Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2024 <3


RAM21

Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια μου πως είστε? Εγώ επιτέλους ξεκίνησα τα λευκά χάπια cyclacur για να κάνουμε αυτόν τον κύκλο την έμβρυομεταφορά 🙏 γενικά πολλά χάπια πολλές αντιπηκτικες ενέσεις... Ενώ ήμουν ενθουσιασμένη τώρα ξαφνικά με έπιασε φόβος που τα βλέπω όλα αυτά... Θα πετύχει πρώτη φορά? Δεν έχω άλλες βλαστοκυστες κ ενώ έλεγα άντε να ξεκινήσω τώρα με έχουν πιάσει όλες οι σκέψεις... Φταίει σίγουρα ότι δεν έχω ξανακατσει χωρίς να δουλεύω είμαι συνέχεια σπίτι γιατί δεν έχω κ την διάθεση να βγω αγχώνομαι γενικά. Είναι περίεργο να μην δουλεύεις ενώ έχω μάθει τόσα χρόνια να εργάζομαι έξω με κόσμο κ ξαφνικά σπίτι... Τέλος πάντων μην σας πρήζω με αυτά... Ήθελα να μου δώσετε αν μπορείτε μια εικόνα το τι θα ακολουθήσει... Είναι η πρώτη μέρα των χαπιών τα οποία θα τα πίνω για 11 ημέρες... Τώρα δεν μου έχει πει κάτι άλλο γιατί μιλήσαμε με μηνύματα με τον γιατρό να του πω ποια μέρα αδιαθετησα κ ότι ξεκίνησα... Οι ενέσεις είναι για μετά την έμβρυομεταφορά? Έχω κ προγεστερόνη κολπική κ κανονική, vibramycin κ φολικό... Υπέρηχο δεν μου έχει πει ποια μέρα θα κάνω αλλά φαντάζομαι θα με ενημερώσει εκείνος...

Καλή αρχή κορίτσι μου…Πιστεύω θα σου δώσει ο γιατρός οδηγιες.Μην αγχώνεσαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 8 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Περίπου δλδ 8η μέρα βλέπουν? Έχω πολύ χρόνο σπίτι κ τα σκέφτομαι όλα δυστυχώς 😫 σε ευχαριστώ πάρα πολύ μακάρι να πάνε όλα καλά 🥰

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏 αντιπηκτικες μήπως μου έδωσε λόγω της αιμορραγίας που είχα στην αποβολή? Είναι κ μπόλικες! 15 τεμάχια σίγουρα... 

Σε ευχαριστώ πολύ ram μου... Μακάρι να συμβεί με την πρώτη... Ναι κ εμένα μου έκανε εντύπωση η vibramycin... Για τη δουλειά είναι πραγματικά ο μόνος λόγος που επέλεξα να μην ψάξω άμεσα για αλλού... Κ όχι τίποτε άλλο μου έχουν βρεθεί καλές δουλειές κ θα ήταν ευκαιρία κ είπα όχι μόνο κ μόνο όπως λες να αφιερωθω στον στόχο μου χωρίς να λέω α θα λείψω σήμερα κ μεθαύριο κ μετά πάλι... Ελπίζω ειλικρινά να τα καταφέρουμε... Έναν χρόνο τώρα δεν έχω ξαναδεί θετικό τεστακι....

Απ όσο ξέρω από κοπέλες που έκαναν αντιπηκτικές τις έκαναν σε όλη τη διάρκεια της εγκυμοσύνης. Το λιγότερο είναι τα φάρμακα κοριτσάκι μου γλυκό!! Να κανεις την ετ σου με το καλό, να πάρεις θετικη χοριακη κ μια τελειομηνη κύηση κ ας παίρνεις φάρμακα μέχρι τέλους δεν πειράζει!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Απ όσο ξέρω από κοπέλες που έκαναν αντιπηκτικές τις έκαναν σε όλη τη διάρκεια της εγκυμοσύνης. Το λιγότερο είναι τα φάρμακα κοριτσάκι μου γλυκό!! Να κανεις την ετ σου με το καλό, να πάρεις θετικη χοριακη κ μια τελειομηνη κύηση κ ας παίρνεις φάρμακα μέχρι τέλους δεν πειράζει!! 

