Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάης κι έχει η γης φορέσει τα καλά της για ν’ αρέσει. Ο κυρ-Ήλιος την κοιτά και τον πελαργό διατάζει να κατέβει να μας φέρει μωρουδακια αφράτα, μοσχοβολιστα🌸


marinamanoulitsa

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Girly είπε:

Γκουνννττττ μορνινγκκκκκκ

Καλημέρα κορίτσια μου!!! 

Για να ανεβαίνουμε! Πολύ στα πατώματα εχει πέσει η θετική μας ενέργεια! Για να σηκωνόμαστε!!!! Ρίξτε και καμιά γυροβολια, βάλτε κανένα τραγουδάκι να σας φτιάξει η διάθεση! Είμαστε εδώ , γερές και ευτυχώς το πρόβλημα μας είναι πότε θα μείνουμε έγκυες!! Νομίζω είναι μια χαρά πρόβλημα και πάντα τέτοια να έχουμε! 

Ελάτε να το διασκεδάσουμε όλες μαζί παρέα!! Στο κάτω κάτω καλέ σεξ αβερτα κάνουμε! Αυτή είναι η θεραπεία! Ας ήταν όλες οι λύσεις των προβλημάτων το σεξ! Χαχαχαχα 

Εμένα χθες βγήκαν οι εξετάσεις του άντρα μου η καλλιέργεια , και ευτυχώς βγήκε αρνητική και όλα καλα. Οπότε μπορούμε επιτέλους να έχουμε επαφές γιατί έχουμε πει το ψωμί ψωμάκι!!! Εγώ έχω άλλες δύο μέρες αντιβίωση σήμερα και αύριο και μετά θα πρέπει να περάσουν λίγες μέρες για να ξανακάνω καλλιέργεια. 

Για ξυπνηστεεεεεεε. Για βάλτε ένα ωραίο χαμόγελο και ελάτε να πάμε όλες μαζί παρακάτω στην παράνοιαααααα

Πολύ σωστά τα λες!!!!Άντε να ξεκινήσουν οι ζέστες, άντε να πάμε για κανένα μπανάκι!! Κι έλα να αγαπηθούμε darling θα λέμε στα αγόρια μας!! ❤️❤️🤗🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κορίτσια...είμαι χάλια δεύτερη ημέρα σήμερα..έχω πολλή ροή και πονάνε και τα πόδια μου..σαν αδυναμία..μάλλον από την περίοδο θα είναι...άντε ναι καλοκαιράκι από αύριο....έκλεισα να κάνω και μανικιούρ πεντικιούρ...🤗 Να βάλουμε πέδιλα από εδώ και πέρα...

@Girly τελικά έκανες και τρίτη καλλιέργεια εσύ;;;;για ποιο μικρόβιο πήρες αντιβίωση;;;χαίρομαι που είναι όλα καλά με τον άντρα σου..εσένα σε πέρασαν τα συμπτώματα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Γεια σας κορίτσια...είμαι χάλια δεύτερη ημέρα σήμερα..έχω πολλή ροή και πονάνε και τα πόδια μου..σαν αδυναμία..μάλλον από την περίοδο θα είναι...άντε ναι καλοκαιράκι από αύριο....έκλεισα να κάνω και μανικιούρ πεντικιούρ...🤗 Να βάλουμε πέδιλα από εδώ και πέρα...

@Girly τελικά έκανες και τρίτη καλλιέργεια εσύ;;;;για ποιο μικρόβιο πήρες αντιβίωση;;;χαίρομαι που είναι όλα καλά με τον άντρα σου..εσένα σε πέρασαν τα συμπτώματα;

Και εγώ σήμερα είμαι χάλια κορίτσι μου μιλάμε για πολύ αίμα και ατονιααα😳😳😳 έχει και ζέστη εδώ όποτε καταλαβαίνεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Και εγώ σήμερα είμαι χάλια κορίτσι μου μιλάμε για πολύ αίμα και ατονιααα😳😳😳 έχει και ζέστη εδώ όποτε καταλαβαίνεις! 

Κουράγιο κορίτσι μου!!σε λίγες ημέρες θα είμαστε μια χαρά και θα έχουμε νέες ελπίδες 🥰🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Και εγώ σήμερα είμαι χάλια κορίτσι μου μιλάμε για πολύ αίμα και ατονιααα😳😳😳 έχει και ζέστη εδώ όποτε καταλαβαίνεις! 

