Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απρίλη που φέρνεις την δροσιά και όμορφα λουλουδάκια, γέμισε τις κοιλίτσες μας αφράτα μωρουδάκια 🌺🌸🌷💐🍼🍼


Rena92

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Δε ξέρω αν έχω επειρεαστει και βλέπω γραμμές! Μη με βρίσετε! Εγώ κάτι βλέπω ακόμη και σε αυτή την πολύ επαγγελματική λήψη από την @Kate1992. Έβγαλα τα μάτια μου αλλά κάτι είδα ρε παιδιά! Το βλέπει καμία? Ρε μουτράκι μου εγώ βλέπω ! Προσπάθησα να κάνω ότι καλύτερο μπορώ για να φανεί και στην επεξεργασία. Στο αρνητικό επειδή είναι τόσο φωτεινή η φωτογραφία τα βγάζει όλα μαύρα. Αλλά το έβαλα άλλου και νομίζω ότι φαίνεται κάπως καλύτερα.

 

Screenshot_2023-04-18-23-18-07-678_kada.negativeimage.InvertImage.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Girly είπε:

Μαρή παναθεμα σε έχεις και iphone?! Μαρή αυτό και κουλη να είσαι βγάζει φωτογραφιαρες εσύ πώς τα κατάφερες??????????

Άι πες μου εσυ!!! Μάλλον φταίει κ ο φωτισμός τ σπιτιού! Δν έχω καλό η αλήθεια είναι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kate1992 είπε:

Άι πες μου εσυ!!! Μάλλον φταίει κ ο φωτισμός τ σπιτιού! Δν έχω καλό η αλήθεια είναι 

Λοιπόν θα το πω και ας με πάρουν με τις πέτρες και ας που ότι σου φουσκωσα τα μυαλά. Είσαι ΈΓΚΥΟΣ

 ΕΙΣΑΙ ΜΑΡΗΗΗΗΗΗ . δε πα να μου στείλες την πιο ανεκδιηγητη φωτό! Εγώ την είδα την γραμμή και μπράβο μου για τα τσακιρικα μάτια μου! 

Κουκλάκι μου αύριο θα την δεις καθαρά το πρωί η το μεσημέρι. Πάνε πάρε ενα περντικτοε ερλι .

Δε μπορεί να πέφτω τόσο έξω. Τι σκατα?!

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Άι πες μου εσυ!!! Μάλλον φταίει κ ο φωτισμός τ σπιτιού! Δν έχω καλό η αλήθεια είναι 

Μια χαρά είναι ο φωτισμός! Απλά θέλει το τεστ να το κρατάς με μια κλήση προς τα εσένα και προς τα κάτω και να βάλεις το κινητό από πάνω να κοιτάζει προς τα κάτω για να φανεί. Γενικά θέλει να κάνεις 3-4 δοκιμαστικες λήψεις και να κουνάς το τεστ για να δεις που φαίνεται καλύτερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Girly είπε:

 

Screenshot_2023-04-18-23-18-07-678_kada.negativeimage.InvertImage.jpg

Εδώ κάτι αχνοφαινετε πάντως 🙏🙏🙏 μακάρι αυριοοοο να είναι πιο έντονη η γραμμουλα αυτή❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Εδώ κάτι αχνοφαινετε πάντως 🙏🙏🙏 μακάρι αυριοοοο να είναι πιο έντονη η γραμμουλα αυτή❤️❤️❤️

Πίστεψέ με επειδή είναι τόσο επεξεργασμένη και ανεβασμένη δε φαίνεται καλά. εγώ τώρα την ξαναείδα αυτήν που επεξεργάστηκα αλλά στο κινητό μου και είναι εκεί . Την ειδααααα την ειδαααααα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Άι πες μου εσυ!!! Μάλλον φταίει κ ο φωτισμός τ σπιτιού! Δν έχω καλό η αλήθεια είναι 

