Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις On 12/5/2023 at 9:26 ΠΜ, ο/η Xrys_Pa είπε:

Καλημερα κοριτσια  μου...υπαρχει καμια μανουλα που να εχει παρει την γονικη αδεια ;

Καλησπέρα! Επειδή είμαι πρωτομάνα και το μωράκι μου είναι μόλις 8,5 μηνών, όταν λες γονική άδεια; Υποθέτω είναι άλλη άδεια πέραν της άδειας μητρότητας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Bestrong είπε:

Καλησπέρα! Επειδή είμαι πρωτομάνα και το μωράκι μου είναι μόλις 8,5 μηνών, όταν λες γονική άδεια; Υποθέτω είναι άλλη άδεια πέραν της άδειας μητρότητας;

Ναι ειναι αλλη αδεια....ειναι 4 μηνες οι 2 μηνες ειναι ανευ αποδοχων και οι αλλοι 2 πληρωνεσαι απο τον οαεδ και μπορεις να το παρεις οποτε θες μεχρι το παιδι να γινει 8 χρονων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/5/2023 at 10:13 ΜΜ, ο/η evaioan είπε:

Σε ευχαριστω πολυ για τον κοπο αλλα μωρε δεν θελω αυτο...εγω ειμαι ηδη σε γονικη αδεια εχω παρει 8 μηνες λογο διδυμων εχω ξεκινησει απο τον δεκεμβρη και ακομα δεν εχω πληρωθει και ηθελα να δω αν εχει συμβει και σε αλλη αυτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Xrys_Pa είπε:

Σε ευχαριστω πολυ για τον κοπο αλλα μωρε δεν θελω αυτο...εγω ειμαι ηδη σε γονικη αδεια εχω παρει 8 μηνες λογο διδυμων εχω ξεκινησει απο τον δεκεμβρη και ακομα δεν εχω πληρωθει και ηθελα να δω αν εχει συμβει και σε αλλη αυτο

Καλησπέρα, εχω και εγώ δίδυμα και είμαι σε άδεια μητρότητας την γονική την πήρες αμέσως μετά την άδεια μητρότητας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Xrys_Pa είπε:

Σε ευχαριστω πολυ για τον κοπο αλλα μωρε δεν θελω αυτο...εγω ειμαι ηδη σε γονικη αδεια εχω παρει 8 μηνες λογο διδυμων εχω ξεκινησει απο τον δεκεμβρη και ακομα δεν εχω πληρωθει και ηθελα να δω αν εχει συμβει και σε αλλη αυτο

Δεν ξέρω αν θα βοηθούσε ένα τηλέφωνο στον ΟΑΕΔ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η evaioan είπε:

Δεν ξέρω αν θα βοηθούσε ένα τηλέφωνο στον ΟΑΕΔ. 

  Εχω παρει τηλ και το μονο που μου ειπαν οτι δεν γνωριζουν ποτε θα γινουν οι πληρωμες αλλα οτι αργουν πολυ...γιαυτο ηθελα να δω αν καποια μανουλα εχει αναλογη εμπειρια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Pukka91 είπε:

Καλησπέρα, εχω και εγώ δίδυμα και είμαι σε άδεια μητρότητας την γονική την πήρες αμέσως μετά την άδεια μητρότητας?

Πηρα την αδεια μητροτητας(κυησης και τοκετου)...αμεσως μετα την αδεια προστασιας μητροτητας 6μηνη αδεια απο ΟΑΕΔ(τωρα νομιζω ειναι 9 μηνες) αμεσως μετα πηρα την αδεια φροντιδας τεκνου (το μειωμενο ωραριο δηλαδη) εγω το πηρα μαζεμενο περιπου 3 1/2  μηνες ειναι ....μετα πηρα την αδεια που δικαιουμαι απο την δουλεια μου  και μολις τελειωσε ξεκινησα την γονικη αδεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Xrys_Pa είπε:

Πηρα την αδεια μητροτητας(κυησης και τοκετου)...αμεσως μετα την αδεια προστασιας μητροτητας 6μηνη αδεια απο ΟΑΕΔ(τωρα νομιζω ειναι 9 μηνες) αμεσως μετα πηρα την αδεια φροντιδας τεκνου (το μειωμενο ωραριο δηλαδη) εγω το πηρα μαζεμενο περιπου 3 1/2  μηνες ειναι ....μετα πηρα την αδεια που δικαιουμαι απο την δουλεια μου  και μολις τελειωσε ξεκινησα την γονικη αδεια.

Σε ευχαριστώ για την απάντηση,αν μάθεις κάτι σχετικό με την πληρωμή στείλε μου να ξέρω τι με περιμένει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου ..εδωσε ο Θεος.....σημερα μπηκε η πρωτη πληρωμηηη. Τωρα δεν ξερω αν αυτο ειναι το χρονικο περιθωριο η αν ετυχε σε εμενα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...