@cat12

 

Όχι δεν ισχύει αυτό εάν δεν υπάρχει θέμα θρομβοφιλιας .είναι και ανάλογα στον γιατρό φυσικά.μπορει να μη δώσει μέχρι το θετικό τεστ μπορεί μέχρι την 12 εβδ μπορεί και μέχρι τέλος.και φυσικά εξαρτάται αν έχεις θρομβοφιλιας . 

 

Την πρώτη φορά δε μου δώσανε και έμεινα έγκυος , τη δεύτερη φορά μου δώσανε και πάλι έμεινα έγκυος. 

Έγκυος που ήμουν από φυσιολογικη σύλληψη το 2017 δεν πήρα και μια χαρά γέννησα ένα αγοράκι

Και το 2023 μια χαρά γέννησα ένα αγοράκι χωρίς να έχω θέμα με αντιπικτικες κτλ 

Προσωπική μου άποψη και ας έρθει η @peacockνα μας το επιβεβαιώσει .

Γενικά δίνουν πολύ εύκολα τις αντιπικτικες χωρίς να το διερεύνησουν. 

 @peacock

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Love13 είπε:

Καλή αρχή κορίτσι μου…Πιστεύω θα σου δώσει ο γιατρός οδηγιες.Μην αγχώνεσαι 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! 🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η annie! είπε:

Απ όσο ξέρω από κοπέλες που έκαναν αντιπηκτικές τις έκαναν σε όλη τη διάρκεια της εγκυμοσύνης. Το λιγότερο είναι τα φάρμακα κοριτσάκι μου γλυκό!! Να κανεις την ετ σου με το καλό, να πάρεις θετικη χοριακη κ μια τελειομηνη κύηση κ ας παίρνεις φάρμακα μέχρι τέλους δεν πειράζει!! 

Annie μου σε ευχαριστώ πολύ ναι εννοείται θα πάρω ότι μου πουν για να έχω το μωράκι μου στο τέλος!!! Μακάρι να γίνει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

@cat12

 

Όχι δεν ισχύει αυτό εάν δεν υπάρχει θέμα θρομβοφιλιας .είναι και ανάλογα στον γιατρό φυσικά.μπορει να μη δώσει μέχρι το θετικό τεστ μπορεί μέχρι την 12 εβδ μπορεί και μέχρι τέλος.και φυσικά εξαρτάται αν έχεις θρομβοφιλιας . 

 

Την πρώτη φορά δε μου δώσανε και έμεινα έγκυος , τη δεύτερη φορά μου δώσανε και πάλι έμεινα έγκυος. 

Έγκυος που ήμουν από φυσιολογικη σύλληψη το 2017 δεν πήρα και μια χαρά γέννησα ένα αγοράκι

Και το 2023 μια χαρά γέννησα ένα αγοράκι χωρίς να έχω θέμα με αντιπικτικες κτλ 

Προσωπική μου άποψη και ας έρθει η @peacockνα μας το επιβεβαιώσει .

Γενικά δίνουν πολύ εύκολα τις αντιπικτικες χωρίς να το διερεύνησουν. 

 @peacock

Καλημέρα κορίτσι μου!! Δεν έχω κάνει για θρομβοφιλια δεν μου το ζήτησε ο γιατρός.... Αρκεί να έρθει το σπορακι κ να μείνει... Απλά μου φάνηκαν πάρα πολλές οι ενέσεις κ από ότι είδα το κάθε κουτί έχει από δύο άρα 30 ενέσεις... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η elissavet90 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου και καλ΄ή εβδομάδα!!!! Καλή επιτυχία στις χοριακές που έρχονται!!!

Καλή εβδομάδα Ελισάβετ μου!!!♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η elissavet90 είπε:

Πώς είσαι cat μου??

Προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά γιατί με έχουν πιάσει τα δικά μου πάλι αγχώνομαι... Αλλά επιτέλους θα βάλω τις δύο βλαστοκυστες μου κ θα εύχομαι για θετικό αποτέλεσμα 🤞 δεν έχω άλλες κ πραγματικά ελπίζω να πετύχει... Εσύ πως είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά γιατί με έχουν πιάσει τα δικά μου πάλι αγχώνομαι... Αλλά επιτέλους θα βάλω τις δύο βλαστοκυστες μου κ θα εύχομαι για θετικό αποτέλεσμα 🤞 δεν έχω άλλες κ πραγματικά ελπίζω να πετύχει... Εσύ πως είσαι?

