Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2024 <3


RAM21

Recommended Posts

στις πριν 25 λεπτά, ο/η elissavet90 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Ξεκίνησα κι εγώ χτες τη διέγερση με Gonal 300! Άντε να δούμε τι θα δούμε!!!

Καλή αρχή!!!! Όλα καλά θα πάνε!❤️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η marine είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια για τις πληροφορίες! 

Μακάρι να βρω κουράγιο να ξαναξεκινησω 

Και ξαναεμπιστευτω

Marine μου λυπάμαι πολύ για το αποτέλεσμα.... Θα το βρεις το κουράγιο φίλη μου, έχουμε δύναμη μέσα μας που ούτε τη φανταζόμαστε! Αν θυμάμαι καλά τα εμβρυάκια σου ήταν από προηγούμενη διέγερση; Έχει καμία εκτίμηση ο γιατρός σου τι έφταιξε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η elissavet90 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Ξεκίνησα κι εγώ χτες τη διέγερση με Gonal 300! Άντε να δούμε τι θα δούμε!!!

Ελισάβετ μου καλή αρχή σου εύχομαι πολύ χαίρομαι που ξεκίνησες γιατί ξέρω πόσο πολύ ανυπομονούσες .Να πάνε όλα καλά από την καρδιά μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η nefeli1980 είπε:

Ελισάβετ μου καλή αρχή σου εύχομαι πολύ χαίρομαι που ξεκίνησες γιατί ξέρω πόσο πολύ ανυπομονούσες .Να πάνε όλα καλά από την καρδιά μου

Γλυκούλα μου ευχαριστώ πάρα πολύ!!!Και σε σένα εύχομαι να πάνε όλα πολύ καλά και να βρεις την πορεία σου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elissavet90 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Ξεκίνησα κι εγώ χτες τη διέγερση με Gonal 300! Άντε να δούμε τι θα δούμε!!!

Καλή επιτυχία κορίτσι μου να πάνε όλα τέλεια σου εύχομαι! Να μας λες τα νέα σου από τους υπερήχους!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/2/2024 at 8:45 ΠΜ, ο/η marine είπε:

Καλημέρα σας κορίτσια! 

Και γω αρνητικοτατη η χοριακη μου 

Αν και το ήξερα από την αρχή 

Φαινόταν όλο όλο 

Με μέτριας ποιότητας έμβρυα και τα αφήνουν όλα στην τύχη τους

Και δώσε εσύ λεφτά! 

Ξέρει κάποια κάποιον για Θεσσαλονίκη? 

Γτ έχω απογοητευτεί πλήρως και πιστεύω ότι όλοι το ίδιο είναι 

Σας ευχαριστώ πολύ 

Καλημέρα κορίτσι μου! Λυπάμαι για την αρνητική χοριακη... 

Εγώ ήμουν με τον κ. Παντελή στο ,New life όπως και η @annie!. Πολύ καλός γιατρός και η ομάδα του! Σε ενημερώνει βήμα βήμα τι θα γίνει κ όντως έτσι γίνεται! Πάρε το χρόνο σου, ξεκουράσου σωματικά και ψυχικά και ξεκινα πάλι δυνατά!!🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι μου να πάνε όλα τέλεια σου εύχομαι! Να μας λες τα νέα σου από τους υπερήχους!!

Ευχαριστώωωω πολύ πολύ!! Ναι θα σας λέω, θα πάω τώρα το Σάββατο πάλι!

Κι εσύ με το καλό η ΕΤ σου! Διαβάζω πας πολύ καλά και χαίρομαι πολύ!!!!! Άντε ρε κορίτσια να μας γυρίσει λίγο η τύχη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η elissavet90 είπε:

Ευχαριστώωωω πολύ πολύ!! Ναι θα σας λέω, θα πάω τώρα το Σάββατο πάλι!

Κι εσύ με το καλό η ΕΤ σου! Διαβάζω πας πολύ καλά και χαίρομαι πολύ!!!!! Άντε ρε κορίτσια να μας γυρίσει λίγο η τύχη!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ🥰 μακάρι να γυρίσει η τύχη όπως λες!!! Το θέλουμε όλες τόσο πολύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elissavet90 είπε:

Σε ευχαριστώ Λίλη μου! Πώς είσαι εσύ???

