισσότερο. Ήταν μία κοπέλα έγκυος με την κοιλίτσα αρκετά φουσκωμένη και ήταν ένα γλυκόπικρο συναίσθημα που ένιωσα. Το πρωί πήγαμε μια βόλτα στη φύση με τον σύντροφο και έβαλα λίγα λουλούδια σε ένα σημείο στο έδαφος και ευχαρίστησα το μωρό μου για όσο ήταν μαζί μου ώστε να κλείσω κάπως τον κύκλο αυτό.. το σώμα μου είναι ακόμα στην προηγούμενη κατάσταση, το στήθος πρησμένο, το στομάχι περίεργα κι ύστερα θυμάμαι πως δεν είμαι πια έγκυος. Αχ.. πόση δύναμη να βρούμε πια μέσα μας. Κι όμως τη βρίσκουμε..  
    • Rena μου, εμένα η μικρή δεν έφαγε ουτε μια μέρα αλεσμένα. Τα απεχθανόταν.  Μου πήρε 3-4 μέρες να καταλάβω τι ακριβώς ηθελε.. Φοβόμουν και εγώ πολύ οπότε στην αρχή της τα έδινα πατημένα με το πιρούνι, και πλέον τρελενεται να δαγκώνει μόνη της από κομμάτια ολόκληρα. Είναι απίστευτο το πόσο καλα διαχειρίζεται τις μπουκιες της και πόσο καλά μασάει με τα ούλα!! Να πω την αλήθεια, δεν της τα δίνω στο χεράκι της γιατί δεν έχω την πολυτέλεια του χρόνου, συν του ότι όσες φορές το έχουμε επιχειρήσει καταλήγει να τα ζουλαει και να τα πετάει κάτω. Οπότε έχουμε συμβιβαστεί προς ώρας να της τα προσφέρω εγώ με το δικό μου χέρι και εκείνη τα πιάνει μαζί μου.  Εμένα η παιδίατρος ήταν πολύ θετική στο να δίνω κομμάτια πάντως (εντάξει όχι μήλο ας πούμε που είναι σκληρό), και μου είπε ακόμα καλύτερα που δεν τα θέλει αλεσμένα, δεν θα έχουμε θέμα με την μετάβαση στα κομμάτια μελλοντικά που έχουν πολλά μωράκια. 
    • Καλό μήνα κορίτσια μου!!  Εμείς σήμερα είχαμε πάει σε βάφτιση του γιου μιας φίλης και πραγματικά συγκινήθηκα πολύ. Δεν ξέρω γιατί, πάντα κλαίω στις βαφτίσεις μόλις ακούσω το κλάμα του μωρού 🥹🥹 Πιο πολύ όμως συγκινήθηκα γιατί για πρώτη φορά σε ένα τέτοιο μυστήριο κρατούσα την κόρη μου αγκαλιά 🌈🌈 Το δικό μου μωράκι, και άλλο ένα μέσα στην κοιλίτσα!! Τι άλλο να ζητήσω, εκτός από το να μου τα προσέχει η Παναγία; Ήταν γενικά έντονη μέρα και την χάρηκα πολύ ♥️ Και τον Σεπτέμβρη θα κάνουμε και εμείς τα βαφτίσια και ανυπομονώ 🥹🥹 Εύχομαι μέσα από τα βάθη της καρδιάς μου όλες να νιωσετε αυτήν την συγκίνηση και ευτυχία που ένιωσα εγώ ειδικά σήμερα, να γεμίσουν οι αγκαλιές σας υγιή μωράκια και να κλείσουν όλες οι πληγές. Όλα τα δάκρυα να είναι μόνο από χαρά 🙏🙏🙏 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...