Είδα ότι ξεκίνησες τα φαρμακάκια! Τώρα είναι η περίοδος της προσμονής και μετά η περίοδος του τρελού!!!χαχαχ. Εύχομαι όσο δυνατόν λιγότερο άχος και περισσότερη συναισθηματική ισορροπία! Είσαι όμως στο τελικό στάδιο! πέρασαν όλα τα προηγούμενα με την κύστη κλπ και τώρα συγκέντρωση στο στόχο!Πλησιάζει.. Θα το περάσουμε όλες μαζί αυτό το δύσκολο διάστημα με τα πάνω και τα κάτω και θα σου δίνουμε κουράγιο!!!

Καλά είμαι, ΄ήρεμη. Σε μια εβδομάδα περιμένω περίοδο και ξεκινάμε διέγερση. Τώρα θα αγοράσω τα φάρμακα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/2/2024 at 7:41 ΠΜ, ο/η marine είπε:

Καλά αποτελέσματα!!

Έκανες τεστακι μονη σου?

Εγώ έχω Πέμπτη χοριακη 

Είναι ακομα νωρίς να δείξει? 

Σε ευχαριστώ 

Σε ευχαριστω πολύ κορίτσι μ🙏

αυριο εχω χοριακή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/2/2024 at 10:14 ΜΜ, ο/η Giota86 είπε:

Καλησπερα κοριτσια,καινουρια κ εγω εδω..12/2 εκανα την ε.τ κ ειμαι σε αναμονη..καλα αποτελεσματα σε οσες περιμενουμε αποτελεσματα!!

Κορίτσι μ καλα αποτελέσματα κ σε εσενα.🙏🌈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η elissavet90 είπε:

Είδα ότι ξεκίνησες τα φαρμακάκια! Τώρα είναι η περίοδος της προσμονής και μετά η περίοδος του τρελού!!!χαχαχ. Εύχομαι όσο δυνατόν λιγότερο άχος και περισσότερη συναισθηματική ισορροπία! Είσαι όμως στο τελικό στάδιο! πέρασαν όλα τα προηγούμενα με την κύστη κλπ και τώρα συγκέντρωση στο στόχο!Πλησιάζει.. Θα το περάσουμε όλες μαζί αυτό το δύσκολο διάστημα με τα πάνω και τα κάτω και θα σου δίνουμε κουράγιο!!!

Καλά είμαι, ΄ήρεμη. Σε μια εβδομάδα περιμένω περίοδο και ξεκινάμε διέγερση. Τώρα θα αγοράσω τα φάρμακα..

Ακριβώς όπως τα λες είναι! Ελπίζω κ εγώ να είμαι ήρεμη μέχρι να πάρω τα αποτελέσματα 🙏 αν κ κάτι θα βρω να αγχωθω😂 όλες μαζί τα περνάμε κ ξέρω ότι με καταλαβαίνετε εδώ... Λίγες μέρες έμειναν κ σε σένα να ξεκινήσεις 😊 εύχομαι πολλά ωάριακια🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια μου πως είστε? Εγώ επιτέλους ξεκίνησα τα λευκά χάπια cyclacur για να κάνουμε αυτόν τον κύκλο την έμβρυομεταφορά 🙏 γενικά πολλά χάπια πολλές αντιπηκτικες ενέσεις... Ενώ ήμουν ενθουσιασμένη τώρα ξαφνικά με έπιασε φόβος που τα βλέπω όλα αυτά... Θα πετύχει πρώτη φορά? Δεν έχω άλλες βλαστοκυστες κ ενώ έλεγα άντε να ξεκινήσω τώρα με έχουν πιάσει όλες οι σκέψεις... Φταίει σίγουρα ότι δεν έχω ξανακατσει χωρίς να δουλεύω είμαι συνέχεια σπίτι γιατί δεν έχω κ την διάθεση να βγω αγχώνομαι γενικά. Είναι περίεργο να μην δουλεύεις ενώ έχω μάθει τόσα χρόνια να εργάζομαι έξω με κόσμο κ ξαφνικά σπίτι... Τέλος πάντων μην σας πρήζω με αυτά... Ήθελα να μου δώσετε αν μπορείτε μια εικόνα το τι θα ακολουθήσει... Είναι η πρώτη μέρα των χαπιών τα οποία θα τα πίνω για 11 ημέρες... Τώρα δεν μου έχει πει κάτι άλλο γιατί μιλήσαμε με μηνύματα με τον γιατρό να του πω ποια μέρα αδιαθετησα κ ότι ξεκίνησα... Οι ενέσεις είναι για μετά την έμβρυομεταφορά? Έχω κ προγεστερόνη κολπική κ κανονική, vibramycin κ φολικό... Υπέρηχο δεν μου έχει πει ποια μέρα θα κάνω αλλά φαντάζομαι θα με ενημερώσει εκείνος...