Ωχ .. υπομονή!! Σε παραθαλάσσιο μέρος είσαι; Εδώ Αθήνα έβρεχε σήμερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κουράγιο κορίτσι μου!!σε λίγες ημέρες θα είμαστε μια χαρά και θα έχουμε νέες ελπίδες 🥰🤰

Αντε να περάσουν μπας και δούμε ροζ ή γαλάζια μέρα🌺🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Ωχ .. υπομονή!! Σε παραθαλάσσιο μέρος είσαι; Εδώ Αθήνα έβρεχε σήμερα..

Ναι ναι τώρα είμαι στον τόπο μου🥰 εδώ είναι για μπάνιο πάντως!  Σχεδόν όλος ο Ιούνιος είπε πως θα πάει έτσι Αθήνα! Ο καιρός έχει τρελαθεί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια όπως σας είπα σήμερα πολύ αίμα και ατονία 2η μέρα περιόδου! Αύριο ξεκινάω κλομιφαινη για διεγερση ! Παιρνω και το γλουκοφαζ σχεδόν 1μιση μηνα παιρνω και τις βιταμίνες τις Τούρμπο  περίπου 20 μέρες 😂 έκανα και την σαλπιγγογραφια κάνω και διατροφή και έχασα και 3 κιλά μέχρι τώρα, περπατάω κιολας καθημερινά, τι στο καλοοοοοο δεν θα έρθει το σπορακιιιι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια όπως σας είπα σήμερα πολύ αίμα και ατονία 2η μέρα περιόδου! Αύριο ξεκινάω κλομιφαινη για διεγερση ! Παιρνω και το γλουκοφαζ σχεδόν 1μιση μηνα παιρνω και τις βιταμίνες τις Τούρμπο  περίπου 20 μέρες 😂 έκανα και την σαλπιγγογραφια κάνω και διατροφή και έχασα και 3 κιλά μέχρι τώρα, περπατάω κιολας καθημερινά, τι στο καλοοοοοο δεν θα έρθει το σπορακιιιι;;;

Θα έρθει αυτό είναι το μόνο σίγουρο 💕🍼

μπράβο σου που κανείς και διατροφη και την γυμναστική σου ότι μπορείς καλό είναι βοηθάει για να έρθει το μωρακι σου 😊

Και εμείς ζεστη σήμερα πολύ αφού κορίτσια έχω να πάω σε ένα γάμο σε δυο βδομαδες και επειδή δεν μπορεσα να πάω θάλασσα κάνω ηλιοθεραπεία στην αυλη μην πάω άσπρη άσπρη στον γάμο 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάλι κορίτσια δν έχω καθόλου διάθεση και καλό φιλινγκ γ αυτόν τον κύκλο! Τελείωσε η περίοδος μου αλλά δν έχω όρεξη ούτε γ σεξ ούτε γ ν προσέξω διατροφή ούτε για τίποτα ! Δν παίρνω τίποτα εγώ! Ο σύζυγος παίρνει μόνο τα αντιοξειδωτικά ! Με έχεις πιάσει μια μαυρίλα και μια ατονία ! Θέλω συνέχεια ν είμαι ξαπλωμένη και δν έχω καθόλου διάθεση !  Δν πιστεύω καθόλου αυτό το μήνα ! 😣😣😣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/5/2023 at 2:33 ΜΜ, ο/η singing in the rain είπε:

@vasiliki 16 κορίτσι μου με έναν πόνο εύχομαι!! Να γεννήσεις ένα υγιέστατο μωράκι!! 🤗🤗

Για πες μας καμία συμβουλή! Εσένα πώς ήρθε το σποράκι σου; Είχες κάνει εξετάσεις? Προσπαθούσες καιρό; Ήρθε γρήγορα; 

Εμένα και το πρώτο  και το δεύτερο  σπορακι  ήρθαν με εξωσωματική!! Οπότε η αλήθεια  δεν έχω να δώσω κάποια συμβουλή.  Το ευτυχές  είναι ότι πέτυχαν οι εξωσωματικες  και οι 2 με την πρώτη  προσπάθεια.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η vasiliki 16 είπε:

Εμένα και το πρώτο  και το δεύτερο  σπορακι  ήρθαν με εξωσωματική!! Οπότε η αλήθεια  δεν έχω να δώσω κάποια συμβουλή.  Το ευτυχές  είναι ότι πέτυχαν οι εξωσωματικες  και οι 2 με την πρώτη  προσπάθεια.  