Λοιπόν θα προσπαθήσω να στη στείλω σε πριβένμ μπας και τη δεις καλύτερα σε λίγο τσεκαρε τα μέιλ σου εκεί θα σου φανεί το μήνυμα μου!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Πίστεψέ με επειδή είναι τόσο επεξεργασμένη και ανεβασμένη δε φαίνεται καλά. εγώ τώρα την ξαναείδα αυτήν που επεξεργάστηκα αλλά στο κινητό μου και είναι εκεί . Την ειδααααα την ειδαααααα

 

Αχ τι καλααααααααααα❤️❤️❤️ αντε να δούμε κανένα θετικο τεστ γτ πολύ ηρέμησε το θεματακιιιιιιιι🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Πίστεψέ με επειδή είναι τόσο επεξεργασμένη και ανεβασμένη δε φαίνεται καλά. εγώ τώρα την ξαναείδα αυτήν που επεξεργάστηκα αλλά στο κινητό μου και είναι εκεί . Την ειδααααα την ειδαααααα

 

Μακάρι αγάπη μακάρι να είμαι και θα τα βάλω στο βιβλίο Γκίνες εγώ τα μάτια σου !!!! Αχ δν ξέρω!!! Και εγώ την ειδα αλλά τώρα προσπαθώ πόσες φορές ν την βγάλω φωτό και δν την βλέπω!! Σαν ν εξαφανίστηκε η άτιμη!!! 😩😩

εντωμεταξυ τουρτουρίζω από το κρύο τώρα! Ελπίζω ν μην την άρπαξα κ γω 🤯

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kate1992 είπε:

Μακάρι αγάπη μακάρι να είμαι και θα τα βάλω στο βιβλίο Γκίνες εγώ τα μάτια σου !!!! Αχ δν ξέρω!!! Και εγώ την ειδα αλλά τώρα προσπαθώ πόσες φορές ν την βγάλω φωτό και δν την βλέπω!! Σαν ν εξαφανίστηκε η άτιμη!!! 😩😩

εντωμεταξυ τουρτουρίζω από το κρύο τώρα! Ελπίζω ν μην την άρπαξα κ γω 🤯

Ε τώρα αν σου πω ότι παλεύω να σου στείλω τη φωτό και το βρωμοκινητο μου κολλάει και δεν βγάζει επιλογή να στείλω φωτό θα με πιστέψετε??! Ελεοοοςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Girly είπε:

Ε τώρα αν σου πω ότι παλεύω να σου στείλω τη φωτό και το βρωμοκινητο μου κολλάει και δεν βγάζει επιλογή να στείλω φωτό θα με πιστέψετε??! Ελεοοοςςςς

Εγώ πάντως θα σε πιστέψω γιατί γενικά φημίζομαι για την γκαντεμοσυνη μου 😩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kate1992 είπε:

Εγώ πάντως θα σε πιστέψω γιατί γενικά φημίζομαι για την γκαντεμοσυνη μου 😩

Σταμάτα γκαντεμοσαυρα, εεεεεε  kate  μου ήθελα να πω ,πως μου ρθε τώρα το γκαντεμοσαυρα,έλα Παναγία μου! 

Προσπάθησα να σε ακολουθήσω μπας και αυτό έφταιγε αλλά ούτε έτσι γίνεται . Φαίνεται ότι κολλάει γιατί πάνω που πατάω εκεί τα εικονίδια δε τα εμφανίζει πάει να κάνει σαν φόρτωση και μετά εξαφανίζεται.

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Girly είπε:

Σταμάτα γκαντεμοσαυρα, εεεεεε  kate  μου ήθελα να πω ,πως μου ρθε τώρα το γκαντεμοσαυρα,έλα Παναγία μου! 

Προσπάθησα να σε ακολουθήσω μπας και αυτό έφταιγε αλλά ούτε έτσι γίνεται . Φαίνεται ότι κολλάει γιατί πάνω που πατάω εκεί τα εικονίδια δε τα εμφανίζει πάει να κάνει σαν φόρτωση και μετά εξαφανίζεται.

