Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2024 <3


RAM21

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλεςςς!!! 

στις πριν 20 ώρες, ο/η Nicol🦩 είπε:

Είμαι 8 μερα μετά την Ετ Με βλαστοκυστες. 

αυτές οο 2-3 τελευταίες μέρες δεν περνάνε με τπτ

Καλημέρα σε όλεεεςςς!! Σήμερα είναι η μέρα σου!!!!Και η σκέψη μας σε σένα! Έκανες τη χοριακή??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

@marine @Elaine καλή σας επιτυχία! Θα πάνε όλα καλά και ανυπομονούμε να μοιραστούμε τη χαρά σας σε λίγες μέρες!!!!🙏💪✌️👶

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια 😁 Καλή αρχή @cat12Όλα θα πάνε καλά.Φαρμακα με το τσουβάλι.Εγω έβαζα ξυπνητήρια τόσα που έπαιρνα αλλά χαλάλι μπροστά στον σκοπό που έχουμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Nicol🦩 είπε:

Είμαι 8 μερα μετά την Ετ Με βλαστοκυστες. 

αυτές οο 2-3 τελευταίες μέρες δεν περνάνε με τπτ

Σε περιμένουμε ♥️♥️♥️Καλά αποτελέσματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Α κατάλαβα... Άρα γενικά μετά την έμβρυομεταφορά θα δώσουμε πόνο με τα χάπια κ τις ενέσεις... Θα τα κάνω όλα 💪💪💪

Φίλη μου, να δεις που θα είναι θετικό το αποτέλεσμά σου και ούτε που θα το σκέφτεσαι για τα φάρμακα! ❤️ Τι να κάνουμε, όλα αυτά είναι αναγκαία και βοηθούν μια εγκυμοσύνη να προχωρήσει καλά, χωρίς επιπλοκές! Αυτό που λες είναι το σημαντικό, να πάρεις στην αγκαλιά σου ένα μωράκι!🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marilouu είπε:

Καλημέρα κορίτσια 😁 Καλή αρχή @cat12Όλα θα πάνε καλά.Φαρμακα με το τσουβάλι.Εγω έβαζα ξυπνητήρια τόσα που έπαιρνα αλλά χαλάλι μπροστά στον σκοπό που έχουμε. 

Αν κι εγώ με ξυπνητήρια είμαι, αλλιώς δε βγαίνει! Τι κάνεις Μαριλού μου;;; Πώς είσαι; Σε σκεφτόμουν όλον αυτόν τον καιρό...❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Nicol🦩 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι. Καλη εβδ να εχουμε με

θετικα αποτελέσματα…🙏🌈✌️

Νικόλ μου αγωνιούμε κι εμείς μαζί σου!!!! Εύχομαι ολόψυχα να έχεις μια τεράστια χοριακή!!!!! Καλή επιτυχία κορίτσι μου!🙏🌷👶🌈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η lilly1984 είπε:

Αν κι εγώ με ξυπνητήρια είμαι, αλλιώς δε βγαίνει! Τι κάνεις Μαριλού μου;;; Πώς είσαι; Σε σκεφτόμουν όλον αυτόν τον καιρό...❤️

Γεια σου κορίτσι μου.Με συγκινεις και σ ευχαριστώ για το ενδιαφέρον.Εχω κάποια ψυχολογικά σκαμπανεβάσματα.Προσπαθω...Ειμαι σε αναμονή περιόδου μετά την αποξεση.Καποια στιγμή θα κλείσω ραντεβού με τον εξωσωματικο να δούμε πως και πότε θα προχωρήσουμε.♥️Εσύ πως είσαι ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marilouu είπε:

Γεια σου κορίτσι μου.Με συγκινεις και σ ευχαριστώ για το ενδιαφέρον.Εχω κάποια ψυχολογικά σκαμπανεβάσματα.Προσπαθω...Ειμαι σε αναμονή περιόδου μετά την αποξεση.Καποια στιγμή θα κλείσω ραντεβού με τον εξωσωματικο να δούμε πως και πότε θα προχωρήσουμε.♥️Εσύ πως είσαι ;

Μαριλού μου δεν πέρασες και λίγα...❤️ Καλά κάνεις και παίρνεις το χρόνο σου, όσο για τα ψυχολογικά σκαμπανεβάσματα, άνθρωπος είσαι... πληγώθηκες και απογοητεύτηκες αλλά σιγά σιγά θα βρεις τις δυνάμεις σου και θα σχεδιάσεις τα επόμενα βήματά σου... 🥰

Στα δικά μου νέα, περιμένω να αδιαθετήσω για να κάνω την προετοιμασία της ετ μου.. τέτοια εποχή πέρυσι ξεκίνησαν όλες οι απογοητεύσεις μου κι εμένα, αλλά προσπαθώ να μην το σκέφτομαι. Αυτή είναι μια νέα προσπάθεια, νέα ωοληψία και νέος γιατρός και η φλεγμονή που βρέθηκε ότι είχα έχει περάσει... Αισιοδοξία και θετική σκέψη χρειαζόμαστε και να είσαι σίγουρη ότι θα τα καταφέρουμε...!🌈👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η MayiaKa είπε:

Καλησπέρα @cat12 καλή επιτυχία να έχεις κι εσύ και όλα τα κορίτσια! 
Εγώ καθόλη τη διάρκεια της διαδικασίας της εξωσωματικής δεν έκανα αντιπηκτικές. 
Αφού έμεινα έγκυος έκανα πλήρη έλεγχο θρομβοφιλίας και ήταν όλα κομπλέ. Μου ξεκίνησε όμως salospir για την πήξη του αίματος και σε επανέλεγχο που έκανα στην αρχή του 5ου μήνα στον αιματολόγο επειδή ήμουν στα όρια της προεκλαμψίας μου ξεκίνησε και αντιπηκτικές για τους επόμενους 2 μήνες κ βλέπουμε.

Θέλω να πω ότι κάθε περίπτωση είναι διαφορετική και κάθε μια από εμάς κάνει ενέσεις ή παίρνει φάρμακα για διαφορετικό λόγο, αλλά να τα αποφύγουμε έχω καταλήξει δε γίνεται! Κι εγώ έλεγα στην αρχή άντε δε θα έχω μελανιασμένη κοιλίτσα αλλά τελικά μπροστά στο στόχο μας είναι το μικρότερο. 
Θετική σκέψη, εμπιστοσύνη στο γιατρό και καλή επιτυχία!!
 

Καλημέρα mayiaka μου! Σε ευχαριστώ πάρα πολύ μακάρι να πάνε όλα καλά.. σίγουρα κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός... Απλά μου τις έδωσε πριν καν μείνω έγκυος κ δεν ήξερα πότε τις ξεκινάω... Να μου πάει καλά κ θα κάνω όσες ενέσεις θέλουν 🥰🥰🥰🤞🤞🤞 τρίτη μέρα σήμερα τις μετράω κ δεν περνάνε οι μέρες 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η marilouu είπε:

Καλημέρα κορίτσια 😁 Καλή αρχή @cat12Όλα θα πάνε καλά.Φαρμακα με το τσουβάλι.Εγω έβαζα ξυπνητήρια τόσα που έπαιρνα αλλά χαλάλι μπροστά στον σκοπό που έχουμε. 

Καλημέρα μαριλου μουυυυ!!! Σε ευχαριστώ πολύ!!! Με τα φάρμακα το κατάλαβα με την σακούλα του φαρμακείου είχα τρομάξει 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η lilly1984 είπε:

Φίλη μου, να δεις που θα είναι θετικό το αποτέλεσμά σου και ούτε που θα το σκέφτεσαι για τα φάρμακα! ❤️ Τι να κάνουμε, όλα αυτά είναι αναγκαία και βοηθούν μια εγκυμοσύνη να προχωρήσει καλά, χωρίς επιπλοκές! Αυτό που λες είναι το σημαντικό, να πάρεις στην αγκαλιά σου ένα μωράκι!🙏🙏

Κορίτσι μου σε ευχαριστώ πολύ μακάρι!!! Ήδη ονειρεύομαι το θετικό τέστ!! Ελπίζω να βγει αληθινό 🙏🙏🙏♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elissavet90 είπε:

Καλημέρα σε όλεςςς!!! 

Καλημέρα σε όλεεεςςς!! Σήμερα είναι η μέρα σου!!!!Και η σκέψη μας σε σένα! Έκανες τη χοριακή??

Καλημέρα Ελισαβετ! Σε ευχαριστω πολύ για την  στήριξη.   Πηγα έκανα κ περιμενω απάντηση. Μ αρέσει που πηγα σε γνωστή μ για να μην μ την αργήσει κ ακομη τπτ. Μολις πηρα τηλ να ρωτησω δεν εχει βγει ακομη μ ειπαν είχαν ποκυ δουλειά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lilly1984 είπε:

Μαριλού μου δεν πέρασες και λίγα...❤️ Καλά κάνεις και παίρνεις το χρόνο σου, όσο για τα ψυχολογικά σκαμπανεβάσματα, άνθρωπος είσαι... πληγώθηκες και απογοητεύτηκες αλλά σιγά σιγά θα βρεις τις δυνάμεις σου και θα σχεδιάσεις τα επόμενα βήματά σου... 🥰

Στα δικά μου νέα, περιμένω να αδιαθετήσω για να κάνω την προετοιμασία της ετ μου.. τέτοια εποχή πέρυσι ξεκίνησαν όλες οι απογοητεύσεις μου κι εμένα, αλλά προσπαθώ να μην το σκέφτομαι. Αυτή είναι μια νέα προσπάθεια, νέα ωοληψία και νέος γιατρός και η φλεγμονή που βρέθηκε ότι είχα έχει περάσει... Αισιοδοξία και θετική σκέψη χρειαζόμαστε και να είσαι σίγουρη ότι θα τα καταφέρουμε...!🌈👶