Το μόνο κάπως που θα έλεγα  .  Τουλάχιστον  εγώ το έχω εκτιμήσει έτσι ειναξ το φολικο  οξυ.  Έπαιρνα  1 2 μήνες και τις 2 φορές.  Θα πρότεινα σε κοπέλες  που προσπαθούν  φυσιολογικά  να το παίρνουν.  Καλό κάνει κακό δεν κάνει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Elk είπε:

Θα έρθει αυτό είναι το μόνο σίγουρο 💕🍼

μπράβο σου που κανείς και διατροφη και την γυμναστική σου ότι μπορείς καλό είναι βοηθάει για να έρθει το μωρακι σου 😊

Και εμείς ζεστη σήμερα πολύ αφού κορίτσια έχω να πάω σε ένα γάμο σε δυο βδομαδες και επειδή δεν μπορεσα να πάω θάλασσα κάνω ηλιοθεραπεία στην αυλη μην πάω άσπρη άσπρη στον γάμο 😂

Μακάρι μακάρι❤️ Χαχαχχα καλά κανεις γτ το χρωματακι βοηθάει στο να φαινετε πιο ωραίο το ρούχο🌺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Εγώ πάλι κορίτσια δν έχω καθόλου διάθεση και καλό φιλινγκ γ αυτόν τον κύκλο! Τελείωσε η περίοδος μου αλλά δν έχω όρεξη ούτε γ σεξ ούτε γ ν προσέξω διατροφή ούτε για τίποτα ! Δν παίρνω τίποτα εγώ! Ο σύζυγος παίρνει μόνο τα αντιοξειδωτικά ! Με έχεις πιάσει μια μαυρίλα και μια ατονία ! Θέλω συνέχεια ν είμαι ξαπλωμένη και δν έχω καθόλου διάθεση !  Δν πιστεύω καθόλου αυτό το μήνα ! 😣😣😣

Κορίτσι μου να κανεις όπως νοιωθεις ! Να μην πιεζεσαι αν σου βγαίνει να φας τα πάντα να καθεσε ξαπλωμένη κτλ να το κανεις! Ειπαμε υπάρχουν και οι μέρες αυτές που είμαστε έτσι ! Όμως θα έρθει το μπεμπε θα το δεις❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Γεια σας κορίτσια...είμαι χάλια δεύτερη ημέρα σήμερα..έχω πολλή ροή και πονάνε και τα πόδια μου..σαν αδυναμία..μάλλον από την περίοδο θα είναι...άντε ναι καλοκαιράκι από αύριο....έκλεισα να κάνω και μανικιούρ πεντικιούρ...🤗 Να βάλουμε πέδιλα από εδώ και πέρα...

@Girly τελικά έκανες και τρίτη καλλιέργεια εσύ;;;;για ποιο μικρόβιο πήρες αντιβίωση;;;χαίρομαι που είναι όλα καλά με τον άντρα σου..εσένα σε πέρασαν τα συμπτώματα;

Σίγουρα από την περίοδο είναι. Από την απώλεια αίματος.. ωωω ωραία! Και εγώ έχω ραντεβού την Παρασκευή! Αν και πέδιλα με τις βροχές δε βλέπω να βάζω σύντομα...

Όχι δεν έκανα τρίτη καλλιέργεια γιατί είχα ξεκινήσει αντιβίωση και δεν θα βγει έγκυρο αποτέλεσμα. Ο γιατρός μου είχε πει τότε σε 15 μέρες θα επαναλάβω. Λογικά την άλλη βδομάδα θα κάνω. Ναι πέρασαν όλα τα συμπτώματα. Εύχομαι να έφυγε το άτιμο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ναι ναι τώρα είμαι στον τόπο μου🥰 εδώ είναι για μπάνιο πάντως!  Σχεδόν όλος ο Ιούνιος είπε πως θα πάει έτσι Αθήνα! Ο καιρός έχει τρελαθεί!

Έλα ρε συ! Και εμείς εδώ Θεσσαλονίκη κάθε μέρα βροχες...

