Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Απριλίου 2024❣️👣🤰


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια! Εγω εκανα την περασμενη παρασκευη την αυχενικη διαφανεια. Ημουν 12 εβδ και 2 ημερων.

Τα υπερηχογραφικα ευρηματα ηταν ολα φυσιολογικα.

Περιμενω τωρα τους αιματολογικους δεικτες που μαζι με τον υπερηχο θα δωσουν τα τελικα ποσοστα. Μαλλον την Τριτη θα μου πουν..

Εκλεισα να κανω nipt 16 Οκτωβριου λογω ηλικιας (38). Εκτος αν δεν βγουν καλα τα αιματολογικα που τοτε θα συστησουν αμνιοπαρακεντηση και οχι nipt.

Εσεις εχετε κανει αυχενικη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/10/2023 at 12:28 ΜΜ, ο/η neraida21 είπε:

Καλημέρα! Όλα εύχομαι να πάνε κατ ευχήν ❤️ μια τελειόμηνη κύηση

Έχεις ζαλάδες με τον αιματοκρίτη?

Σ’ευχαριστώ πολύ! Και σε σένα να πάνε όλα καλά! Ζαλάδες δεν έχω, αλλά δεν έχω ενέργεια. Αχ και αυτές οι ναυτίες… Πρώτη φορά σήμερα στη 10η βδομάδα εκανα εμετό, ενώ μέχρι τώρα είχα μόνο αναγούλες χωρίς εμετό. Αχ κορίτσια να περάσει  το πρώτο τρίμηνο μηπως και νιώσουμε κάπως καλύτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/10/2023 at 12:20 ΜΜ, ο/η neraida21 είπε:

Καλή εγκυμοσύνη να έχεις δίχως άγχος και τελειόμηνη ❤️

Καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη σε όλες!

Η καθεμια απο οτι βλεπω εχει να αντιμετωπισει απο καποιες μικροδυσκολιες.

Αλλα ολα καλα θα πανε στο τελος!

Προσοχη και ακολουθουμε τις οδηγιες του γιατρου μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/10/2023 at 12:54 ΜΜ, ο/η Anahit είπε:

Καλησπερα!! Σε ευχαριστω για την απαντηση ❤ Πηγα στην γυναικολογο χθες και τελικα δεν υπηρχε τιποτα το ανησυχητικο.. το μωρακι μου τελεια, αρκετα ζωηρο και οι παλμοι του σουπερ! Το αιμα ηταν λογω του οτι ειναι λιγο χαμηλα ο πλακουντας (κατι τετοιο 😅). Τωρα μενει να παω για εξεταση ουρων να δω αν εχω ουρολοιμωξη, αν κ το τσουξιμο ευτυχως περασε!! Και φυσικα εκλεισα κ για την αυχενικη.. αλλο αγχος απο κει 😆 

Συνειδητοποιησα παντως οτι δεν πρεπει να δινουμε τοση μεγαλη σημασια στις ανησυχιες μας γιατι πολλες φορες ισως να φταινει κ τα ορμονικα μας κ το οτι ειμαστε τοσο ευαισθητες αυτην την περιοδο, κ το λεω γιατι την επομενη μερα ξυπνησα αλλος ανθρωπος κ λεω "μα καλα πως κανω ετσι?" 😅 Οποτε ψυχραιμια κοριτσιαααα κ ολα θα πανε καλα ❤

Καλημέρα. Πολύ ωραία νέα. Συνέχισε έτσι χωρίς άγχος ❤️ με το καλό η αυχενική. Και εγώ περιμένω πως και πως την άλλη Παρασκευή έχω ραντεβού 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/10/2023 at 2:56 ΜΜ, ο/η mariza85 είπε:

Καλησπερα κοριτσια! Εγω εκανα την περασμενη παρασκευη την αυχενικη διαφανεια. Ημουν 12 εβδ και 2 ημερων.

Τα υπερηχογραφικα ευρηματα ηταν ολα φυσιολογικα.

Περιμενω τωρα τους αιματολογικους δεικτες που μαζι με τον υπερηχο θα δωσουν τα τελικα ποσοστα. Μαλλον την Τριτη θα μου πουν..

Εκλεισα να κανω nipt 16 Οκτωβριου λογω ηλικιας (38). Εκτος αν δεν βγουν καλα τα αιματολογικα που τοτε θα συστησουν αμνιοπαρακεντηση και οχι nipt.

Εσεις εχετε κανει αυχενικη?