Αγαπημένη μου, περιμένω να αδιαθετήσω για να ξεκινήσω διαδικασία εμβρυομεταφοράς! Θέλω τόσο πολύ να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά...! Προσπαθώ επίσης πάρα πολύ να κρατάω το άγχος και την αγωνία μου σε χαμηλά επίπεδα, αλλά καμιά φορά σκέφτομαι τι θα γίνει αν και αυτή η προσπάθεια δεν έχει θετική έκβαση? Έλεγα ότι θα ήμουν έτοιμη ψυχολογικά διότι άφησα ένα μήνα να περάσει μετά την ωοληψία, αλλά μάλλον ποτέ δεν είναι αρκετός ο χρόνος! Απλά εύχομαι και προσεύχομαι από εδώ και στο εξής να παίρνουμε μόνο χαρές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η lilly1984 είπε:

Αγαπημένη μου, περιμένω να αδιαθετήσω για να ξεκινήσω διαδικασία εμβρυομεταφοράς! Θέλω τόσο πολύ να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά...! Προσπαθώ επίσης πάρα πολύ να κρατάω το άγχος και την αγωνία μου σε χαμηλά επίπεδα, αλλά καμιά φορά σκέφτομαι τι θα γίνει αν και αυτή η προσπάθεια δεν έχει θετική έκβαση? Έλεγα ότι θα ήμουν έτοιμη ψυχολογικά διότι άφησα ένα μήνα να περάσει μετά την ωοληψία, αλλά μάλλον ποτέ δεν είναι αρκετός ο χρόνος! Απλά εύχομαι και προσεύχομαι από εδώ και στο εξής να παίρνουμε μόνο χαρές!

Αχ δυστυχώς έχω μάθει κι έχω καταλάβει ότι  δεν μπορούμε με κανένα τρόπο να ελέγξουμε αυτά τα συναιθήματα. Είναι κουραστικό αλλά αναπόφευκτο. Ναι ναι όπως τα λες, ποτέ δεν είναι αρκετός ο χρόνος. Κι εγώ εύχομαι να σου πάνε όλα πολύ καλά, αρκετά έχεις παιδευτεί κι εσύ! πότε περιμένεις περίοδο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ🥰 μακάρι να γυρίσει η τύχη όπως λες!!! Το θέλουμε όλες τόσο πολύ!!!

Cat μου θα γυρίσει η τύχη! Εσύ αν κατάλαβα καλά έχεις ξεκινήσει τα cyclacour και παρακολουθείς το ενδομήτριο ε? Σου είπε πότε θα ξεκινήσεις προγεστερόνη και πώς θα την παίρνεις? Εγώ σε προηγούμενες ετ έπαιρνα υπόθετο και ένεση υποδόρια. Βλέπω όμως πολλά βίντεο που δείχνουν την ένεση προγεστερόνης ενδομυϊκά στο γλουτό. 

Άλλα κορίτσια έχουν εμπειρία σε αυτό???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η elissavet90 είπε:

Αχ δυστυχώς έχω μάθει κι έχω καταλάβει ότι  δεν μπορούμε με κανένα τρόπο να ελέγξουμε αυτά τα συναιθήματα. Είναι κουραστικό αλλά αναπόφευκτο. Ναι ναι όπως τα λες, ποτέ δεν είναι αρκετός ο χρόνος. Κι εγώ εύχομαι να σου πάνε όλα πολύ καλά, αρκετά έχεις παιδευτεί κι εσύ! πότε περιμένεις περίοδο?

Λογικά αρχές Μαρτίου! Προσπαθώ να μην το πολυ-περιμένω γιατί όποτε το σκέφτομαι πολύ ο κύκλος κάνει τα δικά του και βγαίνω εκτός προγραμματισμού...🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η lilly1984 είπε:

Cat μου θα γυρίσει η τύχη! Εσύ αν κατάλαβα καλά έχεις ξεκινήσει τα cyclacour και παρακολουθείς το ενδομήτριο ε? Σου είπε πότε θα ξεκινήσεις προγεστερόνη και πώς θα την παίρνεις? Εγώ σε προηγούμενες ετ έπαιρνα υπόθετο και ένεση υποδόρια. Βλέπω όμως πολλά βίντεο που δείχνουν την ένεση προγεστερόνης ενδομυϊκά στο γλουτό. 

Άλλα κορίτσια έχουν εμπειρία σε αυτό???