Μπουρμπουλακι μου και εσύ από την περίοδο είσαι έτσι. Αύριο θα είσαι καλύτερα!!! Και σε λίγες μέρες έτοιμη για νέες περιπέτειες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Elk είπε:

Θα έρθει αυτό είναι το μόνο σίγουρο 💕🍼

μπράβο σου που κανείς και διατροφη και την γυμναστική σου ότι μπορείς καλό είναι βοηθάει για να έρθει το μωρακι σου 😊

Και εμείς ζεστη σήμερα πολύ αφού κορίτσια έχω να πάω σε ένα γάμο σε δυο βδομαδες και επειδή δεν μπορεσα να πάω θάλασσα κάνω ηλιοθεραπεία στην αυλη μην πάω άσπρη άσπρη στον γάμο 😂

Χαχαχαχαχ μου θύμησες κάτι εποχές που με την κολλητή μου κάναμε ηλιοθεραπεία στην ταράτσα! Χαχαχαχ δε μπορούσαμε να πάμε για μπάνιο και καθόμασταν με τα μαγιό στην ταράτσα βάζαμε και πετσέτες και πανιά στα κάγκελα και ψηνομασταν χαχαχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Εγώ πάλι κορίτσια δν έχω καθόλου διάθεση και καλό φιλινγκ γ αυτόν τον κύκλο! Τελείωσε η περίοδος μου αλλά δν έχω όρεξη ούτε γ σεξ ούτε γ ν προσέξω διατροφή ούτε για τίποτα ! Δν παίρνω τίποτα εγώ! Ο σύζυγος παίρνει μόνο τα αντιοξειδωτικά ! Με έχεις πιάσει μια μαυρίλα και μια ατονία ! Θέλω συνέχεια ν είμαι ξαπλωμένη και δν έχω καθόλου διάθεση !  Δν πιστεύω καθόλου αυτό το μήνα ! 😣😣😣

Εσενα θα σε αρπάξω από το μαλλί θα σε φέρω δύο φουρλες και θα σου πω εγώ! Άσε τις μαυριλες στην άκρη κυρία μου ! Αργεί και ο 15αυγουστος να σε συναντήσω και να κάνω πράξη το "θα σ'αρπ;ξω απ' το μαλλί"!!! 

Βάλε μουσική και χόρεψε! Η ζωή είναι όμορφη βρε! Και το μωράκι θα έρθει εκεί που δε το περιμένεις! Μη σε παίρνει από κάτω! Για σήκω γρήγορα και ρίξε ένα χορό και αμέσως θα τα ξεχασεις όλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου σας διαβάζω κάθε μέρα! Θέλω να διαβάζω τα νέα σας και περιμένω πως και πως να ανεβαίνουν θετικά τεστακια! Αύριο μπαίνει καινούργιους μήνας! Έρχεται το καλοκαιρακι, να το απολαύσετε και να μην χάνετε λεπτό τις ελπίδες σας, το μπεμπακι θα έρθει σε όλες μας! Μην πέφτουμε ε; Θέλω νεο θεματακι για τον Ιούνιο και να ξεκινήσουμε με πολλά πολλά θετικά! Εγώ αργώ ακόμη 🤗 για Ιούλιο το κόβω το δικό μου😁😁

Στην αναμονή για εμβρυομεταφορα είμαι ακόμη, περιμένω την περίοδο και σε δυο μιση βδομάδα από την περίοδο θα γίνει και η εμβρυομεταφορα με το καλό 🙏🏻

Μέχρι τότε περιμένω με ανυπομονησία τα δικά σας♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου σας διαβάζω κάθε μέρα! Θέλω να διαβάζω τα νέα σας και περιμένω πως και πως να ανεβαίνουν θετικά τεστακια! Αύριο μπαίνει καινούργιους μήνας! Έρχεται το καλοκαιρακι, να το απολαύσετε και να μην χάνετε λεπτό τις ελπίδες σας, το μπεμπακι θα έρθει σε όλες μας! Μην πέφτουμε ε; Θέλω νεο θεματακι για τον Ιούνιο και να ξεκινήσουμε με πολλά πολλά θετικά! Εγώ αργώ ακόμη 🤗 για Ιούλιο το κόβω το δικό μου😁😁

Στην αναμονή για εμβρυομεταφορα είμαι ακόμη, περιμένω την περίοδο και σε δυο μιση βδομάδα από την περίοδο θα γίνει και η εμβρυομεταφορα με το καλό 🙏🏻

Μέχρι τότε περιμένω με ανυπομονησία τα δικά σας♥️

Κοριτσάκι κοντεύει ο καιρός σε ένα μηνα  το εμβρυακι θα ριζώσει στην κοιλιτσααα σου και όλα θα πανε κατευχην θα δεις❤️❤️❤️ λίγη υπομονουλα ακομηηη🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Έλα ρε συ! Και εμείς εδώ Θεσσαλονίκη κάθε μέρα βροχες...

Μπουρμπουλακι μου και εσύ από την περίοδο είσαι έτσι. Αύριο θα είσαι καλύτερα!!! Και σε λίγες μέρες έτοιμη για νέες περιπέτειες!