Καλημέρα. Καλά αποτελέσματα να έχεις ❣️ εγώ έχω την άλλη Παρασκευή ραντεβού για την αυχενική!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/10/2023 at 4:53 ΜΜ, ο/η Georgia7 είπε:

Σ’ευχαριστώ πολύ! Και σε σένα να πάνε όλα καλά! Ζαλάδες δεν έχω, αλλά δεν έχω ενέργεια. Αχ και αυτές οι ναυτίες… Πρώτη φορά σήμερα στη 10η βδομάδα εκανα εμετό, ενώ μέχρι τώρα είχα μόνο αναγούλες χωρίς εμετό. Αχ κορίτσια να περάσει  το πρώτο τρίμηνο μηπως και νιώσουμε κάπως καλύτερα!

Κ εγώ μόνο αναγουλες έχω  και αυτή τν εβδομάδα στην 10η έκανα και εμετό,μια μέρα μόνο. Ας είναι καλά τα μικρακια μας και θα περάσουν όλα❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η neraida21 είπε:

Καλημέρα. Καλά αποτελέσματα να έχεις ❣️ εγώ έχω την άλλη Παρασκευή ραντεβού για την αυχενική!

Ευχαριστω!

Ο γιατρος μου ηταν πολυ ικανοποιημενος απτο υπερηχο.

Ελπιζω να ειναι το ιδιο καλα και τα αιματολογικα. 

Με τις αποβολες που εχω κανει και ολα αυτα. Με ρωτανε ποτε θα το πω στη μικρη και σκεφτομαι στο τριτο τριμηνο αν πανε ολα καλα θα αρχισω να της λεω οτι θα ερθει αδερφακι στο σπιτι να παιζετε αλλα θα ειναι μικρο στην αρχη και θα με βοηθας εσυ να το φροντιζουμε μεχρι να ειναι ετοιμο για παιχνιδια.

Βεβαια απο αυτα που ακουω στο περιγυρο μου. Οι γυναικολογοι ειναι  φοβισμενοι. Τελευταια εχω ακουσει 3 περιπτωσεις με 27 και 30 χρονων μικρες κοπελες που κατι βλεπουν στην αυχενικη και κανουν nipt και αμνιοπαρακεντηση. Που ευτυχως εχουν αισιο τελος. Αλλα γενικα υπαρχει φοβος και κανεις δεν το ρισκαρει τουάχιστον εδω. Δεν ξερω εαν εγινε κατι τελευταια περιεργο και τους εχει πιασει φοβος.

Ευχομαι και σε σενα και σε ολα τα κοριτσια  ολα να πανε καλα στην αυχενικη και γενικοτερα στην εγκυμοσυνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα.  

Ειπα να γράψω και εγώ στην ομάδα.  Δεύτερο παιδάκι 14 κ 1 σήμερα με ΠΗΤ 05/04. 

Δύσκολη εγκυμοσύνη όπως και η πρώτη με αποκολλησεις και περίδεση τραχήλου αλλά ελπίζουμε για τα καλύτερα.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/10/2023 at 8:47 ΜΜ, ο/η mariza85 είπε:

Ευχαριστω!

Ο γιατρος μου ηταν πολυ ικανοποιημενος απτο υπερηχο.

Ελπιζω να ειναι το ιδιο καλα και τα αιματολογικα. 

Με τις αποβολες που εχω κανει και ολα αυτα. Με ρωτανε ποτε θα το πω στη μικρη και σκεφτομαι στο τριτο τριμηνο αν πανε ολα καλα θα αρχισω να της λεω οτι θα ερθει αδερφακι στο σπιτι να παιζετε αλλα θα ειναι μικρο στην αρχη και θα με βοηθας εσυ να το φροντιζουμε μεχρι να ειναι ετοιμο για παιχνιδια.

Βεβαια απο αυτα που ακουω στο περιγυρο μου. Οι γυναικολογοι ειναι  φοβισμενοι. Τελευταια εχω ακουσει 3 περιπτωσεις με 27 και 30 χρονων μικρες κοπελες που κατι βλεπουν στην αυχενικη και κανουν nipt και αμνιοπαρακεντηση. Που ευτυχως εχουν αισιο τελος. Αλλα γενικα υπαρχει φοβος και κανεις δεν το ρισκαρει τουάχιστον εδω. Δεν ξερω εαν εγινε κατι τελευταια περιεργο και τους εχει πιασει φοβος.

Ευχομαι και σε σενα και σε ολα τα κοριτσια  ολα να πανε καλα στην αυχενικη και γενικοτερα στην εγκυμοσυνη!

