Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κακή Papp-a

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους, καλό μήνα να έχουμε και υγεία πάνω από όλα... Την Τετάρτη έκανα την αυχενική διαφάνεια και τον αιματολογικό έλεγχο... Λόγω αυξημένου σωματικού βάρους και πλαδαρης κοιλιάς από την προηγούμενη εγκυμοσύνη ο γιατρός αν και έμπειρος παγιδεύτηκε να κάνει τις μετρήσεις. Ωστόσο μέτρησε και ρινικό οστό, αλλά βρήκε αυχενική διαφάνεια 2.3... Σήμερα λοιπόν πήρα τα αποτελέσματα και έδειξε η αιματολογική πιθανότητα για τρισωμία 21 1/15, οπότε και κανονίσαμε την επόμενη Τετάρτη λήψη τροφοβλάστη... Έχει τύχει να ακούσετε καλά αποτελέσματα μετά από τέτοιο ποσοστό; είμαι 38 ετών και ήδη μου χε πει, ότι καλό θα ήταν να έκανα έστω τον μη επεμβατικο έλεγχο... Τώρα όμως με πήγε απευθείας στο άλλο.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Εμάς οι περισσότεροι δώρα μας είχαν φέρει και στη γεννά και κυρίως στην βάφτιση. Για να καταλάβαιτε στην βάφτιση είχα τόσα πολλά δώρα για αλλαγές από μαγαζιά που είχαν μόνο ρούχα παιδικά που εκανα αλλαγές και έπαιρνα μπουφάν, αμάνικα, φορέματα, τζιν παντελόνια, κολάν μεγαλύτερα νούμερα, που φοριούνται σχεδόν όλες τις εποχές ώστε να τα πετύχω να τα φορέσει, και 2 αμάνικα τα φοράει ακόμη!!!!!!!!
    • Κορίτσια μου τι κάνετε???εμείς έχουμε ραντεβού πάλι στις 18 αλλά πλέον οι μέρες περνάνε δύσκολα...πολύ πρήξιμο και πολύ χορό γενικά...εγώ σήμερα σταμάτησα την δουλειά και ελπίζω να κυλήσουν όλα ήρεμα μέχρι το τέλος...τελευταία μέτρηση μας την προηγούμενη εβδομάδα 2.600...αυριο.μπαινω 37η εβδομάδα 👣👣💚💚
    • Ναι κορίτσι μου. Έκανα μια έκτρωση όταν ήμουν ούτε 16 χρονών (καθαρά λόγω ηλικίας), και είχα μια αποβολή το 2014...
    • Καλά και εμάς τα αυτοκίνητα με κατεβασμένα παράθυρα που περνάνε και πιάνει άνθρωπο μας τα στέλνει ειδοποίηση, αλλά είναι το λιγότερο σε σχέση με την ασφάλεια που σου προσφέρει..! Σ' ευχαριστώ πάρα μα πάρα πολύ κοριτσάκι μου για όλες τις πληροφορίες!!  Θα έχω σοβαρά υπόψιν την αλλαξιερα.. για την μπανιέρα πολύ χρήσιμες οι πληροφορίες!! Οπότε υπάρχουν και χωρίς αυτά τα ματσουκια από κάτω.. θα το ψάξω γιατί θα μας χρειαστεί σίγουρα! Αλλά δεν είχα ιδέα ότι υπάρχει και βάση!! Πολύ χρήσιμο! Είναι συγκεκριμένα για το μπάνιο του ή είναι το ίδιο που μου έλεγε και μια φίλη που έβαζε τις καλαθουνες αντί να πάρει λίκνο...; Το ρωτάω για να ξέρω αν θα χρειαστεί να το πάρω και αυτό ή αν μπορώ να χρησιμοποιήσω τη βάση της φίλης μου πχ.. Πρέπει να οργανωθώ σιγά σιγά να κάνω και εγώ μια λίστα να ξεκινήσω τα ψώνια.. θα το άφηνα για αργότερα αλλά θέλω να εκμεταλλευτώ τώρα τις εκπτώσεις του Αυγούστου και ότι δεν βρω τώρα προσφορά, με την black friday ίσως.. να δω και από αυτά που θα χρειαστούμε μήπως καταφέρω από φίλες να καλύψω τις ανάγκες.. και ύστερα σιγά σιγά ότι άλλο προκύπτει να το πάρω.. Αλήθεια σας ευχαριστώ πάρα μα πάρα πολύ κορίτσια μου! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
    • @Katiana1987 τέλεια! Μπράβο στους γονείς σου! Θα κάνεις βόλτες την μπουμπού σου με το δωράκι των παππούδων!!  @Elkόντως για σένα είναι πολύ κοντά η ώρα!! Με το καλό να έρθει στην αγκαλίτσα σου!! 
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...