Ναι έτσι είπε θα παει ο Ιούνης με άστατο καιρο! Αντε να περάσουν να μπούμε στο λοβ ζοουν ❤️ εύχομαι να είναι σε όλες μας ο τυχερος μας μηνας🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Εσενα θα σε αρπάξω από το μαλλί θα σε φέρω δύο φουρλες και θα σου πω εγώ! Άσε τις μαυριλες στην άκρη κυρία μου ! Αργεί και ο 15αυγουστος να σε συναντήσω και να κάνω πράξη το "θα σ'αρπ;ξω απ' το μαλλί"!!! 

Βάλε μουσική και χόρεψε! Η ζωή είναι όμορφη βρε! Και το μωράκι θα έρθει εκεί που δε το περιμένεις! Μη σε παίρνει από κάτω! Για σήκω γρήγορα και ρίξε ένα χορό και αμέσως θα τα ξεχασεις όλα!

Δν είμαι καθόλου σε μουντ!!!! Ξεκίνησε κ ο σύζυγος τη νέα δουλειά και η μέρα περνάει σαν νερό!!! Έχω κουραστεί με την ολη διαδικασία!!! Δν έχω κουράγιο ούτε τις γόνιμες να δω ούτε τεστακια ν κάνω ούτε στο γιατρό ν πάω ούτε διατροφή ν προσέξω ! Τίποτα απολύτως ! Δν ξέρω γιατί έτσι αυτός ο κύκλος !!! Νιώθω ότι θ αργήσει πολύ ν ρθει η σειρά μου και δν έχω αντοχή άλλο ν δοκιμάζω πράγματα η ν κάνω διαφορά ! Πφφφφ και αυτός ο καιρός δν βοηθάει καθόλου γ ν ξεχαστούμε και να μας φτιάξει η διάθεση ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημεραααααα.

Αρχηγεεεε @Elli13 θέλουμε νέο θεματακι!!!!! 

Καλημέεεερα και καλό μήνα!!!! Σας περιμένω στο νέο μας θέμα, φορέστε το πιο όμορφο χαμόγελό σας, γεμίστε αισιοδοξία και πάμε!!!!!!!! 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Δν είμαι καθόλου σε μουντ!!!! Ξεκίνησε κ ο σύζυγος τη νέα δουλειά και η μέρα περνάει σαν νερό!!! Έχω κουραστεί με την ολη διαδικασία!!! Δν έχω κουράγιο ούτε τις γόνιμες να δω ούτε τεστακια ν κάνω ούτε στο γιατρό ν πάω ούτε διατροφή ν προσέξω ! Τίποτα απολύτως ! Δν ξέρω γιατί έτσι αυτός ο κύκλος !!! Νιώθω ότι θ αργήσει πολύ ν ρθει η σειρά μου και δν έχω αντοχή άλλο ν δοκιμάζω πράγματα η ν κάνω διαφορά ! Πφφφφ και αυτός ο καιρός δν βοηθάει καθόλου γ ν ξεχαστούμε και να μας φτιάξει η διάθεση ! 

Λοιπόν!

Εδώ βλέπουμε φοβερό overdose.. μπουχτησες βρε αδερφέ. Και έχεις τα δίκια σου, μη λέμε χαζά. Κάποια στιγμή όλες περνάμε από αυτήν τη φάση. Τότε λοιπόν έχω να προτείνω κάτι που λέμε εμείς εδώ....χαλλλλαραααααααα. 

Κάτσε κοριτσάρα μου στην απαλή γωνιτσα σου και χαλαρωσε. Προφανώς αυτό χρειάζεσαι αυτή τη στιγμή. Να κανείς ένα βήμα πίσω και να ησυχάσεις. Ασχοληθούν με ότι σου κάνει κέφι,αν και όποτε σου κάνει και γενικά μη πιέζεσαι. Άσε προγράμματα και τεστ και όλα στην άκρη και απλά ξεκουράσου. Το έχεις ανάγκη. Πάρε τον χρόνο σου και μη σκέφτεσαι τιποτα. Έτσι και αλλιώς έχουμε δει ότι σε κάθε περίπτωση έρχεται όταν θέλει αυτό όσο και να το επιδιώκουμε εμείς! 

Είναι φάση και θα περάσει! Το έχω βιώσει. Είναι πολύ δύσκολο όλο αυτό που καλουμαστε να ανταποκριθούμε και πολύ ψυχοφθόρο. Αλλά εδώ είμαστε να το αποδεχτούμε και να το διαχειριστούμε! Relax. 🤗🤗❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...