Χαίρομαι για σένα και εύχομαι ο,τι καλύτερο και αυτή τη φορά να είσαι τυχερή και να έρθει το μωράκι.Ποτε περιμένεις να αδιαθετησεις;Το πιστεύω ότι κάποια στιγμή θα τα καταφέρουμε απλά αυτή τη περίοδο δεν μες λες και τον πιο αισιόδοξο άνθρωπο.Δεν είναι ούτε μήνας..Σκέψεις σκέψεις αλλά θα περάσουν.🙌🙌🙌

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Nicol🦩 είπε:

Καλημέρα Ελισαβετ! Σε ευχαριστω πολύ για την  στήριξη.   Πηγα έκανα κ περιμενω απάντηση. Μ αρέσει που πηγα σε γνωστή μ για να μην μ την αργήσει κ ακομη τπτ. Μολις πηρα τηλ να ρωτησω δεν εχει βγει ακομη μ ειπαν είχαν ποκυ δουλειά.

Δηλαδή τι ώρα είπε θα στην στείλει? Φαντάζομαι την αγωνία σου! Έχω κι εγώ μαζί σου..Θα γ΄λινει το θαύμα θα γίνει!!!!!!!! Αισιοδοξ΄ια, λίγο έμεινε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marilouu είπε:

Χαίρομαι για σένα και εύχομαι ο,τι καλύτερο και αυτή τη φορά να είσαι τυχερή και να έρθει το μωράκι.Ποτε περιμένεις να αδιαθετησεις;Το πιστεύω ότι κάποια στιγμή θα τα καταφέρουμε απλά αυτή τη περίοδο δεν μες λες και τον πιο αισιόδοξο άνθρωπο.Δεν είναι ούτε μήνας..Σκέψεις σκέψεις αλλά θα περάσουν.🙌🙌🙌

Αρχές Μαρτίου λογικά!!! Θα ανέβει φίλη μου η διάθεσή σου, εμένα όταν ήμουν στα πολύ low μου νιώθω ότι με βοήθησε πάρα πολύ η εδώ συζήτηση μαζί σας, γιατί αυτές τις σκέψεις που λες μπορούμε να τις εκφράζουμε και να παίρνουμε κατανόηση, χωρίς να σκεφτόμαστε ότι στεναχωρούμε τους πολύ κοντινούς αγαπημένους μας ανθρώπους. Υπομονή και αισιοδοξία!💪🌈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλησπερα!!! Ελπίζω να ειστε ολες καλα!!!!

Εμεις σμρ περάσαμε επιτροπη και εγκριθήκαμε!!!!! 🎉🎉🎉🎉

Ανυπομονώ να ξεκινήσουμε!!!! 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nicol🦩 είπε:

Κορίτσια 256 η χοριακή! Πριν μίση ωρα μ απάντησε. Σας ευχαριστώ πολυ για την στήριξης σας.

Συγχαρητήρια 😃😃❤️❤️ Όλα να πάνε καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Nicol🦩 είπε:

Κορίτσια 256 η χοριακή! Πριν μίση ωρα μ απάντησε. Σας ευχαριστώ πολυ για την στήριξης σας.

Νικολ μου τα ειπαμε και prive εμεις!!!!!!!

Συγχαρητηριααααααααα!!!!!!!!!!!!!! 🎉😍🤰💖 Η χαρα μου ειναι απιστευτη!!!!!!! Καλούς διπλασιασμούς να έχεις και μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!! 🙏 το 2024 να γινει η καλυτερη χρονιά της ζωης σας!!!!!! 🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Nicol🦩 είπε:

Κορίτσια 256 η χοριακή! Πριν μίση ωρα μ απάντησε. Σας ευχαριστώ πολυ για την στήριξης σας.

Υπέροχαααααααααααα!!! Πολλά πολλά συγχαρητήρια ρε κορίτσι μου!Χάρηκα πάρα πολύ αλήθεια!!! Εύχομαι μόνο χαρές από δω και πέρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eχει τύχει σε κάποια να έχει ωορρηξία ακριβώς τη στιγμή της ωοληψίας και να χάσει τα ωάρια?  Τη μια στιγμή να είναι εκεί στον υπέρηχο κα την άλλη να έχουν εξαφανιστεί? Αυτό μου συνέβηκε σήμερα και είμαι να σκάσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Nicol🦩 είπε:

Κορίτσια 256 η χοριακή! Πριν μίση ωρα μ απάντησε. Σας ευχαριστώ πολυ για την στήριξης σας.

Συγχαρητήριαααααα!!! Καλούς διπλασιασμούς!!❤️💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Συγχαρητήριαααααα!!! Καλούς διπλασιασμούς!!❤️💙

κοριτσι μου εσυ τι κανεις;; πως θα κινηθειτε απο εδω και περα;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nicol🦩 είπε:

Κορίτσια 256 η χοριακή! Πριν μίση ωρα μ απάντησε. Σας ευχαριστώ πολυ για την στήριξης σας.

Συγχαρητήρια! Όλα θα πάνε καλά. Χαλάρωσε τώρα και απόλαυσε το ταξίδι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...