Σ ευχαριστώ πολύ! Όλα να πάνε κατ ευχήν για όλες μας❣️ με το καλό να κρατήσουμε τα μωράκια μας αγκαλιά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η chris2 είπε:

Κορίτσια καλημέρα.  

Ειπα να γράψω και εγώ στην ομάδα.  Δεύτερο παιδάκι 14 κ 1 σήμερα με ΠΗΤ 05/04. 

Δύσκολη εγκυμοσύνη όπως και η πρώτη με αποκολλησεις και περίδεση τραχήλου αλλά ελπίζουμε για τα καλύτερα.  

Με το καλό όλα σου εύχομαι κορίτσι μου! ❤️Να προσέχεις και να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/10/2023 at 2:56 ΜΜ, ο/η mariza85 είπε:

Καλησπερα κοριτσια! Εγω εκανα την περασμενη παρασκευη την αυχενικη διαφανεια. Ημουν 12 εβδ και 2 ημερων.

Τα υπερηχογραφικα ευρηματα ηταν ολα φυσιολογικα.

Περιμενω τωρα τους αιματολογικους δεικτες που μαζι με τον υπερηχο θα δωσουν τα τελικα ποσοστα. Μαλλον την Τριτη θα μου πουν..

Εκλεισα να κανω nipt 16 Οκτωβριου λογω ηλικιας (38). Εκτος αν δεν βγουν καλα τα αιματολογικα που τοτε θα συστησουν αμνιοπαρακεντηση και οχι nipt.

Εσεις εχετε κανει αυχενικη?

Εγώ θα κάνω αυχενική αυτή την Παρασκευή που μας έρχεται!!

Ανυπομονώ πολύ! Όσες κάνατε, είδατε φύλο; Καταφέρατε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η chris2 είπε:

Κορίτσια καλημέρα.  

Ειπα να γράψω και εγώ στην ομάδα.  Δεύτερο παιδάκι 14 κ 1 σήμερα με ΠΗΤ 05/04. 

Δύσκολη εγκυμοσύνη όπως και η πρώτη με αποκολλησεις και περίδεση τραχήλου αλλά ελπίζουμε για τα καλύτερα.  

Καλημερα!

Και η νυφη μου ειχε κανει περιδεση τραχηλου τελικα εκανε 4 παιδια αλλα παντα ηταν ξαπλωμενη και ελαχιστη δραστηριοτητα μεσα στο σπιτι.

Υπομονη και ολα θα πανε καλα στο τελος!

Και εγω ειμαι στην 5η εγκυμοσυνη και εχω ενα κοριτσακι 25 μηνων. Δηλαδη εχω 3 αποβολες 2 στο 1ο τριμηνο και μια στο 2ο τριμηνο...

Ευχομαι ολα να πανε καλα στο τελος σε ολες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η CandyWoman είπε:

Εγώ θα κάνω αυχενική αυτή την Παρασκευή που μας έρχεται!!

Ανυπομονώ πολύ! Όσες κάνατε, είδατε φύλο; Καταφέρατε;

Με το καλο αυχενικη!

Εμας μαλλον ειναι αγορι. Στην προηγουμενη που ηταν κοριτσι δυσκολευτηκαμε πιο πολυ να το δουμε δεν ειχε καλη θεση και το ειδαμε πιο μετα.

Καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η mariza85 είπε:

Καλημερα!

Και η νυφη μου ειχε κανει περιδεση τραχηλου τελικα εκανε 4 παιδια αλλα παντα ηταν ξαπλωμενη και ελαχιστη δραστηριοτητα μεσα στο σπιτι.

Υπομονη και ολα θα πανε καλα στο τελος!

Και εγω ειμαι στην 5η εγκυμοσυνη και εχω ενα κοριτσακι 25 μηνων. Δηλαδη εχω 3 αποβολες 2 στο 1ο τριμηνο και μια στο 2ο τριμηνο...

Ευχομαι ολα να πανε καλα στο τελος σε ολες 

Με το καλό να έρθουν όλα τα μωράκια και να χαιρόμαστε και αυτά που έχουμε. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/10/2023 at 12:13 ΜΜ, ο/η neraida21 είπε:

Πως πάει ο πόνος? Τι σου είπε ο γιατρός?

Όλα καλά, συνεχισε να με ποναει το στήθος, αλλά όχι σε τέτοιο βαθμό που με πονουσε προηγουμενες εβδομάδες... Δεν της το ανέφερα, γιατί όταν πηγα δεν ένιωθα άγχος για αυτό... Όλα καλά ευτυχως μέχρι στιγμής 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/10/2023 at 8:28 ΠΜ, ο/η CandyWoman είπε:

Εγώ θα κάνω αυχενική αυτή την Παρασκευή που μας έρχεται!!