 

 

Έχει πέσει το σύστημα λέμε 😂😂😂😂

αχ δν είμαι καλααααααααα🤯🤯

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ παιδιά δυστυχώς δεν βλέπω κάτι γιατί η ποιότητα της φωτογραφίας είναι όχι ιδιαίτερα καλή, είδες είμαι πολύ ευγενική  χαχαχα χα 😂😂😂😂

Αφού όμως το βλέπει εδω  το κορίτσι μας @Girly θέλω να αναθαρρήσεις να πάρεις τα πάνω σου και αύριο το πρωί θα κάνεις ένα ωραιότατο τεστάκι που θα βγει θετικότατο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η efakii είπε:

Εγώ παιδιά δυστυχώς δεν βλέπω κάτι γιατί η ποιότητα της φωτογραφίας είναι όχι ιδιαίτερα καλή, είδες είμαι πολύ ευγενική  χαχαχα χα 😂😂😂😂

Αφού όμως το βλέπει εδω  το κορίτσι μας @Girly θέλω να αναθαρρήσεις να πάρεις τα πάνω σου και αύριο το πρωί θα κάνεις ένα ωραιότατο τεστάκι που θα βγει θετικότατο

Χαχαχαχ είσαι ευγενικια !!! Ρε κορίτσια αλήθεια δν ξέρω να χαρώ η όχι!!! Κ εγώ την ειδα αλλ όση ώρα παλεύω τώρα γ ν βγάλω φωτό δν έχω καταφέρει!!! 🤔🤔 νόμιζα πως τα μάτια μου έκαναν γραμμές γ αυτό κ δν την έστειλα αμέσως αλλά τώρα που κατι βλέπει κ η crazy girl δν ξέρω !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Χαχαχαχ είσαι ευγενικια !!! Ρε κορίτσια αλήθεια δν ξέρω να χαρώ η όχι!!! Κ εγώ την ειδα αλλ όση ώρα παλεύω τώρα γ ν βγάλω φωτό δν έχω καταφέρει!!! 🤔🤔 νόμιζα πως τα μάτια μου έκαναν γραμμές γ αυτό κ δν την έστειλα αμέσως αλλά τώρα που κατι βλέπει κ η crazy girl δν ξέρω !!! 

Τώρα κανόνισα να τη δεις! Άιντε και μου βγάλες την πίστη! Την είδε και το μπουρμπουλακι μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Έχει πέσει το σύστημα λέμε 😂😂😂😂

αχ δν είμαι καλααααααααα🤯🤯

Κάλε μπες στο ινστα α σου έχω στείλει την φωτοοοοοοοοοοοοοο και επίσης βλέπω και εγώ την γραμμουλα🙏💕❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Τώρα κανόνισα να τη δεις! Άιντε και μου βγάλες την πίστη! Την είδε και το μπουρμπουλακι μας! 

Την ειδα κ εγώ!!!! Φαίνεται πιο καθαρά σ αυτήν που έστειλες!!! Ευχαριστωωωω!!! Μακαριιιιιι ν είναι όντως και ν μην κάνουν τ μάτια μας γραμμές 🫣🫣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Την ειδα κ εγώ!!!! Φαίνεται πιο καθαρά σ αυτήν που έστειλες!!! Ευχαριστωωωω!!! Μακαριιιιιι ν είναι όντως και ν μην κάνουν τ μάτια μας γραμμές 🫣🫣

Αύριο πουρνο πουρνο τεστακι ! Και κάθεσαι δίπλα στο παράθυρο και βγάζεις φωτογραφίες! Και μετά γλέντι!!! 🥳🥳🥳🥳🥳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Αύριο πουρνο πουρνο τεστακι ! Και κάθεσαι δίπλα στο παράθυρο και βγάζεις φωτογραφίες! Και μετά γλέντι!!! 🥳🥳🥳🥳🥳

Από το στόμα σου και ατού θεού τ αυτί 🙏🙏🙏🙏🙏🧿🧿🧿🧿❤️❤️❤️❤️🤞🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Girly είπε:

@Kate1992 πως είσαι? Έχεις ακόμη καφέ η σου σταμάτησαν? @efakii εσύ?

Οι υπόλοιπες τι κάνετε μωρέ? Χαθήκαμε όλες! @Mpourmpoulo εσένα πως πάνε τα συμπτώματα?? συνεχίζουν ακάθεκτα?? @Elli13 πως είσαι κορίτσι μου γλυκό? Είσαι καλύτερα?@annitakianna? @marinamanoulitsa? @Cat96? @Elk? @Tinasardin8689? @cat12? @Rena92?