Cat μ κ εγω στην αρχη ειχα πελαγώσει με τοσα χάπια κ ενέσεις. Ομως μ εστ τις οδηγιεσ Ο γιατρός κ ολα καλα. Εγω πηγα με εντελώς φυσικό κύκλο. Ξεκινησα χάπια προγεστερονη σ cyclacyr, κορτιζόνη, salosprir, κ αντιπηκτικές απο την ημέρα π εκανα ωορρηξία. Α κ φολλικο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η elissavet90 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου και καλ΄ή εβδομάδα!!!! Καλή επιτυχία στις χοριακές που έρχονται!!!

Καλησπέρα κορίτσι. Καλη εβδ να εχουμε με

θετικα αποτελέσματα…🙏🌈✌️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Nicol🦩 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι. Καλη εβδ να εχουμε με

θετικα αποτελέσματα…🙏🌈✌️

Άντε κοντεύεις κι εσύυυυυυ!!! φαντάζομαι δεν περνάνε οι ώρες, τα λεπτά , τα δευτερόλεπτα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Nicol🦩 είπε:

Cat μ κ εγω στην αρχη ειχα πελαγώσει με τοσα χάπια κ ενέσεις. Ομως μ εστ τις οδηγιεσ Ο γιατρός κ ολα καλα. Εγω πηγα με εντελώς φυσικό κύκλο. Ξεκινησα χάπια προγεστερονη σ cyclacyr, κορτιζόνη, salosprir, κ αντιπηκτικές απο την ημέρα π εκανα ωορρηξία. Α κ φολλικο. 

Α κατάλαβα... Άρα γενικά μετά την έμβρυομεταφορά θα δώσουμε πόνο με τα χάπια κ τις ενέσεις... Θα τα κάνω όλα 💪💪💪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η elissavet90 είπε:

Άντε κοντεύεις κι εσύυυυυυ!!! φαντάζομαι δεν περνάνε οι ώρες, τα λεπτά , τα δευτερόλεπτα???

Πολύ καλά φαντάζεσαι 😜

στο Τσακ κρατιέμαι κ δεν κανω τεστ  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nicol🦩 είπε:

Πολύ καλά φαντάζεσαι 😜

στο Τσακ κρατιέμαι κ δεν κανω τεστ  

Πω πω σε νιώθω κ ας μην έχω εγώ αυτήν την αναμονή τώρα!!!! Σε ποια μέρα είσαι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Α κατάλαβα... Άρα γενικά μετά την έμβρυομεταφορά θα δώσουμε πόνο με τα χάπια κ τις ενέσεις... Θα τα κάνω όλα 💪💪💪

Ας ερθει το θετικό κ ολα τα κάνουμε… κάνω κ 15 ενέσεις την ημέρα 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η cat12 είπε:

Πω πω σε νιώθω κ ας μην έχω εγώ αυτήν την αναμονή τώρα!!!! Σε ποια μέρα είσαι???

Είμαι 8 μερα μετά την Ετ Με βλαστοκυστες. 

αυτές οο 2-3 τελευταίες μέρες δεν περνάνε με τπτ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nicol🦩 είπε:

Είμαι 8 μερα μετά την Ετ Με βλαστοκυστες. 

αυτές οο 2-3 τελευταίες μέρες δεν περνάνε με τπτ

Εγώ θα είχα κάνει ήδη τέστ με την τρέλα που κουβαλάω 😜 λίγο ακόμα έμεινε κ εύχομαι να μας δείξεις θετικό τεστ χοριακης 🙏 οπότε 11η μέρα θα την κάνεις την χοριακη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Nicol🦩 είπε:

Σε ευχαριστω πολύ κορίτσι μ🙏

αυριο εχω χοριακή. 