Ανυπομονώ πολύ! Όσες κάνατε, είδατε φύλο; Καταφέρατε;

Εμένα δεν κατάφερε να μου πει με σιγουριά το φύλο, αλλά οι πιθανότητες με βάση όσα είδε είναι για κοριτσάκι ... Ωστόσο την ερχόμενη Δευτέρα, που θα παω ξανά να μου κάνει 2 μετρήσεις που δεν κατάφερε, ενδεχομένως να μου πει πάλι... Είναι πάντως εντυπωσιακό κ συγκινητικό να το βλέπεις, έτσι κάπως ολοκληρωμένο, να κινείται μέσα στην κοιλιτσα 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/10/2023 at 8:28 ΠΜ, ο/η CandyWoman είπε:

Εγώ θα κάνω αυχενική αυτή την Παρασκευή που μας έρχεται!!

Ανυπομονώ πολύ! Όσες κάνατε, είδατε φύλο; Καταφέρατε;

Καλημέρα. Και εγώ την Παρασκευή θα κάνω,περιμένω πως και πως! Σε 0οια εβδομάδα είσαι? Όλα με το καλό ❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/10/2023 at 11:31 ΠΜ, ο/η neraida21 είπε:

Καλημέρα. Και εγώ την Παρασκευή θα κάνω,περιμένω πως και πως! Σε 0οια εβδομάδα είσαι? Όλα με το καλό ❣️

Α μαζί θα κάνουμε! Τι ωραία! Τώρα είμαι 12+1 εβδομάδων. Όλα καλά να δείξουν και στις δύο μας!

Κορίτσια εν τω μεταξύ έχει εδώ και αρκετές μέρες έχω κάποια ίωση μάλλον, με μπούκωμα βήχα και πονοκέφαλους, δεν μπορώ να ηρεμήσω. 🤧😷 Το κακό είναι ότι μόνο φυσικούς ορους μπορώ να κάνω..

Να προσέχετε την υγεία σας , μη κολλήσετε κι εσείς κάτι. Εγώ έχω προσέξει ότι στην εγκυμοσύνη τις ιώσεις τις περνώ πιο δύσκολα και τραβάει περισσότερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/10/2023 at 10:59 ΠΜ, ο/η chryssa1 είπε:

Όλα καλά, συνεχισε να με ποναει το στήθος, αλλά όχι σε τέτοιο βαθμό που με πονουσε προηγουμενες εβδομάδες... Δεν της το ανέφερα, γιατί όταν πηγα δεν ένιωθα άγχος για αυτό... Όλα καλά ευτυχως μέχρι στιγμής 😍

Ωραία συνέχισε έτσι χωρίς άγχος ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/10/2023 at 11:10 ΠΜ, ο/η neraida21 είπε:

Καλημέρα. Πολύ ωραία νέα. Συνέχισε έτσι χωρίς άγχος ❤️ με το καλό η αυχενική. Και εγώ περιμένω πως και πως την άλλη Παρασκευή έχω ραντεβού 

Αχχ αντε καλα αποτελεσματα να εχουμεε 😊 Good luck και με εναν πονο ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/9/2023 at 1:58 ΜΜ, ο/η neraida21 είπε:

Πολυ ωραία,όλα μα όλα να πάνε καλά! Να προσέχεις και να ξεκουράζεσαι. Πάντως να ξέρεις ότι μπορείς να βγεις κ άδεια επαπειλούμενης κύησης αν είναι δύσκολη η δουλειά σου. Εγώ δουλεύω σε νοσοκομείο κ λόγω ότι έχει βάρος και κούραση βγήκα σε άδεια.

Καλημερα,

Εμενα με πηρε τηλεφωνο ο γυναικολογος οτι ειναι καλα και τα αιματολογικα της αυχενικης αλλα λογω ηλικιας  να κανω nipt.

Ετσι και αλλιως το χα προγραμματισει να το κανω.

Μονο που ειδα αιμα ειναι χαμηλα ο πλακουντας. Μου ειπε να βαλουμε αδεια αλλα φοβαμαι την μουρμουρα τους στη δουλεια. Παντως τωρα προσεχω πολυ. Και στυλος να πεσει κατω δεν τον μαζευω.

Εσενα σου εχει γραψει αδεια ιδιωτης ή γιατρος απο νοσοκομειο?