Ναι έχω ξεκινήσει με τα cyclacur κ είμαι 11η μέρα σήμερα κ παίρνω 3... Δεν μου είπε τίποτα ακόμα για προγεστερόνη ακόμα... Τα έχω όλα από χάπια αλλά φαντάζομαι θα μου πει Παρασκευή... Σε χάπια έχω προγεστερόνη κολπικά κ από το στόμα... Ενέσεις έχω μόνο αντιπηκτικες... Προγεστερόνη σε ένεση είχα κάνει όταν είχα πολύ αίμα κ απέβαλα πέρυσι ναι πίσω γίνεται αυτή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η elissavet90 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Ξεκίνησα κι εγώ χτες τη διέγερση με Gonal 300! Άντε να δούμε τι θα δούμε!!!

Καλή αρχή κοριτσάκι μ! Ολα να σ πάνε καλά🙏🤞🥰🥚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lilly1984 είπε:

Cat μου θα γυρίσει η τύχη! Εσύ αν κατάλαβα καλά έχεις ξεκινήσει τα cyclacour και παρακολουθείς το ενδομήτριο ε? Σου είπε πότε θα ξεκινήσεις προγεστερόνη και πώς θα την παίρνεις? Εγώ σε προηγούμενες ετ έπαιρνα υπόθετο και ένεση υποδόρια. Βλέπω όμως πολλά βίντεο που δείχνουν την ένεση προγεστερόνης ενδομυϊκά στο γλουτό. 

Άλλα κορίτσια έχουν εμπειρία σε αυτό???

Lilly μ εγω ενδομυϊκά εκανα μονο την lentogest 2 μερες πριν την Ετ. Καθημερινά επερνα προγεστερονη απο το στομα κ κολπικά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Nicol🦩 είπε:

Καλή αρχή κοριτσάκι μ! Ολα να σ πάνε καλά🙏🤞🥰🥚

Να σαι καλά Νικόλ μου!Εσύ πώς τα πας? Πώς πάει η εγγυμοσύνη?Έχεις συμπτώματα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου @ELENNA11 @Nicol και @cat12 σας ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!

Εγώ στις προηγούμενες έπαιρνα κολπικά και υποδόρια.... φαντάζομαι κάθε περίπτωση είναι ξεχωριστή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η ELENNA11 είπε:

Εγώ που έκανε για να μπορέσουμε να κρατήσουμε το μωράκι μου επειδή είχα αίμα, ήταν μόνο στην κοιλία. Έτσι μου είχε ζητήσει ο γιατρός, δεν ξέρω το γιατί.

Κορίτσι μου τα καταφέρατε να το κρατήσετε το μωράκι? Φαντάζομαι το άγχος που θα πέρασες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η elissavet90 είπε:

Να σαι καλά Νικόλ μου!Εσύ πώς τα πας? Πώς πάει η εγγυμοσύνη?Έχεις συμπτώματα??

Ελισσαβετ περα απο υπνηλία δεν  εχω κάτι αλλο. Αυριο θα παω για υπέρηχο. Θα σας πω τα νέα μ αυριο😊🥰😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Nicol🦩 είπε:

Ελισσαβετ περα απο υπνηλία δεν  εχω κάτι αλλο. Αυριο θα παω για υπέρηχο. Θα σας πω τα νέα μ αυριο😊🥰😘

Αχ Νικόλ μου τι ωραία! Ο πρώτος σας υπέρηχος👶! Θα περιμένουμε τα υπέροχα νέα σου❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lilly1984 είπε:

Αχ Νικόλ μου τι ωραία! Ο πρώτος σας υπέρηχος👶! Θα περιμένουμε τα υπέροχα νέα σου❤️

Κορίτσια μ εκανα τον υπέρηχο! Είδαμε ένα σάκο κ λεκιθικό ασκό. Την αλλη Πέμπτη μ είπε μα κανουμε πάλι υπέρηχο !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Nicol🦩 είπε:

Κορίτσια μ εκανα τον υπέρηχο! Είδαμε ένα σάκο κ λεκιθικό ασκό. Την αλλη Πέμπτη μ είπε μα κανουμε πάλι υπέρηχο !

Υπέροχα! Άρα την άλλη εβδομάδα με το καλό θα ακούσετε καρδούλα ε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elissavet90 είπε:

Υπέροχα! Άρα την άλλη εβδομάδα με το καλό θα ακούσετε καρδούλα ε? 

Λογικά ναι θα ακούσουμε. Ο εξωσωματικός μ μου είπε πως αν δεν ακούσουμε να μην αγχωθώ γιατι έχω οπίσθια κλήση στη μήτρα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ELENNA11 είπε:

Μπράβο!! Την άλλη εβδομάδα θα ακούσεις και την καρδούλα και θα ηρεμήσεις κι άλλο!!!

Αυτό περιμένω πως κ πως🙏🌈🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...