Καλά αποτελέσματα κορίτσι μου. Περιμένουμε νέα σου αύριο 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα @cat12 καλή επιτυχία να έχεις κι εσύ και όλα τα κορίτσια! 
Εγώ καθόλη τη διάρκεια της διαδικασίας της εξωσωματικής δεν έκανα αντιπηκτικές. 
Αφού έμεινα έγκυος έκανα πλήρη έλεγχο θρομβοφιλίας και ήταν όλα κομπλέ. Μου ξεκίνησε όμως salospir για την πήξη του αίματος και σε επανέλεγχο που έκανα στην αρχή του 5ου μήνα στον αιματολόγο επειδή ήμουν στα όρια της προεκλαμψίας μου ξεκίνησε και αντιπηκτικές για τους επόμενους 2 μήνες κ βλέπουμε.

Θέλω να πω ότι κάθε περίπτωση είναι διαφορετική και κάθε μια από εμάς κάνει ενέσεις ή παίρνει φάρμακα για διαφορετικό λόγο, αλλά να τα αποφύγουμε έχω καταλήξει δε γίνεται! Κι εγώ έλεγα στην αρχή άντε δε θα έχω μελανιασμένη κοιλίτσα αλλά τελικά μπροστά στο στόχο μας είναι το μικρότερο. 
Θετική σκέψη, εμπιστοσύνη στο γιατρό και καλή επιτυχία!!
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια όταν έχεις πονοκεφαλους τι κάνεις???? Επιτρέπεται να πιούμε 2 ντεπον μικρά μήπως κ περάσει? Γενικά εμένα με πιάνει συχνά πυκνά αλλά η αλήθεια είναι ότι τελευταία δεν με πιάνει συχνά όμως χτες είχαμε βαφτιση κ λίγο το ξενύχτι λίγο ο αέρας εκεί σήμερα είμαι χάλια...κ το κεφάλι άμα σε πεθαίνει είναι ότι χειρότερο!!!!!
    • Ααα μαζί έχουμε γιατρό ωχ μέσα στην ζεστη σε έβαλε ; Ζορικο.. εγω έχω ραντεβού δεκα παρά τέταρτο Το πλακούντα σε πιο νούμερο σε έχει 2 ή 3;  εμενα είναι στο 2  εγω το λικνο θέλω να στήσω όπου ναναι θα το ετοιμάσω σιγά σιγά.. έπλυνα ρούχα σεντόνια πετσέτες αβγό καλαθουνα τα έχω έτοιμα μόνο την φώλια θέλω να πλύνω 
    • Γεια σας κορίτσια!    εχω κι εγω αυριο γιατρό στις 1:20, καταμεσήμερο αλλά τελοσπαντων. Περιμενω να πάω  για να της πω αυτά για την Doppler και για τον πλακούντα οτι άρχισε να γερνάει να δω τι θα μ πει κ αυτή.    εμενα μουδιαζαν τα χέρια πριν καιρο, αλλά τωρα σταμάτησαν.    κορίτσια μου τα δωμάτια, κούνιες, κλπ ποτε θα αρχίσετε να ετοιμάζετε; Εγω ακομα ολα στα κουτιά τα εχω, εκτός απο την κούνια που την έφεραν στημένη, όμως δεν την έστρωσα ή κατι.    
    • Καρδιολογο μου ειχε πει και εμενα  να παω να κανω εναν ελεγχο οταν μπω στο τριτο τριμηνο. Προληπτικα. Για οφθαλμιατρο δεν μου ειπε κατι.
    • @Elkεμένα δεν μου μουδιάζουν τα χέρια.ισως το πρωί να τα αισθάνομαι λίγο πρησμένα.. @maroo8ούτε εμένα μου είπε κάτι για γιατρούς! Για τον καρδιολογικά που σου είπε εννοούσε έτσι γενικά; Μήπως επειδή πλησιάζει στον μήνα σου το λέει σε όλες τις έγκυες για να είναι καλυμμένος; @nanoukoεγώ άλλες φορές νομίζουμε ότι έχει πάρει θέση άλλες όχι. Τον αισθάνομαι να στριφογυρναει πάντως  Την Πέμπτη έχω Doppler και θα δούμε τελικά πού είναι 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...