Γραφουν αδεια ανα 15 μερες ή ανα μήνα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η mariza85 είπε:

Καλημερα,

Εμενα με πηρε τηλεφωνο ο γυναικολογος οτι ειναι καλα και τα αιματολογικα της αυχενικης αλλα λογω ηλικιας  να κανω nipt.

Ετσι και αλλιως το χα προγραμματισει να το κανω.

Μονο που ειδα αιμα ειναι χαμηλα ο πλακουντας. Μου ειπε να βαλουμε αδεια αλλα φοβαμαι την μουρμουρα τους στη δουλεια. Παντως τωρα προσεχω πολυ. Και στυλος να πεσει κατω δεν τον μαζευω.

Εσενα σου εχει γραψει αδεια ιδιωτης ή γιατρος απο νοσοκομειο?

Γραφουν αδεια ανα 15 μερες ή ανα μήνα?

Εμένα μου την γράφει ο ιδιώτης γιατρός μου . Μπορεί να σου γράψει όσες μέρες θέλεις μέχρι ένα μήνα καθε φορα.  

Η αλήθεια είναι ότι η ξεκούραση είναι απαραίτητη σε αυτές τις περιπτώσεις.  

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/10/2023 at 5:27 ΜΜ, ο/η CandyWoman είπε:

Α μαζί θα κάνουμε! Τι ωραία! Τώρα είμαι 12+1 εβδομάδων. Όλα καλά να δείξουν και στις δύο μας!

Κορίτσια εν τω μεταξύ έχει εδώ και αρκετές μέρες έχω κάποια ίωση μάλλον, με μπούκωμα βήχα και πονοκέφαλους, δεν μπορώ να ηρεμήσω. 🤧😷 Το κακό είναι ότι μόνο φυσικούς ορους μπορώ να κάνω..

Να προσέχετε την υγεία σας , μη κολλήσετε κι εσείς κάτι. Εγώ έχω προσέξει ότι στην εγκυμοσύνη τις ιώσεις τις περνώ πιο δύσκολα και τραβάει περισσότερο.

Καλησπερα!

Ισχυει τα χω περασει και γω..

Πεφτει η αμυνα στην εγκυμοσυνη για να μην αποβαλλει το σωμα μας το μωρακι.

Γαργαρες με αλατονερο και σπρει physiomer, αλατονερο, δηλαδη στη μυτουλα, και σε πυρετο depon.

Ειναι επικινδυνο για το μωρο η εγκυος να εχει πυρετο που δεν αντιμετωπιζεται..

Και αν ειναι πολυ δυσκολα  τα πραγματα τοτε στο γιατρο μηπως και χρειαζεται αντιβιωση. Καποιες ειναι ασφαλεις στην εγκυμοσυνη.

Κουραγιο και περαστικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/10/2023 at 8:10 ΜΜ, ο/η chris2 είπε:

Εμένα μου την γράφει ο ιδιώτης γιατρός μου . Μπορεί να σου γράψει όσες μέρες θέλεις μέχρι ένα μήνα καθε φορα.  

Η αλήθεια είναι ότι η ξεκούραση είναι απαραίτητη σε αυτές τις περιπτώσεις.  

 

Ναι χρειαζεται.

Και ο αντρας μου το ιδιο λεει...

Σε ευχαριστω για την απαντηση.

Καλο βραδυ!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/10/2023 at 7:26 ΠΜ, ο/η mariza85 είπε:

Καλημερα,

Εμενα με πηρε τηλεφωνο ο γυναικολογος οτι ειναι καλα και τα αιματολογικα της αυχενικης αλλα λογω ηλικιας  να κανω nipt.

Ετσι και αλλιως το χα προγραμματισει να το κανω.

Μονο που ειδα αιμα ειναι χαμηλα ο πλακουντας. Μου ειπε να βαλουμε αδεια αλλα φοβαμαι την μουρμουρα τους στη δουλεια. Παντως τωρα προσεχω πολυ. Και στυλος να πεσει κατω δεν τον μαζευω.

Εσενα σου εχει γραψει αδεια ιδιωτης ή γιατρος απο νοσοκομειο?

Γραφουν αδεια ανα 15 μερες ή ανα μήνα?

Ο ιδιώτης γιατρός μου και παίρνω για ένα μήνα κάθε φορά. Πιστεύω ότι δεν θα πρέπει να σε ενδιαφέρει τι 7α λένε στη δουλειά σου γιατί προέχει το καλό το δικό σου και του παιδιού σου. Ότι και να κάνεις πάντα θα λένε,αν είναι τέτοια η φύση τους❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...