 Αχ σίγουρα ξεχνάω κάποιες ,σχωρατε με όλη μέρα τρέχω, έχω και μια ηλικία 😅

Καλημέρα κοριτσι μου!!! Χαθήκαμε λόγω ημερών κ εγώ λόγω πεσμενης διάθεσης γιατί έμαθα ότι ο άντρας μου θα λείπει για αρκετό καιρό τους επόμενους 9 μήνες κ θα είναι λίγο δύσκολα για μωράκι.... Κατά τ αλλα καλά περιμένω την Κυριακή να κάνω ένα τεστακι που θα είναι 12 μέρες από την ωορηξια 🥰 έχω λίγες ελπίδες λόγω το ότι έφυγε πριν την ωορρηξία αλλά θα κάνω το τέστ για να ξέρω... Εσύ πως είσαι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Girly είπε:

@Kate1992 πως είσαι? Έχεις ακόμη καφέ η σου σταμάτησαν? @efakii εσύ?

Οι υπόλοιπες τι κάνετε μωρέ? Χαθήκαμε όλες! @Mpourmpoulo εσένα πως πάνε τα συμπτώματα?? συνεχίζουν ακάθεκτα?? @Elli13 πως είσαι κορίτσι μου γλυκό? Είσαι καλύτερα?@annitakianna? @marinamanoulitsa? @Cat96? @Elk? @Tinasardin8689? @cat12? @Rena92?

 Αχ σίγουρα ξεχνάω κάποιες ,σχωρατε με όλη μέρα τρέχω, έχω και μια ηλικία 😅

Καλημέρα Τρελοκόριτσο..που ανεβάζεις τη διάθεση όλου του φόρουμ…🥰.. εγώ καλά είμαι, με τις ανησυχίες μου πάντα κλπ κλπ…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κοριτσι μου!!! Χαθήκαμε λόγω ημερών κ εγώ λόγω πεσμενης διάθεσης γιατί έμαθα ότι ο άντρας μου θα λείπει για αρκετό καιρό τους επόμενους 9 μήνες κ θα είναι λίγο δύσκολα για μωράκι.... Κατά τ αλλα καλά περιμένω την Κυριακή να κάνω ένα τεστακι που θα είναι 12 μέρες από την ωορηξια 🥰 έχω λίγες ελπίδες λόγω το ότι έφυγε πριν την ωορρηξία αλλά θα κάνω το τέστ για να ξέρω... Εσύ πως είσαι???

Καλημερααα! Από συμπτώματα πως πας. Cat μου? ..ναι θυμάμαι που το είχα διαβάσει...αλλά είχα πει ότι μπορεί να είσαι ήδη έγκυος!! Και να μην έχει σημασία πόσο θα λείπει!! Επίσης αν δεν έχει γίνει αυτόν τον μήνα ,εγώ λέω αντί να στεναχωριέσαι να το δεις αλλιώς! Μια νέα περιπέτεια! Να κανονίζετε εκείνες τις μέρες να πηγαίνεις να τον βρίσκεις ,να χωρίσετε την απόσταση στα δύο και να βρίσκεστε σε ένα ενδιάμεσο μέρος κλπ τέτοια ρομαντικά που μου αρέσουν! Να σκέφτεστε σαν φρεσκοερωτευμενοι που πάντα βρίσκουν λύσεις  ώστε να βρεθουν!!!όλα θα πάνε υπέροχα και λύση θα βρεθεί! Μη στεναχωριέσαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Καλημέρα Τρελοκόριτσο..που ανεβάζεις τη διάθεση όλου του φόρουμ…🥰.. εγώ καλά είμαι, με τις ανησυχίες μου πάντα κλπ κλπ…

Ωωω σας μερσω μαντάμ ❤️❤️..αχ αυτές οι ανησυχίες..πότε θα σε αφήσουν ήσυχη??! Αφού είσαι καλά αυτό και μόνο μου αρκεί εμένα! Πώς τα περνάς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...